XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 99 utakmica za dan
Nedelja, 21 Oktobar 2007

Fudbal

21.10.2007 Vojvodina 3 : 1 Bežanija
21.10.2007 OFK Beograd 0 : 2 Crvena Zvezda
21.10.2007 Srem 1 : 1 Mladenovac
21.10.2007 Hajduk 1 : 0 Voždovac
21.10.2007 Vlasina 0 : 1 Javor
21.10.2007 Šumadija 1903 0 : 0 Sloga (PM)
21.10.2007 Vujić voda 0 : 2 Sloga (K)
21.10.2007 Železničar (N) 3 : 0 Timok
21.10.2007 Železničar (VB) 2 : 0 Kopaonik
21.10.2007 Dubočica 0 : 0 Dinamo
21.10.2007 Rudar Alpos 0 : 0 Trajal
21.10.2007 Palić Koming 2 : 0 Tekstilac
21.10.2007 Spartak (D) 2 : 2 Proleter
21.10.2007 Radnički (S) 5 : 1 Jedinstvo
21.10.2007 Radnički (O) 5 : 1 Obilić
21.10.2007 Posavac Tišma 3 : 5 Sindjelić
21.10.2007 Sopot 1 : 1 Šumadija
21.10.2007 Dorćol 0 : 1 Lokomotiva
21.10.2007 Kolubara 3 : 1 Srem
21.10.2007 Beograd 0 : 2 Palilulac
21.10.2007 Tutin 3 : 0 Partizan (D)
21.10.2007 Partizan (KM) 4 : 2 Jasen
21.10.2007 Jošanica 1 : 0 Bane
21.10.2007 Erdoglija 1 : 0 Dragačevo
21.10.2007 Orlovac 3 : 1 Takovo
21.10.2007 Pobeda 1 : 0 Sloga (S)
21.10.2007 Polet (T) 2 : 2 Sloga (P)
21.10.2007 Ribnica 2 : 1 VGSK
21.10.2007 Krušik 2 : 1 Loznica
21.10.2007 Jadar (GD) 5 : 0 Železničar
21.10.2007 Drina 5 : 1 Radnički Zorka
21.10.2007 Radnički Stobeks 3 : 1 Selevac
21.10.2007 Mladost (L) 1 : 1 Mladost (M)
21.10.2007 BSK Bujanovac 4 : 0 Napredak
21.10.2007 Zemljoradnik 0 : 0 Vučje
21.10.2007 Sloga 2 : 1 Car Konstantin
21.10.2007 Radnik Rosa 3 : 1 Radan
21.10.2007 Sloga (D) 3 : 1 Đerdap
21.10.2007 Jedinstvo 0 : 0 Bor
21.10.2007 Pepeljevac 0 : 2 Temnić Lipa
21.10.2007 Trgovački 0 : 0 Rtanj
21.10.2007 PKB 2 : 1 Resnik
21.10.2007 Slavija 5 : 1 Kovačevac
21.10.2007 Crvena zvezda (MML) 2 : 0 Grafičar
21.10.2007 Lisović 2 : 0 Borac (O)
21.10.2007 Budućnost (D) 2 : 2 Milutinac
21.10.2007 Žarkovo 1 : 0 IMT
21.10.2007 Rudar 4 : 1 Popovići
21.10.2007 Magnohrom 2 : 0 Proleter Lasta
21.10.2007 Morava (S) 1 : 0 Braća Vuković
21.10.2007 Morava (M) 2 : 0 Borac
21.10.2007 Jedinstvo 1 : 0 Kraljevo Hajduk
21.10.2007 Budućnost 2 : 0 Mataruge
21.10.2007 Radnik 3 : 2 Goč
21.10.2007 Omladinac (Z) 2 : 0 Slatina
21.10.2007 Prijevor 2 : 2 Rudar
21.10.2007 Prilike 6 : 0 Mladost (P)
21.10.2007 Ovčar 2 : 1 Franc Komerc
21.10.2007 Miokovci 2 : 1 Mladost (A)
21.10.2007 Autoprevoz 2 : 2 Jedinstvo (P)
21.10.2007 Jedinstvo (GG) 1 : 2 Napredak
21.10.2007 Vojvoda Milenko 1 : 9 Napredak
21.10.2007 Beli Orao 0 : 0 Sloga (K)
21.10.2007 Sloga (B) 6 : 0 Zadrugar (O)
21.10.2007 Polet 1 : 0 Sloga (D)
21.10.2007 Dunavac 3 : 1 Petar Dobrnjac
21.10.2007 Šapine 4 : 1 Borac (Ž)
21.10.2007 Borac (VL) 3 : 0 Zadrugar (T)
21.10.2007 Đurđin TB 5 : 0 Jadran
21.10.2007 Proleter 6 : 0 Solid
21.10.2007 Eđšeg 6 : 1 Tavankut
21.10.2007 Bačka (P) 3 : 1 Sever
21.10.2007 Bačka (M) 1 : 1 AFK
21.10.2007 Tisa 2 : 0 Bajša
21.10.2007 Vinogradar 1 : 1 Čoka
21.10.2007 Jedinstvo 3 : 0 7. Juli
21.10.2007 Sevojno 5 : 0 Čačak 94
21.10.2007 Šumadija (A) 2 : 0 Metalac (K)
21.10.2007 Javor 1 : 0 Jedinstvo Putevi
21.10.2007 Metalac (GM) 0 : 0 Sloga (K)
21.10.2007 FAP 0 : 2 Metalac (GM)
21.10.2007 Autoprevoz 3 : 1 Kopaonik (L)
21.10.2007 Karadjordje (T) 0 : 4 Sloga (K)

Košarka

21.10.2007 Beovuk 72 92 : 78 Vojvodina
21.10.2007 Voždovac 87 : 38 Gradac
21.10.2007 Šabac 62 : 59 Student Radnički

Odbojka

21.10.2007 Tutin Dalas 3 : 2 Ribnica 04
21.10.2007 Šumadija Aqua Viva 0 : 3 Temnić
21.10.2007 Ribnica 2 3 : 1 Mladost
21.10.2007 Zrenjanin 023 3 : 0 Srbijanka Lasta
21.10.2007 Bane 0 : 3 Gimnazijalac
21.10.2007 Napredak 0 : 3 Novi Pazar
21.10.2007 Tomako 2 : 3 Vrnjačka Banja
21.10.2007 Profil 3 : 1 Jagodina 2

Rukomet

21.10.2007 Crvena Zvezda 29 : 30 Metaloplastika
21.10.2007 Partizan 26 : 21 Župa
21.10.2007 Mladost Radnički 33 : 26 Zlatar
21.10.2007 Spartak 19 : 27 Priboj
21.10.2007 ORK Beograd 25 : 40 Nopal
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.