XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 607 utakmica za dan
Nedelja, 18 Novembar 2018

Fudbal

18.11.2018 13:00 Metalac 2 : 2 Inđija
18.11.2018 13:00 Javor Matis 7 : 1 OFK Žarkovo
18.11.2018 13:00 Zlatibor 1 : 3 TSC
18.11.2018 13:00 Sinđelić 0 : 0 Bečej 1918
18.11.2018 13:00 Budućnost 0 : 1 Trajal
18.11.2018 13:00 Bežanija 1 : 0 Teleoptik
18.11.2018 13:00 Novi Pazar 0 : 0 Sloboda
18.11.2018 13:00 Radnički 1923 1 : 0 Borac
18.11.2018 13:00 Arsenal 1 : 0 Bokelj
18.11.2018 13:00 Dečić 0 : 0 Jedinstvo
18.11.2018 13:00 Jezero 2 : 0 Berane
18.11.2018 13:00 Kom 1 : 0 Igalo
18.11.2018 13:00 Otrant 0 : 1 OFK Mladost Lješkopolje 1970
18.11.2018 14:00 Adria 2 : 1 Polet Stars
18.11.2018 14:00 Bratstvo 0 : 3 Karioke
18.11.2018 13:00 Drezga 5 : 0 Čelik
18.11.2018 13:00 Hajduk 1 : 4 Cetinje
18.11.2018 11:00 Sloga (R) 0 : 3 Sloga (SB)
18.11.2018 10:00 Kabel 2 : 0 Crvena zvezda
18.11.2018 13:00 Železničar 2 : 0 Bačka 1901
18.11.2018 13:00 Provo 0 : 0 Sloga (PŽ)
18.11.2018 13:00 Sloga 33 0 : 1 Budućnost Krušik 2014
18.11.2018 13:00 Šumadija (A) 1 : 1 Drina
18.11.2018 13:00 Mladi radnik 1926 2 : 0 Polet (LJ)
18.11.2018 13:00 Jedinstvo (Ub) 0 : 0 Tutin
18.11.2018 13:00 Smederevo 1924 2 : 1 Proleter Mihajlovac
18.11.2018 13:00 Mokra Gora 1 : 2 Jošanica
18.11.2018 13:00 FAP 1 : 0 Loznica
18.11.2018 11:00 SFS Borac 1 : 2 Jagodina Tabane
18.11.2018 13:00 Temnić 1924 4 : 2 Rtanj
18.11.2018 13:00 Dunav 5 : 0 Trstenik PPT
18.11.2018 13:00 Moravac Orion 1 : 3 OFK Sinđelić
18.11.2018 13:00 Radnički (P) 7 : 0 Radan
18.11.2018 13:00 Budućnost 3 : 1 Jedinstvo (B)
18.11.2018 13:00 Jedinstvo (P) 1 : 1 Radnički (S)
18.11.2018 13:00 Pukovac 1 : 2 Car Konstantin
18.11.2018 13:00 GFK Dubočica 1 : 0 Zaplanjac
18.11.2018 11:00 OFK Beograd 10 : 0 Stepojevac Vaga
18.11.2018 13:00 Jedinstvo 3 : 2 Prva Iskra
18.11.2018 13:00 IMT 1 : 0 Lokomotiva
18.11.2018 10:00 Grafičar 6 : 1 GSP Polet Dorćol
18.11.2018 13:00 Kolubara 2 : 0 Brodarac
18.11.2018 13:00 Mladost (O) 4 : 0 Sloga
18.11.2018 13:00 Vojvodina 1928 10 : 0 ŽAK
18.11.2018 13:00 Borac (Š) 6 : 0 Hajduk (Č)
18.11.2018 13:00 LSK Laćarak 1 : 1 Jedinstvo (SP)
18.11.2018 13:00 Hajduk (D) 0 : 2 1. Maj Ruma
18.11.2018 13:00 Hajduk (B) 4 : 2 Radnički (Š)
18.11.2018 13:00 Mladost (T) 2 : 3 Sloga (Č)
18.11.2018 13:00 Tavankut 1 : 0 Crvenka
18.11.2018 13:00 Bačka 5 : 1 Tekstilac
18.11.2018 13:00 Bajša 0 : 0 Radnički (S)
18.11.2018 13:00 Radnički 1912 5 : 0 BSK
18.11.2018 13:00 Mladost (BP) 0 : 2 Tisa
18.11.2018 13:00 Šumadija 1903 1 : 0 Gruža
18.11.2018 13:00 Apolon 2018 0 : 1 Sloga
18.11.2018 13:00 Šumadija (T) 1 : 4 Sušica
18.11.2018 13:00 Karađorđe 1 : 0 Vodojaža
18.11.2018 13:00 Bane 1931 0 : 1 Polet
18.11.2018 13:00 Novi Pazar 1928 3 : 0 Real
18.11.2018 13:00 Goč 2 : 1 Trepča
18.11.2018 13:00 Karađorđe 7 : 2 OFK Napredak
18.11.2018 13:00 Morava 3 : 2 Rudar
18.11.2018 13:00 OFK Aranđelovac 1979 1 : 3 RSK
18.11.2018 13:00 VGSK 0 : 1 Borac 1932
18.11.2018 13:00 Mladi borac 1 : 4 Partizan 1945
18.11.2018 13:00 Petar Dobrnjac 1 : 0 Udarnik
18.11.2018 13:00 Homoljac 1 : 2 Zvižd
18.11.2018 13:00 Zadrugar 0 : 3 Železničar
18.11.2018 13:00 Mačva 2005 3 : 0 Radnički Šabački
18.11.2018 13:00 OFK Divci 1 : 0 Radnički (V)
18.11.2018 13:00 Radjevac 3 : 0 Spartak 1924
18.11.2018 13:00 Radnički Stobeks 3 : 0 Ribnica
18.11.2018 13:00 Borac 2 : 1 Brezovica
18.11.2018 13:00 Vrelo Sport 3 : 0 OFK Osečina
18.11.2018 13:00 LFK Mladost 5 : 2 Sloboda
18.11.2018 13:00 Sevojno 4 : 6 Polet (T)
18.11.2018 13:00 Prijevor 5 : 3 Orlovac
18.11.2018 13:00 Polimlje 4 : 1 Budućnost
18.11.2018 13:00 Sloga (BB) 0 : 1 Sloga (S)
18.11.2018 11:00 Jedinstvo Putevi 3 : 2 Zlatar
18.11.2018 13:00 Jedinstvo (GS) 2 : 2 Morava
18.11.2018 11:00 Jedinstvo (P) 0 : 0 Sloga
18.11.2018 13:00 Vlasina 1 : 1 Mladost (M)
18.11.2018 13:00 Pusta Reka 2 : 1 Vranjska Banja
18.11.2018 13:00 Pčinja 2 : 1 OFK Niš
18.11.2018 13:00 Balkanski 3 : 0 Budućnost
18.11.2018 13:00 OFK Brzi Brod 2 : 0 Tanasko Rajić
18.11.2018 13:00 Jablanica 1 : 2 Mladost (B)
18.11.2018 13:00 Sloga 4 : 0 Levač
18.11.2018 13:00 OFK Lugomir 4 : 0 Jedinstvo (M)
18.11.2018 13:00 Rembas 3 : 2 Napredak (D)
18.11.2018 13:00 Župa 5 : 0 Žitorađa
18.11.2018 13:00 OFK Kosanica 7 : 2 Juhor
18.11.2018 13:00 Dragocvet 0 : 0 OFK Topličanin
18.11.2018 13:00 Morava 1918 2 : 0 Jastrebac (B)
18.11.2018 13:00 Jastrebac (VŠ) 3 : 1 Bošnjane
18.11.2018 13:00 Majdanpek 4 : 1 Malošište
18.11.2018 13:00 Moravica 4 : 2 Naša krila 1936
18.11.2018 13:00 Đerdap 1 : 2 Svrljig
18.11.2018 13:00 Timok 1919 2 : 0 Timočanin
18.11.2018 13:00 Bukovik 4 : 0 Rudar Alpos
18.11.2018 13:00 OFK Slatina 1 : 1 Brodoremont
18.11.2018 13:00 Kablovi 1 : 2 Hajduk Veljko
18.11.2018 13:00 Orljane 8 : 3 BSK
18.11.2018 10:00 Torlak 3 : 0 Turbina
18.11.2018 13:00 BSK Batajnica 3 : 0 Borac
18.11.2018 13:00 Leštane 6 : 3 Mladenovac
18.11.2018 11:00 Hajduk 3 : 2 Budućnost
18.11.2018 13:00 Komgrap 0 : 1 BSK Baćevac
18.11.2018 13:00 Vojvodina 3 : 2 Lehel
18.11.2018 13:00 Rusanda 2 : 3 Omladinac FAM
18.11.2018 13:00 Banat 5 : 2 Polet
18.11.2018 13:00 2. Oktobar 0 : 1 Borac
18.11.2018 13:00 Mladost (BD) 3 : 2 Mladost (L)
18.11.2018 13:00 Crvena zvezda (VS) 2 : 0 Crvena Zvezda (RS)
18.11.2018 13:00 Hercegovac 1 : 1 Borac 46
18.11.2018 13:00 Stari Grad 3 : 0 Slavija
18.11.2018 13:00 OFK Odžaci 1 : 4 Tvrđava
18.11.2018 13:00 Kula 2 : 1 Lipar
18.11.2018 13:00 Polet (S) 2 : 1 Radnički 1918
18.11.2018 13:00 Kulpin 0 : 2 Krila Krajine
18.11.2018 13:00 Borac (M) 2 : 0 Napredak
18.11.2018 13:00 Ljukovo 3 : 1 Borac (K)
18.11.2018 13:00 Sloboda (DT) 2 : 0 Jadran
18.11.2018 13:00 PSK Putinci 1 : 0 Polet (NK)
18.11.2018 13:00 Graničar 1924 3 : 1 Kupinovo
18.11.2018 13:00 Donji Petrovci 1 : 1 Rudar
18.11.2018 13:00 Prvi srpski ustanak 3 : 1 Lokomotiva
18.11.2018 13:00 Vinča 4 : 2 Šumadinac (N)
18.11.2018 13:00 Trnava 2 : 1 Junkovac
18.11.2018 13:00 Borac 2 : 3 BSK
18.11.2018 13:00 Banja 5 : 1 Omladinac
18.11.2018 13:00 Bačka 3 : 0 Miletić
18.11.2018 13:00 Jedinstvo 3 : 3 ŽSK
18.11.2018 13:00 OFK Sirig 1 : 1 Petrovaradin
18.11.2018 13:00 TSK 2 : 2 Mladost
18.11.2018 13:00 Jadran 0 : 0 Proleter (Nj)
18.11.2018 13:00 Senta 2 : 1 Sloga
18.11.2018 13:00 Sutjeska 1 : 1 Vojvodina
18.11.2018 13:00 Iskra 2 : 1 Njegoš
18.11.2018 13:30 Javor 7 : 1 Mladost (S)
18.11.2018 13:30 Resavac 2 : 3 Bratstvo
18.11.2018 13:30 OFK Batinac 4 : 1 OFK Bratstvo
18.11.2018 10:00 Omladinac 0 : 0 Partizan
18.11.2018 13:30 Napredak 5 : 4 Juhor
18.11.2018 13:30 Kušiljevo 3 : 0 Mladost (D)
18.11.2018 13:30 Hajduk 3 : 0 Mladost (K)
18.11.2018 13:00 Zmaj 1 : 2 Borac (P)
18.11.2018 13:00 Borac (O) 0 : 1 Poštar Zvezdara
18.11.2018 13:00 Crvenka 1 : 2 PKB Kovilovo
18.11.2018 13:00 Šumadinac 5 : 1 Sinđelić
18.11.2018 13:00 Duboko 3 : 1 Rušanj
18.11.2018 13:00 Zabrežje 3 : 2 Šumadija
18.11.2018 13:00 Borac 1 : 0 Omladinac
18.11.2018 13:00 Budućnost 2 : 0 Lisović
18.11.2018 13:00 Mladost (C) 4 : 1 Radnički
