XS
SM
MD
LG

Kup Srbije
0 timova
odigrano 37 od 37 utakmica
Jelen Super liga Srbije
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Prva liga Srbije
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Srpska liga Zapad
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Srpska liga Istok
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Srpska liga Vojvodina
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Srpska liga Beograd
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zona Morava
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zona Dunav
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zona Drina
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
Zona "Zapad"
16 timova
odigrano 225 od 240 utakmica
Zona "Istok"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zona "Jug"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Novosadsko-Sremska zona
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Bačka zona
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Banatska zona
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Beogradska zona
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
Raška okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Prva liga Kragujevca
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
Zlatiborska okružna liga
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Kolubarska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Mačvanska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Šumadijska okružna liga
18 timova
odigrano 240 od 306 utakmica
Braničevska okružna liga
18 timova
odigrano 272 od 306 utakmica
Podunavska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Pomoravska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Toplička okružna liga
18 timova
odigrano 272 od 306 utakmica
Prva rasinska okružna liga
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
PFL Novi Sad
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Novosadska liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
PFL Sremska Mitrovica
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
PFL Subotica
16 timova
odigrano 219 od 240 utakmica
PFL Sombor
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
PFL Pančevo
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
PFL Zrenjanin
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Prva Beogradska liga - grupa "A"
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Prva Beogradska liga - grupa "B"
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Prva Beogradska liga - grupa "C"
14 timova
odigrano 156 od 182 utakmica
Nišavska okružna liga
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Jablanička okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Pirotska okružna liga
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Borska okružna liga
14 timova
odigrano 173 od 182 utakmica
Prva Niška liga
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
Zaječarska okružna liga
18 timova
odigrano 279 od 306 utakmica
Pčinjska okružna liga
14 timova
odigrano 156 od 182 utakmica
Kosovska okružna liga
8 timova
odigrano 50 od 56 utakmica
Okružna liga Kosovskog Pomoravlja
10 timova
odigrano 43 od 90 utakmica
Okružna liga Kosovska Mitrovica
6 timova
odigrano 20 od 30 utakmica
Druga južnobanatska liga "Istok"
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Jug
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Sever
8 timova
odigrano 63 od 84 utakmica
Međuopštinska liga Sever
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Međuopštinska liga Jug
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Druga Sremska liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci
12 timova
odigrano 103 od 132 utakmica
"A" liga FSG Zrenjanin
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Prva gradska liga Kraljevo
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
MFL Vrbas-Titel-Žabalj
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Medjuopštinska Jablanička liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Međuopštinska liga “Mačva”
16 timova
odigrano 230 od 240 utakmica
Međuopštinska liga "Jadar"
16 timova
odigrano 204 od 240 utakmica
Druga rasinska okružna liga
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Gradska liga Novi Sad
10 timova
odigrano 108 od 135 utakmica
Opštinska liga Aleksinac
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Opštinska liga Kikinda-Novi Bečej
6 timova
odigrano 40 od 60 utakmica
Međuopštinska liga Kolubara - grupa Zapad
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Međuopštinska liga Arandjelovac-Topola
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Međuopštinska liga “Mlava”
14 timova
odigrano 169 od 182 utakmica
Opštinska liga Bačka Palanka (1. Razred)
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Međuopštinska liga “Dunav“
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Gradska liga Čačak
16 timova
odigrano 197 od 240 utakmica
OFL Kanjiža-Senta-Ada
6 timova
odigrano 40 od 60 utakmica
Opštinska liga Ljig-Mionica
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Druga liga Kragujevca
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Opštinska liga Žitište-Nova Crnja
8 timova
odigrano 73 od 84 utakmica
Opštinska liga Velika Plana
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica
Druga Niška liga
14 timova
odigrano 126 od 182 utakmica
Međuopštinska liga Beograd - grupa "A"
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Međuopštinska liga Beograd - grupa "B"
10 timova
odigrano 59 od 90 utakmica
Opštinska liga Lajkovac
6 timova
odigrano 60 od 60 utakmica
Opštinska liga Požega
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
Opštinska liga Gornji Milanovac
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Opštinska liga Negotin
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Međuopštinska liga Beograd - grupa "C"
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica
Opštinska liga Pirot
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Gradska liga Subotica
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Opštinska liga Kladovo
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Međuopštinska liga Kolubara - grupa Istok
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Međuopštinska liga Zaječar - Boljevac
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Jasenička opštinska liga
10 timova
odigrano 55 od 90 utakmica
Opštinska liga Lučani
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Opštinska liga Doljevac
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Gradska liga Smederevo grupa "Morava"
10 timova
odigrano 57 od 90 utakmica
Gradska liga Smederevo grupa "Šumadija"
10 timova
odigrano 64 od 90 utakmica
Opštinska liga Bačka Topola-Mali Iđoš
6 timova
odigrano 45 od 45 utakmica
Opštinska liga Sokobanja
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Međuopštinska liga "Pocerina"
18 timova
odigrano 240 od 306 utakmica
OFL Novi Kneževac - Čoka
8 timova
odigrano 38 od 56 utakmica
Opštinska liga Bor
6 timova
odigrano 15 od 30 utakmica
Opštinska liga Vršac-Bela Crkva
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
"B" liga FSG Zrenjanin
8 timova
odigrano 84 od 84 utakmica
Gradska liga Požarevac
16 timova
odigrano 182 od 240 utakmica
Opštinska liga Vladimirci
14 timova
odigrano 156 od 182 utakmica
Opštinska liga Šabac - grupa Pocerina
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Opštinska liga Bačka Palanka (2. razred)
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica
Prva opštinska liga Lazarevac
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Opštinska liga Paraćin
16 timova
odigrano 192 od 240 utakmica
Gradska liga Leskovac grupa "Istok"
10 timova
odigrano 135 od 135 utakmica
Opštinska liga Ruma - Irig
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Gradska liga Leskovac grupa "Zapad"
10 timova
odigrano 107 od 135 utakmica
Opštinska liga Krupanj
4 timova
odigrano 24 od 24 utakmica
Opštinska liga Pećinci
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Opštinska liga Indjija - Stara Pazova
8 timova
odigrano 63 od 84 utakmica
Gradska liga Sremska Mitrovica
14 timova
odigrano 156 od 182 utakmica
Opštinska liga Šid
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Gradska liga Valjeva
14 timova
odigrano 167 od 182 utakmica
Opštinska liga Petrovac na Mlavi grupa "Istok"
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Opštinska liga Petrovac na Mlavi grupa "Zapad"
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Opštinska liga Barajevo
6 timova
odigrano 40 od 60 utakmica
Druga gradska liga Kraljevo grupa "Ibar"
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Druga gradska liga Kraljevo grupa "Morava"
10 timova
odigrano 59 od 90 utakmica
Prva gradska liga Jagodina
12 timova
odigrano 121 od 132 utakmica
Prva opštinska liga Obrenovac
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Opštinska liga Aranđelovac
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Opštinska liga Loznica
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Opštinska liga Despotovac
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Opštinska liga Trstenik
14 timova
odigrano 169 od 182 utakmica
Opštinska liga Ljubovija
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Opštinska liga Bogatić
10 timova
odigrano 64 od 90 utakmica
Opštinska liga Alibunar-Plandište
10 timova
odigrano 67 od 90 utakmica
Opštinska liga Sopot
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Opštinska liga Rača
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Opštinska liga Merošina
10 timova
odigrano 70 od 90 utakmica
Opštinska liga Šabac - Mačva
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Opštinska liga Šabac - grupa Posavotamnava
10 timova
odigrano 31 od 90 utakmica
Opštinska liga Žabari
10 timova
odigrano 80 od 90 utakmica
Opštinska liga Žagubica
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Opštinska liga Varvarin
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Opštinska liga Veliko Gradište
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Gradska liga Kruševac grupa "Morava"
12 timova
odigrano 126 od 132 utakmica
Gradska liga Kruševac grupa "Rasina"
14 timova
odigrano 168 od 182 utakmica
Opštinska liga Pek-Kučevo
4 timova
odigrano 24 od 24 utakmica
Opštinska liga Topola
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
Opštinska liga Malo Crniće
6 timova
odigrano 40 od 60 utakmica
Opštinska liga Golubac
8 timova
odigrano 40 od 56 utakmica
Opštinska liga Ub - grupa "Zapad"
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Opštinska liga Ub - grupa "Istok"
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Treća liga Kragujevca
6 timova
odigrano 11 od 30 utakmica
Levačka liga OFS Rekovac
8 timova
odigrano 30 od 56 utakmica
Opštinska liga Aleksandrovac
8 timova
odigrano 63 od 84 utakmica
Opštinska liga Mladenovac
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Opštinska liga Ćuprija
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
Opštinska liga Knić
6 timova
odigrano 28 od 30 utakmica
Opštinska liga Svilajnac
4 timova
odigrano 12 od 12 utakmica
Druga opštinska liga Lazarevac
8 timova
odigrano 63 od 84 utakmica
Druga opštinska liga Obrenovac
10 timova
odigrano 78 od 90 utakmica
Druga gradska liga Jagodina
8 timova
odigrano 49 od 56 utakmica
Telekom 1.CFL
12 timova
odigrano 198 od 198 utakmica
Druga 2.CFL
12 timova
odigrano 198 od 198 utakmica
BH Telecom Premijer liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Prva liga Republike Srpske
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Druga liga RS – Istok
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Druga liga RS – Zapad
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Regionalna liga RS – Zapad
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Regionalna liga RS – Centar
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Regionalna liga RS – Istok
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Regionalna liga RS – Jug
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
Područna liga RS – Banja Luka
14 timova
odigrano 156 od 182 utakmica
Područna liga RS – Doboj
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Područna liga RS – Gradiška
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Područna liga RS – Birač
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Područna liga RS – Prijedor
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Četvrta liga RS – Semberija
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Međuopštinska liga RS – Šamac
6 timova
odigrano 26 od 30 utakmica
Međuopštinska liga RS – Doboj
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Međuopštinska liga RS – Modriča
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Međuopštinska liga RS - Gradiška - Zapad
14 timova
odigrano 156 od 182 utakmica
Međuopštinska liga RS – Prijedor
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Međuopštinska liga RS – Gradiška – Istok
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Četvrta liga RS – Posavina
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Prva liga OFS Brčko distrikta
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.