10.05
16:30
Jošanica
Šumadija 1903
2
1
|
10.05.2015 16:30 | Jošanica | 2 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
10.05
16:30
Železničar
Sloga (P)
2
0
|
10.05.2015 16:30 | Železničar | 2 : 0 | Sloga (P) | |||||
10.05
16:30
Pobeda
Zvižd
0
0
|
10.05.2015 16:30 | Pobeda | 0 : 0 | Zvižd |
10.05
16:30
Radnički (P)
Ozren
1
0
|
10.05.2015 16:30 | Radnički (P) | 1 : 0 | Ozren | |||||
10.05
16:30
Hajduk Veljko
Trstenik PPT
2
2
|
10.05.2015 16:30 | Hajduk Veljko | 2 : 2 | Trstenik PPT | |||||
10.05
16:30
Radan
Radnički (S)
1
1
|
10.05.2015 16:30 | Radan | 1 : 1 | Radnički (S) | |||||
10.05
11:00
Car Konstantin
Kopaonik
1
0
|
10.05.2015 11:00 | Car Konstantin | 1 : 0 | Kopaonik |
10.05
16:30
PIK Prigrevica
Senta
2
2
|
10.05.2015 16:30 | PIK Prigrevica | 2 : 2 | Senta |
10.05
16:30
Turbina
GSP Polet
1
1
|
10.05.2015 16:30 | Turbina | 1 : 1 | GSP Polet | |||||
10.05
16:30
Budućnost
Žarkovo
2
0
|
10.05.2015 16:30 | Budućnost | 2 : 0 | Žarkovo | |||||
10.05
16:30
Radnički (O)
Sopot
2
0
|
10.05.2015 16:30 | Radnički (O) | 2 : 0 | Sopot | |||||
10.05
16:30
Srem
IM Rakovica
1
2
|
10.05.2015 16:30 | Srem | 1 : 2 | IM Rakovica | |||||
10.05
16:30
Železnik Lasta
Dorćol
1
1
|
10.05.2015 16:30 | Železnik Lasta | 1 : 1 | Dorćol |
10.05
16:30
Polet
Sloboda
0
2
|
10.05.2015 16:30 | Polet | 0 : 2 | Sloboda | |||||
10.05
16:30
Orlovac
Rudar (Baljevac)
5
0
|
10.05.2015 16:30 | Orlovac | 5 : 0 | Rudar (Baljevac) | |||||
10.05
16:30
Tutin
Dragačevo
3
0
|
10.05.2015 16:30 | Tutin | 3 : 0 | Dragačevo |
10.05
16:30
RSK
Mladi radnik (R)
6
2
|
10.05.2015 16:30 | RSK | 6 : 2 | Mladi radnik (R) | |||||
10.05
16:30
Železničar (P)
Šumadinac (B)
3
0
|
10.05.2015 16:30 | Železničar (P) | 3 : 0 | Šumadinac (B) | |||||
10.05
16:30
Obilić
VGSK
1
0
|
10.05.2015 16:30 | Obilić | 1 : 0 | VGSK | |||||
10.05
16:30
Lepenica
Basarac
0
4
|
10.05.2015 16:30 | Lepenica | 0 : 4 | Basarac | |||||
10.05
16:30
Mihajlovac 1934
Sloga (B)
5
2
|
10.05.2015 16:30 | Mihajlovac 1934 | 5 : 2 | Sloga (B) | |||||
10.05
16:30
Sloboda
Napredak
2
2
|
10.05.2015 16:30 | Sloboda | 2 : 2 | Napredak |
10.05
16:30
Zlatar
Jedinstvo 1945
0
0
|
10.05.2015 16:30 | Zlatar | 0 : 0 | Jedinstvo 1945 | |||||
10.05
16:30
Sloga (S)
Sloga 1940
1
0
|
10.05.2015 16:30 | Sloga (S) | 1 : 0 | Sloga 1940 | |||||
10.05
16:30
Radjevac
Brezovica
1
1
|
10.05.2015 16:30 | Radjevac | 1 : 1 | Brezovica | |||||
10.05
16:30
Radnički Stobeks
Zadrugar
2
1
|
10.05.2015 16:30 | Radnički Stobeks | 2 : 1 | Zadrugar |
10.05
16:30
Rembas
Dragocvet
2
0
|
10.05.2015 16:30 | Rembas | 2 : 0 | Dragocvet | |||||
10.05
16:30
Juhor
Jedinstvo
0
1
|
10.05.2015 16:30 | Juhor | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
10.05
16:30
Trajal
Kosanica
0
0
|
10.05.2015 16:30 | Trajal | 0 : 0 | Kosanica | |||||
10.05
16:30
Jedinstvo (M)
Žitorađa
2
3
|
10.05.2015 16:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 3 | Žitorađa |
10.05
16:30
Brodoremont
Rudar Alpos
3
0
|
10.05.2015 16:30 | Brodoremont | 3 : 0 | Rudar Alpos | |||||
10.05
16:30
Rudar (P)
Dunav
0
2
|
10.05.2015 16:30 | Rudar (P) | 0 : 2 | Dunav | |||||
10.05
16:30
Kablovi
Rtanj
2
3
|
10.05.2015 16:30 | Kablovi | 2 : 3 | Rtanj | |||||
10.05
16:30
Moravica
Bukovik
5
4
|
10.05.2015 16:30 | Moravica | 5 : 4 | Bukovik |
10.05
16:30
Ropotovo
Lužnica
3
2
|
10.05.2015 16:30 | Ropotovo | 3 : 2 | Lužnica | |||||
10.05
16:30
Mladost
Sloboda
1
1
|
10.05.2015 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Sloboda | |||||
10.05
16:30
BSK Bujanovac
Nebeski andjeli
3
1
|
10.05.2015 16:30 | BSK Bujanovac | 3 : 1 | Nebeski andjeli | |||||
10.05
16:30
Jedinstvo (BP)
Bobište
1
1
|
10.05.2015 16:30 | Jedinstvo (BP) | 1 : 1 | Bobište | |||||
10.05
16:30
Jablanica
Sloga
4
1
|
10.05.2015 16:30 | Jablanica | 4 : 1 | Sloga |
10.05
16:30
Borac
Budućnost
2
0
|
10.05.2015 16:30 | Borac | 2 : 0 | Budućnost | |||||
10.05
10:00
Index
LSK Laćarak
0
2
|
10.05.2015 10:00 | Index | 0 : 2 | LSK Laćarak | |||||
10.05
16:30
Hajduk
Jugović
1
0
|
10.05.2015 16:30 | Hajduk | 1 : 0 | Jugović | |||||
10.05
16:30
Kupinovo
Mladost
1
1
|
10.05.2015 16:30 | Kupinovo | 1 : 1 | Mladost |
10.05
16:30
OFK Odžaci
ŽAK
5
0
|
10.05.2015 16:30 | OFK Odžaci | 5 : 0 | ŽAK | |||||
10.05
16:30
Tavankut
Preporod
3
1
|
10.05.2015 16:30 | Tavankut | 3 : 1 | Preporod | |||||
10.05
10:00
Subotica
Srbobran
0
2
|
10.05.2015 10:00 | Subotica | 0 : 2 | Srbobran | |||||
10.05
16:30
Mladost (T)
Tisa
4
0
|
10.05.2015 16:30 | Mladost (T) | 4 : 0 | Tisa | |||||
10.05
16:30
Bačka (P)
Borac
8
2
|
10.05.2015 16:30 | Bačka (P) | 8 : 2 | Borac | |||||
10.05
16:30
OFK Mladost APA
Zadrugar
2
0
|
10.05.2015 16:30 | OFK Mladost APA | 2 : 0 | Zadrugar |
10.05
16:30
Borac (Starčevo)
Vršac United
3
1
|
10.05.2015 16:30 | Borac (Starčevo) | 3 : 1 | Vršac United | |||||
10.05
16:30
Železničar
Jedinstvo (BK)
3
0
|
10.05.2015 16:30 | Železničar | 3 : 0 | Jedinstvo (BK) | |||||
10.05
16:30
Crvena Zvezda (RS)
Sloga
3
2
|
10.05.2015 16:30 | Crvena Zvezda (RS) | 3 : 2 | Sloga |
10.05
16:30
Zvezdara
Lepušnica
2
0
|
10.05.2015 16:30 | Zvezdara | 2 : 0 | Lepušnica | |||||
10.05
10:00
Železničar
Radnički (NB)
1
1
|
10.05.2015 10:00 | Železničar | 1 : 1 | Radnički (NB) | |||||
10.05
16:30
Sremčica
Grafičar
6
2
|
10.05.2015 16:30 | Sremčica | 6 : 2 | Grafičar | |||||
10.05
16:30
Crvena zvezda
Boleč
2
1
|
10.05.2015 16:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Boleč | |||||
10.05
16:30
Jedinstvo
Stepojevac Vaga
0
3
|
10.05.2015 16:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Stepojevac Vaga |
10.05
17:00
Radnik
Kraljevo Hajduk
1
0
|
10.05.2015 17:00 | Radnik | 1 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
10.05
17:00
Gruža
Borac
0
0
|
10.05.2015 17:00 | Gruža | 0 : 0 | Borac | |||||
10.05
17:00
Polet
OFK Ras
3
1
|
10.05.2015 17:00 | Polet | 3 : 1 | OFK Ras | |||||
10.05
17:00
Granit
Goč
1
1
|
10.05.2015 17:00 | Granit | 1 : 1 | Goč | |||||
10.05
17:00
Lazac
Mataruge
2
0
|
10.05.2015 17:00 | Lazac | 2 : 0 | Mataruge | |||||
10.05
17:00
Budućnost
Radnički
1
0
|
10.05.2015 17:00 | Budućnost | 1 : 0 | Radnički | |||||
10.05
17:00
Ribnica
Ibar
1
0
|
10.05.2015 17:00 | Ribnica | 1 : 0 | Ibar |
10.05
16:30
Arsenal
Budućnost
2
2
|
10.05.2015 16:30 | Arsenal | 2 : 2 | Budućnost | |||||
10.05
16:30
Vinogradi DB
Ćava
7
0
|
10.05.2015 16:30 | Vinogradi DB | 7 : 0 | Ćava | |||||
10.05
16:30
Mladost (P)
Sloga (D)
1
3
|
10.05.2015 16:30 | Mladost (P) | 1 : 3 | Sloga (D) | |||||
10.05
16:30
Sušica
Sloboda
0
0
|
10.05.2015 16:30 | Sušica | 0 : 0 | Sloboda | |||||
10.05
16:30
Maršić
Borac
3
0
|
10.05.2015 16:30 | Maršić | 3 : 0 | Borac | |||||
10.05
16:30
Šumadinac
Kolonija
2
0
|
10.05.2015 16:30 | Šumadinac | 2 : 0 | Kolonija |
10.05
16:30
Polet
Višesava
2
0
|
10.05.2015 16:30 | Polet | 2 : 0 | Višesava | |||||
10.05
16:30
Prvi partizan
Čajetina
4
3
|
10.05.2015 16:30 | Prvi partizan | 4 : 3 | Čajetina | |||||
10.05
16:30
Omladinac
Perućac
1
1
|
10.05.2015 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | Perućac | |||||
10.05
16:30
Napredak
Budućnost
0
8
|
10.05.2015 16:30 | Napredak | 0 : 8 | Budućnost | |||||
10.05
16:30
GP Zlatibor
Ariljska rampa
0
2
|
10.05.2015 16:30 | GP Zlatibor | 0 : 2 | Ariljska rampa | |||||
10.05
16:30
Jedinstvo
Železničar
4
0
|
10.05.2015 16:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | Železničar |
10.05
16:00
Mladost
Joševa
2
2
|
10.05.2015 16:00 | Mladost | 2 : 2 | Joševa | |||||
10.05
16:00
Sovljak
Banjani
2
1
|
10.05.2015 16:00 | Sovljak | 2 : 1 | Banjani | |||||
10.05
16:00
ZSK
OFK Jabučje
3
1
|
10.05.2015 16:00 | ZSK | 3 : 1 | OFK Jabučje | |||||
10.05
16:00
Tulari
Tešnjar
2
0
|
10.05.2015 16:00 | Tulari | 2 : 0 | Tešnjar | |||||
10.05
16:00
Trlić
Kolubara
2
1
|
10.05.2015 16:00 | Trlić | 2 : 1 | Kolubara |
10.05
17:00
Lipolist
Hajduk Stanko
4
2
|
10.05.2015 17:00 | Lipolist | 4 : 2 | Hajduk Stanko | |||||
10.05
17:00
Jedinstvo (MZ)
Mačva 2005
1
0
|
10.05.2015 17:00 | Jedinstvo (MZ) | 1 : 0 | Mačva 2005 | |||||
10.05
17:00
Provo
BMR Petlovača
2
0
|
10.05.2015 17:00 | Provo | 2 : 0 | BMR Petlovača | |||||
10.05
17:00
Jedinstvo (Š)
Gučevo
3
0
|
10.05.2015 17:00 | Jedinstvo (Š) | 3 : 0 | Gučevo | |||||
10.05
17:00
Mladost (P)
Borac (L)
2
1
|
10.05.2015 17:00 | Mladost (P) | 2 : 1 | Borac (L) | |||||
10.05
17:00
Borac (V)
Podrinje
1
0
|
10.05.2015 17:00 | Borac (V) | 1 : 0 | Podrinje | |||||
10.05
17:00
Antimon
Jadar
0
0
|
10.05.2015 17:00 | Antimon | 0 : 0 | Jadar |
10.05
16:30
Šatornja
Prvi srpski ustanak
1
0
|
10.05.2015 16:30 | Šatornja | 1 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
10.05
16:30
Omladinac
Šumadinac (N)
3
0
|
10.05.2015 16:30 | Omladinac | 3 : 0 | Šumadinac (N) | |||||
10.05
16:30
Partizan (D)
Borac
1
0
|
10.05.2015 16:30 | Partizan (D) | 1 : 0 | Borac | |||||
10.05
16:30
Junkovac
Vitlina-Bokanja
5
3
|
10.05.2015 16:30 | Junkovac | 5 : 3 | Vitlina-Bokanja | |||||
10.05
10:00
Šumadija
Banja
7
4
|
10.05.2015 10:00 | Šumadija | 7 : 4 | Banja | |||||
10.05
16:30
ŽSK
Vinča
3
3
|
10.05.2015 16:30 | ŽSK | 3 : 3 | Vinča |
10.05
16:30
Zadrugar (T)
Rudar (K)
3
5
|
10.05.2015 16:30 | Zadrugar (T) | 3 : 5 | Rudar (K) | |||||
10.05
16:30
Sloga (B)
Vojvoda Milenko
5
2
|
10.05.2015 16:30 | Sloga (B) | 5 : 2 | Vojvoda Milenko | |||||
10.05
16:30
Integral
Makce
4
2
|
10.05.2015 16:30 | Integral | 4 : 2 | Makce | |||||
10.05
16:30
Mlava (ML)
Petar Dobrnjac
5
1
|
10.05.2015 16:30 | Mlava (ML) | 5 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
10.05
16:30
Šapine
Mlava (B)
6
0
|
10.05.2015 16:30 | Šapine | 6 : 0 | Mlava (B) | |||||
10.05
16:30
Napredak 1936
Krilaš
2
0
|
10.05.2015 16:30 | Napredak 1936 | 2 : 0 | Krilaš |
10.05
16:00
Vodice
7. Juli
2
0
|
10.05.2015 16:00 | Vodice | 2 : 0 | 7. Juli | |||||
10.05
16:00
Proleter
Udarnik
3
0
|
10.05.2015 16:00 | Proleter | 3 : 0 | Udarnik | |||||
10.05
16:00
Budućnost (MK)
Železničar (S)
2
0
|
10.05.2015 16:00 | Budućnost (MK) | 2 : 0 | Železničar (S) | |||||
10.05
16:00
Sloga (M)
Mladi borac
2
2
|
10.05.2015 16:00 | Sloga (M) | 2 : 2 | Mladi borac | |||||
10.05
16:00
Pobeda
Šumadija
0
3
|
10.05.2015 16:00 | Pobeda | 0 : 3 | Šumadija | |||||
10.05
16:00
Osipaonica
SASK
3
2
|
10.05.2015 16:00 | Osipaonica | 3 : 2 | SASK | |||||
10.05
16:00
Budućnost (R)
Železničar (K)
1
0
|
10.05.2015 16:00 | Budućnost (R) | 1 : 0 | Železničar (K) |
10.05
17:00
Kušiljevo
BSK
5
2
|
10.05.2015 17:00 | Kušiljevo | 5 : 2 | BSK | |||||
10.05
17:00
Morava
Budućnost
3
2
|
10.05.2015 17:00 | Morava | 3 : 2 | Budućnost | |||||
10.05
17:00
Napredak (D)
Mladost (K)
3
1
|
10.05.2015 17:00 | Napredak (D) | 3 : 1 | Mladost (K) | |||||
10.05
17:00
Napredak (Z)
Sloga (V)
0
1
|
10.05.2015 17:00 | Napredak (Z) | 0 : 1 | Sloga (V) | |||||
10.05
17:00
Mladost (D)
Bratstvo
4
3
|
10.05.2015 17:00 | Mladost (D) | 4 : 3 | Bratstvo | |||||
10.05
17:00
OFK Bratstvo
Mladi radnik
3
2
|
10.05.2015 17:00 | OFK Bratstvo | 3 : 2 | Mladi radnik |
10.05
16:30
Jastrebac
Jug Bogdan
2
1
|
10.05.2015 16:30 | Jastrebac | 2 : 1 | Jug Bogdan | |||||
10.05
16:30
Kosovac
Partizanski put
1
0
|
10.05.2015 16:30 | Kosovac | 1 : 0 | Partizanski put | |||||
10.05
16:30
Omladinac
Trbunje
3
2
|
10.05.2015 16:30 | Omladinac | 3 : 2 | Trbunje | |||||
10.05
16:30
Dobrič
Mladost 1982
1
2
|
10.05.2015 16:30 | Dobrič | 1 : 2 | Mladost 1982 | |||||
10.05
16:30
Borac
Polet
2
0
|
10.05.2015 16:30 | Borac | 2 : 0 | Polet | |||||
10.05
16:30
Svetlost
Topličanin
0
1
|
10.05.2015 16:30 | Svetlost | 0 : 1 | Topličanin | |||||
10.05
16:30
Pobeda
Dunđerski
1
1
|
10.05.2015 16:30 | Pobeda | 1 : 1 | Dunđerski |
10.05
17:00
Mačkovac
Blagotin
2
3
|
10.05.2015 17:00 | Mačkovac | 2 : 3 | Blagotin | |||||
10.05
17:00
Bošnjane
Jedinstvo 1936
5
0
|
10.05.2015 17:00 | Bošnjane | 5 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
10.05
17:00
Omladinac
Gradina
1
3
|
10.05.2015 17:00 | Omladinac | 1 : 3 | Gradina | |||||
10.05
17:00
Trudbenik
Vinogradar
3
2
|
10.05.2015 17:00 | Trudbenik | 3 : 2 | Vinogradar | |||||
10.05
17:00
Mladi radnik
Šanac
1
1
|
10.05.2015 17:00 | Mladi radnik | 1 : 1 | Šanac | |||||
10.05
17:00
Gornji Stepoš
Čitluk
4
0
|
10.05.2015 17:00 | Gornji Stepoš | 4 : 0 | Čitluk | |||||
10.05
17:00
13. April
Sloga (Ć)
0
3
|
10.05.2015 17:00 | 13. April | 0 : 3 | Sloga (Ć) | |||||
10.05
17:00
Mladost
Sloga (D)
2
2
|
10.05.2015 17:00 | Mladost | 2 : 2 | Sloga (D) | |||||
10.05
17:00
Jastrebac
Naupare
3
0
|
10.05.2015 17:00 | Jastrebac | 3 : 0 | Naupare |
10.05
16:30
Kulpin
Borac
0
5
|
10.05.2015 16:30 | Kulpin | 0 : 5 | Borac | |||||
10.05
16:30
Titel
Stari Grad
4
1
|
10.05.2015 16:30 | Titel | 4 : 1 | Stari Grad | |||||
10.05
16:30
Mladost
Proleter
2
2
|
10.05.2015 16:30 | Mladost | 2 : 2 | Proleter | |||||
10.05
16:30
Sutjeska
Hajduk
4
2
|
10.05.2015 16:30 | Sutjeska | 4 : 2 | Hajduk |
10.05
17:00
Petrovaradin
Tatra
3
2
|
10.05.2015 17:00 | Petrovaradin | 3 : 2 | Tatra | |||||
10.05
17:00
Jedinstvo
Fruškogorski partizan
2
0
|
10.05.2015 17:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Fruškogorski partizan | |||||
10.05
17:00
Dinamo
OFK Sirig
1
2
|
10.05.2015 17:00 | Dinamo | 1 : 2 | OFK Sirig | |||||
10.05
17:00
Proleter
Mladost
1
2
|
10.05.2015 17:00 | Proleter | 1 : 2 | Mladost |
10.05
17:00
Radnički
Sloven
1
4
|
10.05.2015 17:00 | Radnički | 1 : 4 | Sloven | |||||
10.05
17:00
Budućnost
PSK Putinci
6
0
|
10.05.2015 17:00 | Budućnost | 6 : 0 | PSK Putinci | |||||
10.05
17:00
Hajduk (D)
Hrtkovci
3
1
|
10.05.2015 17:00 | Hajduk (D) | 3 : 1 | Hrtkovci | |||||
10.05
17:00
Donji Petrovci
Jadran
2
2
|
10.05.2015 17:00 | Donji Petrovci | 2 : 2 | Jadran | |||||
10.05
17:00
OFK Zeka Buljubaša
Napredak
4
0
|
10.05.2015 17:00 | OFK Zeka Buljubaša | 4 : 0 | Napredak | |||||
10.05
17:00
Hajduk 1925 Podunavac
Sremac Graničar 1924
4
1
|
10.05.2015 17:00 | Hajduk 1925 Podunavac | 4 : 1 | Sremac Graničar 1924 |
10.05
17:00
Proleter
Obilić
2
1
|
10.05.2015 17:00 | Proleter | 2 : 1 | Obilić | |||||
10.05
17:00
Vinogradar
Eđšeg
6
1
|
10.05.2015 17:00 | Vinogradar | 6 : 1 | Eđšeg | |||||
10.05
17:00
Bajša
Panonija IM Topola
1
2
|
10.05.2015 17:00 | Bajša | 1 : 2 | Panonija IM Topola | |||||
10.05
17:00
Bačka
Krivaja
1
0
|
10.05.2015 17:00 | Bačka | 1 : 0 | Krivaja |
10.05
17:00
Dunav
Sloga
2
1
|
10.05.2015 17:00 | Dunav | 2 : 1 | Sloga | |||||
10.05
17:00
Hajduk
Stanišić
4
4
|
10.05.2015 17:00 | Hajduk | 4 : 4 | Stanišić | |||||
10.05
17:00
Kordun
Graničar (R)
3
0
|
10.05.2015 17:00 | Kordun | 3 : 0 | Graničar (R) | |||||
10.05
17:00
Lipar
Omladinac (B)
0
3
|
10.05.2015 17:00 | Lipar | 0 : 3 | Omladinac (B) | |||||
10.05
17:00
BSK
Rusin
0
4
|
10.05.2015 17:00 | BSK | 0 : 4 | Rusin | |||||
10.05
17:00
Omladinac (D)
Kula
1
1
|
10.05.2015 17:00 | Omladinac (D) | 1 : 1 | Kula |
10.05
17:00
Jugoslavija
Slavija
1
0
|
10.05.2015 17:00 | Jugoslavija | 1 : 0 | Slavija | |||||
10.05
17:00
Mladost (V)
Budućnost (A)
2
3
|
10.05.2015 17:00 | Mladost (V) | 2 : 3 | Budućnost (A) | |||||
10.05
17:00
Omladinac (D)
Mladost (O)
1
1
|
10.05.2015 17:00 | Omladinac (D) | 1 : 1 | Mladost (O) | |||||
10.05
17:00
Polet
Radnički (B)
4
0
|
10.05.2015 17:00 | Polet | 4 : 0 | Radnički (B) | |||||
10.05
17:00
Sloga (BNS)
Hajdučica
5
1
|
10.05.2015 17:00 | Sloga (BNS) | 5 : 1 | Hajdučica | |||||
10.05
17:00
Vojvodina
Partizan (G)
1
2
|
10.05.2015 17:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Partizan (G) | |||||
10.05
17:00
Vulturul
Jedinstvo Stević
1
4
|
10.05.2015 17:00 | Vulturul | 1 : 4 | Jedinstvo Stević |
10.05
16:30
Zadrugar
Omladinac
2
4
|
10.05.2015 16:30 | Zadrugar | 2 : 4 | Omladinac | |||||
10.05
16:30
ŽAK
Mladost
6
2
|
10.05.2015 16:30 | ŽAK | 6 : 2 | Mladost | |||||
10.05
16:30
Borac
Radnički Zrenjanin
1
4
|
10.05.2015 16:30 | Borac | 1 : 4 | Radnički Zrenjanin | |||||
10.05
16:30
Napredak
Vojvodina (NM)
2
0
|
10.05.2015 16:30 | Napredak | 2 : 0 | Vojvodina (NM) |
10.05
16:30
Dunav-Sv.Stefan
Komgrap
0
3
|
10.05.2015 16:30 | Dunav-Sv.Stefan | 0 : 3 | Komgrap | |||||
10.05
16:30
Resnik
Zmaj 1953
3
0
|
10.05.2015 16:30 | Resnik | 3 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
10.05
16:30
Borac (O)
13. maj
1
2
|
10.05.2015 16:30 | Borac (O) | 1 : 2 | 13. maj | |||||
10.05
16:30
Sindjelić 2012(U)
Banja (VB)
3
2
|
10.05.2015 16:30 | Sindjelić 2012(U) | 3 : 2 | Banja (VB) |
10.05
16:30
Strelac
Vranić
5
1
|
10.05.2015 16:30 | Strelac | 5 : 1 | Vranić | |||||
10.05
10:00
Borac (L)
Rušanj
3
0
|
10.05.2015 10:00 | Borac (L) | 3 : 0 | Rušanj | |||||
10.05
16:30
Veliki Borak
Prva Iskra
2
2
|
10.05.2015 16:30 | Veliki Borak | 2 : 2 | Prva Iskra | |||||
10.05
10:00
Radnički (R)
Mladost (B)
3
1
|
10.05.2015 10:00 | Radnički (R) | 3 : 1 | Mladost (B) |
10.05
10:00
Torlak
Heroj 1925
5
0
|
10.05.2015 10:00 | Torlak | 5 : 0 | Heroj 1925 | |||||
10.05
16:30
Velika Krsna
Vinča
2
0
|
10.05.2015 16:30 | Velika Krsna | 2 : 0 | Vinča | |||||
10.05
16:30
Pudarci
Kosmaj
3
0
|
10.05.2015 16:30 | Pudarci | 3 : 0 | Kosmaj | |||||
10.05
16:30
Podunavac (R)
Kovačevac
2
3
|
10.05.2015 16:30 | Podunavac (R) | 2 : 3 | Kovačevac | |||||
10.05
16:30
Pinosava
OFK Leštane
1
2
|
10.05.2015 16:30 | Pinosava | 1 : 2 | OFK Leštane | |||||
10.05
16:30
Dunavac (G)
Vlaška
3
0
|
10.05.2015 16:30 | Dunavac (G) | 3 : 0 | Vlaška |
10.05
16:30
Zaplanjac
Orljane
4
1
|
10.05.2015 16:30 | Zaplanjac | 4 : 1 | Orljane | |||||
10.05
16:30
Jedinstvo
Mladost (B)
4
2
|
10.05.2015 16:30 | Jedinstvo | 4 : 2 | Mladost (B) | |||||
10.05
16:30
Radnički 1947 (Č)
Borac (T)
2
1
|
10.05.2015 16:30 | Radnički 1947 (Č) | 2 : 1 | Borac (T) | |||||
10.05
16:30
Zemljoradnik
Koprijan 1975
2
3
|
10.05.2015 16:30 | Zemljoradnik | 2 : 3 | Koprijan 1975 | |||||
10.05
16:30
Malošište
Rutevac
4
0
|
10.05.2015 16:30 | Malošište | 4 : 0 | Rutevac | |||||
10.05
16:30
Mladi radnik
Radnički 1924 (K)
2
1
|
10.05.2015 16:30 | Mladi radnik | 2 : 1 | Radnički 1924 (K) |
10.05
17:00
Čekmin
Zloćudovo
3
1
|
10.05.2015 17:00 | Čekmin | 3 : 1 | Zloćudovo | |||||
10.05
17:00
Vučje
Plantaža
4
0
|
10.05.2015 17:00 | Vučje | 4 : 0 | Plantaža | |||||
