15.03
15:00
Radnički (P)
Radnički (S)
3
0
|
15.03.2015 15:00 | Radnički (P) | 3 : 0 | Radnički (S) | |||||
15.03
15:00
Dinamo
Tabane 1970
1
0
|
15.03.2015 15:00 | Dinamo | 1 : 0 | Tabane 1970 |
15.03
14:30
Dunav
Dolina
1
1
|
15.03.2015 14:30 | Dunav | 1 : 1 | Dolina |
15.03
15:00
Župa
Jedinstvo
0
1
|
15.03.2015 15:00 | Župa | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
15.03
15:00
Lugomir
Temnić 1924
2
3
|
15.03.2015 15:00 | Lugomir | 2 : 3 | Temnić 1924 | |||||
15.03
15:00
Dragocvet
Kosanica
0
2
|
15.03.2015 15:00 | Dragocvet | 0 : 2 | Kosanica | |||||
15.03
15:00
Rembas
Žitorađa
1
1
|
15.03.2015 15:00 | Rembas | 1 : 1 | Žitorađa | |||||
15.03
15:00
Levač
Jedinstvo (M)
2
1
|
15.03.2015 15:00 | Levač | 2 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
15.03
15:00
Juhor
Poljoprivrednik
3
0
|
15.03.2015 15:00 | Juhor | 3 : 0 | Poljoprivrednik |
15.03
15:00
Rudar Alpos
Pukovac
2
1
|
15.03.2015 15:00 | Rudar Alpos | 2 : 1 | Pukovac | |||||
15.03
15:00
Brodoremont
Bukovik
0
0
|
15.03.2015 15:00 | Brodoremont | 0 : 0 | Bukovik | |||||
15.03
15:00
Rudar (P)
Napredak
3
1
|
15.03.2015 15:00 | Rudar (P) | 3 : 1 | Napredak |
15.03
15:00
Ropotovo
Bobište
0
0
|
15.03.2015 15:00 | Ropotovo | 0 : 0 | Bobište | |||||
15.03
15:00
Mladost
BSK Bujanovac
6
1
|
15.03.2015 15:00 | Mladost | 6 : 1 | BSK Bujanovac |
15.03
14:30
Budućnost
Ljukovo
3
0
|
15.03.2015 14:30 | Budućnost | 3 : 0 | Ljukovo | |||||
15.03
14:30
LSK Laćarak
Mladost
2
2
|
15.03.2015 14:30 | LSK Laćarak | 2 : 2 | Mladost | |||||
15.03
14:30
Borac
Kabel
2
0
|
15.03.2015 14:30 | Borac | 2 : 0 | Kabel | |||||
15.03
14:30
Hajduk
Crvena zvezda
1
0
|
15.03.2015 14:30 | Hajduk | 1 : 0 | Crvena zvezda |
15.03
14:30
Preporod
Jadran
1
0
|
15.03.2015 14:30 | Preporod | 1 : 0 | Jadran | |||||
15.03
14:30
OFK Odžaci
Borac
1
2
|
15.03.2015 14:30 | OFK Odžaci | 1 : 2 | Borac | |||||
15.03
14:30
Tavankut
Zadrugar
1
0
|
15.03.2015 14:30 | Tavankut | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
15.03
10:00
Subotica
Bačka (P)
4
0
|
15.03.2015 10:00 | Subotica | 4 : 0 | Bačka (P) | |||||
15.03
14:30
Mladost (T)
Polet
3
0
|
15.03.2015 14:30 | Mladost (T) | 3 : 0 | Polet |
15.03
14:30
Borac (Starčevo)
Sloga
3
2
|
15.03.2015 14:30 | Borac (Starčevo) | 3 : 2 | Sloga | |||||
15.03
14:30
Železničar
OFK Kikinda
2
1
|
15.03.2015 14:30 | Železničar | 2 : 1 | OFK Kikinda |
15.03
14:30
Zadrugar (T)
Šapine
0
3
|
15.03.2015 14:30 | Zadrugar (T) | 0 : 3 | Šapine | |||||
15.03
14:30
Napredak 1936
Mlava (ML)
1
1
|
15.03.2015 14:30 | Napredak 1936 | 1 : 1 | Mlava (ML) | |||||
15.03
14:30
Mladost (B)
Integral
0
0
|
15.03.2015 14:30 | Mladost (B) | 0 : 0 | Integral | |||||
15.03
14:30
Krilaš
Vojvoda Milenko
0
0
|
15.03.2015 14:30 | Krilaš | 0 : 0 | Vojvoda Milenko | |||||
15.03
14:30
Mlava (B)
Makce
0
2
|
15.03.2015 14:30 | Mlava (B) | 0 : 2 | Makce | |||||
15.03
14:30
Petar Dobrnjac
Polet (SD)
3
2
|
15.03.2015 14:30 | Petar Dobrnjac | 3 : 2 | Polet (SD) |
15.03
14:30
