15.10
15:00
Omladinac
Radnički (SM)
2
0
|
15.10.2016 15:00 | Omladinac | 2 : 0 | Radnički (SM) | |||||
15.10
15:00
Bačka 1901
Radnički (Zr)
3
0
|
15.10.2016 15:00 | Bačka 1901 | 3 : 0 | Radnički (Zr) | |||||
15.10
15:00
Radnički (Š)
Crvena zvezda (NS)
1
1
|
15.10.2016 15:00 | Radnički (Š) | 1 : 1 | Crvena zvezda (NS) | |||||
15.10
15:00
Sloga
Radnički (NP)
2
2
|
15.10.2016 15:00 | Sloga | 2 : 2 | Radnički (NP) | |||||
15.10
15:00
Cement
Borac (S)
2
0
|
15.10.2016 15:00 | Cement | 2 : 0 | Borac (S) | |||||
15.10
15:00
Vršac
Dunav
1
0
|
15.10.2016 15:00 | Vršac | 1 : 0 | Dunav |
15.10
14:30
Smederevo 1924
Jošanica
2
1
|
15.10.2016 14:30 | Smederevo 1924 | 2 : 1 | Jošanica | |||||
15.10
14:30
Karađorđe (T)
Šumadija 1903
2
1
|
15.10.2016 14:30 | Karađorđe (T) | 2 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
15.10
14:30
Loznica
FAP
0
0
|
15.10.2016 14:30 | Loznica | 0 : 0 | FAP | |||||
15.10
14:30
Zlatibor (Č)
Mokra Gora
2
1
|
15.10.2016 14:30 | Zlatibor (Č) | 2 : 1 | Mokra Gora | |||||
15.10
14:30
Budućnost Krušik 2014
Železničar
4
1
|
15.10.2016 14:30 | Budućnost Krušik 2014 | 4 : 1 | Železničar |
15.10
15:00
Ozren
Radan
1
4
|
15.10.2016 15:00 | Ozren | 1 : 4 | Radan | |||||
15.10
15:00
Jedinstvo (B)
Car Konstantin
3
0
|
15.10.2016 15:00 | Jedinstvo (B) | 3 : 0 | Car Konstantin | |||||
15.10
15:00
Dunav
Trstenik PPT
0
1
|
15.10.2016 15:00 | Dunav | 0 : 1 | Trstenik PPT | |||||
15.10
15:00
Jedinstvo (P)
Sloga (D)
9
0
|
15.10.2016 15:00 | Jedinstvo (P) | 9 : 0 | Sloga (D) | |||||
15.10
15:00
Radnički (S)
Vlasina
2
1
|
15.10.2016 15:00 | Radnički (S) | 2 : 1 | Vlasina |
15.10
14:30
IMT
Stepojevac Vaga
4
1
|
15.10.2016 14:30 | IMT | 4 : 1 | Stepojevac Vaga | |||||
15.10
14:30
Sopot
Dorćol
2
0
|
15.10.2016 14:30 | Sopot | 2 : 0 | Dorćol | |||||
15.10
14:30
Teleoptik
Crvena Zvezda
3
0
|
15.10.2016 14:30 | Teleoptik | 3 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
15.10
10:00
BASK
Rakovica
6
0
|
15.10.2016 10:00 | BASK | 6 : 0 | Rakovica | |||||
15.10
11:00
GSP Polet
Brodarac 1947
2
2
|
15.10.2016 11:00 | GSP Polet | 2 : 2 | Brodarac 1947 |
15.10
15:00
Polet (K)
Potisje
0
0
|
15.10.2016 15:00 | Polet (K) | 0 : 0 | Potisje | |||||
15.10
15:00
Sloga (Č)
Subotica
4
0
|
15.10.2016 15:00 | Sloga (Č) | 4 : 0 | Subotica | |||||
15.10
15:00
Mladost APA
Radnički (S)
2
3
|
15.10.2016 15:00 | Mladost APA | 2 : 3 | Radnički (S) | |||||
15.10
15:00
Srbobran
Tavankut
3
2
|
15.10.2016 15:00 | Srbobran | 3 : 2 | Tavankut | |||||
15.10
15:00
Bečej 1918
OFK Vrbas
5
0
|
15.10.2016 15:00 | Bečej 1918 | 5 : 0 | OFK Vrbas |
15.10
15:00
Budućnost (SC)
Vršac united
0
0
|
15.10.2016 15:00 | Budućnost (SC) | 0 : 0 | Vršac united | |||||
15.10
15:00
Radnički (K)
Polet (N)
2
3
|
15.10.2016 15:00 | Radnički (K) | 2 : 3 | Polet (N) | |||||
15.10
15:00
Kozara
Jedinstvo (BK)
4
0
|
15.10.2016 15:00 | Kozara | 4 : 0 | Jedinstvo (BK) | |||||
15.10
15:00
Proleter (BK)
Sloga
1
1
|
15.10.2016 15:00 | Proleter (BK) | 1 : 1 | Sloga | |||||
15.10
15:00
Jedinstvo (NB)
Dolina
5
0
|
15.10.2016 15:00 | Jedinstvo (NB) | 5 : 0 | Dolina | |||||
15.10
15:00
Dinamo 1945
Vojvodina 1928
4
0
|
15.10.2016 15:00 | Dinamo 1945 | 4 : 0 | Vojvodina 1928 |
15.10
15:00
Jedinstvo (SP)
Sofeks
2
0
|
15.10.2016 15:00 | Jedinstvo (SP) | 2 : 0 | Sofeks | |||||
15.10
15:00
Veternik
Hajduk 1925 Podunavac
0
1
|
15.10.2016 15:00 | Veternik | 0 : 1 | Hajduk 1925 Podunavac | |||||
15.10
15:00
Sloga
Sremac Vojka
2
0
|
15.10.2016 15:00 | Sloga | 2 : 0 | Sremac Vojka | |||||
15.10
15:00
ŽSK
Hajduk (Č)
1
2
|
15.10.2016 15:00 | ŽSK | 1 : 2 | Hajduk (Č) |
15.10
14:30
Sloboda (Č)
Radnički (K)
1
1
|
15.10.2016 14:30 | Sloboda (Č) | 1 : 1 | Radnički (K) | |||||
15.10
14:30
Sloga
Ovčar
2
2
|
15.10.2016 14:30 | Sloga | 2 : 2 | Ovčar |
15.10
14:30
Gruža
Mladi radnik 1940
2
0
|
15.10.2016 14:30 | Gruža | 2 : 0 | Mladi radnik 1940 | |||||
15.10
14:30
Šumadija (A)
Borac 1932
3
0
|
15.10.2016 14:30 | Šumadija (A) | 3 : 0 | Borac 1932 | |||||
15.10
14:30
VGSK
RSK
0
2
|
15.10.2016 14:30 | VGSK | 0 : 2 | RSK |
15.10
14:30
Ribnica
Radnički Gorenje
0
1
|
15.10.2016 14:30 | Ribnica | 0 : 1 | Radnički Gorenje | |||||
15.10
14:30
Jedinstvo 1945
OFK Divci
0
1
|
15.10.2016 14:30 | Jedinstvo 1945 | 0 : 1 | OFK Divci |
15.10
15:00
Đerdap
Hajduk Veljko
2
2
|
15.10.2016 15:00 | Đerdap | 2 : 2 | Hajduk Veljko | |||||
15.10
15:00
BSK
Moravica
0
0
|
15.10.2016 15:00 | BSK | 0 : 0 | Moravica |
15.10
15:00
SFS Borac
Juhor
2
1
|
15.10.2016 15:00 | SFS Borac | 2 : 1 | Juhor | |||||
15.10
15:00
OFK Kosanica
Župa
3
0
|
15.10.2016 15:00 | OFK Kosanica | 3 : 0 | Župa | |||||
15.10
15:00
Morava 1918
Kopaonik
4
0
|
15.10.2016 15:00 | Morava 1918 | 4 : 0 | Kopaonik |
15.10
15:00
Lužnica
Jedinstvo (GM)
4
0
|
15.10.2016 15:00 | Lužnica | 4 : 0 | Jedinstvo (GM) | |||||
15.10
15:00
Sloga (L)
Vranjska Banja
3
0
|
15.10.2016 15:00 | Sloga (L) | 3 : 0 | Vranjska Banja | |||||
15.10
15:00
Pčinja
Mladost (M)
6
0
|
15.10.2016 15:00 | Pčinja | 6 : 0 | Mladost (M) |
15.10
14:30
Panonija IM Topola
Krivaja
1
0
|
15.10.2016 14:30 | Panonija IM Topola | 1 : 0 | Krivaja | |||||
15.10
14:30
Obilić
Proleter (RS)
3
2
|
15.10.2016 14:30 | Obilić | 3 : 2 | Proleter (RS) |
15.10
15:00
Polet (S)
Rusin
1
3
|
15.10.2016 15:00 | Polet (S) | 1 : 3 | Rusin | |||||
15.10
15:00
Mladost (K)
Lipar
4
3
|
15.10.2016 15:00 | Mladost (K) | 4 : 3 | Lipar |
15.10
15:00
Jedinstvo Stević
Borac (St)
2
1
|
15.10.2016 15:00 | Jedinstvo Stević | 2 : 1 | Borac (St) | |||||
15.10
15:00
BAK
Sloga (BNS)
1
0
|
15.10.2016 15:00 | BAK | 1 : 0 | Sloga (BNS) |
15.10
15:00
OFK Kikinda
Mladost (L)
3
0
|
15.10.2016 15:00 | OFK Kikinda | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
15.10
15:00
Proleter 2006
C. Zvezda (VS)
3
0
|
15.10.2016 15:00 | Proleter 2006 | 3 : 0 | C. Zvezda (VS) |
15.10
15:00
1. Maj Ruma
Donji Petrovci
5
0
|
15.10.2016 15:00 | 1. Maj Ruma | 5 : 0 | Donji Petrovci | |||||
15.10
15:00
Partizan
Hajduk
1
3
|
15.10.2016 15:00 | Partizan | 1 : 3 | Hajduk | |||||
15.10
15:00
Sloven
Napredak
1
1
|
15.10.2016 15:00 | Sloven | 1 : 1 | Napredak |
15.10
14:30
OFK Sirig
Tatra
2
0
|
15.10.2016 14:30 | OFK Sirig | 2 : 0 | Tatra | |||||
15.10
14:30
Mladost
Petrovaradin
2
0
|
15.10.2016 14:30 | Mladost | 2 : 0 | Petrovaradin |
15.10
15:30
Omladinac
Stubal
3
3
|
15.10.2016 15:30 | Omladinac | 3 : 3 | Stubal |
15.10
15:00
Jadran
Partizan
1
0
|
15.10.2016 15:00 | Jadran | 1 : 0 | Partizan | |||||
15.10
15:00
Kolonija
Mladost
0
3
|
15.10.2016 15:00 | Kolonija | 0 : 3 | Mladost | |||||
15.10
15:00
Jedinstvo
Borac
0
3
|
15.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Borac | |||||
15.10
15:00
Sloga D
Srbija
1
3
|
15.10.2016 15:00 | Sloga D | 1 : 3 | Srbija | |||||
15.10
15:00
Sloboda
Kutlovo
2
1
|
15.10.2016 15:00 | Sloboda | 2 : 1 | Kutlovo | |||||
15.10
15:00
Budućnost
Vinogradi DB
2
0
|
15.10.2016 15:00 | Budućnost | 2 : 0 | Vinogradi DB | |||||
15.10
15:00
Šumadinac
Vodojaža
1
3
|
15.10.2016 15:00 | Šumadinac | 1 : 3 | Vodojaža | |||||
15.10
15:00
Ćava
Šumadija 1934
1
0
|
15.10.2016 15:00 | Ćava | 1 : 0 | Šumadija 1934 |
15.10
18:00
LFK Mladost
Jedinstvo (GG)
7
0
|
15.10.2016 18:00 | LFK Mladost | 7 : 0 | Jedinstvo (GG) | |||||
15.10
13:30
Slatina
Napredak
3
2
|
15.10.2016 13:30 | Slatina | 3 : 2 | Napredak |
15.10
15:00
Radnik
Ibar
0
3
|
15.10.2016 15:00 | Radnik | 0 : 3 | Ibar |
15.10
14:30
Mladi borac
Podunavac
0
1
|
15.10.2016 14:30 | Mladi borac | 0 : 1 | Podunavac | |||||
15.10
14:30
Cerovac 2013
SASK
2
0
|
15.10.2016 14:30 | Cerovac 2013 | 2 : 0 | SASK |
15.10
14:30
Polet (SD)
Sloga 33
2
4
|
15.10.2016 14:30 | Polet (SD) | 2 : 4 | Sloga 33 | |||||
15.10
14:30
Trgovački
Borac (K)
6
2
|
15.10.2016 14:30 | Trgovački | 6 : 2 | Borac (K) | |||||
15.10
14:30
Rudar 2001
Radnik (S)
2
1
|
15.10.2016 14:30 | Rudar 2001 | 2 : 1 | Radnik (S) |
15.10
15:00
Radnički Šabački
Jedinstvo
4
0
|
15.10.2016 15:00 | Radnički Šabački | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
