10.04
14:00
TSC
Voždovac
2
1
|
10.04.2022 14:00 | TSC | 2 : 1 | Voždovac |
10.04
16:00
RadniÄki (SM)
Zlatibor
1
0
|
10.04.2022 16:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 0 | Zlatibor | |||||
10.04
16:00
OFK BaÄka
Timok 1919
0
1
|
10.04.2022 16:00 | OFK BaÄka | 0 : 1 | Timok 1919 | |||||
10.04
14:00
RFK GrafiÄar
IMT
1
3
|
10.04.2022 14:00 | RFK GrafiÄar | 1 : 3 | IMT | |||||
10.04
16:00
MaÄva
Mladost GAT
0
0
|
10.04.2022 16:00 | MaÄva | 0 : 0 | Mladost GAT | |||||
10.04
16:00
OFK Žarkovo
BuduÄnost
1
1
|
10.04.2022 16:00 | OFK Žarkovo | 1 : 1 | BuduÄnost | |||||
10.04
18:00
Javor Matis
Kabel
4
0
|
10.04.2022 18:00 | Javor Matis | 4 : 0 | Kabel | |||||
10.04
16:00
Rad
Loznica
1
0
|
10.04.2022 16:00 | Rad | 1 : 0 | Loznica |
10.04
16:00
Tekstilac
Tisa
1
1
|
10.04.2022 16:00 | Tekstilac | 1 : 1 | Tisa |
10.04
15:30
RSK
Smederevo 1924
1
2
|
10.04.2022 15:30 | RSK | 1 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
10.04
15:30
RaÄevac
Real
1
2
|
10.04.2022 15:30 | RaÄevac | 1 : 2 | Real |
10.04
16:00
Zvezdara
Studentski grad
0
0
|
10.04.2022 16:00 | Zvezdara | 0 : 0 | Studentski grad | |||||
10.04
13:00
Brodarac
Jedinstvo
3
1
|
10.04.2022 13:00 | Brodarac | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
10.04
10:00
Borac
Teleoptik
1
0
|
10.04.2022 10:00 | Borac | 1 : 0 | Teleoptik |
10.04
16:00
Vlasina
MeŔevo
2
1
|
10.04.2022 16:00 | Vlasina | 2 : 1 | MeŔevo | |||||
10.04
16:00
OFK Brzi Brod
Sloga (L)
5
1
|
10.04.2022 16:00 | OFK Brzi Brod | 5 : 1 | Sloga (L) | |||||
10.04
16:00
TimoÄanin
Hajduk Veljko
0
1
|
10.04.2022 16:00 | TimoÄanin | 0 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
10.04
16:00
Rembas
RadniÄki (S)
1
1
|
10.04.2022 16:00 | Rembas | 1 : 1 | RadniÄki (S) |
10.04
16:00
Polet
Borac
1
2
|
10.04.2022 16:00 | Polet | 1 : 2 | Borac | |||||
10.04
16:00
Vojvodina 1928
Kozara
1
0
|
10.04.2022 16:00 | Vojvodina 1928 | 1 : 0 | Kozara | |||||
10.04
16:00
Mladost
Jedinstvo (BK)
3
4
|
10.04.2022 16:00 | Mladost | 3 : 4 | Jedinstvo (BK) | |||||
10.04
16:00
Omladinac FAM
Jedinstvo (V)
5
1
|
10.04.2022 16:00 | Omladinac FAM | 5 : 1 | Jedinstvo (V) |
10.04
16:00
Donji Srem 2015
Cement
2
0
|
10.04.2022 16:00 | Donji Srem 2015 | 2 : 0 | Cement | |||||
10.04
10:00
Index
Mladost
3
1
|
10.04.2022 10:00 | Index | 3 : 1 | Mladost | |||||
10.04
16:00
Dunav
Hajduk
1
0
|
10.04.2022 16:00 | Dunav | 1 : 0 | Hajduk | |||||
10.04
16:00
Podunavac
RadniÄki (Å )
0
0
|
10.04.2022 16:00 | Podunavac | 0 : 0 | RadniÄki (Å ) |
10.04
16:00
Preporod
Hercegovac
3
0
|
10.04.2022 16:00 | Preporod | 3 : 0 | Hercegovac | |||||
10.04
16:00
StaniÅ”iÄ
Mladost (T)
1
0
|
10.04.2022 16:00 | StaniÅ”iÄ | 1 : 0 | Mladost (T) | |||||
10.04
16:00
Vojvodina (BG)
BaÄka (P)
1
0
|
10.04.2022 16:00 | Vojvodina (BG) | 1 : 0 | BaÄka (P) |
10.04
16:00
Komgrap
PKB
2
3
|
10.04.2022 16:00 | Komgrap | 2 : 3 | PKB | |||||
10.04
16:00
Zuce 2019
PoŔtar Zvezdara
4
0
|
10.04.2022 16:00 | Zuce 2019 | 4 : 0 | PoŔtar Zvezdara | |||||
10.04
16:00
BSK 1925
SinÄeliÄ
0
5
|
10.04.2022 16:00 | BSK 1925 | 0 : 5 | SinÄeliÄ | |||||
10.04
16:00
Crvena zvezda (MML)
GSP Polet DorÄol
1
0
|
10.04.2022 16:00 | Crvena zvezda (MML) | 1 : 0 | GSP Polet DorÄol | |||||
10.04
16:00
Torlak
Zvezda
3
0
|
10.04.2022 16:00 | Torlak | 3 : 0 | Zvezda |
10.04
15:30
JoŔanica
BuduÄnost
4
2
|
10.04.2022 15:30 | JoÅ”anica | 4 : 2 | BuduÄnost | |||||
10.04
15:30
Å umadija (T)
Polet
0
2
|
10.04.2022 15:30 | Å umadija (T) | 0 : 2 | Polet |
10.04
15:30
Parmenac
Sevojno
0
1
|
10.04.2022 15:30 | Parmenac | 0 : 1 | Sevojno | |||||
10.04
15:30
Jasen
Zlatar
1
1
|
10.04.2022 15:30 | Jasen | 1 : 1 | Zlatar | |||||
10.04
11:00
Polet (LJ)
Polet (T)
4
0
|
10.04.2022 11:00 | Polet (LJ) | 4 : 0 | Polet (T) | |||||
10.04
15:30
Sloboda
Jedinstvo (K)
3
0
|
10.04.2022 15:30 | Sloboda | 3 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
10.04
15:30
Prijevor
Jedinstvo Putevi
0
4
|
10.04.2022 15:30 | Prijevor | 0 : 4 | Jedinstvo Putevi | |||||
10.04
15:30
Omladinac
Savinac
6
0
|
10.04.2022 15:30 | Omladinac | 6 : 0 | Savinac |
10.04
15:30
Mladost
Borac
3
2
|
10.04.2022 15:30 | Mladost | 3 : 2 | Borac | |||||
10.04
15:30
ŽelezniÄar
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
4
|
10.04.2022 15:30 | ŽelezniÄar | 1 : 4 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 |
10.04
15:30
Sloga (B)
KaraÄorÄe
2
3
|
10.04.2022 15:30 | Sloga (B) | 2 : 3 | KaraÄorÄe | |||||
10.04
15:30
Pomoravlje 1946
Morava
2
0
|
10.04.2022 15:30 | Pomoravlje 1946 | 2 : 0 | Morava | |||||
10.04
15:30
Rudar (S)
OFK AranÄelovac 1979
2
1
|
10.04.2022 15:30 | Rudar (S) | 2 : 1 | OFK AranÄelovac 1979 | |||||
10.04
15:30
OFK Mihajlovac
Sloboda
2
1
|
10.04.2022 15:30 | OFK Mihajlovac | 2 : 1 | Sloboda | |||||
10.04
15:30
Mladi borac
Å umadija
2
2
|
10.04.2022 15:30 | Mladi borac | 2 : 2 | Å umadija |
10.04
16:00
Jedinstvo (GM)
OFK NiÅ”
1
2
|
10.04.2022 16:00 | Jedinstvo (GM) | 1 : 2 | OFK NiÅ” | |||||
10.04
11:00
Pukovac
Car Konstantin
1
3
|
10.04.2022 11:00 | Pukovac | 1 : 3 | Car Konstantin | |||||
10.04
16:00
Morava
Mladost (M)
3
0
|
10.04.2022 16:00 | Morava | 3 : 0 | Mladost (M) | |||||
10.04
16:00
NaŔa krila 1936
Delijski Vis
3
1
|
10.04.2022 16:00 | NaŔa krila 1936 | 3 : 1 | Delijski Vis | |||||
10.04
16:00
Orljane
OFK Napredak 1929
1
2
|
10.04.2022 16:00 | Orljane | 1 : 2 | OFK Napredak 1929 | |||||
10.04
16:00
MaloŔiŔte
OFK SinÄeliÄ
1
3
|
10.04.2022 16:00 | MaloÅ”iÅ”te | 1 : 3 | OFK SinÄeliÄ | |||||
10.04
16:00
Rudar
Bukovik
1
3
|
10.04.2022 16:00 | Rudar | 1 : 3 | Bukovik | |||||
10.04
16:00
Mladost (B)
Aluminijum
1
1
|
10.04.2022 16:00 | Mladost (B) | 1 : 1 | Aluminijum |
10.04
16:00
Radan
SFK Morava
1
1
|
10.04.2022 16:00 | Radan | 1 : 1 | SFK Morava | |||||
10.04
16:00
Jablanica
Jedinstvo
2
1
|
10.04.2022 16:00 | Jablanica | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
10.04
16:00
Plantaža
OFK Alakince
2
0
|
10.04.2022 16:00 | Plantaža | 2 : 0 | OFK Alakince | |||||
10.04
16:00
Äekmin
OFK TopliÄanin
2
3
|
10.04.2022 16:00 | Äekmin | 2 : 3 | OFK TopliÄanin | |||||
10.04
16:00
Moravac Orion
Svetlost
0
3
|
10.04.2022 16:00 | Moravac Orion | 0 : 3 | Svetlost |
10.04
16:00
Župa
Juhor
5
0
|
10.04.2022 16:00 | Župa | 5 : 0 | Juhor | |||||
10.04
16:00
Orlovi
KuŔiljevo
2
0
|
10.04.2022 16:00 | Orlovi | 2 : 0 | KuŔiljevo | |||||
10.04
16:00
Gradina
SFS Borac
0
5
|
10.04.2022 16:00 | Gradina | 0 : 5 | SFS Borac | |||||
10.04
16:00
OFK Lugomir
Sloga (M)
1
0
|
10.04.2022 16:00 | OFK Lugomir | 1 : 0 | Sloga (M) |
10.04
11:00
Jedinstvo (P)
Rajko MitiÄ
1
2
|
10.04.2022 11:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 2 | Rajko MitiÄ | |||||
10.04
16:00
Ozren
Zvezda
3
1
|
10.04.2022 16:00 | Ozren | 3 : 1 | Zvezda | |||||
10.04
16:00
Bor 1919
OFK 019
6
0
|
10.04.2022 16:00 | Bor 1919 | 6 : 0 | OFK 019 | |||||
10.04
16:00
Brodoremont
Lužnica
1
0
|
10.04.2022 16:00 | Brodoremont | 1 : 0 | Lužnica |
10.04
16:00
RadniÄki 1918
RadniÄki (S)
3
0
|
10.04.2022 16:00 | RadniÄki 1918 | 3 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
10.04
16:00
Borac 46
Vojvodina
3
1
|
10.04.2022 16:00 | Borac 46 | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
10.04
16:00
Rusin
Lipar
6
1
|
10.04.2022 16:00 | Rusin | 6 : 1 | Lipar | |||||
10.04
16:00
BuduÄnost (G)
BuduÄnost (M)
0
1
|
10.04.2022 16:00 | BuduÄnost (G) | 0 : 1 | BuduÄnost (M) | |||||
10.04
16:00
BuduÄnost (P)
Bratstvo 2019
2
3
|
10.04.2022 16:00 | BuduÄnost (P) | 2 : 3 | Bratstvo 2019 | |||||
10.04
16:00
