Trbunje
Jastrebac
Dobrič
Jug Bogdan deklasirao goste iz Voljčinca

U 15. kolu Topličke okružne lige Jug Bogdan iz Đakusa pobedio je danas na svom terenu ekipu Dunđerskog iz Voljčinca sa 4:0. Strelci za domaći tim bili su Danijel Todorović u 21. i 35. minutu, Miloš Jovanović u 29. i Ivan Mihajlović u 75. minutu.Iako su mnogi očekivali tvrdu i neizvesnu utakmicu, kakvih je ranijih godina bilo u duelima ova dva tima, danas je na terenu bio samo jedan tim, tim domaćina. Ekipa iz Đakusa danas je očitala pravu fudbalsku lekciju Dunđerskom i rešila utakmicu sa tri gola od 21. do 35. minuta prvog poluvremena. Strelci su bili napadački dvojac Jug Bogdana Todorović i Jovanović posle međusobnih asistencija. Najlepši je bio treći gol, kada je Todorović predriblovao celu odbranu Dunđerskog i plasirao loptu pored nemoćnog golmana gostiju.Drugo poluvreme je bilo manje zanimljivo. Jug Bogdan se povukao i čekao šansu iz kontri, dok su gosti imali inicijativu ali bez opasnosti po gol Dejana Đorđevića, koji je bio siguran na golu Jug Bogdana.Tačku na nade Dunđerskog da mogu da učine nešto više stavio je jedini “stranac” u ekipi Ivan Mihajlović, zimsko pojačanje iz Poleta, koji je posle jednog kornera u 75. minutu bio najviši u skoku i  glavom zakucao loptu u merežu gostiju iz Voljčinca.Sledeću utakmicu Jug Bogdan igra u Kuršumliji sa Kosanicom, koja je lider na tabeli, dok Dunđerski dočekuje Omladinac iz Podine.