XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 324 utakmica za dan
Nedelja, 10 Mart 2019

Fudbal

10.03.2019 15:00 Dinamo 0 : 0 Čukarički
10.03.2019 15:00 Spartak ŽK 3 : 2 Radnik
10.03.2019 17:00 Voždovac 1 : 0 Partizan
10.03.2019 17:00 Proleter 0 : 0 Rad
10.03.2019 17:00 OFK Bačka 0 : 1 Mačva
10.03.2019 15:00 Budućnost 1 : 0 Zlatibor
10.03.2019 15:00 Bežanija 1 : 2 Javor Matis
10.03.2019 15:00 Novi Pazar 2 : 0 Metalac
10.03.2019 15:00 Radnički 1923 1 : 1 OFK Žarkovo
10.03.2019 15:00 Borac 0 : 3 TSC
10.03.2019 15:00 Sloboda 1 : 0 Bečej 1918
10.03.2019 18:00 Široki Brijeg 0 : 3 Sarajevo
10.03.2019 14:30 Bokelj 1 : 1 Berane
10.03.2019 14:30 Dečić 1 : 2 Kom
10.03.2019 14:30 Jedinstvo 0 : 1 Jezero
10.03.2019 14:30 OFK Mladost Lješkopolje 1970 4 : 1 Igalo
10.03.2019 14:30 Otrant 0 : 0 Arsenal
10.03.2019 10:00 Adria 3 : 0 Čelik
10.03.2019 14:30 Polet Stars 5 : 0 Gorštak
10.03.2019 13:00 Drezga 2 : 3 Crvena stijena
10.03.2019 14:00 Cetinje 0 : 0 Hajduk
10.03.2019 14:00 Sloga (SB) 0 : 4 Sloga (R)
10.03.2019 14:30 Borac 0 : 1 Kabel
10.03.2019 14:30 Dunav 1 : 1 Železničar
10.03.2019 14:00 Provo 2 : 0 Sloga 33
10.03.2019 14:00 Drina 0 : 0 Jedinstvo (Ub)
10.03.2019 11:00 Polet (LJ) 1 : 3 Smederevo 1924
10.03.2019 14:00 Proleter Mihajlovac 1 : 0 FAP
10.03.2019 11:00 SFS Borac 0 : 1 Temnić 1924
10.03.2019 15:00 Radan 2 : 1 Jedinstvo (P)
10.03.2019 11:00 Car Konstantin 2 : 0 Zaplanjac
10.03.2019 12:00 Stepojevac Vaga 0 : 5 IMT
10.03.2019 11:00 Prva Iskra 1 : 2 Grafičar
10.03.2019 14:30 Zvezdara 0 : 2 Kolubara
10.03.2019 14:30 Crvena Zvezda 3 : 0 Brodarac
10.03.2019 14:30 ŽAK 0 : 1 Radnički (S)
10.03.2019 14:30 Jugović 2 : 1 Podrinje
10.03.2019 14:30 Hajduk (Č) 0 : 3 Podunavac
10.03.2019 14:30 Tatra 0 : 0 LSK Laćarak
10.03.2019 14:30 Jedinstvo (SP) 0 : 0 Sloga (T)
10.03.2019 14:30 Sremac Vojka 0 : 1 Radnički (Š)
10.03.2019 14:30 Mladost (T) 1 : 1 Tavankut
10.03.2019 14:30 Tekstilac 0 : 2 Radnički 1912
10.03.2019 14:30 Radnički (S) 0 : 0 OFK Vrbas
10.03.2019 14:30 Tisa 2 : 0 Budućnost
10.03.2019 15:00 Jedinstvo (GS) 4 : 1 Jedinstvo (P)
10.03.2019 15:00 Mladost (M) 0 : 2 Pčinja
10.03.2019 15:00 Vranjska Banja 2 : 1 Balkanski
10.03.2019 15:00 OFK Niš 1 : 3 OFK Brzi Brod
10.03.2019 11:00 Tanasko Rajić 4 : 1 Mladost (B)
10.03.2019 15:00 Levač 0 : 1 Rembas
10.03.2019 15:00 Jedinstvo (M) 3 : 1 Župa
10.03.2019 15:00 Napredak (D) 1 : 3 OFK Kosanica
10.03.2019 15:00 Žitorađa 4 : 0 Dragocvet
10.03.2019 15:00 Juhor 2 : 1 Morava 1918
10.03.2019 15:00 OFK Topličanin 5 : 0 Jastrebac (VŠ)
10.03.2019 15:00 Jastrebac (B) 5 : 0 Bošnjane
10.03.2019 15:00 Majdanpek 1 : 1 Moravica
10.03.2019 15:00 Malošište 1 : 2 Đerdap
10.03.2019 15:00 Naša krila 1936 2 : 3 Timok 1919
10.03.2019 15:00 Timočanin 2 : 0 OFK Slatina
10.03.2019 15:00 Rudar Alpos 1 : 2 Kablovi
10.03.2019 15:00 Hajduk Veljko 3 : 0 BSK
10.03.2019 10:00 Torlak 1 : 1 BSK Batajnica
10.03.2019 10:00 Borac 4 : 2 Leštane
10.03.2019 14:30 Napredak 1 : 0 Hajduk
10.03.2019 14:30 Budućnost 0 : 0 Studenski Grad
10.03.2019 15:00 Sremčica 7 : 1 Komgrap
10.03.2019 14:30 Vojvodina 0 : 1 Rusanda
10.03.2019 14:30 Lehel 0 : 1 Delija
10.03.2019 14:30 Omladinac FAM 4 : 5 Banat
10.03.2019 14:30 Naftagas 6 : 0 Proleter 2006
10.03.2019 14:30 Radnički 1911 0 : 1 Mladost (BD)
10.03.2019 14:30 Borac 0 : 0 Crvena zvezda (VS)
10.03.2019 15:00 Hercegovac 1 : 0 Stari Grad
10.03.2019 15:00 Borac 46 2 : 1 OFK Odžaci
10.03.2019 15:00 Slavija 0 : 0 ŽAK
10.03.2019 15:00 Budućnost (P) 0 : 0 Polet (S)
10.03.2019 15:00 Lipar 0 : 3 Kulpin
10.03.2019 15:00 Radnički 1918 3 : 1 Vojvodina (T)
10.03.2019 14:30 Borac (M) 1 : 1 Ljukovo
10.03.2019 14:30 Napredak 2 : 0 Sloven
10.03.2019 14:30 Borac (K) 0 : 0 Sloboda (DT)
10.03.2019 14:30 Budućnost 4 : 1 PSK Putinci
10.03.2019 14:30 Jadran 2 : 0 Graničar 1924
10.03.2019 14:30 Polet (NK) 2 : 0 Donji Petrovci
10.03.2019 14:30 Kupinovo 0 : 3 Partizan
10.03.2019 15:00 Senta 2 : 1 Jadran
10.03.2019 15:00 Proleter (Nj) 7 : 2 Sutjeska
10.03.2019 15:00 Vojvodina 3 : 0 Iskra
10.03.2019 15:00 Đurđin 2 : 1 Obilić
10.03.2019 15:00 Preporod 2 : 0 Vinogradar
10.03.2019 15:00 Javor 2 : 1 Resavac
10.03.2019 15:00 Mladost (S) 1 : 3 OFK Batinac
10.03.2019 15:00 Bratstvo 4 : 2 Omladinac
10.03.2019 15:00 OFK Bratstvo 0 : 2 Napredak
10.03.2019 15:00 Partizan 1 : 3 Kušiljevo
10.03.2019 15:00 Juhor 2 : 1 Hajduk
10.03.2019 15:00 Mladost (K) 1 : 5 Kolare
10.03.2019 11:00 Jedinstvo (P) 2 : 2 Napredak
10.03.2019 15:00 FUD 0 : 2 Mačkovac
10.03.2019 15:00 Vinogradar 1 : 1 Jedinstvo 1936
10.03.2019 15:00 Donji Kopaonik 2 : 1 Kupci
10.03.2019 15:00 Sloga (M) 7 : 1 Poljoprivrednik
10.03.2019 15:00 Šanac 2 : 2 13. April
10.03.2019 14:00 Mladi Borac 0 : 0 Mladost (DD)
10.03.2019 14:00 Jedinstvo (MZ) 4 : 3 Duško
10.03.2019 14:00 Jedinstvo (ŠT) 2 : 2 Dušan Silni
10.03.2019 14:00 Karađorđe 1 : 0 Podrinje
10.03.2019 14:00 Hajduk Stanko 1 : 2 Sloga (LŠ)
10.03.2019 14:00 Cer 1 : 3 Sloga (BO)
10.03.2019 14:30 Jedinstvo (V) 1 : 0 Sloga (BNS)
10.03.2019 14:30 Polet 0 : 0 Spartak 1911
10.03.2019 14:30 Crvena zvezda 0 : 1 Potporanj
10.03.2019 14:30 Vojvodina (S) 1 : 4 Partizan (G)
10.03.2019 14:30 Dolina 0 : 1 Borac (St)
10.03.2019 14:30 Vulturul 0 : 0 Jedinstvo Stević
10.03.2019 14:30 Strela 4 : 1 Partizan (U)
10.03.2019 14:30 Radnički (B) 2 : 0 Dunav
10.03.2019 15:00 Sloga 0 : 4 Doljevac
10.03.2019 15:00 Radnički 1947 1 : 6 Morava (Ž)
10.03.2019 15:00 Moravac 1 : 1 Radnički 1924
10.03.2019 15:00 Elid 0 : 3 Rasovača
10.03.2019 15:00 Zemljoradnik 2 : 0 Moravac
10.03.2019 15:00 Mladost (B) 5 : 0 Palilula
10.03.2019 15:00 Korićani 2 : 1 Borac (D)
10.03.2019 15:00 Pobeda 1926 3 : 1 Sloboda
10.03.2019 15:00 Šumadinac (KG) 1 : 1 Slavija
10.03.2019 15:00 Jedinstvo 0 : 1 Srbija
10.03.2019 15:00 Kutlovo 2 : 2 Erdoglija 1931
10.03.2019 15:00 21. oktobar 1 : 1 Mladost (P)
10.03.2019 15:00 Šumadija 1934 1 : 1 OFK Bagremar
10.03.2019 14:00 Čajetina 6 : 2 Prvi partizan
10.03.2019 14:00 Savinac 1 : 2 Ježevica
10.03.2019 14:00 Lazarica 4 : 4 Sečica
10.03.2019 14:00 Ariljska rampa 1 : 3 Crnokosa
10.03.2019 14:00 Omladinac 4 : 0 Jedinstvo
10.03.2019 14:00 Polet 2 : 1 Perućac
10.03.2019 14:00 Jasen 3 : 0 Višesava
10.03.2019 00:00 Jedinstvo (G) 1 : 1 Šumadija
10.03.2019 00:00 Železničar 2 : 2 Vučje
10.03.2019 Sloga 0 : 1 Polet
10.03.2019 Mladi borac 1 : 4 OFK Morava
10.03.2019 00:00 Zloćudovo 4 : 0 Kumarevo 65
10.03.2019 00:00 Mladost 1959 1 : 1 Umac
10.03.2019 00:00 OFK Brza 0 : 1 Bobište
10.03.2019 Progres 0 : 1 Čekmin
10.03.2019 15:00 Velika Drenova 2 : 1 Sloga (L)
10.03.2019 15:00 Trudbenik 2 : 0 Sloga (D)
10.03.2019 15:00 Borac 0 : 1 Gradina
10.03.2019 15:00 Rubin 3 : 1 14. Oktobar
10.03.2019 15:00 Beli Orlovi 3 : 2 Ušće
10.03.2019 15:00 Polet 57 3 : 4 Stari Trstenik
10.03.2019 15:00 Omladinac 2 : 2 Mladost
10.03.2019 15:00 Vinorača 2 : 1 Sloga
10.03.2019 15:00 Morava 2 : 1 Partizan
10.03.2019 15:00 Blagotin 1 : 2 Mladost (G)
10.03.2019 15:00 Sinđelić 1934 1 : 1 Ursule
10.03.2019 15:00 Vinogradar 0 : 1 Šumadinac
10.03.2019 15:00 Mladost (GM) 6 : 1 Istok 63
10.03.2019 15:00 Napredak 0 : 1 15. Avgust 1950
10.03.2019 15:00 Moravac 2015 4 : 0 Borac 1805
10.03.2019 15:00 Radnički 2 : 7 Orlovi
10.03.2019 14:30 Tamiš 5 : 4 OFK Gradnulica
10.03.2019 14:30 Potisje 1 : 1 OFK Stajićevo
10.03.2019 14:30 Bilećanin 3 : 1 Mladost
10.03.2019 14:30 Jedinstvo 0 : 0 Naftagas
10.03.2019 14:30 ŽFK Banat 0 : 3 ASK
10.03.2019 14:30 MSK 0 : 0 Zadrugar
10.03.2019 11:00 Lemind 1953 1 : 3 Milanovo
10.03.2019 14:30 Marjan MB 2 : 2 Radnik Sušica
10.03.2019 14:30 BSK 2 : 1 Sloboda
10.03.2019 11:00 Bratstvo 1 : 2 Real
10.03.2019 15:00 Jedinstvo (SK) 2 : 2 Hajduk
10.03.2019 15:00 Potisje 3 : 0 Šampion
10.03.2019 15:00 Tisa 1 : 4 AFK
10.03.2019 15:00 Slavija 2 : 0 Graničar
10.03.2019 15:00 Bačka 2 : 1 Horgoš 1911
10.03.2019 15:00 Jedinstvo (M) 0 : 5 Jadran
10.03.2019 15:00 Tromedja 0 : 1 Čoka
10.03.2019 17:30 Arsenal 2 : 0 Manchester United
10.03.2019 15:05 Chelsea 1 : 1 Wolverhampton
10.03.2019 13:00 Liverpool 4 : 2 Burnley
10.03.2019 16:15 Girona 2 : 3 Valencia
10.03.2019 18:30 Levante 0 : 2 Villarreal
10.03.2019 12:00 Celta de Vigo 0 : 1 Real Betis
10.03.2019 20:45 Real Valladolid 1 : 4 Real Madrid
10.03.2019 18:30 Sevilla 5 : 2 Real Sociedad
10.03.2019 15:30 Hoffenheim 2 : 1 Nürnberg
10.03.2019 18:00 Hannover 96 2 : 3 Bayer Leverkusen
10.03.2019 15:00 Sampdoria 1 : 2 Atalanta
10.03.2019 12:30 Bologna 2 : 0 Cagliari
10.03.2019 20:30 Fiorentina 1 : 1 Lazio
10.03.2019 18:00 Sassuolo 1 : 1 Napoli
10.03.2019 15:00 Internazionale 2 : 0 SPAL
10.03.2019 15:00 Frosinone 1 : 2 Torino
10.03.2019 21:00 Olympique Marseille 1 : 0 Nice
10.03.2019 15:00 Montpellier 2 : 2 Angers
10.03.2019 17:00 Rennes 3 : 1 Caen
10.03.2019 15:00 Saint-Étienne 0 : 1 Lille
10.03.2019 15:00 Toulouse 1 : 0 Guingamp
1/8 Finala
10.03.2019 12:30 Šabac 0 : 7 Požarevac
10.03.2019 14:00 Jedinstvo 2014 0 : 14 Spartak
10.03.2019 15:00 Polet 0 : 4 Sloga
10.03.2019 13:00 OFK Beograd 1 : 0 Voždovac
10.03.2019 11:00 Dinamo (P) 0 : 2 Vojvodina
10.03.2019 11:00 Inđija 0 : 0 Rad
10.03.2019 10:00 OFK Beograd 2 : 2 Voždovac
10.03.2019 10:00 Teleoptik 2 : 0 Vojvodina
10.03.2019 15:00 Real Niš 1 : 0 Apolon 4
10.03.2019 13:00 Čukarički 0 : 0 Kiker
10.03.2019 11:00 Crvena Zvezda 3 : 1 Spartak ŽK

Košarka

10.03.2019 19:00 Mornar 79 : 69 FMP
10.03.2019 17:00 Petrol Olimpija 70 : 98 Cedevita
10.03.2019 18:00 OKK Novi Pazar 77 : 68 Borac
10.03.2019 20:00 Dynamic VIP PAY 99 : 87 Vojvodina
10.03.2019 20:00 Plana 63 : 103 Kolubara LA 2003
10.03.2019 18:00 Star 95 : 100 Sveti Đorđe
10.03.2019 18:30 Niš 66 : 90 Fair Play
10.03.2019 16:00 Crnokosa 89 : 74 Smederevo
10.03.2019 18:00 Student BB 85 : 73 Požarevac
10.03.2019 20:00 Student 014 83 : 90 M015
10.03.2019 19:00 Mladost 2014 80 : 55 Ub
10.03.2019 12:30 Mix 74 : 93 Osečina
10.03.2019 15:30 Mileševac 82 : 68 Ivanjica
10.03.2019 12:30 Veba Basket 113 : 107 Vizura
10.03.2019 19:30 Umka Džez 70 : 60 AS Basket
10.03.2019 18:00 Proleter 023 70 : 56 Ljubovija
10.03.2019 17:00 Karaburma 64 : 75 Radnički (Kg)
10.03.2019 17:30 Mileševka 83 : 49 Play Off
10.03.2019 12:00 Lim 54 : 83 ČA basket
10.03.2019 14:00 Rtanj 73 : 72 Trstenik

Odbojka

10.03.2019 14:30 Gračanica 3 : 2 Lotus
10.03.2019 12:30 Partizan 3 : 0 Tehničar
10.03.2019 15:00 Antena 0 : 3 Gračac
10.03.2019 17:30 Sombor 3 : 1 Proleter
10.03.2019 19:00 Šumadija 3 : 0 Crnjanski
10.03.2019 18:00 Karađorđe 2 : 3 Lucky Star
10.03.2019 17:00 Srem Eaton 2 0 : 3 Vojvodina NS Seme 3
10.03.2019 17:00 Pin 2 : 3 Dunav Stars
10.03.2019 15:00 Ozren 3 : 2 Viner
10.03.2019 14:00 Mladost (NP) 1 : 3 Novi Sad
10.03.2019 14:30 Panonija 3 : 0 Odbojka 013
10.03.2019 17:00 Mokra Gora 3 : 0 Stopanja
10.03.2019 14:00 Sloga 031 3 : 2 Tara
10.03.2019 16:00 Mladi Radnik 2 : 3 AS Batajnica
10.03.2019 15:30 Karadjordje 0 : 3 Šumadija
10.03.2019 19:00 KI 0230 3 : 1 Krajišnik
10.03.2019 18:00 Apatin 3 : 1 Vrbas
10.03.2019 12:30 Spartak 2 3 : 0 Sutjeska
10.03.2019 18:00 Goks IN 3 : 0 CVS
10.03.2019 19:30 Libero 0 : 3 Merkur
10.03.2019 19:00 Jadran 3 : 1 Dunav
10.03.2019 17:00 Bečej 3 : 1 Mladost
10.03.2019 13:00 Blok Aut 0 : 3 Bagljaš 023
10.03.2019 16:30 Novi Sad 2 3 : 0 Beočin
10.03.2019 19:00 Ravno 1 : 3 Smeč SV
10.03.2019 16:30 Carina 3 : 0 Tvrđava
10.03.2019 13:00 Ozren 3 : 2 Viner
10.03.2019 19:00 Bor 2 0 : 3 Hajduk Veljko
10.03.2019 14:45 Železničar 3 : 0 Crnjanski
10.03.2019 10:45 Lucky Star 3 : 0 Mladenovac
10.03.2019 12:45 Roda 1 : 3 Blok Aut
10.03.2019 09:00 Lucky Star 0 : 3 Radnicki
10.03.2019 10:45 Roda 3 : 0 Kralj
10.03.2019 12:45 Partizan 3 : 1 AS
10.03.2019 09:00 Blok Aut 2 : 3 Crvena zvezda
10.03.2019 10:45 Beograd 3 : 2 TENT

Rukomet

10.03.2019 20:15 Nexe 24 : 21 Vardar
10.03.2019 18:00 Dinamo 35 : 21 Novi Pazar
10.03.2019 20:00 Topličanin 23 : 22 Kuršumlija
10.03.2019 20:00 Pobednik 25 : 33 Bela Palanka
10.03.2019 18:30 Požarevac 23 : 37 Proleter
10.03.2019 17:00 Morava 32 : 28 Jugović
10.03.2019 17:30 Lavovi BP 29 : 19 Loznica
10.03.2019 17:00 Nova Pazova 1957 27 : 28 Mladost
10.03.2019 19:00 Crvena Zvezda 33 : 30 Hercegovina
10.03.2019 18:30 Metaloplastika 2 31 : 36 Sloga
10.03.2019 16:00 Smederevo 29 : 23 Rakovica
10.03.2019 17:30 Partizan 2 26 : 22 Radnički
10.03.2019 Karađorđe 30 : 32 Prva Petoletka
10.03.2019 20:00 Senta 32 : 32 Pančevo
10.03.2019 17:00 Slavija 32 : 33 Somborelektro
10.03.2019 19:00 Radnički 26 : 32 Naftagas
10.03.2019 18:00 Metalac 39 : 28 Budućnost
10.03.2019 Progres 24 : 28 Dubočica 54 2
10.03.2019 16:00 Kučevo 28 : 22 Pirot
10.03.2019 19:30 Sloven 19 : 29 Vrbas
10.03.2019 18:00 Topličanin 31 : 27 Radnički 1964
10.03.2019 18:00 Jadran 25 : 33 Proleter (Ž)
10.03.2019 14:00 Dolovo (Ž) 20 : 18 Temerin
10.03.2019 18:00 Mladost 41 : 36 Ravangrad
10.03.2019 18:00 Kikinda 27 : 25 Spartak
10.03.2019 18:00 Mladi radnik 33 : 25 Metalac 2015
10.03.2019 20:30 Medicinar 2 31 : 22 Radnički
10.03.2019 17:00 Mladost 39 : 17 ARIF Osice
10.03.2019 16:00 Aleksinac 13 : 28 Topličanin 2
10.03.2019 16:00 Morava 23 : 31 Remesiana

Vaterpolo

10.03.2019 20:00 BVK Crvena zvezda 10 : 13 Šabac

Futsal

10.03.2019 20:30 Kalča 7 : 1 Ivanjica
10.03.2019 20:00 Nova Pazova 5 : 3 RB
10.03.2019 19:00 Ekonomac 3 : 1 FON
10.03.2019 19:30 Sopot 4 : 4 Banjica
10.03.2019 18:15 SK Ekonomist 2 : 2 Ekonomac 2
10.03.2019 18:00 Borac 3 : 6 Olimp
10.03.2019 18:00 Partenon 7 : 3 Kosjerić
10.03.2019 18:30 Leskovac 9 : 2 Miners
10.03.2019 18:30 BSK 5 : 4 Timok 2013
10.03.2019 18:00 Oftal -C 3 : 7 Gročanski
10.03.2019 19:00 Leteći Holandjanin 5 : 3 Viking
10.03.2019 18:00 Apa Futsal 9 : 7 Forum
10.03.2019 16:30 Novi Sad 2 : 10 Tisa
10.03.2019 17:30 Leteći Bajmočani 5 : 8 Kikinda
10.03.2019 20:30 Tango 7 : 4 Kraljevićevo
10.03.2019 13:00 Karanovac 2 : 9 Bezbednost 192
10.03.2019 16:00 SFU Leposavić 9 : 3 PP 192
10.03.2019 16:00 Fleš 1 : 2 Loznica Grad 2018
10.03.2019 17:30 Niš 92 5 : 0 Napredak 1389
10.03.2019 21:30 Prokuplje 4 : 2 Zadrugar 2017
10.03.2019 14:30 As 7 : 4 Radnik
10.03.2019 16:30 Lindoret 10 : 2 Dolap

Ragbi 13

10.03.2019 14:00 Crveni Kenguri 12 : 24 Radnički (NB)
10.03.2019 14:00 Radnički (N) 42 : 12 Car Dušan Silni

Ragbi 15

10.03.2019 14:00 Dinamo 1954 0 : 116 Rad Mozzart
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.