Kosanica pregazila Polet

Kosanica iz Kuršumlije pobedila je danas  pred svojom publikom Polet iz Samarinovca sa 7:0 (3:0) i bodovni saldo zaokružila na 60. Pet golova postigao je Pavićević, a po jedan Jovanović i Gvozdenović. Sledeće 22. kolo Kuršumličani igraju u gostima sa ekipom Svetlosti.

Utakmicu 21. kola Topličke okružne lige Kuršumličani su pratili po lepom vremenu a Kosanica, kao što je najavila, zabeležila je pobedu. Igrači Kosanice su došli u vođstvo već u 15. minutu preko odličnog Pavićevića, koji se upisao u listu strelaca i u 31.,51.,61. i 88. minutu. Jovanović je postigao gol u 44. a Gvozdenović u 78. minutu. Sudija Stamenković nije imao mnogo posla.-Dobro smo odigrali utakmicu a to pokazuje i sedam golova u mreži gostiju. Svetlost je sledeći protivnik, idemo u goste po bodove-rekao je Topličkim vestima Predrag Jovanović, trener Kosanice.

Kosanica 7 : 0 Polet
Dunđerski 2 : 1 Svetlost
Borac 0 : 2 N.S. Tatko
Pobeda 1 : 2 Dobrič
Omladinac 2 : 7 Jastrebac
Jug Bogdan 4 : 0 Partizanski put
Kosovac 3 : 2 Trbunje