24.05
17:00
Bane
Sloga (P)
0
0
|
24.05.2015 17:00 | Bane | 0 : 0 | Sloga (P) | |||||
24.05
17:00
Železničar
GFK Jasenica 1911
6
2
|
24.05.2015 17:00 | Železničar | 6 : 2 | GFK Jasenica 1911 | |||||
24.05
17:00
Pobeda
Budućnost Krušik 2014
0
2
|
24.05.2015 17:00 | Pobeda | 0 : 2 | Budućnost Krušik 2014 |
24.05
11:00
Car Konstantin
Tabane 1970
0
0
|
24.05.2015 11:00 | Car Konstantin | 0 : 0 | Tabane 1970 | |||||
24.05
17:00
Kopaonik
Dinamo
5
4
|
24.05.2015 17:00 | Kopaonik | 5 : 4 | Dinamo | |||||
24.05
17:00
OFK Bor
Radnički (P)
2
1
|
24.05.2015 17:00 | OFK Bor | 2 : 1 | Radnički (P) |
24.05
16:30
Senta
Radnički (Š)
3
0
|
24.05.2015 16:30 | Senta | 3 : 0 | Radnički (Š) | |||||
24.05
16:30
Dolina
Banat
1
1
|
24.05.2015 16:30 | Dolina | 1 : 1 | Banat | |||||
24.05
16:30
Dunav
ČSK Pivara
1
0
|
24.05.2015 16:30 | Dunav | 1 : 0 | ČSK Pivara |
24.05
16:30
Železnik Lasta
BASK
2
1
|
24.05.2015 16:30 | Železnik Lasta | 2 : 1 | BASK | |||||
24.05
11:00
Dorćol
IMT
0
2
|
24.05.2015 11:00 | Dorćol | 0 : 2 | IMT | |||||
24.05
11:00
Hajduk
Budućnost
0
2
|
24.05.2015 11:00 | Hajduk | 0 : 2 | Budućnost | |||||
24.05
11:00
Žarkovo
GSP Polet
1
0
|
24.05.2015 11:00 | Žarkovo | 1 : 0 | GSP Polet |
24.05
17:00
Vodojaža
Rudar (Baljevac)
2
1
|
24.05.2015 17:00 | Vodojaža | 2 : 1 | Rudar (Baljevac) | |||||
24.05
17:00
Polet
Braća Vuković
2
0
|
24.05.2015 17:00 | Polet | 2 : 0 | Braća Vuković | |||||
24.05
17:00
Orlovac
Dragačevo
2
1
|
24.05.2015 17:00 | Orlovac | 2 : 1 | Dragačevo | |||||
24.05
17:00
Tutin
Rudar (Bresnica)
7
0
|
24.05.2015 17:00 | Tutin | 7 : 0 | Rudar (Bresnica) |
24.05
17:00
RSK
Šumadinac (B)
2
0
|
24.05.2015 17:00 | RSK | 2 : 0 | Šumadinac (B) | |||||
24.05
17:00
Mladi radnik (R)
VGSK
2
0
|
24.05.2015 17:00 | Mladi radnik (R) | 2 : 0 | VGSK | |||||
24.05
17:00
Železničar (P)
Basarac
0
0
|
24.05.2015 17:00 | Železničar (P) | 0 : 0 | Basarac | |||||
24.05
17:00
Obilić
Borac
5
4
|
24.05.2015 17:00 | Obilić | 5 : 4 | Borac | |||||
24.05
17:00
Lepenica
Sloga (B)
2
5
|
24.05.2015 17:00 | Lepenica | 2 : 5 | Sloga (B) |
24.05
17:00
OFK Osečina
Polimlje
1
0
|
24.05.2015 17:00 | OFK Osečina | 1 : 0 | Polimlje | |||||
24.05
17:00
Zlatar
Sloga 1940
1
2
|
24.05.2015 17:00 | Zlatar | 1 : 2 | Sloga 1940 | |||||
24.05
17:00
Sloga (S)
Zlatibor
0
0
|
24.05.2015 17:00 | Sloga (S) | 0 : 0 | Zlatibor | |||||
24.05
17:00
Radjevac
Zadrugar
1
0
|
24.05.2015 17:00 | Radjevac | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
24.05
17:00
Radnički Stobeks
FAP
5
2
|
24.05.2015 17:00 | Radnički Stobeks | 5 : 2 | FAP |
24.05
17:00
Župa
Poljoprivrednik
5
2
|
24.05.2015 17:00 | Župa | 5 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
24.05
17:00
Jedinstvo (M)
Trajal
4
1
|
24.05.2015 17:00 | Jedinstvo (M) | 4 : 1 | Trajal | |||||
24.05
17:00
Kosanica
Levač
2
0
|
24.05.2015 17:00 | Kosanica | 2 : 0 | Levač | |||||
24.05
17:00
Temnić 1924
Rembas
8
2
|
24.05.2015 17:00 | Temnić 1924 | 8 : 2 | Rembas | |||||
24.05
17:00
Lugomir
Dragocvet
3
1
|
24.05.2015 17:00 | Lugomir | 3 : 1 | Dragocvet |
24.05
17:00
Rudar Alpos
Moravica
4
1
|
24.05.2015 17:00 | Rudar Alpos | 4 : 1 | Moravica | |||||
24.05
17:00
Bukovik
Brestovac 1946
3
0
|
24.05.2015 17:00 | Bukovik | 3 : 0 | Brestovac 1946 | |||||
24.05
17:00
Pukovac
Brodoremont
2
3
|
24.05.2015 17:00 | Pukovac | 2 : 3 | Brodoremont |
24.05
17:00
Jablanica
BSK Bujanovac
5
1
|
24.05.2015 17:00 | Jablanica | 5 : 1 | BSK Bujanovac | |||||
24.05
17:00
Bobište
Balkanski
1
0
|
24.05.2015 17:00 | Bobište | 1 : 0 | Balkanski | |||||
24.05
17:00
Sloboda
Pusta Reka
4
5
|
24.05.2015 17:00 | Sloboda | 4 : 5 | Pusta Reka | |||||
24.05
17:00
Vlasina
Ropotovo
2
3
|
24.05.2015 17:00 | Vlasina | 2 : 3 | Ropotovo |
24.05
16:30
Budućnost
Sloga
0
1
|
24.05.2015 16:30 | Budućnost | 0 : 1 | Sloga | |||||
24.05
10:00
Kabel
Jedinstvo (SP)
2
2
|
24.05.2015 10:00 | Kabel | 2 : 2 | Jedinstvo (SP) |
24.05
16:30
OFK Mladost APA
Polet
2
3
|
24.05.2015 16:30 | OFK Mladost APA | 2 : 3 | Polet | |||||
24.05
16:30
Zadrugar
Mladost (T)
8
0
|
24.05.2015 16:30 | Zadrugar | 8 : 0 | Mladost (T) | |||||
24.05
16:30
Tisa
Tavankut
3
2
|
24.05.2015 16:30 | Tisa | 3 : 2 | Tavankut |
24.05
16:30
Crvena Zvezda (RS)
OFK Kikinda
4
2
|
24.05.2015 16:30 | Crvena Zvezda (RS) | 4 : 2 | OFK Kikinda | |||||
24.05
16:30
Borac (Sakule)
Vršac United
1
2
|
24.05.2015 16:30 | Borac (Sakule) | 1 : 2 | Vršac United |
24.05
16:30
Lepušnica
Jedinstvo
1
0
|
24.05.2015 16:30 | Lepušnica | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
24.05
16:30
Vrčin
Crvena zvezda
2
4
|
24.05.2015 16:30 | Vrčin | 2 : 4 | Crvena zvezda | |||||
24.05
16:30
Stepojevac Vaga
Sremčica
2
1
|
24.05.2015 16:30 | Stepojevac Vaga | 2 : 1 | Sremčica | |||||
24.05
16:30
Boleč
Železničar
0
0
|
24.05.2015 16:30 | Boleč | 0 : 0 | Železničar | |||||
24.05
10:00
Grafičar
Zvezdara
1
2
|
24.05.2015 10:00 | Grafičar | 1 : 2 | Zvezdara |
24.05
17:30
Borac
Kraljevo Hajduk
1
0
|
24.05.2015 17:30 | Borac | 1 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
24.05
17:30
Radnik
OFK Ras
1
0
|
24.05.2015 17:30 | Radnik | 1 : 0 | OFK Ras | |||||
24.05
17:30
Gruža
Goč
2
3
|
24.05.2015 17:30 | Gruža | 2 : 3 | Goč | |||||
24.05
17:30
Polet
Pazar Juniors 2011
5
4
|
24.05.2015 17:30 | Polet | 5 : 4 | Pazar Juniors 2011 | |||||
24.05
17:30
Granit
Mataruge
2
1
|
24.05.2015 17:30 | Granit | 2 : 1 | Mataruge | |||||
24.05
17:30
Karađorđe
Radnički
5
0
|
24.05.2015 17:30 | Karađorđe | 5 : 0 | Radnički | |||||
24.05
17:30
Lazac
Ibar
1
0
|
24.05.2015 17:30 | Lazac | 1 : 0 | Ibar | |||||
24.05
17:30
Budućnost
Ribnica
0
0
|
24.05.2015 17:30 | Budućnost | 0 : 0 | Ribnica |
24.05
17:00
Budućnost
Sloga (D)
2
3
|
24.05.2015 17:00 | Budućnost | 2 : 3 | Sloga (D) | |||||
24.05
17:00
Vinogradi DB
Jedinstvo
2
2
|
24.05.2015 17:00 | Vinogradi DB | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
24.05
17:00
Mladost (P)
Sloboda
1
1
|
24.05.2015 17:00 | Mladost (P) | 1 : 1 | Sloboda | |||||
24.05
17:00
Sušica
Borac
5
0
|
24.05.2015 17:00 | Sušica | 5 : 0 | Borac | |||||
24.05
17:00
Maršić
Šumadinac
2
4
|
24.05.2015 17:00 | Maršić | 2 : 4 | Šumadinac |
24.05
17:00
Čajetina
Višesava
6
2
|
24.05.2015 17:00 | Čajetina | 6 : 2 | Višesava | |||||
24.05
17:00
Polet
Perućac
3
0
|
24.05.2015 17:00 | Polet | 3 : 0 | Perućac | |||||
24.05
17:00
Prvi partizan
Budućnost
2
5
|
24.05.2015 17:00 | Prvi partizan | 2 : 5 | Budućnost | |||||
24.05
17:00
Omladinac
Ariljska rampa
1
3
|
24.05.2015 17:00 | Omladinac | 1 : 3 | Ariljska rampa | |||||
24.05
17:00
Napredak
Crnokosa
3
5
|
24.05.2015 17:00 | Napredak | 3 : 5 | Crnokosa |
24.05
16:30
Mladost
Pepeljevac
4
3
|
24.05.2015 16:30 | Mladost | 4 : 3 | Pepeljevac | |||||
24.05
16:30
Joševa
Banjani
3
1
|
24.05.2015 16:30 | Joševa | 3 : 1 | Banjani | |||||
24.05
16:30
Sovljak
Tešnjar
4
1
|
24.05.2015 16:30 | Sovljak | 4 : 1 | Tešnjar | |||||
24.05
16:30
ZSK
OFK Divci
1
0
|
24.05.2015 16:30 | ZSK | 1 : 0 | OFK Divci | |||||
24.05
16:30
Tulari
Kolubara
4
1
|
24.05.2015 16:30 | Tulari | 4 : 1 | Kolubara | |||||
24.05
16:30
Trlić
Junior Novo Naselje
3
0
|
24.05.2015 16:30 | Trlić | 3 : 0 | Junior Novo Naselje |
24.05
17:30
Drina
Mačva 2005
1
2
|
24.05.2015 17:30 | Drina | 1 : 2 | Mačva 2005 | |||||
24.05
17:30
Lipolist
BMR Petlovača
3
2
|
24.05.2015 17:30 | Lipolist | 3 : 2 | BMR Petlovača | |||||
24.05
17:30
Jedinstvo (MZ)
Gučevo
4
1
|
24.05.2015 17:30 | Jedinstvo (MZ) | 4 : 1 | Gučevo | |||||
24.05
17:30
Provo
Borac (L)
2
3
|
24.05.2015 17:30 | Provo | 2 : 3 | Borac (L) | |||||
24.05
17:30
Jedinstvo (Š)
Podrinje
4
2
|
24.05.2015 17:30 | Jedinstvo (Š) | 4 : 2 | Podrinje | |||||
24.05
17:30
Mladost (P)
Jadar
4
0
|
24.05.2015 17:30 | Mladost (P) | 4 : 0 | Jadar | |||||
24.05
17:30
Borac (V)
Antimon
2
1
|
24.05.2015 17:30 | Borac (V) | 2 : 1 | Antimon |
24.05
17:00
ŽSK
Junkovac
2
0
|
24.05.2015 17:00 | ŽSK | 2 : 0 | Junkovac | |||||
24.05
17:00
Vinča
Partizan (D)
5
0
|
24.05.2015 17:00 | Vinča | 5 : 0 | Partizan (D) | |||||
24.05
17:00
Banja
Karađorđe
6
4
|
24.05.2015 17:00 | Banja | 6 : 4 | Karađorđe | |||||
24.05
17:00
Borac
Omladinac
1
3
|
24.05.2015 17:00 | Borac | 1 : 3 | Omladinac | |||||
24.05
17:00
BSK
Šumadinac (S)
4
0
|
24.05.2015 17:00 | BSK | 4 : 0 | Šumadinac (S) | |||||
24.05
17:00
Šumadinac (N)
Prvi srpski ustanak
4
5
|
24.05.2015 17:00 | Šumadinac (N) | 4 : 5 | Prvi srpski ustanak |
24.05
17:00
Zadrugar (T)
Vojvoda Milenko
1
7
|
24.05.2015 17:00 | Zadrugar (T) | 1 : 7 | Vojvoda Milenko | |||||
24.05
17:00
Rudar (K)
Makce
3
2
|
24.05.2015 17:00 | Rudar (K) | 3 : 2 | Makce | |||||
24.05
17:00
Sloga (B)
Polet (SD)
3
2
|
24.05.2015 17:00 | Sloga (B) | 3 : 2 | Polet (SD) | |||||
24.05
17:00
Integral
Petar Dobrnjac
2
1
|
24.05.2015 17:00 | Integral | 2 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
24.05
17:00
Mlava (ML)
Krilaš
5
0
|
24.05.2015 17:00 | Mlava (ML) | 5 : 0 | Krilaš | |||||
24.05
17:00
Šapine
Trgovački
1
2
|
24.05.2015 17:00 | Šapine | 1 : 2 | Trgovački |
24.05
16:30
Jedinstvo (K)
Udarnik
2
2
|
24.05.2015 16:30 | Jedinstvo (K) | 2 : 2 | Udarnik | |||||
24.05
16:30
Vodice
Železničar (S)
1
1
|
24.05.2015 16:30 | Vodice | 1 : 1 | Železničar (S) | |||||
24.05
16:30
Proleter
Mladi borac
6
0
|
24.05.2015 16:30 | Proleter | 6 : 0 | Mladi borac | |||||
24.05
16:30
Budućnost (MK)
Šumadija
1
3
|
24.05.2015 16:30 | Budućnost (MK) | 1 : 3 | Šumadija | |||||
24.05
16:30
Sloga (M)
SASK
0
3
|
24.05.2015 16:30 | Sloga (M) | 0 : 3 | SASK | |||||
24.05
16:30
Pobeda
Železničar (K)
3
2
|
24.05.2015 16:30 | Pobeda | 3 : 2 | Železničar (K) | |||||
24.05
16:30
Osipaonica
Budućnost (R)
0
3
|
24.05.2015 16:30 | Osipaonica | 0 : 3 | Budućnost (R) |
24.05
17:30
Mladost (D)
Kušiljevo
4
3
|
24.05.2015 17:30 | Mladost (D) | 4 : 3 | Kušiljevo | |||||
24.05
17:30
OFK Bratstvo
Napredak (Z)
8
1
|
24.05.2015 17:30 | OFK Bratstvo | 8 : 1 | Napredak (Z) | |||||
24.05
17:30
Mladi radnik
Napredak (D)
0
0
|
24.05.2015 17:30 | Mladi radnik | 0 : 0 | Napredak (D) | |||||
24.05
17:30
Bratstvo
Morava
1
3
|
24.05.2015 17:30 | Bratstvo | 1 : 3 | Morava | |||||
24.05
17:30
Sloga (V)
OFK Tekstilac
0
3
|
24.05.2015 17:30 | Sloga (V) | 0 : 3 | OFK Tekstilac | |||||
24.05
17:30
Mladost (K)
Morava 1918
1
1
|
24.05.2015 17:30 | Mladost (K) | 1 : 1 | Morava 1918 | |||||
24.05
17:30
Budućnost
BSK
2
2
|
24.05.2015 17:30 | Budućnost | 2 : 2 | BSK | |||||
24.05
17:30
Sloga (DV)
Mladost (J)
2
3
|
24.05.2015 17:30 | Sloga (DV) | 2 : 3 | Mladost (J) |
24.05
17:00
Pobeda
Svetlost
0
2
|
24.05.2015 17:00 | Pobeda | 0 : 2 | Svetlost | |||||
24.05
17:00
Dunđerski
Borac
1
0
|
24.05.2015 17:00 | Dunđerski | 1 : 0 | Borac | |||||
24.05
17:00
Nikodije Stojanović Tatko
Dobrič
1
1
|
24.05.2015 17:00 | Nikodije Stojanović Tatko | 1 : 1 | Dobrič | |||||
24.05
17:00
Mladost 1982
Jastrebac
0
2
|
24.05.2015 17:00 | Mladost 1982 | 0 : 2 | Jastrebac | |||||
24.05
17:00
Partizanski put
Jug Bogdan
2
2
|
24.05.2015 17:00 | Partizanski put | 2 : 2 | Jug Bogdan |
24.05
17:00
Mladost
Mačkovac
2
0
|
24.05.2015 17:00 | Mladost | 2 : 0 | Mačkovac | |||||
24.05
17:00
Jastrebac
13. April
2
5
|
24.05.2015 17:00 | Jastrebac | 2 : 5 | 13. April | |||||
24.05
17:00
Naupare
Gornji Stepoš
1
2
|
24.05.2015 17:00 | Naupare | 1 : 2 | Gornji Stepoš | |||||
24.05
17:00
Sloga (D)
Mladi radnik
1
1
|
24.05.2015 17:00 | Sloga (D) | 1 : 1 | Mladi radnik | |||||
24.05
17:00
Sloga (Ć)
Trudbenik
5
1
|
24.05.2015 17:00 | Sloga (Ć) | 5 : 1 | Trudbenik | |||||
24.05
17:00
Čitluk
Omladinac
4
1
|
24.05.2015 17:00 | Čitluk | 4 : 1 | Omladinac | |||||
24.05
17:00
Šanac
Bošnjane
1
1
|
24.05.2015 17:00 | Šanac | 1 : 1 | Bošnjane | |||||
24.05
17:00
Vinogradar
Blagotin
5
4
|
24.05.2015 17:00 | Vinogradar | 5 : 4 | Blagotin | |||||
24.05
17:00
Gradina
Jedinstvo 1936
3
0
|
24.05.2015 17:00 | Gradina | 3 : 0 | Jedinstvo 1936 |
24.05
17:00
Maglić
Mladost
3
2
|
24.05.2015 17:00 | Maglić | 3 : 2 | Mladost | |||||
24.05
17:00
Sutjeska
Vojvodina
4
0
|
24.05.2015 17:00 | Sutjeska | 4 : 0 | Vojvodina | |||||
24.05
17:00
Hajduk
Krila Krajine
1
0
|
24.05.2015 17:00 | Hajduk | 1 : 0 | Krila Krajine | |||||
24.05
17:00
Mladost Radost
Kulpin
1
2
|
24.05.2015 17:00 | Mladost Radost | 1 : 2 | Kulpin | |||||
24.05
17:00
Budućnost
Obilić
7
0
|
24.05.2015 17:00 | Budućnost | 7 : 0 | Obilić | |||||
24.05
17:00
Stari Grad
Bečej 1918
2
1
|
24.05.2015 17:00 | Stari Grad | 2 : 1 | Bečej 1918 | |||||
24.05
17:00
Borac
Tvrdjava
2
1
|
24.05.2015 17:00 | Borac | 2 : 1 | Tvrdjava |
24.05
17:30
Susek
OFK Futog
4
1
|
24.05.2015 17:30 | Susek | 4 : 1 | OFK Futog | |||||
24.05
17:30
Vinogradar
Jedinstvo
2
1
|
24.05.2015 17:30 | Vinogradar | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
24.05
17:30
OFK Sirig
Sofeks
1
0
|
24.05.2015 17:30 | OFK Sirig | 1 : 0 | Sofeks | |||||
24.05
17:30
Tatra
TSK
2
1
|
24.05.2015 17:30 | Tatra | 2 : 1 | TSK |
24.05
17:00
Radnički
PSK Putinci
1
1
|
24.05.2015 17:00 | Radnički | 1 : 1 | PSK Putinci | |||||
24.05
17:00
Budućnost
Hajduk 1932
6
0
|
24.05.2015 17:00 | Budućnost | 6 : 0 | Hajduk 1932 | |||||
24.05
17:00
Hajduk (D)
Jadran
5
0
|
24.05.2015 17:00 | Hajduk (D) | 5 : 0 | Jadran | |||||
24.05
17:00
Donji Petrovci
Sremac Graničar 1924
0
0
|
24.05.2015 17:00 | Donji Petrovci | 0 : 0 | Sremac Graničar 1924 | |||||
24.05
17:00
OFK Zeka Buljubaša
Rudar
3
2
|
24.05.2015 17:00 | OFK Zeka Buljubaša | 3 : 2 | Rudar | |||||
24.05
17:00
Hajduk 1925 Podunavac
1. Maj
3
1
|
24.05.2015 17:00 | Hajduk 1925 Podunavac | 3 : 1 | 1. Maj |
24.05
17:30
Palić
Radnički 1905
2
5
|
24.05.2015 17:30 | Palić | 2 : 5 | Radnički 1905 |
24.05
17:00
Terekveš
Sloga
0
2
|
24.05.2015 17:00 | Terekveš | 0 : 2 | Sloga | |||||
24.05
17:00
Dunav
Stanišić
2
1
|
24.05.2015 17:00 | Dunav | 2 : 1 | Stanišić | |||||
24.05
17:00
Hajduk
Omladinac (B)
3
4
|
24.05.2015 17:00 | Hajduk | 3 : 4 | Omladinac (B) | |||||
24.05
17:00
Kordun
Rusin
3
0
|
24.05.2015 17:00 | Kordun | 3 : 0 | Rusin | |||||
24.05
17:00
Lipar
Kula
2
1
|
24.05.2015 17:00 | Lipar | 2 : 1 | Kula | |||||
24.05
17:00
BSK
Polet (K)
1
3
|
24.05.2015 17:00 | BSK | 1 : 3 | Polet (K) | |||||
24.05
17:00
Omladinac (D)
Graničar (G)
3
3
|
24.05.2015 17:00 | Omladinac (D) | 3 : 3 | Graničar (G) |
24.05
17:30
Vojvodina
Jugoslavija
1
3
|
24.05.2015 17:30 | Vojvodina | 1 : 3 | Jugoslavija | |||||
24.05
17:30
Jedinstvo Stević
Sloga (BNS)
2
0
|
24.05.2015 17:30 | Jedinstvo Stević | 2 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
24.05
17:30
Partizan (G)
Polet
1
2
|
24.05.2015 17:30 | Partizan (G) | 1 : 2 | Polet | |||||
24.05
17:30
Crvena zvezda
Omladinac (D)
2
2
|
24.05.2015 17:30 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Omladinac (D) | |||||
24.05
17:30
Hajdučica
Mladost (V)
0
2
|
24.05.2015 17:30 | Hajdučica | 0 : 2 | Mladost (V) | |||||
24.05
17:30
Radnički (B)
Slavija
3
2
|
24.05.2015 17:30 | Radnički (B) | 3 : 2 | Slavija | |||||
24.05
17:30
Mladost (O)
Budućnost (A)
1
0
|
24.05.2015 17:30 | Mladost (O) | 1 : 0 | Budućnost (A) |
24.05
17:00
Vojvodina (B)
Napredak
1
2
|
24.05.2015 17:00 | Vojvodina (B) | 1 : 2 | Napredak | |||||
24.05
17:00
Radnički 1911
Bilećanin
4
2
|
24.05.2015 17:00 | Radnički 1911 | 4 : 2 | Bilećanin | |||||
24.05
17:00
Vojvodina 1928
Borac
2
0
|
24.05.2015 17:00 | Vojvodina 1928 | 2 : 0 | Borac | |||||
24.05
17:00
Vojvodina (NM)
ŽAK
1
2
|
24.05.2015 17:00 | Vojvodina (NM) | 1 : 2 | ŽAK | |||||
24.05
17:00
Crvena zvezda
Omladinac
4
1
|
24.05.2015 17:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Omladinac |
24.05
16:30
Dunav-Sv.Stefan
BSK 1925
0
0
|
24.05.2015 16:30 | Dunav-Sv.Stefan | 0 : 0 | BSK 1925 | |||||
24.05
16:30
Resnik
Banja (VB)
1
5
|
24.05.2015 16:30 | Resnik | 1 : 5 | Banja (VB) | |||||
24.05
16:30
Borac (O)
Brodarac
0
0
|
24.05.2015 16:30 | Borac (O) | 0 : 0 | Brodarac |
24.05
11:00
Budućnost (Z)
Rušanj
7
0
|
24.05.2015 11:00 | Budućnost (Z) | 7 : 0 | Rušanj | |||||
24.05
16:30
Strelac
Prva Iskra
1
3
|
24.05.2015 16:30 | Strelac | 1 : 3 | Prva Iskra | |||||
24.05
10:00
Borac (L)
Šumadija (Š)
4
1
|
24.05.2015 10:00 | Borac (L) | 4 : 1 | Šumadija (Š) | |||||
24.05
16:30
Veliki Borak
Napredak (M)
0
0
|
24.05.2015 16:30 | Veliki Borak | 0 : 0 | Napredak (M) |
24.05
10:00
Torlak
Kosmaj
4
3
|
24.05.2015 10:00 | Torlak | 4 : 3 | Kosmaj | |||||
24.05
16:30
Velika Krsna
Kovačevac
4
0
|
24.05.2015 16:30 | Velika Krsna | 4 : 0 | Kovačevac | |||||
24.05
16:30
Pudarci
OFK Leštane
0
3
|
24.05.2015 16:30 | Pudarci | 0 : 3 | OFK Leštane | |||||
24.05
16:30
Podunavac (R)
Vlaška
1
3
|
24.05.2015 16:30 | Podunavac (R) | 1 : 3 | Vlaška | |||||
24.05
16:30
Pinosava
Dunavac (G)
6
0
|
24.05.2015 16:30 | Pinosava | 6 : 0 | Dunavac (G) |
24.05
17:00
Orljane
Malošište
2
0
|
24.05.2015 17:00 | Orljane | 2 : 0 | Malošište | |||||
24.05
17:00
Mladi radnik
Zemljoradnik
1
4
|
24.05.2015 17:00 | Mladi radnik | 1 : 4 | Zemljoradnik | |||||
24.05
17:00
Koprijan 1975
Radnički 1947 (Č)
5
4
|
24.05.2015 17:00 | Koprijan 1975 | 5 : 4 | Radnički 1947 (Č) | |||||
24.05
17:00
Naša krila 1936
Jedinstvo
3
1
|
24.05.2015 17:00 | Naša krila 1936 | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
24.05
17:00
Morava
Palilula
2
0
|
24.05.2015 17:00 | Morava | 2 : 0 | Palilula | |||||
24.05
17:00
Borac (T)
Zaplanjac
1
0
|
24.05.2015 17:00 | Borac (T) | 1 : 0 | Zaplanjac | |||||
24.05