15.10
15:00
Sindjelić
Mladi Borac
5
2
|
15.10.2016 15:00 | Sindjelić | 5 : 2 | Mladi Borac |
15.10
14:30
Junior Novo Naselje
Brezovica
0
1
|
15.10.2016 14:30 | Junior Novo Naselje | 0 : 1 | Brezovica |
15.10
13:30
Prvi partizan
Savinac
4
0
|
15.10.2016 13:30 | Prvi partizan | 4 : 0 | Savinac |
15.10
15:00
Poreč
Nemetali
2
0
|
15.10.2016 15:00 | Poreč | 2 : 0 | Nemetali |
15.10
15:00
Rudar Alpos
Jedinstvo GVD
1
1
|
15.10.2016 15:00 | Rudar Alpos | 1 : 1 | Jedinstvo GVD | |||||
15.10
15:00
Crvena Zvezda
Doljevac 1971
2
1
|
15.10.2016 15:00 | Crvena Zvezda | 2 : 1 | Doljevac 1971 |
15.10
14:00
Resavac
Partizan
2
5
|
15.10.2016 14:00 | Resavac | 2 : 5 | Partizan |
15.10
14:30
FUD
Parunovac
1
2
|
15.10.2016 14:30 | FUD | 1 : 2 | Parunovac |
15.10
15:00
Spartak
Nikodije Stojanović Tatko
1
5
|
15.10.2016 15:00 | Spartak | 1 : 5 | Nikodije Stojanović Tatko |
15.10
15:00
Real
Dunđerski
0
5
|
15.10.2016 15:00 | Real | 0 : 5 | Dunđerski |
15.10
15:00
Aluminijum
Palilulac
2
1
|
15.10.2016 15:00 | Aluminijum | 2 : 1 | Palilulac | |||||
15.10
15:00
AZ Borac 2014
Sloga 1948
6
1
|
15.10.2016 15:00 | AZ Borac 2014 | 6 : 1 | Sloga 1948 |
15.10
15:00
Zvezda
Tanasko Rajić
3
3
|
15.10.2016 15:00 | Zvezda | 3 : 3 | Tanasko Rajić | |||||
15.10
15:00
Vladimir Durković
Spartak
0
0
|
15.10.2016 15:00 | Vladimir Durković | 0 : 0 | Spartak |
15.10
15:00
Jedinstvo (Š)
Vučje
2
2
|
15.10.2016 15:00 | Jedinstvo (Š) | 2 : 2 | Vučje |
15.10
15:00
Biljači
Čelik
2
2
|
15.10.2016 15:00 | Biljači | 2 : 2 | Čelik | |||||
15.10
15:00
Levosoje
Lugina
0
10
|
15.10.2016 15:00 | Levosoje | 0 : 10 | Lugina |
15.10
Brezovica
Gračanica
1
2
|
15.10.2016 | Brezovica | 1 : 2 | Gračanica | |||||
15.10
Čaglavica
Polet
1
4
|
15.10.2016 | Čaglavica | 1 : 4 | Polet | |||||
15.10
Gracko
Ugljare
10
1
|
15.10.2016 | Gracko | 10 : 1 | Ugljare | |||||
15.10
Sitnica
Radnički
3
0
|
15.10.2016 | Sitnica | 3 : 0 | Radnički |
15.10
14:30
Šumadija
Mladost (C)
2
2
|
15.10.2016 14:30 | Šumadija | 2 : 2 | Mladost (C) | |||||
15.10
14:30
Napredak
Radnički
0
0
|
15.10.2016 14:30 | Napredak | 0 : 0 | Radnički | |||||
15.10
14:30
Zabrežje
Burovo
2
1
|
15.10.2016 14:30 | Zabrežje | 2 : 1 | Burovo | |||||
15.10
14:30
TEK Sloga
BSK
2
1
|
15.10.2016 14:30 | TEK Sloga | 2 : 1 | BSK |
15.10
14:00
Supska
Rudar Stenjevac
1
1
|
15.10.2016 14:00 | Supska | 1 : 1 | Rudar Stenjevac |
15.10
15:00
Pobeda 1976
Mladi Radnik
2
2
|
15.10.2016 15:00 | Pobeda 1976 | 2 : 2 | Mladi Radnik | |||||
15.10
15:00
Napredak 2012
Jedinstvo
0
3
|
15.10.2016 15:00 | Napredak 2012 | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
15.10
15:00
Sloga (K)
Jastrebac
4
0
|
15.10.2016 15:00 | Sloga (K) | 4 : 0 | Jastrebac |
15.10
15:00
Napredak 1976
Sloboda 2013
5
1
|
15.10.2016 15:00 | Napredak 1976 | 5 : 1 | Sloboda 2013 | |||||
15.10
15:00
Bukovik
Mladost
4
3
|
15.10.2016 15:00 | Bukovik | 4 : 3 | Mladost |
15.10
14:30
Studenski Grad
Posavac Tišma
0
0
|
15.10.2016 14:30 | Studenski Grad | 0 : 0 | Posavac Tišma | |||||
15.10
14:30
Atakante
Rekreativo 011
0
1
|
15.10.2016 14:30 | Atakante | 0 : 1 | Rekreativo 011 |
15.10
15:00
Sloboda
Mladost
1
3
|
15.10.2016 15:00 | Sloboda | 1 : 3 | Mladost |
15.10
14:30
Tornjoš
Horgoš 1911
0
1
|
15.10.2016 14:30 | Tornjoš | 0 : 1 | Horgoš 1911 | |||||
15.10
14:30
Jedinstvo (M)
Hajduk
0
3
|
15.10.2016 14:30 | Jedinstvo (M) | 0 : 3 | Hajduk |
15.10
15:00
Stanišić
Radnički 1918
3
1
|
15.10.2016 15:00 | Stanišić | 3 : 1 | Radnički 1918 |
15.10
14:30
Tvrdjava
Vojvodina
2
4
|
15.10.2016 14:30 | Tvrdjava | 2 : 4 | Vojvodina |
15.10
14:30
RFK Novi Sad 1921
Fruškogorac
2
0
|
15.10.2016 14:30 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 0 | Fruškogorac | |||||
15.10
14:30
Centar
Borac
1
0
|
15.10.2016 14:30 | Centar | 1 : 0 | Borac | |||||
15.10
14:30
Železničar
Čenej
1
0
|
15.10.2016 14:30 | Železničar | 1 : 0 | Čenej | |||||
15.10
14:30
Fruškogorski partizan
Obilić
2
3
|
15.10.2016 14:30 | Fruškogorski partizan | 2 : 3 | Obilić |
15.10
16:30
Grdica
Zvezda
1
0
|
15.10.2016 16:30 | Grdica | 1 : 0 | Zvezda | |||||
15.10
16:30
Partizan
Metalac
1
5
|
15.10.2016 16:30 | Partizan | 1 : 5 | Metalac |
15.10
15:00
Divostin
Erdoglija
1
2
|
15.10.2016 15:00 | Divostin | 1 : 2 | Erdoglija | |||||
15.10
15:00
Seljak
Košutnjak
2
4
|
15.10.2016 15:00 | Seljak | 2 : 4 | Košutnjak | |||||
15.10
15:00
21. oktobar
Zastava
0
4
|
15.10.2016 15:00 | 21. oktobar | 0 : 4 | Zastava | |||||
15.10
15:00
Korićani
Maršić
0
1
|
15.10.2016 15:00 | Korićani | 0 : 1 | Maršić | |||||
15.10
15:00
Azbest
OFK Bagremar
1
4
|
15.10.2016 15:00 | Azbest | 1 : 4 | OFK Bagremar | |||||
15.10
15:00
Hajduk
OFK Žeželj
2
4
|
15.10.2016 15:00 | Hajduk | 2 : 4 | OFK Žeželj |
15.10
15:00
Bjelica
Jedinstvo
4
0
|
15.10.2016 15:00 | Bjelica | 4 : 0 | Jedinstvo |
15.10
13:30
Sparta
Šilopaj
1
0
|
15.10.2016 13:30 | Sparta | 1 : 0 | Šilopaj |
15.10
14:30
Železničar Kusadak
Selevac
2
1
|
15.10.2016 14:30 | Železničar Kusadak | 2 : 1 | Selevac |
15.10
14:30
Omladinac (V)
Mladost (R)
3
3
|
15.10.2016 14:30 | Omladinac (V) | 3 : 3 | Mladost (R) |
15.10
15:00
Milicionar
Drina
8
0
|
15.10.2016 15:00 | Milicionar | 8 : 0 | Drina | |||||
15.10
15:00
Torpedo
Omladinac
2
1
|
15.10.2016 15:00 | Torpedo | 2 : 1 | Omladinac |
15.10
15:00
Jadar (S)
Azbukovica
2
0
|
15.10.2016 15:00 | Jadar (S) | 2 : 0 | Azbukovica |
15.10
14:30
Mladost
Dimitrije Tucović
1
2
|
15.10.2016 14:30 | Mladost | 1 : 2 | Dimitrije Tucović | |||||
15.10
14:30
Vrelo Sport
Rudar
1
0
|
15.10.2016 14:30 | Vrelo Sport | 1 : 0 | Rudar | |||||
15.10
14:30
Rubribreza
Proleter
2
1
|
15.10.2016 14:30 | Rubribreza | 2 : 1 | Proleter | |||||
15.10
14:30
Kalenić
Polet (T)
2
4
|
15.10.2016 14:30 | Kalenić | 2 : 4 | Polet (T) | |||||
15.10
14:30
Polet (DL)
OFK Paljuvi
2
3
|
15.10.2016 14:30 | Polet (DL) | 2 : 3 | OFK Paljuvi |
15.10
15:00
Tara
GP Zlatibor
1
1
|
15.10.2016 15:00 | Tara | 1 : 1 | GP Zlatibor | |||||
15.10
15:00
Raketa
Višesava
2
4
|
15.10.2016 15:00 | Raketa | 2 : 4 | Višesava |
15.10
14:30
Gornji Stepoš
Rasina
6
2
|
15.10.2016 14:30 | Gornji Stepoš | 6 : 2 | Rasina | |||||
15.10
14:30
BSK
Sloga
0
0
|
15.10.2016 14:30 | BSK | 0 : 0 | Sloga | |||||
15.10
14:30
Knez Lazar
Čarapan
1
1
|
15.10.2016 14:30 | Knez Lazar | 1 : 1 | Čarapan | |||||
15.10
14:30
Kapidžija
Žabare
0
1
|
15.10.2016 14:30 | Kapidžija | 0 : 1 | Žabare |
15.10
13:30
Poštar
Sveti Stefan
1
1
|
15.10.2016 13:30 | Poštar | 1 : 1 | Sveti Stefan |
15.10
15:30
Mladost (MI)
Nemenikuće
3
0
|
15.10.2016 15:30 | Mladost (MI) | 3 : 0 | Nemenikuće |
15.10
15:00
Nišavac
Sloboda
3
0
|
15.10.2016 15:00 | Nišavac | 3 : 0 | Sloboda | |||||
15.10
15:00
Senjak
Sloga
3
1
|
15.10.2016 15:00 | Senjak | 3 : 1 | Sloga | |||||
15.10
15:00
Mladost
Željuša
0
3
|
15.10.2016 15:00 | Mladost | 0 : 3 | Željuša |
15.10
15:00
Omladinac
Čegar 1946
0
3
|
15.10.2016 15:00 | Omladinac | 0 : 3 | Čegar 1946 |
15.10
15:00
Elid
Knežica
6
1
|
15.10.2016 15:00 | Elid | 6 : 1 | Knežica | |||||
15.10
15:00
Grkinja
Klisura
3
0
|
15.10.2016 15:00 | Grkinja | 3 : 0 | Klisura |
15.10
15:00
Kosovo
OFK Rtanj 2016
0
1
|
15.10.2016 15:00 | Kosovo | 0 : 1 | OFK Rtanj 2016 |
15.10
15:00
Jugovići 1976
Padina 1989
4
2
|
15.10.2016 15:00 | Jugovići 1976 | 4 : 2 | Padina 1989 |
15.10
Polet
Blagotin
0
3
|
15.10.2016 | Polet | 0 : 3 | Blagotin | |||||
15.10
Mladost
Goša
8
0
|
15.10.2016 | Mladost | 8 : 0 | Goša |
15.10
15:00
Sport
Rastina 1918
3
1
|
15.10.2016 15:00 | Sport | 3 : 1 | Rastina 1918 |
15.10
14:30
Padež
Gaglovo
0
1
|
15.10.2016 14:30 | Padež | 0 : 1 | Gaglovo |
15.10
15:00
Nomanica
Todorovce
1
2
|
15.10.2016 15:00 | Nomanica | 1 : 2 | Todorovce | |||||
15.10
15:00
Gornje Sinkovce
Rudar 1973
3
0
|
15.10.2016 15:00 | Gornje Sinkovce | 3 : 0 | Rudar 1973 | |||||
15.10
15:00
Turekovac
Moravac (P)
2
2
|
15.10.2016 15:00 | Turekovac | 2 : 2 | Moravac (P) | |||||
15.10
15:00
Veternica
Moravac (G)
3
0
|
15.10.2016 15:00 | Veternica | 3 : 0 | Moravac (G) |
15.10
14:30
Veliko Laole
B.S.K.
2
3
|
15.10.2016 14:30 | Veliko Laole | 2 : 3 | B.S.K. | |||||
15.10
14:30
Soko
Dobrnje
4
0
|
15.10.2016 14:30 | Soko | 4 : 0 | Dobrnje | |||||
15.10
14:30
Burovac
Borac
1
5
|
15.10.2016 14:30 | Burovac | 1 : 5 | Borac |
15.10
14:30
Jedinstvo
Melnica
1
1
|
15.10.2016 14:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Melnica | |||||
15.10
14:30
Manastirica
Mladost (L)
4
2
|
15.10.2016 14:30 | Manastirica | 4 : 2 | Mladost (L) | |||||
15.10
14:30
Omladinac B
Udarnik 2015
2
0
|
15.10.2016 14:30 | Omladinac B | 2 : 0 | Udarnik 2015 | |||||
15.10
14:30
Napredak
Vukan
0
5
|
15.10.2016 14:30 | Napredak | 0 : 5 | Vukan |
15.10
14:30
Mladost (Č)
Borac (A)
2
1
|
15.10.2016 14:30 | Mladost (Č) | 2 : 1 | Borac (A) |
15.10
14:30
Rudar Kostolac 2008
Proleter 1932
7
1
|
15.10.2016 14:30 | Rudar Kostolac 2008 | 7 : 1 | Proleter 1932 | |||||
15.10
14:30
Dunav
Sopot
3
0
|
15.10.2016 14:30 | Dunav | 3 : 0 | Sopot |
15.10
14:00
Beljanica
Orlovi
5
1
|
15.10.2016 14:00 | Beljanica | 5 : 1 | Orlovi |
15.10
15:00
Mladost
Crvena Zvezda
3
1
|
15.10.2016 15:00 | Mladost | 3 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
15.10
15:00
Naša Krajina
Janošik
1
2
|
15.10.2016 15:00 | Naša Krajina | 1 : 2 | Janošik | |||||
15.10
15:00
Solunac
Sloga
2
5
|
15.10.2016 15:00 | Solunac | 2 : 5 | Sloga | |||||
15.10
15:00
Graničar
Gaj
6
1
|
15.10.2016 15:00 | Graničar | 6 : 1 | Gaj |
15.10
15:00
Kamenorezac 76
Borjak 2013
6
0
|
15.10.2016 15:00 | Kamenorezac 76 | 6 : 0 | Borjak 2013 | |||||
15.10
15:00
Stara Čaršija
Rujišnik
3
3
|
15.10.2016 15:00 | Stara Čaršija | 3 : 3 | Rujišnik |
15.10
14:30
Radnik
OFK Borac
2
3
|
15.10.2016 14:30 | Radnik | 2 : 3 | OFK Borac |
15.10
15:00
Granit
Jadar 1961
0
6
|
15.10.2016 15:00 | Granit | 0 : 6 | Jadar 1961 | |||||
15.10
15:00
Luk
Studenac
2
2
|
15.10.2016 15:00 | Luk | 2 : 2 | Studenac |
15.10
15:30
Bogutovačka Banja
Progorelica
3
0
|
15.10.2016 15:30 | Bogutovačka Banja | 3 : 0 | Progorelica |
15.10
14:30
Borac
Kralj Petar I
0
2
|
15.10.2016 14:30 | Borac | 0 : 2 | Kralj Petar I |
15.10
15:30
Mladi Radnik
Kotlenik
3
0
|
15.10.2016 15:30 | Mladi Radnik | 3 : 0 | Kotlenik | |||||
15.10
15:30
Jedinstvo
Beli Orlovi
4
1
|
15.10.2016 15:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Beli Orlovi |
15.10
15:00
Maovi MH
Metlić
7
1
|
15.10.2016 15:00 | Maovi MH | 7 : 1 | Metlić |
15.10
15:00
Partizan
OFK Šabac
1
0
|
15.10.2016 15:00 | Partizan | 1 : 0 | OFK Šabac | |||||
15.10
15:00
Culjković
POFK Letnjikovac
3
2
|
15.10.2016 15:00 | Culjković | 3 : 2 | POFK Letnjikovac | |||||
15.10
15:00
OFK Letnjikovac 1983
Metaloplastika
4
1
|
15.10.2016 15:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 4 : 1 | Metaloplastika |
15.10
14:30
Radenka
BSK 2015
2
0
|
15.10.2016 14:30 | Radenka | 2 : 0 | BSK 2015 | |||||
15.10
14:30
Pobeda
Sloga
2
2
|
15.10.2016 14:30 | Pobeda | 2 : 2 | Sloga | |||||
15.10
14:30
Zviždic
Neresnica
3
1
|
15.10.2016 14:30 | Zviždic | 3 : 1 | Neresnica |
15.10
14:30
Velika Morava
OFK Marenovo
2
7
|
15.10.2016 14:30 | Velika Morava | 2 : 7 | OFK Marenovo | |||||
15.10
14:30
Ušće
Parcane
5
0
|
15.10.2016 14:30 | Ušće | 5 : 0 | Parcane |
15.10
14:30
Polet
Budućnost
2
4
|
15.10.2016 14:30 | Polet | 2 : 4 | Budućnost |
15.10
14:30
Pobeda 1953
Borac
2
6
|
15.10.2016 14:30 | Pobeda 1953 | 2 : 6 | Borac | |||||
15.10
14:30
Vrelo 1971
Jasenovac
1
2
|
15.10.2016 14:30 | Vrelo 1971 | 1 : 2 | Jasenovac |
15.10
15:00
Čobanče
Selanac
1
3
|
15.10.2016 15:00 | Čobanče | 1 : 3 | Selanac | |||||
15.10
15:00
Grabovica
Sloga DB
0
3
|
15.10.2016 15:00 | Grabovica | 0 : 3 | Sloga DB | |||||
15.10
15:00
Crnča
Vrhpolje
2
1
|
15.10.2016 15:00 | Crnča | 2 : 1 | Vrhpolje |
15.10
14:00
Misača
Tulež
0
2
|
15.10.2016 14:00 | Misača | 0 : 2 | Tulež | |||||
15.10
14:00
Venčani
Trešnjevica
4
2
|
15.10.2016 14:00 | Venčani | 4 : 2 | Trešnjevica |
15.10
Lajkovac
Strmovo 1968
1
11
|
15.10.2016 | Lajkovac | 1 : 11 | Strmovo 1968 | |||||
15.10
Ratkovac
Sloga
4
0
|
15.10.2016 | Ratkovac | 4 : 0 | Sloga |
15.10
14:30
Domaćin
Oniks
6
0
|
15.10.2016 14:30 | Domaćin | 6 : 0 | Oniks | |||||
15.10
14:30
Lipar
Dobra Voda
1
2
|
15.10.2016 14:30 | Lipar | 1 : 2 | Dobra Voda |
15.10
14:30
Crvena Zastava
Munja
0
7
|
15.10.2016 14:30 | Crvena Zastava | 0 : 7 | Munja | |||||
15.10
14:30
Tornado
Trstenica
3
0
|
15.10.2016 14:30 | Tornado | 3 : 0 | Trstenica | |||||
15.10
14:30
Zadrugar
Rojkovac
2
2
|
15.10.2016 14:30 | Zadrugar | 2 : 2 | Rojkovac |
15.10
14:30
Grbalj
Mladost
1
0
|
15.10.2016 14:30 | Grbalj | 1 : 0 | Mladost | |||||
15.10
14:30
Bokelj
Lovćen
0
0
|
15.10.2016 14:30 | Bokelj | 0 : 0 | Lovćen | |||||
15.10
14:30
Zeta
Jedinstvo
1
0
|
15.10.2016 14:30 | Zeta | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
15.10
14:30
Sutjeska
OFK Petrovac
0
0
|
15.10.2016 14:30 | Sutjeska | 0 : 0 | OFK Petrovac | |||||
15.10
14:30
Rudar
Iskra
0
0
|
15.10.2016 14:30 | Rudar | 0 : 0 | Iskra | |||||
15.10
14:30
Dečić
Budućnost
1
2
|
15.10.2016 14:30 | Dečić | 1 : 2 | Budućnost |
15.10
14:00
OFK Borac
Komovi
3
1
|
15.10.2016 14:00 | OFK Borac | 3 : 1 | Komovi | |||||
15.10
14:00
Brskovo
Gusinje
3
2
|
15.10.2016 14:00 | Brskovo | 3 : 2 | Gusinje | |||||
15.10
14:00
Polimlje
Pljevlja 97
1
4
|
15.10.2016 14:00 | Polimlje | 1 : 4 | Pljevlja 97 |
15.10
15:00
Crvena stijena
OFK Mladost 1970
1
2
|
15.10.2016 15:00 | Crvena stijena | 1 : 2 | OFK Mladost 1970 | |||||
15.10
15:00
Gorštak
Ribnica
4
2
|
15.10.2016 15:00 | Gorštak | 4 : 2 | Ribnica |
15.10
17:00
Borac
Spartak ŽK
3
3
|
15.10.2016 17:00 | Borac | 3 : 3 | Spartak ŽK | |||||
15.10
17:00
Metalac
Javor Matis
1
1
|
15.10.2016 17:00 | Metalac | 1 : 1 | Javor Matis | |||||
15.10
17:00
Voždovac
Partizan
0
3
|
15.10.2016 17:00 | Voždovac | 0 : 3 | Partizan | |||||
15.10
17:00
Radnički (N)
OFK Bačka
1
0
|
15.10.2016 17:00 | Radnički (N) | 1 : 0 | OFK Bačka | |||||
15.10
17:00
Radnik
Novi Pazar
3
1
|
15.10.2016 17:00 | Radnik | 3 : 1 | Novi Pazar |
15.10
15:00
Inđija
Kolubara
1
0
|
15.10.2016 15:00 | Inđija | 1 : 0 | Kolubara | |||||
15.10
15:00
BSK Borča
Proleter
1
2
|
15.10.2016 15:00 | BSK Borča | 1 : 2 | Proleter | |||||
15.10
15:00
ČSK Pivara
Zemun
0
0
|
15.10.2016 15:00 | ČSK Pivara | 0 : 0 | Zemun | |||||
15.10
15:00
Sindjelić
Sloboda
1
2
|
15.10.2016 15:00 | Sindjelić | 1 : 2 | Sloboda | |||||
15.10
15:00
OFK Beograd
Mačva
0
1
|
15.10.2016 15:00 | OFK Beograd | 0 : 1 | Mačva | |||||
15.10
15:00
Budućnost
Bežanija
1
0
|
15.10.2016 15:00 | Budućnost | 1 : 0 | Bežanija | |||||
15.10
15:00
Jagodina
Dinamo
1
0
|
15.10.2016 15:00 | Jagodina | 1 : 0 | Dinamo |
15.10
18:30
Crystal Palace
West Ham
0
1
|
15.10.2016 18:30 | Crystal Palace | 0 : 1 | West Ham | |||||
15.10
16:00
Arsenal
Swansea
3
2
|
15.10.2016 16:00 | Arsenal | 3 : 2 | Swansea | |||||
15.10
16:00
Bournemouth
Hull
6
1
|
15.10.2016 16:00 | Bournemouth | 6 : 1 | Hull | |||||
15.10
16:00
Manchester City
Everton
1
1
|
15.10.2016 16:00 | Manchester City | 1 : 1 | Everton | |||||
15.10
16:00
Stoke
Sunderland
2
0
|
15.10.2016 16:00 | Stoke | 2 : 0 | Sunderland | |||||
15.10
16:00
WBA
Tottenham
1
1
|
15.10.2016 16:00 | WBA | 1 : 1 | Tottenham | |||||
15.10
13:30
Chelsea
Leicester
3
0
|
15.10.2016 13:30 | Chelsea | 3 : 0 | Leicester |
15.10
15:30
Borussia M'gladbach
Hamburger SV
0
0
|
15.10.2016 15:30 | Borussia M'gladbach | 0 : 0 | Hamburger SV | |||||
15.10
15:30
Köln
Ingolstadt
2
1
|
15.10.2016 15:30 | Köln | 2 : 1 | Ingolstadt | |||||
15.10
15:30
Augsburg
Schalke 04
1
1
|
15.10.2016 15:30 | Augsburg | 1 : 1 | Schalke 04 | |||||
15.10
15:30
Hoffenheim
Freiburg
2
1
|
15.10.2016 15:30 | Hoffenheim | 2 : 1 | Freiburg | |||||
15.10
15:30
Eintracht
Bayern
2
2
|
15.10.2016 15:30 | Eintracht | 2 : 2 | Bayern | |||||
15.10
18:30
Werder
Bayer Leverkusen
2
1
|
15.10.2016 18:30 | Werder | 2 : 1 | Bayer Leverkusen |
15.10
15:00
Napoli
Roma
1
3
|
15.10.2016 15:00 | Napoli | 1 : 3 | Roma | |||||
15.10
18:00
Pescara
Sampdoria
1
1
|
15.10.2016 18:00 | Pescara | 1 : 1 | Sampdoria | |||||
15.10
20:45
Juventus
Udinese
2
1
|
15.10.2016 20:45 | Juventus | 2 : 1 | Udinese |
15.10
17:00
Nancy
PSG
1
2
|
15.10.2016 17:00 | Nancy | 1 : 2 | PSG | |||||
15.10
20:00
Lorient
Nantes
1
2
|
15.10.2016 20:00 | Lorient | 1 : 2 | Nantes | |||||
15.10
20:00
Montpellier
Caen
3
2
|
15.10.2016 20:00 | Montpellier | 3 : 2 | Caen | |||||
15.10
20:00
Bastia
Angers
1
2
|
15.10.2016 20:00 | Bastia | 1 : 2 | Angers | |||||
15.10
20:00
Guingamp
Lille
1
0
|
15.10.2016 20:00 | Guingamp | 1 : 0 | Lille |
15.10
13:00
Leganés
Sevilla
2
3
|
15.10.2016 13:00 | Leganés | 2 : 3 | Sevilla | |||||
15.10
16:15
Barcelona
La Coruña
4
0
|
15.10.2016 16:15 | Barcelona | 4 : 0 | La Coruña | |||||
15.10
18:30
Atlético Madrid
Granada
7
1
|
15.10.2016 18:30 | Atlético Madrid | 7 : 1 | Granada | |||||
15.10
20:45
Betis
Real Madrid
1
6
|
15.10.2016 20:45 | Betis | 1 : 6 | Real Madrid |
15.10
14:30
Obilić
Mašinac Trejs PZP
1
4
|
15.10.2016 14:30 | Obilić | 1 : 4 | Mašinac Trejs PZP |
15.10
11:00
Jagodina
Šumadija 1903
2
3
|
15.10.2016 11:00 | Jagodina | 2 : 3 | Šumadija 1903 |
15.10
Krstarica
Knjaževac 2015
2
0
|
15.10.2016 | Krstarica | 2 : 0 | Knjaževac 2015 | |||||
15.10
Levač
Majdanpek
4
1
|
15.10.2016 | Levač | 4 : 1 | Majdanpek |
15.10
15:00
Metalmania
Radnički 1919
4
0
|
15.10.2016 15:00 | Metalmania | 4 : 0 | Radnički 1919 | |||||
15.10
15:30
Bačka Žabalj
Sremice
3
0
|
15.10.2016 15:30 | Bačka Žabalj | 3 : 0 | Sremice |
15.10
14:30
Požega
Kolubara
1
3
|
15.10.2016 14:30 | Požega | 1 : 3 | Kolubara | |||||
15.10
14:30
Unafortuna
Slatke male
0
1
|
15.10.2016 14:30 | Unafortuna | 0 : 1 | Slatke male | |||||
15.10
14:30
Karađorđe
Šabac
3
0
|
15.10.2016 14:30 | Karađorđe | 3 : 0 | Šabac | |||||
15.10
14:30
Bukovička Banja
Sloga 036
1
21
|
15.10.2016 14:30 | Bukovička Banja | 1 : 21 | Sloga 036 |
15.10
11:00
Brodarac
Radnički (V)
2
0
|
15.10.2016 11:00 | Brodarac | 2 : 0 | Radnički (V) | |||||
15.10
11:00
Napredak
Jagodina
1
0
|
15.10.2016 11:00 | Napredak | 1 : 0 | Jagodina | |||||
15.10
11:30
Rad
Partizan
2
1
|
15.10.2016 11:30 | Rad | 2 : 1 | Partizan | |||||
15.10
11:00
Mačva
OFK Beograd
2
1
|
15.10.2016 11:00 | Mačva | 2 : 1 | OFK Beograd | |||||
15.10
13:00
Crvena zvezda
Radnički (P)
3
0
|
15.10.2016 13:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Radnički (P) |
15.10
11:00
Novi Pazar
Šumadija 1903
2
0
|
15.10.2016 11:00 | Novi Pazar | 2 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
15.10
15:00
Budućnost (K)
Sloga (K)
4
2
|
15.10.2016 15:00 | Budućnost (K) | 4 : 2 | Sloga (K) |
15.10
14:00
Jedinstvo
Budućnost-Krušik 2014
3
2
|
15.10.2016 14:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Budućnost-Krušik 2014 | |||||
15.10
11:00
Železničar
Loznica
1
2
|
15.10.2016 11:00 | Železničar | 1 : 2 | Loznica |
15.10
14:30
Radnički 1926
Mihajlovac
2
0
|
15.10.2016 14:30 | Radnički 1926 | 2 : 0 | Mihajlovac | |||||
15.10
14:30
Smederevo 1924
Šapine
2
0
|
15.10.2016 14:30 | Smederevo 1924 | 2 : 0 | Šapine | |||||
15.10
14:30
Morava
VGSK
3
1
|
15.10.2016 14:30 | Morava | 3 : 1 | VGSK | |||||
15.10
14:30
Sloga 33
Šumadija
4
2
|
15.10.2016 14:30 | Sloga 33 | 4 : 2 | Šumadija | |||||
15.10
14:30
Homoljac
Mladi borac
6
0
|
15.10.2016 14:30 | Homoljac | 6 : 0 | Mladi borac |
15.10
10:00
Kolubara
Radnički (O)
3
1
|
15.10.2016 10:00 | Kolubara | 3 : 1 | Radnički (O) | |||||
15.10
15:00
BASK
Brodarac 2
1
2
|
15.10.2016 15:00 | BASK | 1 : 2 | Brodarac 2 | |||||
15.10
13:00
Sindjelic
IM Rakovica
1
0
|
15.10.2016 13:00 | Sindjelic | 1 : 0 | IM Rakovica |
15.10
10:00
Železničar
Jedinstvo (SP)
3
1
|
15.10.2016 10:00 | Železničar | 3 : 1 | Jedinstvo (SP) |
15.10
10:00
Inđija
Indeks
3
1
|
15.10.2016 10:00 | Inđija | 3 : 1 | Indeks | |||||
15.10
10:00
OFK Hajduk
Proleter
1
1
|
15.10.2016 10:00 | OFK Hajduk | 1 : 1 | Proleter |
15.10
10:00
Bačka 1901
Hajduk junior
0
1
|
15.10.2016 10:00 | Bačka 1901 | 0 : 1 | Hajduk junior | |||||
15.10
11:00
Krila Krajine
Radnički (S)
2
1
|
15.10.2016 11:00 | Krila Krajine | 2 : 1 | Radnički (S) |
15.10
10:00
Sloga
Budućnost
4
2
|
15.10.2016 10:00 | Sloga | 4 : 2 | Budućnost | |||||
15.10
Partizan
BSK
4
1
|
15.10.2016 | Partizan | 4 : 1 | BSK |
15.10
11:00
Jugoslavija
Borac (Sa)
6
3
|
15.10.2016 11:00 | Jugoslavija | 6 : 3 | Borac (Sa) | |||||
15.10
11:00
Glogonj
Borac (St)
1
3
|
15.10.2016 11:00 | Glogonj | 1 : 3 | Borac (St) | |||||
15.10
15:00
Dolina
Polet
9
1
|
15.10.2016 15:00 | Dolina | 9 : 1 | Polet | |||||
15.10
11:00
Omladinac 1927
Strela
3
5
|
15.10.2016 11:00 | Omladinac 1927 | 3 : 5 | Strela |
15.10
15:00
Osipaonica
Sloboda
5
5
|
15.10.2016 15:00 | Osipaonica | 5 : 5 | Sloboda | |||||
15.10
10:00
Napredak
Udarnik
3
1
|
15.10.2016 10:00 | Napredak | 3 : 1 | Udarnik |
15.10
10:00
Srem
Grafičar
4
2
|
15.10.2016 10:00 | Srem | 4 : 2 | Grafičar | |||||
15.10
14:00
011
Prva Iskra
10
0
|
15.10.2016 14:00 | 011 | 10 : 0 | Prva Iskra | |||||
15.10
11:00
BSK 1925
Omladinac
5
0
|
15.10.2016 11:00 | BSK 1925 | 5 : 0 | Omladinac |
15.10
13:00
Minel
Novi Beograd
1
4
|
15.10.2016 13:00 | Minel | 1 : 4 | Novi Beograd |
15.10
15:00
Studenski Grad MK
Sinđelić MK
1
4
|
15.10.2016 15:00 | Studenski Grad MK | 1 : 4 | Sinđelić MK | |||||
15.10
12:30
BASK MK
Rad MK
2
6
|
15.10.2016 12:30 | BASK MK | 2 : 6 | Rad MK | |||||
15.10
18:00
Brodarac MK
Internacional MK
4
0
|
15.10.2016 18:00 | Brodarac MK | 4 : 0 | Internacional MK | |||||
15.10
09:00
BSK Borča MK
Lokomotiva MK
2
2
|
15.10.2016 09:00 | BSK Borča MK | 2 : 2 | Lokomotiva MK |
15.10
20:00
IMT MK
Brodarac 1947 MK
1
6
|
15.10.2016 20:00 | IMT MK | 1 : 6 | Brodarac 1947 MK | |||||
15.10
11:30
Crvena zvezda MML MK
Šumadinac MK
4
2
|
15.10.2016 11:30 | Crvena zvezda MML MK | 4 : 2 | Šumadinac MK |
15.10
13:00
Spartak ŽK
Zemun
2
3
|
15.10.2016 13:00 | Spartak ŽK | 2 : 3 | Zemun | |||||
15.10
13:30
Brodarac
Novi Pazar
1
1
|
15.10.2016 13:30 | Brodarac | 1 : 1 | Novi Pazar | |||||
15.10
09:30
Rad
Partizan
0
3
|
15.10.2016 09:30 | Rad | 0 : 3 | Partizan | |||||
15.10
13:00
Kiker
OFK Beograd
0
0
|
15.10.2016 13:00 | Kiker | 0 : 0 | OFK Beograd | |||||
15.10
15:00
Crvena zvezda
Real Niš
9
2
|
15.10.2016 15:00 | Crvena zvezda | 9 : 2 | Real Niš |
15.10
Apolon 4
Sloga (K)
2
1
|
15.10.2016 | Apolon 4 | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
15.10
13:00
Bane
Jošanica
1
2
|
15.10.2016 13:00 | Bane | 1 : 2 | Jošanica |
15.10
12:00
Budućnost-Krušik 2014
Jedinstvo
1
0
|
15.10.2016 12:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
15.10
12:00
Drina
Loznica
0
6
|
15.10.2016 12:00 | Drina | 0 : 6 | Loznica | |||||
15.10
11:00
Senjak
Mačva 2005
5
0
|
15.10.2016 11:00 | Senjak | 5 : 0 | Mačva 2005 |
15.10
14:30
Karadjordje
Petar Dobrnjac
3
2
|
15.10.2016 14:30 | Karadjordje | 3 : 2 | Petar Dobrnjac | |||||
15.10
14:30
Petlić 2006
Šapine
5
5
|
15.10.2016 14:30 | Petlić 2006 | 5 : 5 | Šapine | |||||
15.10
14:30
GFK Jasenice 1911
Smederevo 1924
7
0
|
15.10.2016 14:30 | GFK Jasenice 1911 | 7 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
15.10
14:30
Radnički 1926
Šumadija
0
1
|
15.10.2016 14:30 | Radnički 1926 | 0 : 1 | Šumadija |
15.10
10:00
Teleoptik
Radnicki (NB)
3
1
|
15.10.2016 10:00 | Teleoptik | 3 : 1 | Radnicki (NB) | |||||
15.10
10:00
Radnički (O)
Lokomotiva
0
0
|
