XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
19/20.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
20.10.2019 14:30 Polet : Omladinac
20.10.2019 14:30 Real : Radnik
20.10.2019 14:30 OFK Ras : Budućnost
19.10.2019 14:30 Goč : Bane 1931
20.10.2019 14:30 Vodojaža : Zvečan
20.10.2019 14:30 Novi Pazar 1928 : Šumadija 1903
20.10.2019 14:30 Šumadija : Apolon 2018
20.10.2019 14:30 Korićani : Gruža
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šumadija 1903 9 7 2 0 23
2 Gruža 9 6 2 1 20
3 Šumadija 9 6 0 3 18
4 Novi Pazar 1928 9 5 3 1 18
5 Bane 1931 9 5 2 2 17
6 Korićani 9 5 0 4 15
7 Polet 9 4 2 3 14
8 Real 9 3 4 2 13
9 Vodojaža 9 4 1 4 13
10 Apolon 2018 9 4 1 4 13
11 Budućnost 9 3 1 5 10
12 OFK Ras 9 2 2 5 8
13 Goč 9 1 2 6 5
14 Zvečan 9 1 2 6 5
15 Radnik 9 1 2 6 5
16 Omladinac 9 1 2 6 5
11.kolo
Sledeće kolo
26/27.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.10.2019 13:30 Gruža : Polet
27.10.2019 13:30 Apolon 2018 : Korićani
26.10.2019 13:30 Šumadija 1903 : Šumadija
27.10.2019 13:30 Zvečan : Novi Pazar 1928
27.10.2019 13:30 Bane 1931 : Vodojaža
27.10.2019 13:30 Budućnost : Goč
27.10.2019 13:30 Radnik : OFK Ras
26.10.2019 13:30 Omladinac : Real

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 2 korisnika
Takmičenje prati 11 korisnika
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu