XS
SM
MD
LG
30.kolo
Rezultati
08/09.06.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.06.2019 17:00 Mladost (T) 2 : 0 Budućnost
09.06.2019 17:00 Polet (K) 1 : 0 Tisa
09.06.2019 17:00 Mladost (BP) 3 : 0 OFK Mladost APA
09.06.2019 17:00 OFK Vrbas 3 : 0 BSK
09.06.2019 17:00 Radnički 1912 3 : 0 Radnički (S)
09.06.2019 17:00 Bajša 2 : 0 Tekstilac
09.06.2019 17:00 Bačka 2 : 2 Crvenka
09.06.2019 17:00 Tavankut 3 : 2 Sloga (Č)
09.06.2019 19:18 (Arkač)
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Vojvodina Radnički 1912 30 26 3 1 81
2 Baraž Sloga (Č) 30 18 6 6 60
3 Bajša 30 15 6 9 51
4 Tisa 30 16 3 11 51
5 OFK Mladost APA 30 15 4 11 49
6 Crvenka 30 11 10 9 43
7 OFK Vrbas 30 12 5 13 41
8 Bačka 30 10 7 13 37
9 Mladost (BP) 30 11 4 15 37
10 Mladost (T) 30 10 7 13 37
11 Tavankut 30 12 1 17 37
12 Radnički (S) 30 10 6 14 36
13 Tekstilac 30 10 6 14 36
14 Polet (K) 30 11 3 16 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Sombor Budućnost 30 7 6 17 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Sombor BSK 30 5 5 20 20

Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 4 korisnika
Takmičenje prati 55 korisnika
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu