XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 99 utakmica za dan
Subota, 30 Maj 2009

Fudbal

30.05.2009 OFK Beograd 2 : 1 Banat
30.05.2009 Hajduk 2 : 1 Borac
30.05.2009 Jagodina 1 : 2 Javor Habitfarm
30.05.2009 Rad 2 : 2 Vojvodina
30.05.2009 Napredak 2 : 2 Crvena Zvezda
30.05.2009 Čukarički Stankom 0 : 1 Partizan
30.05.2009 Metalac 2 : 0 Bežanija
30.05.2009 Sevojno 3 : 0 Mladost (L)
30.05.2009 Mladost (A) 0 : 2 Srem
30.05.2009 Mladi radnik 2 : 0 Novi Pazar
30.05.2009 Kolubara 2 : 2 Dinamo
30.05.2009 Hajduk 0 : 3 Indjija
30.05.2009 Voždovac 2 : 2 Novi Sad
30.05.2009 Smederevo 2 : 0 ČSK Pivara
30.05.2009 Spartak Z.V. 2 : 0 BSK Borča
30.05.2009 Sloga (K) 3 : 2 Radnički Stobeks
30.05.2009 Sloven 3 : 3 Kikinda
30.05.2009 Radnički (NP) 2 : 1 Radnički (Š)
30.05.2009 Sloga (T) 1 : 1 Proleter (NS)
30.05.2009 Tekstilac Ites 2 : 3 Senta
30.05.2009 Palić 3 : 1 Vršac
30.05.2009 Spartak (D) 4 : 1 Radnički (S)
30.05.2009 Bačka (BP) 1 : 5 Mladost (BJ)
30.05.2009 Big Bul 3 : 0 Metalac AV
30.05.2009 Vodojaža 2 : 1 Pobeda
30.05.2009 OFK Niš 0 : 4 Jedinstvo
30.05.2009 Temnić Lipa 3 : 1 SFS Borac
30.05.2009 Rudar (B) 2 : 2 Đerdap
30.05.2009 Kablovi 3 : 0 Ozren
30.05.2009 Radnički (S) 1 : 0 Bor
30.05.2009 Obilić 2 : 1 Dinamo
30.05.2009 Budućnost (SC) 0 : 3 Polet (N)
30.05.2009 Budućnost (A) 0 : 1 Bačka Topola
30.05.2009 Sloboda 3 : 1 Kozara
30.05.2009 Panonija 4 : 3 Jedinstvo
30.05.2009 BAK 2 : 0 Radnički (B)
30.05.2009 Radnik 3 : 0 Crvena zvezda (VS)
30.05.2009 Jugović 2 : 3 Budućnost (M)
30.05.2009 Veternik 5 : 0 Ljukovo
30.05.2009 Stanišić 2 : 1 1. Maj Agroruma
30.05.2009 Jedinstvo 2 : 3 Borac
30.05.2009 Crvenka 3 : 4 Radnički (I)
30.05.2009 Hajduk 1 : 0 Crvena Zvezda (NS)
30.05.2009 Obilić 1 : 1 Borac (O)
30.05.2009 Trudbenik 2 : 0 IMT
30.05.2009 Lokomotiva 1 : 2 Žarkovo
30.05.2009 Budućnost (K) 2 : 1 Proleter Lasta
30.05.2009 Ibar (MB) 1 : 5 Rudar
30.05.2009 Magnohrom 2 : 1 Karađorđe
30.05.2009 Budućnost (A) 5 : 3 Luna Avijatičar
30.05.2009 Košutnjak 4 : 3 Šumadinac
30.05.2009 Sloga (D) 1 : 1 Partizan (C)
30.05.2009 Sloga (L) 0 : 8 Arsenal
30.05.2009 Šumadija 0 : 2 Dobrača
30.05.2009 Slavija 4 : 2 Kolonija
30.05.2009 Jedinstvo 3 : 4 Srbija
30.05.2009 Sušica 3 : 0 Cerovac
30.05.2009 Jadran 3 : 1 Budućnost
30.05.2009 Lokomotiva 2 : 0 Karađorđe Mladost
30.05.2009 Sloga (B) 0 : 3 Partizan (BB)
30.05.2009 Aranđelovac 6 : 4 Šumadinac (N)
30.05.2009 Marjan 3 : 2 Badnjevac
30.05.2009 Radnik 3 : 5 Vrujci
30.05.2009 Zadrugar 5 : 2 Tvrdojevac
30.05.2009 Palilulac 1 : 2 Radnički (T)
30.05.2009 Krivelj 0 : 5 Zlot
30.05.2009 Potisje 3 : 3 Čoka
30.05.2009 OFK Vrbas 2 : 3 Slavija (NS)
30.05.2009 Obilić (Z) 0 : 2 Šajkaš
30.05.2009 Goč 3 : 2 Grdica
30.05.2009 Polet (R) 3 : 3 Lazac
30.05.2009 Mladost (S) 1 : 2 Jedinstvo (K)
30.05.2009 Luk 5 : 1 Stolice
30.05.2009 Radjevac 2 : 0 TE Gučevo
30.05.2009 Partizan 9 : 2 Dunav
30.05.2009 Olimpik 2 : 0 Čibukovac
30.05.2009 Mašinac PZP 8 : 0 Kolibri
30.05.2009 Jerina 0 : 3 Napredak
30.05.2009 Lemind Lavice 1 : 0 LASK Vaga
30.05.2009 Gradac 1 : 5 Sušica
30.05.2009 Požarevac 1 : 2 Šabac
30.05.2009 Sloga 1 : 2 Spartak
30.05.2009 Radnički (O) 3 : 2 Zemun
30.05.2009 Napredak 4 : 0 Mladi radnik
30.05.2009 Borac (Č) 1 : 3 Rad
30.05.2009 Radnički (O) 1 : 6 Zemun
30.05.2009 Radnički (N) 8 : 1 Timok

Rukomet

30.05.2009 Planinka PV 25 : 23 Vojvodina Železničar
30.05.2009 Tarket 29 : 31 Partizan SiSi
30.05.2009 Crvena Zvezda 36 : 33 Metaloplastika ZK
30.05.2009 Radnički 31 : 31 Kolubara
30.05.2009 Župa 23 : 37 Mladost Radnički
30.05.2009 Crvenka 26 : 32 PKB
30.05.2009 Priboj 30 : 24 Proleter Naftagas
30.05.2009 ORK Niš 32 : 28 Jugović-Unimet

Vaterpolo

30.05.2009 TENT 16 : 6 ŽAK 1:0
30.05.2009 Beograd 11 : 8 Zemun 1:0
30.05.2009 Senta 7 : 9 Vračar
30.05.2009 Vračar 4 : 13 Taš 2000
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.