XS
SM
MD
LG
7.kolo
Rezultati
25/26.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.09.2021 15:30 Ribnik : Župski biseri
26.09.2021 15:30 Jezero 2017 : Donji Kopaonik
26.09.2021 13:00 Omladinac : 14. Oktobar
26.09.2021 15:30 Kamenorezac 76 : Varvarin
25.09.2021 15:30 Poljoprivrednik : Vinogradar
26.09.2021 15:30 Polet 57 : Mladost
26.09.2021 15:30 Borac : Garevina
27.11.2021 15:30 Velika Drenova : Stari Trstenik

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Jezero 2017 6 5 1 0 16
2 Polet 57 6 4 2 0 14
3 Vinogradar 6 4 1 1 13
4 Omladinac 6 4 1 1 13
5 Borac 6 4 1 1 13
6 Donji Kopaonik 6 4 0 2 12
7 Velika Drenova 6 3 1 2 10
8 Mladost 6 3 0 3 9
9 Varvarin 6 3 0 3 9
10 Garevina 6 2 1 3 7
11 Stari Trstenik 6 2 1 3 7
12 14. Oktobar 5 2 0 3 6
13 Poljoprivrednik 6 1 1 4 4
14 Kamenorezac 76 6 1 0 5 3
15 Župski biseri 6 0 0 6 0
16 Ribnik 5 0 0 5 0

8.kolo
Sledeće kolo
02/03.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
03.10.2021 15:00 Župski biseri : Stari Trstenik
03.10.2021 15:00 Garevina : Velika Drenova
03.10.2021 15:00 Mladost : Borac
03.10.2021 15:00 Vinogradar : Polet 57
03.10.2021 15:00 Varvarin : Poljoprivrednik
03.10.2021 15:00 14. Oktobar : Kamenorezac 76
03.10.2021 15:00 Donji Kopaonik : Omladinac
03.10.2021 15:00 Ribnik : Jezero 2017
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

Andrija95
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 13 korisnika
Takmičenje prati 35 korisnika
nikolarajcic i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu