25.08
17:00
OFK Alakince
Svetlost
1
1
|
25.08.2021 17:00 | OFK Alakince | 1 : 1 | Svetlost |
25.08
17:00
FruŔkogorski partizan
Slavija
1
4
|
25.08.2021 17:00 | FruŔkogorski partizan | 1 : 4 | Slavija |
25.08
17:00
Blizna
Zlot
1
2
|
25.08.2021 17:00 | Blizna | 1 : 2 | Zlot |
25.08
17:00
Rudar (St)
Kolare
5
0
|
25.08.2021 17:00 | Rudar (St) | 5 : 0 | Kolare | |||||
25.08
17:00
Rudar (SR)
Mladi Borac
0
1
|
25.08.2021 17:00 | Rudar (SR) | 0 : 1 | Mladi Borac | |||||
25.08
17:00
Moravac 2015
Napredak
1
4
|
25.08.2021 17:00 | Moravac 2015 | 1 : 4 | Napredak | |||||
25.08
17:00
Mladost
GFK Tabane
8
1
|
25.08.2021 17:00 | Mladost | 8 : 1 | GFK Tabane | |||||
25.08
17:00
Partizan (M)
OFK Juhor 2016
1
0
|
25.08.2021 17:00 | Partizan (M) | 1 : 0 | OFK Juhor 2016 | |||||
25.08
17:00
BuduÄnost (M)
Morava
3
2
|
25.08.2021 17:00 | BuduÄnost (M) | 3 : 2 | Morava | |||||
25.08
17:00
BuduÄnost (Ä)
Sloga
2
0
|
25.08.2021 17:00 | BuduÄnost (Ä) | 2 : 0 | Sloga | |||||
25.08
17:00
Partizan (G)
Dragocvet
4
2
|
25.08.2021 17:00 | Partizan (G) | 4 : 2 | Dragocvet | |||||
25.08
17:00
Javor
Juhor (G)
2
3
|
25.08.2021 17:00 | Javor | 2 : 3 | Juhor (G) |
25.08
17:00
Ribnik
Garevina
1
3
|
25.08.2021 17:00 | Ribnik | 1 : 3 | Garevina |
25.08
17:00
Leotar
PosuŔje
2
2
|
25.08.2021 17:00 | Leotar | 2 : 2 | PosuŔje |
25.08
RadniÄki (N)
OFK RadniÄki
4
2
|
25.08.2021 | RadniÄki (N) | 4 : 2 | OFK RadniÄki |
25.08
10:00
Spartak ŽK
Mladost (NS)
12
0
|
25.08.2021 10:00 | Spartak ŽK | 12 : 0 | Mladost (NS) | |||||
25.08
10:00
Vojvodina
Proleter
2
0
|
25.08.2021 10:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Proleter | |||||
25.08
10:00
Kabel
Index
1
3
|
25.08.2021 10:00 | Kabel | 1 : 3 | Index | |||||
25.08
17:00
RFK Novi Sad 1921
Tisa NjerÅ”
1
0
|
25.08.2021 17:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 0 | Tisa NjerÅ” | |||||
25.08
10:00
RadniÄki 1912
Hajduk 1912
2
0
|
25.08.2021 10:00 | RadniÄki 1912 | 2 : 0 | Hajduk 1912 |
25.08
12:00
RadniÄki (Å )
ŽelezniÄar
1
1
|
25.08.2021 12:00 | RadniÄki (Å ) | 1 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
25.08
10:00
RadniÄki (NP)
Petar PuaÄa
1
5
|
25.08.2021 10:00 | RadniÄki (NP) | 1 : 5 | Petar PuaÄa | |||||
25.08
10:00
RadniÄki (SM)
InÄija
0
1
|
25.08.2021 10:00 | RadniÄki (SM) | 0 : 1 | InÄija | |||||
25.08
10:00
Petrika
RadniÄki (Zr)
5
3
|
25.08.2021 10:00 | Petrika | 5 : 3 | RadniÄki (Zr) | |||||
25.08
10:00
Dinamo 1945
Omladinac
0
0
|
25.08.2021 10:00 | Dinamo 1945 | 0 : 0 | Omladinac | |||||
25.08
14:00
GFK Sloven
OFK VrŔac
5
1
|
25.08.2021 14:00 | GFK Sloven | 5 : 1 | OFK VrŔac |
25.08
11:00
Studentski Grad
Brodarac 2
5
1
|
25.08.2021 11:00 | Studentski Grad | 5 : 1 | Brodarac 2 |
25.08
TimoÄanin
Mineralac
5
4
|
25.08.2021 | TimoÄanin | 5 : 4 | Mineralac | |||||
25.08
Vlasina
Timok 1919
4
1
|
25.08.2021 | Vlasina | 4 : 1 | Timok 1919 | |||||
25.08
BuduÄnost
GFK DuboÄica
5
1
|
25.08.2021 | BuduÄnost | 5 : 1 | GFK DuboÄica | |||||
25.08
Dinamo
SFS Borac
7
2
|
25.08.2021 | Dinamo | 7 : 2 | SFS Borac | |||||
25.08
RadniÄki (P)
Trayal
1
2
|
25.08.2021 | RadniÄki (P) | 1 : 2 | Trayal | |||||
25.08
00:00
RadniÄki 2
GFK Jagodina
1
2
|
25.08.2021 00:00 | RadniÄki 2 | 1 : 2 | GFK Jagodina | |||||
25.08
Real NiÅ”
OFK RadniÄki
2
0
|
25.08.2021 | Real NiÅ” | 2 : 0 | OFK RadniÄki |
25.08
17:30
Spartak ŽK
TSC
2
2
|
25.08.2021 17:30 | Spartak ŽK | 2 : 2 | TSC | |||||
25.08
12:00
Vojvodina
Proleter (NS)
0
1
|
25.08.2021 12:00 | Vojvodina | 0 : 1 | Proleter (NS) | |||||
25.08
12:00
Kabel
Index
7
0
|
25.08.2021 12:00 | Kabel | 7 : 0 | Index | |||||
25.08
15:00
RFK NS 1921
Tisa NjerÅ”
1
0
|
25.08.2021 15:00 | RFK NS 1921 | 1 : 0 | Tisa NjerÅ” | |||||
25.08
12:00
RadniÄki 1912
Hajduk 1912
5
4
|
25.08.2021 12:00 | RadniÄki 1912 | 5 : 4 | Hajduk 1912 |
25.08
10:00
Podrinje
ŽelezniÄar
1
4
|
25.08.2021 10:00 | Podrinje | 1 : 4 | ŽelezniÄar | |||||
25.08
12:00
Proleter 2006
Petar PuaÄa
3
1
|
25.08.2021 12:00 | Proleter 2006 | 3 : 1 | Petar PuaÄa | |||||
25.08
12:00
RadniÄki (SM)
InÄija
2
4
|
25.08.2021 12:00 | RadniÄki (SM) | 2 : 4 | InÄija | |||||
25.08
12:00
Petrika
RadniÄki (Zr)
3
1
|
25.08.2021 12:00 | Petrika | 3 : 1 | RadniÄki (Zr) | |||||
25.08
12:00
Dinamo 1945
Omladinac
0
3
|
25.08.2021 12:00 | Dinamo 1945 | 0 : 3 | Omladinac | |||||
25.08
14:00
ODR
OFK VrŔac
2
2
|
25.08.2021 14:00 | ODR | 2 : 2 | OFK VrŔac |
25.08
Trio
Real
0
10
|
25.08.2021 | Trio | 0 : 10 | Real | |||||
25.08
Car Konstantin
Lider MGM
0
0
|
25.08.2021 | Car Konstantin | 0 : 0 | Lider MGM | |||||
25.08
Trayal Knez Lazar
SFS Borac
3
4
|
25.08.2021 | Trayal Knez Lazar | 3 : 4 | SFS Borac | |||||
25.08
OFK RadniÄki
Napredak
3
0
|
25.08.2021 | OFK RadniÄki | 3 : 0 | Napredak | |||||
25.08
Timok 1919
GFK Jagodina
2
0
|
25.08.2021 | Timok 1919 | 2 : 0 | GFK Jagodina | |||||
25.08
Å ampion 2014
Duel Juniors
0
2
|
25.08.2021 | Å ampion 2014 | 0 : 2 | Duel Juniors | |||||
25.08
RadniÄki (N)
Vlasina
12
0
|
25.08.2021 | RadniÄki (N) | 12 : 0 | Vlasina |
25.08
10:00
Arena Su
OFK Kikinda 1909
1
3
|
25.08.2021 10:00 | Arena Su | 1 : 3 | OFK Kikinda 1909 |
25.08
10:00
Proleter 2006
Omladinac
9
2
|