Pobeda
Budućnost (MK)
3
0
|
15.03.2015 14:30 | Pobeda | 3 : 0 | Budućnost (MK) | |||||
15.03
14:30
Osipaonica
Proleter
1
1
|
15.03.2015 14:30 | Osipaonica | 1 : 1 | Proleter | |||||
15.03
14:30
Budućnost (R)
Vodice
3
0
|
15.03.2015 14:30 | Budućnost (R) | 3 : 0 | Vodice | |||||
15.03
14:30
Železničar (K)
Jedinstvo (K)
5
2
|
15.03.2015 14:30 | Železničar (K) | 5 : 2 | Jedinstvo (K) | |||||
15.03
14:30
Šumadija
Udarnik
1
3
|
15.03.2015 14:30 | Šumadija | 1 : 3 | Udarnik |
15.03
14:30
Partizanski put
Mladost 1982
1
3
|
15.03.2015 14:30 | Partizanski put | 1 : 3 | Mladost 1982 | |||||
15.03
14:30
Real
Topličanin
1
4
|
15.03.2015 14:30 | Real | 1 : 4 | Topličanin | |||||
15.03
14:30
Jastrebac
Nikodije Stojanović Tatko
4
0
|
15.03.2015 14:30 | Jastrebac | 4 : 0 | Nikodije Stojanović Tatko | |||||
15.03
14:30
Kosovac
Dunđerski
0
2
|
15.03.2015 14:30 | Kosovac | 0 : 2 | Dunđerski | |||||
15.03
14:30
Omladinac
Pobeda
1
1
|
15.03.2015 14:30 | Omladinac | 1 : 1 | Pobeda | |||||
15.03
14:30
Dobrič
Kaćuša
1
1
|
15.03.2015 14:30 | Dobrič | 1 : 1 | Kaćuša | |||||
15.03
14:30
Borac
Svetlost
1
3
|
15.03.2015 14:30 | Borac | 1 : 3 | Svetlost |
15.03
14:00
Mačkovac
Gornji Stepoš
5
4
|
15.03.2015 14:00 | Mačkovac | 5 : 4 | Gornji Stepoš | |||||
15.03
14:00
13. April
Mladi radnik
3
1
|
15.03.2015 14:00 | 13. April | 3 : 1 | Mladi radnik | |||||
15.03
14:00
Mladost
Trudbenik
3
2
|
15.03.2015 14:00 | Mladost | 3 : 2 | Trudbenik | |||||
15.03
14:00
Jastrebac
Omladinac
6
2
|
15.03.2015 14:00 | Jastrebac | 6 : 2 | Omladinac | |||||
15.03
14:00
Naupare
Bošnjane
3
0
|
15.03.2015 14:00 | Naupare | 3 : 0 | Bošnjane | |||||
15.03
14:00
Sloga (D)
Blagotin
1
0
|
15.03.2015 14:00 | Sloga (D) | 1 : 0 | Blagotin | |||||
15.03
14:00
Sloga (Ć)
Jedinstvo 1936
2
0
|
15.03.2015 14:00 | Sloga (Ć) | 2 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
15.03
14:00
Čitluk
Gradina
2
0
|
15.03.2015 14:00 | Čitluk | 2 : 0 | Gradina | |||||
15.03
14:00
Šanac
Vinogradar
1
0
|
15.03.2015 14:00 | Šanac | 1 : 0 | Vinogradar |
15.03
14:30
Maglić
Stari Grad
3
0
|
15.03.2015 14:30 | Maglić | 3 : 0 | Stari Grad | |||||
15.03
14:30
Borac
Budućnost
0
2
|
15.03.2015 14:30 | Borac | 0 : 2 | Budućnost | |||||
15.03
14:30
Kulpin
Sutjeska
2
2
|
15.03.2015 14:30 | Kulpin | 2 : 2 | Sutjeska | |||||
15.03
14:30
Titel
Mladost
0
0
|
15.03.2015 14:30 | Titel | 0 : 0 | Mladost |
15.03
Radnički
OFK Zeka Buljubaša
0
1
|
15.03.2015 | Radnički | 0 : 1 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
15.03
Hajduk 1925 Podunavac
Donji Petrovci
1
2
|
15.03.2015 | Hajduk 1925 Podunavac | 1 : 2 | Donji Petrovci | |||||
15.03
Sremac Graničar 1924
Budućnost
0
0
|
15.03.2015 | Sremac Graničar 1924 | 0 : 0 | Budućnost | |||||
15.03
Napredak
Sloven
1
0
|
15.03.2015 | Napredak | 1 : 0 | Sloven | |||||
15.03
Jadran
PSK Putinci
1
0
|
15.03.2015 | Jadran | 1 : 0 | PSK Putinci | |||||
15.03
Hajduk 1932
Hrtkovci
1
5
|
15.03.2015 | Hajduk 1932 | 1 : 5 | Hrtkovci |
15.03
15:00
Eđšeg
Panonija IM Topola
1
2
|
15.03.2015 15:00 | Eđšeg | 1 : 2 | Panonija IM Topola | |||||
15.03
15:00
Proleter
Olimpija
2
1
|
15.03.2015 15:00 | Proleter | 2 : 1 | Olimpija | |||||
15.03
15:00
Vinogradar
Čoka
6
0
|
15.03.2015 15:00 | Vinogradar | 6 : 0 | Čoka | |||||
15.03
15:00
Bajša
Bačka
1
1
|
15.03.2015 15:00 | Bajša | 1 : 1 | Bačka |
15.03
14:30
Terekveš
Rusin
1
2
|
15.03.2015 14:30 | Terekveš | 1 : 2 | Rusin | |||||
15.03
14:30
Dunav
Kula
1
0
|
15.03.2015 14:30 | Dunav | 1 : 0 | Kula | |||||
15.03
14:30
Hajduk
Graničar (G)
2
1
|
15.03.2015 14:30 | Hajduk | 2 : 1 | Graničar (G) | |||||
15.03
14:30
Kordun
Omladinac (D)
2
0
|
15.03.2015 14:30 | Kordun | 2 : 0 | Omladinac (D) | |||||
15.03
14:30
Lipar
BSK
1
0
|
15.03.2015 14:30 | Lipar | 1 : 0 | BSK |
15.03
15:00
Jugoslavija
Sloga (BNS)
3
0
|
15.03.2015 15:00 | Jugoslavija | 3 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
15.03
15:00
Vojvodina
Omladinac (D)
2
0
|
15.03.2015 15:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Omladinac (D) | |||||
15.03
15:00
Vulturul
Mladost (V)
1
2
|
15.03.2015 15:00 | Vulturul | 1 : 2 | Mladost (V) | |||||
15.03
15:00
Jedinstvo Stević
Slavija
1
3
|
15.03.2015 15:00 | Jedinstvo Stević | 1 : 3 | Slavija | |||||
15.03
15:00
Partizan (G)
Budućnost (A)
2
2
|
15.03.2015 15:00 | Partizan (G) | 2 : 2 | Budućnost (A) | |||||
15.03
15:00
Crvena zvezda
Mladost (O)
0
1
|
15.03.2015 15:00 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Mladost (O) | |||||
15.03
15:00
Hajdučica
Radnički (B)
0
0
|
15.03.2015 15:00 | Hajdučica | 0 : 0 | Radnički (B) |
15.03
14:30
Zadrugar
Napredak
1
1
|
15.03.2015 14:30 | Zadrugar | 1 : 1 | Napredak | |||||
15.03
14:30
Vojvodina (B)
Omladinac
3
1
|
15.03.2015 14:30 | Vojvodina (B) | 3 : 1 | Omladinac | |||||
15.03
14:30
Radnički 1911
Mladost
0
0
|
15.03.2015 14:30 | Radnički 1911 | 0 : 0 | Mladost | |||||
15.03
14:30
Vojvodina 1928
Radnički Zrenjanin
0
2
|
15.03.2015 14:30 | Vojvodina 1928 | 0 : 2 | Radnički Zrenjanin | |||||
15.03
14:30
Vojvodina (NM)
Crvena zvezda
0
1
|
15.03.2015 14:30 | Vojvodina (NM) | 0 : 1 | Crvena zvezda |
15.03
15:00
Orljane
Morava
3
2
|
15.03.2015 15:00 | Orljane | 3 : 2 | Morava | |||||
15.03
15:00
Borac (T)
Naša krila 1936
6
1
|
15.03.2015 15:00 | Borac (T) | 6 : 1 | Naša krila 1936 | |||||
15.03
15:00
Mladost (B)
Koprijan 1975
0
3
|
15.03.2015 15:00 | Mladost (B) | 0 : 3 | Koprijan 1975 | |||||
15.03
15:00
Rasovača
Rutevac
3
0
|
15.03.2015 15:00 | Rasovača | 3 : 0 | Rutevac | |||||
15.03
15:00
Zaplanjac
Radnički 1924 (K)
4
1
|
15.03.2015 15:00 | Zaplanjac | 4 : 1 | Radnički 1924 (K) | |||||
15.03
15:00
Jedinstvo
Malošište
0
1
|
15.03.2015 15:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Malošište | |||||
15.03
15:00
Radnički 1947 (Č)
Zemljoradnik
3
1
|
15.03.2015 15:00 | Radnički 1947 (Č) | 3 : 1 | Zemljoradnik |
15.03
15:00
Radnički
Midžor
3
1
|
15.03.2015 15:00 | Radnički | 3 : 1 | Midžor | |||||
15.03
15:00
OFK Knjaz
Sloga
2
1
|
15.03.2015 15:00 | OFK Knjaz | 2 : 1 | Sloga | |||||
15.03
15:00
Rudar
OFK 019 Zaječar
5
0
|
15.03.2015 15:00 | Rudar | 5 : 0 | OFK 019 Zaječar | |||||
15.03
15:00
Svrljiška topla
Mladost
3
1
|
15.03.2015 15:00 | Svrljiška topla | 3 : 1 | Mladost | |||||
15.03
15:00
Omladinac
Borac
3
0
|
15.03.2015 15:00 | Omladinac | 3 : 0 | Borac | |||||
15.03
15:00
Malinik
Trebič
0
1
|
15.03.2015 15:00 | Malinik | 0 : 1 | Trebič |
15.03
14:30
Marjan MB
Mladost (DL)
4
4
|
15.03.2015 14:30 | Marjan MB | 4 : 4 | Mladost (DL) | |||||
15.03
14:30
Mladost (B)
Lemind 1953
3
4
|
15.03.2015 14:30 | Mladost (B) | 3 : 4 | Lemind 1953 | |||||
15.03
14:30
Navalin
Omladinac
1
2
|
15.03.2015 14:30 | Navalin | 1 : 2 | Omladinac | |||||
15.03
14:30
Gradac
Polet
3
0
|
15.03.2015 14:30 | Gradac | 3 : 0 | Polet | |||||
15.03
14:30
OFK Morava
Moravac
3
0
|
15.03.2015 14:30 | OFK Morava | 3 : 0 | Moravac |
15.03
14:30
Dunav
Pobeda
0
1
|
15.03.2015 14:30 | Dunav | 0 : 1 | Pobeda | |||||
15.03
14:30
Sopot
Stig 1955
4
1
|
15.03.2015 14:30 | Sopot | 4 : 1 | Stig 1955 | |||||
15.03
14:30
Zemljoradnik
Dunavac
2
3
|
15.03.2015 14:30 | Zemljoradnik | 2 : 3 | Dunavac | |||||
15.03
14:30
Napredak 1947
Sloga (D)
2
0
|
15.03.2015 14:30 | Napredak 1947 | 2 : 0 | Sloga (D) | |||||
15.03
14:30
Proleter
Napredak (P)
0
2
|
15.03.2015 14:30 | Proleter | 0 : 2 | Napredak (P) |
15.03
15:00
Zrinjski
Drina
1
1
|
15.03.2015 15:00 | Zrinjski | 1 : 1 | Drina | |||||
15.03
15:00
Slavija
Radnik
0
4
|
15.03.2015 15:00 | Slavija | 0 : 4 | Radnik | |||||
15.03
18:00
Široki Brijeg
Željezničar
0
0
|
15.03.2015 18:00 | Široki Brijeg | 0 : 0 | Željezničar | |||||
15.03
15:00
Travnik
Zvijezda Gradačac
2
0
|
15.03.2015 15:00 | Travnik | 2 : 0 | Zvijezda Gradačac |
15.03
14:00
Zvijezda Brgule
Rudar
3
0
|
15.03.2015 14:00 | Zvijezda Brgule | 3 : 0 | Rudar | |||||
15.03
14:00
Radnički
Gorica
0
0
|
15.03.2015 14:00 | Radnički | 0 : 0 | Gorica | |||||
15.03
14:00
Jedinstvo
Proleter
1
1
|
15.03.2015 14:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Proleter | |||||
15.03
14:00
Sloga Junajted
Mladost (R)
1
0
|
15.03.2015 14:00 | Sloga Junajted | 1 : 0 | Mladost (R) | |||||
15.03
14:00
Mladost (BS)
Velež
2
0
|
15.03.2015 14:00 | Mladost (BS) | 2 : 0 | Velež |
15.03
14:00
Liješće
Župa Superpetrol
2
1
|
15.03.2015 14:00 | Liješće | 2 : 1 | Župa Superpetrol | |||||
15.03
14:00
Mladost
BSK
3
1
|
15.03.2015 14:00 | Mladost | 3 : 1 | BSK | |||||
15.03
14:00
Omarska
Modriča
0
2
|
15.03.2015 14:00 | Omarska | 0 : 2 | Modriča | |||||
15.03
14:00
Borac (KD)
Mineral
0
0
|
15.03.2015 14:00 | Borac (KD) | 0 : 0 | Mineral |
15.03
14:00
Gomionica
Naprijed Horizont
5
3
|
15.03.2015 14:00 | Gomionica | 5 : 3 | Naprijed Horizont | |||||
15.03
14:00
Potkozarje
Ravan
1
0
|
15.03.2015 14:00 | Potkozarje | 1 : 0 | Ravan | |||||
15.03
14:00
Lijevče
Mladost (S)
2
1
|
15.03.2015 14:00 | Lijevče | 2 : 1 | Mladost (S) | |||||
15.03
14:00
Mladost (KV)
Sloga (T)
1
1
|
15.03.2015 14:00 | Mladost (KV) | 1 : 1 | Sloga (T) | |||||
15.03
14:00
Dubrave
Karanovac
0
0
|
15.03.2015 14:00 | Dubrave | 0 : 0 | Karanovac |
15.03
14:00
Crvena zvijezda (O)
Skugrić
2
1
|
15.03.2015 14:00 | Crvena zvijezda (O) | 2 : 1 | Skugrić | |||||
15.03
14:00
Ozren
Naša krila
2
0
|
15.03.2015 14:00 | Ozren | 2 : 0 | Naša krila | |||||
15.03
14:00
Posavina
Trebava
0
1
|
15.03.2015 14:00 | Posavina | 0 : 1 | Trebava | |||||
15.03
14:00
Budućnost
Crvena zvijezda (G)
2
2
|
15.03.2015 14:00 | Budućnost | 2 : 2 | Crvena zvijezda (G) | |||||
15.03
14:00
Rudanka
Hajduk
1
0
|
15.03.2015 14:00 | Rudanka | 1 : 0 | Hajduk | |||||
15.03
14:00
Vranjak
Željezničar
2
0
|
15.03.2015 14:00 | Vranjak | 2 : 0 | Željezničar |
15.03
14:00
Proleter-RJ
Srpska Varoš
0
3
|
15.03.2015 14:00 | Proleter-RJ | 0 : 3 | Srpska Varoš | |||||
15.03
14:00
Trnovica
Majevica
3
1
|
15.03.2015 14:00 | Trnovica | 3 : 1 | Majevica | |||||
15.03
14:00
Jardan
Podrinje
0
1
|
15.03.2015 14:00 | Jardan | 0 : 1 | Podrinje | |||||
15.03
14:00
Jedinstvo (B)
Lokanj
6
0
|
15.03.2015 14:00 | Jedinstvo (B) | 6 : 0 | Lokanj | |||||
15.03
14:00
Zadrugar
Šekovići
0
0
|
15.03.2015 14:00 | Zadrugar | 0 : 0 | Šekovići |
15.03
14:00
Džaja
Čelinac
0
3
|
15.03.2015 14:00 | Džaja | 0 : 3 | Čelinac | |||||
15.03
14:00
Polet Krajišnik
Šnjegotina
2
2
|
15.03.2015 14:00 | Polet Krajišnik | 2 : 2 | Šnjegotina | |||||
15.03
14:00
Gorica
Vrbas
0
0
|
15.03.2015 14:00 | Gorica | 0 : 0 | Vrbas | |||||
15.03
14:00
Rekreativo
Željezničar
1
4
|
15.03.2015 14:00 | Rekreativo | 1 : 4 | Željezničar |
15.03
14:00
Kladari Gornji
Rudar
2
1
|
15.03.2015 14:00 | Kladari Gornji | 2 : 1 | Rudar | |||||
15.03
14:00
Zadrugar
Pelagićevo
2
3
|
15.03.2015 14:00 | Zadrugar | 2 : 3 | Pelagićevo | |||||
15.03
14:00
Mladost (D)
Mladost (T)
4
1
|
15.03.2015 14:00 | Mladost (D) | 4 : 1 | Mladost (T) | |||||
15.03
14:00
Sloboda
Zvijezda
3
0
|
15.03.2015 14:00 | Sloboda | 3 : 0 | Zvijezda | |||||
15.03
14:00
Crkvina
Bratstvo
2
0
|
15.03.2015 14:00 | Crkvina | 2 : 0 | Bratstvo | |||||
15.03
14:00
Borac
Ukrina
4
0
|
15.03.2015 14:00 | Borac | 4 : 0 | Ukrina | |||||
15.03
14:00
Sloga (J)
Sloga (DP)
2
1
|
15.03.2015 14:00 | Sloga (J) | 2 : 1 | Sloga (DP) |
15.03
14:00
Sloboda
Jablanica
3
0
|
15.03.2015 14:00 | Sloboda | 3 : 0 | Jablanica | |||||
15.03
14:00
Borac (M)
Tamaris
3
0
|
15.03.2015 14:00 | Borac (M) | 3 : 0 | Tamaris | |||||
15.03
14:00
Mladost (B)
Borac (Š)
1
1
|
15.03.2015 14:00 | Mladost (B) | 1 : 1 | Borac (Š) | |||||
15.03
14:00
Kozara
Torpedo
1
0
|
15.03.2015 14:00 | Kozara | 1 : 0 | Torpedo | |||||
15.03
14:00
Biseri
Milan
2
1
|
15.03.2015 14:00 | Biseri | 2 : 1 | Milan | |||||
15.03
14:00
Mladi Krajišnik
Ratar
4
0
|
15.03.2015 14:00 | Mladi Krajišnik | 4 : 0 | Ratar | |||||
15.03
14:00
Sloga DIPO
Mladost (G)
3
1
|
15.03.2015 14:00 | Sloga DIPO | 3 : 1 | Mladost (G) |
15.03
14:00
Akademac-UIS
Međaši
2
0
|
15.03.2015 14:00 | Akademac-UIS | 2 : 0 | Međaši | |||||
15.03
14:00
Partizan
Priboj
3
0
|
15.03.2015 14:00 | Partizan | 3 : 0 | Priboj | |||||
15.03
14:00
Sloboda
Novo Doba
4
3
|
15.03.2015 14:00 | Sloboda | 4 : 3 | Novo Doba | |||||
15.03
14:00
Drina Amajlije
Balatun
1
3
|
15.03.2015 14:00 | Drina Amajlije | 1 : 3 | Balatun | |||||
15.03
14:00
BSK Ledinci
Magnojević 01
1
0
|
15.03.2015 14:00 | BSK Ledinci | 1 : 0 | Magnojević 01 | |||||
15.03
14:00
Semberija
Jedinstvo
0
0
|
15.03.2015 14:00 | Semberija | 0 : 0 | Jedinstvo |
15.03
15:00
Iskra
Kom
1
1
|
15.03.2015 15:00 | Iskra | 1 : 1 | Kom | |||||
15.03
15:00
Bratstvo
Jedinstvo
0
1
|
15.03.2015 15:00 | Bratstvo | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
15.03
15:00
Radnički
Arsenal
4
0
|
15.03.2015 15:00 | Radnički | 4 : 0 | Arsenal | |||||
15.03
15:00
Igalo
Ibar
2
1
|
15.03.2015 15:00 | Igalo | 2 : 1 | Ibar | |||||
15.03
15:00
Cetinje
Dečić
1
2
|
15.03.2015 15:00 | Cetinje | 1 : 2 | Dečić | |||||
15.03
15:00
Zabjelo
Jezero
0
2
|
15.03.2015 15:00 | Zabjelo | 0 : 2 | Jezero |
15.03
12:00
Čelik
Mladost
1
1
|
15.03.2015 12:00 | Čelik | 1 : 1 | Mladost |
15.03
15:00
Mornar
Cetinje
5
0
|
15.03.2015 15:00 | Mornar | 5 : 0 | Cetinje | |||||
15.03
15:00
Zeta
Jedinstvo
2
2
|
15.03.2015 15:00 | Zeta | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
15.03
15:00
Grbalj
Bratstvo
1
2
|
15.03.2015 15:00 | Grbalj | 1 : 2 | Bratstvo | |||||
15.03
11:30
Lovćen
Berane
2
4
|
15.03.2015 11:30 | Lovćen | 2 : 4 | Berane | |||||
15.03
15:00
Mogren
Sutjeska
0
3
|
15.03.2015 15:00 | Mogren | 0 : 3 | Sutjeska |
15.03
12:30
Jagodina
Vojvodina
4
2
|
15.03.2015 12:30 | Jagodina | 4 : 2 | Vojvodina | |||||
15.03
10:00
Crvena zvezda
Partizan
0
0
|
15.03.2015 10:00 | Crvena zvezda | 0 : 0 | Partizan | |||||
15.03
11:00
BSK Borča
Borac
1
2
|
15.03.2015 11:00 | BSK Borča | 1 : 2 | Borac | |||||
15.03
15:30
Brodarac
Radnički (N)
3
1
|
15.03.2015 15:30 | Brodarac | 3 : 1 | Radnički (N) | |||||
15.03
11:00
Rad
Napredak
0
0
|
15.03.2015 11:00 | Rad | 0 : 0 | Napredak |
15.03
Maglić
Stari Grad
1
6
|
15.03.2015 | Maglić | 1 : 6 | Stari Grad | |||||
15.03
Borac
Budućnost
4
0
|
15.03.2015 | Borac | 4 : 0 | Budućnost | |||||
15.03
Kulpin
Sutjeska
3
1
|
15.03.2015 | Kulpin | 3 : 1 | Sutjeska | |||||
15.03
Titel
Mladost
0
2
|
15.03.2015 | Titel | 0 : 2 | Mladost |
15.03
14:30
Jagodina
Vojvodina
1
1
|
15.03.2015 14:30 | Jagodina | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
15.03
11:00
Zemun
Borac
0
0
|
15.03.2015 11:00 | Zemun | 0 : 0 | Borac | |||||
15.03
13:30
Rad
Napredak
4
1
|
15.03.2015 13:30 | Rad | 4 : 1 | Napredak |
15.03
10:00
Radnički (S)
Proleter 2006
0
2
|
15.03.2015 10:00 | Radnički (S) | 0 : 2 | Proleter 2006 | |||||
15.03
10:00
Bačka 1901
OFK Hajduk
0
0
|
15.03.2015 10:00 | Bačka 1901 | 0 : 0 | OFK Hajduk | |||||
15.03
10:00
Vrbas
Spartak
1
1
|
15.03.2015 10:00 | Vrbas | 1 : 1 | Spartak |
15.03
17:00
Sloga (D)
Prva Petoletka
88
79
|
15.03.2015 17:00 | Sloga (D) | 88 : 79 | Prva Petoletka | |||||
15.03
15:00
Novi Pazar
Svilajnac
87
82
|
15.03.2015 15:00 | Novi Pazar | 87 : 82 | Svilajnac | |||||
15.03
20:00
Železničar
Ub
92
80
|
15.03.2015 20:00 | Železničar | 92 : 80 | Ub | |||||
15.03
19:30
Polet
Zlatibor
84
95
|
15.03.2015 19:30 | Polet | 84 : 95 | Zlatibor |
15.03
21:20
Vitez
BASK
88
56
|
15.03.2015 21:20 | Vitez | 88 : 56 | BASK | |||||
15.03
15:20
Žitko Basket
Torlak
75
71
|
15.03.2015 15:20 | Žitko Basket | 75 : 71 | Torlak | |||||
15.03
18:20
Zvezdara
Slodes
73
61
|
15.03.2015 18:20 | Zvezdara | 73 : 61 | Slodes |
15.03
19:00
Akademik
Ruma
101
77
|
15.03.2015 19:00 | Akademik | 101 : 77 | Ruma | |||||
15.03
19:00
Topola
Železničar
73
69
|
15.03.2015 19:00 | Topola | 73 : 69 | Železničar |
15.03
12:00
Bor RTB
Jastrebac
83
92
|
15.03.2015 12:00 | Bor RTB | 83 : 92 | Jastrebac | |||||
15.03
13:00
Radnik
Prokuplje
74
64
|
15.03.2015 13:00 | Radnik | 74 : 64 | Prokuplje | |||||
15.03
20:00
OKK Junior
Knjaževac
97
66
|
15.03.2015 20:00 | OKK Junior | 97 : 66 | Knjaževac | |||||
15.03
18:00
Kuršumlija
Niš Fair playy
75
79
|
15.03.2015 18:00 | Kuršumlija | 75 : 79 | Niš Fair playy |
15.03
Mileševac
Play off
78
64
|
15.03.2015 | Mileševac | 78 : 64 | Play off | |||||
15.03
Klik
Morava
106
97
|
15.03.2015 | Klik | 106 : 97 | Morava | |||||
15.03
Železničar
Radnički VA Bodža
81
84
|
15.03.2015 | Železničar | 81 : 84 | Radnički VA Bodža |
15.03
Zvezdara 2
Borča
81
94
|
15.03.2015 | Zvezdara 2 | 81 : 94 | Borča |
15.03
21:00
MZT Skopje
Cibona
78
65
|
15.03.2015 21:00 | MZT Skopje | 78 : 65 | Cibona | |||||
15.03
17:00
Igokea
Crvena zvezda Telekom
80
85
|
15.03.2015 17:00 | Igokea | 80 : 85 | Crvena zvezda Telekom | |||||
15.03
17:00
Partizan NIS
Zadar
87
53
|
15.03.2015 17:00 | Partizan NIS | 87 : 53 | Zadar | |||||
15.03
17:00
Cedevita
Budućnost VOLI
80
70
|
15.03.2015 17:00 | Cedevita | 80 : 70 | Budućnost VOLI |
15.03
20:00
Meridiana
Sloboda
83
76
|
15.03.2015 20:00 | Meridiana | 83 : 76 | Sloboda |
15.03
15:30
Athlete Celje
Budućnost
75
76
|
15.03.2015 15:30 | Athlete Celje | 75 : 76 | Budućnost | |||||
15.03
18:00
Radivoj Korać
Umana Reyer
52
69
|
15.03.2015 18:00 | Radivoj Korać | 52 : 69 | Umana Reyer |
15.03
18:00
Paraćin
Gimnazijalac Partizan
83
75
|
15.03.2015 18:00 | Paraćin | 83 : 75 | Gimnazijalac Partizan |
15.03
20:00
Titel
Novosadska ŽKA
49
105
|
15.03.2015 20:00 | Titel | 49 : 105 | Novosadska ŽKA |
15.03
12:00
Antena
Libero Ča
2
3
|
15.03.2015 12:00 | Antena | 2 : 3 | Libero Ča |
15.03
16:00
Borac
Timok
3
1
|
15.03.2015 16:00 | Borac | 3 : 1 | Timok |
15.03
Tutin
Tehničar
3
0
|
15.03.2015 | Tutin | 3 : 0 | Tehničar |
15.03
17:00
BMR Petlovača 1947
Zaslon
3
2
|
15.03.2015 17:00 | BMR Petlovača 1947 | 3 : 2 | Zaslon |
15.03
19:00
Partizan
Radnički
3
1
|
15.03.2015 19:00 | Partizan | 3 : 1 | Radnički | 1:0 | ||||
15.03
18:00
Vojvodina NS Seme
Spartak
3
0
|
15.03.2015 18:00 | Vojvodina NS Seme | 3 : 0 | Spartak | 1:0 | ||||
15.03
18:00
Novi Pazar
Ribnica
3
0
|
15.03.2015 18:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Ribnica | 1:0 |
15.03
Sloga
Mitrovica
0
3
|
15.03.2015 | Sloga | 0 : 3 | Mitrovica | |||||
15.03
Sirmium
Srem 022
0
3
|
15.03.2015 | Sirmium | 0 : 3 | Srem 022 |
15.03
Subotica
Senta
3
1
|
15.03.2015 | Subotica | 3 : 1 | Senta |
15.03
20:00
Kraguj
Vizura
0
3
|
15.03.2015 20:00 | Kraguj | 0 : 3 | Vizura | 0:2 | ||||
15.03
19:00
Železničar
Crvena zvezda
0
3
|
15.03.2015 19:00 | Železničar | 0 : 3 | Crvena zvezda | 0:2 | ||||
15.03
20:00
Tent
Jedinstvo
0
3
|
15.03.2015 20:00 | Tent | 0 : 3 | Jedinstvo | 1:1 |
15.03
20:00
Valjevo
Takovo Zvezda Helios
3
1
|
15.03.2015 20:00 | Valjevo | 3 : 1 | Takovo Zvezda Helios | |||||
15.03
19:00
Eaton Srem Tempo
Klek Srbijašume
0
3
|
15.03.2015 19:00 | Eaton Srem Tempo | 0 : 3 | Klek Srbijašume | |||||
15.03
17:00
Ekonomac
Jedinstvo
0
3
|
15.03.2015 17:00 | Ekonomac | 0 : 3 | Jedinstvo |
15.03
19:00
Metalurg
Meshkov Brest
17
26
|
15.03.2015 19:00 | Metalurg | 17 : 26 | Meshkov Brest |
15.03
19:00
ORK Bela Palanka
Dubočica 54
23
24
|
15.03.2015 19:00 | ORK Bela Palanka | 23 : 24 | Dubočica 54 |
15.03
18:00
Župa 54
Knez Lazar
24
15
|
15.03.2015 18:00 | Župa 54 | 24 : 15 | Knez Lazar |
15.03
19:00
Radnički (K)
Jabuka
23
39
|
15.03.2015 19:00 | Radnički (K) | 23 : 39 | Jabuka | |||||
15.03
17:30
Srem Sm
Vrbas Karneks 2
34
18
|
15.03.2015 17:30 | Srem Sm | 34 : 18 | Vrbas Karneks 2 |
15.03
16:30
Čelinac
Kozara Mlijekoprodukt
26
36
|
15.03.2015 16:30 | Čelinac | 26 : 36 | Kozara Mlijekoprodukt | |||||
15.03
13:00
Golić Šarić
Hercegovina
26
22
|
15.03.2015 13:00 | Golić Šarić | 26 : 22 | Hercegovina |
15.03
18:00
Požarevac
Partizan
21
21
|
15.03.2015 18:00 | Požarevac | 21 : 21 | Partizan |
15.03
19:00
Jagodina
Sloga
13
44
|
15.03.2015 19:00 | Jagodina | 13 : 44 | Sloga | |||||
15.03
17:30
Metalac
Vrbas
32
28
|
15.03.2015 17:30 | Metalac | 32 : 28 | Vrbas |
15.03
Požarevac
Junior 2
30
23
|
15.03.2015 | Požarevac | 30 : 23 | Junior 2 | |||||
15.03
ORK Loznica
ORK Beograd
27
32
|
15.03.2015 | ORK Loznica | 27 : 32 | ORK Beograd |
15.03
RB
Mašinac
3
3
|
15.03.2015 | RB | 3 : 3 | Mašinac |
15.03
18:00
Viking
Tvrdjava
1
8
|
15.03.2015 18:00 | Viking | 1 : 8 | Tvrdjava |
15.03
20:00
Ljubić
Mladost
|
15.03.2015 20:00 | Ljubić | : | Mladost |
15.03
14:00
TMF
Radnički
16
5
|
15.03.2015 14:00 | TMF | 16 : 5 | Radnički |
15.03
18:30
Kopernikus
Ekonomac
1
5
|
15.03.2015 18:30 | Kopernikus | 1 : 5 | Ekonomac |
15.03
16:00
Novi Gromovi
Vitez
14
10
|
15.03.2015 16:00 | Novi Gromovi | 14 : 10 | Vitez |
15.03
14:30
Radnički (N)
Radnički (NP)
20
24
|
15.03.2015 14:30 | Radnički (N) | 20 : 24 | Radnički (NP) | |||||
15.03
12:00
Partizan
Tašmajdan
56
14
|
15.03.2015 12:00 | Partizan | 56 : 14 | Tašmajdan |
15.03
Arsenal Porto Montenegro
Rad Mozzart
12
58
|
15.03.2015 | Arsenal Porto Montenegro | 12 : 58 | Rad Mozzart |
15.03
BRK Crvena Zvezda
Partizan
14
14
|
15.03.2015 | BRK Crvena Zvezda | 14 : 14 | Partizan |
15.03
15:30
Vojvodina
Kruševac
38
17
|
15.03.2015 15:30 | Vojvodina | 38 : 17 | Kruševac |