XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 110 utakmica za dan
Nedelja, 4 Novembar 2007

Fudbal

04.11.2007 Partizan 3 : 3 Vojvodina
04.11.2007 Srem 2 : 0 Novi Pazar
04.11.2007 Rad 1 : 0 Mladenovac
04.11.2007 Hajduk 1 : 2 BSK Borča
04.11.2007 Vlasina 0 : 0 Radnički (P)
04.11.2007 Šumadija 1903 0 : 2 Mladi radnik
04.11.2007 Sloboda (Č) 3 : 1 Morava (VP)
04.11.2007 Železničar (VB) 2 : 2 Župa
04.11.2007 Dubočica 1 : 1 Kopaonik
04.11.2007 Rudar Alpos 0 : 2 Dinamo
04.11.2007 Trajal 0 : 0 OFK Niš
04.11.2007 Palić Koming 3 : 1 Mladost
04.11.2007 Spartak (D) 1 : 1 Spartak (S)
04.11.2007 Radnički (S) 0 : 1 Indjija
04.11.2007 Radnički (O) 0 : 1 Radnički (JP)
04.11.2007 Posavac Tišma 3 : 0 BASK
04.11.2007 Sopot 3 : 2 Obilić
04.11.2007 Železničar 1 : 0 Sindjelić
04.11.2007 Dorćol 2 : 3 Šumadija
04.11.2007 Kolubara 0 : 0 Teleoptik
04.11.2007 Beograd 0 : 1 Lokomotiva
04.11.2007 Tutin 0 : 2 Polet (Lj)
04.11.2007 Partizan (KM) 0 : 0 Šumadija (A)
04.11.2007 Jošanica 1 : 0 Partizan (D)
04.11.2007 Erdoglija 1 : 0 Jasen
04.11.2007 Orlovac 0 : 1 Bane
04.11.2007 Pobeda 2 : 2 Takovo
04.11.2007 Polet (T) 1 : 2 Vodojaža
04.11.2007 Jedinstvo Putevi 3 : 0 Sloga (P)
04.11.2007 Jasenica 1911 1 : 2 Sindjelić
04.11.2007 Ribnica 1 : 0 Rudar
04.11.2007 Krušik 1 : 0 Homoljac
04.11.2007 Jadar (GD) 3 : 0 VGSK
04.11.2007 Drina 0 : 3 Loznica
04.11.2007 Radnički Stobeks 9 : 1 Železničar
04.11.2007 Mladost (L) 0 : 0 Lužnica
04.11.2007 BSK Bujanovac 3 : 1 Topličanin
04.11.2007 Zemljoradnik 2 : 1 Napredak
04.11.2007 Sloga 3 : 1 Žitorađa
04.11.2007 Radnik Rosa 2 : 0 Zloćudovo
04.11.2007 Radan 2 : 2 Proleter
04.11.2007 Sloga (D) 3 : 1 Putevi
04.11.2007 Jedinstvo 2 : 0 SFS Borac
04.11.2007 Pepeljevac 4 : 2 Hajduk Veljko
04.11.2007 Trgovački 2 : 0 Bor
04.11.2007 Sloga (Ć) 3 : 1 Rtanj
04.11.2007 PKB 1 : 0 BSK Batajnica
04.11.2007 Slavija 3 : 1 Vinča
04.11.2007 Crvena zvezda (MML) 2 : 0 Balkan
04.11.2007 Lisović 3 : 2 Kovačevac
04.11.2007 Budućnost (D) 2 : 0 Borac (O)
04.11.2007 Žarkovo 1 : 0 Trudbenik
04.11.2007 Rudar 1 : 2 Magnohrom
04.11.2007 Morava (S) 2 : 0 Popovići
04.11.2007 Morava (M) 1 : 0 Grdica
04.11.2007 Jedinstvo 1 : 1 Polet
04.11.2007 Budućnost 1 : 0 Borac
04.11.2007 Radnik 2 : 2 Kraljevo Hajduk
04.11.2007 Omladinac (Z) 1 : 0 Prijevor
04.11.2007 Prilike 5 : 0 Slatina
04.11.2007 Ovčar 1 : 1 Rudar
04.11.2007 Miokovci 1 : 1 Mladost (P)
04.11.2007 Autoprevoz 1 : 0 Franc Komerc
04.11.2007 Jedinstvo (GG) 2 : 1 Mladost (A)
04.11.2007 Jedinstvo (K) 1 : 1 Napredak
04.11.2007 Beli Orao 4 : 1 Napredak
04.11.2007 Sloga (B) 5 : 2 Vojvoda Milenko
04.11.2007 Polet 2 : 0 Sloga (K)
04.11.2007 Dunavac 2 : 0 Zadrugar (O)
04.11.2007 Šapine 5 : 1 Sloga (D)
04.11.2007 Borac (VL) 1 : 1 Petar Dobrnjac
04.11.2007 Crni Vrh 1 : 3 Borac (Ž)
04.11.2007 Obilić 7 : 1 Zadrugar (T)
04.11.2007 Proleter 4 : 2 Jadran
04.11.2007 Eđšeg 2 : 1 Đurđin TB
04.11.2007 Bačka (P) 1 : 1 Solid
04.11.2007 Bačka (M) 1 : 0 Tavankut
04.11.2007 Tisa 5 : 1 AFK
04.11.2007 Vinogradar 2 : 1 Sloboda
04.11.2007 Čoka 3 : 2 Bajša
04.11.2007 7. Juli 0 : 1 Stolice
04.11.2007 Jedinstvo 3 : 0 Bratstvo
04.11.2007 Sevojno 3 : 0 Sloboda (Č)
04.11.2007 Šumadija (A) 4 : 1 Čačak 94
04.11.2007 Javor 2 : 1 Mladost (L)
04.11.2007 Metalac (GM) 3 : 0 Jedinstvo Putevi
04.11.2007 FAP 1 : 1 Sloga (P)
04.11.2007 Autoprevoz 4 : 3 Javor
04.11.2007 Karadjordje (T) 0 : 1 Budućnost (A)
04.11.2007 Sloga (K) 3 : 1 Kopaonik (L)

Košarka

04.11.2007 Lions 87 : 71 Sloga
04.11.2007 Kikinda 54 : 71 FMP 2
04.11.2007 Partizan 61 : 52 Proleter
04.11.2007 Voždovac 79 : 49 Požega
04.11.2007 Jugobanat 71 : 59 Vojvodina 2 Voda Jazak
04.11.2007 Šabac 84 : 65 Gradac
04.11.2007 Dubočica 60 : 112 Radnički

Odbojka

04.11.2007 Antena 3 : 1 SFS Borac
04.11.2007 Ribnica 2 3 : 1 Ribnica 04
04.11.2007 Napredak 3 : 1 Župa
04.11.2007 Tomako 3 : 0 Zvečan
04.11.2007 Profil 1 : 3 Kraguj
04.11.2007 Radnički 2 3 : 0 Jagodina 2

Rukomet

04.11.2007 Radnički 27 : 28 Proleter
04.11.2007 Vrbas 31 : 31 Jugović
04.11.2007 Spartak 16 : 27 Crvenka
04.11.2007 Jugopetrol Železničar 27 : 31 Priboj
04.11.2007 Jastrebac 32 : 25 Bane
04.11.2007 Topličanin 41 : 37 Nišekspres Jugopetrol
04.11.2007 ORK Beograd 30 : 40 Metalac
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.