17:00
Mladost (B)
Rasovača
3
1
|
24.05.2015 17:00 | Mladost (B) | 3 : 1 | Rasovača |
24.05
17:30
Čekmin
Plantaža
3
1
|
24.05.2015 17:30 | Čekmin | 3 : 1 | Plantaža | |||||
24.05
17:30
Zloćudovo
Železničar
1
0
|
24.05.2015 17:30 | Zloćudovo | 1 : 0 | Železničar | |||||
24.05
17:30
Vučje
Jedinstvo (GS)
3
1
|
24.05.2015 17:30 | Vučje | 3 : 1 | Jedinstvo (GS) | |||||
24.05
17:30
Šumadija
Budućnost
2
1
|
24.05.2015 17:30 | Šumadija | 2 : 1 | Budućnost | |||||
24.05
17:30
OFK Brza
Progres
1
1
|
24.05.2015 17:30 | OFK Brza | 1 : 1 | Progres | |||||
24.05
17:30
Sloga
Mladi borac
0
3
|
24.05.2015 17:30 | Sloga | 0 : 3 | Mladi borac | |||||
24.05
17:30
Radnički
Umac
3
0
|
24.05.2015 17:30 | Radnički | 3 : 0 | Umac | |||||
24.05
17:30
Jedinstvo (G)
Mladost
3
1
|
24.05.2015 17:30 | Jedinstvo (G) | 3 : 1 | Mladost |
24.05
17:00
Napredak
Borac
2
2
|
24.05.2015 17:00 | Napredak | 2 : 2 | Borac | |||||
24.05
17:00
Željuša
Spartak
5
0
|
24.05.2015 17:00 | Željuša | 5 : 0 | Spartak | |||||
24.05
17:00
Gnjilan
Zadrugar
2
1
|
24.05.2015 17:00 | Gnjilan | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
24.05
17:00
Mladost
Dragoš
6
1
|
24.05.2015 17:00 | Mladost | 6 : 1 | Dragoš |
24.05
17:00
Krivelj
Ključ
1
3
|
24.05.2015 17:00 | Krivelj | 1 : 3 | Ključ | |||||
24.05
17:00
Radnički
Blizna
3
0
|
24.05.2015 17:00 | Radnički | 3 : 0 | Blizna | |||||
24.05
17:00
Šarbanovac
Zlot
1
0
|
24.05.2015 17:00 | Šarbanovac | 1 : 0 | Zlot | |||||
24.05
17:00
Majdanpek
Deli Jovan
1
2
|
24.05.2015 17:00 | Majdanpek | 1 : 2 | Deli Jovan | |||||
24.05
11:00
Sloga
Slatina (B)
3
0
|
24.05.2015 11:00 | Sloga | 3 : 0 | Slatina (B) |
24.05
17:00
OFK Brzi Brod
Jedinstvo
3
0
|
24.05.2015 17:00 | OFK Brzi Brod | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
24.05
17:00
Budućnost (PK)
Radnički 1936
1
1
|
24.05.2015 17:00 | Budućnost (PK) | 1 : 1 | Radnički 1936 | |||||
24.05
17:00
Proleter (M)
Mladost
1
0
|
24.05.2015 17:00 | Proleter (M) | 1 : 0 | Mladost |
24.05
17:00
Radnički
Mladost
4
2
|
24.05.2015 17:00 | Radnički | 4 : 2 | Mladost | |||||
24.05
17:00
OFK 019 Zaječar
Borac
3
3
|
24.05.2015 17:00 | OFK 019 Zaječar | 3 : 3 | Borac | |||||
24.05
17:00
OFK Knjaz
Trebič
1
1
|
24.05.2015 17:00 | OFK Knjaz | 1 : 1 | Trebič | |||||
24.05
17:00
Polet
Malinik
2
1
|
24.05.2015 17:00 | Polet | 2 : 1 | Malinik | |||||
24.05
17:00
Osnić
Omladinac
3
0
|
24.05.2015 17:00 | Osnić | 3 : 0 | Omladinac | |||||
24.05
17:00
ŠSK
Svrljiška topla
6
1
|
24.05.2015 17:00 | ŠSK | 6 : 1 | Svrljiška topla |
24.05
17:00
Bukuroca
Čelik
0
2
|
24.05.2015 17:00 | Bukuroca | 0 : 2 | Čelik | |||||
24.05
17:00
Pavlovac
Mladost (B)
3
3
|
24.05.2015 17:00 | Pavlovac | 3 : 3 | Mladost (B) | |||||
24.05
17:00
Ternoci
Trešnjevka
6
0
|
24.05.2015 17:00 | Ternoci | 6 : 0 | Trešnjevka | |||||
24.05
17:00
Vihor
Mladost (S)
2
2
|
24.05.2015 17:00 | Vihor | 2 : 2 | Mladost (S) | |||||
24.05
11:00
Biljači
Levosoje Talenat
4
0
|
24.05.2015 11:00 | Biljači | 4 : 0 | Levosoje Talenat |
24.05
17:30
Dobrica
Dunav
6
3
|
24.05.2015 17:30 | Dobrica | 6 : 3 | Dunav | |||||
24.05
17:30
Borac (VG)
Vojvodina (CC)
4
3
|
24.05.2015 17:30 | Borac (VG) | 4 : 3 | Vojvodina (CC) | |||||
24.05
17:30
Borac (VS)
Jedinstvo (V)
2
0
|
24.05.2015 17:30 | Borac (VS) | 2 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
24.05
17:30
Partizan (K)
Potporanj
3
1
|
24.05.2015 17:30 | Partizan (K) | 3 : 1 | Potporanj | |||||
24.05
17:30
Karaš (J)
Vladimirovac
0
2
|
24.05.2015 17:30 | Karaš (J) | 0 : 2 | Vladimirovac | |||||
24.05
17:30
Ratar
Ševac
5
4
|
24.05.2015 17:30 | Ratar | 5 : 4 | Ševac |
24.05
17:30
Borac (P)
Strela
3
5
|
24.05.2015 17:30 | Borac (P) | 3 : 5 | Strela | |||||
24.05
17:30
Kolonija
Dinamo 1945
1
2
|
24.05.2015 17:30 | Kolonija | 1 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
24.05
17:30
Dolovo
Plavi Dunav 1932
6
3
|
24.05.2015 17:30 | Dolovo | 6 : 3 | Plavi Dunav 1932 | |||||
24.05
17:30
BSK Bavanište
Budućnost (BB)
1
0
|
24.05.2015 17:30 | BSK Bavanište | 1 : 0 | Budućnost (BB) | |||||
24.05
17:30
Proleter
Stari Tamiš
2
2
|
24.05.2015 17:30 | Proleter | 2 : 2 | Stari Tamiš |
24.05
17:30
Unirea
Polet
1
2
|
24.05.2015 17:30 | Unirea | 1 : 2 | Polet | |||||
24.05
17:30
Glogonj
Omladinac (O)
3
0
|
24.05.2015 17:30 | Glogonj | 3 : 0 | Omladinac (O) | |||||
24.05
17:30
Pobeda
Spartak 1911
1
6
|
24.05.2015 17:30 | Pobeda | 1 : 6 | Spartak 1911 |
24.05
17:30
Napredak
Kupinovac
2
2
|
24.05.2015 17:30 | Napredak | 2 : 2 | Kupinovac | |||||
24.05
17:30
Mladost
Blagotin
3
0
|
24.05.2015 17:30 | Mladost | 3 : 0 | Blagotin | |||||
24.05
17:30
Crni Vrh
Vinogradar
3
0
|
24.05.2015 17:30 | Crni Vrh | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
24.05
17:30
Resavac
Juhor
3
0
|
24.05.2015 17:30 | Resavac | 3 : 0 | Juhor | |||||
24.05
17:30
Zenit
Ursule
1
3
|
24.05.2015 17:30 | Zenit | 1 : 3 | Ursule | |||||
24.05
17:30
Morava
Partizan
5
3
|
24.05.2015 17:30 | Morava | 5 : 3 | Partizan |
24.05
17:30
Javor
Mladost (S)
5
2
|
24.05.2015 17:30 | Javor | 5 : 2 | Mladost (S) | |||||
24.05
17:30
Istok 63
Rudar (S)
2
2
|
24.05.2015 17:30 | Istok 63 | 2 : 2 | Rudar (S) | |||||
24.05
17:30
Napredak (Sv)
Rudar (P)
3
2
|
24.05.2015 17:30 | Napredak (Sv) | 3 : 2 | Rudar (P) | |||||
24.05
17:30
Moravac
Polet
3
1
|
24.05.2015 17:30 | Moravac | 3 : 1 | Polet | |||||
24.05
17:30
OFK Batinac
Hajduk
2
3
|
24.05.2015 17:30 | OFK Batinac | 2 : 3 | Hajduk | |||||
24.05
17:30
Napredak (St)
Radnički
5
1
|
24.05.2015 17:30 | Napredak (St) | 5 : 1 | Radnički |
24.05
17:00
Napredak
Sloga
3
0
|
24.05.2015 17:00 | Napredak | 3 : 0 | Sloga | |||||
24.05
17:00
Graničar (K)
OFK Brestač
0
1
|
24.05.2015 17:00 | Graničar (K) | 0 : 1 | OFK Brestač | |||||
24.05
17:00
Borac (K)
Noćaj
4
3
|
24.05.2015 17:00 | Borac (K) | 4 : 3 | Noćaj | |||||
24.05
17:00
Graničar (G)
ČSK 1939
1
2
|
24.05.2015 17:00 | Graničar (G) | 1 : 2 | ČSK 1939 | |||||
24.05
17:00
Obilić 1993
Fruškogorac
0
1
|
24.05.2015 17:00 | Obilić 1993 | 0 : 1 | Fruškogorac | |||||
24.05
17:00
Jedinstvo (M)
Jedinstvo (P)
2
0
|
24.05.2015 17:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 0 | Jedinstvo (P) |
24.05
17:00
OFK Šikara
Crvenka
2
1
|
24.05.2015 17:00 | OFK Šikara | 2 : 1 | Crvenka | |||||
24.05
17:00
Partizan
Jedinstvo 1947
4
1
|
24.05.2015 17:00 | Partizan | 4 : 1 | Jedinstvo 1947 | |||||
24.05
17:00
Rastina 1918
Jedinstvo (R)
1
3
|
24.05.2015 17:00 | Rastina 1918 | 1 : 3 | Jedinstvo (R) | |||||
24.05
17:00
Aleksa Šantić
Radnički 1918
5
0
|
24.05.2015 17:00 | Aleksa Šantić | 5 : 0 | Radnički 1918 |
24.05
Omladinac
ASK
6
5
|
24.05.2015 | Omladinac | 6 : 5 | ASK | |||||
24.05
Proleter 2006
Naftagas
4
0
|
24.05.2015 | Proleter 2006 | 4 : 0 | Naftagas | |||||
24.05
Borac
Potisje
0
1
|
24.05.2015 | Borac | 0 : 1 | Potisje | |||||
24.05
Lehel
Rusanda
1
2
|
24.05.2015 | Lehel | 1 : 2 | Rusanda | |||||
24.05
Banat
OFK Gradnulica
2
0
|
24.05.2015 | Banat | 2 : 0 | OFK Gradnulica | |||||
24.05
OFK Klek
ŽFK Banat Bagljaš
5
1
|
24.05.2015 | OFK Klek | 5 : 1 | ŽFK Banat Bagljaš |
24.05
17:30
Jedinstvo
Šumadija
5
1
|
24.05.2015 17:30 | Jedinstvo | 5 : 1 | Šumadija | |||||
24.05
17:30
Zvezda
Tavnik
3
2
|
24.05.2015 17:30 | Zvezda | 3 : 2 | Tavnik | |||||
24.05
17:30
Vrnjci
Grdica
3
2
|
24.05.2015 17:30 | Vrnjci | 3 : 2 | Grdica | |||||
24.05
17:30
Proleter
Real
2
2
|
24.05.2015 17:30 | Proleter | 2 : 2 | Real | |||||
24.05
17:30
Napredak
Magnohrom
1
4
|
24.05.2015 17:30 | Napredak | 1 : 4 | Magnohrom | |||||
24.05
10:00
Čibukovac
Budućnost
0
0
|
24.05.2015 10:00 | Čibukovac | 0 : 0 | Budućnost | |||||
24.05
17:30
Morava (S)
Stubal
2
4
|
24.05.2015 17:30 | Morava (S) | 2 : 4 | Stubal |
24.05
16:30
Bačka
Sloga
7
0
|
24.05.2015 16:30 | Bačka | 7 : 0 | Sloga | |||||
24.05
16:30
Budućnost
Miletić
2
5
|
24.05.2015 16:30 | Budućnost | 2 : 5 | Miletić | |||||
24.05
16:30
Jedinstvo (G)
Hajduk
6
0
|
24.05.2015 16:30 | Jedinstvo (G) | 6 : 0 | Hajduk | |||||
24.05
16:30
Mladost
Jedinstvo (BPS)
3
2
|
24.05.2015 16:30 | Mladost | 3 : 2 | Jedinstvo (BPS) | |||||
24.05
16:30
Obilić
Vojvodina
1
1
|
24.05.2015 16:30 | Obilić | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
24.05
16:30
Iskra
Napredak
4
0
|
24.05.2015 16:30 | Iskra | 4 : 0 | Napredak |
24.05
17:00
Kumarevo 65
Polet
2
1
|
24.05.2015 17:00 | Kumarevo 65 | 2 : 1 | Polet | |||||
24.05
17:00
Morava (G)
Moravac
0
0
|
24.05.2015 17:00 | Morava (G) | 0 : 0 | Moravac | |||||
24.05
11:00
Lemind 1953
OFK Morava
3
1
|
24.05.2015 11:00 | Lemind 1953 | 3 : 1 | OFK Morava | |||||
24.05
17:00
Mladost (DL)
Gradac
2
0
|
24.05.2015 17:00 | Mladost (DL) | 2 : 0 | Gradac | |||||
24.05
17:00
Sloboda
Navalin
7
1
|
24.05.2015 17:00 | Sloboda | 7 : 1 | Navalin | |||||
24.05
17:00
Marjan MB
Jedinstvo
2
5
|
24.05.2015 17:00 | Marjan MB | 2 : 5 | Jedinstvo | |||||
24.05
17:00
Mladost (B)
Bratstvo
0
3
|
24.05.2015 17:00 | Mladost (B) | 0 : 3 | Bratstvo |
24.05
17:30
Budućnost
Majur
2
2
|
24.05.2015 17:30 | Budućnost | 2 : 2 | Majur | |||||
24.05
17:30
Budućnost
Partizan
4
1
|
24.05.2015 17:30 | Budućnost | 4 : 1 | Partizan | |||||
24.05
17:30
Proleter
Napredak
3
0
|
24.05.2015 17:30 | Proleter | 3 : 0 | Napredak | |||||
24.05
17:30
Cer
Mladi Borac
3
2
|
24.05.2015 17:30 | Cer | 3 : 2 | Mladi Borac | |||||
24.05
17:30
Radnik
Gorki
1
0
|
24.05.2015 17:30 | Radnik | 1 : 0 | Gorki | |||||
24.05
17:30
Sloga
Drina
1
0
|
24.05.2015 17:30 | Sloga | 1 : 0 | Drina |
24.05
17:30
Mladost (DB)
Jedinstvo
0
0
|
24.05.2015 17:30 | Mladost (DB) | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
24.05
17:30
Mladost (B)
Studenac
1
0
|
24.05.2015 17:30 | Mladost (B) | 1 : 0 | Studenac | |||||
24.05
17:30
Borac
Velika Reka
5
0
|
24.05.2015 17:30 | Borac | 5 : 0 | Velika Reka | |||||
24.05
17:30
Cer
Stolice
7
2
|
24.05.2015 17:30 | Cer | 7 : 2 | Stolice | |||||
24.05
17:30
Milan Orlić
Sloga (LŠ)
4
2
|
24.05.2015 17:30 | Milan Orlić | 4 : 2 | Sloga (LŠ) | |||||
24.05
17:30
7. Juli
Čobanče
3
6
|
24.05.2015 17:30 | 7. Juli | 3 : 6 | Čobanče |
24.05
17:00
Rubin (Z)
Rubin (DS)
1
2
|
24.05.2015 17:00 | Rubin (Z) | 1 : 2 | Rubin (DS) | |||||
24.05
17:00
Stari Trstenik
Mladost (DK)
4
3
|
24.05.2015 17:00 | Stari Trstenik | 4 : 3 | Mladost (DK) | |||||
24.05
17:00
Sloga
Župski biseri
1
0
|
24.05.2015 17:00 | Sloga | 1 : 0 | Župski biseri | |||||
24.05
17:00
Beli Orlovi
Polet 57
4
2
|
24.05.2015 17:00 | Beli Orlovi | 4 : 2 | Polet 57 | |||||
24.05
17:00
Ribnik
Varvarin
5
1
|
24.05.2015 17:00 | Ribnik | 5 : 1 | Varvarin |
24.05
17:00
Čenej
Železničar
0
4
|
24.05.2015 17:00 | Čenej | 0 : 4 | Železničar | |||||
24.05
17:00
Borac
Bačka
1
6
|
24.05.2015 17:00 | Borac | 1 : 6 | Bačka |
24.05
17:00
Napredak 2012
Jedinstvo GVD
5
2
|
24.05.2015 17:00 | Napredak 2012 | 5 : 2 | Jedinstvo GVD | |||||
24.05
11:00
Kraljevo
Jastrebac
4
5
|
24.05.2015 11:00 | Kraljevo | 4 : 5 | Jastrebac | |||||
24.05
11:00
Polet (R)
Gredetin
2
1
|
24.05.2015 11:00 | Polet (R) | 2 : 1 | Gredetin | |||||
24.05
11:00
OFK Sloga
OFK Draževac
4
2
|
24.05.2015 11:00 | OFK Sloga | 4 : 2 | OFK Draževac |
24.05
17:30
2. Oktobar
Delija
2
5
|
24.05.2015 17:30 | 2. Oktobar | 2 : 5 | Delija | |||||
24.05
17:30
Jedinstvo
Napredak
9
7
|
24.05.2015 17:30 | Jedinstvo | 9 : 7 | Napredak |
24.05
16:30
Rajac
Jadar 2013
1
1
|
24.05.2015 16:30 | Rajac | 1 : 1 | Jadar 2013 | |||||
24.05
16:30
Ribnikar
Iskra
2
1
|
24.05.2015 16:30 | Ribnikar | 2 : 1 | Iskra | |||||
24.05
16:30
Liplje
Polet
0
3
|
24.05.2015 16:30 | Liplje | 0 : 3 | Polet | |||||
24.05
16:30
Kolubara 2
Milenko Pavlović
3
0
|
24.05.2015 16:30 | Kolubara 2 | 3 : 0 | Milenko Pavlović | |||||
24.05
16:30
Gradac
Komanice
4
3
|
24.05.2015 16:30 | Gradac | 4 : 3 | Komanice | |||||
24.05
16:30
Beloševac
Borac
0
0
|
24.05.2015 16:30 | Beloševac | 0 : 0 | Borac |
24.05
11:00
Žabare
Mladi rudar
4
1
|
24.05.2015 11:00 | Žabare | 4 : 1 | Mladi rudar | |||||
24.05
17:00
Sloga
Misača
1
1
|
24.05.2015 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Misača | |||||
24.05
17:00
Trnava
Kopljari
2
1
|
24.05.2015 17:00 | Trnava | 2 : 1 | Kopljari | |||||
24.05
17:00
Plaskovac
Radoje Domanović
5
4
|
24.05.2015 17:00 | Plaskovac | 5 : 4 | Radoje Domanović | |||||
24.05
17:00
Ranilović
Proleter
2
0
|
24.05.2015 17:00 | Ranilović | 2 : 0 | Proleter |
24.05
17:00
Omladinac (B)
Omladinac (Š)
1
2
|
24.05.2015 17:00 | Omladinac (B) | 1 : 2 | Omladinac (Š) | |||||
24.05
17:00
Polet
Dragoš
1
0
|
24.05.2015 17:00 | Polet | 1 : 0 | Dragoš | |||||
24.05
17:00
Omladinac (S)
Rade Milošević
2
0
|
24.05.2015 17:00 | Omladinac (S) | 2 : 0 | Rade Milošević | |||||
24.05
17:00
Budućnost
BSK 1924
4
3
|
24.05.2015 17:00 | Budućnost | 4 : 3 | BSK 1924 | |||||
24.05
17:00
Radnički
Borac
2
4
|
24.05.2015 17:00 | Radnički | 2 : 4 | Borac |
24.05
17:30
Bačka
Hercegovac
3
4
|
24.05.2015 17:30 | Bačka | 3 : 4 | Hercegovac | |||||
24.05
17:30
Mladost
Vajska
4
2
|
24.05.2015 17:30 | Mladost | 4 : 2 | Vajska | |||||
24.05
17:30
Neštin
Borac 46
2
0
|
24.05.2015 17:30 | Neštin | 2 : 0 | Borac 46 | |||||
24.05
17:30
Bački Hajduk
Krivanj
1
1
|
24.05.2015 17:30 | Bački Hajduk | 1 : 1 | Krivanj |
24.05
17:00
Dunavac
Napredak (B)
1
3
|
24.05.2015 17:00 | Dunavac | 1 : 3 | Napredak (B) | |||||
24.05
17:00
Kurjače
Dizel
4
2
|
24.05.2015 17:00 | Kurjače | 4 : 2 | Dizel | |||||
24.05
17:00
Sloga (D)
Sloga (Ć)
1
1
|
24.05.2015 17:00 | Sloga (D) | 1 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
24.05
17:00
Vihor
Polet (V)
3
2
|
24.05.2015 17:00 | Vihor | 3 : 2 | Polet (V) | |||||
24.05
17:00
Napredak 1934
Jedinstvo (Lj)
2
1
|
24.05.2015 17:00 | Napredak 1934 | 2 : 1 | Jedinstvo (Lj) | |||||
24.05
17:00
Borac (K)
Jedinstvo (D)
4
3
|
24.05.2015 17:00 | Borac (K) | 4 : 3 | Jedinstvo (D) |
24.05
11:00
Rakova
Morava (M)
0
0
|
24.05.2015 11:00 | Rakova | 0 : 0 | Morava (M) | |||||
24.05
Planinac
Čačak 94
4
2
|
24.05.2015 | Planinac | 4 : 2 | Čačak 94 | |||||
24.05
BIP
Budućnost
0
0
|
24.05.2015 | BIP | 0 : 0 | Budućnost | |||||
24.05
Vujan
Morava (K)
0
5
|
24.05.2015 | Vujan | 0 : 5 | Morava (K) | |||||
24.05
Kej
Strelac
2
0
|
24.05.2015 | Kej | 2 : 0 | Strelac | |||||
24.05
Lugovi
Prijatelji
0
3
|
24.05.2015 | Lugovi | 0 : 3 | Prijatelji |
24.05
17:30
Jedinstvo
Tisa B
3
2
|
24.05.2015 17:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Tisa B |
24.05
16:30
Popadić
Gornji Lajkovac
3
2
|
24.05.2015 16:30 | Popadić | 3 : 2 | Gornji Lajkovac | |||||
24.05
16:30
Paštrić
Jedinstvo
1
2
|
24.05.2015 16:30 | Paštrić | 1 : 2 | Jedinstvo |
24.05
17:00
Mladost Teferič
21. oktobar
1
1
|
24.05.2015 17:00 | Mladost Teferič | 1 : 1 | 21. oktobar | |||||
24.05
17:00
Srbija
Šumarice 2008
4
0
|
24.05.2015 17:00 | Srbija | 4 : 0 | Šumarice 2008 | |||||
24.05
17:00
Zastava
Hajduk
3
0
|
24.05.2015 17:00 | Zastava | 3 : 0 | Hajduk | |||||
24.05
17:00
Šumadija 1934
Kremenac
1
1
|
24.05.2015 17:00 | Šumadija 1934 | 1 : 1 | Kremenac | |||||
24.05
17:00
Sloga
Botunje
2
3
|
24.05.2015 17:00 | Sloga | 2 : 3 | Botunje | |||||
24.05
17:00
Žeželj
Azbest
7
2
|
24.05.2015 17:00 | Žeželj | 7 : 2 | Azbest |
24.05
17:00
Terekves
1.Oktobar
3
2
|
24.05.2015 17:00 | Terekves | 3 : 2 | 1.Oktobar | |||||
24.05
17:00
Bega
Roham
0
7
|
24.05.2015 17:00 | Bega | 0 : 7 | Roham | |||||
24.05
17:00
Budućnost
Proleter
8
5
|
24.05.2015 17:00 | Budućnost | 8 : 5 | Proleter |
24.05
17:00
Sloga 1948 (M)
Čegar 1946 (DM)
|
24.05.2015 17:00 | Sloga 1948 (M) | : | Čegar 1946 (DM) | |||||
24.05
17:00
Sečanica
Mladost (DK)
|
24.05.2015 17:00 | Sečanica | : | Mladost (DK) | |||||
24.05
17:00
Mramor 1927
Delijski Vis
|
24.05.2015 17:00 | Mramor 1927 | : | Delijski Vis | |||||
24.05
17:00
Vulkan 1963
Čegar 2013 (K)
|
24.05.2015 17:00 | Vulkan 1963 | : | Čegar 2013 (K) | |||||
24.05
17:00
Mladost 1954 (DM)
Stevan Nešticki
|
24.05.2015 17:00 | Mladost 1954 (DM) | : | Stevan Nešticki | |||||
24.05
17:00
Morava 1949
Supovac
|
24.05.2015 17:00 | Morava 1949 | : | Supovac |
24.05
16:30
OFK Petrovčić
Šećeranac Ada
1
4
|
24.05.2015 16:30 | OFK Petrovčić | 1 : 4 | Šećeranac Ada | |||||
24.05
16:30
Posavac
Studenski Grad
1
0
|
24.05.2015 16:30 | Posavac | 1 : 0 | Studenski Grad | |||||
24.05
16:30
BUSK
Šumadinac (B)
1
4
|
24.05.2015 16:30 | BUSK | 1 : 4 | Šumadinac (B) | |||||
24.05
16:30
Obilić
Borac (P)
0
1
|
24.05.2015 16:30 | Obilić | 0 : 1 | Borac (P) |
24.05
17:30
Dobrinjac
Glumač
0
1
|
24.05.2015 17:30 | Dobrinjac | 0 : 1 | Glumač | |||||
24.05
17:30
Gorobilje
Duškovci
4
3
|
24.05.2015 17:30 | Gorobilje | 4 : 3 | Duškovci | |||||
24.05
17:30
Blagaja
Sečica
1
2
|
24.05.2015 17:30 | Blagaja | 1 : 2 | Sečica | |||||
24.05
17:30
Borac
Savinac 1933
1
4
|
24.05.2015 17:30 | Borac | 1 : 4 | Savinac 1933 | |||||
24.05
17:30
Ježevica
Plavi Tok
2
0
|
24.05.2015 17:30 | Ježevica | 2 : 0 | Plavi Tok | |||||
24.05
17:30
Trešnjica
Bakionica
2
1
|
24.05.2015 17:30 | Trešnjica | 2 : 1 | Bakionica | |||||
24.05
17:30
Avijatičar
Lazarica
0
1
|
24.05.2015 17:30 | Avijatičar | 0 : 1 | Lazarica |
24.05
17:00
Velereč 94
Ozrem PMH
1
1
|
24.05.2015 17:00 | Velereč 94 | 1 : 1 | Ozrem PMH | |||||
24.05
17:00
Mladost 09
Ozremica
1
0
|
24.05.2015 17:00 | Mladost 09 | 1 : 0 | Ozremica | |||||
24.05
17:00
Jablanica
Brezak
4
3
|
24.05.2015 17:00 | Jablanica | 4 : 3 | Brezak | |||||
24.05
17:00
Majdan
Šumadija
3
1
|
