XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 98 utakmica za dan
Sreda, 27 April 2016

Fudbal

27.04.2016 18:00 Crvena zvezda 1 : 2 Čukarički
27.04.2016 16:00 Mladost (VO) 6 : 0 Borac
27.04.2016 16:00 Tekstilac 0 : 1 Krupa
27.04.2016 16:00 Zvijezda 09 4 : 2 Kozara
27.04.2016 16:00 Sloboda (NG) 2 : 0 Vlasenica
27.04.2016 16:00 Leotar 2 : 0 Sloboda (MG)
27.04.2016 16:00 Sutjeska 3 : 0 Drina HE
27.04.2016 16:00 Željezničar 3 : 1 Modriča
27.04.2016 16:00 Mladost (DS) 2 : 1 Laktaši
27.04.2016 16:00 Župa 3 : 0 Liješće
27.04.2016 16:00 Sloga (S) 0 : 0 Sloga (D)
27.04.2016 16:00 BSK 3 : 2 Sloga (T)
27.04.2016 16:00 Borac 2 : 3 Jedinstvo (Ž)
27.04.2016 16:00 Omarska 2 : 1 Ljubić
27.04.2016 16:00 Proleter 1 : 1 Ozren
27.04.2016 16:00 Rudar 1 : 0 Glasinac 2011
27.04.2016 16:00 Podrinje 3 : 1 Lokomotiva
27.04.2016 16:00 Jedinstvo (Br) 4 : 3 Mladost (BS)
27.04.2016 16:00 Mladost (R) 0 : 1 Napredak
27.04.2016 16:00 Jedinstvo (Bč) 2 : 1 Sloga Junajted
27.04.2016 16:00 Famos 3 : 0 Proleter
27.04.2016 16:00 Željezničar 10 : 2 OFK Ravan
27.04.2016 16:00 Budućnost 0 : 5 OFK Lauš
27.04.2016 16:00 Gomjenica 2 : 1 Lijevče
27.04.2016 16:00 Progres 2 : 1 FSA
27.04.2016 16:00 Naprijed 0 : 0 Dubrave
27.04.2016 16:00 Karanovac 3 : 2 OFK Brdo
27.04.2016 16:30 Torlak 1 : 2 Lokomotiva
27.04.2016 16:30 Zvezdara 1 : 0 Hajduk
27.04.2016 16:30 Lepušnica 3 : 3 Vrčin
27.04.2016 16:30 Sremčica 3 : 2 Baćevac
27.04.2016 16:30 BSK Batajnica 3 : 1 Borac
27.04.2016 16:30 Balkan 1 : 0 Jedinstvo
27.04.2016 16:30 Grafičar 4 : 1 PKB
27.04.2016 16:30 NS Tatko 2 : 0 Dunđerski
27.04.2016 16:30 Omladinac 0 : 2 Svetlost
27.04.2016 16:30 Kosovac 0 : 4 Jastrebac
27.04.2016 16:30 Jug Bogdan 3 : 0 Mladost 1982
27.04.2016 16:30 Trbunje 3 : 3 Dobrič
27.04.2016 16:30 Polet 1 : 5 Topličanin
27.04.2016 16:30 Kaćuša 3 : 0 Partizanski put
27.04.2016 16:30 Real 4 : 2 Borac
27.04.2016 16:30 Slatina 5 : 0 Ključ
27.04.2016 16:30 Sloboda 3 : 1 Srbija
27.04.2016 17:00 Dušnik 2 : 0 Grkinja
27.04.2016 16:30 Baličevac 0 : 2 Jugovići
27.04.2016 16:30 Arbanasce 1 : 0 Banaćanin
27.04.2016 16:30 Naisus 3 : 0 Sloga
27.04.2016 17:00 Partizan-Draževac 0 : 0 Zvezda-Konatice
27.04.2016 16:30 Mladost 8 : 1 Stragari
27.04.2016 14:00 Crvena zvezda 1 : 1 Vojvodina
27.04.2016 10:00 Radnički (S) 1 : 4 Hajduk Junior
27.04.2016 16:00 Homoljac 1 : 2 Mihajlovac 1934
27.04.2016 15:00 Javor 1 : 0 Jedinstvo Putevi
27.04.2016 11:00 Metalac (K) 3 : 0 Sloboda (U)
27.04.2016 13:30 FAP 2 : 1 Sloga (BB)
27.04.2016 16:00 Mladost 1 : 0 Budućnost
27.04.2016 11:00 Šumadija 1903 2 : 0 Polet
27.04.2016 16:30 Sloga (P) 0 : 0 Metalac (GM)
27.04.2016 10:00 BASK 1 : 1 Žarkovo
27.04.2016 09:00 BSK Borča 1 : 0 Radnički (O)
27.04.2016 11:00 Voždovac 2 : 0 Kolubara
27.04.2016 12:00 Brodarac 2 2 : 0 Sindjelić
27.04.2016 16:00 Dečić 7 : 0 Bratstvo
27.04.2016 18:30 Bokelj 3 : 4 Iskra
27.04.2016 18:30 Mornar 2 : 0 Sutjeska
27.04.2016 18:30 Grbalj 0 : 4 Budućnost
27.04.2016 18:30 OFK Petrovac 1 : 5 Mladost
27.04.2016 13:00 Šumadija 1903 4 : 1 Bane
27.04.2016 Junior 1 : 0 Novi Pazar
27.04.2016 16:00 Kiker 5 : 0 Nacional
27.04.2016 16:00 Radnički 1923 2 : 1 Sloga
27.04.2016 16:00 Šampion 0 : 0 Senjak
27.04.2016 16:00 OFK Šabac 2 : 0 Železničar
27.04.2016 12:00 Loznica 1 : 2 Jedinstvo
27.04.2016 13:00 Budućnost Krušik 2014 0 : 2 Radnički Šabački
27.04.2016 11:00 Zeta 3 : 2 Grbalj
27.04.2016 11:00 Budućnost 2 : 0 Mornar
27.04.2016 11:00 Sutjeska 8 : 0 Bokelj
27.04.2016 11:00 Iskra 1 : 2 Rudar
27.04.2016 16:30 Mladost 3 : 0 Lovćen
27.04.2016 16:30 Radnicki 0 : 3 OFK Petrovac
27.04.2016 16:30 Igalo 0 : 5 Jedinstvo
27.04.2016 11:00 Graficar 1 : 2 Brskovo
27.04.2016 14:00 Radnički 1923 1 : 3 Sloga
27.04.2016 14:00 OFK Šabac 3 : 0 Železničar
27.04.2016 10:00 Loznica 1 : 1 Jedinstvo
27.04.2016 11:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Donjošorac
27.04.2016 16:00 Mačva 2 : 0 OFK Osečina
27.04.2016 17:30 GSP Polet 5 : 1 Vinča
27.04.2016 17:00 Podunavac 3 : 1 Radnički-Vojska

Košarka

27.04.2016 18:50 Grocka 62 : 100 Slodes

Odbojka

27.04.2016 18:00 Jedinstvo (SP) 0 : 3 Vizura 1:2

Rukomet

27.04.2016 18:00 Crvenka 24 : 27 Vrbas
27.04.2016 19:00 Proleter 34 : 26 Zlatar
27.04.2016 17:30 Crepaja 40 : 21 Gaj
27.04.2016 18:00 Golić Šarić 26 : 24 Mladost
27.04.2016 18:00 Hercegovac 20 : 37 Slavija
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.