25.08.2021 10:00 | Proleter 2006 | 9 : 2 | Omladinac |
25.08
BuduÄnost
Mineralac
6
1
|
25.08.2021 | BuduÄnost | 6 : 1 | Mineralac | |||||
25.08
BSK
Trnovac
0
14
|
25.08.2021 | BSK | 0 : 14 | Trnovac | |||||
25.08
Äekmin
VuÄje
6
0
|
25.08.2021 | Äekmin | 6 : 0 | VuÄje | |||||
25.08
OFK Kosanica
Kopernikus ŽelezniÄar 2
1
2
|
25.08.2021 | OFK Kosanica | 1 : 2 | Kopernikus ŽelezniÄar 2 | |||||
25.08
Lugina
Real NiÅ”
1
6
|
25.08.2021 | Lugina | 1 : 6 | Real NiÅ” | |||||
25.08
SFK Morava
Dinamo
0
12
|
25.08.2021 | SFK Morava | 0 : 12 | Dinamo |
25.08
17:30
Lavice DuboÄica
Rosulja 2014
6
0
|
25.08.2021 17:30 | Lavice DuboÄica | 6 : 0 | Rosulja 2014 | |||||
25.08
15:30
Fudbol per femra
LevaÄ
4
0
|
25.08.2021 15:30 | Fudbol per femra | 4 : 0 | LevaÄ | |||||
25.08
16:00
Majdanpek
Napredak junior 2018
0
10
|
25.08.2021 16:00 | Majdanpek | 0 : 10 | Napredak junior 2018 | |||||
25.08
11:00
Jedinstvo 2014
Ozren
11
0
|
25.08.2021 11:00 | Jedinstvo 2014 | 11 : 0 | Ozren | |||||
25.08
15:00
Dinamo
Jagodina
3
0
|
25.08.2021 15:00 | Dinamo | 3 : 0 | Jagodina |
25.08
00:00
Nacional
Napredak
8
2
|
25.08.2021 00:00 | Nacional | 8 : 2 | Napredak | |||||
25.08
00:00
Trajal - Prosoker
OFK ParaÄin
2
3
|
25.08.2021 00:00 | Trajal - Prosoker | 2 : 3 | OFK ParaÄin | |||||
25.08
00:00
Timok 1919
GFK Jagodina
1
0
|
25.08.2021 00:00 | Timok 1919 | 1 : 0 | GFK Jagodina | |||||
25.08
00:00
RadniÄki
Vlasina
8
0
|
25.08.2021 00:00 | RadniÄki | 8 : 0 | Vlasina | |||||
25.08
00:00
OFK Å ampion
Duel Juniors
0
7
|
25.08.2021 00:00 | OFK Å ampion | 0 : 7 | Duel Juniors | |||||
25.08
00:00
RadniÄki 2
Lider MGM
1
0
|
25.08.2021 00:00 | RadniÄki 2 | 1 : 0 | Lider MGM | |||||
25.08
00:00
Trio
Real NiÅ”
3
3
|
25.08.2021 00:00 | Trio | 3 : 3 | Real NiÅ” | |||||
25.08
00:00
Kopernikus ŽelezniÄar
RadniÄki
5
0
|
25.08.2021 00:00 | Kopernikus ŽelezniÄar | 5 : 0 | RadniÄki |
25.08
00:00
Sloga
VuÄje
12
2
|
25.08.2021 00:00 | Sloga | 12 : 2 | VuÄje | |||||
25.08
00:00
OFK Kosanica
Kopernikus ŽelezniÄar 2
4
0
|
25.08.2021 00:00 | OFK Kosanica | 4 : 0 | Kopernikus ŽelezniÄar 2 | |||||
25.08
00:00
BSK
Trnovac
2
7
|
25.08.2021 00:00 | BSK | 2 : 7 | Trnovac | |||||
25.08
00:00
BuduÄnost
Mineralac
6
0
|
25.08.2021 00:00 | BuduÄnost | 6 : 0 | Mineralac | |||||
25.08
00:00
Lugina
Real NiÅ” 2
0
4
|
25.08.2021 00:00 | Lugina | 0 : 4 | Real NiÅ” 2 | |||||
25.08
00:00
Filip FilipoviÄ
OFK TopliÄanin
1
3
|
25.08.2021 00:00 | Filip FilipoviÄ | 1 : 3 | OFK TopliÄanin | |||||
25.08
00:00
GFK DuboÄica
Radnik
7
3
|
25.08.2021 00:00 | GFK DuboÄica | 7 : 3 | Radnik |