XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 357 utakmica za dan
Nedelja, 20 Novembar 2011

Fudbal

20.11.2011 13:00 Hajduk 1 : 0 Novi Pazar
20.11.2011 13:00 Rad 1 : 1 BSK Borča
20.11.2011 13:00 Srem 2 : 1 Mladi radnik
20.11.2011 13:00 Proleter 2 : 0 Napredak
20.11.2011 13:00 Kolubara 1 : 2 Novi Sad
20.11.2011 13:00 Radnički Stobeks 0 : 1 Šumadija
20.11.2011 13:00 Partizan (BB) 1 : 2 Mačva
20.11.2011 13:00 Sloboda (Č) 2 : 1 Sloga (P)
20.11.2011 11:00 Polet (Lj) 2 : 2 Jedinstvo
20.11.2011 13:30 Radnički (P) 1 : 3 Sloga
20.11.2011 13:30 Timok 1 : 0 Borac (B)
20.11.2011 11:00 Car Konstantin 2 : 1 Balkanski
20.11.2011 13:30 Kopaonik 2 : 2 Radnik
20.11.2011 13:30 Dinamo 2 : 1 Trstenik PPT
20.11.2011 13:00 Dunav 1 : 1 ČSK Pivara
20.11.2011 11:00 Žarkovo 1 : 0 Beograd
20.11.2011 13:00 Sopot 1 : 0 Šumadija
20.11.2011 13:00 Kovačevac 0 : 2 Slavija
20.11.2011 13:00 Radnički (O) 2 : 0 PKB
20.11.2011 13:00 Srem (J) 3 : 1 BASK
20.11.2011 11:00 Hajduk 1 : 1 Sindjelić
20.11.2011 13:00 Vodojaža 3 : 4 Polet (T)
20.11.2011 13:00 Bane 3 : 0 Orlovac
20.11.2011 11:00 Šumadija 1903 3 : 1 Metalac
20.11.2011 13:00 Tutin 1 : 0 Omladinac
20.11.2011 13:00 Homoljac 2 : 1 Gruža
20.11.2011 13:00 Šumadinac 5 : 2 Vrbovac
20.11.2011 13:00 Borac (VL) 1 : 3 Seljak
20.11.2011 13:00 Zvižd 3 : 2 Sloga (B)
20.11.2011 13:00 Borac (Ž) 1 : 0 Morava
20.11.2011 13:00 Mladi radnik 2 : 1 Železničar
20.11.2011 13:00 Sloga (D) 3 : 2 Obilić
20.11.2011 13:00 Drina 1 : 0 Polimlje
20.11.2011 13:00 Sloga (S) 3 : 1 Ribnica
20.11.2011 13:00 Zadrugar 0 : 0 Krušik
20.11.2011 13:00 Miloš Pocerac 2 : 1 Radnički
20.11.2011 13:00 Zlatibor 3 : 1 Sevojno
20.11.2011 13:30 Rudar Alpos 6 : 1 Kosanica
20.11.2011 13:30 Pukovac 3 : 1 Pusta Reka
20.11.2011 13:30 Zloćudovo 3 : 0 Morava
20.11.2011 13:30 Moravica 0 : 3 Dubočica 1923
20.11.2011 13:30 Omladinac 4 : 1 BSK Bujanovac
20.11.2011 13:30 Moravac Orion (M) 4 : 1 SFK Moravac (P)
20.11.2011 13:30 Zaplanjac 2 : 1 Palilulac
20.11.2011 13:30 Rembas 1 : 2 Kablovi
20.11.2011 13:30 Pepeljevac 3 : 2 Juhor
20.11.2011 13:30 Slatina 0 : 3 Napredak
20.11.2011 13:30 Majdanpek 2 : 1 Župa
20.11.2011 13:00 Bačka 1901 2 : 2 Kolonija
20.11.2011 13:00 Borac 2 : 0 Sloboda
20.11.2011 13:00 Bačka (P) 3 : 1 Radnički (Z)
20.11.2011 13:00 Budućnost (M) 1 : 3 Borac (NS)
20.11.2011 13:00 Mladost (T) 3 : 1 Sloga (E)
20.11.2011 13:00 Bulbulderac 1 : 2 Turbina
20.11.2011 10:00 Radnički (R) 1 : 1 Grafičar
20.11.2011 10:00 Železničar 2 : 1 Železnik Lavovi
20.11.2011 13:00 Budućnost (D) 1 : 0 Sremčica
20.11.2011 13:00 Resnik 3 : 1 Borac (O)
20.11.2011 13:00 Azbest 1 : 6 Sušica
20.11.2011 13:00 Erdoglija 1931 0 : 1 Maršić
20.11.2011 13:00 Budućnost 2 : 3 Seljak
20.11.2011 13:00 Šumadija 0 : 1 Slavija
20.11.2011 13:00 Vinogradi DB 1 : 1 Sloga D
20.11.2011 13:00 Jedinstvo 3 : 0 Sloga L
20.11.2011 13:00 Kolonija 2 : 1 Arsenal
20.11.2011 13:00 Brezak 0 : 2 Omladinac
20.11.2011 13:00 Dragačevo 1 : 2 Jedinstvo (K)
20.11.2011 13:00 Vujan 2 : 0 Morava
20.11.2011 13:00 Šumadija 2 : 0 Napredak
20.11.2011 13:00 Prilike 1 : 1 Donja Vrbava
20.11.2011 13:00 Jedinstvo (GG) 1 : 2 Rudar
20.11.2011 Omladinac 1 : 0 Budućnost
20.11.2011 Osipaonica 4 : 3 Jedinstvo
20.11.2011 Cerovac 3 : 0 Sloga
20.11.2011 Radnik 1 : 2 Udarnik
20.11.2011 Bresje Superior 3 : 3 Borac
20.11.2011 Sloboda 3 : 0 Selevac
20.11.2011 13:00 Mladost 2 : 0 Dragoš
20.11.2011 13:00 Sloga K 2 : 1 Mlava
20.11.2011 13:00 Integral 3 : 1 Mladi Borac
20.11.2011 13:00 Vihor 3 : 2 Šapine
20.11.2011 13:00 Crni Vrh 6 : 4 Železničar
20.11.2011 13:00 Sloga B 1 : 0 Omladinac
20.11.2011 13:00 Antimon 4 : 3 Mladost (P)
20.11.2011 13:00 Mladost (DD) 4 : 1 Napredak
20.11.2011 13:00 Radjevac 7 : 1 Sindjelić
20.11.2011 13:00 ZSK 2 : 1 Banjani
20.11.2011 13:00 Tulari 1 : 1 Ribnikar
20.11.2011 13:00 Trlić 0 : 0 OFK Divci
20.11.2011 13:00 Brezovica 3 : 1 Mladost
20.11.2011 13:00 Brežđe 2 : 2 Sovljak
20.11.2011 13:00 Milenko Pavlović 1 : 2 OFK Jabučje
20.11.2011 Delijski Vis 4 : 1 Crvena zastava
20.11.2011 Brzi Brod 5 : 1 Vrtište
20.11.2011 Radnički 0 : 2 Mramor
20.11.2011 Mladost 5 : 0 Proleter
20.11.2011 Budućnost (PK) 1 : 0 Budućnost (P)
20.11.2011 Jedinstvo 3 : 1 Sloboda
20.11.2011 13:30 Toplica 3 : 0 Jastrebac
20.11.2011 13:30 Mladost (B) 1 : 3 Palilula
20.11.2011 13:30 Rutevac 1 : 4 Zemljoradnik
20.11.2011 13:30 Radnički 1947 (Č) 4 : 0 Rad
20.11.2011 13:00 Jedinstvo (GS) 2 : 1 Jedinstvo (G)
20.11.2011 13:00 Čekmin 1 : 1 Mladost
20.11.2011 13:00 Umac 2 : 1 Bobište
20.11.2011 13:00 Progres 2 : 0 Budućnost
20.11.2011 13:00 Navalin 0 : 2 Radan
20.11.2011 13:00 Morava 1 : 3 Veternica
20.11.2011 13:00 Šumadija 5 : 1 Jedinstvo (Š)
20.11.2011 14:30 Pavlovac 1 : 3 Bukuroca
20.11.2011 13:30 Dobrič 4 : 4 Partizanski put
20.11.2011 13:30 Dunđerski 0 : 2 Jastrebac
20.11.2011 13:30 Kosovac 6 : 2 Borac
20.11.2011 13:30 Svetlost 3 : 1 Jug Bogdan
20.11.2011 13:30 Omladinac 0 : 3 Topličanin
20.11.2011 13:30 Vinogradar 1 : 0 Mladost (J)
20.11.2011 13:30 Sindjelic 3 : 2 Levač
20.11.2011 13:30 Kušiljevo 1 : 1 Lugomir
20.11.2011 13:30 Sloga 6 : 0 Istok 63
20.11.2011 13:30 Dragocvet 1 : 0 Mladost (K)
20.11.2011 13:30 Budućnost 2 : 1 Napredak (S)
20.11.2011 13:30 Napredak (Z) 1 : 4 Jedinstvo
20.11.2011 13:00 Brodoremont 4 : 1 Sloga
20.11.2011 13:00 Ključ 2 : 0 Rajac
20.11.2011 13:00 Radnički 3 : 1 Nemetali
20.11.2011 13:00 Branik 3 : 1 Poreč
20.11.2011 13:00 Poljoprivrednik 4 : 0 Dedina
20.11.2011 13:00 Jasika 3 : 1 Jovan Kursula
20.11.2011 13:00 Naupare 0 : 1 Bošnjane
20.11.2011 13:00 Trudbenik 5 : 0 Donji Kopaonik
20.11.2011 13:00 Jastrebac 4 : 1 Sloga
20.11.2011 13:00 Velika Drenova 2 : 0 Jedinstvo 1936
20.11.2011 13:00 Mladost 3 : 1 Gornji Stepoš
20.11.2011 13:30 Bučje 4 : 0 Rudar (P)
20.11.2011 13:30 Borac 4 : 1 Sloga (Ž)
20.11.2011 13:30 Osnić 4 : 0 ŠSK
20.11.2011 13:30 Mladost 1 : 3 Midžor
20.11.2011 13:30 Radnički 3 : 1 Sloga (M)
20.11.2011 13:30 Vulturul 1 : 3 Borac (S)
20.11.2011 13:30 Partizan (G) 6 : 2 Jugoslavija
20.11.2011 13:30 Sloga (BNS) 2 : 2 Slavija
20.11.2011 13:00 Tavankut 4 : 0 Njegoš
20.11.2011 13:00 Bačka 1 : 1 Preporod
20.11.2011 13:00 Tisa 1 : 0 Vinogradar
20.11.2011 13:00 Naftagas (B) 1 : 0 Mladost (BD)
20.11.2011 13:00 Borac (A) 1 : 0 Gradnulica
20.11.2011 13:00 Vojvodina 1928 1 : 1 Potisje
20.11.2011 13:00 OFK Klek 0 : 4 Crvena Zvezda (RS)
20.11.2011 13:00 Hajduk 1 : 2 BSK
20.11.2011 13:00 PIK 1 : 2 Crvenka
20.11.2011 13:00 Zadrugar 2 : 0 Graničar (G)
20.11.2011 13:00 Kordun 4 : 1 Kula
20.11.2011 13:00 Omladinac (D) 1 : 0 Omladinac (B)
20.11.2011 13:00 Graničar (R) 10 : 1 Borac
20.11.2011 Graničar 1 : 0 Hajduk (V)
20.11.2011 Jadran 2 : 2 Hajduk (B)
20.11.2011 Sremac 5 : 3 Podrinje
20.11.2011 Šumar 0 : 3 Mladost
20.11.2011 Hajduk (Š) 9 : 1 Radnički
20.11.2011 Sloga Milšped 3 : 3 Zeka Buljubaša
20.11.2011 Kabel 2 : 1 Omladinac
20.11.2011 Slavija (P) 0 : 2 Stari Grad
20.11.2011 Bačka 2 : 3 Petrovaradin
20.11.2011 Jedinstvo 2 : 0 Hercegovac
20.11.2011 10:00 Borac 4 : 0 Dunavac
20.11.2011 11:00 PIK Zemun 1 : 1 Brodarac
20.11.2011 13:00 Baćevac 0 : 0 Poštar Zvezdara
20.11.2011 13:00 Crvena zvezda 4 : 1 Policajac
20.11.2011 13:00 Strelac 0 : 2 PKB Kovilovo
20.11.2011 11:00 Prva Iskra 2 : 2 Komgrap
20.11.2011 Radnik 3 : 0 Sočanica
20.11.2011 Moša 1 : 4 Kopaonik
20.11.2011 Zvečan 3 : 2 Rudar
20.11.2011 13:00 Košutnjak 3 : 1 Mladost
20.11.2011 13:00 Šumarice 2008 3 : 1 Hajduk
20.11.2011 13:00 Seljak 2 : 3 OFK Bagremar
20.11.2011 13:00 Kragujevac 0 : 3 Korićani
