21.09
11:00
Pobeda
Polet
1
1
|
21.09.2014 11:00 | Pobeda | 1 : 1 | Polet |
21.09
16:00
Dunav
PIK Prigrevica
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Dunav | 1 : 0 | PIK Prigrevica | |||||
21.09
16:00
Dolina
Tekstilac
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Dolina | 3 : 0 | Tekstilac |
21.09
16:00
Turbina
Radnički (O)
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Turbina | 3 : 0 | Radnički (O) | |||||
21.09
11:00
Žarkovo
Srem
3
0
|
21.09.2014 11:00 | Žarkovo | 3 : 0 | Srem | |||||
21.09
11:00
Hajduk
IM Rakovica
1
4
|
21.09.2014 11:00 | Hajduk | 1 : 4 | IM Rakovica |
21.09
16:00
Slavija
Trepča
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Slavija | 2 : 0 | Trepča | |||||
21.09
16:00
Tutin
Sloboda
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Tutin | 2 : 2 | Sloboda | |||||
21.09
16:00
Orlovac
Polet
0
0
|
21.09.2014 16:00 | Orlovac | 0 : 0 | Polet |
21.09
16:00
RSK
Homoljac
2
0
|
21.09.2014 16:00 | RSK | 2 : 0 | Homoljac | |||||
21.09
16:00
Napredak
Sloga (B)
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Napredak | 3 : 0 | Sloga (B) | |||||
21.09
16:00
Sloboda
Borac
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Sloboda | 3 : 1 | Borac | |||||
21.09
16:00
Mihajlovac 1934
VGSK
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Mihajlovac 1934 | 2 : 0 | VGSK | |||||
21.09
16:00
Lepenica
Mladi radnik (R)
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Lepenica | 2 : 1 | Mladi radnik (R) | |||||
21.09
16:00
Obilić
Železničar (P)
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Obilić | 1 : 1 | Železničar (P) |
21.09
16:00
Radnički Stobeks
Sloga 1940
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Radnički Stobeks | 1 : 1 | Sloga 1940 | |||||
21.09
16:00
Sloga (S)
OFK Osečina
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Sloga (S) | 1 : 1 | OFK Osečina |
21.09
16:00
Župa
Levač
5
1
|
21.09.2014 16:00 | Župa | 5 : 1 | Levač | |||||
21.09
16:00
Rembas
Juhor
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Rembas | 1 : 0 | Juhor | |||||
21.09
16:00
Dragocvet
Trajal
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Dragocvet | 2 : 1 | Trajal | |||||
21.09
16:00
Lugomir
Poljoprivrednik
4
0
|
21.09.2014 16:00 | Lugomir | 4 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
21.09
16:00
Temnić 1924
Žitorađa
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Temnić 1924 | 2 : 1 | Žitorađa |
21.09
16:00
Rudar Alpos
BSK Bogovina
4
1
|
21.09.2014 16:00 | Rudar Alpos | 4 : 1 | BSK Bogovina | |||||
21.09
16:00
Brodoremont
Svrljig
0
2
|
21.09.2014 16:00 | Brodoremont | 0 : 2 | Svrljig | |||||
21.09
16:00
Pukovac
Bučje
5
2
|
21.09.2014 16:00 | Pukovac | 5 : 2 | Bučje |
21.09
16:00
Ropotovo
Mladost
2
5
|
21.09.2014 16:00 | Ropotovo | 2 : 5 | Mladost | |||||
21.09
16:00
Vlasina
Jablanica
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Vlasina | 2 : 0 | Jablanica | |||||
21.09
16:00
Sloboda
Sloga
0
0
|
21.09.2014 16:00 | Sloboda | 0 : 0 | Sloga |
21.09
16:00
Budućnost
Hajduk
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Budućnost | 3 : 0 | Hajduk | |||||
21.09
10:00
Index
Jedinstvo (SP)
1
1
|
21.09.2014 10:00 | Index | 1 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
21.09
16:00
Borac
ŽSK
0
3
|
21.09.2014 16:00 | Borac | 0 : 3 | ŽSK | |||||
21.09
16:00
LSK Laćarak
Kupinovo
2
1
|
21.09.2014 16:00 | LSK Laćarak | 2 : 1 | Kupinovo | |||||
21.09
16:00
Ljukovo
Crvena zvezda
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Ljukovo | 2 : 2 | Crvena zvezda |
21.09
16:00
Tavankut
Subotica
0
1
|
21.09.2014 16:00 | Tavankut | 0 : 1 | Subotica | |||||
21.09
16:00
OFK Odžaci
Mladost (T)
7
0
|
21.09.2014 16:00 | OFK Odžaci | 7 : 0 | Mladost (T) | |||||
21.09
16:00
Preporod
Polet
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Preporod | 2 : 0 | Polet | |||||
21.09
16:00
Tisa
Zadrugar
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Tisa | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
21.09
16:00
Jadran
Borac
6
1
|
21.09.2014 16:00 | Jadran | 6 : 1 | Borac |
21.09
16:00
Borac (Starčevo)
Budućnost
4
2
|
21.09.2014 16:00 | Borac (Starčevo) | 4 : 2 | Budućnost | |||||
21.09
16:00
Borac (Sakule)
Proleter
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Borac (Sakule) | 1 : 0 | Proleter |
21.09
16:00
Lepušnica
Balkan Mirijevo
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Lepušnica | 3 : 0 | Balkan Mirijevo | |||||
21.09
10:00
Železničar
Sremčica
1
0
|
21.09.2014 10:00 | Železničar | 1 : 0 | Sremčica | |||||
21.09
16:00
Zvezdara
Crvena zvezda
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Zvezdara | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
21.09
10:00
Grafičar
Baćevac
1
0
|
21.09.2014 10:00 | Grafičar | 1 : 0 | Baćevac | |||||
21.09
16:00
Boleč
Vrčin
2
3
|
21.09.2014 16:00 | Boleč | 2 : 3 | Vrčin |
21.09
16:00
Kraljevo Hajduk
Polet
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Kraljevo Hajduk | 2 : 0 | Polet | |||||
21.09
16:00
Radnik
Karađorđe
0
1
|
21.09.2014 16:00 | Radnik | 0 : 1 | Karađorđe | |||||
21.09
16:00
Borac
Lazac
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Borac | 3 : 0 | Lazac | |||||
21.09
16:00
OFK Ras
Budućnost
4
2
|
21.09.2014 16:00 | OFK Ras | 4 : 2 | Budućnost | |||||
21.09
16:00
Pazar Juniors 2011
Ibar
5
0
|
21.09.2014 16:00 | Pazar Juniors 2011 | 5 : 0 | Ibar | |||||
21.09
16:00
Mataruge
Radnički
1
2
|
21.09.2014 16:00 | Mataruge | 1 : 2 | Radnički |
21.09
16:30
Mladost (P)
Arsenal
1
4
|
21.09.2014 16:30 | Mladost (P) | 1 : 4 | Arsenal | |||||
21.09
16:30
Vinogradi DB
Jadran
2
3
|
21.09.2014 16:30 | Vinogradi DB | 2 : 3 | Jadran | |||||
21.09
16:30
Budućnost
Sušica
4
3
|
21.09.2014 16:30 | Budućnost | 4 : 3 | Sušica | |||||
21.09
16:30
Jedinstvo
Šumadinac
7
1
|
21.09.2014 16:30 | Jedinstvo | 7 : 1 | Šumadinac | |||||
21.09
16:30
Korićani
Borac
2
2
|
21.09.2014 16:30 | Korićani | 2 : 2 | Borac |
21.09
16:00
Višesava
Prvi partizan
0
4
|
21.09.2014 16:00 | Višesava | 0 : 4 | Prvi partizan | |||||
21.09
16:00
Polet
Omladinac
4
0
|
21.09.2014 16:00 | Polet | 4 : 0 | Omladinac | |||||
21.09
16:00
Čajetina
Napredak
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Čajetina | 3 : 0 | Napredak | |||||
21.09
16:00
Perućac
GP Zlatibor
3
2
|
21.09.2014 16:00 | Perućac | 3 : 2 | GP Zlatibor | |||||
21.09
16:00
Budućnost
Jasen
4
2
|
21.09.2014 16:00 | Budućnost | 4 : 2 | Jasen | |||||
21.09
11:00
Ariljska rampa
Jedinstvo
2
1
|
21.09.2014 11:00 | Ariljska rampa | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
21.09
16:00
Crnokosa
Železničar
4
2
|
21.09.2014 16:00 | Crnokosa | 4 : 2 | Železničar |
21.09
16:00
Sovljak
Mladost
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Sovljak | 1 : 1 | Mladost | |||||
21.09
16:00
Joševa
Tulari
0
1
|
21.09.2014 16:00 | Joševa | 0 : 1 | Tulari | |||||
21.09
16:00
Tešnjar
Rubribreza
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Tešnjar | 1 : 0 | Rubribreza | |||||
21.09
16:00
OFK Divci
Kolubara
2
0
|
21.09.2014 16:00 | OFK Divci | 2 : 0 | Kolubara |
21.09
16:00
Antimon
Gučevo
1
3
|
21.09.2014 16:00 | Antimon | 1 : 3 | Gučevo | |||||
21.09
16:00
Borac (V)
BMR Petlovača
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Borac (V) | 3 : 1 | BMR Petlovača | |||||
21.09
16:00
Mladost (P)
Mačva 2005
1
6
|
21.09.2014 16:00 | Mladost (P) | 1 : 6 | Mačva 2005 | |||||
21.09
16:00
Jedinstvo (Š)
Hajduk Stanko
0
4
|
21.09.2014 16:00 | Jedinstvo (Š) | 0 : 4 | Hajduk Stanko | |||||
21.09
16:00
Provo
Drina
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Provo | 1 : 0 | Drina | |||||
21.09
16:00
Jedinstvo (MZ)
Lipolist
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Jedinstvo (MZ) | 2 : 2 | Lipolist |
21.09
16:00
Vinča
Vitlina-Bokanja
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Vinča | 3 : 0 | Vitlina-Bokanja | |||||
21.09
16:00
ŽSK
Borac
2
1
|
21.09.2014 16:00 | ŽSK | 2 : 1 | Borac | |||||
21.09
16:00
Junkovac
BSK
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Junkovac | 2 : 1 | BSK | |||||
21.09
16:00
Partizan (D)
Šumadinac (N)
4
1
|
21.09.2014 16:00 | Partizan (D) | 4 : 1 | Šumadinac (N) | |||||
21.09
16:00
Aranđelovac
Šumadinac (S)
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Aranđelovac | 3 : 0 | Šumadinac (S) | |||||
21.09
16:00
Omladinac
Šatornja
0
0
|
21.09.2014 16:00 | Omladinac | 0 : 0 | Šatornja |
21.09
16:00
Integral
Zadrugar (T)
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Integral | 3 : 1 | Zadrugar (T) | |||||
21.09
16:00
Sloga (B)
Radnički 1926
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Sloga (B) | 2 : 0 | Radnički 1926 | |||||
21.09
16:00
Rudar (K)
Mlava (ML)
3
3
|
21.09.2014 16:00 | Rudar (K) | 3 : 3 | Mlava (ML) | |||||
21.09
16:00
Vojvoda Milenko
Šapine
1
3
|
21.09.2014 16:00 | Vojvoda Milenko | 1 : 3 | Šapine | |||||
21.09
16:00
Makce
Napredak 1936
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Makce | 1 : 0 | Napredak 1936 | |||||
21.09
16:00
Petar Dobrnjac
Mladost (B)
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Petar Dobrnjac | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
21.09
16:00
Krilaš
Trgovački
5
3
|
21.09.2014 16:00 | Krilaš | 5 : 3 | Trgovački |
21.09
16:00
Železničar (K)
Šumadija
1
3
|
21.09.2014 16:00 | Železničar (K) | 1 : 3 | Šumadija | |||||
21.09
16:00
Budućnost (R)
Mladi borac
0
0
|
21.09.2014 16:00 | Budućnost (R) | 0 : 0 | Mladi borac | |||||
21.09
16:00
Osipaonica
Železničar (S)
4
0
|
21.09.2014 16:00 | Osipaonica | 4 : 0 | Železničar (S) | |||||
21.09
16:00
Pobeda
Udarnik
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Pobeda | 1 : 1 | Udarnik | |||||
21.09
16:00
Sloga (M)
7. Juli
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Sloga (M) | 2 : 2 | 7. Juli | |||||
21.09
16:00
Budućnost (MK)
Jedinstvo (K)
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Budućnost (MK) | 1 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
21.09
16:00
Proleter
Vodice
4
0
|
21.09.2014 16:00 | Proleter | 4 : 0 | Vodice |
21.09
15:30
Kušiljevo
Bratstvo
5
0
|
21.09.2014 15:30 | Kušiljevo | 5 : 0 | Bratstvo | |||||
21.09
15:30
Mladi radnik
Sloga (V)
1
1
|
21.09.2014 15:30 | Mladi radnik | 1 : 1 | Sloga (V) | |||||
21.09
15:30
OFK Bratstvo
Mladost (K)
1
0
|
21.09.2014 15:30 | OFK Bratstvo | 1 : 0 | Mladost (K) | |||||
21.09
15:30
Mladost (D)
Budućnost
3
4
|
21.09.2014 15:30 | Mladost (D) | 3 : 4 | Budućnost | |||||
21.09
15:30
Napredak (Z)
Sloga (DV)
2
3
|
21.09.2014 15:30 | Napredak (Z) | 2 : 3 | Sloga (DV) | |||||
21.09
15:30
Napredak (D)
Mladost (J)
5
2
|
21.09.2014 15:30 | Napredak (D) | 5 : 2 | Mladost (J) | |||||
21.09
15:30
Morava
BSK
3
1
|
21.09.2014 15:30 | Morava | 3 : 1 | BSK |
21.09
16:00
Jastrebac
Omladinac
5
0
|
21.09.2014 16:00 | Jastrebac | 5 : 0 | Omladinac | |||||
21.09
16:00
Real
Dobrič
0
1
|
21.09.2014 16:00 | Real | 0 : 1 | Dobrič | |||||
21.09
16:00
Partizanski put
Svetlost
1
2
|
21.09.2014 16:00 | Partizanski put | 1 : 2 | Svetlost | |||||
21.09
16:00
Mladost 1982
Pobeda
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Mladost 1982 | 1 : 0 | Pobeda |
21.09
16:30
Omladinac
Mačkovac
5
1
|
21.09.2014 16:30 | Omladinac | 5 : 1 | Mačkovac | |||||
21.09
16:30
Bošnjane
Trudbenik
5
2
|
21.09.2014 16:30 | Bošnjane | 5 : 2 | Trudbenik | |||||
21.09
16:30
Jedinstvo 1936
Gornji Stepoš
2
4
|
21.09.2014 16:30 | Jedinstvo 1936 | 2 : 4 | Gornji Stepoš | |||||
21.09
16:30
Gradina
13. April
0
2
|
21.09.2014 16:30 | Gradina | 0 : 2 | 13. April | |||||
21.09
16:30
Vinogradar
Mladost
3
2
|
21.09.2014 16:30 | Vinogradar | 3 : 2 | Mladost | |||||
21.09
16:30
Šanac
Jastrebac
1
0
|
21.09.2014 16:30 | Šanac | 1 : 0 | Jastrebac | |||||
21.09
16:30
Čitluk
Naupare
3
1
|
21.09.2014 16:30 | Čitluk | 3 : 1 | Naupare | |||||
21.09
16:30
Sloga (Ć)
Sloga (D)
2
1
|
21.09.2014 16:30 | Sloga (Ć) | 2 : 1 | Sloga (D) |
21.09
16:00
Mladost Radost
Maglić
4
2
|
21.09.2014 16:00 | Mladost Radost | 4 : 2 | Maglić | |||||
21.09
16:00
Hajduk
Stari Grad
0
0
|
21.09.2014 16:00 | Hajduk | 0 : 0 | Stari Grad | |||||
21.09
16:00
Sutjeska
Borac
4
3
|
21.09.2014 16:00 | Sutjeska | 4 : 3 | Borac | |||||
21.09
16:00
Mladost
Tvrdjava
1
2
|
21.09.2014 16:00 | Mladost | 1 : 2 | Tvrdjava | |||||
21.09
16:00
Krila Krajine
Obilić
1
4
|
21.09.2014 16:00 | Krila Krajine | 1 : 4 | Obilić | |||||
21.09
16:00
Titel
Kulpin
8
1
|
21.09.2014 16:00 | Titel | 8 : 1 | Kulpin |
21.09
16:00
Susek
Petrovaradin
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Susek | 2 : 2 | Petrovaradin | |||||
21.09
16:00
TSK
Proleter
2
0
|
21.09.2014 16:00 | TSK | 2 : 0 | Proleter | |||||
21.09
16:00
OFK Sirig
Veternik
1
3
|
21.09.2014 16:00 | OFK Sirig | 1 : 3 | Veternik |
21.09
16:30
Radnički
Napredak
1
2
|
21.09.2014 16:30 | Radnički | 1 : 2 | Napredak | |||||
21.09
16:30
Sremac Graničar 1924
Jadran
2
1
|
21.09.2014 16:30 | Sremac Graničar 1924 | 2 : 1 | Jadran | |||||
21.09
16:30
Hajduk 1925 Podunavac
PSK Putinci
7
0
|
21.09.2014 16:30 | Hajduk 1925 Podunavac | 7 : 0 | PSK Putinci | |||||
21.09
16:30
OFK Zeka Buljubaša
Sloven
5
2
|
21.09.2014 16:30 | OFK Zeka Buljubaša | 5 : 2 | Sloven | |||||
21.09
16:30
Donji Petrovci
Budućnost
0
0
|
21.09.2014 16:30 | Donji Petrovci | 0 : 0 | Budućnost |
21.09
16:00
Vinogradar
Njegoš
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Vinogradar | 2 : 2 | Njegoš | |||||
21.09
16:00
Proleter
Radnički 1905
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Proleter | 2 : 1 | Radnički 1905 | |||||
21.09
16:00
Eđšeg
Potisje
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Eđšeg | 1 : 0 | Potisje |
21.09
16:00
Kula
Sloga
0
3
|
21.09.2014 16:00 | Kula | 0 : 3 | Sloga | |||||
21.09
16:00
Graničar (G)
Omladinac (B)
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Graničar (G) | 2 : 2 | Omladinac (B) | |||||
21.09
16:00
Omladinac (D)
Graničar (R)
5
0
|
21.09.2014 16:00 | Omladinac (D) | 5 : 0 | Graničar (R) | |||||
21.09
16:00
BSK
Stanišić
6
0
|
21.09.2014 16:00 | BSK | 6 : 0 | Stanišić | |||||
21.09
16:00
Lipar
Terekveš
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Lipar | 1 : 1 | Terekveš | |||||
21.09
16:00
Kordun
Dunav
6
2
|
21.09.2014 16:00 | Kordun | 6 : 2 | Dunav | |||||
21.09
16:00
Hajduk
Mladost
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Hajduk | 2 : 1 | Mladost |
21.09
16:00
Jugoslavija
Partizan (G)
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Jugoslavija | 3 : 1 | Partizan (G) | |||||
21.09
16:00
Jedinstvo Stević
Crvena zvezda
5
1
|
21.09.2014 16:00 | Jedinstvo Stević | 5 : 1 | Crvena zvezda | |||||
21.09
16:00
Vulturul
Hajdučica
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Vulturul | 1 : 0 | Hajdučica | |||||
21.09
16:00
Vojvodina
Radnički (B)
1
2
|
21.09.2014 16:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Radnički (B) | |||||
21.09
16:00
Sloga (BNS)
Budućnost (A)
7
0
|
21.09.2014 16:00 | Sloga (BNS) | 7 : 0 | Budućnost (A) | |||||
21.09
16:00
Polet
Slavija
0
1
|
21.09.2014 16:00 | Polet | 0 : 1 | Slavija |
21.09
16:00
Zadrugar
Radnički 1911
5
0
|
21.09.2014 16:00 | Zadrugar | 5 : 0 | Radnički 1911 | |||||
21.09
16:00
Vojvodina (B)
Vojvodina 1928
2
4
|
21.09.2014 16:00 | Vojvodina (B) | 2 : 4 | Vojvodina 1928 | |||||
21.09
16:00
Napredak
Mladost
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Mladost | |||||
21.09
16:00
Borac
ŽAK
0
0
|
21.09.2014 16:00 | Borac | 0 : 0 | ŽAK |
21.09
16:00
Resnik
Dunav-Sv.Stefan
3
3
|
21.09.2014 16:00 | Resnik | 3 : 3 | Dunav-Sv.Stefan | |||||
21.09
16:00
BSK 1925
Milutinac
1
0
|
21.09.2014 16:00 | BSK 1925 | 1 : 0 | Milutinac | |||||
21.09
16:00
Zmaj 1953
Policajac
4
0
|
21.09.2014 16:00 | Zmaj 1953 | 4 : 0 | Policajac | |||||
21.09
11:00
13. maj
Poštar Zvezdara
1
0
|
21.09.2014 11:00 | 13. maj | 1 : 0 | Poštar Zvezdara | |||||
21.09
16:00
Banja (VB)
Brodarac
4
1
|
21.09.2014 16:00 | Banja (VB) | 4 : 1 | Brodarac |
21.09
10:00
Borac (L)
OFK Zabrežje
2
1
|
21.09.2014 10:00 | Borac (L) | 2 : 1 | OFK Zabrežje | |||||
21.09
16:00
Strelac
Veliki Borak
0
3
|
21.09.2014 16:00 | Strelac | 0 : 3 | Veliki Borak | |||||
21.09
16:00
Budućnost (Z)
Mladost (C)
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Budućnost (Z) | 1 : 1 | Mladost (C) | |||||
21.09
16:00
Vranić
Mladost (Č)
0
1
|
21.09.2014 16:00 | Vranić | 0 : 1 | Mladost (Č) | |||||
21.09
16:00
Rušanj
Radnički (R)
0
1
|
21.09.2014 16:00 | Rušanj | 0 : 1 | Radnički (R) | |||||
21.09
11:00
Prva Iskra
Mladost (B)
4
0
|
21.09.2014 11:00 | Prva Iskra | 4 : 0 | Mladost (B) | |||||
21.09
16:00
Šumadija (Š)
Napredak (M)
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Šumadija (Š) | 3 : 0 | Napredak (M) |
21.09
10:00
Torlak
Pudarci
1
0
|
21.09.2014 10:00 | Torlak | 1 : 0 | Pudarci | |||||
21.09
10:00
Selo Mladenovac
Podunavac (R)
2
1
|
21.09.2014 10:00 | Selo Mladenovac | 2 : 1 | Podunavac (R) | |||||
21.09
16:00
Heroj 1925
Pinosava
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Heroj 1925 | 2 : 1 | Pinosava | |||||
21.09
16:00
Kosmaj
Vlaška
1
2
|
21.09.2014 16:00 | Kosmaj | 1 : 2 | Vlaška | |||||
21.09
16:00
Kovačevac
OFK Leštane
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Kovačevac | 3 : 1 | OFK Leštane |
21.09
16:00
Orljane
Jedinstvo
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Orljane | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
21.09
16:00
Rasovača
Naisus
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Rasovača | 1 : 0 | Naisus | |||||
21.09
16:00
Mladost (B)
Zemljoradnik
4
2
|
21.09.2014 16:00 | Mladost (B) | 4 : 2 | Zemljoradnik | |||||
21.09
16:00
Borac (T)
Malošište
0
3
|
21.09.2014 16:00 | Borac (T) | 0 : 3 | Malošište | |||||
21.09
16:00
Morava
Mladi radnik
0
0
|
21.09.2014 16:00 | Morava | 0 : 0 | Mladi radnik | |||||
21.09
16:00
Naša krila 1936
Radnički 1924 (K)
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Naša krila 1936 | 1 : 0 | Radnički 1924 (K) |
21.09
16:00
Čekmin
Mladi borac
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Čekmin | 2 : 1 | Mladi borac | |||||
21.09
16:00
Umac
Progres
4
3
|
21.09.2014 16:00 | Umac | 4 : 3 | Progres | |||||
21.09
16:00
Mladost
Budućnost
0
2
|
21.09.2014 16:00 | Mladost | 0 : 2 | Budućnost | |||||
21.09
16:00
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (GS)
2
4
|
21.09.2014 16:00 | Jedinstvo (G) | 2 : 4 | Jedinstvo (GS) | |||||
21.09
16:00
Radnički
Železničar
4
3
|
21.09.2014 16:00 | Radnički | 4 : 3 | Železničar | |||||
21.09
16:00
Sloga
Plantaža
2
3
|
21.09.2014 16:00 | Sloga | 2 : 3 | Plantaža | |||||
21.09
16:00
OFK Brza
Zloćudovo
1
3
|
21.09.2014 16:00 | OFK Brza | 1 : 3 | Zloćudovo | |||||
21.09
16:00
Šumadija
Vučje
0
0
|
21.09.2014 16:00 | Šumadija | 0 : 0 | Vučje |
21.09
16:00
Padež
Vladimir Durković
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Padež | 2 : 0 | Vladimir Durković | |||||
21.09
16:00
Napredak
Željuša
4
0
|
21.09.2014 16:00 | Napredak | 4 : 0 | Željuša | |||||
21.09
16:00
Borac
Mladost
4
1
|
21.09.2014 16:00 | Borac | 4 : 1 | Mladost | |||||
21.09
11:00
Jedinstvo
Dragoš
9
1
|
21.09.2014 11:00 | Jedinstvo | 9 : 1 | Dragoš |
21.09
16:00
Deli Jovan
Zlot
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Deli Jovan | 1 : 1 | Zlot | |||||
21.09
16:00
Slatina (B)
Blizna
10
0
|
21.09.2014 16:00 | Slatina (B) | 10 : 0 | Blizna | |||||
21.09
11:00
Sloga
Branik
2
3
|
21.09.2014 11:00 | Sloga | 2 : 3 | Branik | |||||
21.09
16:00
Majdanpek
Krivelj
5
0
|
21.09.2014 16:00 | Majdanpek | 5 : 0 | Krivelj | |||||
21.09
16:00
Šarbanovac
Radnički
4
1
|
21.09.2014 16:00 | Šarbanovac | 4 : 1 | Radnički |
21.09
16:00
Budućnost (P)
OFK Niš
5
2
|
21.09.2014 16:00 | Budućnost (P) | 5 : 2 | OFK Niš | |||||
21.09
16:00
OFK Brzi Brod
Proleter (DV)
5
0
|
21.09.2014 16:00 | OFK Brzi Brod | 5 : 0 | Proleter (DV) | |||||
21.09
16:00
Morava
Palilulac
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Morava | 3 : 1 | Palilulac | |||||
21.09
16:00
Jedinstvo
Mladost
7
1
|
21.09.2014 16:00 | Jedinstvo | 7 : 1 | Mladost | |||||
21.09
16:00
Vrtište
Radnički 1936
3
3
|
21.09.2014 16:00 | Vrtište | 3 : 3 | Radnički 1936 | |||||
21.09
16:00
Crvena zastava
Rudar
5
0
|
21.09.2014 16:00 | Crvena zastava | 5 : 0 | Rudar |
21.09
16:00
Osnić
Radnički
1
5
|
21.09.2014 16:00 | Osnić | 1 : 5 | Radnički | |||||
21.09
16:00
Polet
ŠSK
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Polet | 1 : 0 | ŠSK | |||||
21.09
16:00
OFK Knjaz
Midžor
0
3
|
21.09.2014 16:00 | OFK Knjaz | 0 : 3 | Midžor | |||||
21.09
16:00
Mladost
Rgotina
2
5
|
21.09.2014 16:00 | Mladost | 2 : 5 | Rgotina | |||||
21.09
16:00
Borac
Vratarnica
4
3
|
21.09.2014 16:00 | Borac | 4 : 3 | Vratarnica | |||||
21.09
16:00
Trebič
Sloga
7
0
|
21.09.2014 16:00 | Trebič | 7 : 0 | Sloga | |||||
21.09
16:00
Omladinac
Svrljiška topla
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Omladinac | 1 : 0 | Svrljiška topla |
21.09
16:00
Trešnjevka
OFK Alakince
0
5
|
21.09.2014 16:00 | Trešnjevka | 0 : 5 | OFK Alakince | |||||
21.09
16:00
Mladost (S)
Mladost (B)
2
3
|
21.09.2014 16:00 | Mladost (S) | 2 : 3 | Mladost (B) | |||||
21.09
16:00
Vihor
Pčinja
1
3
|
21.09.2014 16:00 | Vihor | 1 : 3 | Pčinja | |||||
21.09
16:00
Ternoci
Vranjska Banja
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Ternoci | 3 : 0 | Vranjska Banja |
21.09
16:00
Dunav
Vladimirovac
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Dunav | 3 : 1 | Vladimirovac | |||||
21.09
16:00
Ševac
Potporanj
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Ševac | 2 : 0 | Potporanj | |||||
21.09
16:00
Vojvodina (S)
Jedinstvo (V)
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Vojvodina (S) | 2 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
21.09
16:00
Karaš (J)
Borac (VG)
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Karaš (J) | 2 : 1 | Borac (VG) | |||||
21.09
16:00
Partizan (K)
Borac (VS)
2
5
|
21.09.2014 16:00 | Partizan (K) | 2 : 5 | Borac (VS) |
21.09
16:00
BSK Bavanište
Borac (P)
3
5
|
21.09.2014 16:00 | BSK Bavanište | 3 : 5 | Borac (P) | |||||
21.09
16:00
Dolovo
Proleter
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Dolovo | 2 : 1 | Proleter | |||||
21.09
16:00
Kolonija
Stari Tamiš
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Kolonija | 2 : 2 | Stari Tamiš | |||||
21.09
16:00
Strela
Budućnost (BB)
8
4
|
21.09.2014 16:00 | Strela | 8 : 4 | Budućnost (BB) | |||||
21.09
16:00
Dinamo 1945
Plavi Dunav 1932
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Dinamo 1945 | 2 : 1 | Plavi Dunav 1932 |
21.09
16:00
Spartak 1911
Glogonj
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Spartak 1911 | 3 : 1 | Glogonj | |||||
21.09
16:00
Omladinac (O)
Polet
4
2
|
21.09.2014 16:00 | Omladinac (O) | 4 : 2 | Polet | |||||
21.09
16:00
Tempo
Pobeda
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Tempo | 2 : 1 | Pobeda |
21.09
15:30
Crni Vrh
Vinorača
2
3
|
21.09.2014 15:30 | Crni Vrh | 2 : 3 | Vinorača | |||||
21.09
15:30
Mladost
Zenit
6
2
|
21.09.2014 15:30 | Mladost | 6 : 2 | Zenit | |||||
21.09
15:30
Kupinovac
Morava
0
3
|
21.09.2014 15:30 | Kupinovac | 0 : 3 | Morava | |||||
21.09
15:30
Blagotin
Partizan
1
7
|
21.09.2014 15:30 | Blagotin | 1 : 7 | Partizan | |||||
21.09
15:30
Vinogradar
Ursule
3
1
|
21.09.2014 15:30 | Vinogradar | 3 : 1 | Ursule | |||||
21.09
15:30
Juhor
Kolare
1
0
|
21.09.2014 15:30 | Juhor | 1 : 0 | Kolare |
21.09
15:30
Istok 63
Moravac
2
1
|
21.09.2014 15:30 | Istok 63 | 2 : 1 | Moravac | |||||
21.09
15:30
Mladost (S)
Napredak (St)
0
3
|
21.09.2014 15:30 | Mladost (S) | 0 : 3 | Napredak (St) | |||||
21.09
15:30
Šumadija
Radnički
5
2
|
21.09.2014 15:30 | Šumadija | 5 : 2 | Radnički | |||||
21.09
15:30
Rudar (S)
Hajduk
2
1
|
21.09.2014 15:30 | Rudar (S) | 2 : 1 | Hajduk |
21.09
16:30
Napredak
ČSK 1939
2
0
|
21.09.2014 16:30 | Napredak | 2 : 0 | ČSK 1939 | |||||
21.09
Fruškogorac
Fruška Gora
3
1
|
21.09.2014 | Fruškogorac | 3 : 1 | Fruška Gora | |||||
21.09
Jedinstvo (P)
Noćaj
3
2
|
21.09.2014 | Jedinstvo (P) | 3 : 2 | Noćaj | |||||
21.09
Borac (M)
OFK Brestač
0
3
|
21.09.2014 | Borac (M) | 0 : 3 | OFK Brestač | |||||
21.09
Jedinstvo (M)
Graničar (K)
2
1
|
21.09.2014 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | Graničar (K) | |||||
21.09
Obilić 1993
Borac (K)
1
0
|
21.09.2014 | Obilić 1993 | 1 : 0 | Borac (K) | |||||
21.09
Graničar (G)
Podrinje
0
2
|
21.09.2014 | Graničar (G) | 0 : 2 | Podrinje |
21.09
16:00
OFK Šikara
Dinamo
4
0
|
21.09.2014 16:00 | OFK Šikara | 4 : 0 | Dinamo | |||||
21.09
16:00
OFK Metalac
Jedinstvo (R)
2
0
|
21.09.2014 16:00 | OFK Metalac | 2 : 0 | Jedinstvo (R) |
21.09
16:00
Omladinac
Rusanda
2
4
|
21.09.2014 16:00 | Omladinac | 2 : 4 | Rusanda | |||||
21.09
16:00
OFK Gradnulica
Potisje
0
0
|
21.09.2014 16:00 | OFK Gradnulica | 0 : 0 | Potisje | |||||
21.09
16:00
ŽFK Banat Bagljaš
Naftagas
1
1
|
21.09.2014 16:00 | ŽFK Banat Bagljaš | 1 : 1 | Naftagas | |||||
21.09
16:00
OFK Klek
ASK
4
3
|
21.09.2014 16:00 | OFK Klek | 4 : 3 | ASK | |||||
21.09
16:00
Banat
Proleter 2006
0
0
|
21.09.2014 16:00 | Banat | 0 : 0 | Proleter 2006 | |||||
21.09
16:00
Lehel
Borac
0
1
|
21.09.2014 16:00 | Lehel | 0 : 1 | Borac |
21.09
16:00
Vrnjci
Napredak
0
0
|
21.09.2014 16:00 | Vrnjci | 0 : 0 | Napredak | |||||
21.09
16:00
Zvezda
Partizan
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Zvezda | 1 : 1 | Partizan | |||||
21.09
16:00
Jedinstvo
Čibukovac
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Čibukovac | |||||
21.09
16:00
Tavnik
Morava (S)
3
2
|
21.09.2014 16:00 | Tavnik | 3 : 2 | Morava (S) | |||||
21.09
16:00
Real
Budućnost
4
1
|
21.09.2014 16:00 | Real | 4 : 1 | Budućnost |
21.09
16:00
Jedinstvo (G)
Bačka
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Jedinstvo (G) | 2 : 0 | Bačka | |||||
21.09
16:00
Mladost
Budućnost
2
4
|
21.09.2014 16:00 | Mladost | 2 : 4 | Budućnost | |||||
21.09
16:00
Sloga
Obilić
0
1
|
21.09.2014 16:00 | Sloga | 0 : 1 | Obilić | |||||
21.09
16:00
Miletić
Iskra
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Miletić | 1 : 0 | Iskra | |||||
21.09
16:00
Hajduk
Napredak
4
1
|
21.09.2014 16:00 | Hajduk | 4 : 1 | Napredak | |||||
21.09
16:00
Jedinstvo (BPS)
Vojvodina
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Jedinstvo (BPS) | 1 : 1 | Vojvodina |
21.09
Mladost (B)
Moravac
0
6
|
21.09.2014 | Mladost (B) | 0 : 6 | Moravac | |||||
21.09
Marjan MB
Polet
2
2
|
21.09.2014 | Marjan MB | 2 : 2 | Polet | |||||
21.09
Sloboda
Omladinac
2
1
|
21.09.2014 | Sloboda | 2 : 1 | Omladinac | |||||
21.09
Mladost (DL)
Kumarevo 65
0
0
|
21.09.2014 | Mladost (DL) | 0 : 0 | Kumarevo 65 | |||||
21.09
11:00
Lemind 1953
Morava (G)
2
2
|
21.09.2014 11:00 | Lemind 1953 | 2 : 2 | Morava (G) |
21.09
16:00
Budućnost
Gorki
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Budućnost | 2 : 1 | Gorki | |||||
21.09
16:00
Drina
Napredak
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Drina | 1 : 1 | Napredak | |||||
21.09
16:00
Sloga
Partizan
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Sloga | 3 : 1 | Partizan | |||||
21.09
16:00
Radnik
Majur
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Radnik | 2 : 0 | Majur | |||||
21.09
16:00
Proleter
Budućnost
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Proleter | 2 : 0 | Budućnost |
21.09
16:00
Čobanče
Stolice
0
0
|
21.09.2014 16:00 | Čobanče | 0 : 0 | Stolice | |||||
21.09
16:00
7. Juli
Velika Reka
8
0
|
21.09.2014 16:00 | 7. Juli | 8 : 0 | Velika Reka | |||||
21.09
16:00
Milan Orlić
Studenac
0
0
|
21.09.2014 16:00 | Milan Orlić | 0 : 0 | Studenac | |||||
21.09
16:00
Cerova
Jedinstvo
0
2
|
21.09.2014 16:00 | Cerova | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
21.09
16:00
Sloga (S)
Mladost (B)
5
0
|
21.09.2014 16:00 | Sloga (S) | 5 : 0 | Mladost (B) | |||||
21.09
16:00
Cer
Borac
4
0
|
21.09.2014 16:00 | Cer | 4 : 0 | Borac |
21.09
16:30
Sloga
Beli Orlovi
1
0
|
21.09.2014 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Beli Orlovi | |||||
21.09
16:30
Stari Trstenik
Ratajac
2
1
|
21.09.2014 16:30 | Stari Trstenik | 2 : 1 | Ratajac | |||||
21.09
16:30
Rubin (DS)
Ribnik
1
3
|
21.09.2014 16:30 | Rubin (DS) | 1 : 3 | Ribnik | |||||
21.09
16:30
Mladost (DK)
Varvarin
2
1
|
21.09.2014 16:30 | Mladost (DK) | 2 : 1 | Varvarin | |||||
21.09
16:30
Župski biseri
Donji Kopaonik
4
1
|
21.09.2014 16:30 | Župski biseri | 4 : 1 | Donji Kopaonik | |||||
21.09
16:30
14. Oktobar
Polet 57
1
4
|
21.09.2014 16:30 | 14. Oktobar | 1 : 4 | Polet 57 |
21.09
16:00
Borac
Omladinac
1
2
|
21.09.2014 16:00 | Borac | 1 : 2 | Omladinac | |||||
21.09
16:00
Bačka
Čenej
0
1
|
21.09.2014 16:00 | Bačka | 0 : 1 | Čenej | |||||
21.09
16:00
Fruškogorac
Centar
3
2
|
21.09.2014 16:00 | Fruškogorac | 3 : 2 | Centar | |||||
21.09
16:00
Sremac Beomal
Železničar
0
2
|
21.09.2014 16:00 | Sremac Beomal | 0 : 2 | Železničar |
21.09
16:00
Pobeda 1976
Kraljevo
5
5
|
21.09.2014 16:00 | Pobeda 1976 | 5 : 5 | Kraljevo | |||||
21.09
11:00
Ratar
Crvena Zvezda
1
3
|
21.09.2014 11:00 | Ratar | 1 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
21.09
16:00
Polet (V)
Polet (R)
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Polet (V) | 3 : 1 | Polet (R) | |||||
21.09
11:00
OFK Rutevac 1908
OFK Sloga
4
2
|
21.09.2014 11:00 | OFK Rutevac 1908 | 4 : 2 | OFK Sloga | |||||
21.09
11:00
Vukašinovac
OFK Draževac
0
4
|
21.09.2014 11:00 | Vukašinovac | 0 : 4 | OFK Draževac | |||||
21.09
16:00
Jastrebac
Tempo
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Jastrebac | 3 : 1 | Tempo |
21.09
11:00
Jadar 2013
Liplje
2
1
|
21.09.2014 11:00 | Jadar 2013 | 2 : 1 | Liplje | |||||
21.09
16:00
Ribnikar
Kolubara 2
4
0
|
21.09.2014 16:00 | Ribnikar | 4 : 0 | Kolubara 2 | |||||
21.09
16:00
Rajac
Gradac
6
3
|
21.09.2014 16:00 | Rajac | 6 : 3 | Gradac | |||||
21.09
16:00
Iskra
Beloševac
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Iskra | 2 : 1 | Beloševac | |||||
21.09
16:00
Polet
Borac
4
1
|
21.09.2014 16:00 | Polet | 4 : 1 | Borac | |||||
21.09
16:00
Milenko Pavlović
Komanice
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Milenko Pavlović | 2 : 0 | Komanice |
21.09
16:00
Žabare
Radoje Domanović
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Žabare | 3 : 1 | Radoje Domanović | |||||
21.09
16:00
Maskar
B 2000
0
3
|
21.09.2014 16:00 | Maskar | 0 : 3 | B 2000 | |||||
21.09
16:00
Jasenica
Misača
1
2
|
21.09.2014 16:00 | Jasenica | 1 : 2 | Misača | |||||
21.09
16:00
Ranilović
Mladi rudar
1
2
|
21.09.2014 16:00 | Ranilović | 1 : 2 | Mladi rudar | |||||
21.09
16:00
Plaskovac
Sloga
2
3
|
21.09.2014 16:00 | Plaskovac | 2 : 3 | Sloga |
21.09
16:00
BSK 1924
Omladinac (Š)
2
0
|
21.09.2014 16:00 | BSK 1924 | 2 : 0 | Omladinac (Š) | |||||
21.09
16:00
Rudar
Rade Milošević
0
0
|
21.09.2014 16:00 | Rudar | 0 : 0 | Rade Milošević | |||||
21.09
16:00
Napredak 1927
Dragoš
0
3
|
21.09.2014 16:00 | Napredak 1927 | 0 : 3 | Dragoš | |||||
21.09
16:00
Radnički
Omladinac (B)
6
1
|
21.09.2014 16:00 | Radnički | 6 : 1 | Omladinac (B) | |||||
21.09
16:00
Budućnost
Polet
4
0
|
21.09.2014 16:00 | Budućnost | 4 : 0 | Polet | |||||
21.09
16:00
Mladost
Omladinac (S)
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Omladinac (S) |
21.09
16:00
Mladost
Bački Hajduk
2
4
|
21.09.2014 16:00 | Mladost | 2 : 4 | Bački Hajduk | |||||
21.09
16:00
Bačka
Soko
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Bačka | 2 : 0 | Soko | |||||
21.09
16:00
Vajska
Slavija
3
4
|
21.09.2014 16:00 | Vajska | 3 : 4 | Slavija | |||||
21.09
16:00
Borac 46
Krivanj
4
2
|
21.09.2014 16:00 | Borac 46 | 4 : 2 | Krivanj |
21.09
16:00
Jedinstvo (D)
OFK Braničevo
2
3
|
21.09.2014 16:00 | Jedinstvo (D) | 2 : 3 | OFK Braničevo | |||||
21.09
16:00
Borac (K)
Dizel
1
3
|
21.09.2014 16:00 | Borac (K) | 1 : 3 | Dizel | |||||
21.09
16:00
Napredak 1934
Dunavac
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Napredak 1934 | 3 : 0 | Dunavac | |||||
21.09
16:00
Vihor
Kurjače
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Vihor | 3 : 1 | Kurjače | |||||
21.09
16:00
Sloga (D)
Žitkovica
1
3
|
21.09.2014 16:00 | Sloga (D) | 1 : 3 | Žitkovica |
21.09
16:30
Strelac
Morava (K)
0
5
|
21.09.2014 16:30 | Strelac | 0 : 5 | Morava (K) | |||||
21.09
16:30
Prijatelji
Budućnost
1
6
|
21.09.2014 16:30 | Prijatelji | 1 : 6 | Budućnost | |||||
21.09
16:30
Lugovi
Čačak 94
3
1
|
21.09.2014 16:30 | Lugovi | 3 : 1 | Čačak 94 | |||||
21.09
16:30
Kej
Morava (M)
4
1
|
21.09.2014 16:30 | Kej | 4 : 1 | Morava (M) | |||||
21.09
16:30
Vujan
Rakova
4
1
|
21.09.2014 16:30 | Vujan | 4 : 1 | Rakova | |||||
21.09
16:30
BIP
Planinac
3
0
|
21.09.2014 16:30 | BIP | 3 : 0 | Planinac |
21.09
16:00
Horgoš 1911
Tisa B
4
1
|
21.09.2014 16:00 | Horgoš 1911 | 4 : 1 | Tisa B |
21.09
16:00
Tolić
Toplica
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Tolić | 2 : 2 | Toplica | |||||
21.09
16:00
Popadić
Proleter
14
0
|
21.09.2014 16:00 | Popadić | 14 : 0 | Proleter | |||||
21.09
16:00
Gornji Lajkovac
Paštrić
6
2
|
21.09.2014 16:00 | Gornji Lajkovac | 6 : 2 | Paštrić | |||||
21.09
16:00
Mladost
Jedinstvo
11
3
|
21.09.2014 16:00 | Mladost | 11 : 3 | Jedinstvo | |||||
21.09
16:00
Gornji Mušić
Stari drugari
3
4
|
21.09.2014 16:00 | Gornji Mušić | 3 : 4 | Stari drugari |
21.09
16:30
Srbija
OFK Bagremar
1
0
|
21.09.2014 16:30 | Srbija | 1 : 0 | OFK Bagremar | |||||
21.09
16:30
Mladost Teferič
Zastava
2
4
|
21.09.2014 16:30 | Mladost Teferič | 2 : 4 | Zastava | |||||
21.09
16:30
Košutnjak
Šumadija 1934
3
0
|
21.09.2014 16:30 | Košutnjak | 3 : 0 | Šumadija 1934 | |||||
21.09
16:30
Seljak
Sloga
2
1
|
21.09.2014 16:30 | Seljak | 2 : 1 | Sloga | |||||
21.09
16:30
Kutlovo
Žeželj
6
1
|
21.09.2014 16:30 | Kutlovo | 6 : 1 | Žeželj | |||||
21.09
16:30
21. oktobar
Azbest
3
2
|
21.09.2014 16:30 | 21. oktobar | 3 : 2 | Azbest | |||||
21.09
16:30
Šumarice 2008
Botunje
2
0
|
21.09.2014 16:30 | Šumarice 2008 | 2 : 0 | Botunje | |||||
21.09
16:30
Hajduk
Kremenac
1
2
|
21.09.2014 16:30 | Hajduk | 1 : 2 | Kremenac |
21.09
16:00
Proleter
Roham
2
6
|
21.09.2014 16:00 | Proleter | 2 : 6 | Roham | |||||
21.09
16:00
Budućnost
Bega
2
4
|
21.09.2014 16:00 | Budućnost | 2 : 4 | Bega | |||||
21.09
16:00
1.Oktobar
Olimpija
3
0
|
21.09.2014 16:00 | 1.Oktobar | 3 : 0 | Olimpija |
21.09
15:30
Obilić
Omladinac
1
5
|
21.09.2014 15:30 | Obilić | 1 : 5 | Omladinac | |||||
21.09
15:30
Mladost 1948
Karadjordje
2
1
|
21.09.2014 15:30 | Mladost 1948 | 2 : 1 | Karadjordje |
21.09
16:00
Mramor 1927
Sloga 1948 (M)
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Mramor 1927 | 3 : 0 | Sloga 1948 (M) | |||||
21.09
16:00
Sečanica
Vulkan 1963
2
4
|
21.09.2014 16:00 | Sečanica | 2 : 4 | Vulkan 1963 | |||||
21.09
16:00
Čegar 1946 (DM)
AZ Borac 2014
3
2
|
21.09.2014 16:00 | Čegar 1946 (DM) | 3 : 2 | AZ Borac 2014 | |||||
21.09
16:00
Mladost (DK)
Mladost 1954 (DM)
2
5
|
21.09.2014 16:00 | Mladost (DK) | 2 : 5 | Mladost 1954 (DM) | |||||
21.09
16:00
Delijski Vis
Morava 1949
1
5
|
21.09.2014 16:00 | Delijski Vis | 1 : 5 | Morava 1949 | |||||
21.09
16:00
Čegar 2013 (K)
Supovac
4
1
|
21.09.2014 16:00 | Čegar 2013 (K) | 4 : 1 | Supovac |
21.09
16:00
Šumadinac (B)
Šećeranac Ada
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Šumadinac (B) | 2 : 1 | Šećeranac Ada | |||||
21.09
16:00
Borac (P)
Studenski Grad
4
3
|
21.09.2014 16:00 | Borac (P) | 4 : 3 | Studenski Grad | |||||
21.09
16:00
Institut
OFK Petrovčić
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Institut | 1 : 0 | OFK Petrovčić | |||||
21.09
16:00
Busije
Posavac
3
3
|
21.09.2014 16:00 | Busije | 3 : 3 | Posavac | |||||
21.09
16:00
Obilić
BUSK
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Obilić | 2 : 0 | BUSK |
21.09
14:30
Glumač
Blagaja
3
0
|
21.09.2014 14:30 | Glumač | 3 : 0 | Blagaja | |||||
21.09
16:30
Gorobilje
Pobeda
6
2
|
21.09.2014 16:30 | Gorobilje | 6 : 2 | Pobeda | |||||
21.09
16:30
Dobrinjac
Borac
2
0
|
21.09.2014 16:30 | Dobrinjac | 2 : 0 | Borac | |||||
21.09
16:30
Duškovci
Ježevica
0
4
|
21.09.2014 16:30 | Duškovci | 0 : 4 | Ježevica | |||||
21.09
16:30
Sečica
Trešnjica
6
4
|
21.09.2014 16:30 | Sečica | 6 : 4 | Trešnjica | |||||
21.09
16:30
Savinac 1933
Lazarica
1
2
|
21.09.2014 16:30 | Savinac 1933 | 1 : 2 | Lazarica | |||||
21.09
13:30
Plavi Tok
Bakionica
0
5
|
21.09.2014 13:30 | Plavi Tok | 0 : 5 | Bakionica |
21.09
16:00
Omladinac
Ozrem PMH
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Ozrem PMH | |||||
21.09
16:00
Šilopaj
Šumadija
1
4
|
21.09.2014 16:00 | Šilopaj | 1 : 4 | Šumadija | |||||
21.09
16:00
Takovski Ustanak
Ozremica
0
5
|
21.09.2014 16:00 | Takovski Ustanak | 0 : 5 | Ozremica | |||||
21.09
16:00
Majdan
Velereč 94
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Majdan | 2 : 1 | Velereč 94 | |||||
21.09
16:00
Jablanica
Mladost 09
4
1
|
21.09.2014 16:00 | Jablanica | 4 : 1 | Mladost 09 |
21.09
16:00
Samarinovac
Srbovo
1
3
|
21.09.2014 16:00 | Samarinovac | 1 : 3 | Srbovo | |||||
21.09
16:00
Graničar
Urovica
0
6
|
21.09.2014 16:00 | Graničar | 0 : 6 | Urovica | |||||
21.09
16:00
Smedovac
Polet
0
0
|
21.09.2014 16:00 | Smedovac | 0 : 0 | Polet | |||||
21.09
16:00
OFK Sikole
Malajnica
0
1
|
21.09.2014 16:00 | OFK Sikole | 0 : 1 | Malajnica | |||||
21.09
16:00
OFK Tamnič
Miloševo
1
5
|
21.09.2014 16:00 | OFK Tamnič | 1 : 5 | Miloševo | |||||
21.09
16:00
BSK 1934
Kovilovo
2
2
|
21.09.2014 16:00 | BSK 1934 | 2 : 2 | Kovilovo | |||||
21.09
16:00
Ratar
Čubra
1
2
|
21.09.2014 16:00 | Ratar | 1 : 2 | Čubra |
21.09
16:00
Partizan
Minel
3
5
|
21.09.2014 16:00 | Partizan | 3 : 5 | Minel | |||||
21.09
16:00
Hajduk
Avalski venac
0
2
|
21.09.2014 16:00 | Hajduk | 0 : 2 | Avalski venac |
21.09
16:00
Sloga
Pobeda
0
3
|
21.09.2014 16:00 | Sloga | 0 : 3 | Pobeda | |||||
21.09
16:00
Lokomotiva
Provalija
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Provalija |
21.09
16:00
Čantavir
Žednik
3
2
|
21.09.2014 16:00 | Čantavir | 3 : 2 | Žednik | |||||
21.09
16:00
Hajduk
Đurđin
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Hajduk | 1 : 0 | Đurđin | |||||
21.09
16:00
Lokomotiva
Solid
3
5
|
21.09.2014 16:00 | Lokomotiva | 3 : 5 | Solid | |||||
21.09
16:00
Bratstvo
Bikovo
4
1
|
21.09.2014 16:00 | Bratstvo | 4 : 1 | Bikovo |
21.09
16:00
Gunjevac
Crvena Jabuka
4
2
|
21.09.2014 16:00 | Gunjevac | 4 : 2 | Crvena Jabuka | |||||
21.09
16:00
Dimitrije Tucović
Polet
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Dimitrije Tucović | 1 : 1 | Polet | |||||
21.09
16:00
Tvrdojevac
Proleter
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Tvrdojevac | 2 : 0 | Proleter | |||||
21.09
16:00
Stepanje
Omladinac
0
3
|
21.09.2014 16:00 | Stepanje | 0 : 3 | Omladinac |
21.09
16:00
Polet 1959
Nacional
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Polet 1959 | 3 : 0 | Nacional | |||||
21.09
16:00
Lovac
Kastrum
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Lovac | 2 : 1 | Kastrum |
21.09
15:30
Udarnik
Beli Orlovi
0
1
|
21.09.2014 15:30 | Udarnik | 0 : 1 | Beli Orlovi | |||||
21.09
15:30
Bašin
Bačinac
0
1
|
21.09.2014 15:30 | Bašin | 0 : 1 | Bačinac |
21.09
16:00
Vrelo
Gradina
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Vrelo | 2 : 0 | Gradina | |||||
21.09
16:00
Gorušica
Brezova
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Gorušica | 2 : 0 | Brezova | |||||
21.09
11:00
Prilike
Bratstvo
1
2
|
21.09.2014 11:00 | Prilike | 1 : 2 | Bratstvo | |||||
21.09
16:00
Jelica
Radnički
0
3
|
21.09.2014 16:00 | Jelica | 0 : 3 | Radnički |
21.09
16:00
Pobeda
Mekiš
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Pobeda | 1 : 1 | Mekiš |
21.09
11:00
Karađorđe
Bare
3
2
|
21.09.2014 11:00 | Karađorđe | 3 : 2 | Bare | |||||
21.09
16:00
Mladost MG
Kusovac
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Mladost MG | 2 : 1 | Kusovac | |||||
21.09
16:00
Mladost (R)
Kotlenik
6
0
|
21.09.2014 16:00 | Mladost (R) | 6 : 0 | Kotlenik | |||||
21.09
16:00
BSK
Sloga
2
2
|
21.09.2014 16:00 | BSK | 2 : 2 | Sloga | |||||
21.09
16:00
Pobeda
Beli Orlovi
5
2
|
21.09.2014 16:00 | Pobeda | 5 : 2 | Beli Orlovi | |||||
21.09
16:00
Lokomotiva
Grivac
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Grivac |
21.09
16:00
Borac 1932
Vučak
4
2
|
21.09.2014 16:00 | Borac 1932 | 4 : 2 | Vučak | |||||
21.09
16:00
Vrbovac
Hajduk Veljko 1934
0
3
|
21.09.2014 16:00 | Vrbovac | 0 : 3 | Hajduk Veljko 1934 |
21.09
16:00
Petrijevac
Drugovac
0
3
|
21.09.2014 16:00 | Petrijevac | 0 : 3 | Drugovac |
21.09
16:00
Zlatica
Proleter
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Zlatica | 1 : 1 | Proleter | |||||
21.09
16:00
Jedinstvo
Mladost
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Mladost | |||||
21.09
16:00
Tamiš
MSK
1
2
|
21.09.2014 16:00 | Tamiš | 1 : 2 | MSK | |||||
21.09
16:00
Sloga
OFK Stajićevo
5
1
|
21.09.2014 16:00 | Sloga | 5 : 1 | OFK Stajićevo |
21.09
16:00
Sopot
Napredak 1947
5
3
|
21.09.2014 16:00 | Sopot | 5 : 3 | Napredak 1947 | |||||
21.09
16:00
Dunav
Proleter
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Dunav | 2 : 0 | Proleter | |||||
21.09
16:00
Sloga (L)
Stig 1955
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Sloga (L) | 3 : 0 | Stig 1955 | |||||
21.09
16:00
Ljubičevo
Pobeda
0
1
|
21.09.2014 16:00 | Ljubičevo | 0 : 1 | Pobeda |
21.09
16:00
Verko
Petrovac 74
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Verko | 2 : 2 | Petrovac 74 | |||||
21.09
16:00
Mladost (B)
Sloga (R)
8
2
|
21.09.2014 16:00 | Mladost (B) | 8 : 2 | Sloga (R) | |||||
21.09
16:00
Hajduk
Polet
2
3
|
21.09.2014 16:00 | Hajduk | 2 : 3 | Polet | |||||
21.09
16:00
Sloga 1949
Krnule 09
6
1
|
21.09.2014 16:00 | Sloga 1949 | 6 : 1 | Krnule 09 |
21.09
11:00
Zablaće
Mladost (S)
3
1
|
21.09.2014 11:00 | Zablaće | 3 : 1 | Mladost (S) | |||||
21.09
11:00
Šipurske livade
OFK Varna
1
1
|
21.09.2014 11:00 | Šipurske livade | 1 : 1 | OFK Varna |
21.09
16:00
Naša Zvezda
Budućnost
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Naša Zvezda | 3 : 0 | Budućnost |
21.09
11:00
Vreoci
Sloboda
3
1
|
21.09.2014 11:00 | Vreoci | 3 : 1 | Sloboda | |||||
21.09
16:00
Mladi borac
BSK
3
3
|
21.09.2014 16:00 | Mladi borac | 3 : 3 | BSK |
21.09
15:30
OFK Borac
Omladinski
3
0
|
21.09.2014 15:30 | OFK Borac | 3 : 0 | Omladinski | |||||
21.09
15:30
Budućnost (L)
Heroj
5
0
|
21.09.2014 15:30 | Budućnost (L) | 5 : 0 | Heroj | |||||
21.09
15:30
Železničar
ISK Izvor
1
2
|
21.09.2014 15:30 | Železničar | 1 : 2 | ISK Izvor | |||||
21.09
15:30
Popovac
Buljane
1
0
|
21.09.2014 15:30 | Popovac | 1 : 0 | Buljane | |||||
21.09
15:30
Omladinac
Mladost
2
2
|
21.09.2014 15:30 | Omladinac | 2 : 2 | Mladost |
21.09
16:00
Jašunja
Badince
4
2
|
21.09.2014 16:00 | Jašunja | 4 : 2 | Badince |
21.09
16:00
OFK Kraljevci
Sremski vitezovi
2
2
|
21.09.2014 16:00 | OFK Kraljevci | 2 : 2 | Sremski vitezovi | |||||
21.09
16:00
Sremac
Borac
4
4
|
21.09.2014 16:00 | Sremac | 4 : 4 | Borac | |||||
21.09
16:00
Mladost (B)
Vojvodina
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Mladost (B) | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
21.09
16:00
Fruškogorac
Car Uroš
0
4
|
21.09.2014 16:00 | Fruškogorac | 0 : 4 | Car Uroš | |||||
21.09
16:00
Polet
Mladost (P)
4
2
|
21.09.2014 16:00 | Polet | 4 : 2 | Mladost (P) | |||||
21.09
16:00
27. Oktobar
Sloga
0
2
|
21.09.2014 16:00 | 27. Oktobar | 0 : 2 | Sloga | |||||
21.09
16:00
Jedinstvo
Planinac
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Planinac |
21.09
16:00
Veternica 1926
Real
0
7
|
21.09.2014 16:00 | Veternica 1926 | 0 : 7 | Real | |||||
21.09
16:00
Atletiko
Veliko Trnjane
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Atletiko | 2 : 1 | Veliko Trnjane | |||||
21.09
16:00
Rudar 1973
Milanovo
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Rudar 1973 | 3 : 1 | Milanovo |
21.09
16:00
Graničar
Srem
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Graničar | 3 : 1 | Srem | |||||
21.09
16:00
Šumar
Lovac
1
4
|
21.09.2014 16:00 | Šumar | 1 : 4 | Lovac | |||||
21.09
16:00
Kameni
Mladost
2
3
|
21.09.2014 16:00 | Kameni | 2 : 3 | Mladost | |||||
21.09
16:00
Sloven
Vitez
5
0
|
21.09.2014 16:00 | Sloven | 5 : 0 | Vitez | |||||
21.09
16:00
Sremac
Sloboda
6
1
|
21.09.2014 16:00 | Sremac | 6 : 1 | Sloboda |
21.09
16:00
Polet
Fruškogorac
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Polet | 3 : 1 | Fruškogorac | |||||
21.09
16:00
Dunav
Sloga
0
3
|
21.09.2014 16:00 | Dunav | 0 : 3 | Sloga | |||||
21.09
16:00
Borac (J)
Krušedol
2
5
|
21.09.2014 16:00 | Borac (J) | 2 : 5 | Krušedol |
21.09
16:00
Sloboda
Sloga (Z)
10
1
|
21.09.2014 16:00 | Sloboda | 10 : 1 | Sloga (Z) | |||||
21.09
16:00
Napredak
Borac (VR)
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Napredak | 2 : 2 | Borac (VR) | |||||
21.09
16:00
Mitros
Sremac
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Mitros | 3 : 0 | Sremac | |||||
21.09
16:00
OFK Bosut
Planinac
3
4
|
21.09.2014 16:00 | OFK Bosut | 3 : 4 | Planinac | |||||
21.09
16:00
Sloga (Č)
Grgurevci
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Sloga (Č) | 3 : 0 | Grgurevci | |||||
21.09
16:00
Srem
BSK
4
0
|
21.09.2014 16:00 | Srem | 4 : 0 | BSK |
21.09
16:00
OFK Bačinci
Omladinac (M)
4
2
|
21.09.2014 16:00 | OFK Bačinci | 4 : 2 | Omladinac (M) | |||||
21.09
16:00
Jedinstvo
OFK Bikić
0
5
|
21.09.2014 16:00 | Jedinstvo | 0 : 5 | OFK Bikić | |||||
21.09
16:00
Omladinac (B)
Graničar
2
4
|
21.09.2014 16:00 | Omladinac (B) | 2 : 4 | Graničar | |||||
21.09
16:00
Sinđelić
Bratstvo
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Sinđelić | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
21.09
16:00
Jednota
Borac
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Jednota | 2 : 0 | Borac | |||||
21.09
16:00
Hajduk
OFK Bingula
4
0
|
21.09.2014 16:00 | Hajduk | 4 : 0 | OFK Bingula | |||||
21.09
16:00
Napredak
Sremac
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Napredak | 2 : 0 | Sremac |
21.09
16:00
Paune
Brđanac
6
2
|
21.09.2014 16:00 | Paune | 6 : 2 | Brđanac | |||||
21.09
16:00
Dupljaj
Lukavac
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Dupljaj | 2 : 1 | Lukavac | |||||
21.09
16:00
Mladi radnik
Rakac Stave
1
3
|
21.09.2014 16:00 | Mladi radnik | 1 : 3 | Rakac Stave | |||||
21.09
11:00
Bujačić
Mladost (VK)
0
7
|
21.09.2014 11:00 | Bujačić | 0 : 7 | Mladost (VK) | |||||
21.09
16:00
OFK Povlen
Zadrugar
5
3
|
21.09.2014 16:00 | OFK Povlen | 5 : 3 | Zadrugar | |||||
21.09
16:00
Mali korak
Kotešica
4
1
|
21.09.2014 16:00 | Mali korak | 4 : 1 | Kotešica |
21.09
16:00
Mladost (L)
Brana Paunović
1
4
|
21.09.2014 16:00 | Mladost (L) | 1 : 4 | Brana Paunović |
21.09
16:00
BSK
Dobrnje
6
0
|
21.09.2014 16:00 | BSK | 6 : 0 | Dobrnje |
21.09
16:00
Lisović
Barajevo
0
2
|
21.09.2014 16:00 | Lisović | 0 : 2 | Barajevo | |||||
21.09
16:00
OFK Borac
OFK Meljak
2
0
|
21.09.2014 16:00 | OFK Borac | 2 : 0 | OFK Meljak |
21.09
16:00
Progorelica
Omladinac
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Progorelica | 3 : 1 | Omladinac | |||||
21.09
16:00
Musina reka
Mladost
2
3
|
21.09.2014 16:00 | Musina reka | 2 : 3 | Mladost | |||||
21.09
16:00
Bogutovačka Banja
Studen Vitez
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Bogutovačka Banja | 1 : 0 | Studen Vitez |
21.09
16:00
Borac
Mladost 1981
5
1
|
21.09.2014 16:00 | Borac | 5 : 1 | Mladost 1981 |
21.09
16:00
Morava (R)
Osaonica
2
5
|
21.09.2014 16:00 | Morava (R) | 2 : 5 | Osaonica | |||||
21.09
16:00
Šantarovac
Trnava
4
2
|
21.09.2014 16:00 | Šantarovac | 4 : 2 | Trnava | |||||
21.09
16:00
Jedinstvo
Partizan (M)
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Partizan (M) | |||||
21.09
16:00
Omladinac
Sloboda
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Sloboda |
21.09
16:00
Zvezda
Belo Polje
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Zvezda | 3 : 0 | Belo Polje | |||||
21.09
16:00
Polet
Poljane
7
2
|
21.09.2014 16:00 | Polet | 7 : 2 | Poljane | |||||
21.09
16:00
Vukićevica
Trstenica
7
2
|
21.09.2014 16:00 | Vukićevica | 7 : 2 | Trstenica | |||||
21.09
16:00
Jedinstvo
OFK Urovci
3
2
|
21.09.2014 16:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | OFK Urovci | |||||
21.09
16:00
Rvati
Krtinska
0
1
|
21.09.2014 16:00 | Rvati | 0 : 1 | Krtinska | |||||
21.09
16:00
Duboko
Borac
3
3
|
21.09.2014 16:00 | Duboko | 3 : 3 | Borac |
21.09
16:00
Brezovac
Trešnjevica
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Brezovac | 3 : 0 | Trešnjevica | |||||
21.09
16:00
Gorski car
Šamot
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Gorski car | 2 : 1 | Šamot | |||||
21.09
10:00
Prvi srpski ustanak II
Tulež
2
3
|
21.09.2014 10:00 | Prvi srpski ustanak II | 2 : 3 | Tulež |
21.09
16:00
Jelav
Mladost (G)
2
3
|
21.09.2014 16:00 | Jelav | 2 : 3 | Mladost (G) | |||||
21.09
16:00
Mladost (DD)
Vidojevica
0
8
|
21.09.2014 16:00 | Mladost (DD) | 0 : 8 | Vidojevica | |||||
21.09
16:00
Prva Iskra
Luk
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Prva Iskra | 1 : 0 | Luk |
21.09
16:00
Resava
Mladi radnik
3
3
|
21.09.2014 16:00 | Resava | 3 : 3 | Mladi radnik | |||||
21.09
15. Avgust 1950
Rudar
0
4
|
21.09.2014 | 15. Avgust 1950 | 0 : 4 | Rudar |
21.09
17:00
Stragari
Morava
1
2
|
21.09.2014 17:00 | Stragari | 1 : 2 | Morava | |||||
21.09
17:00
Stevka Božurevka
Kamenorezac 76
0
8
|
21.09.2014 17:00 | Stevka Božurevka | 0 : 8 | Kamenorezac 76 | |||||
21.09
17:00
Omladinac
Borjak 2013
2
3
|
21.09.2014 17:00 | Omladinac | 2 : 3 | Borjak 2013 |
21.09
13:00
Azbukovica
