Trajal
SFS Borac

Slatina remizirala sa knjaževačkim Timočaninom

25.08.2011 Dragan Popaz

Fudbaleri OFK Slatine rezmizirali su  u 1. kolu Pomoravsko – Timočke zone rezultatom 2:2 (0:0) protiv tima Timočanina. Strelci za domaću ekipu bili su: Čaurević 63. i Maletić u 88.minutu. Kod gostiju Veselinović 64. i Stojadinović u 75.minutu. Glavni arbitar Slađan Rajković iz Obreža imao je pune rike posla. Podelio je dva crvena kartona, Cokiću u domaćoj i Milivojeviću u gostujućoj ekipi. Još pet fudbalera  dobilo je javnu opomenu.

Ekipa Slatine sa promenjenim timom u odnosu na prošlu sezonu u prvom poluvremenu pružala je dobar otpor gostujućoj ekipi. „Timočanin“ je bio nadmoćniji i imao više pravih šansi za gol, dok su "žuti" pretili iz kontra napada. Drugo poluvreme donelo je više uzbuđenja na obe strane, viđeno je i četiri pogotka najpre Čaurević je doveo Slatinu u vodstvo u 63.minutu 1:0. Igrači Timočanina su u narednom napadu izjednačili preko Veselinovića 1:1. Gosti iz Knjaževca su svoju dobru igru krunisali u 75.minutu kada je Stojadinović savladao čuvara mreže Slatine Milenovića 1:2. Za bod slatine na početku prvenstva postarao se Maletić u 88.minutu. Naredne nedelje Slatina gostuje FUD-u u Brusu.