XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 648 utakmica za dan
Nedelja, 9 Septembar 2012

Fudbal

09.09.2012 16:30 Kolubara 0 : 1 Teleoptik
09.09.2012 16:30 Borac 2 : 0 Banat
09.09.2012 16:30 Voždovac 0 : 0 Proleter
09.09.2012 16:30 Inđija 1 : 0 Radnički (NP)
09.09.2012 16:30 Mladost (L) 2 : 0 Sloga (K)
09.09.2012 16:30 Mladenovac 2 : 1 Metalac (GM)
09.09.2012 16:30 Bežanija 0 : 1 Čukarički
09.09.2012 16:30 Novi Sad 1 : 2 Napredak
09.09.2012 16:30 Timok 2 : 2 Jedinstvo Putevi
09.09.2012 16:30 Bane 1 : 0 Železničar
09.09.2012 16:30 Seljak 2 : 0 Pobeda
09.09.2012 16:30 Partizan (BB) 1 : 0 Radnički Stobeks
09.09.2012 16:30 Mladi radnik 0 : 1 Rudar
09.09.2012 11:00 Sloga (PM) 2 : 2 Polet (LJ)
09.09.2012 16:30 Krušik 0 : 0 Vujić Valjevo
09.09.2012 16:30 Jasenica 1911 1 : 1 Šumadija (A)
09.09.2012 16:30 Trgovački 6 : 0 Borac (B)
09.09.2012 16:30 Sloga 2 : 1 Hajduk Veljko
09.09.2012 16:30 Radnik 1 : 0 Žitorađa
09.09.2012 11:00 Car Konstantin 0 : 2 OFK Sinđelić
09.09.2012 16:30 Dubočica 1923 2 : 0 Moravac Orion
09.09.2012 16:30 Radnički (S) 2 : 2 Trstenik PPT
09.09.2012 16:30 Kopaonik 3 : 0 Dinamo
09.09.2012 16:30 Radnički (P) 3 : 0 Morava (Ć)
09.09.2012 16:30 Cement 1 : 2 Dolina
09.09.2012 16:30 Dunav 2 : 1 Radnički (SM)
09.09.2012 16:30 Bačka Topola 0 : 0 Senta
09.09.2012 16:30 Sloga 1 : 0 Dinamo
09.09.2012 16:30 Palić 0 : 3 Radnički (S)
09.09.2012 16:30 Radnički (Š) 2 : 1 Mladost
09.09.2012 16:30 Srem 0 : 0 Tekstilac
09.09.2012 16:30 ČSK Pivara 0 : 0 Jedinstvo (SP)
09.09.2012 11:00 Šumadija 2 : 0 Turbina
09.09.2012 10:00 Sindjelić 1 : 1 Železnik
09.09.2012 16:00 PKB 2 : 2 Balkan
09.09.2012 16:00 Sopot 2 : 1 Hajduk
09.09.2012 16:00 Dorćol 2 : 1 Kovačevac
09.09.2012 16:00 Srem 2 : 2 Radnički
09.09.2012 16:30 Slavija 0 : 2 Orlovac
09.09.2012 16:30 Takovo 1 : 1 Karađorđe
09.09.2012 16:30 Polet (T) 1 : 0 Vodojaža
09.09.2012 16:30 Sloboda (G) 1 : 1 Trepča
09.09.2012 16:30 Omladinac (Z) 2 : 0 Jošanica ND 2011
09.09.2012 16:30 Karađorđe (T) 4 : 0 Šumadinac 1913
09.09.2012 16:30 Šapine 4 : 3 Homoljac
09.09.2012 16:30 Šumadinac (B) 4 : 0 Obilić
09.09.2012 16:30 Mladi radnik 2 : 1 Crvena zvezda
09.09.2012 16:30 Miloš Pocerac 5 : 0 OFK Osečina
09.09.2012 16:30 Sevojno 1 : 2 Jedinstvo
09.09.2012 16:30 Ribnica 0 : 1 Sloga (BB)
09.09.2012 16:30 Svrljig 2 : 0 Lužnica
09.09.2012 16:30 Rudar Alpos 4 : 0 Jedinstvo
09.09.2012 16:30 Pukovac 3 : 1 Napredak
09.09.2012 16:30 Malošište 2 : 1 Vučje
09.09.2012 16:30 Zloćudovo 2 : 1 Sloga
09.09.2012 16:30 BSK Bujanovac 1 : 2 Pusta Reka
09.09.2012 16:30 Vlasina 3 : 1 Zaplanjac
09.09.2012 16:30 Balkanski 1 : 0 SFK Moravac
09.09.2012 16:30 Župa 2 : 3 Đerdap
09.09.2012 16:30 Kablovi 3 : 1 Majdanpek
09.09.2012 16:30 Bošnjane 1 : 3 Dragocvet
09.09.2012 16:30 Napredak (D) 3 : 1 Ozren
09.09.2012 16:30 Rembas 2 : 0 Juhor
09.09.2012 16:30 Pepeljevac 1 : 2 Timočanin
09.09.2012 16:30 Dunav 2 : 2 OFK Bor
09.09.2012 16:30 Jedinstvo 1 : 2 Radnički (L)
09.09.2012 16:30 Omladinac 0 : 0 Mladost (T)
09.09.2012 16:30 Budućnost 0 : 3 Hajduk
09.09.2012 10:00 Index 1 : 0 Crvenka
09.09.2012 16:00 Radnički (NB) 4 : 0 Vinča
09.09.2012 10:00 Radnički (R) 1 : 0 Palilulac
09.09.2012 16:00 IMR 1 : 0 Bulbulderac
09.09.2012 16:00 Lepušnica 0 : 0 Železničar
09.09.2012 16:00 Crvena zvezda 1 : 0 Slavija
09.09.2012 10:00 Grafičar 1 : 0 Resnik
09.09.2012 10:00 GSP Polet 1 : 0 Lokomotiva
09.09.2012 10:00 IMT 3 : 1 Posavac
09.09.2012 Kraljevo Hajduk 1 : 2 Rudar
09.09.2012 Radnički 2 : 2 Mataruge
09.09.2012 Granit 1 : 1 Polet
09.09.2012 Borac 2 : 0 Pazar Juniors 2011
09.09.2012 Budućnost 0 : 1 Ibar
09.09.2012 Ribnica 0 : 1 Braća Vuković
09.09.2012 17:00 Budućnost 2 : 0 Šumadinac
09.09.2012 17:00 Jadran 5 : 3 Ćava
09.09.2012 17:00 Partizan 2 : 3 Jedinstvo
09.09.2012 17:00 Šumadija 1 : 1 Maršić
09.09.2012 17:00 Kolonija 3 : 1 Arsenal
09.09.2012 17:00 Erdoglija 1931 0 : 2 Seljak
09.09.2012 17:00 Korićani 0 : 0 Vinogradi DB
09.09.2012 17:00 Sušica 1 : 0 Sloga
09.09.2012 17:00 Morava 3 : 1 Vujan
09.09.2012 17:00 Jedinstvo (GG) 3 : 0 Dragačevo
09.09.2012 17:00 Kotraža Franc Komerc 0 : 1 Napredak
09.09.2012 17:00 Miokovci 2 : 0 Spartak
09.09.2012 17:00 Donja Vrbava 0 : 0 FK Rudar Bresnica 1927
09.09.2012 17:00 Jedinstvo (K) 1 : 0 Lunjevica
09.09.2012 16:30 Mladi Borac 2 : 4 Mladost
09.09.2012 16:30 Petar Dobrnjac 3 : 1 Napredak
09.09.2012 16:30 Mlava 3 : 0 Beli Orao
09.09.2012 16:30 Sloga (D) 0 : 8 Polet
09.09.2012 16:30 Crni Vrh 2 : 9 Železničar
09.09.2012 16:30 Vihor 4 : 1 Integral
09.09.2012 16:30 Makce 1 : 0 Omladinac
09.09.2012 16:30 Sloga (B) 1 : 0 Borac
09.09.2012 11:00 Železničar 1 : 0 Pobeda
09.09.2012 16:30 Sloboda 2 : 0 Selevac
09.09.2012 16:30 Radnik 2 : 2 Osipaonica
09.09.2012 16:30 Omladinac 0 : 2 Glavaš
09.09.2012 16:30 Budućnost 0 : 2 Šumadija
09.09.2012 16:30 Šumadinac 4 : 2 Bresje Superior
09.09.2012 16:30 Polet 1 : 0 Napredak
09.09.2012 16:30 Borac 2 : 2 Proleter
09.09.2012 10:00 Šumadija 1 : 0 Šatornja
09.09.2012 16:30 Vinča 1 : 2 Banja
09.09.2012 11:00 Šumadinac 0 : 0 Sloga
09.09.2012 16:30 Partizan 1 : 1 Lepenica
09.09.2012 16:30 Beli orlovi 4 : 1 Karađorđe
09.09.2012 16:30 Junkovac 0 : 2 Borac
09.09.2012 16:00 Provo 5 : 1 Jedinstvo (Š)
09.09.2012 16:00 Mladi Borac 4 : 1 Radnički
09.09.2012 16:00 Hajduk Stanko 3 : 1 Mladost (P)
09.09.2012 16:00 Drina 2 : 1 Jadar
09.09.2012 16:00 Radjevac 2 : 1 Antimon
09.09.2012 16:00 Mladost (DD) 3 : 1 Mačva 2005
09.09.2012 16:30 Tulari 1 : 3 Brezovica
09.09.2012 16:30 Sovljak 2 : 0 Polet
09.09.2012 16:30 Vrujci 3 : 1 OFK Divci
09.09.2012 16:30 Tešnjar 1 : 1 Pepeljevac
09.09.2012 16:30 Omladinac 1 : 2 Železničar
09.09.2012 16:30 Ariljska rampa 5 : 0 Jedinstvo
09.09.2012 16:30 Lauš 0 : 3 Crnokosa
09.09.2012 16:30 Sečica 1 : 0 Zlatibor
09.09.2012 16:30 Polimlje 1 : 0 Perućac
09.09.2012 16:30 Zemljoradnik 2 : 0 Morava
09.09.2012 16:30 Rasovača 5 : 1 Jastrebac
09.09.2012 16:30 Radnički 1924 (K) 2 : 1 Orljane
09.09.2012 16:30 Bukovik 4 : 2 Naša krila 1936
09.09.2012 16:30 Trešnjevka 2 : 6 Morava
09.09.2012 16:30 Biljača 2 : 3 Levosoje
09.09.2012 16:30 Pavlovac 0 : 2 Nebeski Andjeli
09.09.2012 16:30 Besa 1 : 2 Kondiva
09.09.2012 16:30 Vranjska Banja 2 : 1 As
09.09.2012 16:30 Mladost (PR) 1 : 3 Napredak
09.09.2012 11:00 Jedinstvo (P) 0 : 4 Jedinstvo (BP)
09.09.2012 16:30 Zadrugar 2 : 0 Dragoš
09.09.2012 16:30 Svetlost 0 : 3 Kosanica
09.09.2012 16:30 Omladinac 0 : 3 Polet
09.09.2012 16:30 Dunđerski 4 : 2 Partizanski put
09.09.2012 16:30 Kosovac 2 : 2 Borac
09.09.2012 16:30 Pobeda 2 : 0 Jug Bogdan
09.09.2012 16:30 Sloboda 0 : 3 Budućnost
09.09.2012 16:30 Mladost 1 : 1 Morava
09.09.2012 16:30 Budućnost 1 : 1 Brzi Brod
09.09.2012 16:30 Vrtište 1 : 0 Proleter
09.09.2012 16:30 Bobište 3 : 2 Čekmin
09.09.2012 16:30 Plantaža 1 : 0 Radan
09.09.2012 16:30 Mladi Borac 1 : 1 Sloga
09.09.2012 16:30 Šumadija 1 : 1 Jedinstvo (B)
09.09.2012 16:30 Jablanica 1 : 2 Jedinstvo (GS)
09.09.2012 16:30 Budućnost 0 : 1 Progres