Kordun
NaŔa Zvezda
1
0
|
10.04.2022 16:00 | Kordun | 1 : 0 | NaŔa Zvezda |
10.04
17:00
Tatra
JugoviÄ
5
0
|
10.04.2022 17:00 | Tatra | 5 : 0 | JugoviÄ | |||||
10.04
17:00
Petrovaradin
ŽSK
2
2
|
10.04.2022 17:00 | Petrovaradin | 2 : 2 | ŽSK | |||||
10.04
17:00
Jedinstvo
FruŔkogorac
2
4
|
10.04.2022 17:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | FruŔkogorac |
10.04
16:00
HajduÄica
Partizan (G)
2
1
|
10.04.2022 16:00 | HajduÄica | 2 : 1 | Partizan (G) | |||||
10.04
16:00
Sloga (BNS)
Potporanj
3
1
|
10.04.2022 16:00 | Sloga (BNS) | 3 : 1 | Potporanj | |||||
10.04
16:00
Stari TamiÅ”
Jugoslavija
2
0
|
10.04.2022 16:00 | Stari TamiÅ” | 2 : 0 | Jugoslavija | |||||
10.04
16:00
BuduÄnost (A)
Jedinstvo SteviÄ
3
2
|
10.04.2022 16:00 | BuduÄnost (A) | 3 : 2 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
10.04
16:00
Dolovo
Partizan (U)
3
1
|
10.04.2022 16:00 | Dolovo | 3 : 1 | Partizan (U) | |||||
10.04
16:00
Crvena zvezda
Vulturul
0
1
|
10.04.2022 16:00 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Vulturul |
10.04
16:00
Hajduk
Sremac (D)
6
0
|
10.04.2022 16:00 | Hajduk | 6 : 0 | Sremac (D) | |||||
10.04
16:00
Sremac (DeÄ)
Jadran
0
0
|
10.04.2022 16:00 | Sremac (DeÄ) | 0 : 0 | Jadran | |||||
10.04
16:00
Sremac (V)
Borac (K)
4
2
|
10.04.2022 16:00 | Sremac (V) | 4 : 2 | Borac (K) | |||||
10.04
16:00
Napredak
Ljukovo
3
0
|
10.04.2022 16:00 | Napredak | 3 : 0 | Ljukovo | |||||
10.04
16:00
Sloga
GFK Sloven
0
0
|
10.04.2022 16:00 | Sloga | 0 : 0 | GFK Sloven | |||||
10.04
16:00
RadniÄki
Borac (M)
3
0
|
10.04.2022 16:00 | RadniÄki | 3 : 0 | Borac (M) | |||||
10.04
16:00
FruŔkogorac
Partizan
1
0
|
10.04.2022 16:00 | FruŔkogorac | 1 : 0 | Partizan |
10.04
16:00
BaÄka
Jadran
4
2
|
10.04.2022 16:00 | BaÄka | 4 : 2 | Jadran | |||||
10.04
16:00
ÄurÄin
Sutjeska
0
0
|
10.04.2022 16:00 | ÄurÄin | 0 : 0 | Sutjeska | |||||
10.04
16:00
Iskra
AFK
1
1
|
10.04.2022 16:00 | Iskra | 1 : 1 | AFK |
10.04
15:30
BaÄinac
Podunavac
3
2
|
10.04.2022 15:30 | BaÄinac | 3 : 2 | Podunavac | |||||
10.04
15:30
Borac 1932
Sloga
2
2
|
10.04.2022 15:30 | Borac 1932 | 2 : 2 | Sloga | |||||
10.04
15:30
Polet
Osipaonica
1
0
|
10.04.2022 15:30 | Polet | 1 : 0 | Osipaonica | |||||
10.04
15:30
Mladi radnik 1940
ŽelezniÄar Kusadak
1
1
|
10.04.2022 15:30 | Mladi radnik 1940 | 1 : 1 | ŽelezniÄar Kusadak | |||||
10.04
15:30
Jedinstvo
Mladost 1948
0
2
|
10.04.2022 15:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Mladost 1948 |
10.04
15:30
Omladinac (D.R.)