24.05.2015 17:00 | Majdan | 3 : 1 | Šumadija | |||||
24.05
17:00
Takovski Ustanak
Omladinac
0
0
|
24.05.2015 17:00 | Takovski Ustanak | 0 : 0 | Omladinac |
24.05
17:00
Smedovac
Samarinovac
3
0
|
24.05.2015 17:00 | Smedovac | 3 : 0 | Samarinovac | |||||
24.05
17:00
Graničar
OFK Sikole
0
3
|
24.05.2015 17:00 | Graničar | 0 : 3 | OFK Sikole | |||||
24.05
17:00
Srbovo
OFK Tamnič
2
1
|
24.05.2015 17:00 | Srbovo | 2 : 1 | OFK Tamnič | |||||
24.05
17:00
Urovica
BSK 1934
1
2
|
24.05.2015 17:00 | Urovica | 1 : 2 | BSK 1934 | |||||
24.05
17:00
Polet
Ratar
4
3
|
24.05.2015 17:00 | Polet | 4 : 3 | Ratar | |||||
24.05
11:00
Malajnica
Čubra
0
3
|
24.05.2015 11:00 | Malajnica | 0 : 3 | Čubra | |||||
24.05
17:00
Miloševo
Kovilovo
4
1
|
24.05.2015 17:00 | Miloševo | 4 : 1 | Kovilovo |
24.05
16:30
Minel
OFK Mladost
3
0
|
24.05.2015 16:30 | Minel | 3 : 0 | OFK Mladost |
24.05
17:00
Pobeda
Temac
3
1
|
24.05.2015 17:00 | Pobeda | 3 : 1 | Temac |
24.05
17:30
Hajduk
Dušan Silni
2
1
|
24.05.2015 17:30 | Hajduk | 2 : 1 | Dušan Silni | |||||
24.05
17:30
Čantavir
Lokomotiva
0
1
|
24.05.2015 17:30 | Čantavir | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
24.05
17:30
Udarnik
Bratstvo
2
1
|
24.05.2015 17:30 | Udarnik | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
24.05
17:30
Elektrovojvodina
Bikovo
4
2
|
24.05.2015 17:30 | Elektrovojvodina | 4 : 2 | Bikovo | |||||
24.05
17:30
Žednik
Đurđin
3
0
|
24.05.2015 17:30 | Žednik | 3 : 0 | Đurđin |
24.05
17:00
Velika reka
Napredak
0
3
|
24.05.2015 17:00 | Velika reka | 0 : 3 | Napredak | |||||
24.05
17:00
Mala Vrbica
Omladinac
8
2
|
24.05.2015 17:00 | Mala Vrbica | 8 : 2 | Omladinac | |||||
24.05
17:00
Rtkovo
Velika Vrbica
7
0
|
24.05.2015 17:00 | Rtkovo | 7 : 0 | Velika Vrbica | |||||
24.05
17:00
Lovćen
Koča Andjelković
4
2
|
24.05.2015 17:00 | Lovćen | 4 : 2 | Koča Andjelković | |||||
24.05
17:00
Egeta
Pontes
3
0
|
24.05.2015 17:00 | Egeta | 3 : 0 | Pontes | |||||
24.05
17:00
Kladušnica
Lokomotiva
3
0
|
24.05.2015 17:00 | Kladušnica | 3 : 0 | Lokomotiva |
24.05
16:30
Tvrdojevac
Gunjevac
5
2
|
24.05.2015 16:30 | Tvrdojevac | 5 : 2 | Gunjevac | |||||
24.05
16:30
Dimitrije Tucović
Rudar
5
2
|
24.05.2015 16:30 | Dimitrije Tucović | 5 : 2 | Rudar | |||||
24.05
16:30
Polet
Stepanje
3
4
|
24.05.2015 16:30 | Polet | 3 : 4 | Stepanje | |||||
24.05
16:30
Proleter
Omladinac
0
0
|
24.05.2015 16:30 | Proleter | 0 : 0 | Omladinac | |||||
24.05
16:30
OFK Stublenica
Polet
2
2
|
24.05.2015 16:30 | OFK Stublenica | 2 : 2 | Polet |
24.05
17:00
Polet 1959
Graničar
3
2
|
24.05.2015 17:00 | Polet 1959 | 3 : 2 | Graničar | |||||
24.05
17:00
Timok
Kosovo
2
1
|
24.05.2015 17:00 | Timok | 2 : 1 | Kosovo | |||||
24.05
17:00
Grlište
Šljivar
3
0
|
24.05.2015 17:00 | Grlište | 3 : 0 | Šljivar |
24.05
17:30
Sloga
Gorušica
3
1
|
24.05.2015 17:30 | Sloga | 3 : 1 | Gorušica | |||||
24.05
17:30
Vrelo
Bjelica
1
2
|
24.05.2015 17:30 | Vrelo | 1 : 2 | Bjelica | |||||
24.05
17:30
Gradina
Jelica
4
2
|
24.05.2015 17:30 | Gradina | 4 : 2 | Jelica | |||||
24.05
17:30
Brezova
Radnički
3
0
|
24.05.2015 17:30 | Brezova | 3 : 0 | Radnički | |||||
24.05
17:30
Jedinstvo
Bratstvo
0
1
|
24.05.2015 17:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Bratstvo |
24.05
Grkinja
Moravac (ZT)
0
1
|
24.05.2015 | Grkinja | 0 : 1 | Moravac (ZT) |
24.05
11:00
Karađorđe
Marjan
3
0
|
24.05.2015 11:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Marjan | |||||
24.05
17:00
Beli Orlovi
Sloga
3
0
|
24.05.2015 17:00 | Beli Orlovi | 3 : 0 | Sloga | |||||
24.05
17:00
Grivac
Kotlenik
6
1
|
24.05.2015 17:00 | Grivac | 6 : 1 | Kotlenik | |||||
24.05
17:00
Lokomotiva
Kusovac
2
4
|
24.05.2015 17:00 | Lokomotiva | 2 : 4 | Kusovac | |||||
24.05
17:00
Pobeda
Bare
2
0
|
24.05.2015 17:00 | Pobeda | 2 : 0 | Bare | |||||
24.05
17:00
Crvena zvezda
Mladost MG
5
4
|
24.05.2015 17:00 | Crvena zvezda | 5 : 4 | Mladost MG | |||||
24.05
17:00
BSK
Mladost (R)
1
0
|
24.05.2015 17:00 | BSK | 1 : 0 | Mladost (R) |
24.05
17:30
Borac 1932
Hajduk Veljko 1934
9
1
|
24.05.2015 17:30 | Borac 1932 | 9 : 1 | Hajduk Veljko 1934 | |||||
24.05
17:30
Skobalj
Jezava
2
2
|
24.05.2015 17:30 | Skobalj | 2 : 2 | Jezava |
24.05
16:30
Podunavac
Lunjevac
5
1
|
24.05.2015 16:30 | Podunavac | 5 : 1 | Lunjevac | |||||
24.05
16:30
Crvena zvezda
Kolarac
2
0
|
24.05.2015 16:30 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Kolarac |
24.05
17:30
Vitorul
Banat
0
3
|
24.05.2015 17:30 | Vitorul | 0 : 3 | Banat | |||||
24.05
17:30
Omladinac
Vinogradar
2
2
|
24.05.2015 17:30 | Omladinac | 2 : 2 | Vinogradar | |||||
24.05
17:30
Jedinstvo (O)
Hajduk
2
3
|
24.05.2015 17:30 | Jedinstvo (O) | 2 : 3 | Hajduk | |||||
24.05
17:30
Radnički 1927
Pobeda
4
1
|
24.05.2015 17:30 | Radnički 1927 | 4 : 1 | Pobeda |
24.05
17:00
Sopot
Metalac
3
3
|
24.05.2015 17:00 | Sopot | 3 : 3 | Metalac | |||||
24.05
17:00
Dunav
Mip Majdan
4
4
|
24.05.2015 17:00 | Dunav | 4 : 4 | Mip Majdan | |||||
24.05
17:00
Zemljoradnik
Sloga (L)
4
2
|
24.05.2015 17:00 | Zemljoradnik | 4 : 2 | Sloga (L) | |||||
24.05
17:00
Napredak 1947
Ljubičevo
3
0
|
24.05.2015 17:00 | Napredak 1947 | 3 : 0 | Ljubičevo | |||||
24.05
17:00
Proleter
Pobeda
1
4
|
24.05.2015 17:00 | Proleter | 1 : 4 | Pobeda | |||||
24.05
17:00
Napredak (P)
Stig 1955
7
0
|
24.05.2015 17:00 | Napredak (P) | 7 : 0 | Stig 1955 | |||||
24.05
17:00
Sloga (D)
Dunavac
2
1
|
24.05.2015 17:00 | Sloga (D) | 2 : 1 | Dunavac |
24.05
17:30
Torpedo
Mladost (B)
0
3
|
24.05.2015 17:30 | Torpedo | 0 : 3 | Mladost (B) | |||||
24.05
17:30
Dragojevac
Sloga 1949
4
0
|
24.05.2015 17:30 | Dragojevac | 4 : 0 | Sloga 1949 | |||||
24.05
17:30
Sloga (R)
Skupljen 2013
3
8
|
24.05.2015 17:30 | Sloga (R) | 3 : 8 | Skupljen 2013 | |||||
24.05
17:30
Polet
Krnule 09
3
0
|
24.05.2015 17:30 | Polet | 3 : 0 | Krnule 09 |
24.05
11:00
Grušić
OFK Varna
0
1
|
24.05.2015 11:00 | Grušić | 0 : 1 | OFK Varna | |||||
24.05
11:00
Šipurske livade
Zablaće
2
1
|
24.05.2015 11:00 | Šipurske livade | 2 : 1 | Zablaće |
24.05
17:30
OFK Radnički
Polet
1
3
|
24.05.2015 17:30 | OFK Radnički | 1 : 3 | Polet | |||||
24.05
17:30
Bistrica
Lazarevac
3
0
|
24.05.2015 17:30 | Bistrica | 3 : 0 | Lazarevac | |||||
24.05
17:30
Budućnost
BSK
2
1
|
24.05.2015 17:30 | Budućnost | 2 : 1 | BSK |
24.05
17:30
OFK Borac
Železničar
4
5
|
24.05.2015 17:30 | OFK Borac | 4 : 5 | Železničar | |||||
24.05
17:30
Sloboda
Popovac
0
3
|
24.05.2015 17:30 | Sloboda | 0 : 3 | Popovac | |||||
24.05
17:30
Omladinski
Omladinac
0
0
|
24.05.2015 17:30 | Omladinski | 0 : 0 | Omladinac | |||||
24.05
17:30
ISK Izvor
Zlatica Taun
1
2
|
24.05.2015 17:30 | ISK Izvor | 1 : 2 | Zlatica Taun | |||||
24.05
17:30
Buljane
Radnik
6
1
|
24.05.2015 17:30 | Buljane | 6 : 1 | Radnik | |||||
24.05
17:30
Mladost
Jedinstvo
3
0
|
24.05.2015 17:30 | Mladost | 3 : 0 | Jedinstvo |
24.05
Jašunja
Nomanica
6
0
|
24.05.2015 | Jašunja | 6 : 0 | Nomanica |
24.05
Mladost (P)
Sremski vitezovi
3
2
|
24.05.2015 | Mladost (P) | 3 : 2 | Sremski vitezovi | |||||
24.05
Sloga
Car Uroš
2
2
|
24.05.2015 | Sloga | 2 : 2 | Car Uroš | |||||
24.05
Planinac
Vojvodina
2
2
|
24.05.2015 | Planinac | 2 : 2 | Vojvodina | |||||
24.05
Jedinstvo
Borac
1
6
|
24.05.2015 | Jedinstvo | 1 : 6 | Borac | |||||
24.05
27. Oktobar
OFK Kraljevci
0
0
|
24.05.2015 | 27. Oktobar | 0 : 0 | OFK Kraljevci | |||||
24.05
Polet
Sremac
3
0
|
24.05.2015 | Polet | 3 : 0 | Sremac | |||||
24.05
Fruškogorac
Mladost (B)
1
2
|
24.05.2015 | Fruškogorac | 1 : 2 | Mladost (B) |
24.05
Rudar 1973
Veternica 1926
3
0
|
24.05.2015 | Rudar 1973 | 3 : 0 | Veternica 1926 | |||||
24.05
Atletiko
Turekovac
5
1
|
24.05.2015 | Atletiko | 5 : 1 | Turekovac |
24.05
17:30
Kameni
Graničar
3
1
|
24.05.2015 17:30 | Kameni | 3 : 1 | Graničar | |||||
24.05
17:30
Šumar
Sloven
8
3
|
24.05.2015 17:30 | Šumar | 8 : 3 | Sloven | |||||
24.05
17:30
Srem
Sremac
1
1
|
24.05.2015 17:30 | Srem | 1 : 1 | Sremac | |||||
24.05
17:30
Lovac
Sloboda
2
0
|
24.05.2015 17:30 | Lovac | 2 : 0 | Sloboda | |||||
24.05
17:30
Mladost
Vitez
1
3
|
24.05.2015 17:30 | Mladost | 1 : 3 | Vitez |
24.05
Dunav
Polet
1
2
|
24.05.2015 | Dunav | 1 : 2 | Polet | |||||
24.05
Borac (S)
Fruškogorac
3
0
|
24.05.2015 | Borac (S) | 3 : 0 | Fruškogorac | |||||
24.05
Sloga
Krušedol
2
1
|
24.05.2015 | Sloga | 2 : 1 | Krušedol |
24.05
17:00
Sloboda
Mitros
2
2
|
24.05.2015 17:00 | Sloboda | 2 : 2 | Mitros | |||||
24.05
17:00
Borac (R)
OFK Bosut
2
3
|
24.05.2015 17:00 | Borac (R) | 2 : 3 | OFK Bosut | |||||
24.05
17:00
Sloga (Z)
Sloga (Č)
0
2
|
24.05.2015 17:00 | Sloga (Z) | 0 : 2 | Sloga (Č) | |||||
24.05
17:00
Borac (VR)
Srem
3
0
|
24.05.2015 17:00 | Borac (VR) | 3 : 0 | Srem | |||||
24.05
17:00
Sremac
BSK
1
4
|
24.05.2015 17:00 | Sremac | 1 : 4 | BSK | |||||
24.05
17:00
Planinac
Grgurevci
1
1
|
24.05.2015 17:00 | Planinac | 1 : 1 | Grgurevci |
24.05
17:00
Omladinac (B)
OFK Bačinci
2
6
|
24.05.2015 17:00 | Omladinac (B) | 2 : 6 | OFK Bačinci | |||||
24.05
17:00
Jedinstvo
Sinđelić
3
2
|
24.05.2015 17:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Sinđelić | |||||
24.05
17:00
Omladinac (M)
Jednota
4
1
|
24.05.2015 17:00 | Omladinac (M) | 4 : 1 | Jednota | |||||
24.05
17:00
OFK Bikić
Hajduk
4
4
|
24.05.2015 17:00 | OFK Bikić | 4 : 4 | Hajduk | |||||
24.05
17:00
Graničar
Napredak
1
3
|
24.05.2015 17:00 | Graničar | 1 : 3 | Napredak | |||||
24.05
17:00
Bratstvo
Sremac
3
1
|
24.05.2015 17:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Sremac | |||||
24.05
17:00
Borac
OFK Bingula
6
1
|
24.05.2015 17:00 | Borac | 6 : 1 | OFK Bingula |
24.05
11:00
Zadrugar
Mladost (VK)
2
5
|
24.05.2015 11:00 | Zadrugar | 2 : 5 | Mladost (VK) | |||||
24.05
16:30
Kotešica
Rakac Stave
0
0
|
24.05.2015 16:30 | Kotešica | 0 : 0 | Rakac Stave | |||||
24.05
16:30
Mali korak
Lukavac
3
0
|
24.05.2015 16:30 | Mali korak | 3 : 0 | Lukavac | |||||
24.05
16:30
OFK Povlen
Brđanac
1
1
|
24.05.2015 16:30 | OFK Povlen | 1 : 1 | Brđanac | |||||
24.05
11:00
Žabari
Dupljaj
0
2
|
24.05.2015 11:00 | Žabari | 0 : 2 | Dupljaj | |||||
24.05
11:00
Bujačić
Mladi radnik
4
2
|
24.05.2015 11:00 | Bujačić | 4 : 2 | Mladi radnik |
24.05
17:00
7. juli
Burovac
2
3
|
24.05.2015 17:00 | 7. juli | 2 : 3 | Burovac | |||||
24.05
17:00
Radnik
Soko
3
0
|
24.05.2015 17:00 | Radnik | 3 : 0 | Soko |
24.05
16:30
Beljina
OFK Meljak
7
2
|
24.05.2015 16:30 | Beljina | 7 : 2 | OFK Meljak | |||||
24.05
16:30
OFK Borac
Lisović
4
0
|
24.05.2015 16:30 | OFK Borac | 4 : 0 | Lisović |
24.05
17:30
Studen Vitez
Omladinac
4
1
|
24.05.2015 17:30 | Studen Vitez | 4 : 1 | Omladinac | |||||
24.05
17:30
Mlada krila
Žiča
1
3
|
24.05.2015 17:30 | Mlada krila | 1 : 3 | Žiča | |||||
24.05
17:30
BSK 2014
Progorelica
1
3
|
24.05.2015 17:30 | BSK 2014 | 1 : 3 | Progorelica | |||||
24.05
17:30
Bogutovačka Banja
Musina reka
0
2
|
24.05.2015 17:30 | Bogutovačka Banja | 0 : 2 | Musina reka |
24.05
17:30
Jovo Kursula
Mladost 1981
3
0
|
24.05.2015 17:30 | Jovo Kursula | 3 : 0 | Mladost 1981 | |||||
24.05
17:30
Jedinstvo
Zgodačica
2
1
|
24.05.2015 17:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Zgodačica | |||||
24.05
17:30
Stara Čaršija
Popovići
1
3
|
24.05.2015 17:30 | Stara Čaršija | 1 : 3 | Popovići |
24.05
17:30
Partizan (M)
Trnava
2
1
|
24.05.2015 17:30 | Partizan (M) | 2 : 1 | Trnava | |||||
24.05
17:30
Sloboda
Osaonica
2
3
|
24.05.2015 17:30 | Sloboda | 2 : 3 | Osaonica | |||||
24.05
17:30
Omladinac
OFK Borac
3
2
|
24.05.2015 17:30 | Omladinac | 3 : 2 | OFK Borac | |||||
24.05
17:30
Jedinstvo
Morava (R)
2
1
|
24.05.2015 17:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Morava (R) |
24.05
16:30
Jedinstvo
Zvezda
2
4
|
24.05.2015 16:30 | Jedinstvo | 2 : 4 | Zvezda | |||||
24.05
16:30
Vukićevica
Rvati
2
3
|
24.05.2015 16:30 | Vukićevica | 2 : 3 | Rvati | |||||
24.05
16:30
Polet
Posavina
2
2
|
24.05.2015 16:30 | Polet | 2 : 2 | Posavina | |||||
24.05
16:30
Poljane
Borac
0
3
|
24.05.2015 16:30 | Poljane | 0 : 3 | Borac | |||||
24.05
16:30
Trstenica
Omladinac
1
4
|
24.05.2015 16:30 | Trstenica | 1 : 4 | Omladinac | |||||
24.05
16:30
OFK Urovci
Krtinska
2
2
|
24.05.2015 16:30 | OFK Urovci | 2 : 2 | Krtinska |
24.05
Mladost (DD)
TE Gučevo
2
2
|
24.05.2015 | Mladost (DD) | 2 : 2 | TE Gučevo | |||||
24.05
Jelav
Granit
3
0
|
24.05.2015 | Jelav | 3 : 0 | Granit | |||||
24.05
Luk
Rudar
1
0
|
24.05.2015 | Luk | 1 : 0 | Rudar |
24.05
17:30
Mladi radnik
Beljanica
1
1
|
24.05.2015 17:30 | Mladi radnik | 1 : 1 | Beljanica | |||||
24.05
17:30
Rudar
Planinac
3
0
|
24.05.2015 17:30 | Rudar | 3 : 0 | Planinac | |||||
24.05
17:30
15. Avgust 1950
Resava
2
3
|
24.05.2015 17:30 | 15. Avgust 1950 | 2 : 3 | Resava |
24.05
17:00
Omladinac
Jugovići
0
2
|
24.05.2015 17:00 | Omladinac | 0 : 2 | Jugovići | |||||
24.05
17:00
Stevka Božurevka
Stara Čaršija
1
2
|
24.05.2015 17:00 | Stevka Božurevka | 1 : 2 | Stara Čaršija |
24.05
17:30
Janošik
Graničar
0
2
|
24.05.2015 17:30 | Janošik | 0 : 2 | Graničar |
24.05
17:00
Napredak
Mladost (B)
3
0
|
24.05.2015 17:00 | Napredak | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
24.05
17:00
Mladost (CK)
Badnjevac
1
0
|
24.05.2015 17:00 | Mladost (CK) | 1 : 0 | Badnjevac |
24.05
17:00
Sloga 1980
Rad 1974
2
3
|
24.05.2015 17:00 | Sloga 1980 | 2 : 3 | Rad 1974 | |||||
24.05
17:00
Dobrič 1974
Borac
1
2
|
24.05.2015 17:00 | Dobrič 1974 | 1 : 2 | Borac |
24.05
11:00
Jedinstvo
Miloš Pocerac 2013
2
1
|
24.05.2015 11:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Miloš Pocerac 2013 | |||||
24.05
11:00
Korman
OFK Jelen
1
3
|
24.05.2015 11:00 | Korman | 1 : 3 | OFK Jelen |
24.05
17:00
Budućnost
Jedinstvo
4
3
|
24.05.2015 17:00 | Budućnost | 4 : 3 | Jedinstvo | |||||
24.05
17:00
BSK
Napredak
0
4
|
24.05.2015 17:00 | BSK | 0 : 4 | Napredak | |||||
24.05
17:00
Sloga
Udarnik
3
5
|
24.05.2015 17:00 | Sloga | 3 : 5 | Udarnik |
24.05
10:00
Mlava
Jasenovac
0
3
|
24.05.2015 10:00 | Mlava | 0 : 3 | Jasenovac |
24.05
Gradac
Parcane
3
3
|
24.05.2015 | Gradac | 3 : 3 | Parcane | |||||
24.05
Borac
Pobeda
2
3
|
24.05.2015 | Borac | 2 : 3 | Pobeda | |||||
24.05
Mladost
OFK Orašje
3
1
|
24.05.2015 | Mladost | 3 : 1 | OFK Orašje |
24.05
Meševo
Padež
2
1
|
24.05.2015 | Meševo | 2 : 1 | Padež | |||||
24.05
Globoder
Rasinac
3
0
|
24.05.2015 | Globoder | 3 : 0 | Rasinac | |||||
24.05
Mladost VPD
Konjuh
6
0
|
24.05.2015 | Mladost VPD | 6 : 0 | Konjuh | |||||
24.05
Čarapan
Kruševica
6
2
|
24.05.2015 | Čarapan | 6 : 2 | Kruševica |
24.05
17:00
Jablanica
Polet (Š)
0
2
|
24.05.2015 17:00 | Jablanica | 0 : 2 | Polet (Š) | |||||
24.05
17:00
Grkljane
Polet (K)
4
2
|
24.05.2015 17:00 | Grkljane | 4 : 2 | Polet (K) | |||||
24.05
17:00
Modrica
Lipovac
3
1
|
24.05.2015 17:00 | Modrica | 3 : 1 | Lipovac |
24.05
10:00
OFK Jarmenovci
Mladost
2
0
|
24.05.2015 10:00 | OFK Jarmenovci | 2 : 0 | Mladost | |||||
24.05
12:00
Borac
Budućnost
1
2
|
24.05.2015 12:00 | Borac | 1 : 2 | Budućnost | |||||
24.05
10:00
ZT Gorovič
Krćevac 04
4
1
|
24.05.2015 10:00 | ZT Gorovič | 4 : 1 | Krćevac 04 |
24.05
17:30
20. Oktobar
Borac
0
3
|
24.05.2015 17:30 | 20. Oktobar | 0 : 3 | Borac | |||||
24.05
17:30
Šumadinac
Dimitrije Tucović
4
1
|
24.05.2015 17:30 | Šumadinac | 4 : 1 | Dimitrije Tucović |
24.05
Hajduk
Mladost
2
1
|
24.05.2015 | Hajduk | 2 : 1 | Mladost | |||||
24.05
Crnovršanin
Oniks
3
0
|
24.05.2015 | Crnovršanin | 3 : 0 | Oniks | |||||
24.05
Dražmirovac
Belica
0
2
|
24.05.2015 | Dražmirovac | 0 : 2 | Belica |
24.05
Mladost (R)
Velež
8
1
|
24.05.2015 | Mladost (R) | 8 : 1 | Velež | |||||
24.05
Gorica
Lokomotiva
0
1
|
24.05.2015 | Gorica | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
24.05
Ilićka 01
Sloga Junajted
3
2
|
24.05.2015 | Ilićka 01 | 3 : 2 | Sloga Junajted | |||||
24.05
Rudar
Jedinstvo
3
4
|
24.05.2015 | Rudar | 3 : 4 | Jedinstvo |
24.05
17:00
Liješće
Ozren
0
0
|
24.05.2015 17:00 | Liješće | 0 : 0 | Ozren | |||||
24.05
17:00
Borac (Š)
Mineral
3
2
|
24.05.2015 17:00 | Borac (Š) | 3 : 2 | Mineral | |||||
24.05
17:00
Modriča
Borac (KD)
2
1
|
24.05.2015 17:00 | Modriča | 2 : 1 | Borac (KD) | |||||
24.05
17:00
BSK
Sloga
1
2
|
24.05.2015 17:00 | BSK | 1 : 2 | Sloga | |||||
24.05
17:00
Jedinstvo
Laktaši
2
0
|
24.05.2015 17:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Laktaši | |||||
24.05
17:00
Župa Superpetrol
Omarska
1
2
|
24.05.2015 17:00 | Župa Superpetrol | 1 : 2 | Omarska | |||||
24.05
17:00
Ljubić
Mladost
2
0
|
24.05.2015 17:00 | Ljubić | 2 : 0 | Mladost |
24.05
17:00
Crvena zvijezda (O)
Hajduk
2
1
|
24.05.2015 17:00 | Crvena zvijezda (O) | 2 : 1 | Hajduk | |||||
24.05
17:00
Polet 1926
Željezničar
1
2
|
24.05.2015 17:00 | Polet 1926 | 1 : 2 | Željezničar | |||||
24.05
17:00
Crvena zvijezda (G)
Vranjak
0
5
|
24.05.2015 17:00 | Crvena zvijezda (G) | 0 : 5 | Vranjak | |||||
24.05
17:00
Trebava
Rudanka
2
3
|
24.05.2015 17:00 | Trebava | 2 : 3 | Rudanka | |||||
24.05
17:00
Naša krila
Pridjel
2
1
|
24.05.2015 17:00 | Naša krila | 2 : 1 | Pridjel | |||||
24.05
17:00
Skugrić
Budućnost
5
1
|
24.05.2015 17:00 | Skugrić | 5 : 1 | Budućnost | |||||
24.05
17:00
Ozren
Posavina
3
0
|
24.05.2015 17:00 | Ozren | 3 : 0 | Posavina |
24.05
Šnjegotina
Željezničar
1
5
|
24.05.2015 | Šnjegotina | 1 : 5 | Željezničar | |||||
24.05
Krajina
Rekreativo
3
0
|
24.05.2015 | Krajina | 3 : 0 | Rekreativo |
24.05
17:00
Kladari Gornji
Ukrina
3
2
|
24.05.2015 17:00 | Kladari Gornji | 3 : 2 | Ukrina | |||||
24.05
17:00
Bratstvo
Sloga (DP)
0
2
|
24.05.2015 17:00 | Bratstvo | 0 : 2 | Sloga (DP) | |||||
24.05
17:00
Zvijezda
Sloga (J)
0
1
|
24.05.2015 17:00 | Zvijezda | 0 : 1 | Sloga (J) | |||||
24.05
17:00
Mladost (T)
Borac
1
3
|
24.05.2015 17:00 | Mladost (T) | 1 : 3 | Borac | |||||
24.05
17:00
Pelagićevo
Crkvina
6
4
|
24.05.2015 17:00 | Pelagićevo | 6 : 4 | Crkvina | |||||
24.05
17:00
Zadrugar
Mladost (D)
1
3
|
24.05.2015 17:00 | Zadrugar | 1 : 3 | Mladost (D) |
24.05
17:30
Sloboda
Ratar
1
1
|
24.05.2015 17:30 | Sloboda | 1 : 1 | Ratar | |||||
24.05
17:30
Milan
Mladost (G)
2
2
|
24.05.2015 17:30 | Milan | 2 : 2 | Mladost (G) | |||||
24.05
17:30
Torpedo
Sloga DIPO
0
0
|
24.05.2015 17:30 | Torpedo | 0 : 0 | Sloga DIPO | |||||
24.05
Borac (Š)
Mladi Krajišnik
4
2
|
24.05.2015 | Borac (Š) | 4 : 2 | Mladi Krajišnik | |||||
24.05
17:30
Tamaris
Biseri
1
0
|
24.05.2015 17:30 | Tamaris | 1 : 0 | Biseri | |||||
24.05
17:30
Jablanica
Kozara
2
3
|
24.05.2015 17:30 | Jablanica | 2 : 3 | Kozara | |||||
24.05
17:30
Borac (M)
Mladost (B)
4
2
|
24.05.2015 17:30 | Borac (M) | 4 : 2 | Mladost (B) |
24.05
Berek 1975
Željezničar
6
0
|
24.05.2015 | Berek 1975 | 6 : 0 | Željezničar | |||||
24.05
Slaven
Plamen
5
2
|
24.05.2015 | Slaven | 5 : 2 | Plamen | |||||
24.05
Knežopoljac
Gomjenica
0
1
|
24.05.2015 | Knežopoljac | 0 : 1 | Gomjenica | |||||
24.05
Bratstvo
Mrakovica
3
2
|
24.05.2015 | Bratstvo | 3 : 2 | Mrakovica | |||||
24.05
Radnik Urije
Brzi
3
3
|
24.05.2015 | Radnik Urije | 3 : 3 | Brzi | |||||
24.05
Kozara
Sloga
1
1
|
24.05.2015 | Kozara | 1 : 1 | Sloga |
24.05
17:00
Balatun
Jedinstvo
2
2
|
24.05.2015 17:00 | Balatun | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
24.05
17:00
Novo Doba
Semberija
6
1
|
24.05.2015 17:00 | Novo Doba | 6 : 1 | Semberija | |||||
24.05
17:00
Priboj
BSK Ledinci
3
3
|
24.05.2015 17:00 | Priboj | 3 : 3 | BSK Ledinci | |||||
24.05
17:00
Međaši
Drina Amajlije
0
4
|
24.05.2015 17:00 | Međaši | 0 : 4 | Drina Amajlije | |||||
24.05
17:00
Sloga 94
Sloboda
0
2
|
24.05.2015 17:00 | Sloga 94 | 0 : 2 | Sloboda | |||||
24.05
17:00
Akademac-UIS
Partizan
1
2
|
24.05.2015 17:00 | Akademac-UIS | 1 : 2 | Partizan |
24.05
Mladost
Partizan
1
0
|
24.05.2015 | Mladost | 1 : 0 | Partizan | |||||
24.05
Trebavac
Sloga (KG)
3
1
|
24.05.2015 | Trebavac | 3 : 1 | Sloga (KG) | |||||
24.05
Bosna 1977
Zadrugar
4
2
|
24.05.2015 | Bosna 1977 | 4 : 2 | Zadrugar | |||||
24.05
Radnički
Omladinac
6
1
|
24.05.2015 | Radnički | 6 : 1 | Omladinac | |||||
24.05
Sloga 73
Skugrić 1964
5
2
|
24.05.2015 | Sloga 73 | 5 : 2 | Skugrić 1964 |
24.05
Romanovci
Borac
0
1
|
24.05.2015 | Romanovci | 0 : 1 | Borac |
24.05
Radnik
Rasavci
5
0
|
24.05.2015 | Radnik | 5 : 0 | Rasavci | |||||
24.05
Partizan
Kiseljak
11
1
|
24.05.2015 | Partizan | 11 : 1 | Kiseljak | |||||
24.05
Podgrmeč
Omladinac
3
1
|
24.05.2015 | Podgrmeč | 3 : 1 | Omladinac | |||||
24.05
Moštanica
Svodna
2
3
|
24.05.2015 | Moštanica | 2 : 3 | Svodna | |||||
24.05
Blatna
Rudar
2
0
|
24.05.2015 | Blatna | 2 : 0 | Rudar |
24.05
17:30
Kladari
Budućnost
3
1
|
24.05.2015 17:30 | Kladari | 3 : 1 | Budućnost | |||||
24.05
17:30
Crvena zemlja
Biseri
2
1
|
24.05.2015 17:30 | Crvena zemlja | 2 : 1 | Biseri | |||||
24.05
17:30
Bratstvo
Studenac
3
2
|
24.05.2015 17:30 | Bratstvo | 3 : 2 | Studenac |
24.05
11:00
Stig (MC)
Kobilje
2
4
|
24.05.2015 11:00 | Stig (MC) | 2 : 4 | Kobilje |
24.05
17:00
Jedinstvo
Brgule
4
1
|
24.05.2015 17:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Brgule | |||||
24.05
17:00
Sloga
Vukona
1
0
|
24.05.2015 17:00 | Sloga | 1 : 0 | Vukona | |||||
24.05
17:00
OFK Takovo
Strelac 001
3
0
|
24.05.2015 17:00 | OFK Takovo | 3 : 0 | Strelac 001 | |||||
24.05
11:00
Kolubara
Radnik
3
5
|
24.05.2015 11:00 | Kolubara | 3 : 5 | Radnik |
24.05
Mladost (S)
Crvena zvijezda
3
4
|
24.05.2015 | Mladost (S) | 3 : 4 | Crvena zvijezda | |||||
24.05
Mladost (T)
Omladinac
2
2
|
24.05.2015 | Mladost (T) | 2 : 2 | Omladinac | |||||
24.05
Mladost 2003
Gredice
2
4
|
24.05.2015 | Mladost 2003 | 2 : 4 | Gredice | |||||
24.05
Sveti Jovan
Brezik
1
0
|
24.05.2015 | Sveti Jovan | 1 : 0 | Brezik | |||||
24.05
Krbeti
Sava 04
3
1
|
24.05.2015 | Krbeti | 3 : 1 | Sava 04 | |||||
24.05
Obilić
Mladost (L)
2
0
|
24.05.2015 | Obilić | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
24.05
Jugović
Grčica
3
2
|
24.05.2015 | Jugović | 3 : 2 | Grčica |
24.05
11:00
Sloga
Pambukovica
2
2
|
24.05.2015 11:00 | Sloga | 2 : 2 | Pambukovica | |||||
24.05
Čučuge
Murgaš 2012
5
4
|
24.05.2015 | Čučuge | 5 : 4 | Murgaš 2012 | |||||
24.05
17:00
Zvizdar
Šarbane
0
2
|
24.05.2015 17:00 | Zvizdar | 0 : 2 | Šarbane | |||||
24.05
OFK Paljuvi
Dokmir
5
4
|
24.05.2015 | OFK Paljuvi | 5 : 4 | Dokmir |
24.05
16:30
Šumadija
Šumadinac
3
8
|
24.05.2015 16:30 | Šumadija | 3 : 8 | Šumadinac | |||||
24.05
16:30
Beočić
Mladost
4
4
|
24.05.2015 16:30 | Beočić | 4 : 4 | Mladost |
24.05
17:00
Pobeda
Njegoš B
2
3
|
24.05.2015 17:00 | Pobeda | 2 : 3 | Njegoš B |
24.05
17:00
Rtanj
Napredak 1976
1
6
|
24.05.2015 17:00 | Rtanj | 1 : 6 | Napredak 1976 | |||||
24.05
17:00
Jedinstvo 1952
Sloboda 2013
2
5
|
24.05.2015 17:00 | Jedinstvo 1952 | 2 : 5 | Sloboda 2013 | |||||
24.05
17:00
Omladinac
Sloga
2
0
|
24.05.2015 17:00 | Omladinac | 2 : 0 | Sloga |
24.05
Baštovan
Vražogrnac
3
6
|
24.05.2015 | Baštovan | 3 : 6 | Vražogrnac | |||||
24.05
OFK Gnjila
Mladost (R)
2
1
|
24.05.2015 | OFK Gnjila | 2 : 1 | Mladost (R) | |||||
24.05
Garevina
Mladost (G)
4
3
|
24.05.2015 | Garevina | 4 : 3 | Mladost (G) |
24.05
16:30
Omladinac
Šumadija 1962
2
0
|
24.05.2015 16:30 | Omladinac | 2 : 0 | Šumadija 1962 | |||||
24.05
16:30
Napredak (M)
Ivanča
2
1
|
24.05.2015 16:30 | Napredak (M) | 2 : 1 | Ivanča | |||||
24.05
16:30
Šepšin
Napredak (D)
2
1
|
24.05.2015 16:30 | Šepšin | 2 : 1 | Napredak (D) | |||||
24.05
16:30
OFK Student
Borac
3
3
|
24.05.2015 16:30 | OFK Student | 3 : 3 | Borac |
24.05
17:30
Galeb
Sloga (K)
3
9
|
24.05.2015 17:30 | Galeb | 3 : 9 | Sloga (K) | |||||
24.05
17:30
Dobrava
Mrovska
5
0
|
24.05.2015 17:30 | Dobrava | 5 : 0 | Mrovska | |||||
24.05
17:30
Volujac
Radnički (K)
5
2
|
24.05.2015 17:30 | Volujac | 5 : 2 | Radnički (K) | |||||
24.05
17:30
Cerić
Mladost (Z)
5
0
|
24.05.2015 17:30 | Cerić | 5 : 0 | Mladost (Z) | |||||
24.05
17:30
Trešnjevka
Vlašić
1
4
|
24.05.2015 17:30 | Trešnjevka | 1 : 4 | Vlašić | |||||
24.05
17:30
Sloga Trgošped
Mladost (PP)
3
4
|
24.05.2015 17:30 | Sloga Trgošped | 3 : 4 | Mladost (PP) | |||||
24.05
17:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Pričinović
7
1
|
24.05.2015 17:30 | Vojvoda Stepa Stepanović | 7 : 1 | Pričinović | |||||
24.05
17:30
Jevremovac
Karađorđe
0
1
|
24.05.2015 17:30 | Jevremovac | 0 : 1 | Karađorđe |
24.05
17:30
Bratstvo
Radnički
3
2
|
24.05.2015 17:30 | Bratstvo | 3 : 2 | Radnički | |||||
24.05
17:30
Jezero
Jedinstvo
2
2
|
24.05.2015 17:30 | Jezero | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
24.05
17:30
Zabjelo
Cetinje
5
2
|
24.05.2015 17:30 | Zabjelo | 5 : 2 | Cetinje | |||||
24.05
17:30
Ibar
Kom
3
0
|
24.05.2015 17:30 | Ibar | 3 : 0 | Kom | |||||
24.05
17:30
Arsenal
Igalo
0
1
|
24.05.2015 17:30 | Arsenal | 0 : 1 | Igalo | |||||
24.05
17:30
Iskra
Dečić
1
0
|
24.05.2015 17:30 | Iskra | 1 : 0 | Dečić |
24.05
Budućnost Red Star
Čelik
3
2
|
24.05.2015 | Budućnost Red Star | 3 : 2 | Čelik | |||||
24.05
Sloboda
Jedinstvo
2
2
|
24.05.2015 | Sloboda | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
24.05
Bobetino Brdo
Borac
3
0
|
24.05.2015 | Bobetino Brdo | 3 : 0 | Borac | |||||
24.05
Stanovi
Zadrugar
1
4
|
24.05.2015 | Stanovi | 1 : 4 | Zadrugar |
24.05
17:00
Radnički (N)
Voždovac
0
0
|
24.05.2015 17:00 | Radnički (N) | 0 : 0 | Voždovac | |||||
24.05
17:00
Borac
Partizan
3
3
|
24.05.2015 17:00 | Borac | 3 : 3 | Partizan | |||||
24.05
17:00
Novi Pazar
Donji Srem
2
0
|
24.05.2015 17:00 | Novi Pazar | 2 : 0 | Donji Srem | |||||
24.05
17:00
Napredak
Rad
2
3
|
24.05.2015 17:00 | Napredak | 2 : 3 | Rad | |||||
24.05
17:00
Spartak
Čukarički
1
0
|
24.05.2015 17:00 | Spartak | 1 : 0 | Čukarički | |||||
24.05
17:00
Vojvodina
Radnički 1923
3
1
|
24.05.2015 17:00 | Vojvodina | 3 : 1 | Radnički 1923 | |||||
24.05
17:00
Jagodina
OFK Beograd
5
3
|
24.05.2015 17:00 | Jagodina | 5 : 3 | OFK Beograd | |||||
24.05
17:00
Crvena zvezda
Mladost
3
1
|
24.05.2015 17:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Mladost |
24.05
15:00
Šabac
Karađorđe
0
4
|
24.05.2015 15:00 | Šabac | 0 : 4 | Karađorđe |
24.05
17:00
Požarevac
Sloga Radnički
1
5
|
24.05.2015 17:00 | Požarevac | 1 : 5 | Sloga Radnički |
24.05
13:30
Čukarički
Napredak
1
1
|