18.11.2018 10:00 Selo Mladenovac 0 : 6 Kosmaj
18.11.2018 13:00 Boleč 7 : 0 Pudarci
18.11.2018 13:00 Kosmajac 3 : 4 Dunavac
18.11.2018 13:00 Kovačevac 1 : 1 Šumadija
18.11.2018 13:00 Velika Krsna 0 : 4 Vrčin
18.11.2018 13:00 Rabrovac 0 : 3 Ropočevo
18.11.2018 14:00 Backovac Junajted 1 : 2 Lunjevica
18.11.2018 14:00 Jedinstvo (K) 1 : 2 Spartak
18.11.2018 14:00 Jedinstvo (GG) 2 : 1 Rakova
18.11.2018 14:00 Omladinac 1 : 2 Zadrugar
18.11.2018 14:00 Napredak 3 : 1 Ozrem
18.11.2018 13:30 Lasta 4 : 0 Radnik
18.11.2018 13:30 Gruža 1 : 2 Napredak
18.11.2018 13:30 Kraljevo Hajduk 1 : 1 Omladinac
18.11.2018 13:30 Rudar 4 : 2 Popovići Vrnjci
18.11.2018 13:30 Mataruge 1 : 1 Granit
18.11.2018 13:30 Budućnost 2 : 2 Ribnica
18.11.2018 13:30 OFK Ras 4 : 0 Stubal
18.11.2018 13:30 Ibar 2 : 0 Proleter
18.11.2018 13:00 Sloga (Ć) 1 : 2 FUD
18.11.2018 13:00 Meševo 2 : 1 Vinogradar
18.11.2018 13:00 Mačkovac 5 : 0 Donji Kopaonik
18.11.2018 13:00 Kupci 2 : 5 Varvarin
18.11.2018 13:00 Mladost (DK) 0 : 5 Sloga (M)
18.11.2018 13:00 Poljoprivrednik 0 : 7 13. April
18.11.2018 13:00 Mladi Borac 3 : 0 Jevremovac
18.11.2018 13:00 Mladost (DD) 2 : 0 Jedinstvo (MZ)
18.11.2018 13:00 Duško 6 : 0 Sindjelić
18.11.2018 13:00 Mladost (PR) 2 : 1 Hajduk Stanko
18.11.2018 13:00 Podrinje 3 : 2 Cer
18.11.2018 13:00 Sloga (LŠ) 0 : 2 Sloga (BO)
18.11.2018 13:00 Partizan (U) 1 : 3 Jedinstvo (V)
18.11.2018 13:00 Radnički (B) 1 : 0 Jedinstvo Stević
18.11.2018 13:00 Strela 0 : 1 Borac (St)
18.11.2018 13:00 Vulturul 0 : 3 Potporanj
18.11.2018 13:00 Dolina 0 : 0 Spartak 1911
18.11.2018 13:00 Vojvodina (S) 0 : 1 Sloga (BNS)
18.11.2018 13:00 Crvena zvezda 2 : 0 Polet
18.11.2018 13:00 Sloga (B) 2 : 2 Obilić
18.11.2018 13:00 Železničar 4 : 0 Borac (K)
18.11.2018 13:00 Budućnost 3 : 0 Trgovački
18.11.2018 13:00 Rudar (K) 0 : 3 Pomoravlje
18.11.2018 13:00 Palilula 4 : 2 Sloga
18.11.2018 13:00 Crvena zvezda 2 : 3 Naisus 1977
18.11.2018 13:00 Mladost (B) 1 : 0 Rasovača
18.11.2018 13:00 Zemljoradnik 4 : 0 OFK Napredak 1929
18.11.2018 13:00 Elid 1 : 1 Morava (Ž)
18.11.2018 13:00 Moravac 6 : 0 Doljevac
18.11.2018 13:00 Padina 1 : 3 Radnički 1947
18.11.2018 13:00 Osipaonica 1 : 1 Polet
18.11.2018 13:00 Bresje Superior 3 : 0 Mladi radnik
18.11.2018 13:00 Crvena zvezda 2 : 1 Podunavac
18.11.2018 13:00 Cerovac 0 : 2 Plana
18.11.2018 13:00 SASK 3 : 1 Proleter 1947
18.11.2018 13:00 Sloga (M) 3 : 6 Sloga (L)
18.11.2018 13:00 Pobeda 1 : 0 Železničar Kusadak
18.11.2018 13:00 Blizna 3 : 0 Krivelj
18.11.2018 11:00 Ključ 0 : 2 Polom
18.11.2018 13:00 Radnički (K) 0 : 1 Zlot
18.11.2018 13:00 Branik 3 : 1 Sloga
18.11.2018 13:00 Kolubara 2 0 : 0 ZSK
18.11.2018 13:00 Tešnjar 0 : 1 Rubribreza
18.11.2018 13:00 Tulari 2 : 1 Ribnikar
18.11.2018 13:00 Tvrdojevac 3 : 2 Banjani
18.11.2018 13:00 Sovljak 5 : 4 OFK Jabučje
18.11.2018 13:00 Iskra 0 : 1 Trlić
18.11.2018 13:00 OFK Bagremar 1 : 3 Erdoglija 1931
18.11.2018 13:00 Šumadija 1934 1 : 0 Srbija
18.11.2018 13:00 21. oktobar 3 : 2 Budućnost
18.11.2018 13:00 Kutlovo 1 : 0 Slavija
18.11.2018 13:00 Jedinstvo 4 : 1 Sloboda
18.11.2018 13:00 Pobeda 1926 1 : 1 Korićani
18.11.2018 13:00 Višesava 0 : 2 Čajetina
18.11.2018 13:00 Jasen 2 : 0 Perućac
18.11.2018 13:00 Polet 6 : 1 Jedinstvo
18.11.2018 13:00 Omladinac 0 : 2 Crnokosa
18.11.2018 11:00 Ariljska rampa 4 : 0 Sečica
18.11.2018 13:00 Lazarica 5 : 1 Ježevica
18.11.2018 13:00 Lauš 3 : 7 Prvi partizan
18.11.2018 13:00 Jedinstvo (G) 1 : 0 Železničar
18.11.2018 13:00 Šumadija 4 : 2 Sloga
18.11.2018 13:00 Vučje 4 : 1 Mladi borac
18.11.2018 13:00 Polet 3 : 0 Zloćudovo
18.11.2018 13:00 OFK Morava 1 : 2 Mladost 1959
18.11.2018 13:00 Kumarevo 65 2 : 1 OFK Brza
18.11.2018 13:00 Umac 5 : 0 Progres
18.11.2018 13:00 Bobište 0 : 2 Čekmin
18.11.2018 13:30 Osnić 5 : 1 Kosovo
18.11.2018 13:30 Graničar 2 : 2 Trebič
18.11.2018 13:30 OFK 019 3 : 0 Velika Jasikova
18.11.2018 13:30 OFK Knjaz : slobodno kolo
18.11.2018 13:30 Sloga (M) 0 : 4 Malinik
18.11.2018 13:00 Sloboda 1 : 3 Vulkan 1963
18.11.2018 13:00 Mladost (DK) 5 : 2 Proleter
18.11.2018 13:00 Crvena zastava 4 : 2 Budućnost
18.11.2018 13:00 Palilulac 0 : 3 Rudar
18.11.2018 13:00 Mladost (L) 1 : 0 Morava
18.11.2018 13:00 Vrtište 4 : 2 Čegar 2013
18.11.2018 14:00 Ropotovo 9 : 0 Oskar
18.11.2018 12:00 Rudar 3 : 0 Mineralac
18.11.2018 13:30 Pambukovica 2 : 0 Joševa
18.11.2018 13:30 Gunjevac 0 : 3 Mladost
18.11.2018 13:30 Vrelo 1 : 4 Crvena Jabuka
18.11.2018 13:30 Polet (DL) 5 : 1 Rudar
18.11.2018 13:30 Šarbane 1 : 2 Polet (T)
18.11.2018 13:00 Titel 1 : 2 Jedinstvo
18.11.2018 13:00 Vinogradar 1 : 3 Borac
18.11.2018 13:00 Susek 5 : 0 Obilić
18.11.2018 13:00 Dinamo 1 : 6 Bačka
18.11.2018 13:00 Dobrica 2 : 3 Janošik
18.11.2018 13:00 Partizan (K) 2 : 3 Borac (VS)
18.11.2018 13:00 Karaš (J) 3 : 0 Vinogradar
18.11.2018 13:00 Ševac 0 : 0 Ratar
18.11.2018 13:00 Sloga (M) 0 : 3 Budućnost (A)
18.11.2018 13:00 Karaš (K) 2 : 3 Hajdučica
18.11.2018 13:00 Sloga (L) 3 : 1 Borac
18.11.2018 13:00 Gradina 8 : 0 Beli Orlovi
18.11.2018 13:00 14. Oktobar 1 : 0 Polet 57
18.11.2018 13:00 Ušće 3 : 1 Omladinac
18.11.2018 13:30 Vinorača 4 : 0 Morava
18.11.2018 13:30 Mladost (G) 3 : 1 Osaonica
18.11.2018 13:30 Ursule 1 : 3 Vinogradar
18.11.2018 13:30 Jedinstvo (D) 4 : 1 Kupinovac
18.11.2018 13:30 Šumadinac 5 : 2 Šantarovac
18.11.2018 13:30 Mladost (GM) 2 : 0 Napredak
18.11.2018 13:30 15. Avgust 1950 2 : 3 Moravac 2015
18.11.2018 13:30 Borac 1805 3 : 2 Radnički
18.11.2018 13:30 Omladinski 0 : 1 Rudar (St)
18.11.2018 13:30 Orlovi 1 : 1 Pomoravlje
18.11.2018 13:30 Rakac Stave 2 : 2 Žabari
18.11.2018 13:30 Komanice 7 : 0 Rajac
18.11.2018 13:30 Milenko Pavlović 1 : 2 Junior Novo Naselje
18.11.2018 11:00 Jadar 2013 3 : 2 Lukavac
18.11.2018 13:30 Mladost (VK) 2 : 3 Borac
18.11.2018 13:30 Polet 0 : 1 Mladost (L)
18.11.2018 13:30 Stari drugari 3 : 2 Popadić
18.11.2018 12:00 Rekreativo 011 3 : 0 13. Maj
18.11.2018 13:00 Busije 4 : 1 Sparta Železnik
18.11.2018 11:00 Mladi Proleter 2 : 4 Penjarol
18.11.2018 13:00 Novi Beograd 2 : 3 Umka
18.11.2018 13:00 BUSK 0 : 1 Dedinje
18.11.2018 10:00 Šećeranac Ada 1 : 3 011
18.11.2018 13:00 Mladost 1 : 1 Fruškogorac
18.11.2018 13:00 OFK Zeka Buljubaša 1 : 2 Mitros
18.11.2018 13:00 Graničar 2 : 4 Obilić 1993
18.11.2018 13:00 Sloga (V) 5 : 3 Šumar
18.11.2018 13:00 Donji Srem 2015 8 : 0 Fruška Gora
18.11.2018 13:00 Sloga (Č) 2 : 1 OFK Bikić
18.11.2018 13:00 BSK 4 : 0 Krušedol
18.11.2018 13:00 Napredak 2 : 2 Hajduk
18.11.2018 13:30 Jovo Kursula 0 : 0 Mlada krila
18.11.2018 13:30 Zvezda 2 : 0 Jedinstvo (D)
18.11.2018 13:30 Borac (V) 8 : 1 Borac (A)
18.11.2018 13:30 Progorelica 1 : 1 Jedinstvo (G)
18.11.2018 13:30 Mineral 2015 0 : 2 Mladi radnik 1925
18.11.2018 11:00 Metalac 2 : 2 Tavnik
18.11.2018 13:00 Karađorđe 2013 (Viš) 4 : 0 Omladinac-Šumadinac
18.11.2018 11:00 Karađorđe (V) 2 : 1 Sloga (Z)
18.11.2018 13:00 Mladost (R) 2 : 0 Mladi radnik
18.11.2018 13:00 Partizan 1 : 1 Sloga (M)
18.11.2018 13:00 Badnjevac 2 : 1 Udarnik Trska 1947
18.11.2018 13:00 Antimon 4 : 1 Velika Reka
18.11.2018 13:00 Jadar (ST) 1 : 3 Sloga
18.11.2018 13:00 Milan Orlić 2 : 2 Vidojevica
18.11.2018 13:00 7. Juli 4 : 2 Rudar
18.11.2018 13:00 Prva Iskra 1 : 0 Jedinstvo
18.11.2018 13:00 Mladost 3 : 0 Azbukovica
18.11.2018 10:00 B 2000 3 : 0 Kopljari
18.11.2018 13:00 Radoje Domanović 6 : 1 Šamot
18.11.2018 13:00 Mladost (J) 4 : 0 Borac
18.11.2018 13:00 Sloga 0 : 7 Šumadinac (S)
18.11.2018 10:00 Jasenica 8 : 3 Vrbica
18.11.2018 13:00 Trešnjevica 0 : 2 Brezovac
18.11.2018 13:00 Gradac 1 : 0 Lemind 1953
18.11.2018 13:00 Plantaža 3 : 4 Marjan MB
18.11.2018 13:00 Milanovo 8 : 2 Mladost (B)
18.11.2018 13:00 Radnik Sušica 1 : 0 BSK
18.11.2018 10:00 Veliko Trnjane 0 : 1 Bratstvo
18.11.2018 13:00 Sloboda 3 : 1 Todorovce
18.11.2018 13:00 Real 4 : 4 Moravac
18.11.2018 13:00 Cer 1 : 2 Budućnost (PD)
18.11.2018 13:00 Drina 3 : 0 Torpedo 1924
18.11.2018 13:00 Napredak 3 : 0 Gorki
18.11.2018 13:00 Majur 4 : 1 Zadrugar
18.11.2018 13:00 Sloboda 2 : 1 Premijer
18.11.2018 13:00 Pričinović 2 : 3 Mladost
18.11.2018 13:00 Vlašić 4 : 5 Sloga (KR)
18.11.2018 13:00 Vojvoda Stepa Stepanović 5 : 3 Sloga (MA)
18.11.2018 13:00 Dobrava 3 : 5 Radnički
18.11.2018 13:00 Trešnjevka 3 : 0 Sava
18.11.2018 13:00 Šipurske livade 6 : 1 Provo 2015
18.11.2018 13:00 Hajduk 0 : 0 Tisa
18.11.2018 13:00 Šampion 0 : 0 Slavija
18.11.2018 13:00 AFK 2 : 5 Bačka
18.11.2018 13:00 Graničar 4 : 0 Jedinstvo (M)
18.11.2018 13:00 Horgoš 1911 3 : 0 Tromedja
18.11.2018 13:00 Jadran 3 : 0 Čoka
18.11.2018 13:00 Maglić 0 : 2 Budućnost
18.11.2018 13:00 Borac 1 : 6 Krivanj
18.11.2018 13:00 Bačka (D) 1 : 2 Neštin
18.11.2018 13:00 Slavija 1 : 3 Mladost
18.11.2018 13:00 Sirakovo 4 : 1 Polet (V)
18.11.2018 13:00 Napredak (P) 1 : 0 Vihor
18.11.2018 13:00 Napredak 1934 3 : 1 Stig 1955
18.11.2018 13:00 Dizel 2 : 1 Polet (B)
18.11.2018 13:00 Sloga (L) 0 : 2 Sloga (M)
18.11.2018 13:00 Desine 2 : 1 Žika Marković Uča
18.11.2018 13:00 Manastirica 2 : 1 Rade Milošević
18.11.2018 13:00 Napredak 1936 2 : 5 Napredak (S)
18.11.2018 13:00 Radnički (K) 1 : 0 Omladinac (B)
18.11.2018 13:00 Zadrugar (T) 2 : 1 Integral
18.11.2018 13:00 Bata Bulić 2 : 1 Jedinstvo (K)
18.11.2018 13:00 Egeta 3 : 0 Milutinovac
18.11.2018 13:00 Lokomotiva 1 : 1 Napredak
18.11.2018 13:00 Koča Andjelković 3 : 1 Kladušnica
18.11.2018 13:00 Mala Vrbica 3 : 0 Rtkovo
18.11.2018 13:30 Budućnost 1 : 2 Morava (K)
18.11.2018 13:30 Čačak 94 0 : 8 BIP
18.11.2018 13:30 Planinac 2 : 1 Prijatelji
18.11.2018 13:30 Mladost (A) 1 : 1 Mršinci
18.11.2018 13:00 Petrijevac 10 : 0 Drugovac
18.11.2018 13:00 Omladinac 2 : 1 7. Juli
18.11.2018 13:00 Vrbovac 0 : 2 Jezava
18.11.2018 13:00 OFK Slavija 1 : 6 Skobalj
18.11.2018 13:00 Hajduk Veljko 1934 0 : 2 Vučak
18.11.2018 13:00 Stari Hrast 2018 7 : 0 Zeppelin 026
18.11.2018 13:00 Lokomotiva 4 : 1 Mladost
18.11.2018 13:00 Jerma 1 : 1 Napredak
18.11.2018 13:00 Temac 2 : 2 Nišavac
18.11.2018 13:00 Veliki Suvodol 0 : 3 Željuša
18.11.2018 13:30 Zdravinje 4 : 0 Konjuh
18.11.2018 13:30 Bukovica 2 : 3 Rasina
18.11.2018 13:30 Čarapan 0 : 2 Gornji Stepoš
18.11.2018 13:30 Naupare 1 : 0 Sebečevac
18.11.2018 13:30 Mladost VPD 1 : 5 Mudrakovac
18.11.2018 13:30 Borac 3 : 2 Modrica
18.11.2018 13:30 Parunovac 6 : 6 Žabare
18.11.2018 13:00 Maršić 2 : 0 Divostin
18.11.2018 13:00 Seljak 2 : 4 Košutnjak
18.11.2018 13:00 Sloga Lužnice 2016 3 : 1 Kolonija