10.05
17:00
Šumadija
Železničar
4
4
|
10.05.2015 17:00 | Šumadija | 4 : 4 | Železničar | |||||
10.05
17:00
OFK Brza
Jedinstvo (GS)
5
0
|
10.05.2015 17:00 | OFK Brza | 5 : 0 | Jedinstvo (GS) | |||||
10.05
17:00
Sloga
Budućnost
4
0
|
10.05.2015 17:00 | Sloga | 4 : 0 | Budućnost | |||||
10.05
17:00
Radnički
Progres
2
0
|
10.05.2015 17:00 | Radnički | 2 : 0 | Progres | |||||
10.05
17:00
Jedinstvo (G)
Mladi borac
1
4
|
10.05.2015 17:00 | Jedinstvo (G) | 1 : 4 | Mladi borac | |||||
10.05
17:00
Mladost
Umac
2
1
|
10.05.2015 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Umac |
10.05
16:30
Napredak
Padež
1
6
|
10.05.2015 16:30 | Napredak | 1 : 6 | Padež | |||||
10.05
16:30
Željuša
Borac
1
0
|
10.05.2015 16:30 | Željuša | 1 : 0 | Borac | |||||
10.05
16:30
Gnjilan
Jedinstvo
1
1
|
10.05.2015 16:30 | Gnjilan | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
10.05
16:30
Dragoš
Zadrugar
1
6
|
10.05.2015 16:30 | Dragoš | 1 : 6 | Zadrugar |
10.05
16:30
Radnički
Krivelj
2
2
|
10.05.2015 16:30 | Radnički | 2 : 2 | Krivelj | |||||
10.05
16:30
Šarbanovac
Branik
3
2
|
10.05.2015 16:30 | Šarbanovac | 3 : 2 | Branik | |||||
10.05
16:30
Majdanpek
Zlot
3
0
|
10.05.2015 16:30 | Majdanpek | 3 : 0 | Zlot | |||||
10.05
11:00
Sloga
Poreč
1
2
|
10.05.2015 11:00 | Sloga | 1 : 2 | Poreč | |||||
10.05
16:30
Slatina (B)
Deli Jovan
2
0
|
10.05.2015 16:30 | Slatina (B) | 2 : 0 | Deli Jovan |
10.05
16:30
Budućnost (P)
Radnički 1936
3
1
|
10.05.2015 16:30 | Budućnost (P) | 3 : 1 | Radnički 1936 | |||||
10.05
16:30
Rudar
Mladost
2
2
|
10.05.2015 16:30 | Rudar | 2 : 2 | Mladost | |||||
10.05
16:30
Crvena zastava
Proleter (M)
1
2
|
10.05.2015 16:30 | Crvena zastava | 1 : 2 | Proleter (M) | |||||
10.05
16:30
Vrtište
Budućnost (PK)
6
1
|
10.05.2015 16:30 | Vrtište | 6 : 1 | Budućnost (PK) | |||||
10.05
16:30
Jedinstvo
Palilulac
1
0
|
10.05.2015 16:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Palilulac | |||||
10.05
16:30
Morava
OFK Brzi Brod
3
1
|
10.05.2015 16:30 | Morava | 3 : 1 | OFK Brzi Brod |
10.05
16:30
Radnički
OFK 019 Zaječar
3
0
|
10.05.2015 16:30 | Radnički | 3 : 0 | OFK 019 Zaječar | |||||
10.05
16:30
OFK Knjaz
Mladost
2
0
|
10.05.2015 16:30 | OFK Knjaz | 2 : 0 | Mladost | |||||
10.05
16:30
Polet
Borac
4
4
|
10.05.2015 16:30 | Polet | 4 : 4 | Borac | |||||
10.05
16:30
Osnić
Trebič
1
0
|
10.05.2015 16:30 | Osnić | 1 : 0 | Trebič | |||||
10.05
16:30
ŠSK
Malinik
4
1
|
10.05.2015 16:30 | ŠSK | 4 : 1 | Malinik |
10.05
17:00
Bukuroca
Pavlovac
0
0
|
10.05.2015 17:00 | Bukuroca | 0 : 0 | Pavlovac | |||||
10.05
17:00
Vranjska Banja
Mladost (B)
3
0
|
10.05.2015 17:00 | Vranjska Banja | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
10.05
17:00
Ternoci
OFK Alakince
4
0
|
10.05.2015 17:00 | Ternoci | 4 : 0 | OFK Alakince | |||||
10.05
11:00
Biljači
Trešnjevka
7
2
|
10.05.2015 11:00 | Biljači | 7 : 2 | Trešnjevka |
10.05
17:00
Borac (VG)
Dunav
2
2
|
10.05.2015 17:00 | Borac (VG) | 2 : 2 | Dunav | |||||
10.05
17:00
Borac (VS)
Dobrica
4
1
|
10.05.2015 17:00 | Borac (VS) | 4 : 1 | Dobrica | |||||
10.05
17:00
Partizan (K)
Vojvodina (CC)
3
2
|
10.05.2015 17:00 | Partizan (K) | 3 : 2 | Vojvodina (CC) | |||||
10.05
17:00
Karaš (J)
Jedinstvo (V)
3
1
|
10.05.2015 17:00 | Karaš (J) | 3 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
10.05
17:00
Ratar
Potporanj
2
2
|
10.05.2015 17:00 | Ratar | 2 : 2 | Potporanj | |||||
10.05
17:00
Vojvodina (S)
Ševac
1
0
|
10.05.2015 17:00 | Vojvodina (S) | 1 : 0 | Ševac |
10.05
17:00
Borac (P)
Kolonija
4
0
|
10.05.2015 17:00 | Borac (P) | 4 : 0 | Kolonija | |||||
10.05
17:00
Dolovo
Strela
10
1
|
10.05.2015 17:00 | Dolovo | 10 : 1 | Strela | |||||
10.05
17:00
BSK Bavanište
Dinamo 1945
1
4
|
10.05.2015 17:00 | BSK Bavanište | 1 : 4 | Dinamo 1945 | |||||
10.05
17:00
Proleter
Plavi Dunav 1932
6
3
|
10.05.2015 17:00 | Proleter | 6 : 3 | Plavi Dunav 1932 | |||||
10.05
17:00
Stari Tamiš
Budućnost (BB)
2
1
|
10.05.2015 17:00 | Stari Tamiš | 2 : 1 | Budućnost (BB) |
10.05
17:00
Tempo
Omladinac (O)
1
0
|
10.05.2015 17:00 | Tempo | 1 : 0 | Omladinac (O) | |||||
10.05
17:00
Unirea
Spartak 1911
0
2
|
10.05.2015 17:00 | Unirea | 0 : 2 | Spartak 1911 | |||||
10.05
17:00
Glogonj
Pobeda
5
1
|
10.05.2015 17:00 | Glogonj | 5 : 1 | Pobeda |
10.05
17:00
Ursule
Napredak
4
1
|
10.05.2015 17:00 | Ursule | 4 : 1 | Napredak | |||||
10.05
17:00
Kolare
Partizan
3
0
|
10.05.2015 17:00 | Kolare | 3 : 0 | Partizan | |||||
10.05
17:00
Juhor
Morava
2
2
|
10.05.2015 17:00 | Juhor | 2 : 2 | Morava | |||||
10.05
17:00
Vinogradar
Zenit
0
3
|
10.05.2015 17:00 | Vinogradar | 0 : 3 | Zenit | |||||
10.05
17:00
Blagotin
Vinorača
4
2
|
10.05.2015 17:00 | Blagotin | 4 : 2 | Vinorača | |||||
10.05
17:00
Kupinovac
Resavac
1
5
|
10.05.2015 17:00 | Kupinovac | 1 : 5 | Resavac | |||||
10.05
17:00
Mladost
Crni Vrh
1
0
|
10.05.2015 17:00 | Mladost | 1 : 0 | Crni Vrh |
10.05
17:00
Hajduk
Javor
4
2
|
10.05.2015 17:00 | Hajduk | 4 : 2 | Javor | |||||
10.05
17:00
Polet
Radnički
2
3
|
10.05.2015 17:00 | Polet | 2 : 3 | Radnički | |||||
10.05
17:00
Rudar (S)
OFK Batinac
1
0
|
10.05.2015 17:00 | Rudar (S) | 1 : 0 | OFK Batinac | |||||
10.05
17:00
Šumadija
Moravac
6
5
|
10.05.2015 17:00 | Šumadija | 6 : 5 | Moravac | |||||
10.05
17:00
Mladost (S)
Napredak (Sv)
4
0
|
10.05.2015 17:00 | Mladost (S) | 4 : 0 | Napredak (Sv) |
10.05
17:00
Napredak
Graničar (K)
3
0
|
10.05.2015 17:00 | Napredak | 3 : 0 | Graničar (K) | |||||
10.05
17:00
Borac (K)
Sloga
3
0
|
10.05.2015 17:00 | Borac (K) | 3 : 0 | Sloga | |||||
10.05
17:00
Graničar (G)
Noćaj
1
2
|
10.05.2015 17:00 | Graničar (G) | 1 : 2 | Noćaj | |||||
10.05
10:00
Obilić 1993
Fruška Gora
2
1
|
10.05.2015 10:00 | Obilić 1993 | 2 : 1 | Fruška Gora | |||||
10.05
17:00
Jedinstvo (M)
ČSK 1939
1
3
|
10.05.2015 17:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 3 | ČSK 1939 | |||||
10.05
17:00
Železničar
Fruškogorac
2
0
|
10.05.2015 17:00 | Železničar | 2 : 0 | Fruškogorac | |||||
10.05
17:00
Borac (M)
Jedinstvo (P)
0
0
|
10.05.2015 17:00 | Borac (M) | 0 : 0 | Jedinstvo (P) |
10.05
17:00
Partizan
Crvenka
1
2
|
10.05.2015 17:00 | Partizan | 1 : 2 | Crvenka | |||||
10.05
17:00
Rastina 1918
Jedinstvo 1947
2
3
|
10.05.2015 17:00 | Rastina 1918 | 2 : 3 | Jedinstvo 1947 | |||||
10.05
17:00
Aleksa Šantić
OFK Metalac
3
2
|
10.05.2015 17:00 | Aleksa Šantić | 3 : 2 | OFK Metalac | |||||
10.05
17:00
Dinamo
Radnički 1918
0
1
|
10.05.2015 17:00 | Dinamo | 0 : 1 | Radnički 1918 |
10.05
16:30
Omladinac
Proleter 2006
0
2
|
10.05.2015 16:30 | Omladinac | 0 : 2 | Proleter 2006 | |||||
10.05
16:30
Borac
ASK
0
2
|
10.05.2015 16:30 | Borac | 0 : 2 | ASK | |||||
10.05
16:30
Lehel
Naftagas
3
1
|
10.05.2015 16:30 | Lehel | 3 : 1 | Naftagas | |||||
10.05
16:30
Banat
Potisje
2
0
|
10.05.2015 16:30 | Banat | 2 : 0 | Potisje | |||||
10.05
16:30
OFK Klek
Rusanda
0
3
|
10.05.2015 16:30 | OFK Klek | 0 : 3 | Rusanda | |||||
10.05
16:30
ŽFK Banat Bagljaš
OFK Gradnulica
2
0
|
10.05.2015 16:30 | ŽFK Banat Bagljaš | 2 : 0 | OFK Gradnulica |
10.05
17:00
Zvezda
Šumadija
2
1
|
10.05.2015 17:00 | Zvezda | 2 : 1 | Šumadija | |||||
10.05
17:00
Vrnjci
Jedinstvo
2
4
|
10.05.2015 17:00 | Vrnjci | 2 : 4 | Jedinstvo | |||||
10.05
17:00
Proleter
Tavnik
7
3
|
10.05.2015 17:00 | Proleter | 7 : 3 | Tavnik | |||||
10.05
17:00
Napredak
Grdica
1
0
|
10.05.2015 17:00 | Napredak | 1 : 0 | Grdica | |||||
10.05
10:00
Čibukovac
Magnohrom
1
4
|
10.05.2015 10:00 | Čibukovac | 1 : 4 | Magnohrom | |||||
10.05
17:00
Morava (S)
Morava (M)
5
0
|
10.05.2015 17:00 | Morava (S) | 5 : 0 | Morava (M) | |||||
10.05
17:00
Stubal
Budućnost
5
0
|
10.05.2015 17:00 | Stubal | 5 : 0 | Budućnost |
10.05
16:30
Bačka
Budućnost
1
1
|
10.05.2015 16:30 | Bačka | 1 : 1 | Budućnost | |||||
10.05
16:30
Jedinstvo (G)
Sloga
4
0
|
10.05.2015 16:30 | Jedinstvo (G) | 4 : 0 | Sloga | |||||
10.05
16:30
Mladost
Miletić
1
2
|
10.05.2015 16:30 | Mladost | 1 : 2 | Miletić | |||||
10.05
16:30
Obilić
Hajduk
1
1
|
10.05.2015 16:30 | Obilić | 1 : 1 | Hajduk | |||||
10.05
16:30
Iskra
Jedinstvo (BPS)
5
2
|
10.05.2015 16:30 | Iskra | 5 : 2 | Jedinstvo (BPS) | |||||
10.05
16:30
Napredak
Vojvodina
2
0
|
10.05.2015 16:30 | Napredak | 2 : 0 | Vojvodina |
10.05
16:30
Morava (G)
Omladinac
0
3
|
10.05.2015 16:30 | Morava (G) | 0 : 3 | Omladinac | |||||
10.05
11:00
Lemind 1953
Polet
0
1
|
10.05.2015 11:00 | Lemind 1953 | 0 : 1 | Polet | |||||
10.05
16:30
Mladost (DL)
Moravac
3
2
|
10.05.2015 16:30 | Mladost (DL) | 3 : 2 | Moravac | |||||
10.05
16:30
Sloboda
OFK Morava
5
0
|
10.05.2015 16:30 | Sloboda | 5 : 0 | OFK Morava | |||||
10.05
16:30
Marjan MB
Gradac
2
1
|
10.05.2015 16:30 | Marjan MB | 2 : 1 | Gradac | |||||
10.05
16:30
Mladost (B)
Navalin
0
6
|
10.05.2015 16:30 | Mladost (B) | 0 : 6 | Navalin |
10.05
17:00
Gorki
Drina
2
2
|
10.05.2015 17:00 | Gorki | 2 : 2 | Drina | |||||
10.05
17:00
Mladi Borac
Sloga
5
2
|
10.05.2015 17:00 | Mladi Borac | 5 : 2 | Sloga | |||||
10.05
17:00
Napredak
Milicionar
0
3
|
10.05.2015 17:00 | Napredak | 0 : 3 | Milicionar | |||||
10.05
17:00
Partizan
Radnik
1
2
|
10.05.2015 17:00 | Partizan | 1 : 2 | Radnik | |||||
10.05
17:00
Duško
Cer
5
2
|
10.05.2015 17:00 | Duško | 5 : 2 | Cer |
10.05
17:00
Sloga (LŠ)
Mladost (DB)
3
2
|
10.05.2015 17:00 | Sloga (LŠ) | 3 : 2 | Mladost (DB) | |||||
10.05
17:00
Stolice
Milan Orlić
3
1
|
10.05.2015 17:00 | Stolice | 3 : 1 | Milan Orlić | |||||
10.05
17:00
Velika Reka
Cerova
3
1
|
10.05.2015 17:00 | Velika Reka | 3 : 1 | Cerova | |||||
10.05
11:00
Studenac
Sloga (S)
2
0
|
10.05.2015 11:00 | Studenac | 2 : 0 | Sloga (S) | |||||
10.05
17:00
Jedinstvo
Cer
0
2
|
10.05.2015 17:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Cer | |||||
10.05
17:00
Mladost (B)
Borac
0
3
|
10.05.2015 17:00 | Mladost (B) | 0 : 3 | Borac |
10.05
17:00
Rubin (Z)
Stari Trstenik
3
2
|
10.05.2015 17:00 | Rubin (Z) | 3 : 2 | Stari Trstenik | |||||
10.05
17:00
Sloga
Rubin (DS)
1
3
|
10.05.2015 17:00 | Sloga | 1 : 3 | Rubin (DS) | |||||
10.05
17:00
Beli Orlovi
Župski biseri
5
1
|
10.05.2015 17:00 | Beli Orlovi | 5 : 1 | Župski biseri | |||||
10.05
17:00
Ribnik
Polet 57
5
1
|
10.05.2015 17:00 | Ribnik | 5 : 1 | Polet 57 |
10.05
17:00
Borac
Omladinac
0
4
|
10.05.2015 17:00 | Borac | 0 : 4 | Omladinac | |||||
10.05
17:00
Bačka
Čenej
5
2
|
10.05.2015 17:00 | Bačka | 5 : 2 | Čenej | |||||
10.05
17:00
Fruškogorac
Centar
0
2
|
10.05.2015 17:00 | Fruškogorac | 0 : 2 | Centar | |||||
10.05
17:00
Sremac Beomal
Železničar
0
1
|
10.05.2015 17:00 | Sremac Beomal | 0 : 1 | Železničar |
10.05
11:00
Gredetin
Sloga
2
2
|
10.05.2015 11:00 | Gredetin | 2 : 2 | Sloga | |||||
10.05
16:30
Jastrebac
OFK Sloga
1
1
|
10.05.2015 16:30 | Jastrebac | 1 : 1 | OFK Sloga |
10.05
Polet
Delija
2
0
|
10.05.2015 | Polet | 2 : 0 | Delija | |||||
10.05
17:00
Jedinstvo
2. Oktobar
0
2
|
10.05.2015 17:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | 2. Oktobar |
10.05
16:00
Ribnikar
Jadar 2013
6
1
|
10.05.2015 16:00 | Ribnikar | 6 : 1 | Jadar 2013 | |||||
10.05
16:00
Liplje
Rajac
2
6
|
10.05.2015 16:00 | Liplje | 2 : 6 | Rajac | |||||
10.05
16:00
Kolubara 2
Iskra
1
4
|
10.05.2015 16:00 | Kolubara 2 | 1 : 4 | Iskra | |||||
10.05
16:00
Gradac
Polet
1
4
|
10.05.2015 16:00 | Gradac | 1 : 4 | Polet | |||||
10.05
16:00
Beloševac
Milenko Pavlović
4
0
|
10.05.2015 16:00 | Beloševac | 4 : 0 | Milenko Pavlović | |||||
10.05
16:00
Borac
Komanice
3
5
|
10.05.2015 16:00 | Borac | 3 : 5 | Komanice |
10.05
11:00
Žabare
Sloga
1
2
|
10.05.2015 11:00 | Žabare | 1 : 2 | Sloga | |||||
10.05
16:30
Mladost
Mladi rudar
0
2
|
10.05.2015 16:30 | Mladost | 0 : 2 | Mladi rudar | |||||
10.05
16:30
Trnava
Misača
6
0
|
10.05.2015 16:30 | Trnava | 6 : 0 | Misača | |||||
10.05
16:30
Plaskovac
B 2000
5
1
|
10.05.2015 16:30 | Plaskovac | 5 : 1 | B 2000 | |||||
10.05
16:30
Maskar
Proleter
2
1
|
10.05.2015 16:30 | Maskar | 2 : 1 | Proleter |
10.05
16:30
Polet
Omladinac (Š)
1
1
|
10.05.2015 16:30 | Polet | 1 : 1 | Omladinac (Š) | |||||
10.05
16:30
Omladinac (S)
Omladinac (B)
5
2
|
10.05.2015 16:30 | Omladinac (S) | 5 : 2 | Omladinac (B) | |||||
10.05
16:30
Mladost
Dragoš
1
2
|
10.05.2015 16:30 | Mladost | 1 : 2 | Dragoš | |||||
10.05
16:30
Budućnost
Rade Milošević
3
1
|
10.05.2015 16:30 | Budućnost | 3 : 1 | Rade Milošević | |||||
10.05
16:30
Rudar
Borac
2
3
|
10.05.2015 16:30 | Rudar | 2 : 3 | Borac |
10.05
17:00
Mladost
Hercegovac
1
3
|
10.05.2015 17:00 | Mladost | 1 : 3 | Hercegovac | |||||
10.05
17:00
Neštin
Bačka
5
3
|
10.05.2015 17:00 | Neštin | 5 : 3 | Bačka | |||||
10.05
17:00
Bački Hajduk
Vajska
1
0
|
10.05.2015 17:00 | Bački Hajduk | 1 : 0 | Vajska | |||||
10.05
17:00
Slavija
Krivanj
1
0
|
10.05.2015 17:00 | Slavija | 1 : 0 | Krivanj |
10.05
16:30
Kurjače
Napredak (B)
2
5
|
10.05.2015 16:30 | Kurjače | 2 : 5 | Napredak (B) | |||||
10.05
16:30
Sloga (D)
Dizel
2
4
|
10.05.2015 16:30 | Sloga (D) | 2 : 4 | Dizel | |||||
10.05
16:30
Vihor
OFK Braničevo
4
3
|
10.05.2015 16:30 | Vihor | 4 : 3 | OFK Braničevo | |||||
10.05
16:30
Napredak 1934
Sloga (Ć)
1
2
|
10.05.2015 16:30 | Napredak 1934 | 1 : 2 | Sloga (Ć) | |||||
10.05
16:30
Borac (K)
Polet (V)
3
2
|
10.05.2015 16:30 | Borac (K) | 3 : 2 | Polet (V) | |||||
10.05
16:30
Jedinstvo (D)
Jedinstvo (Lj)
4
1
|
10.05.2015 16:30 | Jedinstvo (D) | 4 : 1 | Jedinstvo (Lj) |
10.05
Planinac
Zadrugar
1
5
|
10.05.2015 | Planinac | 1 : 5 | Zadrugar | |||||
10.05
BIP
Morava (M)
3
2
|
10.05.2015 | BIP | 3 : 2 | Morava (M) | |||||
10.05
Vujan
Čačak 94
1
0
|
10.05.2015 | Vujan | 1 : 0 | Čačak 94 | |||||
10.05
Kej
Morava (K)
1
2
|
10.05.2015 | Kej | 1 : 2 | Morava (K) | |||||
10.05
Lugovi
Premeća
3
5
|
10.05.2015 | Lugovi | 3 : 5 | Premeća | |||||
10.05
Prijatelji
Strelac
3
0
|
10.05.2015 | Prijatelji | 3 : 0 | Strelac |
10.05
17:00
Horgoš 1911
Jedinstvo
0
7
|
10.05.2015 17:00 | Horgoš 1911 | 0 : 7 | Jedinstvo |
10.05
16:00
Paštrić
Gornji Mušić
0
3
|
10.05.2015 16:00 | Paštrić | 0 : 3 | Gornji Mušić |
10.05
16:30
Mladost Teferič
Seljak
4
2
|
10.05.2015 16:30 | Mladost Teferič | 4 : 2 | Seljak | |||||
10.05
16:30
Srbija
Kutlovo
2
2
|
10.05.2015 16:30 | Srbija | 2 : 2 | Kutlovo | |||||
10.05
16:30
Zastava
21. oktobar
4
3
|
10.05.2015 16:30 | Zastava | 4 : 3 | 21. oktobar | |||||
10.05
16:30
Šumadija 1934
Šumarice 2008
4
2
|
10.05.2015 16:30 | Šumadija 1934 | 4 : 2 | Šumarice 2008 | |||||
10.05
16:30
Sloga
Hajduk
4
0
|
10.05.2015 16:30 | Sloga | 4 : 0 | Hajduk | |||||
10.05
16:30
Žeželj
Kremenac
4
1
|
10.05.2015 16:30 | Žeželj | 4 : 1 | Kremenac | |||||
10.05
16:30
Azbest
Botunje
3
2
|
10.05.2015 16:30 | Azbest | 3 : 2 | Botunje |
10.05
16:30
Olimpija
Roham
1
4
|
10.05.2015 16:30 | Olimpija | 1 : 4 | Roham | |||||
10.05
16:30
Terekves
Proleter
5
2
|
10.05.2015 16:30 | Terekves | 5 : 2 | Proleter | |||||
10.05
16:30
Bega
Budućnost
3
1
|
10.05.2015 16:30 | Bega | 3 : 1 | Budućnost |
10.05
16:30
Sloga 1948 (M)
Sečanica
5
1
|
10.05.2015 16:30 | Sloga 1948 (M) | 5 : 1 | Sečanica | |||||
10.05
16:30
Mramor 1927
Čegar 1946 (DM)
4
2
|
10.05.2015 16:30 | Mramor 1927 | 4 : 2 | Čegar 1946 (DM) | |||||
10.05
16:30
Vulkan 1963
Mladost (DK)
3
1
|
10.05.2015 16:30 | Vulkan 1963 | 3 : 1 | Mladost (DK) | |||||
10.05
16:30
Mladost 1954 (DM)
Čegar 2013 (K)
0
6
|
10.05.2015 16:30 | Mladost 1954 (DM) | 0 : 6 | Čegar 2013 (K) | |||||
10.05
16:30
Supovac
Stevan Nešticki
1
4
|
10.05.2015 16:30 | Supovac | 1 : 4 | Stevan Nešticki |
10.05
16:30
Posavac
Šećeranac Ada
0
0
|
10.05.2015 16:30 | Posavac | 0 : 0 | Šećeranac Ada | |||||
10.05
16:30
BUSK
OFK Petrovčić
2
2
|
10.05.2015 16:30 | BUSK | 2 : 2 | OFK Petrovčić | |||||
10.05
16:30
Institut
Borac (P)
2
0
|
10.05.2015 16:30 | Institut | 2 : 0 | Borac (P) |
10.05
16:30
Rekreativo 011
Mladi proleter
3
2
|
10.05.2015 16:30 | Rekreativo 011 | 3 : 2 | Mladi proleter | |||||
10.05
16:30
Mladost (JR)
Dunavac (D)
3
1
|
10.05.2015 16:30 | Mladost (JR) | 3 : 1 | Dunavac (D) |
10.05
16:30
Strmovo 1968
Nepričava
0
0
|
10.05.2015 16:30 | Strmovo 1968 | 0 : 0 | Nepričava |
10.05
17:00
Gorobilje
Glumač
1
4
|
10.05.2015 17:00 | Gorobilje | 1 : 4 | Glumač | |||||
10.05
17:00
Blagaja
Dobrinjac
3
1
|
10.05.2015 17:00 | Blagaja | 3 : 1 | Dobrinjac | |||||
10.05
17:00
Pobeda
Duškovci
2
0
|
10.05.2015 17:00 | Pobeda | 2 : 0 | Duškovci | |||||
10.05
17:00
Borac
Sečica
5
3
|
10.05.2015 17:00 | Borac | 5 : 3 | Sečica | |||||
10.05
17:00
Trešnjica
Savinac 1933
0
1
|
10.05.2015 17:00 | Trešnjica | 0 : 1 | Savinac 1933 | |||||
10.05
17:00
Avijatičar
Plavi Tok
7
0
|
10.05.2015 17:00 | Avijatičar | 7 : 0 | Plavi Tok | |||||
10.05
17:00
Lazarica
Bakionica
6
0
|
10.05.2015 17:00 | Lazarica | 6 : 0 | Bakionica |
10.05
16:30
Mladost 09
Ozrem PMH
0
4
|
10.05.2015 16:30 | Mladost 09 | 0 : 4 | Ozrem PMH | |||||
10.05
16:30
Jablanica
Velereč 94
2
2
|
10.05.2015 16:30 | Jablanica | 2 : 2 | Velereč 94 | |||||
10.05
16:30
Majdan
Ozremica
5
2
|
10.05.2015 16:30 | Majdan | 5 : 2 | Ozremica | |||||
10.05
16:30
Takovski Ustanak
Brezak
1
1
|
10.05.2015 16:30 | Takovski Ustanak | 1 : 1 | Brezak | |||||
10.05
16:30
Šilopaj
Omladinac
2
0
|
10.05.2015 16:30 | Šilopaj | 2 : 0 | Omladinac |
10.05
17:00
Samarinovac
Čubra
2
3
|
10.05.2015 17:00 | Samarinovac | 2 : 3 | Čubra | |||||
10.05
17:00
Ratar
Kovilovo
3
5
|
10.05.2015 17:00 | Ratar | 3 : 5 | Kovilovo | |||||
10.05
17:00
BSK 1934
Miloševo
1
0
|
10.05.2015 17:00 | BSK 1934 | 1 : 0 | Miloševo | |||||
10.05
17:00
OFK Tamnič
Malajnica
3
2
|
10.05.2015 17:00 | OFK Tamnič | 3 : 2 | Malajnica | |||||
10.05
17:00
Smedovac
Urovica
1
2
|
10.05.2015 17:00 | Smedovac | 1 : 2 | Urovica | |||||
10.05
17:00
Graničar
Srbovo
1
8
|
10.05.2015 17:00 | Graničar | 1 : 8 | Srbovo |
10.05
16:30
Minel
Hajduk
5
0
|
10.05.2015 16:30 | Minel | 5 : 0 | Hajduk | |||||
10.05
16:30
OFK Mladost
Avalski venac
2
0
|
10.05.2015 16:30 | OFK Mladost | 2 : 0 | Avalski venac |
10.05
16:30
Pobeda
Lokomotiva
2
1
|
10.05.2015 16:30 | Pobeda | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
10.05
16:30
Temac
Provalija
1
0
|
10.05.2015 16:30 | Temac | 1 : 0 | Provalija |
10.05
17:00
