XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 126 utakmica za dan
Nedelja, 16 Avgust 2009

Fudbal

16.08.2009 17:30 Hajduk 0 : 3 Vojvodina
16.08.2009 17:30 Rad 3 : 2 Smederevo
16.08.2009 Proleter (NS) 1 : 2 Srem
16.08.2009 Dinamo 1 : 0 Sloga (K)
16.08.2009 Kolubara 0 : 0 Mladost (A)
16.08.2009 BSK 2 : 0 Mladost
16.08.2009 17:30 Sloboda (Č) 1 : 0 Sloga (P)
16.08.2009 17:30 Mačva 0 : 0 Sloboda (U)
16.08.2009 Rudar Alpos 3 : 2 Balkanski
16.08.2009 Car Konstantin 4 : 1 Svrljig
16.08.2009 Jedinstvo (P) 3 : 2 Timok
16.08.2009 Vlasina 0 : 1 Sinđelić
16.08.2009 Senta 2 : 1 Spartak (D)
16.08.2009 Dolina 2 : 2 Palić
16.08.2009 Kovačevac 1 : 1 Radnički (O)
16.08.2009 Grafičar 1 : 0 Dorćol
16.08.2009 Hajduk 2 : 2 Sindjelić
16.08.2009 Bane 2 : 2 Polet (T)
16.08.2009 Orlovac 4 : 0 Sušica
16.08.2009 Erdoglija Šumadija 1903 1 : 0 Mokra Gora
16.08.2009 Vodojaža 0 : 1 Mladost (O)
16.08.2009 Prijevor 2 : 3 Polet (LJ)
16.08.2009 Sloga (LŠ) 0 : 2 Sloga (BB)
16.08.2009 Osečina 1 : 0 Ribnica
16.08.2009 Sloga (S) 2 : 0 Radnički (K)
16.08.2009 Krušik 2 : 2 Polimlje
16.08.2009 Zlatar 2 : 2 Loznica
16.08.2009 Šapine 3 : 0 Selevac
16.08.2009 Zvižd 1 : 2 Jasenica 1911
16.08.2009 Homoljac 4 : 1 Omladinac (Š)
16.08.2009 Seljak 6 : 1 Železničar Inon
16.08.2009 Partizan (BB) 4 : 2 Crvena zvezda (S)
16.08.2009 Borac 3 : 1 Gruža
16.08.2009 Jastrebac (B) 3 : 0 Pukovac
16.08.2009 Radan 1 : 1 Pusta Reka
16.08.2009 OFK Brzi Brod 1 : 2 Žitorađa
16.08.2009 Bobište 1 : 4 Vučje
16.08.2009 Mladost (L) 2 : 2 BSK Bujanovac
16.08.2009 Mladost (B) 3 : 3 Zloćudovo
16.08.2009 Trajal 2 : 1 Trudbenik
16.08.2009 Trgovački 2 : 0 Kablovi
16.08.2009 Slatina (B) 3 : 1 Borac
16.08.2009 Sloga (Ć) 1 : 1 Pepeljevac
16.08.2009 Borac 4 : 0 Crvena zvezda
16.08.2009 Bačka 1901 3 : 0 Kozara
16.08.2009 Jedinstvo 2 : 2 Radnički (B)
16.08.2009 Borac 1 : 0 Polet (K)
16.08.2009 Radnički (I) 0 : 0 Ljukovo
16.08.2009 Hajduk 0 : 1 Omladinac
16.08.2009 Budućnost (M) 2 : 0 Mladost
16.08.2009 Žarkovo 6 : 0 Posavac Tišma
16.08.2009 GSP Polet 0 : 0 Slavija
16.08.2009 Borac (O) 0 : 4 Crvena zvezda (MML)
16.08.2009 PKB 1 : 1 Budućnost (D)
16.08.2009 Milutinac 1 : 0 Trudbenik
16.08.2009 Napredak 3 : 1 Proleter Lasta
16.08.2009 Rudar 4 : 1 Ibar
16.08.2009 Tutin 2 : 1 Kraljevo Hajduk
16.08.2009 Jedinstvo 1 : 0 Magnohrom
16.08.2009 Borac (V) 3 : 1 Mataruge
16.08.2009 Borac (A) 3 : 0 Goč
16.08.2009 Radnički 2 : 2 Braća Vuković
16.08.2009 Morava 2 : 2 Budućnost