20.11.2011 13:00 Kremenac 0 : 3 Botunje
20.11.2011 13:00 Srbija 5 : 1 Kolektiv
20.11.2011 13:00 Ćava 4 : 1 Mladost Teferič
20.11.2011 13:00 Polet 0 : 3 Rakova
20.11.2011 13:00 Premeća 1 : 3 Miokovci
20.11.2011 13:00 Zadrugar 0 : 3 Strelac
20.11.2011 13:00 Planinac 2 : 5 Morava
20.11.2011 13:00 Čačak 94 0 : 3 Mladost (P)
20.11.2011 17:00 Šumadija 1 : 5 Karađorđe
20.11.2011 13:00 Jedinstvo (MZ) 5 : 4 Velika Reka
20.11.2011 13:00 Sloga 2 : 1 Stari Jadar
20.11.2011 13:00 Mladost 2 : 0 TE Gučevo
20.11.2011 13:00 Lonjin 2 : 3 Jedinstvo (Z)
20.11.2011 13:00 Granit 0 : 2 14. Oktobar
20.11.2011 13:00 Podrinje 4 : 1 Cer
20.11.2011 Vlašić 1 : 2 Karađorđe
20.11.2011 Korman 0 : 0 Pričinović
20.11.2011 Provo 1 : 0 Galeb
20.11.2011 Dobrava 5 : 0 Dumaca
20.11.2011 Sloga (K) 3 : 2 OFK Jelen
20.11.2011 Mladost (Z) 1 : 0 Pocerina
20.11.2011 Mrovska 2 : 1 Sloga (M)
20.11.2011 13:00 Omladinac (S) 4 : 3 Budućnost
20.11.2011 13:00 Proleter 4 : 2 Sloboda
20.11.2011 13:00 Napredak 7 : 1 Sloga (B)
20.11.2011 13:00 Mladi Borac 5 : 0 Milicionar
20.11.2011 13:00 Duško 0 : 4 Partizan
20.11.2011 13:00 Omladinac (B) 1 : 1 Gorki
20.11.2011 13:00 Drina 4 : 3 Sloga (D)
20.11.2011 13:00 Jedinstvo 3 : 0 Dučić
20.11.2011 13:00 Orao 0 : 3 Rajac
20.11.2011 13:00 Liplje 3 : 0 Veliševac
20.11.2011 13:00 Komanice 6 : 2 Borac
20.11.2011 13:00 Polet 0 : 0 Kalenić
20.11.2011 13:00 Dokmir 1 : 6 Tvrdojevac
20.11.2011 13:00 Joševa 5 : 1 Brgule
20.11.2011 13:00 Paljuvi 1 : 1 Omladinac
20.11.2011 13:00 Čučuge 6 : 2 Sloga
20.11.2011 13:00 Gunjevac 2 : 2 OFK Stublenica
20.11.2011 13:00 Morava 4 : 1 Supovac
20.11.2011 11:00 Zeleznicar 3 : 1 Mladost
20.11.2011 13:00 Morava 0 : 3 Čegar
20.11.2011 13:00 Stevan Nešticki 4 : 5 Vulkan
20.11.2011 13:00 Mladost (DM) 2 : 1 Koca
20.11.2011 Jedinstvo 5 : 2 Tempo
20.11.2011 Pobeda 1 : 4 Vukašinovac
20.11.2011 Kraljevo 2 : 2 Sloga (K)
20.11.2011 Polet (R) 3 : 0 OFK Sloga
20.11.2011 Polet (V) 3 : 0 Ratar
20.11.2011 13:30 4. Juli 3 : 0 Sloga
20.11.2011 13:30 Moravac 3 : 0 Dobrič
20.11.2011 10:00 NS Tatko 1 : 4 Baličevac
20.11.2011 13:30 Javor 3 : 0 BSK
20.11.2011 13:30 Polet 3 : 0 Kupinovac
20.11.2011 13:30 Kolare 1 : 0 Resavac
20.11.2011 13:30 Mladost (S) 5 : 0 Mladost (T)
20.11.2011 13:30 Deli Jovan 3 : 0 Slatina
20.11.2011 13:30 Ratar 2 : 1 Vidrovac
20.11.2011 13:30 Kovilovo 7 : 2 BSK
20.11.2011 13:30 Urovica 2 : 1 Samarinovac
20.11.2011 13:30 Smedovac 1 : 1 Miloševo
20.11.2011 13:30 Junior 2 : 3 Kladušnica
20.11.2011 13:30 Napredak 1 : 1 Rtkovo
20.11.2011 13:30 Omladinac 0 : 1 Trajan
20.11.2011 13:30 Pontes 3 : 0 Lokomotiva
20.11.2011 13:30 Železničar 8 : 0 Pobeda
20.11.2011 13:30 Plavi Dunav 1 : 2 Mladost (V)
20.11.2011 13:30 Borac (P) 0 : 5 Vojvodina
20.11.2011 13:30 Proleter 1 : 2 Unirea
20.11.2011 13:30 Omladinac (D) 3 : 0 Dolovo
20.11.2011 13:30 BSK Bavanište 3 : 2 Glogonj
20.11.2011 13:30 Karaš (K) 2 : 0 Potporanj
20.11.2011 13:30 Vinogradar 7 : 1 Banat
20.11.2011 13:30 Hajduk 4 : 2 Dunav
20.11.2011 13:30 Borac (VG) 1 : 2 Borac (VS)
20.11.2011 13:30 Crvena zvezda 0 : 2 Budućnost (A)
20.11.2011 13:30 Ratar 2 : 0 Ševac
20.11.2011 13:00 Borac 2 : 4 Partizan
20.11.2011 13:00 Dinamo 2 : 3 Tatra
20.11.2011 13:00 Čenej 2 : 2 Sremac
20.11.2011 13:00 OFK Sirig 2 : 2 Mladost
20.11.2011 13:00 OFK Futog 6 : 0 Proleter
20.11.2011 13:00 Vinogradar 2 : 1 Fruškogorac
20.11.2011 Vojvodina 4 : 1 Mladost
20.11.2011 Proleter 3 : 4 Iskra
20.11.2011 Budućnost 3 : 2 Mladost Radost
20.11.2011 ŽSK 2 : 0 Hajduk (Č)
20.11.2011 Miletić 1 : 4 Titel
20.11.2011 Jedinstvo 3 : 2 Sloga
20.11.2011 13:00 Dunav 0 : 2 Jedinstvo
20.11.2011 13:00 Omladinac 2 : 1 Rušanj
20.11.2011 13:00 Borac 2 : 2 Šumadinac
20.11.2011 13:00 Banja 2 : 2 Sindjelić
20.11.2011 13:00 Napredak 0 : 1 Studenski Grad
20.11.2011 13:00 Selo Mladenovac 3 : 0 Kosmaj
20.11.2011 13:00 Borac 2 : 2 Ivanča
20.11.2011 13:00 Velika Krsna 2 : 1 OFK Leštane
20.11.2011 13:00 Šepšin 2 : 4 Podunavac
20.11.2011 13:00 Rabrovac 1 : 0 Boleč
20.11.2011 13:00 Budućnost 0 : 0 Palež
20.11.2011 13:00 Borac 5 : 4 TEK Sloga
20.11.2011 13:00 Vranić 3 : 0 BSK
20.11.2011 13:00 Mladost (B) 5 : 0 Lisović
20.11.2011 13:00 Borac (K) 6 : 0 Napredak (P)
20.11.2011 13:00 Vojvoda Milenko 1 : 0 Metalac
20.11.2011 13:00 Sopot 1 : 1 Dunav
20.11.2011 13:00 Proleter 4 : 2 Zemljoradnik
20.11.2011 13:00 Dizel 2 : 2 Mlava (B)
20.11.2011 13:30 BSK 2 : 0 Mladost (DL)
20.11.2011 10:00 Veliko selo 0 : 2 Zuce
20.11.2011 13:00 Crvenka 5 : 2 Kapedunum
20.11.2011 13:00 Moštanica 1 : 0 Hajduk
20.11.2011 13:00 Heroj 0 : 3 Mladost (B)
20.11.2011 13:00 Partizan 0 : 0 Mladost (JR)
20.11.2011 13:00 Dunavac 2 : 2 Sveti Stefan
20.11.2011 13:30 Drlupa 1 : 2 Ropočevo
20.11.2011 13:30 OFK Slatina 0 : 7 Stojnik
20.11.2011 13:30 Đurinci 0 : 3 OFK Rogača
20.11.2011 13:30 Sibnica 2 : 2 Vis
20.11.2011 13:30 Nemenikuće 3 : 1 Mladost (MI)
20.11.2011 11:00 Hajduk 1 : 2 BSK
20.11.2011 11:00 Zadrugar 13 : 1 Graničar (G)
20.11.2011 11:00 Kordun 1 : 2 Kula
20.11.2011 11:00 Omladinac (D) 1 : 4 Omladinac (B)
20.11.2011 11:00 Graničar (R) 3 : 0 Borac
20.11.2011 12:00 Crvenka 2 : 2 Hajduk
20.11.2011 12:00 Dinamo 1 : 1 ČSK Pivara
20.11.2011 12:00 Bačka (BP) 0 : 2 Novi Sad
20.11.2011 12:00 Vršac 2 : 1 Radnički (NP)
20.11.2011 12:00 Kikinda 0 : 9 Banat
20.11.2011 12:00 Bačka Topola 0 : 2 Spartak ZV
20.11.2011 12:00 Bečej 1 : 1 Radnički (S)
20.11.2011 11:00 Tavankut 6 : 0 Njegoš
20.11.2011 11:00 Bačka 0 : 2 Preporod
20.11.2011 11:00 Tisa 1 : 2 Vinogradar
20.11.2011 10:00 Crvenka 1 : 1 Hajduk
20.11.2011 10:00 Dinamo 1 : 4 ČSK Pivara
20.11.2011 10:00 Bačka (BP) 3 : 3 Novi Sad
20.11.2011 10:00 Vršac 2 : 0 Radnički (NP)
20.11.2011 10:00 Kikinda 4 : 0 Banat
20.11.2011 10:00 Bačka Topola 1 : 1 Spartak ZV
20.11.2011 10:00 Bečej 1 : 1 Radnički (S)
20.11.2011 09:30 Senta 1 : 4 Potisje

Košarka

20.11.2011 20:00 Cedevita 89 : 67 Krka
20.11.2011 17:30 Spartak 96 : 83 KG Student UK
20.11.2011 12:30 Šabac 90 : 72 Radnički
20.11.2011 Novi Pazar 111 : 88 Požarevac
20.11.2011 13:00 Sivac 38 : 86 Ljubovija
20.11.2011 13:00 Paraćin 74 : 76 Srbobran Raehem
20.11.2011 16:00 Bor 67 : 79 Basket Stars
20.11.2011 16:00 Kraljevo 0 : 20 Radivoj Korać MT

Odbojka

20.11.2011 18:00 Sterija 0 : 3 Spartak
20.11.2011 17:00 Timok 3 : 1 Radan
20.11.2011 13:00 Knjaževac 3 : 0 Zaječar
20.11.2011 12:00 Poreč 1 : 3 Bor II
20.11.2011 12:00 Ozren 0 : 3 Timok

Rukomet

20.11.2011 19:00 Požarevac 36 : 26 Železničar 1949
20.11.2011 19:30 Novi Beograd 25 : 28 Proleter Agroživ
20.11.2011 20:00 Nova Pazova 26 : 35 Vrbas Carnex
20.11.2011 19:00 Jagodina 27 : 28 Crvena Zvezda
20.11.2011 17:00 Arilje 26 : 23 Trepča
20.11.2011 17:00 Grafičar 27 : 25 Kikinda
20.11.2011 19:30 Bačka Palanka 35 : 26 Radnički
20.11.2011 16:00 Slavija 28 : 27 Kljajićevo
20.11.2011 18:00 Crvenka II 27 : 27 Jedinstvo
20.11.2011 12:30 Junior 32 : 25 Sloga
20.11.2011 14:00 Loznica 17 : 30 Petrovac
20.11.2011 15:30 Cepelin 2 25 : 32 Milenijum
20.11.2011 16:00 Dubočica 28 : 22 Zaječar 2
20.11.2011 17:00 Raška 17 : 22 Đerdap

Futsal

20.11.2011 16:45 Kopernikus Vidre 5 : 4 Niš 92
20.11.2011 11:00 Tango Liman 3 : 4 Smederevo
20.11.2011 18:00 Užice 3 : 8 Metalac Kolorado
20.11.2011 20:30 Mašinac 5 : 3 Krčagovo
20.11.2011 18:00 Tvrdjava 3 : 2 Hajduk
20.11.2011 16:30 Telep 3 : 4 Bečej
20.11.2011 19:00 Kepa 9 2 : 10 Kraljevićevo
20.11.2011 20:00 Raška 4 : 6 Oplenac
20.11.2011 19:00 Crnokosa 1 : 6 Bajina Bašta
20.11.2011 15:30 Ekonomac 2 10 : 0 Aranđelovac Fortuna
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.