09.09.2012 16:00 Napredak (S) 1 : 2 Bratstvo
09.09.2012 16:00 Mladost (J) 2 : 0 Vinogradar
09.09.2012 16:00 Vinorača 0 : 0 SFS Borac
09.09.2012 16:00 Morava 2 : 1 Mladost (K)
09.09.2012 16:00 Jedinstvo 6 : 0 Kušiljevo
09.09.2012 16:00 Mladost (D) 1 : 0 Buducnost
09.09.2012 16:00 Sindjelić 1 : 4 Levač
09.09.2012 11:00 OFK Tekstilac 0 : 0 Lugomir
09.09.2012 17:00 Radujevac 2 : 3 Ključ
09.09.2012 17:00 Branik 2 : 1 Poreč
09.09.2012 11:00 Sloga 0 : 0 Rudar
09.09.2012 17:00 Radnički 3 : 0 Brodoremont
09.09.2012 16:30 ŠSK 0 : 5 Rtanj
09.09.2012 16:30 Rudar 9 : 1 Osnić
09.09.2012 16:30 Velika Jasikova 19 : 1 Mladost
09.09.2012 16:30 Trebič 8 : 0 Sloga
09.09.2012 16:30 Polet 2 : 2 Rudar (VČ)
09.09.2012 16:30 Trajal 7 : 2 Poljoprivrednik
09.09.2012 16:30 Gradina 2 : 0 Šanac
09.09.2012 16:30 Naupare 1 : 1 Jastrebac
09.09.2012 16:30 Sloga (D) 2 : 2 Jasika
09.09.2012 16:30 Jovan Kursula 2 : 0 Trudbenik
09.09.2012 16:30 Mladost 0 : 0 Jedinstvo 1936
09.09.2012 17:00 Bačka (P) 0 : 0 Panonija IM Topola
09.09.2012 17:00 Bačka (M) 1 : 1 Njegoš
09.09.2012 16:30 Crvena zvezda (VS) 4 : 2 Naftagas
09.09.2012 16:30 Crvena zvezda (RS) 7 : 3 Jedinstvo
09.09.2012 16:30 Vojvodina (P) 2 : 3 Rusanda
09.09.2012 16:30 OFK Gradnulica 0 : 0 Radnički (S)
09.09.2012 16:30 Mladost 1 : 1 Napredak
09.09.2012 16:30 Vojvodina (NM) 2 : 1 Borac (A)
09.09.2012 11:00 Radnički (Z) 0 : 1 Begej
09.09.2012 16:30 Borac 2 : 0 Budućnost (BB)
09.09.2012 16:30 Tempo 1 : 0 Jugoslavija
09.09.2012 16:30 Vršac United 1 : 1 Dobrica
09.09.2012 16:30 Vojvodina 1 : 0 Mladost
09.09.2012 16:30 Slavija (K) 1 : 0 Vulturul
09.09.2012 16:30 Sloga (BNS) 0 : 3 Sloga (P)
09.09.2012 16:30 Polet 1 : 1 Radnički (B)
09.09.2012 16:30 Partizan (G) 0 : 2 BAK
09.09.2012 16:30 Kordun 0 : 5 OFK Mladost
09.09.2012 16:30 Omladinac (B) 3 : 4 Graničar (G)
09.09.2012 16:30 Graničar (R) 3 : 2 Polet
09.09.2012 16:30 Omladinac (D) 0 : 1 Hajduk
09.09.2012 16:30 PIK 5 : 0 Radnički
09.09.2012 16:30 BSK 4 : 1 Zadrugar
09.09.2012 17:00 Jedinstvo 1 : 1 Borac
09.09.2012 17:00 Stari Grad 1 : 0 TSK
09.09.2012 17:00 Hercegovac 2 : 2 Vrbas
09.09.2012 17:00 Petrovaradin 0 : 0 Sutjeska
09.09.2012 17:00 Bačka 5 : 1 Omladinac
09.09.2012 17:00 Vojvodina 0 : 1 Veternik
09.09.2012 17:00 Obilić 1 : 1 Tvrdjava
09.09.2012 Radnički 1 : 0 Hajduk (V)
09.09.2012 LSK Laćarak 3 : 0 Šumar
09.09.2012 Jadran 1 : 0 Sremac
09.09.2012 Donji Petrovci 1 : 1 Sloven
09.09.2012 Ljukovo 0 : 3 Rudar
09.09.2012 Graničar 5 : 0 Podrinje
09.09.2012 Kupinovo 1 : 1 Sloven (S)
09.09.2012 14:00 Borac (O) 0 : 1 Jedinstvo
09.09.2012 11:00 13. Maj 1 : 0 Milutinac
09.09.2012 13:00 Brodarac 2 : 0 Selo Mladenovac
09.09.2012 16:00 Prva Iskra 3 : 1 Poštar Zvezdara
09.09.2012 16:00 Šumadija 1 : 0 Borac (L)
09.09.2012 16:00 Rudar 4 : 0 Komgrap
09.09.2012 16:00 OFK Zabrežje 5 : 1 Strelac
09.09.2012 16:00 Baćevac 3 : 2 PKB Kovilovo
09.09.2012 16:00 Zmaj 1953 1 : 3 Vrčin
09.09.2012 17:00 OFK Ras 4 : 0 Stubal
09.09.2012 17:00 Zvezda 2 : 1 Morava(S)
09.09.2012 17:00 Partizan 2 : 0 Napredak
09.09.2012 17:00 Lazac 0 : 0 Tavnik
09.09.2012 17:00 Šumadija 4 : 3 Jedinstvo
09.09.2012 17:00 Morava(M) 7 : 2 Žiča
09.09.2012 17:00 OFK Bagremar 3 : 2 Kutlovo
09.09.2012 17:00 Srbija 3 : 0 Mladost Teferič
09.09.2012 17:00 Azbest 2 : 4 21. oktobar
09.09.2012 17:00 Seljak 2 : 1 Šumarice 2008
09.09.2012 17:00 Dobrača 1 : 2 Košutnjak
09.09.2012 17:00 Mladost 0 : 0 Hajduk
09.09.2012 17:00 Borac 2 : 0 Kremenac
09.09.2012 17:00 Botunje 4 : 1 Sloga
09.09.2012 17:00 Morava 1 : 2 Parmenac
09.09.2012 17:00 Strelac 3 : 1 Rakova
09.09.2012 17:00 Premeća 1 : 0 Zadrugar
09.09.2012 17:00 Čačak 94 3 : 1 Budućnost
09.09.2012 17:00 Planinac 0 : 5 Mladost
09.09.2012 16:00 Gorušica 4 : 1 Brezova
09.09.2012 16:00 Dedinje Junajted 5 : 3 Bratstvo
09.09.2012 16:00 Vrelo 1 : 5 Jedinstvo
09.09.2012 16:00 Prilike 10 : 2 Radnički
09.09.2012 11:00 Gradina 3 : 3 Bjelica
09.09.2012 16:30 Velereč 94 6 : 1 Takovski Ustanak
09.09.2012 16:30 Baćkovac Junajted 2 : 3 Omladinac
09.09.2012 16:30 Jablanica 3 : 2 Šilopaj
09.09.2012 16:30 Ozrem 0 : 2 Mladost 09
09.09.2012 16:30 Jedinstvo (LJ) 2 : 0 Žitkovica
09.09.2012 16:30 Basarac 5 : 3 RSK
09.09.2012 16:30 Jedinstvo (D) 5 : 1 OFK Vinci
09.09.2012 16:30 Borac 3 : 0 Đerdap
09.09.2012 16:30 Sloga 3 : 0 Dunavac (P)
09.09.2012 16:30 Desine 1 : 1 Napredak
09.09.2012 16:30 Zadrugar 3 : 1 Rudar (K)
09.09.2012 16:30 Budućnost (V) 2 : 1 Rudar (S)
09.09.2012 16:30 Dragoš 2 : 1 Omladinac (S)
09.09.2012 16:30 Omladinac (B) 2 : 1 Trgovački
09.09.2012 16:30 Krilaš 3 : 0 Polet
09.09.2012 16:30 Mladost 2 : 1 OFK Homolje
09.09.2012 16:30 Radnički 6 : 0 Budućnost (A)
09.09.2012 Budućnost 1 : 0 Beli Orlovi
09.09.2012 Bačinac 3 : 0 Udarnik
09.09.2012 Palanka 1 : 1 Proleter
09.09.2012 16:30 Karađorđe 4 : 0 Grivac
09.09.2012 16:30 Šumadija 0 : 1 Pobeda
09.09.2012 16:30 ŽSK 6 : 0 Radnički
09.09.2012 16:30 Mladost MG 3 : 1 Mladost
09.09.2012 16:30 BSK 2 : 1 Omladinac
09.09.2012 16:30 Proleter 0 : 2 Kopljari
09.09.2012 16:30 Maskar 3 : 1 B 2000
09.09.2012 16:30 Jasenica 2 : 1 Mladost
09.09.2012 11:00 Radoje Domanović 2 : 4 Žabare
09.09.2012 16:00 Velika Reka 3 : 2 Cerova
09.09.2012 16:00 Hajduk 1 : 3 Borac (L)
09.09.2012 16:00 Mladost (B) 0 : 0 Jedinstvo (MZ)
09.09.2012 16:00 Jedinstvo (Z) 3 : 2 Jadar 1961
09.09.2012 16:00 Cer 2 : 2 Borac (K)
09.09.2012 16:00 Sloga (LŠ) 2 : 2 Studenac
09.09.2012 16:00 Stolice 2 : 2 Gučevo
09.09.2012 16:00 Omladinac 1 : 3 Premijer
09.09.2012 16:00 Napredak (MB) 1 : 4 Sloga
09.09.2012 16:00 Duško 3 : 1 BMR Petlovača
09.09.2012 16:00 Torpedo 1924 0 : 0 Budućnost
09.09.2012 16:00 Napredak (R) 1 : 0 Partizan
09.09.2012 16:00 Majur 4 : 0 Napredak (BP)
09.09.2012 16:00 Drina 0 : 1 Proleter
09.09.2012 16:00 Mrovska 1 : 0 OFK Jelen
09.09.2012 16:00 Dumača 2 : 4 Mladost (PP)
09.09.2012 16:00 Galeb 0 : 4 Mladost (Z)
09.09.2012 16:00 Dobrava 3 : 1 OFK Varna
09.09.2012 16:00 Korman 2 : 2 Sloga
09.09.2012 16:00 Vlašić 1 : 2 Borac
09.09.2012 16:00 Pričinović 3 : 2 Cerić
09.09.2012 16:00 Karađorđe 4 : 2 Pocerina
09.09.2012 16:30 Veliševac 3 : 0 Mionica
09.09.2012 16:30 Toplica 0 : 3 Rajac
09.09.2012 16:30 Mladost 4 : 1 Dučić
09.09.2012 16:30 Orao 0 : 1 Liplje
09.09.2012 16:30 Spartak 1924 5 : 2 Borac
09.09.2012 16:30 Čučuge 1 : 2 OFK Paljuvi
09.09.2012 16:30 Brgule 3 : 3 Tvrdojevac
09.09.2012 16:30 Vrelo 0 : 0 Kalenić
09.09.2012 16:30 Omladinac 3 : 3 Jedinstvo
09.09.2012 16:30 OFK Stublenica 0 : 4 Joševa
09.09.2012 16:30 Gunjevac 3 : 1 Sloga
09.09.2012 16:30 Mladost 5 : 0 Lukavac
09.09.2012 16:30 Mladi radnik 1 : 2 Polet
09.09.2012 16:30 Iskra 4 : 0 Mladost (VK)
09.09.2012 16:30 Milenko Pavlović 2 : 0 Junior Novo Naselje
09.09.2012 16:30 Kotešica 1 : 0 Zadrugar
09.09.2012 17:00 Luna Avijatičar 0 : 0 Savinac
09.09.2012 17:00 Ježevica 3 : 1 Gorobilje
09.09.2012 17:00 Pobeda 1 : 3 Blagaja
09.09.2012 17:00 Borac (SD) 1 : 2 Dobrinjac
09.09.2012 17:00 Duškovci 1 : 4 Napredak
09.09.2012 16:30 Provalija 1 : 1 JERMA
09.09.2012 16:30 Temac 5 : 0 Pobeda
09.09.2012 16:30 Lokomotiva 1 : 4 Mladost
09.09.2012 16:30 Stevan Nešticki 3 : 1 Mladost 1954 (DM)
09.09.2012 16:30 Sloga 0 : 2 Radnički 1936
09.09.2012 16:30 Čegar 1946 0 : 0 Vulkan 1936
09.09.2012 16:30 Sečanica 0 : 0 Supovac
09.09.2012 16:30 Gornje Krajince 3 : 0 Navalin
09.09.2012 16:30 Veternica 1926 2 : 2 Polet
09.09.2012 11:00 Lemind 1953 1 : 0 Omladinac
09.09.2012 16:30 Kumarevo 65 3 : 0 Napredak
09.09.2012 16:00 Sloga 5 : 0 Šumadinac
09.09.2012 16:00 BSK 1 : 0 Ursule
09.09.2012 16:00 Istok 63 3 : 1 Napredak
09.09.2012 16:00 Kolare 2 : 0 Mladi radnik
09.09.2012 16:00 Javor 3 : 0 Crni Vrh
09.09.2012 16:00 Polet 2 : 2 Mladost
09.09.2012 16:30 Mladost (DK) 6 : 2 Borac
09.09.2012 16:30 Beli Orlovi 2 : 2 Mladi radnik
09.09.2012 16:30 Rubin 2 : 3 Vinogradar
09.09.2012 16:30 Ušće 3 : 1 Župski biseri
09.09.2012 16:30 Omladinac 3 : 0 Sloga
09.09.2012 17:00 OFK Ribare 4 : 2 Dušan Ristić
09.09.2012 17:00 Čitluk 4 : 2 Belović
09.09.2012 17:00 Gornji Stepoš 4 : 2 Mudrakovac
09.09.2012 17:00 13. April 4 : 0 Dvorane
09.09.2012 17:00 Mačkovac 2 : 1 Kapidžija
09.09.2012 17:00 Dedina 2 : 5 Kupci
09.09.2012 17:00 Rasina 2 : 0 Sloga
09.09.2012 17:00 Elektrovojvodina 4 : 0 Zrinjski 1932
09.09.2012 17:00 Bačka 1901 B 2 : 1 Subotica
09.09.2012 17:00 Mala Bosna 6 : 1 Lokomotiva
09.09.2012 17:00 Poljoprivrednik 2 : 0 Bratstvo
09.09.2012 17:00 Udarnik 4 : 1 Hajduk
09.09.2012 17:00 Đurđin 3 : 2 Žednik
09.09.2012 17:00 Tomislavci 1 : 1 Pobeda
09.09.2012 17:00 Eđšeg 0 : 0 Udarnik 2012
09.09.2012 17:00 Šampion 2 : 4 Tisa
09.09.2012 17:00 Tromedja 1 : 1 Jedinstvo
09.09.2012 17:00 Slavija 0 : 3 Sloga
09.09.2012 17:00 Graničar 0 : 2 Olimpija
09.09.2012 16:30 Polet 2 : 1 Napredak
09.09.2012 16:30 ŽAK 1 : 1 Borac
09.09.2012 16:30 Vojvodina 1 : 0 2. Oktobar
09.09.2012 16:30 Progresul 2 : 4 Bega
09.09.2012 16:30 Terekves 3 : 1 Olimpija
09.09.2012 16:30 Roham 5 : 0 Proleter
09.09.2012 16:30 1.Oktobar 2 : 3 Budućnost
09.09.2012 16:30 Omladinac (D) 2 : 4 Jedinstvo Stević
09.09.2012 16:30 Plavi Dunav 4 : 4 Proleter
09.09.2012 16:30 Železničar 3 : 1 Glogonj
09.09.2012 16:30 Mladost 5 : 1 Stari Tamiš
09.09.2012 16:30 Spartak 2 : 0 BSK Bavanište
09.09.2012 16:30 Unirea 2 : 1 Omladinac (O)
09.09.2012 16:30 Polet 2 : 1 Borac
09.09.2012 16:30 Dolovo 2 : 0 Pobeda
09.09.2012 16:30 Hajduk 1 : 4 Vinogradar
09.09.2012 16:30 Potporanj 1 : 2 Hajdučica
09.09.2012 16:30 Karaš (Ј) 1 : 0 Karaš (K)
09.09.2012 16:30 Borac (VG) 3 : 2 Dunav
09.09.2012 16:30 Vitorul 0 : 1 Jedinstvo
09.09.2012 16:30 Crvena zvezda 0 : 1 Budućnost (A)
09.09.2012 16:30 Ševac 4 : 2 Ratar
09.09.2012 16:30 OFK Metalac 1 : 2 Aleksa Šantić
09.09.2012 OFK Odžaci 3 : 0 Lipar
09.09.2012 Terekveš 2 : 1 Panonija
09.09.2012 16:30 Rastina 1918 3 : 0 Jedinstvo (R)
09.09.2012 OFK Šikara 1 : 0 Dinamo
09.09.2012 Rusin 1 : 1 ŽAK
09.09.2012 Susek 4 : 0 Fruškogorski partizan
09.09.2012 16:30 Tatra 0 : 1 Bačka
09.09.2012 16:30 Fruškogorac 6 : 0 Vinogradar
09.09.2012 16:30 Borac 0 : 3 OFK Sirig
09.09.2012 Čenej 3 : 2 Železničar
09.09.2012 Proleter 3 : 3 Sremac
09.09.2012 17:00 Bečej 5 : 1 Proleter
09.09.2012 17:00 Mladost Radost 2 : 0 Napredak
09.09.2012 17:00 Mladost 0 : 2 Budućnost
09.09.2012 17:00 Jedinstvo 0 : 1 Iskra
09.09.2012 16:00 Titel 2 : 1 Miletić
09.09.2012 16:00 Sloga 0 : 4 ŽSK
09.09.2012 16:30 Obilić 2 : 0 Hajduk (G)
09.09.2012 16:00 Hajduk (Č) 5 : 2 Jedinstvo