15.10.2016 10:00 | Radnički (O) | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
15.10
10:00
BSK
Sindjelic
4
0
|
15.10.2016 10:00 | BSK | 4 : 0 | Sindjelic | |||||
15.10
10:00
BASK
Kolubara
1
0
|
15.10.2016 10:00 | BASK | 1 : 0 | Kolubara | |||||
15.10
10:00
Voždovac
BSK 1925
2
2
|
15.10.2016 10:00 | Voždovac | 2 : 2 | BSK 1925 | |||||
15.10
10:00
PKB
Internacional
2
6
|
15.10.2016 10:00 | PKB | 2 : 6 | Internacional | |||||
15.10
10:00
011
Mladenovac
4
0
|
15.10.2016 10:00 | 011 | 4 : 0 | Mladenovac |
15.10
13:00
Radnički (NP)
Vojvodina
0
4
|
15.10.2016 13:00 | Radnički (NP) | 0 : 4 | Vojvodina | |||||
15.10
12:00
Indeks
Radnički (SM)
1
2
|
15.10.2016 12:00 | Indeks | 1 : 2 | Radnički (SM) |
15.10
10:00
ŽAK junior
Bačka (BP)
1
1
|
15.10.2016 10:00 | ŽAK junior | 1 : 1 | Bačka (BP) | |||||
15.10
12:00
Radnički (S)
Hajduk junior
1
1
|
15.10.2016 12:00 | Radnički (S) | 1 : 1 | Hajduk junior | |||||
15.10
12:00
TSC
Vrbas
7
0
|
15.10.2016 12:00 | TSC | 7 : 0 | Vrbas |
15.10
15:00
Omladinac
Polet
2
9
|
15.10.2016 15:00 | Omladinac | 2 : 9 | Polet | |||||
15.10
15:00
7.juli
Šumadija
3
8
|
15.10.2016 15:00 | 7.juli | 3 : 8 | Šumadija | |||||
15.10
15:00
Budućnost
Cerovac 2013
6
1
|
15.10.2016 15:00 | Budućnost | 6 : 1 | Cerovac 2013 | |||||
15.10
10:00
Bresje Superior
Crvena zvezda
8
0
|
15.10.2016 10:00 | Bresje Superior | 8 : 0 | Crvena zvezda |
15.10
15:00
Borac
Sloven
0
5
|
15.10.2016 15:00 | Borac | 0 : 5 | Sloven | |||||
15.10
15:00
Donji Petrovci
PSK Putinci
0
8
|
15.10.2016 15:00 | Donji Petrovci | 0 : 8 | PSK Putinci | |||||
15.10
15:00
Hrtkovci
Jedinstvo
3
2
|
15.10.2016 15:00 | Hrtkovci | 3 : 2 | Jedinstvo |
15.10
Borac
Dinamo 1945
0
2
|
15.10.2016 | Borac | 0 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
15.10
Radnički
Tempo
0
4
|
15.10.2016 | Radnički | 0 : 4 | Tempo | |||||
15.10
10:00
Mladost (V)
Slavia
2
1
|
15.10.2016 10:00 | Mladost (V) | 2 : 1 | Slavia |
15.10
13:00
Posavina
Rvati
2
2
|
15.10.2016 13:00 | Posavina | 2 : 2 | Rvati | |||||
15.10
13:00
Polet
Buducnost
0
3
|
15.10.2016 13:00 | Polet | 0 : 3 | Buducnost |
15.10
10:00
Cer
Jadar 1961
3
2
|
15.10.2016 10:00 | Cer | 3 : 2 | Jadar 1961 | |||||
15.10
15:00
Podrinje
Jadar
5
1
|
15.10.2016 15:00 | Podrinje | 5 : 1 | Jadar | |||||
15.10
10:00
Borac
Loznica
2
3
|
15.10.2016 10:00 | Borac | 2 : 3 | Loznica | |||||
15.10
15:00
Jedinstvo
Mladost
9
0
|
15.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 9 : 0 | Mladost |
15.10
15:00
Vinca
Hajduk
1
1
|
15.10.2016 15:00 | Vinca | 1 : 1 | Hajduk | |||||
15.10
10:00
Bežanija
Avala 1939
11
0
|
15.10.2016 10:00 | Bežanija | 11 : 0 | Avala 1939 |
15.10
10:00
Omladinac
DIF
1
7
|
15.10.2016 10:00 | Omladinac | 1 : 7 | DIF |
15.10
09:00
Crvena zvezda MK
Voždovac MK
2
0
|
15.10.2016 09:00 | Crvena zvezda MK | 2 : 0 | Voždovac MK | |||||
15.10
10:00
Čukarički MK
Zemun MK
1
0
|
15.10.2016 10:00 | Čukarički MK | 1 : 0 | Zemun MK | |||||
15.10
16:00
Brodarac MK
Studentski grad MK
1
1
|
15.10.2016 16:00 | Brodarac MK | 1 : 1 | Studentski grad MK | |||||
15.10
19:00
BASK MK
Rad MK
1
1
|
15.10.2016 19:00 | BASK MK | 1 : 1 | Rad MK |
15.10
Crvena Zvezda MML MK
Rad MK
1
5
|
15.10.2016 | Crvena Zvezda MML MK | 1 : 5 | Rad MK | |||||
15.10
011 MK
Brodarac MK
3
0
|
15.10.2016 | 011 MK | 3 : 0 | Brodarac MK | |||||
15.10
IMT MK
Internacional MK
|
15.10.2016 | IMT MK | : | Internacional MK | |||||
15.10
Lokomotiva MK
FSFV MK
|
15.10.2016 | Lokomotiva MK | : | FSFV MK | |||||
15.10
Leštane MK
Šumadija 1962 MK
0
5
|
15.10.2016 | Leštane MK | 0 : 5 | Šumadija 1962 MK | |||||
15.10
Voždovac MK
OFK Beograd MK
1
1
|
15.10.2016 | Voždovac MK | 1 : 1 | OFK Beograd MK |
15.10
13:00
DIF MK
Novi Beograd MK
1
0
|
15.10.2016 13:00 | DIF MK | 1 : 0 | Novi Beograd MK |
15.10
13:00
Novi Pazar
Kosmet
2
1
|
15.10.2016 13:00 | Novi Pazar | 2 : 1 | Kosmet | |||||
15.10
13:00
Apolon 4
Sloga (K)
5
0
|
15.10.2016 13:00 | Apolon 4 | 5 : 0 | Sloga (K) | |||||
15.10
11:00
Bane
Jošanica
0
0
|
15.10.2016 11:00 | Bane | 0 : 0 | Jošanica | |||||
15.10
Sport Klub 99
Kiker
1
0
|
15.10.2016 | Sport Klub 99 | 1 : 0 | Kiker | |||||
15.10
Pazar Juniors
AS
1
0
|
15.10.2016 | Pazar Juniors | 1 : 0 | AS |
15.10
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Jedinstvo
3
0
|
15.10.2016 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
15.10
10:00
Drina
Loznica
0
9
|
15.10.2016 10:00 | Drina | 0 : 9 | Loznica |
15.10
14:30
Kolonija 11421
Presing
1
5
|
15.10.2016 14:30 | Kolonija 11421 | 1 : 5 | Presing | |||||
15.10
14:30
Pinkum
Petlić 2006
10
1
|
15.10.2016 14:30 | Pinkum | 10 : 1 | Petlić 2006 | |||||
15.10
14:30
Cepelin 026
Morava
2
0
|
15.10.2016 14:30 | Cepelin 026 | 2 : 0 | Morava | |||||
15.10
14:30
Šumadija
AF Djokić
2
0
|
15.10.2016 14:30 | Šumadija | 2 : 0 | AF Djokić | |||||
15.10
14:30
Smederevo 1924
AF Duljaj
6
0
|
15.10.2016 14:30 | Smederevo 1924 | 6 : 0 | AF Duljaj | |||||
15.10
14:30
GFK Jasenica 1911
Bačinac
3
3
|
15.10.2016 14:30 | GFK Jasenica 1911 | 3 : 3 | Bačinac | |||||
15.10
14:30
Zvižd
Sloga 33
5
0
|
15.10.2016 14:30 | Zvižd | 5 : 0 | Sloga 33 |
15.10
10:00
Rad
Zemun
0
1
|
15.10.2016 10:00 | Rad | 0 : 1 | Zemun | |||||
15.10
10:00
BSK
Teleoptik
2
8
|
15.10.2016 10:00 | BSK | 2 : 8 | Teleoptik | |||||
15.10
10:00
OFK Beograd
FSFV
5
0
|
15.10.2016 10:00 | OFK Beograd | 5 : 0 | FSFV | |||||
15.10
10:00
Crvena zvezda
Partizan
0
1
|
15.10.2016 10:00 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Partizan | |||||
15.10
10:00
Čukarički
011
4
2
|
15.10.2016 10:00 | Čukarički | 4 : 2 | 011 | |||||
15.10
10:00
Vozdovac
Brodarac
3
1
|
15.10.2016 10:00 | Vozdovac | 3 : 1 | Brodarac |
15.10
11:00
Radnički (NP)
Vojvodina
0
11
|
15.10.2016 11:00 | Radnički (NP) | 0 : 11 | Vojvodina | |||||
15.10
10:00
Indeks
Radnički (SM)
1
2
|
15.10.2016 10:00 | Indeks | 1 : 2 | Radnički (SM) | |||||
15.10
10:00
Srem
Inđija
2
4
|
15.10.2016 10:00 | Srem | 2 : 4 | Inđija |
15.10
10:00
Radnički (S)
Hajduk junior
2
0
|
15.10.2016 10:00 | Radnički (S) | 2 : 0 | Hajduk junior | |||||
15.10
10:00
TSC
Vrbas
3
0
|
15.10.2016 10:00 | TSC | 3 : 0 | Vrbas |
15.10
16:00
SASK
Sloga
1
3
|
15.10.2016 16:00 | SASK | 1 : 3 | Sloga | |||||
15.10
16:00
Osipaonica
Sloboda
13
0
|
15.10.2016 16:00 | Osipaonica | 13 : 0 | Sloboda |
15.10
10:00
Jadar 07 II
Sloga
3
3
|
15.10.2016 10:00 | Jadar 07 II | 3 : 3 | Sloga |
15.10
11:00
Proleter
Njerš Ištvan
0
13
|
15.10.2016 11:00 | Proleter | 0 : 13 | Njerš Ištvan |
15.10
11:30
Omladinac
Borac
0
14
|
15.10.2016 11:30 | Omladinac | 0 : 14 | Borac | |||||
15.10
Dinamo 1945
Budućnost
6
1
|
15.10.2016 | Dinamo 1945 | 6 : 1 | Budućnost |
15.10
15:00
Stenli
Proleter
11
1
|
15.10.2016 15:00 | Stenli | 11 : 1 | Proleter |
15.10
12:00
Partizan
Vojvodina
11
0
|
15.10.2016 12:00 | Partizan | 11 : 0 | Vojvodina |
15.10
10:00
Radnički Stobeks
Jedinstvo
5
2
|
15.10.2016 10:00 | Radnički Stobeks | 5 : 2 | Jedinstvo |
15.10
10:30
Obrenovac 1905
Posavina
9
0
|
15.10.2016 10:30 | Obrenovac 1905 | 9 : 0 | Posavina | |||||
15.10
10:00
Buducnost
Pobeda
6
0
|
15.10.2016 10:00 | Buducnost | 6 : 0 | Pobeda |
15.10
10:00
Rudar
OFK National AG
0
2
|
15.10.2016 10:00 | Rudar | 0 : 2 | OFK National AG | |||||
15.10
11:30
OFK Ras
Sport Klub 99
0
1
|
15.10.2016 11:30 | OFK Ras | 0 : 1 | Sport Klub 99 |
15.10
11:00
Rudar Kostolac 2008
Homoljac
0
1
|
15.10.2016 11:00 | Rudar Kostolac 2008 | 0 : 1 | Homoljac | |||||
15.10
11:00
Rudar (S)
Šapine
9
4
|
15.10.2016 11:00 | Rudar (S) | 9 : 4 | Šapine |
15.10
14:00
GSP Polet
Buducnost
1
5
|
15.10.2016 14:00 | GSP Polet | 1 : 5 | Buducnost | |||||
15.10
09:30
13. Maj
Borac
4
0
|
15.10.2016 09:30 | 13. Maj | 4 : 0 | Borac | |||||
15.10
14:00
Dorcol
Lola
1
1
|
15.10.2016 14:00 | Dorcol | 1 : 1 | Lola |
15.10
10:00
OLE
Banja
6
0
|
15.10.2016 10:00 | OLE | 6 : 0 | Banja |
15.10
10:00
Internacional
BSK 1925
6
1
|
15.10.2016 10:00 | Internacional | 6 : 1 | BSK 1925 | |||||
15.10
10:00
Studentski Grad
Kolubara
2
2
|
15.10.2016 10:00 | Studentski Grad | 2 : 2 | Kolubara | |||||
15.10
13:00
Bežanija
BASK
2
1
|
15.10.2016 13:00 | Bežanija | 2 : 1 | BASK |
15.10
10:00
Sremcica
Trijumf
5
1
|
15.10.2016 10:00 | Sremcica | 5 : 1 | Trijumf |
15.10
16:00
011 MK
Altina MK
0
6
|
15.10.2016 16:00 | 011 MK | 0 : 6 | Altina MK |
15.10
15:00
Boleč MK
Kosmaj MK
2
2
|
15.10.2016 15:00 | Boleč MK | 2 : 2 | Kosmaj MK |
15.10
10:00
DIF MK
Kolubara MK
9
1
|
15.10.2016 10:00 | DIF MK | 9 : 1 | Kolubara MK | |||||
15.10
17:00
BASK MK
OFK Beograd B MK
2
4
|
15.10.2016 17:00 | BASK MK | 2 : 4 | OFK Beograd B MK |
15.10
Radnički NB
ŽFK Crvena zvezda MK
4
1
|
15.10.2016 | Radnički NB | 4 : 1 | ŽFK Crvena zvezda MK | |||||
15.10
Sinđelić MK
Mungosi MK
2
5
|
15.10.2016 | Sinđelić MK | 2 : 5 | Mungosi MK | |||||
15.10
Olimpik MK
Tempo MK
3
0
|
15.10.2016 | Olimpik MK | 3 : 0 | Tempo MK | |||||
15.10
Dušanovac MK
Fer Plej 06 MK
14
1
|
15.10.2016 | Dušanovac MK | 14 : 1 | Fer Plej 06 MK |
15.10
Levač
Rosulja 2014
1
0
|
15.10.2016 | Levač | 1 : 0 | Rosulja 2014 |
15.10
10:00
BSK 1925
Čukarički
0
3
|
15.10.2016 10:00 | BSK 1925 | 0 : 3 | Čukarički | |||||
15.10
10:00
Brodarac 1947
Zemun
0
3
|
15.10.2016 10:00 | Brodarac 1947 | 0 : 3 | Zemun |
15.10
10:00
Jedinstvo
Podrinje
4
7
|
15.10.2016 10:00 | Jedinstvo | 4 : 7 | Podrinje | |||||
15.10
10:00
Sloga
Radnički Stobeks
1
1
|
15.10.2016 10:00 | Sloga | 1 : 1 | Radnički Stobeks |
15.10
12:00
CFK
TSC
1
0
|
15.10.2016 12:00 | CFK | 1 : 0 | TSC | |||||
15.10
10:00
Spartak
Arena SU
0
0
|
15.10.2016 10:00 | Spartak | 0 : 0 | Arena SU |
15.10
10:00
Zvezda
Obrenovac 1905
0
9
|
15.10.2016 10:00 | Zvezda | 0 : 9 | Obrenovac 1905 | |||||
15.10
10:00
Rvati
Partizan
0
2
|
15.10.2016 10:00 | Rvati | 0 : 2 | Partizan |
15.10
10:00
Omladinac
Zadrugar
3
2
|
15.10.2016 10:00 | Omladinac | 3 : 2 | Zadrugar |
15.10
10:00
ND 2011
Tutin
2
1
|
15.10.2016 10:00 | ND 2011 | 2 : 1 | Tutin | |||||
15.10
12:15
OFK National AG
Kosmet
3
2
|
15.10.2016 12:15 | OFK National AG | 3 : 2 | Kosmet |
15.10
12:00
Luna
KMF Raška
1
12
|
15.10.2016 12:00 | Luna | 1 : 12 | KMF Raška | |||||
15.10
11:30
Rudar
Bane
0
4
|
15.10.2016 11:30 | Rudar | 0 : 4 | Bane | |||||
15.10
12:00
Rudar
Kopaonik
3
0
|
15.10.2016 12:00 | Rudar | 3 : 0 | Kopaonik |
15.10
10:00
POFK Savacium
Donjošorac
0
0
|
15.10.2016 10:00 | POFK Savacium | 0 : 0 | Donjošorac | |||||
15.10
10:00
Mačva
Rađevac
1
3
|
15.10.2016 10:00 | Mačva | 1 : 3 | Rađevac | |||||
15.10
10:00
POFK Letnjikovac
Mačva 2005
|
15.10.2016 10:00 | POFK Letnjikovac | : | Mačva 2005 |
15.10
10:00
Bačka
Kevi
4
0
|
15.10.2016 10:00 | Bačka | 4 : 0 | Kevi |
15.10
FK AF Đokić
FK Napredak
2
0
|
15.10.2016 | FK AF Đokić | 2 : 0 | FK Napredak | |||||
15.10
FK Petlić
FK Presing
|
15.10.2016 | FK Petlić | : | FK Presing | |||||
15.10
FK Trgovački
FK Plana
0
2
|
15.10.2016 | FK Trgovački | 0 : 2 | FK Plana | |||||
15.10
FK Strai Grad
FK Sloga 33
1
3
|
15.10.2016 | FK Strai Grad | 1 : 3 | FK Sloga 33 | |||||
15.10
FK Petlić
FK Napredak
6
0
|
15.10.2016 | FK Petlić | 6 : 0 | FK Napredak | |||||
15.10
FK Trgovački
FK AF Đokić
0
3
|
15.10.2016 | FK Trgovački | 0 : 3 | FK AF Đokić | |||||
15.10
FK Strai Grad
FK Presing
|
15.10.2016 | FK Strai Grad | : | FK Presing | |||||
15.10
FK Sloga 33
FK Plana
2
4
|
15.10.2016 | FK Sloga 33 | 2 : 4 | FK Plana |
15.10
09:00
Olimpik
Dominus
1
4
|
15.10.2016 09:00 | Olimpik | 1 : 4 | Dominus | |||||
15.10
11:00
Jedinstvo
Sinjdjelic
0
1
|
15.10.2016 11:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Sinjdjelic | |||||
15.10
12:00
Studentski Grad
Srem
3
0
|
15.10.2016 12:00 | Studentski Grad | 3 : 0 | Srem | |||||
15.10
13:00
Lola
Bezanija
2
0
|
15.10.2016 13:00 | Lola | 2 : 0 | Bezanija |
15.10
12:30
OLE
Banja
7
0
|
15.10.2016 12:30 | OLE | 7 : 0 | Banja |
15.10
21:00
Rakovica
Trijumf
0
4
|
15.10.2016 21:00 | Rakovica | 0 : 4 | Trijumf |
15.10
10:00
IMT
Lokomotiva V
4
0
|
15.10.2016 10:00 | IMT | 4 : 0 | Lokomotiva V | |||||
15.10
10:00
Milutinac
Zmaj 1953
7
0
|
15.10.2016 10:00 | Milutinac | 7 : 0 | Zmaj 1953 |
15.10
Gučevo 2016
Sloga
1
0
|
15.10.2016 | Gučevo 2016 | 1 : 0 | Sloga | |||||
15.10
Jadar
ŠF Lipnica - Bradić
4
2
|
15.10.2016 | Jadar | 4 : 2 | ŠF Lipnica - Bradić | |||||
15.10
Loznica 06
Radnički Stobeks 07
5
1
|
15.10.2016 | Loznica 06 | 5 : 1 | Radnički Stobeks 07 |
15.10
Podrinje
Loznica 07
4
0
|
15.10.2016 | Podrinje | 4 : 0 | Loznica 07 | |||||
15.10
Radnički Stobeks 06
Pčelinjo
0
1
|
15.10.2016 | Radnički Stobeks 06 | 0 : 1 | Pčelinjo | |||||
15.10
Gučevo
Borac
3
7
|
15.10.2016 | Gučevo | 3 : 7 | Borac |
15.10
10:00
Duboko
Feniks
1
7
|
15.10.2016 10:00 | Duboko | 1 : 7 | Feniks | |||||
15.10
11:00
Posavina
Pobeda
1
0
|
15.10.2016 11:00 | Posavina | 1 : 0 | Pobeda | |||||
15.10
12:00
Buducnost
Skela
12
0
|
15.10.2016 12:00 | Buducnost | 12 : 0 | Skela |
15.10
FK AF Đokić
FK Napredak
4
0
|
15.10.2016 | FK AF Đokić | 4 : 0 | FK Napredak | |||||
15.10
FK Petlić
FK Presing
|
15.10.2016 | FK Petlić | : | FK Presing | |||||
15.10
FK Trgovački
FK Plana
1
5
|
15.10.2016 | FK Trgovački | 1 : 5 | FK Plana | |||||
15.10
FK Stari Grad
FK Sloga 33
4
1
|
15.10.2016 | FK Stari Grad | 4 : 1 | FK Sloga 33 |
15.10
17:00
Nova Pazova
Kris Kros
56
65
|
15.10.2016 17:00 | Nova Pazova | 56 : 65 | Kris Kros | |||||
15.10
20:00
Crvenka
Akademik
66
98
|
15.10.2016 20:00 | Crvenka | 66 : 98 | Akademik | |||||
15.10
20:00
Radnički
Dunav 2014
62
73
|
15.10.2016 20:00 | Radnički | 62 : 73 | Dunav 2014 | |||||
15.10
19:00
Jedinstvo
Vrbas
60
66
|
15.10.2016 19:00 | Jedinstvo | 60 : 66 | Vrbas | |||||
15.10
16:30
Stara Pazova
Železničar
66
58
|
15.10.2016 16:30 | Stara Pazova | 66 : 58 | Železničar | |||||
15.10
20:00
Hajduk
Sveti Đorđe
74
101
|
15.10.2016 20:00 | Hajduk | 74 : 101 | Sveti Đorđe |
15.10
18:00
Šabac
Zekas 75
70
84
|
15.10.2016 18:00 | Šabac | 70 : 84 | Zekas 75 | |||||
15.10
20:00
Prva Petoletka
Priboj
68
63
|
15.10.2016 20:00 | Prva Petoletka | 68 : 63 | Priboj | |||||
15.10
17:00
Novi Pazar
Zlatar
65
70
|
15.10.2016 17:00 | Novi Pazar | 65 : 70 | Zlatar |
15.10
18:30
OKK Junior
Dimitrovgrad
64
69
|
15.10.2016 18:30 | OKK Junior | 64 : 69 | Dimitrovgrad | |||||
15.10
20:00
Zdravlje Leskovac
Kuršumlija
83
52
|
15.10.2016 20:00 | Zdravlje Leskovac | 83 : 52 | Kuršumlija |
15.10
17:20
Borča
Radnički (O)
84
70
|
15.10.2016 17:20 | Borča | 84 : 70 | Radnički (O) | |||||
15.10
12:15
Torlak
Vitez
69
72
|
15.10.2016 12:15 | Torlak | 69 : 72 | Vitez |
15.10
12:30
Bagljaš
Sloboda NS
89
97
|
15.10.2016 12:30 | Bagljaš | 89 : 97 | Sloboda NS | |||||
15.10
20:30
Petrovgrad
SO Koš
100
78
|
15.10.2016 20:30 | Petrovgrad | 100 : 78 | SO Koš |
15.10
19:00
Omladinac
Jadran
83
71
|
15.10.2016 19:00 | Omladinac | 83 : 71 | Jadran | |||||
15.10
18:00
Vojka
Partizan
54
50
|
15.10.2016 18:00 | Vojka | 54 : 50 | Partizan | |||||
15.10
13:30
Pink
Dinamo
44
92
|
15.10.2016 13:30 | Pink | 44 : 92 | Dinamo | |||||
15.10
19:00
Jedinstvo
Šimanovci
86
77
|
15.10.2016 19:00 | Jedinstvo | 86 : 77 | Šimanovci | |||||
15.10
21:00
Lokomotiva 2016
Opovo 99
78
56
|
15.10.2016 21:00 | Lokomotiva 2016 | 78 : 56 | Opovo 99 |
15.10
19:00
Goč
Napredak Junior
78
63
|
15.10.2016 19:00 | Goč | 78 : 63 | Napredak Junior | |||||
15.10
16:00
Paraćin
Bane
101
72
|
15.10.2016 16:00 | Paraćin | 101 : 72 | Bane | |||||
15.10
20:00
Svilajnac
Basket
73
69
|
15.10.2016 20:00 | Svilajnac | 73 : 69 | Basket |
15.10
19:00
Jugbasket
Mladost Vesna
65
68
|
15.10.2016 19:00 | Jugbasket | 65 : 68 | Mladost Vesna |
15.10
19:00
Mega Leks
Cedevita
82
85
|
15.10.2016 19:00 | Mega Leks | 82 : 85 | Cedevita | |||||
15.10
21:00
Igokea
Budućnost VOLI
92
93
|
15.10.2016 21:00 | Igokea | 92 : 93 | Budućnost VOLI | |||||
15.10
17:00
Cibona
Karpoš Sokoli
102
79
|
15.10.2016 17:00 | Cibona | 102 : 79 | Karpoš Sokoli |
15.10
19:30
Sloga
OKK Beograd
121
120
|
15.10.2016 19:30 | Sloga | 121 : 120 | OKK Beograd | |||||
15.10
17:00
Smederevo 1953
Spartak
64
97
|
15.10.2016 17:00 | Smederevo 1953 | 64 : 97 | Spartak | |||||
15.10
16:00
Beovuk 72
Borac
73
82
|
15.10.2016 16:00 | Beovuk 72 | 73 : 82 | Borac | |||||
15.10
18:00
Vršac
Dynamic BG
88
80
|
15.10.2016 18:00 | Vršac | 88 : 80 | Dynamic BG | |||||
15.10
18:00
Tamiš
Dunav
59
68
|
15.10.2016 18:00 | Tamiš | 59 : 68 | Dunav |
15.10
17:00
Kolubara LA 2003
Proleter Naftagas
78
82
|
15.10.2016 17:00 | Kolubara LA 2003 | 78 : 82 | Proleter Naftagas | |||||
15.10
18:00
Zlatibor
Vojvodina
99
81
|
15.10.2016 18:00 | Zlatibor | 99 : 81 | Vojvodina | |||||
15.10
18:00
Rtanj
Futog Tupanjac MD
78
72
|
15.10.2016 18:00 | Rtanj | 78 : 72 | Futog Tupanjac MD |
15.10
18:00
Duga
Zvečan
80
42
|
15.10.2016 18:00 | Duga | 80 : 42 | Zvečan | |||||
15.10
16:30
Mileševac
Lim
84
37
|
15.10.2016 16:30 | Mileševac | 84 : 37 | Lim |
15.10
17:00
Bor
Topličanin 2012
97
37
|
15.10.2016 17:00 | Bor | 97 : 37 | Topličanin 2012 | |||||
15.10
14:00
Bagdala
Gimnazijalac
17
87
|
15.10.2016 14:00 | Bagdala | 17 : 87 | Gimnazijalac |
15.10
13:00
Sivac
Kikinda
66
64
|
15.10.2016 13:00 | Sivac | 66 : 64 | Kikinda |
15.10
19:30
Srbobran
Topolčanka
53
83
|
15.10.2016 19:30 | Srbobran | 53 : 83 | Topolčanka | |||||
15.10
20:00
Jadran
Bežanija
31
68
|
15.10.2016 20:00 | Jadran | 31 : 68 | Bežanija |
15.10
16:30
Spartak
Kraljevo
34
53
|
15.10.2016 16:30 | Spartak | 34 : 53 | Kraljevo | |||||
15.10
19:00
Partizan 1953
Šabac
83
57
|
15.10.2016 19:00 | Partizan 1953 | 83 : 57 | Šabac | |||||
15.10
19:00
Crvena zvezda
Vrbas Medela
71
65
|
15.10.2016 19:00 | Crvena zvezda | 71 : 65 | Vrbas Medela |
15.10
19:00
Stig
Jedinstvo
3
0
|
15.10.2016 19:00 | Stig | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
15.10
20:00
Loznica
Rudar
3
2
|
15.10.2016 20:00 | Loznica | 3 : 2 | Rudar |
15.10
14:00
Ribnica 2
Novi Pazar 2
3
1
|
15.10.2016 14:00 | Ribnica 2 | 3 : 1 | Novi Pazar 2 |
15.10
20:00
Sombor
Šid
0
3
|
15.10.2016 20:00 | Sombor | 0 : 3 | Šid | |||||
15.10
15:00
Proleter
Dunav Volley
2
3
|
15.10.2016 15:00 | Proleter | 2 : 3 | Dunav Volley |
15.10
15:00
Pirot
Topličanin
1
3
|
15.10.2016 15:00 | Pirot | 1 : 3 | Topličanin | |||||
15.10
14:00
Niš 2
Vranje
0
3
|
15.10.2016 14:00 | Niš 2 | 0 : 3 | Vranje |
15.10
19:00
Goč
Partizan 2012
0
3
|
15.10.2016 19:00 | Goč | 0 : 3 | Partizan 2012 |
15.10
Merkur
Partizan
0
3
|
15.10.2016 | Merkur | 0 : 3 | Partizan | |||||
15.10
Vest
Sloven
3
2
|
15.10.2016 | Vest | 3 : 2 | Sloven | |||||
15.10
Maglić 1953
Mladost
3
0
|
15.10.2016 | Maglić 1953 | 3 : 0 | Mladost |
15.10
Stražilovo
Vrbas
0
3
|
15.10.2016 | Stražilovo | 0 : 3 | Vrbas | |||||
15.10
Klek Srbijašume 2
Vojvodina 3
3
0
|
15.10.2016 | Klek Srbijašume 2 | 3 : 0 | Vojvodina 3 | |||||
15.10
Novi Sad 2
Inđija
3
1
|
15.10.2016 | Novi Sad 2 | 3 : 1 | Inđija |
15.10
19:00
Spartak (LJ)
Partizan
3
1
|
15.10.2016 19:00 | Spartak (LJ) | 3 : 1 | Partizan | |||||
15.10
19:00
Klek Srbijašume
Radnički
2
3
|
15.10.2016 19:00 | Klek Srbijašume | 2 : 3 | Radnički |
15.10
17:00
VA 014 Gorenje
Smederevo Carina
3
1
|
15.10.2016 17:00 | VA 014 Gorenje | 3 : 1 | Smederevo Carina | |||||
15.10
15:00
Jagodina
Futog
2
3
|
15.10.2016 15:00 | Jagodina | 2 : 3 | Futog | |||||
15.10
19:00
FAP Livnica
Mladi radnik
0
3
|
15.10.2016 19:00 | FAP Livnica | 0 : 3 | Mladi radnik |
15.10
17:00
Bavanište
Dubočica
3
1
|
15.10.2016 17:00 | Bavanište | 3 : 1 | Dubočica | |||||
15.10
19:00
Mladenovac
Antena
3
0
|
15.10.2016 19:00 | Mladenovac | 3 : 0 | Antena | |||||
15.10
19:00
Bečej
Timok
3
1
|
15.10.2016 19:00 | Bečej | 3 : 1 | Timok |
15.10
17:00
Lazarevac
Kralj
3
2
|
15.10.2016 17:00 | Lazarevac | 3 : 2 | Kralj |
15.10
19:00
Mladi Radnik
Šumadija
2
3
|
15.10.2016 19:00 | Mladi Radnik | 2 : 3 | Šumadija |
15.10
18:00
Tara
Crnokosa
1
3
|
15.10.2016 18:00 | Tara | 1 : 3 | Crnokosa | |||||
15.10
17:00
Leposavić
Mokra Gora
3
2
|
15.10.2016 17:00 | Leposavić | 3 : 2 | Mokra Gora | |||||
15.10
17:00
Trstenik
Tehničar
3
1
|
15.10.2016 17:00 | Trstenik | 3 : 1 | Tehničar | |||||
15.10
14:00
Zlatibor
Bambi volej
3
0
|
15.10.2016 14:00 | Zlatibor | 3 : 0 | Bambi volej |
15.10
18:00
Majdanpek FBC
Kuršumlija
3
0
|
15.10.2016 18:00 | Majdanpek FBC | 3 : 0 | Kuršumlija | |||||
15.10
17:00
Desetka
Pirot
1
3
|
15.10.2016 17:00 | Desetka | 1 : 3 | Pirot | |||||
15.10
18:00
Bor
Stampedo
3
0
|
15.10.2016 18:00 | Bor | 3 : 0 | Stampedo |
15.10
16:00
Futog vest
Mladost (NP)
3
1
|
15.10.2016 16:00 | Futog vest | 3 : 1 | Mladost (NP) | |||||
15.10
14:00
Apatin
Novi Sad
0
3
|
15.10.2016 14:00 | Apatin | 0 : 3 | Novi Sad | |||||
15.10
18:00
Ruma
Mladost (I)
3
0
|
15.10.2016 18:00 | Ruma | 3 : 0 | Mladost (I) | |||||
15.10
17:00
Elan Volej
Panonija
0
3
|
15.10.2016 17:00 | Elan Volej | 0 : 3 | Panonija |
15.10
16:00
Gimnazijalac 2
Mladost 2000
0
3
|
15.10.2016 16:00 | Gimnazijalac 2 | 0 : 3 | Mladost 2000 | |||||
15.10
16:00
Kopaonik
Župa
0
3
|
15.10.2016 16:00 | Kopaonik | 0 : 3 | Župa |
15.10
15:30
Bane
Mokra Gora 2
3
1
|
15.10.2016 15:30 | Bane | 3 : 1 | Mokra Gora 2 | |||||
15.10
13:00
Raška
Kosovska Mitrovica
0
3
|
15.10.2016 13:00 | Raška | 0 : 3 | Kosovska Mitrovica |
15.10
Star
Štrand Volej
3
1
|
15.10.2016 | Star | 3 : 1 | Štrand Volej | |||||
15.10
Grbić
Slavija
3
1
|
15.10.2016 | Grbić | 3 : 1 | Slavija | |||||
15.10
NS Volej tim
Dunav Volej
1
3
|
15.10.2016 | NS Volej tim | 1 : 3 | Dunav Volej | |||||
15.10
Lavice 07
Beočin Metal
3
0
|
15.10.2016 | Lavice 07 | 3 : 0 | Beočin Metal | |||||
15.10
NS Tim
Libero
3
0
|
15.10.2016 | NS Tim | 3 : 0 | Libero |
15.10
Kikinda
Žitište
3
0
|
15.10.2016 | Kikinda | 3 : 0 | Žitište | |||||
15.10
Bečej
Hercegovina
3
1
|
15.10.2016 | Bečej | 3 : 1 | Hercegovina | |||||
15.10
Proleter
Krajišnik
3
2
|
15.10.2016 | Proleter | 3 : 2 | Krajišnik | |||||
15.10
Mladost 2
Inđija
0
3
|
15.10.2016 | Mladost 2 | 0 : 3 | Inđija |
15.10
CVS
Soko
3
0
|
15.10.2016 | CVS | 3 : 0 | Soko | |||||
15.10
Hajduk
Gox-IN
2
3
|
15.10.2016 | Hajduk | 2 : 3 | Gox-IN | |||||
15.10
Merkur
Blok aut
0
3
|
15.10.2016 | Merkur | 0 : 3 | Blok aut | |||||
15.10
Sutjeska
Prvi Tempo
1
3
|
15.10.2016 | Sutjeska | 1 : 3 | Prvi Tempo | |||||
15.10
Trijumf 2013
Maks
2
3
|
15.10.2016 | Trijumf 2013 | 2 : 3 | Maks |
15.10
Prvi Tempo
Mitrovica 2
3
0
|
15.10.2016 | Prvi Tempo | 3 : 0 | Mitrovica 2 | |||||
15.10
Mitrovica
Radinci Volej
3
2
|
15.10.2016 | Mitrovica | 3 : 2 | Radinci Volej | |||||
15.10
Sloga
Sirmium
3
0
|
15.10.2016 | Sloga | 3 : 0 | Sirmium |
15.10
19:00
TENT
Jedinstvo (U)
3
0
|
15.10.2016 19:00 | TENT | 3 : 0 | Jedinstvo (U) | |||||
15.10
19:00
Jedinstvo (SP)
MD Zrenjanin
3
1
|
15.10.2016 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 1 | MD Zrenjanin |
15.10
19:00
Roda
Gimnazijalac
3
1
|
15.10.2016 19:00 | Roda | 3 : 1 | Gimnazijalac |
15.10
19:00
Ub
Millennium
3
0
|
15.10.2016 19:00 | Ub | 3 : 0 | Millennium | |||||
15.10
17:00
Tutin
Jagodina
0
3
|
15.10.2016 17:00 | Tutin | 0 : 3 | Jagodina | |||||
15.10
19:30
Borac (Č)
Vrbas
2
3
|
15.10.2016 19:30 | Borac (Č) | 2 : 3 | Vrbas |
