Novi Pazar
Radnički 2

Rukomet PL Zapad - Zlatni bodovi kraljevačkom Metalcu

30.11.2015 Stojan Petković

Puleni trenera Ane Vukadinović nadigrali su goste iz Kosovske Mitrovice. Od samog početka protivniku su dali na znanje da će oni voditi glavnu reč i da će bodovi ostati u Kraljevu. Malobrojni gledaoci će ovaj susret pamtiti po lepim akcijama igrača obe ekipe a kruna svega bio je efektan "cepelin" koji je najbolji pojedinac u tTimu Trepče kapiten Milić lobom pretvorio u pogodak.

To što je rezultat na kraju bio izražen sa relativnio malim brojem golova krivi su svakako vratari. Naime, kod domaćina Milovanović i njegov zamenik Bakračević a kod gostiju izvrsni Stevanović i u finišu susreta Vasović. Najefikasniji na meču bio je pomenuti Milić u gostujućoj ekipi a domaćini su snajperiste imali u kapitenu B. Veljoviću, Batrićeviću i Milivojeviću koji se istakao kao precizan izvođač sedmeraca.

METALAC - TREPČA 27:18 (14:8)

KRALjEVO - Nova hala sportova. Gledalac1: 100. Sudije; B. i G. Tepavčecvić (Čačak). Sedmerci: Metalac 4(4), Trepča 5(3). Isključenja: Metalac 10 minuta, Trepča 12. minuta

METALAC: Milovanović (10 odbrana), Ni. Nikolić, Ne. Nikolić 4, Stanić 1, Dimitrijević 1, Milivojević 5 (3-3), Natrićević 5, Z. Veljović, Kiković, Jonlija, Bakračević (3 odbrane), B. Veljović 5, Gajić 2(1), Vukadinović 3, Marić 1, Bošković

TREPČA: Stevanović (8 odbrana), Radovanović, Galjak, Perović 1, Cvijetić, Ljubisavljević 2, Sojanović 2, Živković, Vuković 2 (2-1), Milunović, Vasović (4 odbrane), Savić 1, Milić 8 (2-1), Ivanović, Stojković 2 (1)

Igrač utakmice: B. Veljović (Metalac)

Detalj sa utakmice Metalac - Trepča foto: Stole