XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 97 utakmica za dan
Nedelja, 25 Novembar 2007

Fudbal

25.11.2007 ČSK Pivara 1 : 1 Radnički (P)
25.11.2007 BSK Borča 2 : 0 Voždovac
25.11.2007 Novi Sad 0 : 0 Vlasina
25.11.2007 Mladenovac 1 : 0 Hajduk
25.11.2007 Jagodina 2 : 1 Zemun
25.11.2007 Novi Pazar 1 : 2 Mladost (A)
25.11.2007 Sevojno 2 : 1 Rad
25.11.2007 Srem 3 : 0 Radnički (N)
25.11.2007 Mačva 1 : 1 Železničar
25.11.2007 Sloboda (Č) 3 : 1 Sloga (K)
25.11.2007 Trajal 0 : 2 Kopaonik
25.11.2007 Rudar Alpos 1 : 2 Sloga (L)
25.11.2007 Dubočica 3 : 1 Železničar (N)
25.11.2007 Železničar (VB) 2 : 1 Balkanski
25.11.2007 Proleter 1 : 0 Spartak (S)
25.11.2007 Radnički (S) 1 : 1 Big Bul
25.11.2007 Spartak (D) 1 : 1 Tekstilac
25.11.2007 Posavac Tišma 1 : 4 Radnički (JP)
25.11.2007 Sopot 1 : 1 Radnički (O)
25.11.2007 Železničar 1 : 1 BASK
25.11.2007 Kolubara 0 : 1 Sindjelić
25.11.2007 Beograd 0 : 1 Šumadija
25.11.2007 Srem 3 : 4 Lokomotiva
25.11.2007 Polet (Lj) 3 : 3 Sloga (S)
25.11.2007 Vodojaža 0 : 2 Sloga (P)
25.11.2007 Dragačevo 2 : 0 FAP
25.11.2007 Bane 1 : 1 Polet (T)
25.11.2007 Jasen 2 : 0 Pobeda
25.11.2007 Partizan (D) 1 : 0 Mokra Gora
25.11.2007 Tutin 1 : 0 Erdoglija
25.11.2007 Partizan (KM) 2 : 2 Jošanica
25.11.2007 Omladinac 3 : 1 Železničar
25.11.2007 Homoljac 0 : 2 Radnički Stobeks
25.11.2007 Radnički (V) 4 : 3 Jadar (GD)
25.11.2007 Zvižd 1 : 0 Krušik
25.11.2007 Jasenica 1911 0 : 2 Jadar (S)
25.11.2007 Car Konstantin 0 : 1 Proleter
25.11.2007 Vučje 0 : 3 Radan
25.11.2007 Mladost (M) 2 : 1 Jedinstvo
25.11.2007 Mladost (L) 5 : 1 Zemljoradnik
25.11.2007 BSK Bujanovac 3 : 1 Jastrebac Proleter
25.11.2007 Putevi 2 : 2 Temnić Lipa
25.11.2007 Hajduk Veljko 4 : 1 Sloga (Ć)
25.11.2007 Sloga (D) 1 : 4 Rudar (B)
25.11.2007 PKB 5 : 0 Poštar
25.11.2007 Slavija 0 : 0 BSK Batajnica
25.11.2007 Crvena zvezda (MML) 3 : 0 Resnik
25.11.2007 Lisović 2 : 0 Vinča
25.11.2007 Budućnost (D) 2 : 1 Kovačevac
25.11.2007 Žarkovo 2 : 0 Grafičar
25.11.2007 Milutinac 3 : 1 Trudbenik
25.11.2007 Borac 3 : 1 Mataruge
25.11.2007 Polet 2 : 2 Goč
25.11.2007 Braća Vuković 1 : 0 Budućnost
25.11.2007 Popovići 2 : 0 Morava (M)
25.11.2007 Magnohrom 0 : 0 Karađorđe
25.11.2007 Morava (S) 1 : 1 Omladinac
25.11.2007 Omladinac (Z) 2 : 1 Prilike
25.11.2007 Ovčar 1 : 2 Prijevor
25.11.2007 Miokovci 3 : 0 Slatina
25.11.2007 Autoprevoz 0 : 3 Rudar
25.11.2007 Jedinstvo (GG) 2 : 0 Mladost (P)
25.11.2007 Jedinstvo (K) 3 : 0 Mladost (A)
25.11.2007 Napredak 4 : 1 Jedinstvo (P)
25.11.2007 Sloboda 1 : 1 Jadran
25.11.2007 AFK 3 : 0 Bajša
25.11.2007 Tavankut 1 : 3 Vinogradar
25.11.2007 Solid 0 : 2 Tisa
25.11.2007 Đurđin TB 3 : 0 Potisje
25.11.2007 Proleter 2 : 0 Bačka (M)
25.11.2007 Eđšeg 1 : 2 Bačka (P)

Košarka

25.11.2007 Cibona 90 : 81 FMP
25.11.2007 Vrbas 107 : 77 Železničar
25.11.2007 Loznica 81 : 69 Radnički
25.11.2007 Partizan 60 : 69 Hemofarm
25.11.2007 Požega 90 : 66 Play Off

Odbojka

25.11.2007 Železničar 1 : 3 GIK Banat
25.11.2007 Novi Pazar 2 3 : 1 Ribnica 04
25.11.2007 Župa 3 : 0 Mladost
25.11.2007 Antena 3 : 1 Tutin Dalas
25.11.2007 Gimnazijalac 3 : 0 Zvečan
25.11.2007 Župa 3 : 0 Novi Pazar
25.11.2007 Bane 0 : 3 Vrnjačka Banja
25.11.2007 Latice 3 : 2 Napredak

Rukomet

25.11.2007 Crvena Zvezda 35 : 29 Jugović
25.11.2007 Mladost Čelik 26 : 23 Vrbas
25.11.2007 Radnički 25 : 22 Župa
25.11.2007 Smederevo 28 : 27 Dinamo
25.11.2007 Leskovac 28 : 29 Jugopetrol Železničar
25.11.2007 Zlatar 26 : 17 Rudar
25.11.2007 Zaječar 26 : 25 Novi Pazar
25.11.2007 Vlasotince 29 : 20 Bor 2
25.11.2007 Dinamo 22 : 24 Kikinda
25.11.2007 Naisa 33 : 22 Napredak
25.11.2007 Medicinar 34 : 31 Crvena Zvezda
25.11.2007 Lasta Radnički 33 : 23 Radnički
25.11.2007 Max Sport 35 : 24 Metalac
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.