XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 511 utakmica za dan
Subota, 22 Novembar 2014

Fudbal

22.11.2014 17:00 Borac 0 : 0 Radnički (N)
22.11.2014 13:00 Voždovac 0 : 0 Novi Pazar
22.11.2014 13:00 Donji Srem 1 : 1 Spartak
22.11.2014 13:00 Rad 0 : 0 Vojvodina
22.11.2014 13:00 Radnički 1923 0 : 0 Crvena zvezda
22.11.2014 13:00 Metalac (GM) 1 : 0 Radnik
22.11.2014 13:00 Kolubara 2 : 1 Inđija
22.11.2014 13:00 Sloboda 1 : 0 Bačka (BP)
22.11.2014 13:00 Moravac Orion 0 : 0 Javor Matis
22.11.2014 13:00 Sloga (K) 2 : 1 Mačva
22.11.2014 13:00 BSK Borča 2 : 0 Sindjelić
22.11.2014 13:00 Bežanija 1 : 0 Jedinstvo Putevi
22.11.2014 13:00 GFK Jasenica 1911 1 : 1 Sloga (P)
22.11.2014 13:00 Zvižd 1 : 0 Bane
22.11.2014 13:00 Rudar 5 : 0 Jošanica
22.11.2014 13:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 2 Železničar
22.11.2014 13:00 Jedinstvo 2 : 0 Smederevo 1924
22.11.2014 13:00 Tabane 1970 3 : 2 Ozren
22.11.2014 13:00 Sloga 0 : 0 Radnički (S)
22.11.2014 13:00 Radnički (P) 4 : 0 Đerdap
22.11.2014 13:00 Timočanin 1 : 2 Timok
22.11.2014 13:00 Trstenik PPT 2 : 1 OFK Bor
22.11.2014 13:00 Radnički (NP) 6 : 1 Dinamo
22.11.2014 13:00 Bačka 1901 1 : 0 PIK Prigrevica
22.11.2014 13:00 Radnički (Š) 1 : 1 Vršac
22.11.2014 13:00 Cement 4 : 1 Tekstilac
22.11.2014 13:00 Banat 1 : 0 Senta
22.11.2014 13:00 Sloga 1 : 0 Radnički (S)
22.11.2014 13:00 ČSK Pivara 2 : 0 Dolina
22.11.2014 13:00 IMT 5 : 1 Srem
22.11.2014 13:00 Teleoptik 2 : 0 Hajduk
22.11.2014 11:00 GSP Polet 0 : 3 Zemun
22.11.2014 13:00 Trepča 2 : 0 Sloboda
22.11.2014 13:00 Mokra Gora 1 : 0 Orlovac
22.11.2014 13:00 Partizan 2 : 0 Metalac
22.11.2014 13:00 Omladinac 1 : 0 Tutin
22.11.2014 13:00 Sloga (B) 3 : 2 Šumadinac (B)
22.11.2014 13:00 Morava 5 : 0 Lepenica
22.11.2014 13:00 Sloga 1940 2 : 0 Sevojno
22.11.2014 13:00 Zlatibor 1 : 1 Jedinstvo 1945
22.11.2014 13:00 FAP 3 : 0 Radnički (V)
22.11.2014 13:00 Ribnica 2 : 0 Radjevac
22.11.2014 13:00 SFS Borac 2 : 2 Poljoprivrednik
22.11.2014 13:00 FUD 3 : 1 Kosanica
22.11.2014 13:00 Svrljig 3 : 2 Moravica
22.11.2014 13:00 Brestovac 1946 0 : 3 Bučje
22.11.2014 13:00 BSK Bogovina 3 : 0 Napredak
22.11.2014 13:00 Rudar (P) 1 : 1 Bukovik
22.11.2014 13:00 Dunav 11 : 0 Nemetali
22.11.2014 13:00 Rudar (B) 1 : 2 Pukovac
22.11.2014 13:00 Balkanski 6 : 1 Jablanica
22.11.2014 13:00 Jedinstvo (B) 1 : 1 Sloga
22.11.2014 13:00 Pusta Reka 1 : 0 Bobište
22.11.2014 13:00 SFK Morava 2 : 0 Sloboda
22.11.2014 13:00 SFK Moravac 1 : 3 Vlasina
22.11.2014 13:00 Kupinovo 3 : 1 Budućnost
22.11.2014 13:00 ŽSK 4 : 1 Sloga
22.11.2014 13:00 Jedinstvo (SP) 2 : 0 Crvena zvezda
22.11.2014 13:00 Jugović 4 : 0 Ljukovo
22.11.2014 13:00 Polet 1 : 0 ŽAK
22.11.2014 13:00 TSC 3 : 0 Zadrugar
22.11.2014 13:00 OFK Vrbas 0 : 3 Srbobran
22.11.2014 13:00 OFK Kikinda 0 : 0 Radnički (S)
22.11.2014 13:00 Budućnost 2 : 1 Crvena Zvezda (RS)
22.11.2014 13:00 Kozara 5 : 0 Sloga
22.11.2014 13:00 Jedinstvo (NB) 6 : 1 Sloboda
22.11.2014 13:00 Vršac United 1 : 1 Jedinstvo (BK)
22.11.2014 13:00 Balkan Mirijevo 7 : 5 Vrčin
22.11.2014 13:00 Radnički (NB) 1 : 2 Boleč
22.11.2014 13:00 Lokomotiva 0 : 1 Grafičar
22.11.2014 13:00 Sloboda 5 : 3 Sloga (D)
22.11.2014 13:00 Borac 5 : 1 Budućnost
22.11.2014 13:00 Spartak 1924 7 : 0 Kolubara
22.11.2014 13:00 Pepeljevac 3 : 1 Tešnjar