15.10
19:00
Kikinda
Srem Sm
37
24
|
15.10.2016 19:00 | Kikinda | 37 : 24 | Srem Sm | |||||
15.10
20:00
Crvena Zvezda
Crvenka
20
24
|
15.10.2016 20:00 | Crvena Zvezda | 20 : 24 | Crvenka | |||||
15.10
19:00
ŽSK
Vrbas
28
31
|
15.10.2016 19:00 | ŽSK | 28 : 31 | Vrbas | |||||
15.10
20:00
Hercegovina
Banatski Karlovac
28
26
|
15.10.2016 20:00 | Hercegovina | 28 : 26 | Banatski Karlovac |
15.10
20:00
Partizan 2
Mačva
29
27
|
15.10.2016 20:00 | Partizan 2 | 29 : 27 | Mačva | |||||
15.10
15:30
Loznica
Radnički
31
24
|
15.10.2016 15:30 | Loznica | 31 : 24 | Radnički | |||||
15.10
16:00
Jedinstvo 1974
Sloga
26
29
|
15.10.2016 16:00 | Jedinstvo 1974 | 26 : 29 | Sloga |
15.10
18:00
Vlasotince
Hajduk Veljko
31
33
|
15.10.2016 18:00 | Vlasotince | 31 : 33 | Hajduk Veljko | |||||
15.10
18:00
ORK Bor
Planinka
26
26
|
15.10.2016 18:00 | ORK Bor | 26 : 26 | Planinka | |||||
15.10
18:00
Radnički
BSK Heba
29
20
|
15.10.2016 18:00 | Radnički | 29 : 20 | BSK Heba | |||||
15.10
18:00
Aleksinac
Bela Palanka
23
36
|
15.10.2016 18:00 | Aleksinac | 23 : 36 | Bela Palanka | |||||
15.10
18:00
Jastrebac
Žitorađa
27
21
|
15.10.2016 18:00 | Jastrebac | 27 : 21 | Žitorađa |
15.10
18:00
Radnički 2
Lokomotiva
32
23
|
15.10.2016 18:00 | Radnički 2 | 32 : 23 | Lokomotiva | |||||
15.10
18:00
Beli andjeo
Župa 54
23
30
|
15.10.2016 18:00 | Beli andjeo | 23 : 30 | Župa 54 | |||||
15.10
18:00
Karađorđe
Arilje
38
35
|
15.10.2016 18:00 | Karađorđe | 38 : 35 | Arilje | |||||
15.10
18:00
Mladost
Metalac
31
27
|
15.10.2016 18:00 | Mladost | 31 : 27 | Metalac | |||||
15.10
18:00
Goč Merkur
Prva Petoletka
25
24
|
15.10.2016 18:00 | Goč Merkur | 25 : 24 | Prva Petoletka | |||||
15.10
18:00
Trepča
Napredak
28
21
|
15.10.2016 18:00 | Trepča | 28 : 21 | Napredak |
15.10
14:30
Ub
Smederevo
27
27
|
15.10.2016 14:30 | Ub | 27 : 27 | Smederevo |
15.10
20:30
Rtanj
Rembas
37
29
|
15.10.2016 20:30 | Rtanj | 37 : 29 | Rembas | |||||
15.10
19:00
Paraćin
Đerdap
33
30
|
15.10.2016 19:00 | Paraćin | 33 : 30 | Đerdap |
15.10
16:00
Progres
Pirot
34
32
|
15.10.2016 16:00 | Progres | 34 : 32 | Pirot |
15.10
Pobednik
Zlatar 2
30
24
|
15.10.2016 | Pobednik | 30 : 24 | Zlatar 2 | |||||
15.10
19:00
Omladinac
Šamot 65 2
27
31
|
15.10.2016 19:00 | Omladinac | 27 : 31 | Šamot 65 2 |
15.10
16:00
Graničar
Kljajićevo
30
29
|
15.10.2016 16:00 | Graničar | 30 : 29 | Kljajićevo |
15.10
18:00
Senta
Obilić
26
22
|
15.10.2016 18:00 | Senta | 26 : 22 | Obilić | |||||
15.10
17:30
Radnički
Jedinstvo
45
28
|
15.10.2016 17:30 | Radnički | 45 : 28 | Jedinstvo |
15.10
21:45
ORK Pančevo
Omladinac (I)
25
18
|
15.10.2016 21:45 | ORK Pančevo | 25 : 18 | Omladinac (I) |
15.10
18:00
Vojka
Radnički
30
28
|
15.10.2016 18:00 | Vojka | 30 : 28 | Radnički | |||||
15.10
18:00
Nova Pazova
Titel
28
22
|
15.10.2016 18:00 | Nova Pazova | 28 : 22 | Titel | |||||
15.10
18:00
Jedinstvo
Hajduk
10
34
|
15.10.2016 18:00 | Jedinstvo | 10 : 34 | Hajduk |
15.10
20:00
Dinamo
Vojvodina
25
28
|
15.10.2016 20:00 | Dinamo | 25 : 28 | Vojvodina | |||||
15.10
18:00
Crvena zvezda
Jugović
32
29
|
15.10.2016 18:00 | Crvena zvezda | 32 : 29 | Jugović | |||||
15.10
19:00
Sloga
Šamot 65
30
28
|
15.10.2016 19:00 | Sloga | 30 : 28 | Šamot 65 | |||||
15.10
19:00
Rudar
Metaloplastika
28
20
|
15.10.2016 19:00 | Rudar | 28 : 20 | Metaloplastika | |||||
15.10
19:00
Morava
Spartak Vojput
24
30
|
15.10.2016 19:00 | Morava | 24 : 30 | Spartak Vojput |
15.10
18:00
Dubočica 54
Priboj
25
16
|
15.10.2016 18:00 | Dubočica 54 | 25 : 16 | Priboj | |||||
15.10
19:00
Zlatar
Inđija
28
19
|
15.10.2016 19:00 | Zlatar | 28 : 19 | Inđija | |||||
15.10
19:30
Kolubara
Proleter
32
24
|
15.10.2016 19:30 | Kolubara | 32 : 24 | Proleter | |||||
15.10
19:00
Mokra Gora
Obilić
31
26
|
15.10.2016 19:00 | Mokra Gora | 31 : 26 | Obilić | |||||
15.10
20:00
Novi Pazar
Vranje 1957
31
27
|
15.10.2016 20:00 | Novi Pazar | 31 : 27 | Vranje 1957 |
15.10
17:30
Loznica grad
Radnički
32
22
|
15.10.2016 17:30 | Loznica grad | 32 : 22 | Radnički | |||||
15.10
16:00
Kučevo
ORK Loznica
44
40
|
15.10.2016 16:00 | Kučevo | 44 : 40 | ORK Loznica |
15.10
18:00
Jastrebac
Radan
31
24
|
15.10.2016 18:00 | Jastrebac | 31 : 24 | Radan | |||||
15.10
18:00
Žitorađa
Radnički
29
20
|
15.10.2016 18:00 | Žitorađa | 29 : 20 | Radnički | |||||
15.10
18:00
Knjaževac
Pirot
20
25
|
15.10.2016 18:00 | Knjaževac | 20 : 25 | Pirot | |||||
15.10
18:00
Rtanj
Dubočica
24
21
|
15.10.2016 18:00 | Rtanj | 24 : 21 | Dubočica | |||||
15.10
18:00
Topličanin
Naisa 2
25
26
|
15.10.2016 18:00 | Topličanin | 25 : 26 | Naisa 2 | |||||
15.10
18:00
Đerdap
Mladost
25
21
|
15.10.2016 18:00 | Đerdap | 25 : 21 | Mladost |
15.10
18:00
Napredak 12
Prijepolje
18
26
|
15.10.2016 18:00 | Napredak 12 | 18 : 26 | Prijepolje | |||||
15.10
18:00
Bekament Bukovička Banja 2
Košutnjak
40
13
|
15.10.2016 18:00 | Bekament Bukovička Banja 2 | 40 : 13 | Košutnjak | |||||
15.10
18:00
Sočanica
Metalac AD
26
25
|
15.10.2016 18:00 | Sočanica | 26 : 25 | Metalac AD |
15.10
18:00
Laki
Partizan
21
23
|
15.10.2016 18:00 | Laki | 21 : 23 | Partizan |
15.10
16:30
Jedinstvo
Želja
25
16
|
15.10.2016 16:30 | Jedinstvo | 25 : 16 | Želja | |||||
15.10
17:00
Klenak 09
Mokrin
17
28
|
15.10.2016 17:00 | Klenak 09 | 17 : 28 | Mokrin |
15.10
19:00
Hajduk Veljko
Morava Han
34
13
|
15.10.2016 19:00 | Hajduk Veljko | 34 : 13 | Morava Han | |||||
15.10
19:00
Bor - RTB 2
Vranje
23
18
|
15.10.2016 19:00 | Bor - RTB 2 | 23 : 18 | Vranje |
15.10
13:00
Lehel
Obilić
30
23
|
15.10.2016 13:00 | Lehel | 30 : 23 | Obilić | |||||
15.10
16:00
Senta
Naftagas
6
18
|
15.10.2016 16:00 | Senta | 6 : 18 | Naftagas |
15.10
19:00
Sloga
Medicinar
35
37
|
15.10.2016 19:00 | Sloga | 35 : 37 | Medicinar | |||||
15.10
18:30
Naisa
Radnički KG
28
20
|
15.10.2016 18:30 | Naisa | 28 : 20 | Radnički KG | |||||
15.10
19:00
Železničar
Bor RTB
21
15
|
15.10.2016 19:00 | Železničar | 21 : 15 | Bor RTB | |||||
15.10
19:00
Jagodina
Kikinda
18
24
|
15.10.2016 19:00 | Jagodina | 18 : 24 | Kikinda |
15.10
19:00
Minaqua Vojvodina
Župa
31
17
|
15.10.2016 19:00 | Minaqua Vojvodina | 31 : 17 | Župa | |||||
15.10
16:00
Pančevo
Požarevac
30
31
|
15.10.2016 16:00 | Pančevo | 30 : 31 | Požarevac | |||||
15.10
20:30
Voždovac 1955
Mladost (NP)
19
17
|
15.10.2016 20:30 | Voždovac 1955 | 19 : 17 | Mladost (NP) |
15.10
19:00
Solaris
VA Cattaro
5
7
|
15.10.2016 19:00 | Solaris | 5 : 7 | VA Cattaro |
15.10
20:00
Viking
Hajduk
5
2
|
15.10.2016 20:00 | Viking | 5 : 2 | Hajduk |
15.10
18:30
Mašinac
Župski rubin
8
3
|
15.10.2016 18:30 | Mašinac | 8 : 3 | Župski rubin | |||||
15.10
16:45
Kragujevac 2011
Fontana
0
2
|
15.10.2016 16:45 | Kragujevac 2011 | 0 : 2 | Fontana |
15.10
15:30
Aranđelovac
Bezbednost 192
0
8
|
15.10.2016 15:30 | Aranđelovac | 0 : 8 | Bezbednost 192 | |||||
15.10
19:00
Kosjerić
Oplenac
8
6
|
15.10.2016 19:00 | Kosjerić | 8 : 6 | Oplenac |
15.10
20:00
Sombor
Tisa
3
5
|
15.10.2016 20:00 | Sombor | 3 : 5 | Tisa |
15.10
18:30
FON
Deus Rol. Mošić
3
3
|
15.10.2016 18:30 | FON | 3 : 3 | Deus Rol. Mošić | |||||
15.10
20:00
Leteći Holandjanin
Novi Pazar
3
2
|
15.10.2016 20:00 | Leteći Holandjanin | 3 : 2 | Novi Pazar |
15.10
19:15
Triglav
Medvescak
3
2
|
15.10.2016 19:15 | Triglav | 3 : 2 | Medvescak | |||||
15.10
19:00
Maribor
Zagreb
5
3
|
15.10.2016 19:00 | Maribor | 5 : 3 | Zagreb | |||||
15.10
18:00
ECE Celje
Bled
4
2
|
15.10.2016 18:00 | ECE Celje | 4 : 2 | Bled |
15.10
17:00
Dunarea Galati
MAC Budapest
1
3
|
15.10.2016 17:00 | Dunarea Galati | 1 : 3 | MAC Budapest | |||||
15.10
18:00
Hokej klub Beograd
DVTK Jegesmedvék
4
6
|
15.10.2016 18:00 | Hokej klub Beograd | 4 : 6 | DVTK Jegesmedvék |