17.10
14:00
Napredak
Fair Play
7
1
|
17.10.2016 14:00 | Napredak | 7 : 1 | Fair Play |
17.10
21:00
Liverpool
Manchester Utd
0
0
|
17.10.2016 21:00 | Liverpool | 0 : 0 | Manchester Utd |
17.10
20:45
Palermo
Torino
1
4
|
17.10.2016 20:45 | Palermo | 1 : 4 | Torino |
17.10
20:45
Eibar
Osasuna
2
3
|
17.10.2016 20:45 | Eibar | 2 : 3 | Osasuna |
17.10
12:00
Žarkovo
Zemun
1
10
|
17.10.2016 12:00 | Žarkovo | 1 : 10 | Zemun |
17.10
11:00
Omladinac
Dinamo 1945
4
6
|
17.10.2016 11:00 | Omladinac | 4 : 6 | Dinamo 1945 |
17.10
09:00
Vojvodina
Radnički (NP)
4
1
|
17.10.2016 09:00 | Vojvodina | 4 : 1 | Radnički (NP) |
17.10
15:00
PKB
Brodarac 1947
2
1
|
17.10.2016 15:00 | PKB | 2 : 1 | Brodarac 1947 |
17.10
13:00
Radnički NB MK
OFK Beograd MK
0
2
|
17.10.2016 13:00 | Radnički NB MK | 0 : 2 | OFK Beograd MK |
17.10
16:00
Dominus
Lokomotiva
2
0
|
17.10.2016 16:00 | Dominus | 2 : 0 | Lokomotiva |
17.10
13:30
Voždovac B MK
Lokomotiva MK
2
2
|
17.10.2016 13:30 | Voždovac B MK | 2 : 2 | Lokomotiva MK |
17.10
16:00
Srem
Mladenovac
2
0
|
17.10.2016 16:00 | Srem | 2 : 0 | Mladenovac | |||||
17.10
16:00
Matiko
BUSK
6
2
|
17.10.2016 16:00 | Matiko | 6 : 2 | BUSK | |||||
17.10
16:00
BASK
Vinča
5
1
|
17.10.2016 16:00 | BASK | 5 : 1 | Vinča | |||||
17.10
16:00
Kosovo i Metohija
Resnik
4
1
|
17.10.2016 16:00 | Kosovo i Metohija | 4 : 1 | Resnik |
17.10
16:00
BSK
Institut
0
2
|
17.10.2016 16:00 | BSK | 0 : 2 | Institut | |||||
17.10
16:00
Budućnost
Jedinstvo
5
2
|
17.10.2016 16:00 | Budućnost | 5 : 2 | Jedinstvo | |||||
17.10
16:00
Dunavac
Pinkelelektroplus
7
2
|
17.10.2016 16:00 | Dunavac | 7 : 2 | Pinkelelektroplus | |||||
17.10
16:00
Stefan Brown
TENT 1994
4
2
|
17.10.2016 16:00 | Stefan Brown | 4 : 2 | TENT 1994 | |||||
17.10
16:00
Duga
Beograd
2
2
|
17.10.2016 16:00 | Duga | 2 : 2 | Beograd | |||||
17.10
16:00
Bubamara 2010
Barajevo
3
1
|
17.10.2016 16:00 | Bubamara 2010 | 3 : 1 | Barajevo |
17.10
16:00
Belo Polje
Šećeranac
0
3
|
17.10.2016 16:00 | Belo Polje | 0 : 3 | Šećeranac | |||||
17.10
16:00
Sremčica
Sinđelić
5
0
|
17.10.2016 16:00 | Sremčica | 5 : 0 | Sinđelić | |||||
17.10
16:00
Leštane
Dunav
1
2
|
17.10.2016 16:00 | Leštane | 1 : 2 | Dunav | |||||
17.10
16:00
Železnik
Slavija
2
1
|
17.10.2016 16:00 | Železnik | 2 : 1 | Slavija | |||||
17.10
16:00
Lokomotiva
Mladost
1
4
|
17.10.2016 16:00 | Lokomotiva | 1 : 4 | Mladost | |||||
17.10
16:00
Boleč
Torlak
1
3
|
17.10.2016 16:00 | Boleč | 1 : 3 | Torlak |
17.10
16:00
Palilulac
Kovilovo
2
6
|
17.10.2016 16:00 | Palilulac | 2 : 6 | Kovilovo | |||||
17.10
16:00
Sveti Stefan
Zvezdara
8
4
|
17.10.2016 16:00 | Sveti Stefan | 8 : 4 | Zvezdara | |||||
17.10
16:00
Peks
Pola pola
4
1
|
17.10.2016 16:00 | Peks | 4 : 1 | Pola pola | |||||
17.10
16:00
Rekreativo
Zuce
4
1
|
17.10.2016 16:00 | Rekreativo | 4 : 1 | Zuce | |||||
17.10
18:00
ŠF Rosenborg
Banja
6
1
|
17.10.2016 18:00 | ŠF Rosenborg | 6 : 1 | Banja |
17.10
16:30
Umka
Lavirint Company
3
3
|
17.10.2016 16:30 | Umka | 3 : 3 | Lavirint Company | |||||
17.10
16:30
Rušanj
Veterani 78
3
1
|
17.10.2016 16:30 | Rušanj | 3 : 1 | Veterani 78 | |||||
17.10
16:30
1913 Busk
13. Maj
2
4
|
17.10.2016 16:30 | 1913 Busk | 2 : 4 | 13. Maj | |||||
17.10
16:30
Hajduk
Krajišnik
7
3
|
17.10.2016 16:30 | Hajduk | 7 : 3 | Krajišnik | |||||
17.10
16:30
Strelac
Sinđelić
2
2
|
17.10.2016 16:30 | Strelac | 2 : 2 | Sinđelić | |||||
17.10
16:30
Posavina
BSK 1925
3
0
|
17.10.2016 16:30 | Posavina | 3 : 0 | BSK 1925 | |||||
17.10
16:30
Republički organi
Obrenovac
3
0
|
17.10.2016 16:30 | Republički organi | 3 : 0 | Obrenovac |
17.10
16:00
Radan
Prokuplje
88
84
|
17.10.2016 16:00 | Radan | 88 : 84 | Prokuplje |
17.10
20:30
Omladinac 016
BSK Junior
92
42
|
17.10.2016 20:30 | Omladinac 016 | 92 : 42 | BSK Junior |
17.10
18:00
Krka
Crvena zvezda MTS
56
67
|
17.10.2016 18:00 | Krka | 56 : 67 | Crvena zvezda MTS |
17.10
20:30
Radnički
Radnički 2016
60
63
|
17.10.2016 20:30 | Radnički | 60 : 63 | Radnički 2016 |
17.10
19:30
Novosadska ŽKA
Vršac
56
66
|
17.10.2016 19:30 | Novosadska ŽKA | 56 : 66 | Vršac |
17.10
20:00
Radan
Topličanin
3
2
|
17.10.2016 20:00 | Radan | 3 : 2 | Topličanin |
17.10
16:30
Novi Beograd
PKB
20
21
|
17.10.2016 16:30 | Novi Beograd | 20 : 21 | PKB |
17.10
21:00
Bečej 2003
Apa Futsal
6
4
|
17.10.2016 21:00 | Bečej 2003 | 6 : 4 | Apa Futsal |
17.10
19:30
Požarevac
Ivanjica
6
1
|
17.10.2016 19:30 | Požarevac | 6 : 1 | Ivanjica |
17.10
19:00
Bajina Bašta
OŠ Karađorđe
11
1
|
17.10.2016 19:00 | Bajina Bašta | 11 : 1 | OŠ Karađorđe |
17.10
18:30
Euro Motus
Smederevo
4
2
|
17.10.2016 18:30 | Euro Motus | 4 : 2 | Smederevo |
17.10
18:00
Dunaújvárosi Acélbikák
Ferencvárosi TC
8
1
|
17.10.2016 18:00 | Dunaújvárosi Acélbikák | 8 : 1 | Ferencvárosi TC |