18.11.2018 13:00 OFK Žeželj 0 : 4 Bratstvo 1975
18.11.2018 13:00 Vinogradi DB 2 : 0 Ćava
18.11.2018 12:30 Borac 1 : 3 Gorobilje
18.11.2018 14:00 Mladost 4 : 4 Polet
18.11.2018 14:00 OFK Tamnič 1 : 0 Vrelo
18.11.2018 14:00 Rečka 2 : 2 OFK Sikole
18.11.2018 14:00 Urovica 0 : 3 Slatina
18.11.2018 13:00 Kaluđerica 1969 1 : 1 Zaklopača
18.11.2018 13:00 Podunavac 11 : 3 Hajduk
18.11.2018 13:30 Donja Mutnica 4 : 0 Popovac
18.11.2018 13:30 ISK Izvor 0 : 2 Šumadija
18.11.2018 13:30 Heroj 3 : 5 OFK Juhor 2016
18.11.2018 13:30 Radnik 0 : 5 Razvitak
18.11.2018 13:30 Jedinstvo 0 : 0 Budućnost
18.11.2018 11:00 SU Donja Lomnica 2 : 1 Jašunja
18.11.2018 10:00 Napredak 3 : 0 Gornje Krajince
18.11.2018 13:00 FSU Borac 2018 5 : 2 ŠFU Derbi 2016
18.11.2018 11:00 Žabar 0 : 4 OFK Jelen
18.11.2018 11:00 Mladost Svileuva 2 : 3 Volujac
18.11.2018 11:00 Galeb 5 : 2 Borac BTG
18.11.2018 11:00 Mladost Slatina 0 : 0 OFK Varna
18.11.2018 11:00 Jedinstvo 1 : 4 Cerić
18.11.2018 13:00 Pocerina 0 : 3 Sloga
18.11.2018 11:00 Culjković 5 : 1 Napredak
18.11.2018 11:00 Brgule 0 : 2 Zvizdar
18.11.2018 11:00 Kolubara 3 : 0 Sloga
18.11.2018 11:00 Murgaš 4 : 1 Vukona
18.11.2018 11:00 OFK Stublenica 3 : 0 Jedinstvo
18.11.2018 11:00 Budućnost 1995 3 : 1 Dokmir
18.11.2018 13:00 Dvorane : Grkljane
18.11.2018 13:00 Štitari : Polet (K)
18.11.2018 11:00 Mladost 2015 : Vratare
18.11.2018 13:00 Makrešane : Kruševica
18.11.2018 13:00 Gaglovo : Polet (Š)
18.11.2018 11:00 Napredak 1927 3 : 0 Sloga 1945
18.11.2018 11:00 Jedinstvo (S) 1 : 1 BSK 1924
18.11.2018 11:00 Stig (C) 2 : 1 Stig (MC)
18.11.2018 13:00 Bukorovac 3 : 0 Azbest
18.11.2018 13:00 Dobrača 1 : 1 Hajduk
18.11.2018 15:00 Jezero 0 : 2 Kopaonik
18.11.2018 13:00 Karađorđe 2 : 0 Sloga (P)
18.11.2018 13:00 Loznica 2 : 3 Šumadija (A)
18.11.2018 13:00 Mladost 5 : 0 Novi Pazar
18.11.2018 13:00 Sloga (K) 0 : 2 Metalac
18.11.2018 13:00 Smederevo 1924 0 : 6 Radnički 1923
18.11.2018 13:00 Mačva 12 : 0 Mladi radnik 1926
18.11.2018 10:00 Dinamo 1945 3 : 1 OFK Bačka (BP)
18.11.2018 10:00 Radnički (SM) 3 : 1 Petar Puača
18.11.2018 10:00 Radnički (Z) 3 : 0 Omladinac
18.11.2018 10:00 Proleter (NS) 3 : 1 OFK Vršac
18.11.2018 10:00 Hajduk 1912 0 : 4 Vojvodina
18.11.2018 10:00 Bačka 1901 0 : 3 Borac (NS)
18.11.2018 11:00 Loznica 2 : 4 Šumadija (A)
18.11.2018 11:00 Mladost (L) 0 : 3 Novi Pazar
18.11.2018 11:00 Šumadija 1903 4 : 1 Javor Matis
18.11.2018 11:00 Sloga (K) 0 : 2 Metalac (GM)
18.11.2018 11:00 Smederevo 1924 1 : 3 Radnički 1923
18.11.2018 11:00 Mačva 7 : 0 Mladi radnik 1926
18.11.2018 12:00 Dinamo 1945 4 : 0 OFK Bačka (BP)
18.11.2018 10:00 Proleter 2006 4 : 0 Inđija
18.11.2018 10:00 Radnički (S) 1 : 1 RFK N.S. 1921
18.11.2018 12:00 Železničar 2 : 3 TSC
18.11.2018 12:00 Hajduk 1912 0 : 3 Vojvodina
18.11.2018 12:00 Bačka 1901 4 : 0 Borac (NS)
18.11.2018 Radnički (N) 4 : 2 Trajal
18.11.2018 Real 2 2 : 1 Sinđelić
18.11.2018 Jagodina Tabane 6 : 0 Jedinstvo
18.11.2018 Timok 1 : 0 Nacional
18.11.2018 Vodojaža 9 : 0 Napredak
18.11.2018 Jasenica 2017 9 : 0 OFK Aranđelovac 1979
18.11.2018 Karađorđe 7 : 0 RSK
18.11.2018 11:30 Čukarički MK 7 : 0 Studentski Grad MK
18.11.2018 10:00 Kosmet 0 : 1 Kiker
18.11.2018 09:00 Radnički NB 6 : 0 BSK 1925
18.11.2018 18:00 Ada 8 : 4 Studentski Grad
18.11.2018 10:45 IMT 1 : 0 Sinđelić
18.11.2018 11:00 VGSK 3 : 0 Napredak (P)
18.11.2018 11:00 Obilić 2 : 3 Rudar 2001
18.11.2018 11:00 Železničar 4 : 1 Homoljac
18.11.2018 Respekt 3 : 1 Pčelinjo 2

Košarka

18.11.2018 17:00 Krka 82 : 69 Mega Bemax
18.11.2018 19:00 Budućnost VOLI 75 : 71 Partizan NIS
18.11.2018 20:00 Proleter Naftagas 74 : 62 Vrbas
18.11.2018 12:15 Omladinac 69 : 63 Star
18.11.2018 17:30 Mladost Veternik 129 : 34 Akademik
18.11.2018 18:00 Morava 81 : 64 Actavis Academy
18.11.2018 20:00 Sokobanja 67 : 77 Jablanica
18.11.2018 18:00 Student 71 : 92 Železničar
18.11.2018 13:30 Slodes 102 : 72 Torlak
18.11.2018 18:20 Mladenovac 97 : 88 LA Basket
18.11.2018 13:15 BASK 64 : 84 AS Basket
18.11.2018 18:20 Mladenovac 97 : 88 LA Basket
18.11.2018 20:30 Radnički (Bg) 49 : 82 Duga
18.11.2018 18:00 Radnički 2016 102 : 41 Vršac d.o.o.
18.11.2018 17:30 Jedinstvo 37 : 90 Delfin
18.11.2018 13:00 Sivac 49 : 59 Girl Basket
18.11.2018 14:00 Užice 43 : 50 Zvečan

Odbojka

18.11.2018 Loznica 0 : 3 Ribnica
18.11.2018 13:00 Jagodina 3 : 2 Užice
18.11.2018 18:00 Srem Eaton 3 : 1 Timok
18.11.2018 18:00 Toplički Vitezovi 2 : 3 Banat
18.11.2018 15:00 Gračanica 0 : 3 FAP Livnica
18.11.2018 Antena 2 : 3 Ribnica 2
18.11.2018 13:00 Partizan 0 : 3 Gračac
18.11.2018 18:00 Sombor 1 : 3 Partizan
18.11.2018 18:00 Mladost (T) 1 : 3 Vojvodina NS Seme 2
18.11.2018 20:00 Kulpin 3 : 1 Dunav Volley
18.11.2018 17:00 Topličanin 97 3 : 0 Radan
18.11.2018 16:00 Desetka 1 : 3 Topličanin
18.11.2018 19:00 Šumadija 1 : 3 Lucky Star
18.11.2018 19:45 Vojvodina NS Seme 3 3 : 1 Mladost
18.11.2018 16:00 Kikinda 3 : 0 Botafogo
18.11.2018 19:00 Mladost 1973 3 : 0 Klek Srbijašume 2
18.11.2018 14:30 Flaka 1 : 3 Morava
18.11.2018 16:00 Pin 3 : 0 Hajduk Veljko 2
18.11.2018 17:00 Ozren 3 : 2 Knjaževac
18.11.2018 17:00 Dunav Stars 3 : 2 Viner
18.11.2018 Jedinstvo (SP) 3 : 1 Partizan
18.11.2018 Železničar 3 : 0 Klek-MD Zrenjanin
18.11.2018 Jedinstvo (Ue) 0 : 3 Takovo Zvezda Helios
18.11.2018 Valjevo 0 : 3 Srbijanka 014
18.11.2018 17:00 Leskovac-98 0 : 3 Zlatibor
18.11.2018 15:00 Radnički (Bg) 3 : 1 Sterija
18.11.2018 16:00 Zaječar 3 : 1 Kuršumlija
18.11.2018 12:00 Stampedo 3 : 1 Pirot
18.11.2018 14:00 Desetka 3 : 2 Dubočica
18.11.2018 20:00 Slavija 1 : 3 Odbojka 013
18.11.2018 15:00 Volley Stars 0 : 3 Lavice 07
18.11.2018 17:00 Mokra Gora 0 : 3 Sloboda S
18.11.2018 13:00 Crnokosa Artos 3 : 0 Leposavić
18.11.2018 14:30 Kosovska Mitrovica 3 : 0 Tara
18.11.2018 14:00 Sloga 031 3 : 2 Stopanja
18.11.2018 17:00 Karadjordje 1 : 3 Partizan 2
18.11.2018 16:00 Ribnica 3 : 0 AS Batajnica
18.11.2018 18:30 Blok Aut 0 : 3 Volleyland
18.11.2018 13:00 Crnjanski 0 : 3 Avala
18.11.2018 19:45 Železničar 3 : 0 Fenix Čukarički
18.11.2018 13:15 Mladenovac 1 : 3 Železnik 2012
18.11.2018 12:00 KI 0230 3 : 0 Vršac
18.11.2018 16:00 Goks IN 3 : 0 Merkur
18.11.2018 14:00 Star 3 : 0 Štrand Volej
18.11.2018 17:00 Maks 0 : 3 Dunav Volej
18.11.2018 16:30 Novi Sad 2 3 : 2 NS Volej tim
18.11.2018 12:00 Ozren 1 : 3 Knjaževac 2
18.11.2018 15:00 Đerdap 3 : 1 Viner
18.11.2018 09:00 Lucky Star 0 : 3 Roda
18.11.2018 12:30 Železničar 0 : 3 Blok Aut
18.11.2018 14:30 Partizan 0 : 3 Crvena zvezda
18.11.2018 10:45 Crnjanski 2 : 3 Mladenovac
18.11.2018 10:30 TENT 3 : 0 Radnicki
18.11.2018 09:00 Lucky Star 0 : 3 Partizan
18.11.2018 12:30 Roda 0 : 3 Crvena zvezda
18.11.2018 10:45 AS Batajnica 1 : 3 AS
18.11.2018 10:45 Beograd 2 : 3 Sterija
18.11.2018 09:00 Kralj 1 : 3 Blok Aut

Rukomet

18.11.2018 20:00 Topličanin 23 : 28 Dubočica 54
18.11.2018 18:00 Požarevac 24 : 28 Kolubara
18.11.2018 17:30 Proleter 25 : 19 Loznica
18.11.2018 19:00 Mačva 26 : 22 Jedinstvo
18.11.2018 17:00 Nova Pazova 1957 35 : 37 Banatski Karlovac
18.11.2018 19:00 Inđija 27 : 24 Dolovo
18.11.2018 18:00 Metalac Gorenje 30 : 29 Rakovica
18.11.2018 16:00 Rekreativo 19 : 21 Sloga
18.11.2018 16:00 Smederevo 29 : 28 Metaloplastika 2
18.11.2018 14:00 Župa 31 : 26 Bane
18.11.2018 18:30 Sloga 30 : 41 Prva Petoletka
18.11.2018 17:00 Karađorđe 35 : 32 Metalac
18.11.2018 18:00 Pirot 33 : 38 Radnički
18.11.2018 18:00 Jastrebac 27 : 27 Rtanj
18.11.2018 19:00 Radnički 31 : 26 Crepaja
18.11.2018 17:00 Slavija 40 : 21 Dalmatinac
18.11.2018 19:00 Arif Knjaz 1957 31 : 27 Majdanpek
18.11.2018 18:00 Novi Pazar 2 36 : 37 Užice
18.11.2018 17:30 Beli andjeo 36 : 24 Mokra Gora 2
18.11.2018 19:00 Krusevac 29 : 21 Radnicki 1964 2
18.11.2018 15:00 Morava 84 27 : 25 Vranje 1957 - 2
18.11.2018 18:00 Borac 26 : 25 Grafičar
18.11.2018 12:00 Sivac 69/2 24 : 21 Graničar
18.11.2018 16:00 Junior 22 : 27 Voždovac 1955
18.11.2018 17:00 Medicinar 21 : 28 Mladost
18.11.2018 18:00 Bor RTB 21 : 32 Vojvodina
18.11.2018 18:00 ORK Beograd 35 : 25 Požarevac
18.11.2018 17:30 Laki 23 : 23 Jadran
18.11.2018 19:00 Spartak 25 : 20 Halas Jožef
18.11.2018 19:00 Mokrin 23 : 17 Proleter (Ž)
18.11.2018 18:00 Mladost 39 : 30 Dolovo (Ž)
18.11.2018 18:30 Košutnjak 15 : 20 Atenica
18.11.2018 12:00 Rudar 25 : 31 Mladi radnik
18.11.2018 21:00 Beograd 28 : 24 Medicinar 2
18.11.2018 19:00 Rtanj 32 : 22 Vlasotince
18.11.2018 15:00 Radan 45 : 15 Bor - RTB 2

Vaterpolo

18.11.2018 18:30 Dunav 6 : 12 Taš
18.11.2018 17:30 Stari Grad 9 : 6 Bečej
18.11.2018 18:45 Dorćol 9 : 6 Singidunum
18.11.2018 Taš 2000 5 : 13 Crvena zvezda
18.11.2018 Vojvodina 11 : 13 Palilula

Futsal

18.11.2018 18:00 Novi Pazar 0 : 3 Nova Pazova
18.11.2018 20:00 Banjica 11 : 0 Pirot
18.11.2018 18:30 Radnički 2010 2 : 5 Miners
18.11.2018 20:30 Akademac 5 : 4 Bele crkve
18.11.2018 19:30 BSK 6 : 3 Bor
18.11.2018 20:00 Kikinda 2 : 5 Viking
18.11.2018 20:30 Šljivici 11 : 4 Bezbednost 192
18.11.2018 20:00 Pirgos 3 : 3 Niš 92
18.11.2018 15:30 Lindoret 7 : 3 Radnik
18.11.2018 17:00 As 1 : 3 Rosulja

Hokej

18.11.2018 15:30 Vojvodina 2 : 4 Slavija Junior
18.11.2018 17:30 Crvena zvezda 4 : 1 ECE Celje

Ragbi 15

18.11.2018 Dinamo 1954 0 : 25 GRK Vršac
18.11.2018 14:00 GRK Vršac 36 : 29 Dinamo 1954
jeromerothen i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.