09.09.2012 16:30 Karađorđevo 0 : 2 Vojvodina
09.09.2012 16:30 Budućnost 4 : 1 Budućnost
09.09.2012 16:30 Krivanj 2 : 2 Bački Hajduk
09.09.2012 16:30 Maglić 0 : 2 Slavija
09.09.2012 16:30 Bačka 2 : 3 Kulpin
09.09.2012 15:30 Budućnost 3 : 1 Graničar (G)
09.09.2012 15:30 Dunav 4 : 1 Sloboda
09.09.2012 15:30 Napredak (V) 4 : 3 Graničar (K)
09.09.2012 15:30 Napredak (P) 2 : 1 Jedinstvo (R)
09.09.2012 15:30 Železničar 0 : 0 Podunavac
09.09.2012 15:30 Hrtkovci 1 : 0 OFK Zeka Buljubaša
09.09.2012 15:30 Jedinstvo (P) 3 : 0 Sloga
09.09.2012 15:30 Borac 4 : 1 Lovac
09.09.2012 16:00 Stepojevac VAGA 5 : 2 OFK Burovo
09.09.2012 16:00 OFK Leštane 1 : 0 Pudarci
09.09.2012 16:00 Velika Krsna 3 : 0 Mladost
09.09.2012 16:00 Kosmaj 1 : 1 Dunavac
09.09.2012 16:00 Boleč 1 : 2 Rabrovac
09.09.2012 16:00 Institut 0 : 1 Torlak
09.09.2012 16:00 Rušanj 3 : 1 Pionir
09.09.2012 16:00 Banja 2 : 0 Policajac
09.09.2012 16:00 Crvenka 2 : 1 Sindjelić
09.09.2012 16:00 Dunav 3 : 3 Studenski Grad
09.09.2012 16:00 Šumadinac 2 : 2 Šećeranac Ada
09.09.2012 16:00 Napredak 0 : 2 Borac
09.09.2012 16:30 Kladušnica 4 : 0 Rtkovo
09.09.2012 11:00 Mala Vrbica 1958 2 : 2 Napredak
09.09.2012 16:30 Lokomotiva 3 : 0 Omladinac
09.09.2012 16:30 Egeta 1 : 1 Pontes
09.09.2012 17:00 Lehel 0 : 0 ŽFK Banat
09.09.2012 17:00 MSK 1 : 2 Potisje
09.09.2012 17:00 Omladinac 1 : 3 Radnički Ratar
09.09.2012 17:00 Mladost 3 : 0 OFK Klek
09.09.2012 17:00 Naftagas 5 : 3 Proleter 2006
09.09.2012 16:30 Proleter 1 : 3 Kolubara
09.09.2012 16:30 Polet 3 : 2 Sloga
09.09.2012 16:30 Nepričava 0 : 3 Ratkovac
09.09.2012 16:30 Dimitrije Tucović 1 : 2 Stepanje
09.09.2012 16:00 Palilulac 2 : 1 Mladost
09.09.2012 16:00 Sloga 0 : 2 Rtanj
09.09.2012 16:30 Draževac 2 : 1 Napredak 2012
09.09.2012 16:30 Ratar 1 : 3 Sloga
09.09.2012 11:00 OFK Tamnič 2 : 3 Srbovo
09.09.2012 17:00 Samarinovac 1 : 1 Miloševo
09.09.2012 17:00 Smedovac 4 : 1 Kovilovo
09.09.2012 17:00 Urovica 5 : 1 Graničar
09.09.2012 17:00 Polet 4 : 4 Slatina
09.09.2012 17:00 Deli Jovan 3 : 0 Ratar
09.09.2012 17:00 Mladost 3 : 1 Malajnica
09.09.2012 17:00 Budućnost 1 : 2 Bogutovačka Banja
09.09.2012 17:00 Mladost 1 : 1 Omladinac
09.09.2012 17:00 Musina reka 0 : 0 Stara Čaršija
09.09.2012 17:00 Popovići 3 : 3 Real
09.09.2012 17:00 Jedinstvo 2 : 1 Miločajac
09.09.2012 17:00 Stari momci 3 : 3 Trmbas
09.09.2012 17:00 Velika Sugubina 0 : 0 Žeželj
09.09.2012 17:00 Divostin 3 : 3 Zastava
09.09.2012 17:00 Studenac 2 : 3 Šumadija 1934
09.09.2012 16:30 Proleter 0 : 2 Vojvoda Milenko
09.09.2012 16:30 Sloga (L) 2 : 2 Stig
09.09.2012 16:30 Metalac 2 : 0 Zemljoradnik
09.09.2012 16:30 Pobeda 2 : 0 Dunav
09.09.2012 16:30 Napredak (B) 2 : 1 Sloga (D)
09.09.2012 16:30 Napredak (N) 1 : 2 Dizel
09.09.2012 16:30 Mlava 5 : 1 Napredak (P)
09.09.2012 16:30 Jedinstvo 8 : 0 Udarnik
09.09.2012 16:30 Napredak 3 : 0 Pomoravlje
09.09.2012 16:30 Mladost 2 : 0 BSK
09.09.2012 16:30 Proleter 3 : 2 Sloga
09.09.2012 16:30 Omladinac 2 : 0 Budućnost
09.09.2012 16:30 Brezovac 2 : 1 Šamot
09.09.2012 16:30 Ranilović 0 : 2 Vrbica
09.09.2012 13:00 Misača 3 : 3 22 Februar
09.09.2012 16:00 Mladost (B) 1 : 7 Sloga
09.09.2012 16:00 Prva Iskra 3 : 0 Granit
09.09.2012 11:00 POFK Letnjikovac 1 : 2 Omladinac
09.09.2012 11:00 Žabar 1 : 5 Jedinstvo
09.09.2012 11:00 Mladost 2011 1 : 0 Rankovac
09.09.2012 11:00 Mladost (SV) 0 : 4 Sava
09.09.2012 11:00 Dušan Silni 2 : 0 Mladost (SL)
09.09.2012 11:00 Sloga 1949 .Mat. 5 : 0 Sloga Trgosped .M.
