15.06
17:30
Omladinac
Kumarevo
3
2
|
15.06.2016 17:30 | Omladinac | 3 : 2 | Kumarevo | |||||
15.06
17:30
Brza
Plantaža
3
3
|
15.06.2016 17:30 | Brza | 3 : 3 | Plantaža | |||||
15.06
17:30
ŽelezniÄar
Å umadija
3
1
|
15.06.2016 17:30 | ŽelezniÄar | 3 : 1 | Å umadija | |||||
15.06
17:30
Mladost V
VuÄje
4
1
|
15.06.2016 17:30 | Mladost V | 4 : 1 | VuÄje | |||||
15.06
17:30
Progres
RadniÄki (P)
4
2
|
15.06.2016 17:30 | Progres | 4 : 2 | RadniÄki (P) | |||||
15.06
17:30
Mladi Borac
Äekmin
1
1
|
15.06.2016 17:30 | Mladi Borac | 1 : 1 | Äekmin | |||||
15.06
17:30
Jedinstvo GS
Umac
4
0
|
15.06.2016 17:30 | Jedinstvo GS | 4 : 0 | Umac | |||||
15.06
17:30
GFK DuboÄica
Sloga (L)
2
1
|
15.06.2016 17:30 | GFK DuboÄica | 2 : 1 | Sloga (L) | |||||
15.06
17:30
Sloboda D.B
ZloÄudovo
4
1
|
15.06.2016 17:30 | Sloboda D.B | 4 : 1 | ZloÄudovo |
15.06
18:00
RadniÄki
Rudar
4
1
|
15.06.2016 18:00 | RadniÄki | 4 : 1 | Rudar |
15.06
18:00
Napredak
Rtkovo
4
3
|
15.06.2016 18:00 | Napredak | 4 : 3 | Rtkovo | |||||
15.06
18:00
Lokomotiva
Egeta
0
3
|
15.06.2016 18:00 | Lokomotiva | 0 : 3 | Egeta | |||||
15.06
18:00
Velika Vrbica
Pontes
1
4
|
15.06.2016 18:00 | Velika Vrbica | 1 : 4 | Pontes | |||||
15.06
18:00
Milutinovac
KoÄa AndjelkoviÄ
0
3
|
15.06.2016 18:00 | Milutinovac | 0 : 3 | KoÄa AndjelkoviÄ | |||||
15.06
18:00
Omladinac
KladuŔnica
0
0
|
15.06.2016 18:00 | Omladinac | 0 : 0 | KladuŔnica | |||||
15.06
18:00
Mala Vrbica
LovÄen
2
2
|
15.06.2016 18:00 | Mala Vrbica | 2 : 2 | LovÄen |
15.06
17:30
Marjan MB
Moravac
3
0
|
15.06.2016 17:30 | Marjan MB | 3 : 0 | Moravac | |||||
15.06
17:30
Gradac
Napredak
2
2
|
15.06.2016 17:30 | Gradac | 2 : 2 | Napredak | |||||
15.06
17:30
OFK Morava
Bratstvo
2
1
|
15.06.2016 17:30 | OFK Morava | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
15.06
17:30
OFK BobiŔte
Mladost (B)
2
2
|
15.06.2016 17:30 | OFK BobiŔte | 2 : 2 | Mladost (B) | |||||
15.06
17:30
Real
Jedinstvo (G)
0
0
|
15.06.2016 17:30 | Real | 0 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
15.06
17:30
Navalin
Lemind 1953
10
1
|
15.06.2016 17:30 | Navalin | 10 : 1 | Lemind 1953 | |||||
15.06
17:30
Polet
BSK
5
1
|
15.06.2016 17:30 | Polet | 5 : 1 | BSK | |||||
15.06
17:30
Mladost (DL)
Jedinstvo (Å )
2
1
|
15.06.2016 17:30 | Mladost (DL) | 2 : 1 | Jedinstvo (Å ) | |||||
15.06
17:30
SuŔica 2012
Morava
3
0
|
15.06.2016 17:30 | SuŔica 2012 | 3 : 0 | Morava |
15.06
18:00
Milan OrliÄ
Borac
1
0
|
15.06.2016 18:00 | Milan OrliÄ | 1 : 0 | Borac |
15.06
18:00
Drina
Borac
2
5
|
15.06.2016 18:00 | Drina | 2 : 5 | Borac | |||||
15.06
18:00
DuŔko
Mladi Borac
1
2
|
15.06.2016 18:00 | DuŔko | 1 : 2 | Mladi Borac |
15.06
18:00
Mladost (L)
Omladinac
0
6
|
15.06.2016 18:00 | Mladost (L) | 0 : 6 | Omladinac | |||||
15.06
18:00
Mladost (S)
OFK Krbeti
2
2
|
15.06.2016 18:00 | Mladost (S) | 2 : 2 | OFK Krbeti |
15.06
17:30
Spartak
OFK Beograd
0
3
|
15.06.2016 17:30 | Spartak | 0 : 3 | OFK Beograd | |||||
15.06
17:30
Partizan
ÄukariÄki
4
1
|
15.06.2016 17:30 | Partizan | 4 : 1 | ÄukariÄki |