Loznica
Real
Jošanica
Dragačevo uz pomoć sudija pobedilo FAP-a
U pretposlednjem kolu jesenjeg dela prvenstva u Zoni Morava, fudbaleri FAP-a u Guči su doživeli poraz od domaćeg Dragačeva sa 2-0. Ne boli boli toliko poraz koliko ponašanje pojedinih igrača Dragačeva, kao što su Milekić, Vuletić i Slavković koji nisu birali način kako da udaraju igrače FAP-a, kao i ponašanje sudijske trojke iz Kragujevca u sastavu Miljković, Stevanović i Petrović koji nisu hteli ili smeli da vide i sankcionišu divljanje Vuletića, Milekića i Slavkovića. U Upravi kluba su ogorčeni takvim ponašanjem i sudija i pojedinih igrača Dragačeva, pa će zato izdati i zvanično saopštenje o ne milim scenama u Guči. Poveli su domaći u 5 minutu. Sa desne strane centrirao je Pešić, a Vuletić je u skoku rukom odgurnuo Šiljka koji je loptu imao na ruci i glavom postigao gol. Dok su svi očekivali faul u korist FAP-a, Miljković je pokazao na centar. Potom FAP ima dobru priliku u 23 minutu, ali mladi Komarica šalje loptu za malo pored gola. Taj atak ka golu Dragačeva kao da je bio signal Miljkoviću da svaki prelazak FAP-a preko centra preseca zviždukom pište, pa tako “kamionžije“ do kraja prvog dela nisu mogle ozbiljnije da zaprete golmanu domaćih, dok je Dragačevo u 36. Minutu preko Pešića pogodilo stativu. U drugom delu ista slika na terenu koji je bio prekriven snegom 4-5 cm, mada je u 57. minutu Luković mogao da poravna rezultat kada se našao sam ispred golmana Dragačeva, ali u završnici nije se najbolje snašao i lopta je otišla preko gola. Potom domaći pokušavaju preko Kaličanina, ali Šiljak odlično interveniše. U 68. Minutu domaći dolaze do prednosti od 2-0. Ponovo je u glavnoj ulozi bio Miljković koji nije sankcionisao prekršaj Vuletića nad Džulovićem, već je dosudio indirektan udarac za domaće na 20. metara od gola Šiljka. Kaličanin je odigrao do Milekića, a on savladao Šiljka. Do kraja meča domaći su se uglavnom branili, a „kamiondžije“ nisu uspele, zahvaljujući sudijama da priđu golu Dragačeva, pa je tako u 79. minutu drugi pomoćnik Petrović signalizirao ofsajd kada je Mršević sa 30. metara uputio udarac ka golu Dragačeva, što je naravno izazvalo smeh i u publici.