24.05.2015 13:30 | Čukarički | 1 : 1 | Napredak | |||||
24.05
10:00
Partizan
Novi Pazar
0
0
|
24.05.2015 10:00 | Partizan | 0 : 0 | Novi Pazar |
24.05
12:30
Kabel
Donji Srem
0
6
|
24.05.2015 12:30 | Kabel | 0 : 6 | Donji Srem |
24.05
Moravac Orion
Timok
3
0
|
24.05.2015 | Moravac Orion | 3 : 0 | Timok |
24.05
10:00
Kolubara
Jedinstvo
1
1
|
24.05.2015 10:00 | Kolubara | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
24.05
11:00
Radnički (O)
Lokomotiva
1
3
|
24.05.2015 11:00 | Radnički (O) | 1 : 3 | Lokomotiva | |||||
24.05
12:00
Sinđelić
Brodarac 2
7
0
|
24.05.2015 12:00 | Sinđelić | 7 : 0 | Brodarac 2 | |||||
24.05
14:30
Žarkovo
Internacional
1
1
|
24.05.2015 14:30 | Žarkovo | 1 : 1 | Internacional | |||||
24.05
14:30
Voždovac
Policajac
1
0
|
24.05.2015 14:30 | Voždovac | 1 : 0 | Policajac | |||||
24.05
17:00
Bežanija
Radnički (NB)
0
0
|
24.05.2015 17:00 | Bežanija | 0 : 0 | Radnički (NB) |
24.05
10:00
Dolovo
C.zvezda
3
0
|
24.05.2015 10:00 | Dolovo | 3 : 0 | C.zvezda |
24.05
17:00
Slavija
Radnički (B)
3
0
|
24.05.2015 17:00 | Slavija | 3 : 0 | Radnički (B) |
24.05
10:00
Loznica
Mačva
0
2
|
24.05.2015 10:00 | Loznica | 0 : 2 | Mačva |
24.05
11:00
Čukarički
Napredak
2
1
|
24.05.2015 11:00 | Čukarički | 2 : 1 | Napredak | |||||
24.05
16:30
Vojvodina
Radnički 1923
2
0
|
24.05.2015 16:30 | Vojvodina | 2 : 0 | Radnički 1923 | |||||
24.05
11:00
Sloga
Spartak
2
5
|
24.05.2015 11:00 | Sloga | 2 : 5 | Spartak |
24.05
12:00
Dolina
Sloga
4
0
|
24.05.2015 12:00 | Dolina | 4 : 0 | Sloga |
24.05
Fenerbahče
Pazar Juniors 2011
0
3
|
24.05.2015 | Fenerbahče | 0 : 3 | Pazar Juniors 2011 |
24.05
12:00
Šabac
Železničar
3
0
|
24.05.2015 12:00 | Šabac | 3 : 0 | Železničar | |||||
24.05
10:00
Loznica
Jedinstvo
4
5
|
24.05.2015 10:00 | Loznica | 4 : 5 | Jedinstvo |
24.05
10:00
Balkan
Trudbenik
4
1
|
24.05.2015 10:00 | Balkan | 4 : 1 | Trudbenik | |||||
24.05
10:30
PKB
Zvezdara
2
3
|
24.05.2015 10:30 | PKB | 2 : 3 | Zvezdara | |||||
24.05
11:00
Komgrap
Brodarac1947
3
6
|
24.05.2015 11:00 | Komgrap | 3 : 6 | Brodarac1947 | |||||
24.05
17:00
Siti Sport Klub
PKB Kovilovo
1
4
|
24.05.2015 17:00 | Siti Sport Klub | 1 : 4 | PKB Kovilovo |
24.05
Dinamo
Palilulac
1
0
|
24.05.2015 | Dinamo | 1 : 0 | Palilulac |
24.05
10:00
IM Rakovica
Borac Ostružnica
2
1
|
24.05.2015 10:00 | IM Rakovica | 2 : 1 | Borac Ostružnica | |||||
24.05
10:00
Milenium
Radnički (O)
2
0
|
24.05.2015 10:00 | Milenium | 2 : 0 | Radnički (O) | |||||
24.05
10:00
Heroj 1925
Sinđelić 2012
11
1
|
24.05.2015 10:00 | Heroj 1925 | 11 : 1 | Sinđelić 2012 | |||||
24.05
15:00
IMT
Bežanija
3
2
|
24.05.2015 15:00 | IMT | 3 : 2 | Bežanija |
24.05
12:00
Železnik Lasta
Budućnost
2
1
|
24.05.2015 12:00 | Železnik Lasta | 2 : 1 | Budućnost | |||||
24.05
17:00
GSP Polet
IM Rakovica
2
0
|
24.05.2015 17:00 | GSP Polet | 2 : 0 | IM Rakovica |
24.05
10:00
TSC
Vršac
2
0
|
24.05.2015 10:00 | TSC | 2 : 0 | Vršac | |||||
24.05
10:00
Bačka 1901
Radnički (S)
0
5
|
24.05.2015 10:00 | Bačka 1901 | 0 : 5 | Radnički (S) | |||||
24.05
10:00
Vrbas
Mladost Bambi
4
0
|
24.05.2015 10:00 | Vrbas | 4 : 0 | Mladost Bambi |
24.05
11:00
Trstenik PPT
Kopernikus Železničar
|
24.05.2015 11:00 | Trstenik PPT | : | Kopernikus Železničar | |||||
24.05
11:00
Hajduk Veljko
Real
|
24.05.2015 11:00 | Hajduk Veljko | : | Real | |||||
24.05
11:00
SFS Borac
Dinamo
|
24.05.2015 11:00 | SFS Borac | : | Dinamo |
24.05
10:00
Slavija
AFK
4
4
|
24.05.2015 10:00 | Slavija | 4 : 4 | AFK | |||||
24.05
10:00
Čoka
Horgoš 1911
0
3
|
24.05.2015 10:00 | Čoka | 0 : 3 | Horgoš 1911 | |||||
24.05
10:00
Šampion
Potisje
3
1
|
24.05.2015 10:00 | Šampion | 3 : 1 | Potisje |
24.05
10:00
Ševac
Karaš (J)
1
7
|
24.05.2015 10:00 | Ševac | 1 : 7 | Karaš (J) | |||||
24.05
10:00
Polet
Vulturul
3
3
|
24.05.2015 10:00 | Polet | 3 : 3 | Vulturul |
24.05
10:00
Polet
Jugoslavija
1
4
|
24.05.2015 10:00 | Polet | 1 : 4 | Jugoslavija | |||||
24.05
11:00
Vojvodina
Stenli
9
4
|
24.05.2015 11:00 | Vojvodina | 9 : 4 | Stenli | |||||
24.05
10:30
Borac (P)
Proleter (M)
2
3
|
24.05.2015 10:30 | Borac (P) | 2 : 3 | Proleter (M) | |||||
24.05
10:00
Dolina
Spartak
3
0
|
24.05.2015 10:00 | Dolina | 3 : 0 | Spartak | |||||
24.05
13:00
Dinamo
Smederevo 1924
3
0
|
24.05.2015 13:00 | Dinamo | 3 : 0 | Smederevo 1924 |
24.05
10:00
Petar Urošev
Radnički (K)
3
6
|
24.05.2015 10:00 | Petar Urošev | 3 : 6 | Radnički (K) |
24.05
11:00
Mladost 2013
Jedinstvo 1945
1
4
|
24.05.2015 11:00 | Mladost 2013 | 1 : 4 | Jedinstvo 1945 |
24.05
Mokra Gora
Pazar Juniors
4
0
|
24.05.2015 | Mokra Gora | 4 : 0 | Pazar Juniors |
24.05
10:00
Senta
Spartak
0
6
|
24.05.2015 10:00 | Senta | 0 : 6 | Spartak |
24.05
10:00
Palilulac
Vinča
2
3
|
24.05.2015 10:00 | Palilulac | 2 : 3 | Vinča | |||||
24.05
13:00
Balkan
Lepušnica
7
0
|
24.05.2015 13:00 | Balkan | 7 : 0 | Lepušnica | |||||
24.05
17:30
Beograd 1929
PKB Kovilovo
1
1
|
24.05.2015 17:30 | Beograd 1929 | 1 : 1 | PKB Kovilovo |
24.05
12:00
Lokomotiva
Mladenovac
1
0
|
24.05.2015 12:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Mladenovac | |||||
24.05
13:00
Kolubara
Radnički
5
0
|
24.05.2015 13:00 | Kolubara | 5 : 0 | Radnički |
24.05
11:00
Mačva
AS-07
12
0
|
24.05.2015 11:00 | Mačva | 12 : 0 | AS-07 |
24.05
11:00
Jerina
Šumadija 1903
0
1
|
24.05.2015 11:00 | Jerina | 0 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
24.05
10:00
Požega
Trijumf
13
0
|
24.05.2015 10:00 | Požega | 13 : 0 | Trijumf |
24.05
10:00
Arena Su
Spartak '03
4
2
|
24.05.2015 10:00 | Arena Su | 4 : 2 | Spartak '03 | |||||
24.05
10:00
Tavankut
Čoka
2
1
|
24.05.2015 10:00 | Tavankut | 2 : 1 | Čoka |
24.05
Kolasin
Pazar Juniors
2
7
|
24.05.2015 | Kolasin | 2 : 7 | Pazar Juniors | |||||
24.05
Rudar
ND 2011
3
0
|
24.05.2015 | Rudar | 3 : 0 | ND 2011 | |||||
24.05
Sport Klub 99
Bane
1
0
|
24.05.2015 | Sport Klub 99 | 1 : 0 | Bane |
24.05
10:00
Teleoptik
Radnički Obrenovac
9
0
|
24.05.2015 10:00 | Teleoptik | 9 : 0 | Radnički Obrenovac |
24.05
13:00
Šumadinac
IMT
1
0
|
24.05.2015 13:00 | Šumadinac | 1 : 0 | IMT | |||||
24.05
12:00
Studentski Grad
Brodarac
2
2
|
24.05.2015 12:00 | Studentski Grad | 2 : 2 | Brodarac | |||||
24.05
10:00
Srem Jakovo
Zmaj 1953
1
1
|
24.05.2015 10:00 | Srem Jakovo | 1 : 1 | Zmaj 1953 | |||||
24.05
17:00
Fer Plej 06
Radnicki (NB)
9
1
|
24.05.2015 17:00 | Fer Plej 06 | 9 : 1 | Radnicki (NB) |
24.05
14:00
GSP Polet
Zvezdara
1
1
|
24.05.2015 14:00 | GSP Polet | 1 : 1 | Zvezdara | |||||
24.05
14:30
PKB Kovilovo
Torlak
3
0
|
24.05.2015 14:30 | PKB Kovilovo | 3 : 0 | Torlak |
24.05
10:00
Lokomotiva
Milenium
2
1
|
24.05.2015 10:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Milenium |
24.05
09:00
Obrenovac 1905
Sopot
0
5
|
24.05.2015 09:00 | Obrenovac 1905 | 0 : 5 | Sopot | |||||
24.05
10:00
Vinča
Zemun B
1
12
|
24.05.2015 10:00 | Vinča | 1 : 12 | Zemun B | |||||
24.05
11:00
Kosmaj
Boleč
1
0
|
24.05.2015 11:00 | Kosmaj | 1 : 0 | Boleč |
24.05
18:00
Novi Pazar
Beli andjeo
25
30
|
24.05.2015 18:00 | Novi Pazar | 25 : 30 | Beli andjeo | |||||
24.05
11:00
Knez Lazar
Arilje
26
28
|
24.05.2015 11:00 | Knez Lazar | 26 : 28 | Arilje |
24.05
17:00
Vrbas Karneks 2
Radnički (JT)
28
27
|
24.05.2015 17:00 | Vrbas Karneks 2 | 28 : 27 | Radnički (JT) | |||||
24.05
18:00
Crvenka II
Srem Sm
32
25
|
24.05.2015 18:00 | Crvenka II | 32 : 25 | Srem Sm |
24.05
19:00
Jedinstvo 1974
Prva Iskra Barič
32
29
|
24.05.2015 19:00 | Jedinstvo 1974 | 32 : 29 | Prva Iskra Barič | |||||
24.05
20:00
Umčari
Dorćol
10
0
|
24.05.2015 20:00 | Umčari | 10 : 0 | Dorćol |
24.05
19:00
Partizan
Metaloplastika
23
28
|
24.05.2015 19:00 | Partizan | 23 : 28 | Metaloplastika | |||||
24.05
19:00
Spartak Vojput
Radnički
25
25
|
24.05.2015 19:00 | Spartak Vojput | 25 : 25 | Radnički | |||||
24.05
19:00
Jugović
Vojvodina
24
27
|
24.05.2015 19:00 | Jugović | 24 : 27 | Vojvodina |
24.05
19:00
Požarevac
Kolubara
41
25
|
24.05.2015 19:00 | Požarevac | 41 : 25 | Kolubara | |||||
24.05
19:00
Planinka
Crvena Zvezda
24
18
|
24.05.2015 19:00 | Planinka | 24 : 18 | Crvena Zvezda | |||||
24.05
19:00
Železničar 1949
Rudar
23
18
|
24.05.2015 19:00 | Železničar 1949 | 23 : 18 | Rudar |
24.05
Topličanin
Mladost (NP)
28
29
|
24.05.2015 | Topličanin | 28 : 29 | Mladost (NP) |
24.05
Paraćin
Radan
18
29
|
24.05.2015 | Paraćin | 18 : 29 | Radan |
24.05
Heroj Polet
Zemun
22
14
|
24.05.2015 | Heroj Polet | 22 : 14 | Zemun | |||||
24.05
Soko
Novi Beograd
4
18
|
24.05.2015 | Soko | 4 : 18 | Novi Beograd |
24.05
Vojvodina
Rad Mozzart 2
38
10
|
24.05.2015 | Vojvodina | 38 : 10 | Rad Mozzart 2 |
24.05
Bears Sofija
Hawks Obrenovac
41
0
|
24.05.2015 | Bears Sofija | 41 : 0 | Hawks Obrenovac |