16.08.2009 Savinac 8 : 2 Višesava
16.08.2009 Sečica 1 : 1 Zlatibor voda
16.08.2009 Luna Avijatičar 0 : 3 Jasen
16.08.2009 Arilje 1 : 2 GP Zlatibor
16.08.2009 Jedinstvo 0 : 1 Polet
16.08.2009 Perućac 0 : 1 Crnokosa
16.08.2009 Zlatibor (Č) 2 : 0 Napredak
16.08.2009 Jedinstvo 1 : 0 Šumadija
16.08.2009 Budućnost 0 : 1 Drugovac
16.08.2009 Sloboda 1 : 5 Železničar (K)
16.08.2009 Radnik 2 : 2 Sloga
16.08.2009 Železničar (S) 2 : 0 Omladinac
16.08.2009 Udarnik 3 : 0 Lunjevac
16.08.2009 Mladi borac 1 : 2 Cerovac
16.08.2009 Mladi radnik 1 : 3 Napredak
16.08.2009 Čegar 1 : 2 Omladinac (GK)
16.08.2009 Budućnost (PK) 2 : 4 Mramor
16.08.2009 Sloboda 2 : 1 Proleter (M)
16.08.2009 Vulkan 3 : 7 Vrtište
16.08.2009 Delijski Vis 0 : 1 Radnički (T)
16.08.2009 Stevan Nešticki 0 : 5 Palilulac
16.08.2009 Bačka (M) 1 : 2 Tisa
16.08.2009 Vinogradar 1 : 3 AFK
16.08.2009 Proleter 1 : 1 Bajša
16.08.2009 Tavankut 2 : 1 Krivaja
16.08.2009 Zadrugar 4 : 1 Bilećanin
16.08.2009 Mladost (BD) 1 : 0 Vojvodina
16.08.2009 Potisje 0 : 0 Naftagas (B)
16.08.2009 ŽAK 1 : 0 Borac (A)
16.08.2009 17:00 Kula 4 : 2 Graničar
16.08.2009 17:00 Omladinac (B) 4 : 3 BSK
16.08.2009 17:00 Rusin 0 : 3 Radnički
16.08.2009 Sloga Milšped 2 : 1 Borac (M)
16.08.2009 Jadran 0 : 0 Hajduk (B)
16.08.2009 LSK Laćarak 1 : 1 Dunav
16.08.2009 Fruškogorac 0 : 2 Hajduk (V)
16.08.2009 Mladost 2 : 1 PSK Putinci
16.08.2009 Graničar (K) 0 : 0 Graničar (A)
16.08.2009 Fruškogorac 1 : 3 Dunav
16.08.2009 Podunavac 1 : 1 Železničar (I)
16.08.2009 ČSK Čortanovci 1 : 0 Sloga
16.08.2009 Sremac 1 : 0 Polet
16.08.2009 OFK Beograd 2 : 1 Borac (Č)
16.08.2009 Bežanija 3 : 3 Čukarički Stankom
16.08.2009 Vojvodina 2 : 0 Sloga (K)
16.08.2009 Jagodina 0 : 1 BSK Borča
16.08.2009 Radnički (N) 2 : 1 Šumadija Radnički 1923
16.08.2009 Rad 1 : 2 Partizan
16.08.2009 OFK Beograd 1 : 1 Radnički (O)
16.08.2009 Teleoptik 5 : 0 Napredak
16.08.2009 Zemun 1 : 4 Crvena zvezda
16.08.2009 Vojvodina 2 : 0 Sloga (K)
16.08.2009 Čukarički Stankom 1 : 4 BSK Borča
16.08.2009 Borac (Č) 1 : 0 Mačva
16.08.2009 Radnički (N) 1 : 0 Timok
16.08.2009 Partizan 10 : 0 Šumadija Radnički 1923
16.08.2009 Sloga (K) 0 : 3 Crvena zvezda
16.08.2009 Zemun 2 : 5 Rad

Vaterpolo

16.08.2009 Jagodina 6 : 12 Kraljevo
16.08.2009 Paraćin 9 : 11 Valis
16.08.2009 Vračar 5 : 7 Senta
16.08.2009 Jezero 16 : 9 Proleter
16.08.2009 Kolubara 13 : 15 Spartak
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.