Čantavir
Dušan Silni
1
1
|
10.05.2015 17:00 | Čantavir | 1 : 1 | Dušan Silni | |||||
10.05
17:00
Udarnik
Hajduk
4
1
|
10.05.2015 17:00 | Udarnik | 4 : 1 | Hajduk | |||||
10.05
17:00
Žednik
Bikovo
2
1
|
10.05.2015 17:00 | Žednik | 2 : 1 | Bikovo | |||||
10.05
17:00
Đurđin
Solid
3
1
|
10.05.2015 17:00 | Đurđin | 3 : 1 | Solid |
10.05
16:30
Velika reka
Mala Vrbica
0
3
|
10.05.2015 16:30 | Velika reka | 0 : 3 | Mala Vrbica | |||||
10.05
16:30
Rtkovo
Napredak
5
2
|
10.05.2015 16:30 | Rtkovo | 5 : 2 | Napredak | |||||
10.05
16:30
Lovćen
Omladinac
0
3
|
10.05.2015 16:30 | Lovćen | 0 : 3 | Omladinac | |||||
10.05
16:30
Lokomotiva
Pontes
1
4
|
10.05.2015 16:30 | Lokomotiva | 1 : 4 | Pontes |
10.05
16:00
Dimitrije Tucović
Gunjevac
1
1
|
10.05.2015 16:00 | Dimitrije Tucović | 1 : 1 | Gunjevac | |||||
10.05
16:00
Polet
Rudar
2
6
|
10.05.2015 16:00 | Polet | 2 : 6 | Rudar | |||||
10.05
16:00
Proleter
Kalenić
2
1
|
10.05.2015 16:00 | Proleter | 2 : 1 | Kalenić | |||||
10.05
16:00
OFK Stublenica
Stepanje
1
2
|
10.05.2015 16:00 | OFK Stublenica | 1 : 2 | Stepanje | |||||
10.05
16:00
Polet
Omladinac
3
2
|
10.05.2015 16:00 | Polet | 3 : 2 | Omladinac |
10.05
16:30
Timok
Polet 1959
5
0
|
10.05.2015 16:30 | Timok | 5 : 0 | Polet 1959 | |||||
10.05
16:30
Grlište
Lovac
11
1
|
10.05.2015 16:30 | Grlište | 11 : 1 | Lovac |
10.05
17:00
Sloga
Vrelo
7
6
|
10.05.2015 17:00 | Sloga | 7 : 6 | Vrelo | |||||
10.05
17:00
Gradina
Bjelica
1
0
|
10.05.2015 17:00 | Gradina | 1 : 0 | Bjelica | |||||
10.05
17:00
Brezova
Prilike
1
5
|
10.05.2015 17:00 | Brezova | 1 : 5 | Prilike | |||||
10.05
17:00
Jedinstvo
Jelica
2
0
|
10.05.2015 17:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Jelica |
10.05
Grkinja
Toplica
0
3
|
10.05.2015 | Grkinja | 0 : 3 | Toplica | |||||
10.05
Moravac (ZT)
Pobeda
5
2
|
10.05.2015 | Moravac (ZT) | 5 : 2 | Pobeda |
10.05
11:00
Karađorđe
Beli Orlovi
3
0
|
10.05.2015 11:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Beli Orlovi | |||||
10.05
16:30
Grivac
Marjan
2
1
|
10.05.2015 16:30 | Grivac | 2 : 1 | Marjan | |||||
10.05
16:30
Lokomotiva
Sloga
2
1
|
10.05.2015 16:30 | Lokomotiva | 2 : 1 | Sloga | |||||
10.05
16:30
Pobeda
Kotlenik
3
0
|
10.05.2015 16:30 | Pobeda | 3 : 0 | Kotlenik | |||||
10.05
16:30
BSK
Bare
1
2
|
10.05.2015 16:30 | BSK | 1 : 2 | Bare | |||||
10.05
16:30
Mladost (R)
Mladost MG
1
2
|
10.05.2015 16:30 | Mladost (R) | 1 : 2 | Mladost MG |
10.05
16:00
Vrbovac
Vučak
1
4
|
10.05.2015 16:00 | Vrbovac | 1 : 4 | Vučak | |||||
10.05
16:00
OFK Slavija
Skobalj
2
4
|
10.05.2015 16:00 | OFK Slavija | 2 : 4 | Skobalj |
10.05
16:00
Crvena zvezda
Drugovac
0
1
|
10.05.2015 16:00 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Drugovac | |||||
10.05
16:00
Petrijevac
Badljevica
2
0
|
10.05.2015 16:00 | Petrijevac | 2 : 0 | Badljevica |
10.05
17:00
Omladinac
Karaš (K)
1
7
|
10.05.2015 17:00 | Omladinac | 1 : 7 | Karaš (K) | |||||
10.05
17:00
Jedinstvo (O)
Banat
0
3
|
10.05.2015 17:00 | Jedinstvo (O) | 0 : 3 | Banat | |||||
10.05
17:00
Radnički 1927
Vinogradar
4
2
|
10.05.2015 17:00 | Radnički 1927 | 4 : 2 | Vinogradar | |||||
10.05
17:00
Pobeda
Hajduk
0
6
|
10.05.2015 17:00 | Pobeda | 0 : 6 | Hajduk |
10.05
16:30
Jedinstvo
OFK Stajićevo
5
1
|
10.05.2015 16:30 | Jedinstvo | 5 : 1 | OFK Stajićevo | |||||
10.05
16:30
MSK
Proleter
3
1
|
10.05.2015 16:30 | MSK | 3 : 1 | Proleter | |||||
10.05
16:30
Zlatica
Tamiš
6
3
|
10.05.2015 16:30 | Zlatica | 6 : 3 | Tamiš | |||||
10.05
16:30
Mladost
Sloga
4
0
|
10.05.2015 16:30 | Mladost | 4 : 0 | Sloga |
10.05
16:30
Dunav
Metalac
1
0
|
10.05.2015 16:30 | Dunav | 1 : 0 | Metalac | |||||
10.05
16:30
Zemljoradnik
Mip Majdan
1
0
|
10.05.2015 16:30 | Zemljoradnik | 1 : 0 | Mip Majdan | |||||
10.05
16:30
Proleter
Sloga (L)
1
1
|
10.05.2015 16:30 | Proleter | 1 : 1 | Sloga (L) | |||||
10.05
16:30
Napredak (P)
Ljubičevo
10
0
|
10.05.2015 16:30 | Napredak (P) | 10 : 0 | Ljubičevo | |||||
10.05
16:30
Sloga (D)
Pobeda
0
0
|
10.05.2015 16:30 | Sloga (D) | 0 : 0 | Pobeda |
10.05
17:00
Dragojevac
Mladost (B)
3
4
|
10.05.2015 17:00 | Dragojevac | 3 : 4 | Mladost (B) | |||||
10.05
17:00
Petrovac 74
Hajduk
1
3
|
10.05.2015 17:00 | Petrovac 74 | 1 : 3 | Hajduk | |||||
10.05
17:00
Sloga (R)
Sloga 1949
2
2
|
10.05.2015 17:00 | Sloga (R) | 2 : 2 | Sloga 1949 | |||||
10.05
11:00
Krnule 09
Skupljen 2013
2
3
|
10.05.2015 11:00 | Krnule 09 | 2 : 3 | Skupljen 2013 |
10.05
11:00
Šipurske livade
Mladost (S)
7
0
|
10.05.2015 11:00 | Šipurske livade | 7 : 0 | Mladost (S) | |||||
10.05
11:00
Zablaće
Rankovac
0
1
|
10.05.2015 11:00 | Zablaće | 0 : 1 | Rankovac |
10.05
17:00
Slavija
Budućnost
2
2
|
10.05.2015 17:00 | Slavija | 2 : 2 | Budućnost | |||||
10.05
17:00
Borac
Sloga
5
1
|
10.05.2015 17:00 | Borac | 5 : 1 | Sloga |
10.05
17:30
Bistrica
Polet
4
0
|
10.05.2015 17:30 | Bistrica | 4 : 0 | Polet | |||||
10.05
17:30
Budućnost
OFK Radnički
3
1
|
10.05.2015 17:30 | Budućnost | 3 : 1 | OFK Radnički | |||||
10.05
17:30
Mladi borac
Vreoci
3
5
|
10.05.2015 17:30 | Mladi borac | 3 : 5 | Vreoci |
10.05
17:00
Sloboda
Budućnost (L)
3
4
|
10.05.2015 17:00 | Sloboda | 3 : 4 | Budućnost (L) | |||||
10.05
17:00
Omladinski
Železničar
3
1
|
10.05.2015 17:00 | Omladinski | 3 : 1 | Železničar | |||||
10.05
17:00
Heroj
Popovac
1
3
|
10.05.2015 17:00 | Heroj | 1 : 3 | Popovac | |||||
10.05
17:00
ISK Izvor
Omladinac
5
4
|
10.05.2015 17:00 | ISK Izvor | 5 : 4 | Omladinac | |||||
10.05
17:00
Mladost
Zlatica Taun
3
0
|
10.05.2015 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Zlatica Taun | |||||
10.05
17:00
Jedinstvo
Radnik
2
4
|
10.05.2015 17:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | Radnik |
10.05
Jašunja
Badince
1
6
|
10.05.2015 | Jašunja | 1 : 6 | Badince |
10.05
Sloga
Sremski vitezovi
3
1
|
10.05.2015 | Sloga | 3 : 1 | Sremski vitezovi | |||||
10.05
Planinac
Mladost (P)
2
0
|
10.05.2015 | Planinac | 2 : 0 | Mladost (P) | |||||
10.05
Jedinstvo
Car Uroš
3
3
|
10.05.2015 | Jedinstvo | 3 : 3 | Car Uroš | |||||
10.05
27. Oktobar
Vojvodina
2
1
|
10.05.2015 | 27. Oktobar | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
10.05
Polet
Borac
2
4
|
10.05.2015 | Polet | 2 : 4 | Borac | |||||
10.05
Fruškogorac
OFK Kraljevci
3
0
|
10.05.2015 | Fruškogorac | 3 : 0 | OFK Kraljevci | |||||
10.05
Mladost (B)
Sremac
2
0
|
10.05.2015 | Mladost (B) | 2 : 0 | Sremac |
10.05
Rudar 1973
Atletiko
|
10.05.2015 | Rudar 1973 | : | Atletiko |
10.05
16:30
Šumar
Graničar
0
3
|
10.05.2015 16:30 | Šumar | 0 : 3 | Graničar | |||||
10.05
16:30
Srem
Kameni
4
3
|
10.05.2015 16:30 | Srem | 4 : 3 | Kameni | |||||
10.05
16:30
Lovac
Sloven
3
0
|
10.05.2015 16:30 | Lovac | 3 : 0 | Sloven | |||||
10.05
16:30
Mladost
Sremac
3
2
|
10.05.2015 16:30 | Mladost | 3 : 2 | Sremac | |||||
10.05
16:30
Vitez
Sloboda
0
3
|
10.05.2015 16:30 | Vitez | 0 : 3 | Sloboda |
10.05
Borac (J)
Fruškogorac
2
0
|
10.05.2015 | Borac (J) | 2 : 0 | Fruškogorac | |||||
10.05
Dunav
Krušedol
1
1
|
10.05.2015 | Dunav | 1 : 1 | Krušedol | |||||
10.05
Borac (S)
Sloga
1
3
|
10.05.2015 | Borac (S) | 1 : 3 | Sloga |
10.05
Borac (R)
Napredak
0
1
|
10.05.2015 | Borac (R) | 0 : 1 | Napredak | |||||
10.05
Sloga (Z)
Mitros
0
6
|
10.05.2015 | Sloga (Z) | 0 : 6 | Mitros | |||||
10.05
Borac (VR)
OFK Bosut
1
1
|
10.05.2015 | Borac (VR) | 1 : 1 | OFK Bosut | |||||
10.05
Sremac
Sloga (Č)
2
5
|
10.05.2015 | Sremac | 2 : 5 | Sloga (Č) | |||||
10.05
Planinac
Srem
3
1
|
10.05.2015 | Planinac | 3 : 1 | Srem | |||||
10.05
Grgurevci
BSK
1
2
|
10.05.2015 | Grgurevci | 1 : 2 | BSK |
10.05
17:00
Jedinstvo
OFK Bačinci
1
4
|
10.05.2015 17:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | OFK Bačinci | |||||
10.05
17:00
Omladinac (M)
Omladinac (B)
5
1
|
10.05.2015 17:00 | Omladinac (M) | 5 : 1 | Omladinac (B) | |||||
10.05
17:00
OFK Bikić
Sinđelić
1
2
|
10.05.2015 17:00 | OFK Bikić | 1 : 2 | Sinđelić | |||||
10.05
17:00
Graničar
Jednota
4
2
|
10.05.2015 17:00 | Graničar | 4 : 2 | Jednota | |||||
10.05
17:00
Bratstvo
Hajduk
2
3
|
10.05.2015 17:00 | Bratstvo | 2 : 3 | Hajduk | |||||
10.05
17:00
Borac
Napredak
0
4
|
10.05.2015 17:00 | Borac | 0 : 4 | Napredak | |||||
10.05
17:00
OFK Bingula
Sremac
3
0
|
10.05.2015 17:00 | OFK Bingula | 3 : 0 | Sremac |
10.05
16:00
Paune
Zadrugar
2
0
|
10.05.2015 16:00 | Paune | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
10.05
11:00
Mali korak
Mladost (VK)
2
5
|
10.05.2015 11:00 | Mali korak | 2 : 5 | Mladost (VK) | |||||
10.05
16:00
OFK Povlen
Rakac Stave
3
3
|
10.05.2015 16:00 | OFK Povlen | 3 : 3 | Rakac Stave | |||||
10.05
11:00
Žabari
Lukavac
2
1
|
10.05.2015 11:00 | Žabari | 2 : 1 | Lukavac | |||||
10.05
11:00
Bujačić
Brđanac
5
1
|
10.05.2015 11:00 | Bujačić | 5 : 1 | Brđanac | |||||
10.05
16:00
Mladi radnik
Dupljaj
2
4
|
10.05.2015 16:00 | Mladi radnik | 2 : 4 | Dupljaj |
10.05
16:30
7. juli
Laolac
3
4
|
10.05.2015 16:30 | 7. juli | 3 : 4 | Laolac | |||||
10.05
16:30
Radnik
Burovac
2
0
|
10.05.2015 16:30 | Radnik | 2 : 0 | Burovac |
10.05
16:30
Beljina
Barajevo
1
4
|
10.05.2015 16:30 | Beljina | 1 : 4 | Barajevo | |||||
10.05
16:30
Lisović
OFK Meljak
6
0
|
10.05.2015 16:30 | Lisović | 6 : 0 | OFK Meljak |
10.05
17:00
BSK 2014
Omladinac
0
3
|
10.05.2015 17:00 | BSK 2014 | 0 : 3 | Omladinac | |||||
10.05
17:00
Musina reka
Progorelica
1
2
|
10.05.2015 17:00 | Musina reka | 1 : 2 | Progorelica |
10.05
17:00
Jedinstvo
Miločajac
4
0
|
10.05.2015 17:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Miločajac | |||||
10.05
17:00
Stara Čaršija
Zgodačica
5
4
|
10.05.2015 17:00 | Stara Čaršija | 5 : 4 | Zgodačica |
10.05
17:00
Sloboda
Kolonija
3
2
|
10.05.2015 17:00 | Sloboda | 3 : 2 | Kolonija | |||||
10.05
17:00
Omladinac
Trnava
2
2
|
10.05.2015 17:00 | Omladinac | 2 : 2 | Trnava | |||||
10.05
17:00
Jedinstvo
Osaonica
1
1
|
10.05.2015 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Osaonica | |||||
10.05
17:00
Šantarovac
Morava (R)
5
1
|
10.05.2015 17:00 | Šantarovac | 5 : 1 | Morava (R) |
10.05
16:30
Vukićevica
Zvezda
0
1
|
10.05.2015 16:30 | Vukićevica | 0 : 1 | Zvezda | |||||
10.05
16:30
Polet
Jedinstvo
1
0
|
10.05.2015 16:30 | Polet | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.05
16:30
Poljane
Posavina
0
3
|
10.05.2015 16:30 | Poljane | 0 : 3 | Posavina | |||||
10.05
16:30
Trstenica
Duboko
2
1
|
10.05.2015 16:30 | Trstenica | 2 : 1 | Duboko | |||||
10.05
16:30
OFK Urovci
Borac
3
1
|
10.05.2015 16:30 | OFK Urovci | 3 : 1 | Borac | |||||
10.05
16:30
Krtinska
Omladinac
2
0
|
10.05.2015 16:30 | Krtinska | 2 : 0 | Omladinac |
10.05
16:30
Gorski car
Vrbica
4
4
|
10.05.2015 16:30 | Gorski car | 4 : 4 | Vrbica |
10.05
Jelav
Prva Iskra
3
2
|
10.05.2015 | Jelav | 3 : 2 | Prva Iskra | |||||
10.05
Luk
Granit
7
0
|
10.05.2015 | Luk | 7 : 0 | Granit |
10.05
17:00
Rudar
Zelenika
3
0
|
10.05.2015 17:00 | Rudar | 3 : 0 | Zelenika | |||||
10.05
17:00
15. Avgust 1950
Beljanica
0
3
|
10.05.2015 17:00 | 15. Avgust 1950 | 0 : 3 | Beljanica | |||||
10.05
17:00
Resava
Planinac
7
0
|
10.05.2015 17:00 | Resava | 7 : 0 | Planinac |
10.05
17:00
Kamenorezac 76
Sloboda 1948
1
0
|
10.05.2015 17:00 | Kamenorezac 76 | 1 : 0 | Sloboda 1948 | |||||
10.05
17:00
Borjak 2013
Morava
5
1
|
10.05.2015 17:00 | Borjak 2013 | 5 : 1 | Morava | |||||
10.05
17:00
Omladinac
Vinogradar
3
1
|
10.05.2015 17:00 | Omladinac | 3 : 1 | Vinogradar | |||||
10.05
17:00
Stragari
Jugovići
0
6
|
10.05.2015 17:00 | Stragari | 0 : 6 | Jugovići |
10.05
Šumice
Bair
2
4
|
10.05.2015 | Šumice | 2 : 4 | Bair |
10.05
17:00
Janošik
Crvena Zvezda
6
0
|
10.05.2015 17:00 | Janošik | 6 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
10.05
17:00
Banat
Graničar
1
1
|
10.05.2015 17:00 | Banat | 1 : 1 | Graničar |
10.05
17:00
Mladost
Ropočevo
3
0
|
10.05.2015 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Ropočevo | |||||
10.05
14:00
Mladost
OFK Slatina
|
10.05.2015 14:00 | Mladost | : | OFK Slatina | |||||
10.05
17:00
OFK Rogača
Vojvoda
1
1
|
10.05.2015 17:00 | OFK Rogača | 1 : 1 | Vojvoda | |||||
10.05
14:00
Stojnik
Rudar 2012
1
3
|
10.05.2015 14:00 | Stojnik | 1 : 3 | Rudar 2012 |
10.05
16:30
Napredak
Karadjordje 2013
0
3
|
10.05.2015 16:30 | Napredak | 0 : 3 | Karadjordje 2013 | |||||
10.05
16:30
Mladost (CK)
Mladost (B)
6
1
|
10.05.2015 16:30 | Mladost (CK) | 6 : 1 | Mladost (B) |
10.05
16:30
Sloga 1980
Baličevac 1974
0
1
|
10.05.2015 16:30 | Sloga 1980 | 0 : 1 | Baličevac 1974 | |||||
10.05
16:30
Dobrič 1974
Belfast
0
2
|
10.05.2015 16:30 | Dobrič 1974 | 0 : 2 | Belfast | |||||
10.05
16:30
Borac
Rad 1974
1
1
|
10.05.2015 16:30 | Borac | 1 : 1 | Rad 1974 |
10.05
11:00
Maovi
Omladinac 2013
1
4
|
10.05.2015 11:00 | Maovi | 1 : 4 | Omladinac 2013 |
10.05
16:30
Pomoravlje
Napredak
0
4
|
10.05.2015 16:30 | Pomoravlje | 0 : 4 | Napredak | |||||
10.05
16:30
Budućnost
Udarnik
2
0
|
10.05.2015 16:30 | Budućnost | 2 : 0 | Udarnik | |||||
10.05
16:30
Proleter
Jedinstvo
4
8
|
10.05.2015 16:30 | Proleter | 4 : 8 | Jedinstvo | |||||
10.05
16:30
BSK
Sloga
3
1
|
10.05.2015 16:30 | BSK | 3 : 1 | Sloga |
10.05
10:00
Mlava
Laznica
4
1
|
10.05.2015 10:00 | Mlava | 4 : 1 | Laznica |
10.05
Gradac
Velika Morava
5
3
|
10.05.2015 | Gradac | 5 : 3 | Velika Morava | |||||
10.05
Borac
Parcane
0
1
|
10.05.2015 | Borac | 0 : 1 | Parcane | |||||
10.05
Mladost
Čukarički
3
2
|
10.05.2015 | Mladost | 3 : 2 | Čukarički | |||||
10.05
OFK Orašje
Pobeda
0
1
|
10.05.2015 | OFK Orašje | 0 : 1 | Pobeda |
10.05
Radnički
Mladi Borac
3
0
|
10.05.2015 | Radnički | 3 : 0 | Mladi Borac | |||||
10.05
Pek
Graničar 2013
7
0
|
10.05.2015 | Pek | 7 : 0 | Graničar 2013 | |||||
10.05
Srednjevo
Ram
0
3
|
10.05.2015 | Srednjevo | 0 : 3 | Ram | |||||
10.05
Sloga-TOP
Pečanica
6
0
|
10.05.2015 | Sloga-TOP | 6 : 0 | Pečanica |
10.05
Meševo
Vratare
4
0
|
10.05.2015 | Meševo | 4 : 0 | Vratare | |||||
10.05
Mladost VPD
Rasinac
3
0
|
10.05.2015 | Mladost VPD | 3 : 0 | Rasinac | |||||
10.05
Čarapan
Pasjak
8
4
|
10.05.2015 | Čarapan | 8 : 4 | Pasjak | |||||
10.05
Kruševica
Konjuh
4
4
|
10.05.2015 | Kruševica | 4 : 4 | Konjuh |
10.05
17:00
Jablanica
Pepeljevac 1947
2
6
|
10.05.2015 17:00 | Jablanica | 2 : 6 | Pepeljevac 1947 | |||||
10.05
17:00
Grkljane
Drugari
4
2
|
10.05.2015 17:00 | Grkljane | 4 : 2 | Drugari | |||||
10.05
17:00
Modrica
Štitari
4
1
|
10.05.2015 17:00 | Modrica | 4 : 1 | Štitari | |||||
10.05
17:00
Lipovac
Polet (K)
5
1
|
10.05.2015 17:00 | Lipovac | 5 : 1 | Polet (K) |
10.05
10:00
ZT Gorovič
Mladost
2
0
|
10.05.2015 10:00 | ZT Gorovič | 2 : 0 | Mladost | |||||
10.05
10:00
Krćevac 04
Budućnost
1
4
|
10.05.2015 10:00 | Krćevac 04 | 1 : 4 | Budućnost |
10.05
17:30
20. Oktobar
Šumadinac
3
1
|
10.05.2015 17:30 | 20. Oktobar | 3 : 1 | Šumadinac |
10.05
Dražmirovac
Hajduk
0
0
|
10.05.2015 | Dražmirovac | 0 : 0 | Hajduk |
10.05
17:00
Mladost
Radnik
1
1
|
10.05.2015 17:00 | Mladost | 1 : 1 | Radnik |
10.05
16:00
Sloboda (MG)
Rudar Prijedor
0
2
|
10.05.2015 16:00 | Sloboda (MG) | 0 : 2 | Rudar Prijedor | |||||
10.05
16:00
Sloboda (NG)
Krupa
1
2
|
10.05.2015 16:00 | Sloboda (NG) | 1 : 2 | Krupa |
10.05
16:00
Zvijezda Brgule
Mladost (R)
3
0
|
10.05.2015 16:00 | Zvijezda Brgule | 3 : 0 | Mladost (R) | |||||
10.05
16:00
Proleter
Famos
1
2
|
10.05.2015 16:00 | Proleter | 1 : 2 | Famos | |||||
10.05
16:00
Gorica
Velež
3
0
|
10.05.2015 16:00 | Gorica | 3 : 0 | Velež | |||||
10.05
16:00
Ilićka 01
Mladost (BS)
3
2
|
10.05.2015 16:00 | Ilićka 01 | 3 : 2 | Mladost (BS) | |||||
10.05
16:00
Radnički
Jedinstvo
5
1
|
10.05.2015 16:00 | Radnički | 5 : 1 | Jedinstvo |
10.05
16:00
Liješće
Borac (Š)
1
4
|
10.05.2015 16:00 | Liješće | 1 : 4 | Borac (Š) | |||||
10.05
11:00
Jedinstvo
Borac (KD)
2
0
|
10.05.2015 11:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Borac (KD) | |||||
10.05
16:00
Župa Superpetrol
Sloga
3
1
|
10.05.2015 16:00 | Župa Superpetrol | 3 : 1 | Sloga | |||||
10.05
16:00
Mladost
Omarska
1
3
|
10.05.2015 16:00 | Mladost | 1 : 3 | Omarska |
10.05
16:00
Dubrave
Sloga (S)
3
1
|
10.05.2015 16:00 | Dubrave | 3 : 1 | Sloga (S) | |||||
10.05
16:00
Progres
Budućnost
0
1
|
10.05.2015 16:00 | Progres | 0 : 1 | Budućnost |
10.05
16:30
Crvena zvijezda (O)
Polet 1926
0
2
|
10.05.2015 16:30 | Crvena zvijezda (O) | 0 : 2 | Polet 1926 | |||||
10.05
16:30
Crvena zvijezda (G)
Hajduk
3
5
|
10.05.2015 16:30 | Crvena zvijezda (G) | 3 : 5 | Hajduk | |||||
10.05
16:30
Naša krila
Vranjak
3
3
|
10.05.2015 16:30 | Naša krila | 3 : 3 | Vranjak | |||||
10.05
16:30
Skugrić
Rudanka
3
2
|
10.05.2015 16:30 | Skugrić | 3 : 2 | Rudanka | |||||
10.05
16:30
Ozren
Pridjel
3
2
|
10.05.2015 16:30 | Ozren | 3 : 2 | Pridjel | |||||
10.05
16:30
Posavina
Budućnost
2
1
|
10.05.2015 16:30 | Posavina | 2 : 1 | Budućnost |
10.05
16:00
Podrinje
Lokanj
0
1
|
10.05.2015 16:00 | Podrinje | 0 : 1 | Lokanj | |||||
10.05
16:00
Majevica
Šekovići
4
1
|
10.05.2015 16:00 | Majevica | 4 : 1 | Šekovići | |||||
10.05
16:00
Birač
Jedinstvo (B)
1
2
|
10.05.2015 16:00 | Birač | 1 : 2 | Jedinstvo (B) | |||||
10.05
16:00
Proleter-RJ
Guber
3
1
|
10.05.2015 16:00 | Proleter-RJ | 3 : 1 | Guber | |||||
10.05
16:00
Trnovica
Jardan
1
2
|
10.05.2015 16:00 | Trnovica | 1 : 2 | Jardan |
10.05
16:30
Željeznica
Hercegovac
2
2
|
10.05.2015 16:30 | Željeznica | 2 : 2 | Hercegovac | |||||
10.05
16:30
Rudo
Romanija
1
0
|
10.05.2015 16:30 | Rudo | 1 : 0 | Romanija | |||||
10.05
16:30
Rudar
Stakorina
3
4
|
10.05.2015 16:30 | Rudar | 3 : 4 | Stakorina |
10.05
11:00
Krajina
Vrbas
1
0
|
10.05.2015 11:00 | Krajina | 1 : 0 | Vrbas | |||||
10.05
16:30
Čelinac
Željezničar
1
0
|
10.05.2015 16:30 | Čelinac | 1 : 0 | Željezničar | |||||
10.05
16:30
Džaja
Borac 1926
0
2
|
10.05.2015 16:30 | Džaja | 0 : 2 | Borac 1926 |
10.05
16:30
Kladari Gornji
Bratstvo
3
0
|
10.05.2015 16:30 | Kladari Gornji | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
10.05
16:30
Zvijezda
Ukrina
2
3
|
10.05.2015 16:30 | Zvijezda | 2 : 3 | Ukrina | |||||
10.05
16:30
Mladost (T)
Sloga (DP)
0
1
|
10.05.2015 16:30 | Mladost (T) | 0 : 1 | Sloga (DP) | |||||
10.05
16:30
Pelagićevo
Sloga (J)
0
1
|
10.05.2015 16:30 | Pelagićevo | 0 : 1 | Sloga (J) | |||||
10.05
16:30
Rudar
Borac
3
1
|
10.05.2015 16:30 | Rudar | 3 : 1 | Borac | |||||
10.05
16:30
Zadrugar
Crkvina
0
0
|
10.05.2015 16:30 | Zadrugar | 0 : 0 | Crkvina | |||||
10.05
16:30
Mladost (D)
Sloboda
2
3
|
10.05.2015 16:30 | Mladost (D) | 2 : 3 | Sloboda |
10.05
16:30
Sloboda
Milan
5
2
|
10.05.2015 16:30 | Sloboda | 5 : 2 | Milan | |||||
10.05
16:30
Torpedo
Ratar
3
2
|
10.05.2015 16:30 | Torpedo | 3 : 2 | Ratar | |||||
10.05
Borac (Š)
Mladost (G)
3
0
|
10.05.2015 | Borac (Š) | 3 : 0 | Mladost (G) | |||||
10.05
16:30
Tamaris
Sloga DIPO
0
2
|
10.05.2015 16:30 | Tamaris | 0 : 2 | Sloga DIPO | |||||
10.05
16:30
Jablanica
Mladi Krajišnik
4
2
|
10.05.2015 16:30 | Jablanica | 4 : 2 | Mladi Krajišnik | |||||
10.05
16:30
Borac (M)
Biseri
3
1
|
10.05.2015 16:30 | Borac (M) | 3 : 1 | Biseri | |||||
10.05
16:30
Mladost (B)
Kozara
4
1
|
10.05.2015 16:30 | Mladost (B) | 4 : 1 | Kozara |
10.05
17:00
Jadar
Budućnost (S)
3
2
|
10.05.2015 17:00 | Jadar | 3 : 2 | Budućnost (S) | |||||
10.05
17:00
Tabanci
Branjevo
1
2
|
10.05.2015 17:00 | Tabanci | 1 : 2 | Branjevo | |||||
10.05
17:00
Budućnost (P)
Jasenica
7
0
|
10.05.2015 17:00 | Budućnost (P) | 7 : 0 | Jasenica | |||||
10.05
17:00
Polet
Milići
1
2
|
10.05.2015 17:00 | Polet | 1 : 2 | Milići |
10.05
BUK
Balatun
0
3
|
10.05.2015 | BUK | 0 : 3 | Balatun | |||||
10.05
Novo Doba
Magnojević 01
6
3
|
10.05.2015 | Novo Doba | 6 : 3 | Magnojević 01 | |||||
10.05
Priboj
Jedinstvo
2
1
|
10.05.2015 | Priboj | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
10.05
Međaši
Semberija
2
1
|
10.05.2015 | Međaši | 2 : 1 | Semberija | |||||
10.05
16:30
Sloga 94
BSK Ledinci
0
5
|
10.05.2015 16:30 | Sloga 94 | 0 : 5 | BSK Ledinci | |||||
10.05
Akademac-UIS
Drina Amajlije
2
1
|
10.05.2015 | Akademac-UIS | 2 : 1 | Drina Amajlije |
10.05
16:30
Sloga
Polet
2
1
|
10.05.2015 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Polet | |||||
10.05
16:30
Jedinstvo (O)
Bosna
0
3
|
10.05.2015 16:30 | Jedinstvo (O) | 0 : 3 | Bosna |
10.05
16:00
Mladost
Trebavac
3
2
|
10.05.2015 16:00 | Mladost | 3 : 2 | Trebavac | |||||
10.05
16:00
Bosna 1977
Partizan
7
0
|
10.05.2015 16:00 | Bosna 1977 | 7 : 0 | Partizan | |||||
10.05
16:00
Radnički
Sloga (KG)
2
0
|
10.05.2015 16:00 | Radnički | 2 : 0 | Sloga (KG) | |||||
10.05
16:00
Sloga 73
Zadrugar
4
2
|
10.05.2015 16:00 | Sloga 73 | 4 : 2 | Zadrugar | |||||
10.05
16:00
Skugrić 1964
Omladinac
0
5
|
10.05.2015 16:00 | Skugrić 1964 | 0 : 5 | Omladinac |
10.05
Romanovci
Vilusi
1
1
|
10.05.2015 | Romanovci | 1 : 1 | Vilusi |
10.05
Partizan
Rasavci
11
0
|
10.05.2015 | Partizan | 11 : 0 | Rasavci | |||||
10.05
Podgrmeč
Radnik
2
4
|
10.05.2015 | Podgrmeč | 2 : 4 | Radnik | |||||
10.05
Moštanica
Kiseljak
4
3
|
10.05.2015 | Moštanica | 4 : 3 | Kiseljak | |||||
10.05
Blatna
Omladinac
1
5
|
10.05.2015 | Blatna | 1 : 5 | Omladinac | |||||
10.05
Rudar
Svodna
3
4
|
10.05.2015 | Rudar | 3 : 4 | Svodna |
10.05
17:00
Crvena zemlja
Vrbas
2
2
|
10.05.2015 17:00 | Crvena zemlja | 2 : 2 | Vrbas | |||||
10.05
17:00
Bratstvo
Budućnost
1
4
|
10.05.2015 17:00 | Bratstvo | 1 : 4 | Budućnost | |||||
10.05
17:00
Studenac
Biseri
2
7
|
10.05.2015 17:00 | Studenac | 2 : 7 | Biseri |
10.05
16:30
Dobra
Žika Marković Uča
2
1
|
10.05.2015 16:30 | Dobra | 2 : 1 | Žika Marković Uča | |||||
10.05
16:30
Električar
Usije
2
1
|
10.05.2015 16:30 | Električar | 2 : 1 | Usije | |||||
10.05
16:30
Mrčkovac
OFK Vinci
4
5
|
10.05.2015 16:30 | Mrčkovac | 4 : 5 | OFK Vinci |
10.05
16:30
Sloga
Vrelo
1
0
|
10.05.2015 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Vrelo | |||||
10.05
16:30
OFK Takovo
Brgule
5
2
|
10.05.2015 16:30 | OFK Takovo | 5 : 2 | Brgule | |||||
10.05
11:00
Kolubara
Vukona
8
0
|
10.05.2015 11:00 | Kolubara | 8 : 0 | Vukona |
10.05
Mladost (T)
Crvena zvijezda
3
0
|
10.05.2015 | Mladost (T) | 3 : 0 | Crvena zvijezda | |||||
10.05
Mladost 2003
Mladost (S)
3
1
|
10.05.2015 | Mladost 2003 | 3 : 1 | Mladost (S) | |||||
10.05
Sveti Jovan
Omladinac
0
1
|
10.05.2015 | Sveti Jovan | 0 : 1 | Omladinac | |||||
10.05
Krbeti
Gredice
0
2
|
10.05.2015 | Krbeti | 0 : 2 | Gredice | |||||
10.05
Obilić
Brezik
2
3
|
10.05.2015 | Obilić | 2 : 3 | Brezik | |||||
10.05
Jugović
Sava 04
1
1
|
10.05.2015 | Jugović | 1 : 1 | Sava 04 | |||||
10.05
Grčica
Mladost (L)
5
2
|
10.05.2015 | Grčica | 5 : 2 | Mladost (L) |
10.05
Sloga
Čučuge
1
3
|
10.05.2015 | Sloga | 1 : 3 | Čučuge | |||||
10.05
16:30
Zvizdar
Pambukovica
1
5
|
10.05.2015 16:30 | Zvizdar | 1 : 5 | Pambukovica | |||||
10.05
16:30
OFK Paljuvi
Murgaš 2012
5
0
|
10.05.2015 16:30 | OFK Paljuvi | 5 : 0 | Murgaš 2012 | |||||
10.05
16:30
Dokmir
Šarbane
0
0
|
10.05.2015 16:30 | Dokmir | 0 : 0 | Šarbane |
10.05
16:00
Šumadija
Beočić
1
4
|
10.05.2015 16:00 | Šumadija | 1 : 4 | Beočić | |||||
10.05
16:00
Goša
Šumadinac
2
2
|
10.05.2015 16:00 | Goša | 2 : 2 | Šumadinac |
10.05
16:30
Sokolac
Pobeda
5
3
|
10.05.2015 16:30 | Sokolac | 5 : 3 | Pobeda | |||||
10.05
16:30
Njegoš B
Tomislavci
0
1
|
10.05.2015 16:30 | Njegoš B | 0 : 1 | Tomislavci |
10.05
16:30
Omladinac
Sloboda 2013
0
4
|
10.05.2015 16:30 | Omladinac | 0 : 4 | Sloboda 2013 | |||||
10.05
16:30
Palilulac
Rtanj
2
3
|
10.05.2015 16:30 | Palilulac | 2 : 3 | Rtanj | |||||
10.05
16:30
Jedinstvo 1952
Napredak 1976
2
3
|
10.05.2015 16:30 | Jedinstvo 1952 | 2 : 3 | Napredak 1976 |
10.05
Mladi Gorani
Mladost (R)
1
6
|
10.05.2015 | Mladi Gorani | 1 : 6 | Mladost (R) | |||||
10.05
Baštovan
Mladost (G)
0
3
|
10.05.2015 | Baštovan | 0 : 3 | Mladost (G) | |||||
10.05
OFK Gnjila
Garevina
5
1
|
10.05.2015 | OFK Gnjila | 5 : 1 | Garevina |
10.05
16:30
Napredak (M)
Markovac
4
1
|
10.05.2015 16:30 | Napredak (M) | 4 : 1 | Markovac | |||||
10.05
16:30
Šepšin
Šumadija 1962
0
3
|
10.05.2015 16:30 | Šepšin | 0 : 3 | Šumadija 1962 | |||||
10.05
16:30
OFK Student
Napredak (D)
1
0
|
10.05.2015 16:30 | OFK Student | 1 : 0 | Napredak (D) | |||||
10.05
16:30
Borac
Sloga
3
0
|
10.05.2015 16:30 | Borac | 3 : 0 | Sloga |
10.05
17:00
Galeb
Vojvoda Stepa Stepanović
0
5
|
10.05.2015 17:00 | Galeb | 0 : 5 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
10.05
17:00
Vlašić
Jevremovac
2
1
|
10.05.2015 17:00 | Vlašić | 2 : 1 | Jevremovac | |||||
10.05
17:00
Mladost (Z)
Pričinović
4
3
|
10.05.2015 17:00 | Mladost (Z) | 4 : 3 | Pričinović | |||||
10.05
17:00
Radnički (K)
Sloga Trgošped
1
1
|
10.05.2015 17:00 | Radnički (K) | 1 : 1 | Sloga Trgošped | |||||
10.05
17:00
Mrovska
Trešnjevka
1
3
|
10.05.2015 17:00 | Mrovska | 1 : 3 | Trešnjevka | |||||
10.05
17:00
Sloga (K)
Cerić
1
1
|
10.05.2015 17:00 | Sloga (K) | 1 : 1 | Cerić | |||||
10.05
17:00
Dobrava
Volujac
1
2
|
10.05.2015 17:00 | Dobrava | 1 : 2 | Volujac |
10.05
16:30
Polet
Radnički
3
0
|
10.05.2015 16:30 | Polet | 3 : 0 | Radnički | |||||
10.05
16:30
Brezovica
Gracko
|
10.05.2015 16:30 | Brezovica | : | Gracko | |||||
10.05
16:30
Ugljare
Sitnica
|
10.05.2015 16:30 | Ugljare | : | Sitnica | |||||
10.05
16:30
Gračanica
Čaglavica
3
0
|
10.05.2015 16:30 | Gračanica | 3 : 0 | Čaglavica |
10.05
16:30
Zvečan
Moša
3
0
|
10.05.2015 16:30 | Zvečan | 3 : 0 | Moša | |||||
10.05
16:30
Kopaonik
Rudar
5
1
|
10.05.2015 16:30 | Kopaonik | 5 : 1 | Rudar |
10.05
17:00
Igalo
Bratstvo
0
2
|
10.05.2015 17:00 | Igalo | 0 : 2 | Bratstvo | |||||
10.05
17:00
Kom
Dečić
1
2
|
10.05.2015 17:00 | Kom | 1 : 2 | Dečić | |||||
10.05
17:00
Cetinje
Iskra
0
2
|
10.05.2015 17:00 | Cetinje | 0 : 2 | Iskra | |||||
10.05
17:00
Jedinstvo
Arsenal
1
0
|
10.05.2015 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Arsenal | |||||
10.05
17:00
Radnički
Ibar
4
1
|
10.05.2015 17:00 | Radnički | 4 : 1 | Ibar | |||||
10.05
17:00
Jezero
Zabjelo
2
2
|
10.05.2015 17:00 | Jezero | 2 : 2 | Zabjelo |
10.05
17:00
Mladi Radnik
Budućnost
2
4
|
10.05.2015 17:00 | Mladi Radnik | 2 : 4 | Budućnost | |||||
10.05
17:00
Jedinstvo
Sindjelić
3
2
|
10.05.2015 17:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Sindjelić |
10.05
Sloboda
Slijepčevići
1
6
|
10.05.2015 | Sloboda | 1 : 6 | Slijepčevići | |||||
10.05
Bobetino Brdo
Čelik
6
0
|
10.05.2015 | Bobetino Brdo | 6 : 0 | Čelik | |||||
10.05
Stanovi
Jedinstvo
2
1
|
10.05.2015 | Stanovi | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
10.05
Zadrugar
Borac
1
0
|
10.05.2015 | Zadrugar | 1 : 0 | Borac |
10.05
19:00
Čukarički
Crvena zvezda
2
0
|
10.05.2015 19:00 | Čukarički | 2 : 0 | Crvena zvezda | |||||
10.05
17:00
Rad
Jagodina
1
0
|
10.05.2015 17:00 | Rad | 1 : 0 | Jagodina |
10.05
15:00
Šabac
Una Fortuna
2
2
|
10.05.2015 15:00 | Šabac | 2 : 2 | Una Fortuna |
10.05
17:00
LASK Crvena zvezda
Mašinac
4
1
|
10.05.2015 17:00 | LASK Crvena zvezda | 4 : 1 | Mašinac | |||||
10.05
17:00
Spartak
Napredak
8
0
|
10.05.2015 17:00 | Spartak | 8 : 0 | Napredak |
10.05
11:00
Sloga Radnički
Trijumf
4
0
|
10.05.2015 11:00 | Sloga Radnički | 4 : 0 | Trijumf | |||||
10.05
16:30
Požarevac
Vojvodina
0
2
|
10.05.2015 16:30 | Požarevac | 0 : 2 | Vojvodina |
10.05
15:30
Jagodina
Mačva
0
0
|
10.05.2015 15:30 | Jagodina | 0 : 0 | Mačva | |||||
10.05
14:00
Radnički 2013
Lemind Lavice
4
0
|
10.05.2015 14:00 | Radnički 2013 | 4 : 0 | Lemind Lavice |
10.05
10:30
Jagodina
Borac
3
1
|
10.05.2015 10:30 | Jagodina | 3 : 1 | Borac | |||||
10.05
11:00
Partizan
Napredak
2
0
|
10.05.2015 11:00 | Partizan | 2 : 0 | Napredak | |||||
10.05
11:00
Vojvodina
Rad
0
1
|
10.05.2015 11:00 | Vojvodina | 0 : 1 | Rad | |||||
10.05
11:00
Metalac
Brodarac
2
1
|
10.05.2015 11:00 | Metalac | 2 : 1 | Brodarac |
10.05
Radnik
Palilulac
3
2
|
10.05.2015 | Radnik | 3 : 2 | Palilulac |
10.05
09:00
Internacional
Radnički (O)
3
0
|
10.05.2015 09:00 | Internacional | 3 : 0 | Radnički (O) | |||||
10.05
11:00
Zemun
Voždovac
1
2
|
10.05.2015 11:00 | Zemun | 1 : 2 | Voždovac | |||||
10.05
13:30
Lokomotiva
Kolubara
3
0
|
10.05.2015 13:30 | Lokomotiva | 3 : 0 | Kolubara |
10.05
12:00
Mladi borac
Sloga
2
1
|
10.05.2015 12:00 | Mladi borac | 2 : 1 | Sloga |
10.05
14:30
Kulpin
Borac
0
3
|
10.05.2015 14:30 | Kulpin | 0 : 3 | Borac | |||||
10.05
14:30
Titel
Stari Grad
1
0
|
10.05.2015 14:30 | Titel | 1 : 0 | Stari Grad | |||||
10.05
14:30
Mladost
Proleter
3
2
|
10.05.2015 14:30 | Mladost | 3 : 2 | Proleter | |||||
10.05
14:30
Sutjeska
Hajduk
1
1
|
10.05.2015 14:30 | Sutjeska | 1 : 1 | Hajduk |
10.05
14:00
Crvena zvezda
Badljevica
|
10.05.2015 14:00 | Crvena zvezda | : | Badljevica |
10.05
11:00
Loznica
Jedinstvo
2
2
|
10.05.2015 11:00 | Loznica | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
10.05
10:00
Budućnost Krušik 2014
Železničar
6
0
|
10.05.2015 10:00 | Budućnost Krušik 2014 | 6 : 0 | Železničar |
10.05
13:00
Jagodina
Borac
3
2
|
10.05.2015 13:00 | Jagodina | 3 : 2 | Borac | |||||
10.05
11:00
Mačva
OFK Beograd
0
3
|
10.05.2015 11:00 | Mačva | 0 : 3 | OFK Beograd | |||||
10.05
13:00
Partizan
Napredak
6
2
|
10.05.2015 13:00 | Partizan | 6 : 2 | Napredak | |||||
10.05
13:00
Vojvodina
Rad
2
0
|
10.05.2015 13:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Rad | |||||
10.05
11:00
Crvena zvezda
Teleoptik
|
10.05.2015 11:00 | Crvena zvezda | : | Teleoptik | |||||
10.05
13:00
Spartak
Zemun
2
0
|
10.05.2015 13:00 | Spartak | 2 : 0 | Zemun |
10.05
12:00
Bečej 1918
Vršac
5
0
|
10.05.2015 12:00 | Bečej 1918 | 5 : 0 | Vršac |
10.05
Sloga
Bane
2
1
|
10.05.2015 | Sloga | 2 : 1 | Bane | |||||
10.05
Rudar
Kiker
0
1
|
10.05.2015 | Rudar | 0 : 1 | Kiker |
10.05
10:00
Loznica
Budućnost Krušik 2014
2
1
|
10.05.2015 10:00 | Loznica | 2 : 1 | Budućnost Krušik 2014 |
10.05
10:00
PKB
PKB Kovilovo
1
2
|
10.05.2015 10:00 | PKB | 1 : 2 | PKB Kovilovo | |||||
10.05
10:00
Balkan
Palilulac
1
1
|
10.05.2015 10:00 | Balkan | 1 : 1 | Palilulac | |||||
10.05
11:00
Komgrap
Zvezdara
1
6
|
10.05.2015 11:00 | Komgrap | 1 : 6 | Zvezdara | |||||
10.05
16:00
Brodarac1947
Mladenovac
2
0
|
10.05.2015 16:00 | Brodarac1947 | 2 : 0 | Mladenovac |
10.05
11:00
Radnički (O)
BSK 1925
1
2
|
10.05.2015 11:00 | Radnički (O) | 1 : 2 | BSK 1925 | |||||
10.05
11:00
Baćevac
Budućnost (D)
0
17
|
10.05.2015 11:00 | Baćevac | 0 : 17 | Budućnost (D) | |||||
10.05
17:00
Novi Beograd
Milenium
2
1
|
10.05.2015 17:00 | Novi Beograd | 2 : 1 | Milenium |
10.05
12:00
Železnik Lasta
GSP Polet
1
3
|
10.05.2015 12:00 | Železnik Lasta | 1 : 3 | GSP Polet | |||||
10.05
10:00
Boleč
IMT
3
3
|
10.05.2015 10:00 | Boleč | 3 : 3 | IMT |
10.05
10:00
Bačka 1901
TSC
0
1
|
10.05.2015 10:00 | Bačka 1901 | 0 : 1 | TSC | |||||
10.05
10:00
Bečej 1918
Vršac
5
3
|
10.05.2015 10:00 | Bečej 1918 | 5 : 3 | Vršac | |||||
10.05
10:00
Kikinda
Radnički (S)
0
2
|
10.05.2015 10:00 | Kikinda | 0 : 2 | Radnički (S) | |||||
10.05
10:00
Vrbas
Novi Sad
5
0
|
10.05.2015 10:00 | Vrbas | 5 : 0 | Novi Sad | |||||
10.05
10:00
Indeks
Mladost Bambi
2
2
|
10.05.2015 10:00 | Indeks | 2 : 2 | Mladost Bambi |
10.05
11:00
Radnički (P)
Sloga
|
10.05.2015 11:00 | Radnički (P) | : | Sloga | |||||
10.05
11:00
Radnički (N)
Dinamo
|
10.05.2015 11:00 | Radnički (N) | : | Dinamo | |||||
10.05
11:00
Trstenik PPT
Hajduk Veljko
|
10.05.2015 11:00 | Trstenik PPT | : | Hajduk Veljko |
10.05
10:00
Jedinstvo (BPS)
Sloga
4
2
|
10.05.2015 10:00 | Jedinstvo (BPS) | 4 : 2 | Sloga | |||||
10.05
10:00
Slavija
Bačka
0
11
|
10.05.2015 10:00 | Slavija | 0 : 11 | Bačka |
10.05
10:00
Polet
Ševac
3
1
|
10.05.2015 10:00 | Polet | 3 : 1 | Ševac | |||||
10.05
11:00
Partizan (U)
Budućnost (A)
3
4
|
10.05.2015 11:00 | Partizan (U) | 3 : 4 | Budućnost (A) |
10.05
11:00
Vojvodina
Jugoslavija
7
1
|
10.05.2015 11:00 | Vojvodina | 7 : 1 | Jugoslavija | |||||
10.05
10:30
Mladost (O)
Stenli
6
0
|
10.05.2015 10:30 | Mladost (O) | 6 : 0 | Stenli |
10.05
10:00
Jedinstvo Stević
Banat
1
2
|
10.05.2015 10:00 | Jedinstvo Stević | 1 : 2 | Banat | |||||
10.05
10:00
BAK
Mika Antić
8
2
|
10.05.2015 10:00 | BAK | 8 : 2 | Mika Antić |
10.05
10:00
Mladi borac
Sloga
18
0
|
10.05.2015 10:00 | Mladi borac | 18 : 0 | Sloga |
10.05
Rudar (B)
OFK Ras
2
1
|
10.05.2015 | Rudar (B) | 2 : 1 | OFK Ras | |||||
10.05
Kosmet
OFK Nacional AG
2
0
|
10.05.2015 | Kosmet | 2 : 0 | OFK Nacional AG | |||||
10.05
Rudar (KM)
Tutin
1
0
|
10.05.2015 | Rudar (KM) | 1 : 0 | Tutin |
10.05
10:00
Futsal Kolubara
Turbina
2
0
|
10.05.2015 10:00 | Futsal Kolubara | 2 : 0 | Turbina |
10.05
10:00
Senta
Spartak '03
5
1
|
10.05.2015 10:00 | Senta | 5 : 1 | Spartak '03 | |||||
10.05
10:00
Tavankut
TSC
1
9
|
10.05.2015 10:00 | Tavankut | 1 : 9 | TSC |
10.05
Rudar
Tutin
0
5
|
10.05.2015 | Rudar | 0 : 5 | Tutin | |||||
10.05
Bane
OFK Ras
1
0
|
10.05.2015 | Bane | 1 : 0 | OFK Ras |
10.05
09:00
Voždovac
OFK Beograd
0
2
|
10.05.2015 09:00 | Voždovac | 0 : 2 | OFK Beograd | |||||
10.05
11:30
Teleoptik
Partizan
2
2
|
10.05.2015 11:30 | Teleoptik | 2 : 2 | Partizan | |||||
10.05
13:30
Kolubara
Sindjelić
10
0
|
10.05.2015 13:30 | Kolubara | 10 : 0 | Sindjelić |
10.05
10:00
IMT
BSK 1925
1
3
|
10.05.2015 10:00 | IMT | 1 : 3 | BSK 1925 | |||||
10.05
12:00
Tempo
Šumadinac
4
0
|
10.05.2015 12:00 | Tempo | 4 : 0 | Šumadinac | |||||
10.05
17:00
Fer Plej 06
Budućnost (D)
5
2
|
10.05.2015 17:00 | Fer Plej 06 | 5 : 2 | Budućnost (D) |
10.05
11:00
Atakante
Poštar
3
7
|
10.05.2015 11:00 | Atakante | 3 : 7 | Poštar | |||||
10.05
13:00
Balkan
Rušanj
6
0
|
10.05.2015 13:00 | Balkan | 6 : 0 | Rušanj | |||||
10.05
15:00
GSP Polet
PKB Kovilovo
1
4
|
10.05.2015 15:00 | GSP Polet | 1 : 4 | PKB Kovilovo | |||||
10.05
15:00
Internacional
Crvena Zvezda MML
4
0
|
10.05.2015 15:00 | Internacional | 4 : 0 | Crvena Zvezda MML |
10.05
09:00
Borac
Policajac
3
4
|
10.05.2015 09:00 | Borac | 3 : 4 | Policajac | |||||
10.05
11:00
Lokomotiva
Železničar
0
1
|
10.05.2015 11:00 | Lokomotiva | 0 : 1 | Železničar |
10.05
10:00
Obrenovac 1905
Zemun B
0
2
|
10.05.2015 10:00 | Obrenovac 1905 | 0 : 2 | Zemun B | |||||
10.05
10:00
Vrčin
Sopot
0
4
|
10.05.2015 10:00 | Vrčin | 0 : 4 | Sopot | |||||
10.05
11:00
Kosmaj
Dunav VS
10
1
|
10.05.2015 11:00 | Kosmaj | 10 : 1 | Dunav VS | |||||
10.05
15:00
OFK Beograd B
Boleč
2
1
|
10.05.2015 15:00 | OFK Beograd B | 2 : 1 | Boleč |
10.05
Borac (K)
Loznica 04
0
10
|
10.05.2015 | Borac (K) | 0 : 10 | Loznica 04 | |||||
10.05
Radnički Stobex
Luk
2
1
|
10.05.2015 | Radnički Stobex | 2 : 1 | Luk | |||||
10.05
Sinđelić
Loznica 05
1
2
|
10.05.2015 | Sinđelić | 1 : 2 | Loznica 05 | |||||
10.05
Podrinje
Banja Koviljača
11
2
|
10.05.2015 | Podrinje | 11 : 2 | Banja Koviljača | |||||
10.05
Cer
Jadar (GD)
1
5
|
10.05.2015 | Cer | 1 : 5 | Jadar (GD) |
10.05
17:00
Crvena Zvezda
Partizan
3
1
|
10.05.2015 17:00 | Crvena Zvezda | 3 : 1 | Partizan | 3:1 |
10.05
20:00
Radnički 2
Novi Pazar
26
28
|
10.05.2015 20:00 | Radnički 2 | 26 : 28 | Novi Pazar |
10.05
19:30
Sivac 69
Radnički (JT)
38
33
|
10.05.2015 19:30 | Sivac 69 | 38 : 33 | Radnički (JT) | |||||
10.05
19:00
Crvenka II
Kljajićevo
19
23
|
10.05.2015 19:00 | Crvenka II | 19 : 23 | Kljajićevo | |||||
10.05
18:00
Radnički (K)
Srem Sm
28
31
|
10.05.2015 18:00 | Radnički (K) | 28 : 31 | Srem Sm |
10.05
14:30
Metaloplastika 2
Prva Iskra Barič
22
25
|
10.05.2015 14:30 | Metaloplastika 2 | 22 : 25 | Prva Iskra Barič | |||||
10.05
19:30
Mačva
Dorćol
35
21
|
10.05.2015 19:30 | Mačva | 35 : 21 | Dorćol |
10.05
16:00
Goč Merkur
Metalac
18
31
|
10.05.2015 16:00 | Goč Merkur | 18 : 31 | Metalac |
10.05
17:00
Mladost 2
Užice
27
27
|
10.05.2015 17:00 | Mladost 2 | 27 : 27 | Užice | |||||
10.05
18:30
Arilje 2
Atenica
30
24
|
10.05.2015 18:30 | Arilje 2 | 30 : 24 | Atenica | |||||
10.05
15:00
Sjenica
Hidroelektrana
27
19
|
10.05.2015 15:00 | Sjenica | 27 : 19 | Hidroelektrana |
10.05
18:00
Požarevac
Rudar
23
23
|
10.05.2015 18:00 | Požarevac | 23 : 23 | Rudar |
10.05
Sloga
Bor RTB
33
23
|
10.05.2015 | Sloga | 33 : 23 | Bor RTB | |||||
10.05
Kučevo
Metalac
46
25
|
10.05.2015 | Kučevo | 46 : 25 | Metalac |
10.05
19:00
Naisa
Minaqua
26
23
|
10.05.2015 19:00 | Naisa | 26 : 23 | Minaqua |
10.05
Novi Beograd
Zemun
44
12
|
10.05.2015 | Novi Beograd | 44 : 12 | Zemun |
10.05
SBB Vukovi Beograd
Imperatori Niš
27
8
|
10.05.2015 | SBB Vukovi Beograd | 27 : 8 | Imperatori Niš |