Mladost
6
1
|
21.09.2014 13:00 | Azbukovica | 6 : 1 | Mladost |
21.09
11:00
Sloboda
Omladinac
2
3
|
21.09.2014 11:00 | Sloboda | 2 : 3 | Omladinac | |||||
21.09
11:00
Bair
Mladost (O)
3
3
|
21.09.2014 11:00 | Bair | 3 : 3 | Mladost (O) |
21.09
16:00
Sibnica
Rudar 2012
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Sibnica | 2 : 1 | Rudar 2012 | |||||
21.09
16:00
Vis
OFK Slatina
4
3
|
21.09.2014 16:00 | Vis | 4 : 3 | OFK Slatina | |||||
21.09
13:00
Stojnik
Ropočevo
1
4
|
21.09.2014 13:00 | Stojnik | 1 : 4 | Ropočevo | |||||
21.09
13:00
OFK Rogača
Drlupa
1
3
|
21.09.2014 13:00 | OFK Rogača | 1 : 3 | Drlupa |
21.09
16:00
Karadjordje 2013
Feniks
1
3
|
21.09.2014 16:00 | Karadjordje 2013 | 1 : 3 | Feniks | |||||
21.09
16:00
Napredak
Mladost (CK)
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Mladost (CK) | |||||
21.09
16:00
Mladost (B)
Šumadija
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Mladost (B) | 2 : 0 | Šumadija |
21.09
10:00
Baličevac 1974
Sloga 1980
3
0
|
21.09.2014 10:00 | Baličevac 1974 | 3 : 0 | Sloga 1980 | |||||
21.09
10:00
Rad 1974
Borac
3
1
|
21.09.2014 10:00 | Rad 1974 | 3 : 1 | Borac |
21.09
16:00
Napredak
Mladost
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Napredak | 2 : 1 | Mladost | |||||
21.09
16:00
Pomoravlje
BSK
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Pomoravlje | 2 : 0 | BSK | |||||
21.09
16:00
Sloga
Budućnost
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Sloga | 2 : 2 | Budućnost | |||||
21.09
16:00
Udarnik
Proleter
13
0
|
21.09.2014 16:00 | Udarnik | 13 : 0 | Proleter |
21.09
16:00
OFK Selište
Jasenovac
1
6
|
21.09.2014 16:00 | OFK Selište | 1 : 6 | Jasenovac | |||||
21.09
16:00
Mladost
Zvezda
3
3
|
21.09.2014 16:00 | Mladost | 3 : 3 | Zvezda | |||||
21.09
16:00
OFK Homolje
Best
3
1
|
21.09.2014 16:00 | OFK Homolje | 3 : 1 | Best | |||||
21.09
10:00
Zadrugar
Mlava
1
1
|
21.09.2014 10:00 | Zadrugar | 1 : 1 | Mlava |
21.09
15:30
Borac
Gradac
5
2
|
21.09.2014 15:30 | Borac | 5 : 2 | Gradac | |||||
21.09
15:30
Parcane
OFK Orašje
4
0
|
21.09.2014 15:30 | Parcane | 4 : 0 | OFK Orašje | |||||
21.09
15:30
Čukarički
Pobeda
1
5
|
21.09.2014 15:30 | Čukarički | 1 : 5 | Pobeda |
21.09
16:00
Pečanica
Graničar 2013
3
2
|
21.09.2014 16:00 | Pečanica | 3 : 2 | Graničar 2013 | |||||
21.09
16:00
Sloga-TOP
Mladi Borac
6
0
|
21.09.2014 16:00 | Sloga-TOP | 6 : 0 | Mladi Borac | |||||
21.09
16:00
Srednjevo
Carevac
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Srednjevo | 2 : 2 | Carevac | |||||
21.09
16:00
Pek
Kumane
1
4
|
21.09.2014 16:00 | Pek | 1 : 4 | Kumane | |||||
21.09
16:00
Radnički
Desine
1
2
|
21.09.2014 16:00 | Radnički | 1 : 2 | Desine |
21.09
16:30
Meševo
Pasjak
3
1
|
21.09.2014 16:30 | Meševo | 3 : 1 | Pasjak | |||||
21.09
16:30
Konjuh
Rasinac
3
0
|
21.09.2014 16:30 | Konjuh | 3 : 0 | Rasinac | |||||
21.09
16:30
Kruševica
Srnje
4
2
|
21.09.2014 16:30 | Kruševica | 4 : 2 | Srnje | |||||
21.09
11:00
Čarapan
Padež
3
2
|
21.09.2014 11:00 | Čarapan | 3 : 2 | Padež | |||||
21.09
11:00
Mladost VPD
Vratare
3
0
|
21.09.2014 11:00 | Mladost VPD | 3 : 0 | Vratare |
21.09
16:30
Štitari
Pepeljevac 1947
2
2
|
21.09.2014 16:30 | Štitari | 2 : 2 | Pepeljevac 1947 | |||||
21.09
16:30
Polet (K)
Drugari
4
1
|
21.09.2014 16:30 | Polet (K) | 4 : 1 | Drugari | |||||
21.09
16:30
Modrica
Polet (Š)
2
3
|
21.09.2014 16:30 | Modrica | 2 : 3 | Polet (Š) | |||||
21.09
16:30
Grkljane
Vitanovac 08
0
0
|
21.09.2014 16:30 | Grkljane | 0 : 0 | Vitanovac 08 |
21.09
16:00
Sloga
Neresnica
6
2
|
21.09.2014 16:00 | Sloga | 6 : 2 | Neresnica | |||||
21.09
16:00
Kaona
Radenka
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Kaona | 2 : 1 | Radenka |
21.09
10:00
ZT Gorovič
OFK Jarmenovci
2
0
|
21.09.2014 10:00 | ZT Gorovič | 2 : 0 | OFK Jarmenovci |
21.09
16:00
Šumadinac
Dimitrije Tucović
3
4
|
21.09.2014 16:00 | Šumadinac | 3 : 4 | Dimitrije Tucović | |||||
21.09
16:00
Borac
20. Oktobar
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Borac | 1 : 0 | 20. Oktobar |
21.09
16:00
Belica
Mladost
5
2
|
21.09.2014 16:00 | Belica | 5 : 2 | Mladost | |||||
21.09
16:00
OFK Dragoševac
Hajduk
2
4
|
21.09.2014 16:00 | OFK Dragoševac | 2 : 4 | Hajduk | |||||
21.09
16:00
Dražmirovac
Crnovršanin
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Dražmirovac | 2 : 2 | Crnovršanin |
21.09
15:00
Berane
Rudar
0
4
|
21.09.2014 15:00 | Berane | 0 : 4 | Rudar | |||||
21.09
15:00
Lovćen
Grbalj
1
0
|
21.09.2014 15:00 | Lovćen | 1 : 0 | Grbalj | |||||
21.09
15:00
Mladost
Zeta
3
1
|
21.09.2014 15:00 | Mladost | 3 : 1 | Zeta | |||||
21.09
15:00
Mornar
Mogren
1
3
|
21.09.2014 15:00 | Mornar | 1 : 3 | Mogren | |||||
21.09
15:00
OFK Petrovac
Budućnost
0
1
|
21.09.2014 15:00 | OFK Petrovac | 0 : 1 | Budućnost | |||||
21.09
15:00
Sutjeska
Bokelj
2
0
|
21.09.2014 15:00 | Sutjeska | 2 : 0 | Bokelj |
21.09
19:00
Borac
Zrinjski
1
0
|
21.09.2014 19:00 | Borac | 1 : 0 | Zrinjski |
21.09
16:00
Sloboda (MG)
Kozara
1
3
|
21.09.2014 16:00 | Sloboda (MG) | 1 : 3 | Kozara |
21.09
16:00
Zvijezda Brgule
Sloga Junajted
5
2
|
21.09.2014 16:00 | Zvijezda Brgule | 5 : 2 | Sloga Junajted | |||||
21.09
16:00
Jedinstvo
Lokomotiva
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
21.09
16:00
Radnički
Mladost (BS)
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Radnički | 2 : 2 | Mladost (BS) | |||||
21.09
16:00
Ilićka 01
Mladost (R)
5
0
|
21.09.2014 16:00 | Ilićka 01 | 5 : 0 | Mladost (R) | |||||
21.09
16:00
Gorica
Proleter
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Gorica | 2 : 2 | Proleter |
21.09
16:00
Liješće
Laktaši
0
3
|
21.09.2014 16:00 | Liješće | 0 : 3 | Laktaši | |||||
21.09
16:00
Omarska
Sloga
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Omarska | 3 : 0 | Sloga | |||||
21.09
16:00
Mladost
Borac (KD)
1
2
|
21.09.2014 16:00 | Mladost | 1 : 2 | Borac (KD) | |||||
21.09
11:00
Jedinstvo
Borac (Š)
1
1
|
21.09.2014 11:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Borac (Š) |
21.09
16:00
Sloga (T)
Ravan
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Sloga (T) | 2 : 0 | Ravan | |||||
21.09
16:00
Dubrave
Mladost (KV)
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Dubrave | 3 : 0 | Mladost (KV) |
21.09
16:00
Crvena zvijezda (O)
Pridjel
4
2
|
21.09.2014 16:00 | Crvena zvijezda (O) | 4 : 2 | Pridjel | |||||
21.09
16:00
Budućnost
Rudanka
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Budućnost | 2 : 1 | Rudanka | |||||
21.09
16:00
Posavina
Vranjak
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Posavina | 2 : 0 | Vranjak | |||||
21.09
16:00
Ozren
Željezničar
1
2
|
21.09.2014 16:00 | Ozren | 1 : 2 | Željezničar | |||||
21.09
16:00
Skugrić
Hajduk
4
1
|
21.09.2014 16:00 | Skugrić | 4 : 1 | Hajduk | |||||
21.09
16:00
Naša krila
Polet 1926
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Naša krila | 2 : 1 | Polet 1926 |
21.09
16:00
Jardan
Jedinstvo (B)
1
4
|
21.09.2014 16:00 | Jardan | 1 : 4 | Jedinstvo (B) | |||||
21.09
16:00
Trnovica
Zadrugar
0
0
|
21.09.2014 16:00 | Trnovica | 0 : 0 | Zadrugar | |||||
21.09
16:00
Proleter-RJ
Šekovići
4
0
|
21.09.2014 16:00 | Proleter-RJ | 4 : 0 | Šekovići | |||||
21.09
16:00
Birač
Lokanj
2
4
|
21.09.2014 16:00 | Birač | 2 : 4 | Lokanj | |||||
21.09
16:00
Srpska Varoš
Jedinstvo (R)
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Srpska Varoš | 3 : 0 | Jedinstvo (R) | |||||
21.09
16:00
Majevica
Podrinje
3
2
|
21.09.2014 16:00 | Majevica | 3 : 2 | Podrinje |
21.09
16:00
Rudar
Hercegovac
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Rudar | 2 : 1 | Hercegovac | |||||
21.09
16:00
Željeznica
Romanija
2
3
|
21.09.2014 16:00 | Željeznica | 2 : 3 | Romanija |
21.09
16:00
Krajina
Borac (ID)
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Krajina | 2 : 1 | Borac (ID) | |||||
21.09
16:00
Šnjegotina
Omladinac
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Šnjegotina | 2 : 1 | Omladinac | |||||
21.09
16:00
Vrbas
Mladost
4
2
|
21.09.2014 16:00 | Vrbas | 4 : 2 | Mladost | |||||
21.09
16:00
Željezničar
Džaja
5
0
|
21.09.2014 16:00 | Željezničar | 5 : 0 | Džaja | |||||
21.09
16:00
Rekreativo
Borac 1926
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Rekreativo | 3 : 0 | Borac 1926 | |||||
21.09
16:00
Gorica
Polet Krajišnik
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Gorica | 2 : 0 | Polet Krajišnik |
21.09
16:00
Kladari Gornji
Crkvina
1
5
|
21.09.2014 16:00 | Kladari Gornji | 1 : 5 | Crkvina | |||||
21.09
16:00
Sloboda
Borac
0
2
|
21.09.2014 16:00 | Sloboda | 0 : 2 | Borac | |||||
21.09
16:00
Mladost (D)
Sloga (J)
4
3
|
21.09.2014 16:00 | Mladost (D) | 4 : 3 | Sloga (J) | |||||
21.09
16:00
Zadrugar
Sloga (DP)
0
2
|
21.09.2014 16:00 | Zadrugar | 0 : 2 | Sloga (DP) | |||||
21.09
16:00
Rudar
Ukrina
0
0
|
21.09.2014 16:00 | Rudar | 0 : 0 | Ukrina | |||||
21.09
16:00
Pelagićevo
Bratstvo
3
3
|
21.09.2014 16:00 | Pelagićevo | 3 : 3 | Bratstvo | |||||
21.09
16:00
Mladost (T)
Zvijezda
0
1
|
21.09.2014 16:00 | Mladost (T) | 0 : 1 | Zvijezda |
21.09
16:00
Sloboda
Biseri
3
4
|
21.09.2014 16:00 | Sloboda | 3 : 4 | Biseri | |||||
21.09
16:00
Kozara
Mladi Krajišnik
2
6
|
21.09.2014 16:00 | Kozara | 2 : 6 | Mladi Krajišnik | |||||
21.09
16:00
Mladost (B)
Sloga DIPO
1
2
|
21.09.2014 16:00 | Mladost (B) | 1 : 2 | Sloga DIPO | |||||
21.09
16:00
Borac (M)
Mladost (G)
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Borac (M) | 1 : 0 | Mladost (G) | |||||
21.09
16:00
Tamaris
Milan
4
0
|
21.09.2014 16:00 | Tamaris | 4 : 0 | Milan | |||||
21.09
16:00
Borac (Š)
Torpedo
0
0
|
21.09.2014 16:00 | Borac (Š) | 0 : 0 | Torpedo |
21.09
16:00
Jadar
Budućnost (P)
1
2
|
21.09.2014 16:00 | Jadar | 1 : 2 | Budućnost (P) | |||||
21.09
16:00
Srpski Soko
Polet
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Srpski Soko | 2 : 2 | Polet | |||||
21.09
16:00
Budućnost (S)
Milići
4
1
|
21.09.2014 16:00 | Budućnost (S) | 4 : 1 | Milići | |||||
21.09
16:00
Branjevo
Jasenica
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Branjevo | 3 : 1 | Jasenica |
21.09
16:00
Mrakovica
Željezničar
3
2
|
21.09.2014 16:00 | Mrakovica | 3 : 2 | Željezničar | |||||
21.09
16:00
Brzi
Gomjenica
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Brzi | 1 : 1 | Gomjenica | |||||
21.09
16:00
Sloga
Plamen
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Plamen | |||||
21.09
16:00
Kozara
Berek 1975
1
2
|
21.09.2014 16:00 | Kozara | 1 : 2 | Berek 1975 | |||||
21.09
16:00
Radnik Urije
Slaven
1
2
|
21.09.2014 16:00 | Radnik Urije | 1 : 2 | Slaven | |||||
21.09
16:00
Bratstvo
Knežopoljac
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Knežopoljac |
21.09
16:00
BUK
Drina Amajlije
4
4
|
21.09.2014 16:00 | BUK | 4 : 4 | Drina Amajlije | |||||
21.09
16:00
Sloboda
BSK Ledinci
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Sloboda | 1 : 1 | BSK Ledinci | |||||
21.09
16:00
Partizan
Semberija
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Partizan | 2 : 0 | Semberija | |||||
21.09
16:00
Međaši
Balatun
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Međaši | 3 : 0 | Balatun | |||||
21.09
16:00
Priboj
Novo Doba
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Priboj | 2 : 0 | Novo Doba |
21.09
16:00
Jedinstvo (C)
Sloga
3
2
|
21.09.2014 16:00 | Jedinstvo (C) | 3 : 2 | Sloga | |||||
21.09
16:00
Polet
Bosna
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Polet | 2 : 2 | Bosna |
21.09
16:00
Borac 1975
Vučijak
3
2
|
21.09.2014 16:00 | Borac 1975 | 3 : 2 | Vučijak | |||||
21.09
16:00
27. Juli
Zborište
1
0
|
21.09.2014 16:00 | 27. Juli | 1 : 0 | Zborište | |||||
21.09
16:00
Borac (K)
Zvijezda
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Borac (K) | 2 : 1 | Zvijezda | |||||
21.09
16:00
Željezničar
BSK
4
0
|
21.09.2014 16:00 | Željezničar | 4 : 0 | BSK | |||||
21.09
16:00
4. Juli
Polet
1
4
|
21.09.2014 16:00 | 4. Juli | 1 : 4 | Polet | |||||
21.09
16:00
Borac (L)
Hajduk
2
3
|
21.09.2014 16:00 | Borac (L) | 2 : 3 | Hajduk |
21.09
16:00
Mladost
Zadrugar
7
0
|
21.09.2014 16:00 | Mladost | 7 : 0 | Zadrugar | |||||
21.09
16:00
Omladinac
Sloga (KG)
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Sloga (KG) | |||||
21.09
16:00
Skugrić 1964
Partizan
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Skugrić 1964 | 2 : 2 | Partizan | |||||
21.09
16:00
Sloga 73
Trebavac
0
1
|
21.09.2014 16:00 | Sloga 73 | 0 : 1 | Trebavac | |||||
21.09
16:00
Radnički
Bosna 1977
1
3
|
21.09.2014 16:00 | Radnički | 1 : 3 | Bosna 1977 |
21.09
16:00
13 Skojevki
Borac
1
1
|
21.09.2014 16:00 | 13 Skojevki | 1 : 1 | Borac | |||||
21.09
16:00
Laminci
Stevan Dukić
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Laminci | 1 : 1 | Stevan Dukić | |||||
21.09
16:00
Polet
Vilusi
5
2
|
21.09.2014 16:00 | Polet | 5 : 2 | Vilusi | |||||
21.09
16:00
Novi Napredak
Omladinac
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Novi Napredak | 2 : 0 | Omladinac | |||||
21.09
16:00
Romanovci
Kalemi
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Romanovci | 2 : 1 | Kalemi | |||||
21.09
16:00
Bratstvo (K)
Obradovac
5
0
|
21.09.2014 16:00 | Bratstvo (K) | 5 : 0 | Obradovac |
21.09
16:00
Rasavci
Podgrmeč
0
3
|
21.09.2014 16:00 | Rasavci | 0 : 3 | Podgrmeč | |||||
21.09
16:00
Partizan
Moštanica
11
1
|
21.09.2014 16:00 | Partizan | 11 : 1 | Moštanica | |||||
21.09
16:00
Kiseljak
Rudar
3
3
|
21.09.2014 16:00 | Kiseljak | 3 : 3 | Rudar | |||||
21.09
16:00
Omladinac
Svodna
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Omladinac | 3 : 1 | Svodna |
21.09
16:00
Kladari
Crni vrh
11
0
|
21.09.2014 16:00 | Kladari | 11 : 0 | Crni vrh | |||||
21.09
16:00
Vrbas
Crvena zemlja
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Vrbas | 3 : 1 | Crvena zemlja | |||||
21.09
16:00
Budućnost
Bratstvo
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Budućnost | 2 : 2 | Bratstvo | |||||
21.09
16:00
Biseri
Studenac
4
2
|
21.09.2014 16:00 | Biseri | 4 : 2 | Studenac |
21.09
16:00
Sloga
Kobilje
1
4
|
21.09.2014 16:00 | Sloga | 1 : 4 | Kobilje | |||||
21.09
16:00
Stig (MC)
Radnik
4
3
|
21.09.2014 16:00 | Stig (MC) | 4 : 3 | Radnik |
21.09
16:00
OFK Vinci
Polet
2
2
|
21.09.2014 16:00 | OFK Vinci | 2 : 2 | Polet | |||||
21.09
16:00
Mrčkovac
Usije
2
3
|
21.09.2014 16:00 | Mrčkovac | 2 : 3 | Usije | |||||
21.09
16:00
Dobra
Barič
1
0
|
21.09.2014 16:00 | Dobra | 1 : 0 | Barič |
21.09
16:00
Sloga
Kolubara
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Kolubara | |||||
21.09
16:00
Jedinstvo
Radnik
1
2
|
21.09.2014 16:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Radnik | |||||
21.09
16:00
Vrelo
Strelac 001
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Vrelo | 2 : 0 | Strelac 001 | |||||
21.09
16:00
Brgule
Vukona
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Brgule | 2 : 1 | Vukona |
21.09
16:00
Sava 04
Crvena zvijezda
1
3
|
21.09.2014 16:00 | Sava 04 | 1 : 3 | Crvena zvijezda | |||||
21.09
16:00
Mladost (L)
Brezik
2
6
|
21.09.2014 16:00 | Mladost (L) | 2 : 6 | Brezik | |||||
21.09
16:00
Grčica
Gredice
1
4
|
21.09.2014 16:00 | Grčica | 1 : 4 | Gredice | |||||
21.09
16:00
Jugović
Omladinac
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Jugović | 2 : 1 | Omladinac | |||||
21.09
16:00
Obilić
Mladost (S)
0
0
|
21.09.2014 16:00 | Obilić | 0 : 0 | Mladost (S) | |||||
21.09
16:00
Krbeti
Mladost (T)
1
4
|
21.09.2014 16:00 | Krbeti | 1 : 4 | Mladost (T) | |||||
21.09
16:00
Sveti Jovan
Mladost 2003
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Sveti Jovan | 3 : 1 | Mladost 2003 |
21.09
16:00
Sloga
Murgaš 2012
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Murgaš 2012 | |||||
21.09
16:00
Šarbane
Pambukovica
3
2
|
21.09.2014 16:00 | Šarbane | 3 : 2 | Pambukovica | |||||
21.09
16:00
Dokmir
Čučuge
2
4
|
21.09.2014 16:00 | Dokmir | 2 : 4 | Čučuge | |||||
21.09
16:00
OFK Paljuvi
Zvizdar
6
1
|
21.09.2014 16:00 | OFK Paljuvi | 6 : 1 | Zvizdar |
21.09
15:30
Goša
Šumadija
3
2
|
21.09.2014 15:30 | Goša | 3 : 2 | Šumadija |
21.09
16:00
Njegoš B
Sokolac
3
2
|
21.09.2014 16:00 | Njegoš B | 3 : 2 | Sokolac |
21.09
16:00
Mladost (G)
Baštovan
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Mladost (G) | 3 : 0 | Baštovan | |||||
21.09
16:00
Mladi Gorani
Garevina
2
4
|
21.09.2014 16:00 | Mladi Gorani | 2 : 4 | Garevina |
21.09
16:00
Sloga
Ivanča
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Ivanča | |||||
21.09
16:00
Borac
Šumadija 1962
1
4
|
21.09.2014 16:00 | Borac | 1 : 4 | Šumadija 1962 | |||||
21.09
16:00
OFK Student
Markovac
1
1
|
21.09.2014 16:00 | OFK Student | 1 : 1 | Markovac | |||||
21.09
16:00
Šepšin
Napredak (M)
0
2
|
21.09.2014 16:00 | Šepšin | 0 : 2 | Napredak (M) |
21.09
16:00
Galeb
Mladost (PP)
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Galeb | 1 : 1 | Mladost (PP) | |||||
21.09
16:00
Karađorđe
Mladost (Z)
7
1
|
21.09.2014 16:00 | Karađorđe | 7 : 1 | Mladost (Z) | |||||
21.09
16:00
Jevremovac
Radnički (K)
3
3
|
21.09.2014 16:00 | Jevremovac | 3 : 3 | Radnički (K) | |||||
21.09
16:00
Pričinović
Mrovska
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Pričinović | 2 : 2 | Mrovska | |||||
21.09
16:00
Sloga Trgošped
Sloga (K)
2
1
|
21.09.2014 16:00 | Sloga Trgošped | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
21.09
16:00
Trešnjevka
Dobrava
3
4
|
21.09.2014 16:00 | Trešnjevka | 3 : 4 | Dobrava | |||||
21.09
16:00
Cerić
Volujac
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Cerić | 2 : 0 | Volujac |
21.09
16:00
Tisa
Jedinstvo
1
1
|
21.09.2014 16:00 | Tisa | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
21.09
16:00
Jadran
Hajduk
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Jadran | 2 : 2 | Hajduk | |||||
21.09
16:00
Graničar
Tromedja
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Graničar | 3 : 0 | Tromedja |
21.09
15:00
Jezero
Kom
1
1
|
21.09.2014 15:00 | Jezero | 1 : 1 | Kom | |||||
21.09
15:00
Zabjelo
Dečić
3
0
|
21.09.2014 15:00 | Zabjelo | 3 : 0 | Dečić | |||||
21.09
15:00
Igalo
Arsenal
3
1
|
21.09.2014 15:00 | Igalo | 3 : 1 | Arsenal | |||||
21.09
15:00
Bratstvo
Iskra
2
3
|
21.09.2014 15:00 | Bratstvo | 2 : 3 | Iskra |
21.09
Budućnost Red Star
Bobetino Brdo
0
6
|
21.09.2014 | Budućnost Red Star | 0 : 6 | Bobetino Brdo | |||||
21.09
Slijepčevići
Stanovi
3
0
|
21.09.2014 | Slijepčevići | 3 : 0 | Stanovi | |||||
21.09
Čelik
Zadrugar
1
0
|
21.09.2014 | Čelik | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
21.09
Jedinstvo
Borac
3
0
|
21.09.2014 | Jedinstvo | 3 : 0 | Borac |
21.09
16:00
Radnički 1923
Partizan
0
3
|
21.09.2014 16:00 | Radnički 1923 | 0 : 3 | Partizan |
21.09
14:00
Jerina
Užice
3
0
|
21.09.2014 14:00 | Jerina | 3 : 0 | Užice |
21.09
16:00
Banjaluka
Gradina
6
0
|
21.09.2014 16:00 | Banjaluka | 6 : 0 | Gradina |
21.09
16:00
Sloga Radnički
LASK Crvena zvezda
0
1
|
21.09.2014 16:00 | Sloga Radnički | 0 : 1 | LASK Crvena zvezda | |||||
21.09
16:00
Spartak
Trijumf
9
0
|
21.09.2014 16:00 | Spartak | 9 : 0 | Trijumf | |||||
21.09
15:30
Vojvodina
Napredak
1
5
|
21.09.2014 15:30 | Vojvodina | 1 : 5 | Napredak |
21.09
15:30
Drina
Čelik
0
1
|
21.09.2014 15:30 | Drina | 0 : 1 | Čelik | |||||
21.09
15:00
Travnik
Olimpic
1
0
|
21.09.2014 15:00 | Travnik | 1 : 0 | Olimpic | |||||
21.09
17:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
2
|
21.09.2014 17:00 | Sarajevo | 2 : 2 | Široki Brijeg | |||||
21.09
16:00
Zvijezda Gradačac
Željezničar
2
2
|
21.09.2014 16:00 | Zvijezda Gradačac | 2 : 2 | Željezničar | |||||
21.09
16:00
Sloboda
Vitez
3
0
|
21.09.2014 16:00 | Sloboda | 3 : 0 | Vitez |
21.09
15:00
Budućnost
Jedinstvo
4
0
|
21.09.2014 15:00 | Budućnost | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
21.09
15:00
Bokelj
Mornar
4
1
|
21.09.2014 15:00 | Bokelj | 4 : 1 | Mornar | |||||
21.09
15:00
Mogren
Grbalj
1
3
|
21.09.2014 15:00 | Mogren | 1 : 3 | Grbalj |
21.09
11:00
Jagodina
Brodarac
1
2
|
21.09.2014 11:00 | Jagodina | 1 : 2 | Brodarac | |||||
21.09
13:00
BSK Borča
Novi Pazar
3
0
|
21.09.2014 13:00 | BSK Borča | 3 : 0 | Novi Pazar | |||||
21.09
11:00
Spartak
Rad
1
3
|
21.09.2014 11:00 | Spartak | 1 : 3 | Rad | |||||
21.09
11:00
Metalac
Napredak
2
0
|
21.09.2014 11:00 | Metalac | 2 : 0 | Napredak | |||||
21.09
10:00
Crvena zvezda
OFK Beograd
1
1
|
21.09.2014 10:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
21.09
13:00
Vojvodina
Radnički (N)
6
0
|
21.09.2014 13:00 | Vojvodina | 6 : 0 | Radnički (N) | |||||
21.09
11:00
Partizan
Borac
5
3
|
21.09.2014 11:00 | Partizan | 5 : 3 | Borac |
21.09
Radnički (S)
Timok
|
21.09.2014 | Radnički (S) | : | Timok |
21.09
16:00
Sloboda
Metalac
2
0
|
21.09.2014 16:00 | Sloboda | 2 : 0 | Metalac | |||||
21.09
16:00
Polet
Javor
3
1
|
21.09.2014 16:00 | Polet | 3 : 1 | Javor | |||||
21.09
16:00
Goc
Sumadija
0
2
|
21.09.2014 16:00 | Goc | 0 : 2 | Sumadija | |||||
21.09
16:00
Rudar
Sloboda
5
0
|
21.09.2014 16:00 | Rudar | 5 : 0 | Sloboda |
21.09
09:30
Radnički (NB)
Zemun
0
4
|
21.09.2014 09:30 | Radnički (NB) | 0 : 4 | Zemun | |||||
21.09
10:00
Bežanija
Jedinstvo
3
1
|
21.09.2014 10:00 | Bežanija | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
21.09
13:00
PKB
Sinđelić
0
1
|
21.09.2014 13:00 | PKB | 0 : 1 | Sinđelić | |||||
21.09
15:00
Lokomotiva
Brodarac 2
4
0
|
21.09.2014 15:00 | Lokomotiva | 4 : 0 | Brodarac 2 |
21.09
12:00
Bane
Rudar (B)
7
0
|
21.09.2014 12:00 | Bane | 7 : 0 | Rudar (B) | |||||
21.09
12:00
Bane
Rudar (KM)
3
3
|
21.09.2014 12:00 | Bane | 3 : 3 | Rudar (KM) |
21.09
12:00
Sloga
SASK
1
2
|
21.09.2014 12:00 | Sloga | 1 : 2 | SASK | |||||
21.09
12:00
Osipaonica
Sloboda
3
2
|
21.09.2014 12:00 | Osipaonica | 3 : 2 | Sloboda | |||||
21.09
12:00
Borac
Mladi radnik
1
5
|
21.09.2014 12:00 | Borac | 1 : 5 | Mladi radnik |
21.09
12:00
Pobeda
Budućnost
3
0
|
21.09.2014 12:00 | Pobeda | 3 : 0 | Budućnost | |||||
21.09
12:00
Udarnik
Jedinstvo
3
3
|
21.09.2014 12:00 | Udarnik | 3 : 3 | Jedinstvo | |||||
21.09
12:00
Šumadija
Železničar
0
4
|
21.09.2014 12:00 | Šumadija | 0 : 4 | Železničar |
21.09
14:00
Mladost Radost
Maglić
3
0
|
21.09.2014 14:00 | Mladost Radost | 3 : 0 | Maglić | |||||
21.09
14:00
Hajduk
Stari Grad
3
2
|
21.09.2014 14:00 | Hajduk | 3 : 2 | Stari Grad | |||||
21.09
14:00
Sutjeska
Borac
2
4
|
21.09.2014 14:00 | Sutjeska | 2 : 4 | Borac | |||||
21.09
14:00
Mladost
Tvrđava
2
0
|
21.09.2014 14:00 | Mladost | 2 : 0 | Tvrđava | |||||
21.09
14:00
Krila Krajine
Obilić
2
6
|
21.09.2014 14:00 | Krila Krajine | 2 : 6 | Obilić | |||||
21.09
14:00
Titel
Kulpin
2
1
|
21.09.2014 14:00 | Titel | 2 : 1 | Kulpin |
21.09
12:00
Radnički (B)
Dinamo
0
3
|
21.09.2014 12:00 | Radnički (B) | 0 : 3 | Dinamo |
21.09
14:00
Jedinstvo
Železničar
2
1
|
21.09.2014 14:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Železničar | |||||
21.09
14:00
Mačva
Loznica
2
0
|
21.09.2014 14:00 | Mačva | 2 : 0 | Loznica |
21.09
13:30
Drina
Čelik
0
1
|
21.09.2014 13:30 | Drina | 0 : 1 | Čelik | |||||
21.09
13:00
Travnik
Olimpic
2
0
|
21.09.2014 13:00 | Travnik | 2 : 0 | Olimpic | |||||
21.09
15:00
Sarajevo
Široki Brijeg
1
1
|
21.09.2014 15:00 | Sarajevo | 1 : 1 | Široki Brijeg | |||||
21.09
14:00
Velež
Zrinjski
0
0
|
21.09.2014 14:00 | Velež | 0 : 0 | Zrinjski | |||||
21.09
14:00
Zvijezda Gradačac
Željezničar
0
2
|
21.09.2014 14:00 | Zvijezda Gradačac | 0 : 2 | Željezničar | |||||
21.09
14:00
Sloboda
Vitez
7
2
|
21.09.2014 14:00 | Sloboda | 7 : 2 | Vitez |
21.09
13:30
Jagodina
Radnički 1923
4
0
|
21.09.2014 13:30 | Jagodina | 4 : 0 | Radnički 1923 | |||||
21.09
10:00
Zemun
Teleoptik
1
3
|
21.09.2014 10:00 | Zemun | 1 : 3 | Teleoptik | |||||
21.09
13:00
Spartak
Rad
2
3
|
21.09.2014 13:00 | Spartak | 2 : 3 | Rad | |||||
21.09
11:00
Sloga
Napredak
0
4
|
21.09.2014 11:00 | Sloga | 0 : 4 | Napredak | |||||
21.09
13:00
Vojvodina
Radnički (N)
4
1
|
21.09.2014 13:00 | Vojvodina | 4 : 1 | Radnički (N) | |||||
21.09
13:00
Partizan
Borac
2
0
|
21.09.2014 13:00 | Partizan | 2 : 0 | Borac |
21.09
12:00
TSC
Kikinda
3
2
|
21.09.2014 12:00 | TSC | 3 : 2 | Kikinda |
21.09
13:30
Dinamo 1945
Omladinac
3
0
|
21.09.2014 13:30 | Dinamo 1945 | 3 : 0 | Omladinac |
21.09
12:00
Šabac
Jedinstvo
1
1
|
21.09.2014 12:00 | Šabac | 1 : 1 | Jedinstvo |
21.09
Borac
Zvižd
1
5
|
21.09.2014 | Borac | 1 : 5 | Zvižd | |||||
21.09
Basarac
VGSK
0
8
|
21.09.2014 | Basarac | 0 : 8 | VGSK |
21.09
11:00
Radnički (N)
Real
1
3
|
21.09.2014 11:00 | Radnički (N) | 1 : 3 | Real | |||||
21.09
11:00
Kruševac
Bor
3
0
|
21.09.2014 11:00 | Kruševac | 3 : 0 | Bor | |||||
21.09
11:00
Sloga
Jagodina
2
4
|
21.09.2014 11:00 | Sloga | 2 : 4 | Jagodina | |||||
21.09
11:00
Red Star
Trstenik PPT
4
0
|
21.09.2014 11:00 | Red Star | 4 : 0 | Trstenik PPT | |||||
21.09
11:00
Dinamo
Napredak
0
3
|
21.09.2014 11:00 | Dinamo | 0 : 3 | Napredak |
21.09
10:00
AFK
Potisje
0
3
|
21.09.2014 10:00 | AFK | 0 : 3 | Potisje | |||||
21.09
10:00
Sloga
Horgoš 1911
6
1
|
21.09.2014 10:00 | Sloga | 6 : 1 | Horgoš 1911 |
21.09
15:00
Vršac
Partizan (U)
2
2
|
21.09.2014 15:00 | Vršac | 2 : 2 | Partizan (U) | |||||
21.09
11:00
Ševac
Hajdučica
1
3
|
21.09.2014 11:00 | Ševac | 1 : 3 | Hajdučica | |||||
21.09
11:00
Budućnost (A)
Sloga
0
4
|
21.09.2014 11:00 | Budućnost (A) | 0 : 4 | Sloga | |||||
21.09
10:00
Vladimirovac
Radnički 1927
5
1
|
21.09.2014 10:00 | Vladimirovac | 5 : 1 | Radnički 1927 |
21.09
12:00
Vojvodina
Mladost (O)
1
8
|
21.09.2014 12:00 | Vojvodina | 1 : 8 | Mladost (O) | |||||
21.09
10:00
Polet
Dolina
0
19
|
21.09.2014 10:00 | Polet | 0 : 19 | Dolina |
21.09
12:00
Radnički (K)
BSK Bavanište
5
2
|
21.09.2014 12:00 | Radnički (K) | 5 : 2 | BSK Bavanište | |||||
21.09
10:00
Petar Urošev
Jedinstvo Stević
1
0
|
21.09.2014 10:00 | Petar Urošev | 1 : 0 | Jedinstvo Stević | |||||
21.09
09:00
Mika Antić
Vršac United
3
1
|
21.09.2014 09:00 | Mika Antić | 3 : 1 | Vršac United |
21.09
10:00
Sloga
SASK
3
0
|
21.09.2014 10:00 | Sloga | 3 : 0 | SASK | |||||
21.09
10:00
Osipaonica
Sloboda
2
4
|
21.09.2014 10:00 | Osipaonica | 2 : 4 | Sloboda | |||||
21.09
10:00
Borac
Mladi radnik
2
9
|
21.09.2014 10:00 | Borac | 2 : 9 | Mladi radnik |
21.09
10:00
Glavaš
Napredak
0
10
|
21.09.2014 10:00 | Glavaš | 0 : 10 | Napredak | |||||
21.09
10:00
Pobeda
Budućnost
6
0
|
21.09.2014 10:00 | Pobeda | 6 : 0 | Budućnost | |||||
21.09
10:00
Udarnik
Jedinstvo
7
0
|
21.09.2014 10:00 | Udarnik | 7 : 0 | Jedinstvo | |||||
21.09
10:00
Mladi borac
Morava
1
5
|
21.09.2014 10:00 | Mladi borac | 1 : 5 | Morava | |||||
21.09
10:00
Šumadija
Železničar
1
2
|
21.09.2014 10:00 | Šumadija | 1 : 2 | Železničar |
21.09
11:00
Bane
Kiker
1
2
|
21.09.2014 11:00 | Bane | 1 : 2 | Kiker |
21.09
10:00
Radnički
Akademac
0
2
|
21.09.2014 10:00 | Radnički | 0 : 2 | Akademac |
21.09
16:30
Omladinac
Borac 2
1
4
|
21.09.2014 16:30 | Omladinac | 1 : 4 | Borac 2 |
21.09
15:30
Trepča
OFK Ras
2
0
|
21.09.2014 15:30 | Trepča | 2 : 0 | OFK Ras | |||||
21.09
15:30
OFK Vlada Dimitrijević
Pionir 028
4
0
|
21.09.2014 15:30 | OFK Vlada Dimitrijević | 4 : 0 | Pionir 028 | |||||
21.09
15:30
Pazar Juniors
Rudar (KM)
3
1
|
21.09.2014 15:30 | Pazar Juniors | 3 : 1 | Rudar (KM) | |||||
21.09
15:30
Granit
Sport Klub 1999
0
13
|
21.09.2014 15:30 | Granit | 0 : 13 | Sport Klub 1999 |
21.09
10:00
Jevremovac
Mladost
|
21.09.2014 10:00 | Jevremovac | : | Mladost | |||||
21.09
10:00
BMR Petlovača
Borac
3
2
|
21.09.2014 10:00 | BMR Petlovača | 3 : 2 | Borac | |||||
21.09
10:00
POFK Letnjikovac
Lipolist
|
21.09.2014 10:00 | POFK Letnjikovac | : | Lipolist |
21.09
10:00
Zvižd
MIP Majdan
|
21.09.2014 10:00 | Zvižd | : | MIP Majdan |
21.09
10:00
FSFV
Sinđelić
3
1
|
21.09.2014 10:00 | FSFV | 3 : 1 | Sinđelić | |||||
21.09
10:00
Palilulac
Crvena Zvezda MML
1
7
|
21.09.2014 10:00 | Palilulac | 1 : 7 | Crvena Zvezda MML | |||||
21.09
11:30
Vinča
PKB Kovilovo
1
3
|
21.09.2014 11:30 | Vinča | 1 : 3 | PKB Kovilovo |
21.09
10:00
Tavankut
Bačka 1901
0
1
|
21.09.2014 10:00 | Tavankut | 0 : 1 | Bačka 1901 |
21.09
16:30
Takovo
Kiker
0
5
|
21.09.2014 16:30 | Takovo | 0 : 5 | Kiker |
21.09
12:00
Tempo
Institut
1
7
|
21.09.2014 12:00 | Tempo | 1 : 7 | Institut |
21.09
09:30
Vinča
Vrčin
4
4
|
21.09.2014 09:30 | Vinča | 4 : 4 | Vrčin |
21.09
Loznica 04
Radnički Stobex
8
0
|
21.09.2014 | Loznica 04 | 8 : 0 | Radnički Stobex | |||||
21.09
Borac (K)
Sinđelić
1
2
|
21.09.2014 | Borac (K) | 1 : 2 | Sinđelić | |||||
21.09
Loznica 05
Cer
8
0
|
21.09.2014 | Loznica 05 | 8 : 0 | Cer | |||||
21.09
Banja Koviljača
Jadar (GD)
5
1
|
21.09.2014 | Banja Koviljača | 5 : 1 | Jadar (GD) |
21.09
20:15
Vardar
Nexe
32
21
|
21.09.2014 20:15 | Vardar | 32 : 21 | Nexe |
21.09
19:00
Knjaževac
ORK Bor
34
34
|
21.09.2014 19:00 | Knjaževac | 34 : 34 | ORK Bor | |||||
21.09
19:00
Jastrebac
Topličanin
17
27
|
21.09.2014 19:00 | Jastrebac | 17 : 27 | Topličanin | |||||
21.09
19:00
ORK Bela Palanka
Žitorađa
27
28
|
21.09.2014 19:00 | ORK Bela Palanka | 27 : 28 | Žitorađa |
21.09
18:00
Proleter
Inđija
24
22
|
21.09.2014 18:00 | Proleter | 24 : 22 | Inđija |
21.09
16:30
Kljajićevo
Radnički 1958
28
26
|
21.09.2014 16:30 | Kljajićevo | 28 : 26 | Radnički 1958 | |||||
21.09
17:00
Hajduk
Jabuka
31
26
|
21.09.2014 17:00 | Hajduk | 31 : 26 | Jabuka |
21.09
19:00
Graničar (G)
Prigrevica
17
33
|
21.09.2014 19:00 | Graničar (G) | 17 : 33 | Prigrevica |
21.09
19:00
Crvena Zvezda
Crvenka Jaffa
30
23
|
21.09.2014 19:00 | Crvena Zvezda | 30 : 23 | Crvenka Jaffa |
21.09
20:00
Vinter sport
Mungosi
4
4
|
21.09.2014 20:00 | Vinter sport | 4 : 4 | Mungosi | |||||
21.09
19:00
Kopernikus
Novi Pazar
5
3
|
21.09.2014 19:00 | Kopernikus | 5 : 3 | Novi Pazar |
21.09
13:00
Crvena zvezda
Partizan
4
62
|
21.09.2014 13:00 | Crvena zvezda | 4 : 62 | Partizan |