22.11.2014 13:00 Banjani 2 : 1 OFK Jabučje
22.11.2014 13:00 Gučevo 0 : 0 Mačva 2005
22.11.2014 13:00 Jadar 3 : 0 Lipolist
22.11.2014 13:00 Polet (SD) 5 : 0 Zadrugar (T)
22.11.2014 13:00 Đerdap 4 : 5 Mlava (ML)
22.11.2014 13:00 Jug Bogdan 3 : 1 Mladost 1982
22.11.2014 13:30 Vojvodina 2 : 0 Maglić
22.11.2014 13:30 Obilić 0 : 0 Proleter
22.11.2014 13:30 Bečej 1918 1 : 0 Mladost Radost
22.11.2014 13:30 Tvrdjava 4 : 2 Budućnost
22.11.2014 Rudar 0 : 3 Partizan
22.11.2014 1. Maj 2 : 0 Donji Petrovci
22.11.2014 13:00 Radnički 1905 4 : 0 Čoka
22.11.2014 13:00 Sloga 3 : 2 Krivaja
22.11.2014 13:00 Obilić 3 : 0 Panonija IM Topola
22.11.2014 13:30 BAK 1 : 0 Sloga (BNS)
22.11.2014 13:00 Begej 2 : 0 Borac
22.11.2014 13:00 Krajina 3 : 0 Bilećanin
22.11.2014 13:00 Naftagas 6 : 1 Napredak
22.11.2014 13:30 Koprijan 1975 1 : 3 Zaplanjac
22.11.2014 13:30 Rutevac 2 : 1 Palilula
22.11.2014 13:30 Malošište 8 : 0 Knežica
22.11.2014 13:30 Zemljoradnik 3 : 2 Naisus
22.11.2014 13:00 Budućnost 3 : 2 Železničar
22.11.2014 13:00 Umac 2 : 4 Vučje
22.11.2014 13:00 OFK Niš 0 : 0 Radnički 1936
22.11.2014 13:00 Aluminjum 2 : 3 Vrtište
22.11.2014 13:30 Malinik 1 : 0 OFK 019 Zaječar
22.11.2014 13:30 Rudar 1 : 1 Osnić
22.11.2014 13:30 Vratarnica 2 : 6 Midžor
22.11.2014 13:00 Levosoje Talenat 0 : 10 Ternoci
22.11.2014 13:00 Biljači 1 : 3 Vihor
22.11.2014 Železničar 1 : 2 Jedinstvo (M)
22.11.2014 Jedinstvo 2 : 1 Morava (G)
22.11.2014 Bratstvo 3 : 1 Lemind 1953
22.11.2014 13:00 Radnički Šabački 3 : 0 Budućnost
22.11.2014 13:00 Milicionar 3 : 0 Radnik
22.11.2014 13:00 Omladinac 5 : 0 Borac
22.11.2014 13:00 Centar 2 : 1 Fruškogorac
22.11.2014 13:00 Napredak 2012 2 : 1 Gredetin
22.11.2014 13:00 Pobeda 1976 3 : 0 Tempo
22.11.2014 13:00 Polet (V) 3 : 3 Jedinstvo GVD
22.11.2014 13:00 Tisa B 4 : 2 Horgoš 1911
22.11.2014 13:00 Crvena zvezda 0 : 3 Pobeda
22.11.2014 13:30 Napredak 1976 3 : 0 Rtanj
22.11.2014 13:30 Hajduk 0 : 3 Slemen
22.11.2014 13:30 Bukovik 1 : 1 Mladost
22.11.2014 13:00 Mladost (PP) 3 : 1 Dobrava
22.11.2014 13:00 Zlatica Taun 2 : 2 Železničar
22.11.2014 13:00 Radnik 2 : 1 Budućnost (L)
22.11.2014 13:00 OFK Gnjila 5 : 3 Mladost (G)
22.11.2014 13:00 Mogren 2 : 2 Berane
22.11.2014 13:00 Zeta 2 : 1 Grbalj
22.11.2014 13:00 Budućnost 2 : 0 Lovćen
22.11.2014 13:00 Sutjeska 0 : 0 Mladost
22.11.2014 13:00 OFK Petrovac 0 : 1 Mornar
22.11.2014 13:00 Bokelj 1 : 5 Rudar
22.11.2014 13:30 Zrinjski 0 : 0 Široki Brijeg
22.11.2014 13:30 Radnik 2 : 2 Olimpic
22.11.2014 13:30 Vitez 0 : 0 Travnik
22.11.2014 13:30 Sloboda 0 : 2 Sarajevo
22.11.2014 13:30 Zvijezda Gradačac 3 : 1 Mladost
22.11.2014 13:30 Borac 2 : 1 Velež
22.11.2014 10:00 Napredak 0 : 2 Jagodina
22.11.2014 11:00 OFK Beograd 2 : 2 Rad
22.11.2014 10:00 Čukarički 3 : 2 BSK Borča
22.11.2014 10:00 ČSK Pivara 4 : 0 Indeks
22.11.2014 10:00 ŽAK 1 : 2 Radnički (S)
22.11.2014 10:00 Banat 3 : 1 Vršac United
22.11.2014 10:00 Kabel 0 : 2 Radnički (NP)
22.11.2014 10:00 OFK Hajduk 1 : 0 Proleter (NS)
22.11.2014 10:00 Inđija 5 : 3 Radnički (SM)
22.11.2014 10:00 Proleter 2006 6 : 2 Donji Srem
22.11.2014 Jedinstvo 3 : 0 Timočanin (K)
22.11.2014 Timok 1 : 4 Radnički (P)
22.11.2014 Radnički (N) 2 : Borac
22.11.2014 Palilulac 0 : 2 Hajduk Veljko
22.11.2014 10:00 Internacional 2 : 0 BASK
22.11.2014 10:00 Bežanija 2 : 0 Radnički (O)
22.11.2014 12:30 Zemun 3 : 2 Kolubara
22.11.2014 13:00 Mladenovac 1 : 0 Žarkovo
22.11.2014 17:30 Brodarac 2 1 : 1 Jedinstvo
22.11.2014 Jošanica ND 2011 0 : 6 Rudar (KM)
22.11.2014 11:30 Proleter 4 : 3 Kulpin
22.11.2014 11:30 Vojvodina 3 : 0 Maglić
22.11.2014 11:30 Obilić 7 : 2 Proleter
22.11.2014 11:30 Bečej 0 : 0 Mladost Radost
22.11.2014 Tvrđava 6 : 0 Budućnost
22.11.2014 Jedinstvo 4 : 0 Dečić
22.11.2014 Bratstvo 1 : 0 Ibar
22.11.2014 12:00 Napredak 4 : 1 Jagodina
22.11.2014 14:00 OFK Beograd 2 : 1 Rad
22.11.2014 13:00 Radnički (N) 1 : 2 Teleoptik
22.11.2014 09:30 Borac 0 : 1 Radnički 1923
22.11.2014 12:00 Indeks 1 : 1 TSC
22.11.2014 12:00 Vrbas 0 : 2 Bačka (BP)
22.11.2014 12:00 Kikinda 0 : 0 Inđija
22.11.2014 12:00 Bečej 1918 1 : 0 OFK Hajduk
22.11.2014 12:00 Bačka 1901 1 : 2 Mladost Bambi
22.11.2014 12:00 Vršac 1 : 0 Proleter 2006
22.11.2014 12:00 Radnički (S) 1 : 1 Novi Sad
22.11.2014 12:30 PKB 5 : 0 Komgrap
22.11.2014 Jagodina 2 4 : 0 Bor
22.11.2014 13:00 Timok 3 : 1 Radnički P
22.11.2014 Radnički (N) 2 : Kruševac
22.11.2014 Napredak 4 : 1 Moravac Orion
22.11.2014 Palilulac 1 : 0 Hajduk Veljko
22.11.2014 Nacional 0 : 1 Real Niš
22.11.2014 11:00 Topličanin 1 : 0 Dinamo
22.11.2014 09:00 Železnik Lasta 0 : 9 IM Rakovica
22.11.2014 12:30 Radnički (O) 11 : 0 Sinđelić 2012
22.11.2014 12:30 Zmaj 1953 3 : 0 Budućnost (D)
22.11.2014 13:00 Bežanija 0 : 2 BSK 1925
22.11.2014 09:30 Borac Ostružnica 0 : 0 Novi Beograd
22.11.2014 10:00 Baćevac 1 : 6 Heroj 1925
22.11.2014 11:00 IMT 3 : 0 Srem
22.11.2014 10:00 Budućnost 0 : 9 Srem
22.11.2014 15:00 Brodarac 1947 10 : 1 IMT
22.11.2014 10:00 Indeks 2 : 0 TSC
22.11.2014 10:00 FK Vojvodina 2 : 1 Spartak
22.11.2014 10:00 Vrbas 1 : 4 Bačka (BP)
22.11.2014 10:00 Kikinda 1 : 0 Inđija
22.11.2014 10:00 Bečej 1918 0 : 8 OFK Hajduk
22.11.2014 10:00 Bačka 1901 0 : 0 Mladost Bambi
22.11.2014 10:00 Vršac 0 : 1 Proleter 2006
22.11.2014 10:00 Radnički (S) 2 : 0 Novi Sad
22.11.2014 11:00 Jagodina 5 : 0 Timočanin
22.11.2014 11:00 Bor : Radnički (P)
22.11.2014 11:00 Kopernikus Železničar 2 : 6 SFS Borac
22.11.2014 13:00 Jugoslavija 1 : 3 Stenli
22.11.2014 10:00 Napredak 10 : 0 Budućnost
22.11.2014 10:00 Plana 3 : 0 Železničar
22.11.2014 14:00 Granit 2 : 4 Rudar (KM)
22.11.2014 OFK Nacional AG 0 : 3 Rudar (KM)
22.11.2014 10:00 Mladost : Jedinstvo
22.11.2014 10:00 OFK Atletiko 2 : 0 Donjošorac
22.11.2014 10:00 POFK Savacium 9 : 2 Borac
22.11.2014 10:00 Radnički : Lipolist
22.11.2014 09:00 Vinča 2 : 2 PKB
22.11.2014 09:00 Lepušnica 2 : 3 Crvena Zvezda MML
22.11.2014 10:00 Trudbenik 1 : 2 Balkan
22.11.2014 12:00 PKB Kovilovo 4 : 2 Hajduk
22.11.2014 13:00 Internacional 4 : 2 Palilulac
22.11.2014 13:30 Sinđelić 2 : 0 Beograd 1929
22.11.2014 Sindjelić 2012 0 : 10 BSK 1925
22.11.2014 Radnicki (NB) 4 : 3 Šumadinac
22.11.2014 10:00 Institut 3 : 0 IMT
22.11.2014 Brodarac 8 : 1 Budućnost (D)
22.11.2014 Srem Jakovo 2 : 3 Dominus
22.11.2014 Zmaj 1953 6 : 0 Milutinac
22.11.2014 Tempo 0 : 0 Studentski Grad
22.11.2014 Ada 0 : 3 Fer Plej 06
22.11.2014 Torlak 0 : 3 Internacional
22.11.2014 Zvezdara 1 : 3 Poštar
22.11.2014 Atakante 2 : 3 Banja
22.11.2014 Balkan 2 : 1 PKB Kovilovo
22.11.2014 OLE 6 : 1 GSP Polet
22.11.2014 Zmajevi 2 : 2 Hajduk
22.11.2014 Lepušnica 1 : 1 Crvena Zvezda MML

Košarka

22.11.2014 19:00 Budućnost VOLI 76 : 61 Union Olimpija
22.11.2014 17:00 Szolnoki Olaj 82 : 81 Zadar
22.11.2014 17:00 Krka 72 : 80 Mega Leks
22.11.2014 21:00 Metalac Farmakom 81 : 54 Levski Sofija
22.11.2014 21:00 Igokea 61 : 76 MZT Skopje
22.11.2014 19:00 Borac 73 : 66 Smederevo 1953
22.11.2014 19:30 OKK Beograd 95 : 89 Vršac Swisslion
22.11.2014 20:00 Napredak Rubin 80 : 78 Tamiš
22.11.2014 17:00 Zdravlje Leskovac 89 : 62 Morava
22.11.2014 19:00 Plana 91 : 85 Pirot
22.11.2014 18:00 Mladost Admiral 74 : 62 Vojvodina
22.11.2014 19:00 Sloboda 87 : 59 Meridiana
22.11.2014 20:00 Proleter Naftagas 93 : 72 Napredak Maksi Ko
22.11.2014 20:00 Srem 88 : 87 Mladost (SP)
22.11.2014 14:00 M015 74 : 78 Radnički VA Bodža
22.11.2014 18:30 Vladimirci 81 : 68 Čačak 94
22.11.2014 15:00 Trepča 98 : 54 Sloga (PM)
22.11.2014 18:00 Studenica 70 : 85 Zekas 75
22.11.2014 15:20 Zvezda 64 : 84 Barajevo
22.11.2014 10:30 Kadet 90 : 64 Sivac
22.11.2014 17:00 Feniks 69 : 86 Budućnost
22.11.2014 12:30 Mladost Veternik 61 : 75 Crvenka Dunav
22.11.2014 20:00 Kikinda 74 : 57 SO Koš
22.11.2014 19:00 Karađorđevo 68 : 79 Vojvodina NM
22.11.2014 18:00 Vojka 92 : 72 Družina Kozlovac
22.11.2014 17:00 Nova Pazova 94 : 58 LSK
22.11.2014 15:30 Kris Kros 87 : 68 Jadran
22.11.2014 18:30 Radnički 109 : 50 Pink
22.11.2014 15:30 Partizan 69 : 91 Dinamo
22.11.2014 20:00 Đerdap 82 : 80 Negotin
22.11.2014 20:30 Zone Boys 64 : 49 Zicer
22.11.2014 14:00 Radnički 1950 65 : 71 Zlatar
22.11.2014 20:15 Sloga (P) 65 : 80 Priboj
22.11.2014 20:00 Šabac 83 : 65 Student BB
22.11.2014 18:00 Zlatibor 102 : 70 Polet
22.11.2014 12:30 Zemun 108 : 87 Umka 2009
22.11.2014 18:20 Astra 63 : 93 Borac
22.11.2014 19:15 BASK 60 : 91 BKK Radnički
22.11.2014 17:00 BNS 69 : 61 Hajduk
22.11.2014 14:30 Futog MD Tupanjac 83 : 69 Ruma
22.11.2014 19:00 Odžaci 88 : 81 Jedinstvo
22.11.2014 17:00 Vrbas 78 : 80 Dunav
22.11.2014 16:00 Jug 78 : 76 Kuršumlija
22.11.2014 18:30 OKK Junior 67 : 80 Niš Fair playy
22.11.2014 20:00 Bor RTB 99 : 105 Prokuplje
22.11.2014 17:00 Ibar 74 : 65 ABS Primorje
22.11.2014 18:00 Lovćen 87 : 82 Zeta 2011
22.11.2014 18:00 Jedinstvo 70 : 75 Danilovgrad
22.11.2014 18:00 Mornar 80 : 82 Ulcinj
22.11.2014 19:05 Teodo 65 : 50 Sutjeska
22.11.2014 17:00 Šumadija 71 : 53 Srbobran
22.11.2014 18:30 Radivoj Korać 103 : 74 Vojvodina
22.11.2014 19:00 Partizan 81 : 64 Spartak
22.11.2014 18:00 Bor 80 : 70 Radnički
22.11.2014 14:00 Radnik 67 : 58 Topličanin 2012
22.11.2014 15:00 Nikolić Akademija 0 : 20 Student Radnički
22.11.2014 18:00 Stara Pazova 59 : 86 Titel
22.11.2014 Kovin 79 : 107 Novosadska ŽKA
22.11.2014 14:00 Ljubovija 76 : 57 Mileševac
22.11.2014 18:00 Orlovi 95 : 44 Bugojno
22.11.2014 18:00 RMU Banovići 31 : 71 Brčanka
22.11.2014 16:00 Budućnost 86 : 58 Nikšić 1995
22.11.2014 Plej 2 75 : 51 Novi Pazar 2012
22.11.2014 Sjenica 62 : 18 Stari Ras
22.11.2014 Plej 1 69 : 44 Bane
22.11.2014 Mašinac 88 : 93 Polet
22.11.2014 Kings 59 : 63 Goč

Odbojka

22.11.2014 16:00 Partizan 3 : 1 Đerdap
22.11.2014 19:00 Inđija 0 : 3 Vojvodina NS Seme
22.11.2014 19:00 Mladi radnik 0 : 3 Crvena Zvezda
22.11.2014 19:00 Novi Pazar-Junior 3 : 0 Ribnica
22.11.2014 19:00 Spartak 3 : 1 Radnički
22.11.2014 19:00 VA 014 3 : 2 Jedinstvo
22.11.2014 19:00 Klek Srbijašume 3 : 0 Borac
22.11.2014 19:00 Domaljevac 3 : 0 Modriča Optima
22.11.2014 16:00 Borac m:tel 3 : 2 Gacko
22.11.2014 18:00 Ilijaš 3 : 0 Bosna
22.11.2014 16:00 Radnik 3 : 2 Jedinstvo
22.11.2014 18:00 Kakanj 78 3 : 1 Mladost
22.11.2014 17:00 Tempo 0 : 3 Student
22.11.2014 19:00 Maglić 0 : 3 Ljubinje
22.11.2014 19:00 Majevica 0 : 3 Crvena zvijezda
22.11.2014 15:30 Drina 3 : 1 Gradiška
22.11.2014 17:00 Metalac Takovo 3 : 2 Gračac
22.11.2014 15:00 Antena 2 : 3 Partizan
22.11.2014 13:30 Milenijum 3 : 0 Vranje
22.11.2014 14:00 Timok 3 : 2 Hajduk Veljko
22.11.2014 20:00 Mladost 1 : 3 Bavanište
22.11.2014 20:00 Dunav Volley 3 : 0 Stražilovo
22.11.2014 17:00 Srem Iton 0 : 3 Vrbas
22.11.2014 14:00 Šumadija 2 : 3 Obrenovac
22.11.2014 20:00 Jedinstvo (MZ) 0 : 3 Mladenovac
22.11.2014 19:00 Rudar 3 : 0 Loznica
22.11.2014 19:30 Karađorđe 3 : 2 Jedinstvo (K)
22.11.2014 18:00 Partizan 3 : 1 Vojvodina 3
22.11.2014 19:00 Maglić 1953 3 : 0 Botafogo
22.11.2014 13:00 Morava 0 : 3 Surdulica
22.11.2014 17:30 Topličanin 2 0 : 3 MOK Topličanin 97
22.11.2014 14:00 Kikinda 3 : 1 Mladost
22.11.2014 20:00 Pirot 3 : 0 Ozren
22.11.2014 20:00 Kraguj 3 : 0 Dinamo
22.11.2014 19:00 Vizura 3 : 0 Radnički Beograd
22.11.2014 19:00 Železničar 1 : 3 Jedinstvo
22.11.2014 18:00 Radnički 0 : 3 Jedinstvo
22.11.2014 17:00 Ekonomac 2 : 3 Jagodina
22.11.2014 20:00 Beograd 0 : 3 MD Zrenjanin
22.11.2014 19:00 Crnokosa Artos 1 : 3 Klek Srbijašume
22.11.2014 20:00 Eaton Srem Tempo 3 : 0 Valjevo
22.11.2014 19:00 Radnik 3 : 1 Modriča
22.11.2014 19:00 BL Volley 2 : 3 Sloboda Tuzlafarm
22.11.2014 18:00 HE na Drini 0 : 3 Kula Gradačac
22.11.2014 18:00 Gacko 2 : 3 Bihać Preminger
22.11.2014 18:00 Glasinac 3 : 0 Stakorina
22.11.2014 16:00 Maglić 3 : 2 Crvena zvijezda
22.11.2014 17:00 Hercegovac 3 : 2 Slavija
22.11.2014 14:00 Pliva 3 : 1 Prijedor
22.11.2014 16:00 Kotor Varoš 1 : 3 Nikos Kambera
22.11.2014 17:00 Tutin 1 : 3 Gimnazijalac
22.11.2014 14:00 Tara 0 : 3 Putevi Trendteks
22.11.2014 17:00 Ivanjica 3 : 1 Sloboda S
22.11.2014 17:00 Borac 3 : 0 Tajm
22.11.2014 18:00 Majdanpek FBC 3 : 2 Student
22.11.2014 15:30 Milenijum 3 : 2 Vranje
22.11.2014 16:00 Leskovac 98 3 : 0 Hajduk Veljko
22.11.2014 18:00 Bor 3 : 0 Kuršumlija
22.11.2014 20:00 FOK 0 : 3 Jedinstvo 2
22.11.2014 17:00 Kikinda 1 : 3 Vršac
22.11.2014 17:00 Lazarevac 1 : 3 As
22.11.2014 14:30 Imlek 3 : 0 Mladi Radnik
22.11.2014 18:00 Poštar 064 0 : 3 Smederevo
22.11.2014 20:30 Sterija 3 : 0 Šumadija
22.11.2014 13:00 Napredak 037 0 : 3 Župa
22.11.2014 14:30 Borac 2 0 : 3 Arilje
22.11.2014 18:00 Paraćin 3 : 0 Ravno
22.11.2014 12:00 Rudar 3 : 1 Mladi Radnik 2
22.11.2014 13:45 Tehničar 3 : 0 Smederevo 2
22.11.2014 14:00 Plana 0 : 3 Carina
22.11.2014 13:00 Zaslon 3 : 0 Jedinstvo
22.11.2014 18:00 Osečina 3 : 1 Proleter
22.11.2014 15:00 Srbijanka 014 3 : 0 Park 015
22.11.2014 17:00 Mali Zvornik 3 : 0 Tamnava Voćar
22.11.2014 12:00 VST 3 : 0 BiT
22.11.2014 16:30 Čemp 07 1 : 3 Grbić
22.11.2014 18:00 Partizan 3 : 0 NS Tim
22.11.2014 15:45 Futog vest 1 : 3 Žabalj Volej
22.11.2014 16:00 Bečej 0 : 3 Sutjeska
22.11.2014 14:30 Apatin 0 : 3 CVS
22.11.2014 14:00 KI 0230 3 : 0 Proleter
22.11.2014 17:00 Maks 3 : 0 Beočin Metal
22.11.2014 15:00 Mladost 3 : 0 Trijumf 2013
22.11.2014 17:00 Leskovac 98 2 1 : 3 Surdulica
22.11.2014 14:00 Topličanin 3 : 0 Panda
22.11.2014 13:00 Ozren 3 : 0 Bor II
22.11.2014 11:00 Kralj 1 : 3 Pionir
22.11.2014 12:30 Mladenovac 1 : 3 Lucky Star
22.11.2014 16:00 Zvezda NP 1 : 3 Vizura 2
22.11.2014 20:00 Dunav 0 : 3 Blok-aut
22.11.2014 14:00 Pirot 3 : 0 Caribrod
22.11.2014 Crnjanski 3 : 0 Roda 2
22.11.2014 Resnik 1 : 3 21. maj
22.11.2014 Obrenovac 3 : 1 Volleyland
22.11.2014 Fenix Čukarički 3 : 0 Avala
22.11.2014 19:00 Volejbol 2000 0 : 3 Libero
22.11.2014 10:30 Dunav Volej 3 : 0 Turija
22.11.2014 10:30 Smeč 1 : 3 Slavija
22.11.2014 14:30 Štrand Volej 3 : 1 SK Volej
22.11.2014 19:00 Fortuna 3 : 1 NS Volej
22.11.2014 10:00 Prvi Tempo 1 : 3 Eaton Srem Tempo 4
22.11.2014 17:00 Partizan 1 : 3 Tempo
22.11.2014 16:00 Jedinstvo 3 : 1 Soko
22.11.2014 17:00 Panonija 2 : 3 Zlatica
22.11.2014 14:00 Boom Volley 3 : 1 NIS Spartak 3
22.11.2014 16:00 Čoka 3 : 0 Topola

