XS
SM
MD
LG
8.kolo
Rezultati
19/20.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
20.10.2019 14:00 Dobra Voda : OFK Dragoševac
20.10.2019 14:00 Belica : GFK Strelište
20.10.2019 14:00 Crni Vrh : Mladost
20.10.2019 14:00 Dražmirovac : Napredak
19.10.2019 14:00 Trnava : Domaćin
20.10.2019 14:00 Mladi radnik : Omladinac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Dobra Voda 7 6 0 1 18
2 Crni Vrh 7 5 1 1 16
3 Trnava 7 5 0 2 15
4 Dražmirovac 7 4 1 2 13
5 GFK Strelište 7 3 3 1 12
6 Belica 7 4 0 3 12
7 OFK Dragoševac 7 3 0 4 9
8 Domaćin 7 2 1 4 7
9 Napredak 7 1 3 3 6
10 Mladost 7 1 2 4 5
11 Omladinac 7 1 1 5 4
12 Mladi radnik 7 0 2 5 2
9.kolo
Sledeće kolo
26/27.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.10.2019 14:00 Omladinac : Dobra Voda
27.10.2019 14:00 Domaćin : Mladi radnik
27.10.2019 14:00 Napredak : Trnava
27.10.2019 14:00 Mladost : Dražmirovac
26.10.2019 14:00 GFK Strelište : Crni Vrh
27.10.2019 14:00 OFK Dragoševac : Belica

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Sayan
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 1 korisnika
Takmičenje prati 11 korisnika
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu