XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 653 utakmica za dan
Nedelja, 16 Septembar 2012

Fudbal

16.09.2012 19:00 Vojvodina 1 : 1 Jagodina
16.09.2012 16:00 Radnički 1923 0 : 3 Crvena zvezda
16.09.2012 16:30 Sloga (K) 1 : 0 Mladenovac
16.09.2012 11:00 Polet (LJ) 4 : 1 Krušik
16.09.2012 16:00 Radnički Stobeks 0 : 1 Mladi radnik
16.09.2012 16:00 Sloboda (Č) 2 : 1 Partizan (BB)
16.09.2012 16:00 Železničar 2 : 2 Seljak
16.09.2012 16:00 Morava (Ć) 1 : 0 Trgovački
16.09.2012 16:00 Dinamo 0 : 0 Radnički (P)
16.09.2012 16:00 Trstenik PPT 2 : 0 Kopaonik
16.09.2012 16:00 Moravac Orion 1 : 1 Radnički (S)
16.09.2012 16:00 OFK Sinđelić 1 : 0 Dubočica 1923
16.09.2012 16:00 Žitorađa 2 : 0 Car Konstantin
16.09.2012 16:00 Hajduk Veljko 1 : 1 Radnik
16.09.2012 16:00 Borac (B) 1 : 1 Sloga
16.09.2012 16:00 Jedinstvo (SP) 0 : 1 Cement
16.09.2012 16:00 Tekstilac 0 : 1 ČSK Pivara
16.09.2012 16:00 Mladost 2 : 0 Srem
16.09.2012 16:00 Radnički (S) 1 : 0 Radnički (Š)
16.09.2012 16:00 Dinamo 1 : 2 Palić
16.09.2012 16:00 Senta 0 : 0 Sloga
16.09.2012 16:00 Radnički (SM) 2 : 0 Bačka Topola
16.09.2012 16:00 Dolina 3 : 0 Dunav
16.09.2012 15:30 Radnički 2 : 3 BASK
16.09.2012 15:30 Kovačevac 1 : 1 Srem
16.09.2012 11:00 Hajduk 1 : 0 Dorćol
16.09.2012 10:00 Balkan 0 : 0 Sopot
16.09.2012 15:30 Železnik 2 : 1 PKB
16.09.2012 15:30 Turbina 0 : 2 Sindjelić
16.09.2012 15:30 Budućnost 1 : 4 Šumadija
16.09.2012 15:30 Zemun 5 : 0 Žarkovo
16.09.2012 16:00 Slavija 2 : 3 Takovo
16.09.2012 16:00 Polet (T) 2 : 2 Orlovac
16.09.2012 16:00 Sloboda (G) 1 : 0 Vodojaža
16.09.2012 11:00 Šumadija 1903 0 : 0 Trepča
16.09.2012 16:00 Omladinac (Z) 0 : 3 Metalac
16.09.2012 16:00 Jošanica ND 2011 3 : 0 Prijevor
16.09.2012 16:00 Karađorđe (T) 7 : 0 Borac
16.09.2012 16:00 Šapine 1 : 0 Udarnik
16.09.2012 16:00 Šumadinac (B) 2 : 0 Šumadinac 1913
16.09.2012 16:00 Mladi radnik 4 : 1 Homoljac
16.09.2012 16:00 Crvena zvezda 1 : 0 Obilić
16.09.2012 16:00 Miloš Pocerac 1 : 0 Sevojno
16.09.2012 16:00 Ribnica 0 : 0 Jedinstvo
16.09.2012 16:00 GP Zlatibor 1 : 2 Budućnost
16.09.2012 16:00 SFK Moravac 6 : 1 Svrljig
16.09.2012 16:00 Zaplanjac 1 : 0 Balkanski
16.09.2012 16:00 Pusta Reka 1 : 1 Vlasina
16.09.2012 16:00 Sloga 2 : 0 BSK Bujanovac
16.09.2012 16:00 Vučje 2 : 2 Zloćudovo
16.09.2012 16:00 Napredak 2 : 0 Malošište
16.09.2012 16:00 Jedinstvo 3 : 0 Pukovac
16.09.2012 16:00 Lužnica 1 : 2 Rudar Alpos
16.09.2012 16:00 Radnički (L) 5 : 3 Župa
16.09.2012 16:00 OFK Bor 1 : 0 Jedinstvo
16.09.2012 16:00 Timočanin 1 : 1 Dunav
16.09.2012 16:00 Juhor 3 : 0 Pepeljevac
16.09.2012 16:00 Ozren 4 : 1 Rembas
16.09.2012 16:00 Dragocvet 3 : 0 Napredak (D)
16.09.2012 16:00 Majdanpek 4 : 1 Bošnjane
16.09.2012 11:00 Đerdap 3 : 1 Kablovi
16.09.2012 16:00 Zadrugar 1 : 1 Bačka 1901
16.09.2012 16:00 Hajduk 2 : 1 Index
16.09.2012 15:30 Vinča 1 : 1 Posavac
16.09.2012 15:30 Lokomotiva 2 : 0 IMT
16.09.2012 15:30 Resnik 2 : 1 GSP Polet
16.09.2012 11:00 Slavija 0 : 4 Grafičar
16.09.2012 10:00 Železničar 2 : 2 Crvena zvezda
16.09.2012 15:30 Bulbulderac 2 : 1 Sremčica
16.09.2012 10:00 Palilulac 0 : 3 IMR
16.09.2012 15:30 Radnički (NB) 1 : 1 Radnički (R)
16.09.2012 Braća Vuković 2 : 0 Kraljevo Hajduk
16.09.2012 16:30 Ibar 1 : 0 Ribnica
16.09.2012 Pazar Juniors 2011 3 : 1 Vrnjci
16.09.2012 Radnik 2 : 0 Borac
16.09.2012 Polet 1 : 1 Goč
16.09.2012 Mataruge 3 : 1 Granit
16.09.2012 16:00 Šumadinac 2 : 1 Sloga
16.09.2012 16:00 Vinogradi DB 0 : 1 Sušica
16.09.2012 16:00 Seljak 1 : 2 Korićani
16.09.2012 16:00 Arsenal 4 : 1 Erdoglija 1931
16.09.2012 16:00 Maršić 1 : 0 Kolonija
16.09.2012 16:00 Jedinstvo 3 : 1 Šumadija
16.09.2012 16:00 Ćava 2 : 5 Partizan
16.09.2012 16:00 Budućnost 2 : 0 Jadran
16.09.2012 16:30 Vujan 1 : 1 Brezak
16.09.2012 16:30 FK Rudar Bresnica 1927 1 : 1 Jedinstvo (K)
16.09.2012 16:30 Spartak 1 : 2 Donja Vrbava
16.09.2012 16:30 Napredak 2 : 0 Miokovci
16.09.2012 16:30 Dragačevo 5 : 0 Kotraža Franc Komerc
16.09.2012 16:30 Ovčar 2 : 1 Jedinstvo (GG)
16.09.2012 16:30 Morava 2 : 1 Slatina
16.09.2012 16:00 Borac 4 : 2 Mladi Borac
16.09.2012 16:00 Omladinac 5 : 2 Sloga (B)
16.09.2012 16:00 Integral 1 : 0 Makce
16.09.2012 16:00 Polet 3 : 1 Crni Vrh
16.09.2012 16:00 Beli Orao 6 : 1 Sloga (D)
16.09.2012 16:00 Napredak 2 : 0 Mlava
16.09.2012 16:00 Mladost 1 : 1 Petar Dobrnjac
16.09.2012 16:00 Proleter 0 : 4 Železničar
16.09.2012 16:00 Napredak 3 : 0 Borac
16.09.2012 16:00 Bresje Superior 5 : 2 Polet
16.09.2012 16:00 Šumadija 2 : 2 Šumadinac
16.09.2012 16:00 Osipaonica 1 : 0 Omladinac
16.09.2012 16:00 Selevac 1 : 0 Radnik
16.09.2012 16:00 Pobeda 0 : 1 Sloboda
16.09.2012 16:00 Bare 1 : 0 Lokomotiva
16.09.2012 16:00 Vinča 3 : 0 Bokanja
16.09.2012 10:00 Šumadinac 1 : 3 Šatornja
16.09.2012 16:00 Partizan 4 : 2 Banja
16.09.2012 16:00 Beli orlovi 4 : 0 Sloga
16.09.2012 16:00 Junkovac 1 : 0 Karađorđe
16.09.2012 16:00 Borac 2 : 1 Aranđelovac
16.09.2012 16:00 Antimon 4 : 3 Mladost (DD)
16.09.2012 16:00 Podrinje 3 : 0 Drina
16.09.2012 16:00 Lipolist 3 : 1 Sindjelić
16.09.2012 16:00 Mladost (P) 0 : 1 Jedinstvo (V)
16.09.2012 16:00 Jedinstvo (Š) 1 : 1 Mladi Borac
16.09.2012 16:30 Ribnikar 3 : 2 Pepeljevac
16.09.2012 16:30 OFK Divci 1 : 0 Tešnjar
16.09.2012 16:30 Trlić 1 : 1 Vrujci
16.09.2012 16:30 ZSK 1 : 2 OFK Jabučje
16.09.2012 16:30 Polet 0 : 1 Rubribreza
16.09.2012 16:30 Brezovica 3 : 1 Sovljak
16.09.2012 16:00 Omladinac 0 : 0 Budućnost
16.09.2012 16:00 Ariljska rampa 0 : 0 Železničar
16.09.2012 16:00 Sečica 2 : 1 Jedinstvo
16.09.2012 16:00 Polimlje 3 : 1 Zlatibor
16.09.2012 16:00 Polet 5 : 0 Perućac
16.09.2012 16:00 Orljane 0 : 0 Bukovik
16.09.2012 16:00 Morava 2 : 2 Rasovača
16.09.2012 16:00 Rutevac 5 : 2 Mladost (B)
16.09.2012 16:00 Radnički 1947 (Č) 5 : 1 Polet
16.09.2012 16:30 Ternoci 5 : 0 Vranjska Banja
16.09.2012 16:30 Mladost (B) 5 : 0 Čelik
16.09.2012 16:30 Kondiva 0 : 7 Pčinja
16.09.2012 16:30 Morava 11 : 0 Biljača
16.09.2012 16:00 Gnjilan 2 : 1 Mladost (PR)
16.09.2012 16:00 Sloga 0 : 7 Tanasko Rajić
16.09.2012 16:00 Dragoš 1 : 3 Vladimir Durković
16.09.2012 16:00 Dobrič 3 : 3 Svetlost
16.09.2012 16:00 Jastrebac 5 : 0 Omladinac
16.09.2012 16:00 Kosanica 7 : 1 Trbunje
16.09.2012 16:00 Proleter 1 : 1 Jedinstvo
16.09.2012 16:00 Brzi Brod 3 : 4 Vrtište
16.09.2012 16:00 Morava 3 : 2 Budućnost
16.09.2012 16:00 Rudar 3 : 4 Mladost
16.09.2012 16:00 Budućnost 3 : 0 Aluminjum
16.09.2012 16:00 Crvena zastava 0 : 2 Sloboda
16.09.2012 16:00 Progres 1 : 0 Bobište
16.09.2012 16:00 Mladost 1 : 0 Budućnost
16.09.2012 16:00 Jedinstvo (GS) 2 : 0 Umac
16.09.2012 16:00 Sloga 1 : 0 Šumadija
16.09.2012 16:00 OFK Morava 4 : 3 Mladi Borac
16.09.2012 16:00 Čekmin 0 : 0 Plantaža
16.09.2012 16:00 Lugomir 5 : 1 Napredak (S)
16.09.2012 16:00 Levač 0 : 0 OFK Tekstilac
16.09.2012 16:00 Buducnost 3 : 0 Sindjelić
16.09.2012 16:00 Kušiljevo 3 : 1 Mladost (D)
16.09.2012 16:00 Mladost (K) 0 : 2 Jedinstvo
16.09.2012 16:00 SFS Borac 2 : 2 Morava
16.09.2012 16:00 Vinogradar 1 : 2 Vinorača
16.09.2012 16:00 Bratstvo 0 : 2 Mladost (J)
16.09.2012 16:30 Branik 1 : 2 Zlot
16.09.2012 11:00 Sloga 2 : 1 Slatina
16.09.2012 16:30 Radnički 0 : 0 Nemetali
16.09.2012 16:30 Brodoremont 0 : 1 Rudar
16.09.2012 16:00 Omladinac 3 : 3 Polet
16.09.2012 16:00 Mladost 2 : 4 Trebič
16.09.2012 16:00 Borac 1 : 3 Bučje
16.09.2012 16:00 Osnić 2 : 0 Rgotina
16.09.2012 16:00 ŠSK 0 : 4 Rudar
16.09.2012 16:30 Jedinstvo 1936 1 : 4 Trajal
16.09.2012 16:30 Trudbenik 3 : 1 Mladost
16.09.2012 16:30 Jasika 1 : 2 Jovan Kursula
16.09.2012 16:30 Jastrebac 2 : 1 Sloga (D)
16.09.2012 16:30 Šanac 0 : 1 Sloga (Ć)
16.09.2012 16:30 Poljoprivrednik 5 : 2 Gradina
16.09.2012 16:30 Tavankut 4 : 1 Čantavir
16.09.2012 16:30 Tisa 0 : 1 Bačka (M)
16.09.2012 16:30 Vinogradar 3 : 3 Krivaja
16.09.2012 16:30 Proleter 3 : 0 Bačka (P)
16.09.2012 16:30 Borac (A) 2 : 0 Radnički (Z)
16.09.2012 16:30 Napredak 0 : 1 Krajina
16.09.2012 16:30 Jedinstvo 6 : 1 Vojvodina (P)
16.09.2012 16:30 Radnički (B) 2 : 0 Partizan (G)
16.09.2012 16:30 Vulturul 1 : 0 Sloga (BNS)
16.09.2012 16:30 Mladost 4 : 0 Slavija (K)
16.09.2012 16:30 Dobrica 6 : 3 Vojvodina
16.09.2012 16:30 Jugoslavija 2 : 1 Vršac United
16.09.2012 16:30 Budućnost (BB) 3 : 1 Tempo
16.09.2012 16:30 Zadrugar 3 : 1 Kordun
16.09.2012 16:30 Hajduk 1 : 2 PIK
16.09.2012 16:30 Kula 1 : 3 Omladinac (B)
16.09.2012 16:00 Omladinac 2 : 0 Vojvodina
16.09.2012 10:00 Kabel 3 : 1 Bačka
16.09.2012 16:00 Sutjeska 2 : 1 Metalac AV
16.09.2012 16:00 TSK 2 : 0 Hercegovac
16.09.2012 Sremac 2 : 2 Donji Petrovci
16.09.2012 Šumar 0 : 1 Jadran
16.09.2012 Hajduk 1932 0 : 2 LSK Laćarak
16.09.2012 Radnički 0 : 2 Partizan
16.09.2012 15:30 Borac (O) 1 : 0 13. Maj
16.09.2012 13:00 Brodarac 0 : 1 Jedinstvo
16.09.2012 11:00 Prva Iskra 0 : 0 Milutinac
16.09.2012 15:30 Šumadija 3 : 0 Selo Mladenovac
16.09.2012 15:30 Rudar 1 : 2 Poštar Zvezdara
16.09.2012 15:30 OFK Zabrežje 2 : 1 Borac (L)
16.09.2012 15:30 Baćevac 1 : 0 Komgrap
16.09.2012 15:30 Zmaj 1953 3 : 1 Strelac
16.09.2012 15:30 Vrčin 1 : 0 PKB Kovilovo
16.09.2012 16:30 Žiča 0 : 3 OFK Ras
16.09.2012 16:30 Jedinstvo 2 : 2 Morava(M)
16.09.2012 16:30 Tavnik 1 : 2 Šumadija
16.09.2012 16:30 Napredak 0 : 3 Lazac
16.09.2012 16:30 Morava(S) 0 : 3 Partizan
16.09.2012 10:00 Čibukovac 2 : 1 Zvezda
16.09.2012 16:30 Gruža 1 : 2 Mlada krila
16.09.2012 16:30 Stubal 0 : 5 Magnohrom
16.09.2012 16:00 OFK Bagremar 5 : 0 Srbija
16.09.2012 16:00 Azbest 3 : 1 Kutlovo
16.09.2012 16:00 Seljak 0 : 1 Mladost Teferič
16.09.2012 16:00 Dobrača 3 : 2 21. oktobar
16.09.2012 16:00 Mladost 2 : 1 Šumarice 2008
16.09.2012 16:00 Borac 0 : 0 Košutnjak
16.09.2012 16:00 Botunje 3 : 1 Hajduk
16.09.2012 16:00 Sloga 8 : 0 Kremenac
16.09.2012 16:30 Budućnost 5 : 1 Planinac
16.09.2012 16:30 Zadrugar 5 : 1 Malba
16.09.2012 16:30 Rakova 2 : 1 Premeća
16.09.2012 16:30 Morava 4 : 1 Strelac
16.09.2012 16:00 Brezova 3 : 1 Bjelica
16.09.2012 16:00 Radnički 1 : 3 Gradina
16.09.2012 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Prilike
16.09.2012 11:00 Jelica 3 : 1 Vrelo
16.09.2012 16:00 Gorušica 4 : 1 Dedinje Junajted
16.09.2012 16:30 Šilopaj 2 : 1 Ozrem
16.09.2012 16:30 Omladinac 3 : 0 Mladi Rudar
16.09.2012 16:30 Takovski Ustanak 1 : 1 Majdan
16.09.2012 16:30 Šumadija 4 : 1 Velereč 94
16.09.2012 16:00 Dunavac (K) 3 : 1 Napredak
16.09.2012 16:00 Dunavac (P) 3 : 1 Desine
16.09.2012 16:00 OFK Vinci 4 : 2 Borac
16.09.2012 16:00 RSK 2 : 1 Jedinstvo (D)
16.09.2012 16:00 Rudar (K) 8 : 1 Budućnost (A)
16.09.2012 16:00 Polet 2 : 1 Mladost
16.09.2012 16:00 Omladinac (S) 1 : 0 Omladinac (B)
16.09.2012 16:00 Rudar (S) 2 : 1 Dragoš
16.09.2012 16:00 Zadrugar 6 : 2 Budućnost (V)
16.09.2012 Beli Orlovi 1 : 2 Bačinac
16.09.2012 Vodice 2 : 3 Budućnost
16.09.2012 16:00 Sloga 1 : 4 Kolarac
16.09.2012 16:00 Vučak 1 : 2 Skobalj
16.09.2012 16:00 Slavija 0 : 3 Budućnost
16.09.2012 16:00 Jedinstvo 3 : 0 SASK
16.09.2012 16:00 Drugovac 0 : 2 Ravni Gaj
16.09.2012 16:00 Petrijevac 2 : 4 Podunavac
16.09.2012 Sloga 0 : 0 Jedinstvo
16.09.2012 Jasenica 0 : 3 Mladost
16.09.2012 16:00 Bečevica 2 : 2 BSK
16.09.2012 16:00 Omladinac 3 : 1 Mladost MG
16.09.2012 16:00 Radnički 1 : 3 Pobeda 1938
16.09.2012 11:00 Crvena zvezda 2 : 1 Pobeda
16.09.2012 16:00 Sloga 3 : 1 Karađorđe
16.09.2012 16:30 Mladi rudar 2 : 2 Radoje Domanović
16.09.2012 11:00 B 2000 5 : 1 Jasenica
16.09.2012 16:30 BSK 2 : 0 Maskar
16.09.2012 16:30 Kopljari 4 : 1 Plaskovac
16.09.2012 16:30 Trešnjevica 1 : 1 Omladinac
16.09.2012 11:00 Studenac 5 : 1 Stolice
16.09.2012 16:00 Borac (K) 1 : 1 Sloga (LŠ)
16.09.2012 16:00 Sloga (K) 3 : 1 Cer
16.09.2012 16:00 Jadar 1961 2 : 0 Crnča
16.09.2012 16:00 Jedinstvo (MZ) 5 : 2 Jedinstvo (Z)
16.09.2012 16:00 Borac (L) 2 : 2 Mladost (B)
16.09.2012 16:00 Cerova 1 : 3 Hajduk
16.09.2012 16:00 Proleter 3 : 1 Omladinac
16.09.2012 16:00 Napredak (BP) 1 : 0 Drina
16.09.2012 16:00 Partizan 1 : 0 Majur
16.09.2012 16:00 Budućnost 3 : 5 Napredak (R)
16.09.2012 16:00 BMR Petlovača 3 : 0 Torpedo 1924
16.09.2012 16:00 Sloga 6 : 2 Duško
16.09.2012 16:00 Sloboda 2 : 0 Napredak (MB)
16.09.2012 16:00 Premijer 2 : 0 Milicionar
16.09.2012 16:00 Pocerina 3 : 1 Mrovska
16.09.2012 16:00 Cerić 3 : 2 Karađorđe
16.09.2012 16:00 Borac 2 : 1 Pričinović
16.09.2012 16:00 Sloga 2 : 5 Vlašić
16.09.2012 16:00 OFK Varna 5 : 1 Korman
16.09.2012 16:00 Mladost (Z) 1 : 2 Dobrava
16.09.2012 16:00 OFK Jelen 1 : 4 Dumača
16.09.2012 16:30 Liplje 1 : 2 Spartak 1924
16.09.2012 16:30 Dučić 3 : 2 Orao
16.09.2012 16:30 Jedinstvo 2 : 4 Mladost
16.09.2012 16:30 Rajac 5 : 0 Komanice
16.09.2012 16:30 Gornji Lajkovac 1 : 0 Veliševac
16.09.2012 16:30 Joševa 2 : 0 Vrelo
16.09.2012 16:30 Tvrdojevac 3 : 2 Gunjevac
16.09.2012 16:30 OFK Paljuvi 2 : 1 Brgule
16.09.2012 13:30 Sloga 2 : 5 OFK Stublenica
16.09.2012 16:30 Jedinstvo 2 : 0 Crvena Jabuka
16.09.2012 11:00 Zadrugar 1 : 6 Mladost
16.09.2012 16:30 Gradac 4 : 2 Kotešica
16.09.2012 16:00 Mladost (VK) 2 : 3 Milenko Pavlović
16.09.2012 16:00 Polet 1 : 2 Iskra
16.09.2012 16:00 Lukavac 1 : 1 Mladi radnik
16.09.2012 16:30 Lazarica 1 : 2 Luna Avijatičar
16.09.2012 16:30 Blagaja 3 : 0 Trešnjica
16.09.2012 16:30 Gorobilje 2 : 0 Pobeda
16.09.2012 16:30 Savinac 2 : 1 Ježevica
16.09.2012 16:30 Dobrinjac 1 : 1 Duškovci
16.09.2012 16:30 Glumač 3 : 2 Borac (SD)
16.09.2012 16:00 Pobeda 0 : 3 Lokomotiva
16.09.2012 16:00 Mladost 1954 (DM) 1 : 1 Supovac
16.09.2012 16:00 Mladost (DK) 2 : 2 Sečanica
16.09.2012 16:00 Moravac 1948 3 : 1 Proleter
16.09.2012 16:00 Stevan Nešticki 6 : 0 Sloga
16.09.2012 16:00 Radnički 3 : 1 Jedinstvo
16.09.2012 16:00 Napredak 4 : 1 Morava
16.09.2012 16:00 Polet 0 : 1 Lemind 1953
16.09.2012 16:00 Mladost 0 : 1 Medveđa
16.09.2012 16:00 Crni Vrh 0 : 2 Polet
16.09.2012 16:00 Mladi radnik 1 : 1 Javor
16.09.2012 16:00 Napredak 2 : 0 Kolare
16.09.2012 16:00 Ursule 2 : 0 Istok 63
16.09.2012 16:00 OFK Tabane 1 : 0 BSK
16.09.2012 16:00 Šumadinac 1 : 4 Kupinovac
16.09.2012 16:30 Sloga 2 : 1 Mladost (DK)
16.09.2012 16:30 Župski biseri 1 : 0 Omladinac
16.09.2012 16:30 Vinogradar 2 : 1 Ušće
16.09.2012 16:30 Baštovan 1 : 2 Rubin
16.09.2012 16:30 Mladost (T) 2 : 1 Beli Orlovi
16.09.2012 16:30 Borac 0 : 1 Donji Kopaonik
16.09.2012 16:00 Sloga 2 : 0 OFK Ribare
16.09.2012 16:00 Kupci 3 : 0 Rasina
16.09.2012 16:00 Kapidžija 1 : 1 Dedina
16.09.2012 16:00 Dvorane 0 : 2 Mačkovac
16.09.2012 16:00 Mudrakovac 1 : 1 13. April
16.09.2012 16:00 Belović 0 : 1 Gornji Stepoš
16.09.2012 16:00 Dušan Ristić 1 : 2 Čitluk
16.09.2012 16:30 Zrinjski 1932 1 : 0 Žednik
16.09.2012 16:30 Hajduk 7 : 1 Đurđin
16.09.2012 16:30 Bratstvo 1 : 2 Udarnik
16.09.2012 16:30 Solid 1 : 0 Poljoprivrednik
16.09.2012 16:30 Elektrovojvodina 1 : 4 Bačka 1901 B
16.09.2012 17:00 Pobeda 3 : 0 Eđšeg
16.09.2012 17:00 Mladost 1 : 1 Tomislavci
16.09.2012 17:00 Olimpija 11 : 1 Udarnik 2012
16.09.2012 17:00 Mićunovo 1 : 0 Sloboda
16.09.2012 16:30 Graničar 3 : 0 Šampion
16.09.2012 16:30 Sloga 1 : 1 Hajduk
16.09.2012 16:30 Jedinstvo 0 : 2 Slavija
16.09.2012 16:30 Tisa 2 : 0 Tromedja
16.09.2012 16:30 Borac 1 : 3 Vojvodina
16.09.2012 16:30 Napredak 0 : 5 ŽAK
16.09.2012 16:30 Proleter 1 : 0 1.Oktobar
16.09.2012 16:30 Omladinac 1 : 0 Roham
16.09.2012 16:30 Bega 2 : 1 Terekves
16.09.2012 16:30 Borac 2 : 0 Dolovo
16.09.2012 16:30 Omladinac (O) 2 : 0 Polet
16.09.2012 16:30 Strela 1 : 2 Unirea
16.09.2012 16:30 Stari Tamiš 0 : 4 Spartak
16.09.2012 16:30 Proleter 0 : 6 Železničar
16.09.2012 16:30 Omladinac (D) 7 : 1 Plavi Dunav
16.09.2012 16:30 Ratar 2 : 0 Hajduk
16.09.2012 16:30 Budućnost (A) 2 : 0 Ševac
16.09.2012 16:30 Jedinstvo 0 : 2 Crvena zvezda
16.09.2012 16:30 Dunav 1 : 5 Vitorul
16.09.2012 16:30 Hajdučica 6 : 1 Karaš (Ј)
16.09.2012 16:30 Borac (VS) 3 : 0 Potporanj
16.09.2012 16:30 Vinogradar 3 : 1 Partizan (U)
16.09.2012 16:30 Aleksa Šantić 0 : 0 ŽAK
16.09.2012 16:30 Dinamo 0 : 3 Rusin
16.09.2012 16:30 Jedinstvo (R) 1 : 1 OFK Šikara
16.09.2012 Panonija 3 : 1 Rastina 1918
16.09.2012 Lipar 3 : 1 Terekveš
16.09.2012 Dunav 1 : 4 OFK Odžaci
16.09.2012 16:30 OFK Metalac 1 : 3 Jedinstvo (K)
16.09.2012 16:00 Sremac 0 : 1 Susek
16.09.2012 16:00 OFK Sirig 1 : 0 Čenej
16.09.2012 16:00 OFK Futog 4 : 0 Borac
16.09.2012 16:00 Vinogradar 1 : 2 Slavija
16.09.2012 Bačka 3 : 1 Fruškogorac
16.09.2012 16:00 Dinamo 1 : 1 Tatra
16.09.2012 17:00 Proleter 2 : 1 Iskra
16.09.2012 17:00 Budućnost 5 : 1 Jedinstvo
16.09.2012 17:00 Napredak 7 : 0 Mladost
16.09.2012 17:00 Bečej 2 : 1 Mladost Radost
16.09.2012 16:00 Miletić 2 : 1 Jedinstvo
16.09.2012 16:00 Hajduk (G) 0 : 0 Hajduk (Č)
16.09.2012 16:00 ŽSK 5 : 1 Obilić
16.09.2012 16:00 Titel 2 : 0 Sloga
16.09.2012 16:00 Slavija 1 : 2 Bačka
16.09.2012 16:00 Bački Hajduk 2 : 0 Maglić
16.09.2012 16:00 Budućnost 0 : 2 Krivanj
16.09.2012 16:00 Vojvodina 0 : 0 Budućnost
16.09.2012 15:00 Graničar (G) 4 : 0 Lovac
16.09.2012 15:00 Sloga 0 : 2 Borac
16.09.2012 15:00 OFK Zeka Buljubaša 2 : 0 Jedinstvo (P)
16.09.2012 15:00 Podunavac 1 : 2 Hrtkovci
16.09.2012 15:00 Jedinstvo (R) 0 : 1 Železničar
16.09.2012 15:00 Graničar (K) 2 : 1 Napredak (P)
16.09.2012 15:00 Sloboda 2 : 1 Napredak (V)
16.09.2012 15:00 Budućnost 1 : 1 Dunav
16.09.2012 15:30 Budućnost 3 : 0 Vranić
16.09.2012 15:30 Beljina 0 : 2 OFK Meljak
16.09.2012 15:30 Mladost (B) 4 : 0 Rvati
16.09.2012 15:30 TEK Sloga 1 : 0 Mladost (Č)
16.09.2012 15:30 Napredak 2 : 0 Popović
16.09.2012 15:30 Rabrovac 1 : 0 Radnički PDM
16.09.2012 15:30 Dunavac 0 : 2 Boleč
16.09.2012 15:30 Mladost 3 : 2 Kosmaj
16.09.2012 15:30 Ivanča 1 : 2 OFK Leštane
16.09.2012 10:00 Torlak 2 : 0 Borac
16.09.2012 10:00 Šećeranac Ada 2 : 1 Napredak
16.09.2012 15:30 Studenski Grad 4 : 0 Šumadinac
16.09.2012 15:30 Sindjelić 4 : 1 Dunav
16.09.2012 15:30 Institut 2 : 2 Rušanj
16.09.2012 16:00 Jastrebac 2 : 2 Dobrič
16.09.2012 16:00 Naisus 2 : 1 Sloga
16.09.2012 16:00 Aleksandrovo 5 : 0 NS Tatko
16.09.2012 16:00 Koprijan 3 : 0 Padina
16.09.2012 16:00 Mladost 5 : 1 Baličevac
16.09.2012 16:00 Pontes 0 : 3 Koča Andjelković
16.09.2012 16:00 Omladinac 4 : 1 Egeta
16.09.2012 16:00 Napredak 7 : 2 Lokomotiva
16.09.2012 16:00 Kladušnica 2 : 1 Mala Vrbica 1958
16.09.2012 16:30 Proleter 2006 2 : 2 Lehel
16.09.2012 16:30 OFK Klek 3 : 0 Naftagas
16.09.2012 16:30 Radnički Ratar 0 : 1 Mladost
16.09.2012 16:30 Potisje 2 : 2 Omladinac
16.09.2012 16:30 ŽFK Banat 3 : 2 MSK
16.09.2012 16:00 Kolubara 0 : 1 Stepanje
16.09.2012 16:00 Ratkovac 4 : 2 Dimitrije Tucović
16.09.2012 16:00 Sloga 1 : 0 Nepričava
16.09.2012 16:00 Proleter 0 : 0 Polet
16.09.2012 16:00 Napredak 2 : 1 Rtanj
16.09.2012 16:00 Slemen 3 : 0 Palilulac
16.09.2012 16:00 Napredak 2012 2 : 1 Gredetin
16.09.2012 16:00 Kraljevo 9 : 1 Crvena Zvezda
16.09.2012 16:00 Vukašinovac 0 : 2 Jedinstvo
16.09.2012 16:00 Tempo 6 : 0 Ratar
16.09.2012 16:00 Feniks 2012 1 : 7 OFK Sloga
16.09.2012 11:00 OFK Tamnič 1 : 6 Samarinovac
16.09.2012 16:30 Smedovac 3 : 2 Miloševo
16.09.2012 16:30 Urovica 3 : 0 Čubra
16.09.2012 16:30 Polet 2 : 3 Kovilovo
16.09.2012 16:30 Deli Jovan 4 : 1 Graničar
16.09.2012 16:30 Mladost 1 : 0 Ratar
16.09.2012 11:00 Malajnica 2 : 5 Vidrovac
16.09.2012 16:30 Progorelica 1 : 0 Musina reka
16.09.2012 16:30 Omladinac 4 : 0 Kablar
16.09.2012 11:00 Miločajac 1 : 1 Proleter
16.09.2012 16:30 Zgodačica 1 : 0 Jedinstvo
16.09.2012 11:00 Real 7 : 0 Borac
16.09.2012 16:30 Jovo Kursula 1 : 1 Popovići
16.09.2012 16:00 Šumadija 1934 5 : 1 Stari momci
16.09.2012 16:00 Zastava 2 : 2 Studenac
16.09.2012 16:00 Đuriselac 2 : 0 Divostin
16.09.2012 16:00 Trmbas 2 : 3 Velika Sugubina
16.09.2012 16:00 Dizel 1 : 2 Mlava
16.09.2012 16:00 Sloga (D) 3 : 1 Napredak (N)
16.09.2012 16:00 Dunav 6 : 1 Napredak (B)
16.09.2012 16:00 Zemljoradnik 1 : 4 Pobeda
16.09.2012 16:00 Sopot 3 : 2 Metalac
16.09.2012 16:00 Stig 3 : 0 Borac
16.09.2012 16:00 Vojvoda Milenko 3 : 2 Sloga (L)
16.09.2012 16:00 Pek 2 : 2 Barič
16.09.2012 16:00 Električar 1 : 1 Carevac
16.09.2012 16:00 Sloga TOP 0 : 4 Žika Marković Uča
16.09.2012 16:00 Kurjače 2 : 0 Radnički
16.09.2012 16:00 Ram 6 : 2 Kumane
16.09.2012 16:00 Udarnik 2 : 0 Sloga
16.09.2012 16:00 BSK 5 : 1 Proleter
16.09.2012 16:00 Budućnost 2 : 1 Mladost
16.09.2012 16:00 Pomoravlje 4 : 3 Omladinac
16.09.2012 16:00 Jedinstvo 1 : 1 Napredak
16.09.2012 10:00 Šamot 4 : 2 Ranilović
16.09.2012 16:00 Granit 6 : 0 Mladost (L)
16.09.2012 16:00 Polet 1 : 2 Prva Iskra
16.09.2012 16:00 Sloga 2 : 1 Milan Orlić
16.09.2012 11:00 Budućnost 1 : 0 Cer
16.09.2012 11:00 Culjkovic 10 : 2 Fortuna Miki
16.09.2012 11:00 Mladost (SL) 3 : 0 Bojić
16.09.2012 11:00 Sava 0 : 3 Dušan Silni
16.09.2012 11:00 Jedinstvo 2 : 1 Mladost 2011
16.09.2012 11:00 Zablaće 5 : 0 Žabar
16.09.2012 11:00 Volujac 1 : 0 Metlić
16.09.2012 16:00 Krnule 09 0 : 1 Dragojevac
16.09.2012 16:00 Polet 0 : 1 Hajduk
16.09.2012 11:00 Torpedo 2 : 3 Sloga 1949 .Mat.
16.09.2012 11:00 Sloga .R. 2 : 4 Tresnjevka
16.09.2012 11:00 Mladost 1 : 3 Petrovac 74
16.09.2012 16:00 Sloga Trgosped .M. 2 : 1 Bobovik Skupljen
16.09.2012 Kolubara 1 : 2 Sloga
16.09.2012 Pambukovica 1 : 0 Murgaš
16.09.2012 16:30 Mali korak 1 : 2 Rakac Stave
16.09.2012 16:30 Dupljaj 3 : 1 Borac
16.09.2012 16:30 OFK Povlen 3 : 3 Beloševac
16.09.2012 16:00 Jašunja 2 : 0 BSK
16.09.2012 16:00 Bratstvo 4 : 0 Moravac
16.09.2012 16:00 Mladost 3 : 1 Morava
16.09.2012 16:00 Radnički 6 : 1 Mladi borac
16.09.2012 16:00 Mladi Radnik 1 : 3 Resavac
16.09.2012 16:00 OFK Dvorište 0 : 3 Rudar Stenjevac
16.09.2012 16:00 Mladost 0 : 1 Resavac
16.09.2012 16:00 Resava 0 : 7 Beljanica
16.09.2012 16:00 Partizan (M) 1 : 4 Ribnik
16.09.2012 16:00 Sloboda 1 : 4 Sloga
16.09.2012 16:00 Jedinstvo 0 : 1 Napredak
16.09.2012 16:00 Morava 1 : 1 Juhor
16.09.2012 16:00 Bresje 1 : 7 Lipar
16.09.2012 16:00 Partizan (G) 2 : 1 Kolonija
16.09.2012 16:00 Gradac 4 : 3 Kiseljak
16.09.2012 16:00 Parcane 2 : 2 Čukarički
16.09.2012 16:00 Grkljane 3 : 4 Bukovica
16.09.2012 16:00 Jablanica 3 : 0 Polet (K)
16.09.2012 16:00 Rasinac 2 : 3 Sebečevac
16.09.2012 16:00 Drugari 4 : 1 Lipovac
16.09.2012 16:00 Štitari 2 : 1 Polet (Š)
16.09.2012 16:30 OFK Stajicevo 0 : 4 Proleter
16.09.2012 16:30 Sloga 1 : 4 Zlatica
16.09.2012 16:30 Banat 2 : 1 Jedinstvo
16.09.2012 16:30 Tamiš 2 : 4 Mladost
16.09.2012 16:00 Solunac 4 : 5 Barice
16.09.2012 16:00 Lokve 0 : 0 Naša Krajina
16.09.2012 16:00 Banat 3 : 0 Gaj
16.09.2012 16:00 Vojvodina 1 : 2 Vladimirovac
16.09.2012 16:00 Graničar 3 : 1 Sloga
16.09.2012 16:00 Vajska 4 : 0 Neštin
16.09.2012 16:00 Slavija 0 : 3 Borac (V)
16.09.2012 16:00 Sloga 0 : 3 Borac 46 (O)
16.09.2012 Noćaj 8 : 1 Sloga (Č)
16.09.2012 Borac (R) 2 : 2 Sremac
16.09.2012 Srem 2 : 2 Fruškogorac
16.09.2012 Mitros 0 : 0 Sloga (Z)
16.09.2012 Hajduk 3 : 2 OFK Bosut
16.09.2012 PSK Putinci 2 : 0 Sloga
16.09.2012 Fruškogorac 3 : 2 Krušedol
16.09.2012 OFK Kraljevci 1 : 0 Borac
16.09.2012 Mladost 0 : 1 Sremac
16.09.2012 Napredak 1 : 7 Fruška Gora
16.09.2012 ČSK Čortanovci 8 : 1 Borac (S)
16.09.2012 Polet 1 : 5 Radnički 2
16.09.2012 Sloga 1 : 3 Fruškogorac
16.09.2012 16:30 OFK Bačinci 0 : 2 Sinđelić
16.09.2012 16:30 Fruškogorac 3 : 0 Jedinstvo (M)
16.09.2012 16:30 Omladinac (B) 1 : 0 OFK Bingula
16.09.2012 16:30 OFK Bikić 6 : 1 Borac
16.09.2012 16:30 Bratstvo 0 : 3 Jedinstvo (Lj)
16.09.2012 16:30 Omladinac (M) 2 : 0 Sremac
16.09.2012 16:30 Graničar 4 : 1 Jednota
16.09.2012 16:00 Mladost 2 : 1 Kameni
16.09.2012 16:00 Sloboda 0 : 3 Graničar
16.09.2012 16:00 Srem 2 : 2 Sremac
16.09.2012 16:00 Vitez 0 : 4 OFK Brestač
16.09.2012 16:30 Sloga 4 : 1 Budućnost
16.09.2012 16:30 OFK Radnički 3 : 1 Šumadija
16.09.2012 16:30 Šumadinac 1 : 2 Mladi Borac
16.09.2012 16:30 Proleter 0 : 1 Bistrica
16.09.2012 15:30 Posavina 3 : 2 Belo Polje
16.09.2012 15:30 Urovci 1 : 0 Trstenica
16.09.2012 15:30 Zadrugar 0 : 1 Skela
16.09.2012 15:30 Vukićevica 0 : 0 Poljane
16.09.2012 15:30 Omladinac 1 : 1 Jedinstvo
16.09.2012 15:30 Novi Beograd 0 : 2 BSK 2012
16.09.2012 11:00 GAK 1 : 1 Kozara
16.09.2012 15:30 Olimpija 0 : 6 Busije
16.09.2012 10:00 Mladi proleter 1 : 2 BUSK
16.09.2012 10:00 Sparta 8 : 1 Borac
16.09.2012 15:30 OFK Petrovčić 5 : 2 Pobednik
16.09.2012 11:00 Šumice 1 : 2 Bair
16.09.2012 11:00 Radnik 0 : 2 Gorki
16.09.2012 11:00 Mladost (O) 3 : 2 Stojan Lazarac
16.09.2012 Mladi Radnik 4 : 2 Kotlenik (L)
16.09.2012 16:00 Borac 3 : 2 Senaja
16.09.2012 16:00 Kosmajac 0 : 0 Vlaska
16.09.2012 16:00 Šepšin 0 : 2 Dedinje
16.09.2012 16:00 Napredak 2 : 1 Omladinac
16.09.2012 16:00 Sloga 1 : 2 OFK Student
16.09.2012 16:00 Budućnost 1 : 4 Mladost (GM)
16.09.2012 16:00 Polet 2 : 2 Popovac
16.09.2012 16:00 Radnicki 5 : 0 Omladinac
16.09.2012 16:00 Mladost (R) 5 : 1 Jedinstvo
16.09.2012 16:00 Šumadija 2 : 1 Heroj
16.09.2012 16:00 Hajduk 0 : 3 Napredak
16.09.2012 15:00 Lisović 1977 1 : 0 Mladost Gaj 2011
16.09.2012 Napredak 1 : 1 BSK
16.09.2012 Grgurevci 0 : 0 Planinac
16.09.2012 16:30 Borac 2 : 1 Mladost
16.09.2012 16:30 20. Oktobar 0 : 3 Lazarevac
16.09.2012 15:30 Sloga 2 : 2 Polet Grabovac
16.09.2012 15:30 Proleter 1 : 3 Ljubinić
16.09.2012 15:30 Baljevac 3 : 1 Borac
16.09.2012 15:30 Duboko 0 : 1 Partizan Draževac
16.09.2012 17:30 Karađorđe 4 : 3 Pobeda
16.09.2012 16:00 Kikinda 0 : 2 Ravangrad
16.09.2012 16:00 Kolibri 7 : 0 Timok
16.09.2012 Indeks 1 : 0 Kabel
16.09.2012 11:00 Radnički (N) 2 : 1 Bor
16.09.2012 16:00 Sloga 3 : 3 Jadran
16.09.2012 11:00 Mladost 6 : 0 Zlatar
16.09.2012 11:00 Metalac (GM) 2 : 1 Metalac (K)
16.09.2012 14:00 FAP 3 : 0 Bane
16.09.2012 11:00 Javor 0 : 1 Sloboda
16.09.2012 10:00 Radnički (K) 10 : 0 Dobrica
16.09.2012 10:00 Polet 0 : 3 Vršac
16.09.2012 GFK Jasenica 1911 2 : 1 Rudar
16.09.2012 16:00 Jedinstvo 12 : 0 Letnjikovac
16.09.2012 12:00 Radnički (S) 3 : 3 Inđija
16.09.2012 12:00 Proleter 2006 5 : 2 Bačka 1901
16.09.2012 12:00 Bačka Topola 1 : 2 Vojvodina
16.09.2012 12:00 Hajduk 1 : 0 Spartak ZV
16.09.2012 14:30 Tavankut 1 : 0 Čantavir
16.09.2012 14:30 Tisa 4 : 4 Bačka (M)
16.09.2012 14:30 Vinogradar 0 : 0 Krivaja
16.09.2012 14:30 Proleter 3 : 0 Bačka (P)
16.09.2012 11:00 Olimpija 3 : 3 Subotica '96
16.09.2012 Pinkum 3 : 3 Šumadija
16.09.2012 16:00 Čačak 94 2 : 0 Jedinstvo Putevi
16.09.2012 16:00 Sloga (BB) 7 : 1 Bane
16.09.2012 12:00 FAP 1 : 3 Javor
16.09.2012 14:00 Železničar 4 : 2 Spartak
16.09.2012 12:00 Radnički 0 : 0 Jedinstvo
16.09.2012 12:00 Budućnost 2 : 0 Radnicki Stobex
16.09.2012 13:00 Loznica 1919 0 : 8 Partizan
16.09.2012 10:00 Radnički (S) 1 : 6 Inđija
16.09.2012 10:00 Proleter 2006 4 : 1 Bačka 1901
16.09.2012 10:00 Bačka Topola 0 : 9 Vojvodina
16.09.2012 10:00 Hajduk 0 : 1 Spartak ZV
16.09.2012 11:00 Osipaonica 10 : 1 Sloga
16.09.2012 Mladi radnik 7 : 3 SASK
16.09.2012 10:00 Obilić 3 : 4 Potisje
16.09.2012 Plana 10 : 2 Železničar
16.09.2012 Pinkum 2 : 2 Šumadija
16.09.2012 GFK Jasenica 1911 3 : 4 Homoljac
16.09.2012 Panter 0 : 4 AF Duljaj
16.09.2012 12:00 Železničar 3 : 0 Spartak
16.09.2012 09:00 Sloga (D) 3 : 3 Lokomotiva
16.09.2012 09:00 Borac 2 : 1 Karađorđe (R)
16.09.2012 10:00 Radnički 1 : 1 Jedinstvo
16.09.2012 10:00 Budućnost 4 : 0 Osecina
16.09.2012 11:00 Granit 2 : 6 Rudar (KM)
16.09.2012 11:00 Rudar (B) 3 : 6 Tutin
16.09.2012 11:00 OFK Vlada Dimitrijević 1 : 3 Kosmet
16.09.2012 11:00 OFK Ras 9 : 2 Jošanica
16.09.2012 11:00 Pazar Juniors 5 : 3 OFK Lešak
16.09.2012 10:00 Spartak Zlatibor voda '01 5 : 1 Senta
16.09.2012 10:00 Apolon 4 I 0 : 4 Šumadija
16.09.2012 10:00 Duljaj 10 : 0 Sušica
16.09.2012 10:00 Feniks 1 : 5 Šumadija 1903

Rukomet

16.09.2012 17:00 Radnički 1949 28 : 30 Knjaz Miloš
16.09.2012 20:00 Max Sport 24 : 26 Jagodina
Lebron i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Da da...izgovorite to sto vam je palo na pamet...recite slobodno glasno i jasno.... I Zvezda igra tri za tri.