XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 206 utakmica za dan
Nedelja, 5 April 2009

Fudbal

05.04.2009 Dinamo 4 : 1 Novi Pazar
05.04.2009 Sloboda (Č) 1 : 0 Loznica
05.04.2009 Železničar 1 : 1 Radnički Stobeks
05.04.2009 Car Konstantin 0 : 0 Svrljig
05.04.2009 Radnik Rosa 0 : 0 Sinđelić
05.04.2009 Jedinstvo 0 : 0 Radnički (P)
05.04.2009 Župa 0 : 1 Dubočica
05.04.2009 Senta 0 : 0 Proleter (NS)
05.04.2009 Srem 1 : 0 Lisović
05.04.2009 Beograd 4 : 1 PKB
05.04.2009 Radnički (NB) 2 : 2 Radnički (O)
05.04.2009 Železničar (BV) 3 : 0 Mladenovac
05.04.2009 Sindjelić 1 : 0 Šumadija
05.04.2009 Bane 0 : 2 Partizan (KM)
05.04.2009 Pobeda 1 : 0 Orlovac
05.04.2009 Vodojaža 2 : 1 Sloga (BB)
05.04.2009 Šumadija (A) 3 : 0 Mokra Gora
05.04.2009 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Polet (Lj)
05.04.2009 Prijevor 1 : 2 Šumadija 1903
05.04.2009 Zvižd 2 : 1 Omladinac (Š)
05.04.2009 Krušik 4 : 1 Obilić (Ž)
05.04.2009 Radnički (KO) 2 : 0 Crvena zvezda (S)
05.04.2009 Sloga (LŠ) 0 : 1 Rudar (K)
05.04.2009 Homoljac 1 : 0 Vrbovac
05.04.2009 Budućnost 1 : 2 Vučje
05.04.2009 Mladost (M) 1 : 0 Mladost (L)
05.04.2009 Pukovac 2 : 0 Sloga (LI)
05.04.2009 Radan 5 : 0 OFK Niš
05.04.2009 BSK Bujanovac 1 : 0 Jedinstvo
05.04.2009 Poreč 0 : 1 Kablovi
05.04.2009 Trgovački 2 : 0 Rudar (B)
05.04.2009 Pepeljevac 2 : 1 Trajal
05.04.2009 Sloga (Ć) 2 : 0 Putevi
05.04.2009 Borac 2 : 1 Dunav
05.04.2009 Dolina 2 : 0 Budućnost (SC)
05.04.2009 Radnički (I) 1 : 0 Budućnost (M)
05.04.2009 Borac 0 : 0 Cement
05.04.2009 Slavija 3 : 2 Budućnost (D)
05.04.2009 Borac (O) 1 : 1 Žarkovo
05.04.2009 Posavac Tišma 0 : 0 Poštar
05.04.2009 Kovačevac 1 : 0 Turbina
05.04.2009 Grafičar 1 : 0 Crvena zvezda (MML)
05.04.2009 Popovići 2 : 3 Kraljevo Hajduk
05.04.2009 Jedinstvo 0 : 2 Proleter Lasta
05.04.2009 Braća Vuković 3 : 1 Rudar
05.04.2009 Radnički (K) 0 : 2 Jošanica
05.04.2009 Morava (S) 1 : 1 Borac
05.04.2009 Mataruge 0 : 0 Karađorđe
05.04.2009 Mladost (O) 1 : 0 Magnohrom
05.04.2009 Jedinstvo (GG) 2 : 1 Omladinac (Z)
05.04.2009 Polet (T) 3 : 1 Velereč 94
05.04.2009 Jedinstvo (P) 2 : 1 Napredak (S)
05.04.2009 Prilike 0 : 0 Jedinstvo (K)
05.04.2009 Dragačevo 3 : 1 Rudar
05.04.2009 Miokovci 2 : 1 Mladost (P)
05.04.2009 Perućac 1 : 0 Omladinac (Z)
05.04.2009 Jedinstvo (K) 3 : 5 Budućnost (A)
05.04.2009 Zlatibor (Č) 1 : 1 Polet (R)
05.04.2009 Sečica 1 : 4 Polimlje
05.04.2009 Luna Avijatičar 0 : 1 Zlatar
05.04.2009 Košutnjak 0 : 2 Jedinstvo
05.04.2009 Jadran 4 : 1 Šumadija
05.04.2009 Budućnost 1 : 0 Sloga (L)
05.04.2009 Cerovac 2 : 0 Sloga (D)
05.04.2009 Srbija 1 : 0 Šumadinac
05.04.2009 Dobrača 2 : 2 Arsenal
05.04.2009 Partizan (D) 1 : 0 Borac (P)
05.04.2009 Banja 4 : 0 Aranđelovac
05.04.2009 Šumadinac (B) 0 : 0 Sloga (B)
05.04.2009 Proleter 5 : 1 Beli Orlovi
05.04.2009 Šumadinac (N) 0 : 1 Partizan (BB)
05.04.2009 Osečina 3 : 0 Iskra
05.04.2009 Vrujci 3 : 1 Tvrdojevac
05.04.2009 Jedinstvo 1 : 2 Mladost
05.04.2009 Ribnikar 2 : 0 OFK Jabučje
05.04.2009 ZSK 2 : 1 Brežđe
05.04.2009 Tulari 2 : 2 Sovljak
05.04.2009 Sloga (K) 2 : 2 Borac (VL)
05.04.2009 Šapine 1 : 2 Petar Dobrnjac
05.04.2009 Crni Vrh 5 : 2 Vihor
05.04.2009 Napredak 1 : 1 Polet
05.04.2009 Dunavac 6 : 3 Zadrugar (T)
05.04.2009 Sloga (B) 3 : 2 Zadrugar (O)
05.04.2009 Beli Orao 1 : 1 Sloga (D)
05.04.2009 Bata Bulić 2 : 4 Borac (Ž)
05.04.2009 Aluminjum 1 : 2 Brzi Brod
05.04.2009 Moravac 0 : 0 Delijski Vis
05.04.2009 Omladinac (GK) 1 : 1 Proleter (M)
05.04.2009 Sloboda (GV) 1 : 1 Vrtište
05.04.2009 Vulkan 1 : 2 Radnički (T)
05.04.2009 Mramor 5 : 1 Morava (K)
05.04.2009 Budućnost (P) 3 : 1 Čegar
05.04.2009 Miloševo 0 : 3 Slatina (B)
05.04.2009 Sloga 3 : 0 Krivelj
05.04.2009 Mala Vrbica 4 : 0 Rajac
05.04.2009 Nemetali 0 : 0 Brodoremont
05.04.2009 Slatina (N) 5 : 2 Brestovac
05.04.2009 Radnički 3 : 0 Rudna Glava
05.04.2009 Đurđin TB 3 : 1 Vinogradar
05.04.2009 Bačka (M) 0 : 0 Tavankut
05.04.2009 Tisa 2 : 0 Eđšeg
05.04.2009 Bačka (P) 2 : 1 Krivaja
05.04.2009 Bajša 1 : 0 AFK
05.04.2009 Čoka 0 : 5 Čantavir
05.04.2009 Radnički (B) 0 : 0 Jugoslavija
05.04.2009 Tempo 0 : 0 Partizan
05.04.2009 Budućnost 2 : 0 Borac (VS)
05.04.2009 Proleter 3 : 0 Sloga
05.04.2009 Crvena zvezda 1 : 1 Polet
05.04.2009 Dolovo 0 : 1 Mladost
05.04.2009 Vulturul 4 : 0 Jedinstvo
05.04.2009 Kabel 1 : 0 Mladost (BP)
05.04.2009 Fruškogorac 0 : 2 Šajkaš
05.04.2009 Budućnost (SS) 3 : 2 Bečej Old gold
05.04.2009 Borac (Š) 2 : 1 Omladinac (S)
05.04.2009 OFK Futog 0 : 1 Sremac
05.04.2009 Šumadija (Š) 3 : 2 Napredak (G)
05.04.2009 Borac (A) 3 : 1 Vrnjci
05.04.2009 Polet (R) 3 : 1 Mladost (V)
05.04.2009 Lazac 0 : 7 Goč
05.04.2009 Morava (M) 0 : 0 Gruža
05.04.2009 Tavnik 5 : 1 Partizan
05.04.2009 Rudar 3 : 0 Trgovački
05.04.2009 Pomoravlje 0 : 4 Vrelo
05.04.2009 Dragoš 3 : 1 Radnički (K)
05.04.2009 Napredak (TO) 2 : 0 Mlava (ML)
05.04.2009 Napredak (TR) 0 : 0 Jedinstvo (K)
05.04.2009 Krilaš 4 : 3 Integral
05.04.2009 Carevac 3 : 2 Mladost (B)
05.04.2009 RSK 2 : 4 Borac (Z)
05.04.2009 Sloga (Ć) 1 : 0 Jedinstvo (D)
05.04.2009 Vojvoda Milenko 2 : 4 Makce
05.04.2009 Polet (V) 3 : 3 Žitkovica
05.04.2009 Desine 2 : 2 Pobeda (SK)
05.04.2009 Bambi 0 : 7 Napredak (N)
05.04.2009 Velika Reka 0 : 3 Gučevo
05.04.2009 Radjevac 4 : 0 Rudar (B)
05.04.2009 Mladost (B) 1 : 3 Luk
05.04.2009 Cer 2 : 0 Borac(K)
05.04.2009 Milan Orlić 3 : 1 Crnča
05.04.2009 Prva iskra 4 : 0 Stolice
05.04.2009 Zadrugar 2 : 1 Rujnik
05.04.2009 Sloga (DT) 1 : 0 Mladost (DK)
05.04.2009 Dobrica 2 : 0 Karaš
05.04.2009 Sloga 8 : 2 Borac
05.04.2009 Ratar 0 : 2 Partizan
05.04.2009 Potporanj 3 : 1 Mladost
05.04.2009 Bratstvo Unirea 0 : 3 Hajduk
05.04.2009 Vršac United 2 : 1 Vitorul
05.04.2009 Banat 2 : 1 Dunav
05.04.2009 Vinogradar 0 : 0 Hajdučica
05.04.2009 Slavija 4 : 1 Jedinstvo Stević
05.04.2009 Jedinstvo 3 : 4 Vojvodina
05.04.2009 Borac (P) 0 : 1 Unirea
05.04.2009 Glogonj 6 : 1 Pobeda
05.04.2009 Proleter 6 : 1 Omladinac (O)
05.04.2009 Plavi Dunav 3 : 0 BSK Bavanište
05.04.2009 Borac (S) 0 : 2 Kolonija
05.04.2009 Omladinac (D) 0 : 1 Železničar
05.04.2009 Granit 4 : 0 Čibukovac
05.04.2009 Omladinac (D) 1 : 0 Stara Čaršija
05.04.2009 Zgodačica 4 : 1 Progorelica
05.04.2009 Kralj Petar I 3 : 1 Kablar
05.04.2009 BSK 2 : 1 Sloga (L)
05.04.2009 Napredak (P) 1 : 1 Sloga (D)
05.04.2009 Dunavac 1 : 1 Napredak (B)
05.04.2009 Mip Majdan 1 : 0 Dizel
05.04.2009 Stig 2 : 1 Proleter
05.04.2009 Mlava 1 : 3 Zemljoradnik
05.04.2009 Kolibri 0 : 2 LASK Vaga
05.04.2009 Lemind Lavice 2 : 0 Sloga
05.04.2009 Gradac 0 : 7 Požarevac
05.04.2009 Vandini 1 : 1 Ravangrad
05.04.2009 Čukarički Stankom 2 : 0 Rad
05.04.2009 Napredak 2 : 2 Vojvodina
05.04.2009 Sloboda (U) 1 : 0 Borac
05.04.2009 Voždovac 0 : 1 Sloga (K)
05.04.2009 OFK Beograd 4 : 0 Banat
05.04.2009 Radnički (K) 3 : 2 Rad
05.04.2009 Partizan 9 : 0 Zemun
05.04.2009 Napredak 2 : 1 Vojvodina
05.04.2009 Radnički (N) 3 : 0 SFS Borac
05.04.2009 Borac (Č) 4 : 0 Sloboda (U)
05.04.2009 Crvena zvezda 1 : 0 Sloga (K)
05.04.2009 OFK Beograd 5 : 1 Teleoptik
05.04.2009 Smederevo 1 : 1 Napredak
05.04.2009 Partizan 12 : 0 Zemun
05.04.2009 Mladi radnik 0 : 2 Crvena zvezda
05.04.2009 Morava (VP) 2 : 1 Radnički (N)

Košarka

05.04.2009 Crvena Zvezda 2 66 : 64 Maraton
05.04.2009 FMP 2 60 : 76 OKK Beograd
05.04.2009 Mladost 104 : 91 Beovuk 72
05.04.2009 Partizan 56 : 78 Hemofarm 0:2
05.04.2009 Bor 20 : 0 Play Off
05.04.2009 Radnički 79 : 71 Voždovac
05.04.2009 Pro Tent 60 : 79 Jugobanat
05.04.2009 Student 20 : 0 Vojvodina 2 Voda Jazak
05.04.2009 Gradac 20 : 0 Korg 011

Odbojka

05.04.2009 Karadjordje 3 : 0 ŽOK Buljane
05.04.2009 Gimnazijalac 3 : 1 Mali Zvornik
05.04.2009 Ekonomac 2 : 3 Čačak

Rukomet

05.04.2009 Mladost TSK 37 : 27 BSK Heba
05.04.2009 Max Sport 27 : 20 Župa
05.04.2009 Radnički 32 : 27 Metalac (GM)

Vaterpolo

05.04.2009 Dinamo 9 : 7 Bečej 2005
05.04.2009 Zemun 13 : 8 Singidunum
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.