Čačak 94
Budućnost
Lugovi srušili Parmenac
04.05.2014 Administrator

Fudbaleri Lugova savladali su u okviru XX kola Gradske fudbalske lige Čačka Parmenac sa 3:2. Ovo je prvi poraz lidera ove sezone. Moramo istaći da je ovaj derbi odigran pred velikim brojem ljubitelja fudbala koji su mogli da uživaju u fudbalskoj predstavi koju su im priredili akteri obe ekipe. Domaći su poveli u 44. minutu golom kapitena Miloša Ristanovića. U nastavku Parmenac preko Stevanovića poravna rezultat. Nije dugo trajala radost gostiju. Bogićeviću nakon odbitka golmana Kuzmanovića nije bilo teško da ubaci loptu u praznu mrežu. Parmenac do novog izjednačenja stiže prelepim golom Radivojevića. Kada su svi pomislili da će lider napraviti preokret, danas odlični Nemanja Jovanović izbegava ofsajd zamku i šalje loptu iza leđa Kuzmanovića za veliku radost domaćih navijača. - Možda i lakše nego što smo očekivali stiglo smo do nova tri boda. Dokazali smo da smo u prolećnom delu prvenstva najbolja ekipa, istakao je kapiten Lugova Ristanović. Goleada u ovom kolu priređena je i na terenu u Vujetincima, gde su fudbaleri Kej-a sa 4:3 savladali domaći Planinac. U derbiju začelja Strelac je na popularnim Zovama savladao Polet iz Goričana rezultatom 4:3. Mečevi u kojima nije bilo pogodaka viđeni su u Donjoj Trepči gde je domaći Zadrugar remizirao sa Vujnom 3:3 i na utakmici u Mojsinju gde su Morava i Premeća odigrali neizvestan meč koji je završen rezultatom 1:1.

Rezultati XX kola GFL-Čačka: Lugovi-Parmenac 3:2 Planinac-Kej 3:4 Strelac-Polet 4:3 Zadrugar-Vujan 3:3 Morava-Premeća 1:1 Čačak 94-Budućnost, odloženo Rakova, slobodna u ovom kolu.

Parovi narednog XXI kola GFL-Čačka: Čačak 94-Planinac Budućnost-Morava Premeća-Zadrugar Vujan-Strelac Polet-Lugovi Parmenac-Rakova Kej, slobodan.