Međuopštinska liga Srem - Istok: Fruškogorac – Polet (NK) 0:2

Fruškogorac - Polet

Od samog starta utakmice domaćin je krenuo prilično borbeno. Već u 6. minuti Kesić pogađa stativu Vučića. U sledećem napadu Fruškogorac je u prilici za „nešto više“, ali, iskusni Bašić je na „visini zadatka“. Sredinom prvog poluvremena nesporazum u redovima domaće ekipe, koristi Kesić, koji je oboren prilikom šuta, te Kavgić dosuđuje penal, koji Markovićč ne uspeva da pretvori u gol.

U 37. minuti, Marković šalje odličnu loptu u prazan prostor, Kesić je u situaciji „jedan na jedan“ sa protivničkim golmanom, koji rutinski rešava i to je 0:1. U poslednjim trenucima prvog poluvremena, Šarović divno upošljava Markovića. Koji „lažnjakom“ vara Vučića, te šalje loptu u prazan gol.

U nastavku utakmice ništa konkretno se nije dešavalo, samo nekoliko pokušaja sa distance.

KRČEDIN. Igralište: FK Fruškogorac. Gledalaca: 100. Sudija: Saša Kavgić (Sremska Mitrovica). Pomoćnici: Stefan Mušicki i Nikola Bjelan. Delegat: Sava Oparušić (svi iz Rume). Strelci: 1:0 Kesić u 37 i 2:0 Marković u 45 minutu. Žuti kartoni: Đorđević, Trtica, Katić, D. Filipović i Krneta (Fruškogorac), Lukić (Polet). Igrač utakmice: Dalibor Marković.

FRUŠKOGORAC: Vučić, Jovanov, Dimitrijević, Đorđević, Trtica, Krstović, Katić (od 60. Mesarović), Filipović (od 38. Dobrijević, od 76. Krneta), Ćalić, Pašić, Marinković.

POLET: Bašić, Šarović (od 46. Đorđević), Lukić, Mitrović, Kostić, Radosavljević, S. Savić (od 46. Jović), Kesić, Marković (od 78. Nikolić), Lazić, M. Savić (od 85. Delibos).

Zonske lige Zonske lige Međuopštinska liga Srem - Istok Fruškogorac Polet (NK)