09.09.2012 11:00 Petrovac 74 2 : 0 Polet
09.09.2012 11:00 Tresnjevka 2 : 0 Krnule 09
09.09.2012 16:00 Bobovik Skupljen 2 : 0 Mladost
09.09.2012 16:00 Hajduk 4 : 2 Sloga .R.
09.09.2012 16:00 Dragojevac 1 : 1 Torpedo
09.09.2012 16:30 OFK Povlen 1 : 5 Mali korak
09.09.2012 16:30 Beloševac 4 : 0 Dupljaj
09.09.2012 16:30 Borac 1 : 4 Paune
09.09.2012 16:30 Mladost (K) 2 : 1 Mladost (DL)
09.09.2012 16:30 Moravac 4 : 0 Sušica 2012
09.09.2012 16:30 Vrhunac 2 : 1 Goblen
09.09.2012 16:30 Resavac 3 : 3 Radnički
09.09.2012 16:30 Beljanica 5 : 0 Mladost
09.09.2012 16:30 Resavac 2 : 1 Rudar
09.09.2012 16:30 Rudar Stenjevac 0 : 3 Sindjelic
09.09.2012 16:00 Partizan (M) 3 : 1 Bresje
09.09.2012 16:00 Ribnik 6 : 1 Partizan (G)
09.09.2012 16:00 Kolonija 0 : 1 Jedinstvo
09.09.2012 16:00 Juhor 2 : 0 Sloboda
09.09.2012 16:00 Sloga 3 : 0 Lipar
09.09.2012 16:00 Napredak 1 : 1 Morava
09.09.2012 16:30 14. Oktobar 3 : 2 Kostrež
09.09.2012 16:30 Kiseljak 0 : 3 Čukarički
09.09.2012 17:00 Pasjak 0 : 8 Parunovac
09.09.2012 17:00 Modrica 0 : 2 Gaglovo
09.09.2012 17:00 Bukovica 2 : 1 Štitari
09.09.2012 11:00 Polet (Š) 5 : 2 Drugari
09.09.2012 17:00 Lipovac 0 : 1 Rasinac
09.09.2012 17:00 Sebečevac 5 : 0 Jablanica
09.09.2012 17:00 Polet (K) 2 : 2 Grkljane
09.09.2012 17:00 Proleter 4 : 1 Tamiš
09.09.2012 17:00 Mladost 2 : 0 Banat
09.09.2012 17:00 Jedinstvo 2 : 0 Sloga
09.09.2012 17:00 Zlatica 3 : 0 OFK Stajicevo
09.09.2012 16:30 Janošik 3 : 3 Vojvodina
09.09.2012 16:30 Vladimirovac 0 : 0 Banat
09.09.2012 16:30 Borac 46 (O) 4 : 0 Slavija
09.09.2012 16:30 Borac (V) 2 : 1 Vajska
09.09.2012 16:30 Neštin 2 : 1 Mladost
09.09.2012 OFK Bosut 0 : 0 Mitros
09.09.2012 Sloga (Z) 1 : 2 Srem
09.09.2012 Fruškogorac 0 : 1 Borac (R)
09.09.2012 Sremac 3 : 4 Noćaj
09.09.2012 Sloga (Č) 0 : 0 Borac (VR)
09.09.2012 Sloga 1 : 0 Napredak
09.09.2012 Fruška Gora 1 : 1 Mladost
09.09.2012 Sremac 5 : 0 OFK Kraljevci
09.09.2012 Borac 0 : 0 Fruškogorac
09.09.2012 Krušedol 0 : 0 PSK Putinci
09.09.2012 Sloga 2 : 1 ČSK Čortanovci
09.09.2012 Borac (S) 1 : 3 Polet
09.09.2012 Borac (J) 0 : 0 Fruškogorac
09.09.2012 16:30 Sinđelić 5 : 2 Graničar
09.09.2012 16:30 Jednota 0 : 3 Omladinac (M)
09.09.2012 16:30 Sremac 2 : 0 Bratstvo
09.09.2012 16:30 Jedinstvo (Lj) 0 : 7 OFK Bikić
09.09.2012 16:30 Borac 1 : 2 Omladinac (B)
09.09.2012 16:30 OFK Bingula 0 : 0 Fruškogorac
09.09.2012 16:30 Jedinstvo (M) 0 : 2 OFK Bačinci
09.09.2012 17:00 Vitez 2 : 5 Mladost
09.09.2012 17:00 OFK Brestač 0 : 4 Srem
09.09.2012 17:00 Sremac 4 : 0 Sloboda
09.09.2012 17:00 Graničar 1 : 1 Kameni
09.09.2012 17:00 Budućnost 3 : 2 Proleter
09.09.2012 17:00 Bistrica 5 : 1 Šumadinac
09.09.2012 17:00 Mladi Borac 1 : 2 OFK Radnički
09.09.2012 16:00 Omladinac 1 : 3 Posavina
09.09.2012 16:00 Jedinstvo 0 : 3 Vukićevica
09.09.2012 16:00 Poljane 0 : 3 Zadrugar
09.09.2012 16:00 Skela 0 : 2 Urovci
09.09.2012 16:00 Trstenica 1 : 3 Belo Polje
09.09.2012 OFK Rogača 0 : 2 4 Juli
09.09.2012 Vis 5 : 4 Crvena zvezda
09.09.2012 Rudar 2012 0 : 8 Mladost
09.09.2012 Mladost 3 : 5 Drlupa
09.09.2012 Nemenikuće 3 : 0 Sloga 2012
09.09.2012 16:00 BSK 2012 2 : 0 OFK Petrovčić
09.09.2012 16:00 Pobednik 1 : 1 Sparta
09.09.2012 16:00 Borac 0 : 3 Mladi proleter
09.09.2012 16:00 BUSK 2 : 0 Olimpija
09.09.2012 16:00 Busije 5 : 0 GAK
09.09.2012 16:00 Kozara 1 : 0 Novi Beograd
09.09.2012 Mladost 1 : 2 Mladi Radnik
09.09.2012 Kotlenik (L) 0 : 0 Kotlenik (G)
09.09.2012 Polet (LJ) 3 : 2 Jedinstvo
09.09.2012 16:30 OFK Student 1 : 3 Napredak
09.09.2012 16:30 Omladinac 5 : 2 Šepšin
09.09.2012 16:30 Dedinje 1 : 0 Kosmajac
09.09.2012 16:30 Vlaska 9 : 0 Borac
09.09.2012 16:30 Senaja 1 : 1 Markovac
09.09.2012 16:30 Hajduk 1 : 2 Budućnost
09.09.2012 16:30 Napredak 2 : 0 Radnik
09.09.2012 16:30 Heroj 0 : 1 Mladost (R)
09.09.2012 16:30 Jedinstvo 1 : 3 Radnicki
09.09.2012 16:30 Omladinac 1 : 1 Polet
09.09.2012 16:30 Popovac 6 : 3 Mladost (GM)
09.09.2012 BSK 4 : 0 Grgurevci
09.09.2012 Planinac 1 : 0 Napredak
09.09.2012 Borac 0 : 1 Polet
09.09.2012 Planinac 2 : 2 Car Uroš
09.09.2012 Vojvodina 1 : 1 Mladost
09.09.2012 16:30 Petka 7 : 2 BSK
09.09.2012 16:30 Strmovo 3 : 0 20. Oktobar
09.09.2012 16:00 Duboko 1 : 1 Sloga
09.09.2012 16:00 Partizan Draževac 0 : 0 Pobeda
09.09.2012 16:00 Crvena Zastava 2 : 2 Baljevac
09.09.2012 16:00 Borac 3 : 0 Proleter
09.09.2012 16:00 Ljubinić 2 : 2 Polet Grabovac
09.09.2012 10:30 Nives 0 : 18 Spartak
09.09.2012 15:30 Novi Bečej 1 : 4 Požarevac
09.09.2012 16:30 Kolibri 5 : 2 Bukovička Banja
09.09.2012 10:00 Novi Sad 2 : 0 Slavija
09.09.2012 10:00 Polet 0 : 5 ČSK Pivara
09.09.2012 10:00 Donji Srem 6 : 2 Indeks
09.09.2012 10:00 Hajduk 0 : 2 Spartak Zlatibor Voda
09.09.2012 14:30 Javor 4 : 0 Arsenal
09.09.2012 11:00 Metalac (K) 1 : 1 Mladost
09.09.2012 16:30 Jadran 4 : 1 Goč
09.09.2012 11:30 Glavaš 2 : 0 Jedinstvo
09.09.2012 10:00 Vršac 8 : 0 Partizan (G)
09.09.2012 Mladi radnik (P) 0 : 1 Osipaonica
09.09.2012 14:00 Šumadija 6 : 0 Sloga (L)
09.09.2012 16:30 Radnicki 0 : 3 Jedinstvo
09.09.2012 16:30 Budućnost 0 : 2 Loznica
09.09.2012 16:30 Savacijum 2 : 0 Radjevac
09.09.2012 12:00 Spartak ZV 5 : 0 Bečej 1918
09.09.2012 12:00 Indeks 0 : 3 Bačka Topola
09.09.2012 12:00 Bačka 1901 0 : 1 Radnički (S)
09.09.2012 15:00 Bačka (P) 0 : 2 Panonija IM Topola
09.09.2012 15:00 Bačka (M) 4 : 3 Njegoš
09.09.2012 Morava 1 : 0 Smederevo
09.09.2012 12:00 Šumadija 6 : 1 AF Duljaj
09.09.2012 16:30 Novi Pazar 5 : 0 FAP
09.09.2012 16:30 Javor 2 : 0 Metalac (GM)
09.09.2012 16:30 Metalac (K) 2 : 0 Sevojno
09.09.2012 16:30 Bane 3 : 1 Čačak 94
09.09.2012 16:30 Jedinstvo Putevi 0 : 4 Sloga (K)
09.09.2012 12:00 Jedinstvo 0 : 2 Rađevac
09.09.2012 12:00 Jedinstvo 0 : 3 Savacijum
09.09.2012 10:00 Spartak ZV 2 : 0 Bečej 1918
09.09.2012 10:00 Indeks 0 : 2 Bačka Topola
09.09.2012 10:00 Bačka 1901 0 : 4 Radnički (S)
09.09.2012 11:00 Potisje 1 : 11 Olimpija
09.09.2012 Glavaš 0 : 0 Jedinstvo
09.09.2012 Seljak 0 : 8 MIP Presing
09.09.2012 Smederevo 3 : 4 Pinkum
09.09.2012 Šumadija 7 : 0 Plana
09.09.2012 10:00 Osecina 2 : 1 Drina
09.09.2012 10:00 Jedinstvo 3 : 0 Rađevac
09.09.2012 11:00 Pazar Juniors 3 : 0 Rudar (KM)
09.09.2012 11:00 OFK Lešak 0 : 5 OFK Ras
09.09.2012 11:00 Jošanica 0 : 6 Kosmet
09.09.2012 11:00 Tutin 0 : 3 OFK Vlada Dimitrijević
09.09.2012 11:00 Rudar (B) 5 : 1 Granit
09.09.2012 09:30 Potisje 7 : 2 Vinogradar
09.09.2012 10:00 Dribling 2 : 1 AFK
09.09.2012 10:00 Sušica 6 : 3 Karađorđe (T)
09.09.2012 10:00 Radnicki 1923 I 1 : 1 Apolon 4 I
Lebron i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Da da...izgovorite to sto vam je palo na pamet...recite slobodno glasno i jasno.... I Zvezda igra tri za tri.