Rukomet

22.11.2014 19:00 Spartak Vojput 29 : 23 Crvena Zvezda
22.11.2014 18:30 PKB 25 : 34 Zlatar
22.11.2014 17:00 Napredak 39 : 30 Jagodina
22.11.2014 19:00 Dinamo 33 : 28 Crvenka Jaffa
22.11.2014 18:00 Sloga 27 : 23 Metalac
22.11.2014 19:00 Crvena Zvezda 28 : 34 Morava
22.11.2014 19:00 Vrbas 33 : 26 Mokra Gora
22.11.2014 18:00 Jastrebac 27 : 26 Dubočica 54
22.11.2014 19:00 ORK Vlasotince 32 : 35 Hajduk Veljko
22.11.2014 18:00 Hercegovina 37 : 35 Metalac
22.11.2014 20:00 Nova Pazova 22 : 30 Inđija
22.11.2014 19:00 Jedinstvo 28 : 28 Lavovi BP
22.11.2014 18:00 Apatin 29 : 28 Banatski Karlovac
22.11.2014 18:00 Loznica 18 : 28 Obilić
22.11.2014 20:30 Novi Beograd 30 : 29 Sindjelić
22.11.2014 19:00 Beli andjeo 25 : 36 Šamot 65
22.11.2014 19:00 Radnički 1958 :
22.11.2014 19:00 Kljajićevo 21 : 25 Jabuka
22.11.2014 20:00 Radnički 26 : 27 Ub
22.11.2014 14:30 Prva Iskra Barič 23 : 29 Zemun 1957
22.11.2014 Dorćol : Kosmaj
22.11.2014 15:00 Rembas 28 : 33 Radnički
22.11.2014 16:00 Majdanpek 35 : 29 Paraćin
22.11.2014 Rtanj : Mladost 1949 2
22.11.2014 20:00 Rudar 39 : 21 Brestovac
22.11.2014 16:00 Bane 0 : 10 Metalac
22.11.2014 Župa 54 2 : Knez Lazar 2
22.11.2014 16:00 Sjenica 29 : 22 Atenica
22.11.2014 Dolovo : Banatski Karlovac
22.11.2014 20:30 Vojka 23 : 32 Beočin
22.11.2014 18:30 ŽSK 2 26 : 27 Putinci
22.11.2014 13:00 Eret : Slavija
22.11.2014 19:00 Konjuh 28 : 17 Zrinjski
22.11.2014 19:00 Vogošća 24 : 27 Derventa
22.11.2014 20:00 Čelik 33 : 24 Krivaja
22.11.2014 19:00 Prijedor 38 : 23 Bosna (V)
22.11.2014 19:00 Lokomotiva 22 : 38 Izviđač
22.11.2014 18:00 Hercegovac 23 : 40 Čelinac
22.11.2014 18:00 Kotor Varoš 24 : 23 Slavija
22.11.2014 18:00 Teslić 26 : 21 Leotar
22.11.2014 18:00 Mladost 26 : 33 Golić Šarić
22.11.2014 19:00 Radnički (S) 24 : 22 Medicinar
22.11.2014 18:00 Lokomotiva 18 : 22 Ilidža
22.11.2014 17:00 Mira 22 : 23 Izviđač
22.11.2014 16:00 Borac 24 : 38 Zrinjski
22.11.2014 17:00 Katarina : Vrbas
22.11.2014 19:00 Krivaja 39 : 29 Goražde
22.11.2014 16:30 Bihać 21 : 41 Grude
22.11.2014 15:30 Požarevac 33 : 24 Radnički
22.11.2014 18:00 Sloga 34 : 27 ORK Beograd
22.11.2014 18:00 Kučevo 38 : 23 Loznica grad
22.11.2014 18:00 Halas Jožef 25 : 28 Temerin
22.11.2014 17:00 Ravangrad 20 : 47 Radnički
22.11.2014 17:00 Župa 28 : 17 Košutnjak
22.11.2014 20:00 Rtanj 21 : 25 Vranje
22.11.2014 19:00 Knjaževac 25 : 28 Topličanin
22.11.2014 18:00 Pirot 39 : 8 Jagodina 2
22.11.2014 16:00 Bor RTB 38 : 14 Đerdap
22.11.2014 17:00 Jedinstvo 25 : 25 Laki
22.11.2014 19:00 Partizan 22 : 23 Mladost
22.11.2014 15:30 Miletić 18 : 32 Želja
22.11.2014 Niška Banja 23 : 23 Radan
22.11.2014 Paraćin 14 : 18 Dubočica
22.11.2014 Vlasotince 16 : 28 Naisa 2
22.11.2014 Remesiana 25 : 26 Jastrebac
22.11.2014 Morava Han 32 : 22 Aleksinac
22.11.2014 12:00 Mladost 2 35 : 11 Deronje
22.11.2014 Odžaci : Eret

Vaterpolo

22.11.2014 19:00 Jadran ST 4 : 18 Primorje EB
22.11.2014 19:00 AVK Branik 5 : 26 HAVK Mladost
22.11.2014 19:00 Jug CO 14 : 5 Mornar BS
22.11.2014 18:00 Medveščak 7 : 7 Jadran HN
22.11.2014 Senta 23 : 1 Stari Grad
22.11.2014 Crvena zvezda 11 : 5 Taš 2000
22.11.2014 Vračar 8 : 4 Partizan

Futsal

22.11.2014 19:30 Bečej 2 : 4 Mungosi
22.11.2014 20:30 Kalča 3 : 3 Vinter sport
22.11.2014 18:00 Leotar 6 : 2 Nevesinje
22.11.2014 19:00 Čelinac 3 : 4 Kaskada
22.11.2014 18:30 Seljak 3 : 5 Zrinjski
22.11.2014 18:00 Sokrates 2 : 1 Mostar Stari Grad
22.11.2014 18:00 Tango 2 : 3 Centar
22.11.2014 17:00 Bosna Kompred 3 : 7 Brotnjo
22.11.2014 19:30 Obilić 3 : 9 Derventa
22.11.2014 18:30 Brod 4 : 2 Mladost
22.11.2014 19:00 As 8 : 6 Pirot
22.11.2014 21:00 Viking 4 : 5 Forum
22.11.2014 Bellatores : Požarevac
22.11.2014 17:00 Kareli 6 : 3 Bajina Bašta
22.11.2014 20:00 Apa Futsal : Kepa 9
22.11.2014 18:15 Telep 5 : 4 TFK
22.11.2014 21:00 Sombor : BSK
22.11.2014 Rota 3 : 5 Gurgusovac

FFA

22.11.2014 Vršac "B" 2 : 11 Vulturul
22.11.2014 OFK Pavliš 1 : 18 OFK Banat "A"
22.11.2014 Vulturul Devojčice 2 : 13 Vršac "A"
22.11.2014 13:30 Dribling A 7 : 1 Dribling B
22.11.2014 09:40 KMF Chempions A 6 : 0 Dribling B
22.11.2014 09:30 Dribling A 3 : 0 Đurđin
22.11.2014 09:00 Đurđin 5 : 1 Dribling B
22.11.2014 09:40 KMF Chempions A 4 : 1 Đurđin
22.11.2014 19:00 Soko 3 : 6 Durlan City B
22.11.2014 09:00 Subotica B 2 : 1 Dribling A
22.11.2014 09:00 Dribling B 3 : 1 Subotica A

Hokej

22.11.2014 18:00 Tisza Volán 2 : 3 Partizan
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.