Marjan
1
1
|
10.04.2022 15:30 | Omladinac (D.R.) | 1 : 1 | Marjan | |||||
10.04
15:30
Jasenica
Sloga (M)
0
3
|
10.04.2022 15:30 | Jasenica | 0 : 3 | Sloga (M) | |||||
10.04
15:30
Trnava
VinÄa
1
3
|
10.04.2022 15:30 | Trnava | 1 : 3 | VinÄa | |||||
10.04
15:30
ŽSK
Plaskovac
4
1
|
10.04.2022 15:30 | ŽSK | 4 : 1 | Plaskovac | |||||
10.04
15:30
Lokomotiva
Badnjevac
3
2
|
10.04.2022 15:30 | Lokomotiva | 3 : 2 | Badnjevac | |||||
10.04
15:30
Å umadinac 1913
BSK
4
0
|
10.04.2022 15:30 | Å umadinac 1913 | 4 : 0 | BSK |
10.04
11:00
MiloŔevo
Mala Vrbica
4
1
|
10.04.2022 11:00 | MiloŔevo | 4 : 1 | Mala Vrbica | |||||
10.04
16:00
Blizna
Å arbanovac
2
4
|
10.04.2022 16:00 | Blizna | 2 : 4 | Å arbanovac | |||||
10.04
11:00
BSK
PoreÄ
1
6
|
10.04.2022 11:00 | BSK | 1 : 6 | PoreÄ | |||||
10.04
16:00
Polet
Urovica
3
3
|
10.04.2022 16:00 | Polet | 3 : 3 | Urovica | |||||
10.04
16:00
Polom
Nemetali
2
1
|
10.04.2022 16:00 | Polom | 2 : 1 | Nemetali | |||||
10.04
11:00
KljuÄ
Rudna Glava
5
1
|
10.04.2022 11:00 | KljuÄ | 5 : 1 | Rudna Glava | |||||
10.04
16:00
Brestovac
Branik
0
2
|
10.04.2022 16:00 | Brestovac | 0 : 2 | Branik |
10.04
16:00
Umac
Bratstvo
2
5
|
10.04.2022 16:00 | Umac | 2 : 5 | Bratstvo | |||||
10.04
16:00
ZloÄudovo
VuÄje
4
1
|
10.04.2022 16:00 | ZloÄudovo | 4 : 1 | VuÄje | |||||
10.04
16:00
Kumarevo 65
Progres
0
7
|
10.04.2022 16:00 | Kumarevo 65 | 0 : 7 | Progres | |||||
10.04
16:00
OFK Brza
Donja Lomnica
1
1
|
10.04.2022 16:00 | OFK Brza | 1 : 1 | Donja Lomnica | |||||
10.04
16:00
Jedinstvo (G)
Polet
2
2
|
10.04.2022 16:00 | Jedinstvo (G) | 2 : 2 | Polet |
10.04
16:00
ŽelezniÄar
Real
4
1
|
10.04.2022 16:00 | ŽelezniÄar | 4 : 1 | Real | |||||
10.04
16:00
Moravac
BobiŔte
3
4
|
10.04.2022 16:00 | Moravac | 3 : 4 | BobiŔte | |||||
10.04
16:00
Sloga
OFK Morava
3
2
|
10.04.2022 16:00 | Sloga | 3 : 2 | OFK Morava | |||||
10.04
16:00
Mladi borac
BSK
4
2
|
10.04.2022 16:00 | Mladi borac | 4 : 2 | BSK | |||||
10.04
16:00
Mladost 1959
Veliko Trnjane
3
0
|
10.04.2022 16:00 | Mladost 1959 | 3 : 0 | Veliko Trnjane | |||||
10.04
16:00
Sloboda
Milanovo
1
2
|
10.04.2022 16:00 | Sloboda | 1 : 2 | Milanovo |
10.04
16:00
Borac
Toplica
4
1
|
10.04.2022 16:00 | Borac | 4 : 1 | Toplica | |||||
10.04
16:00
Zemljoradnik
BaliÄevac
1
1
|
10.04.2022 16:00 | Zemljoradnik | 1 : 1 | BaliÄevac | |||||
10.04
16:00
Moravac
Naisus 1977
0
1
|
10.04.2022 16:00 | Moravac | 0 : 1 | Naisus 1977 | |||||
10.04
16:00
Pobeda
RadniÄki 1924
0
1
|
10.04.2022 16:00 | Pobeda | 0 : 1 | RadniÄki 1924 |
10.04
OsniÄ
Velika Jasikova
3
0
|
10.04.2022 | OsniÄ | 3 : 0 | Velika Jasikova | |||||
10.04
FSU Kraljevica
Rudar VrÅ”ka Äuka
2
2
|
10.04.2022 | FSU Kraljevica | 2 : 2 | Rudar VrÅ”ka Äuka | |||||
10.04
Omladinac
Å ljivar
5
2
|
10.04.2022 | Omladinac | 5 : 2 | Å ljivar | |||||
10.04
OFK Rtanj
Midžor
0
1
|
10.04.2022 | OFK Rtanj | 0 : 1 | Midžor | |||||
10.04
Rudar (P)
Kosovo
0
0
|
10.04.2022 | Rudar (P) | 0 : 0 | Kosovo | |||||
10.04
GraniÄar
TrebiÄ
3
1
|
10.04.2022 | GraniÄar | 3 : 1 | TrebiÄ |
10.04
16:30
Vinogradar
Sloga (D)
1
0
|
10.04.2022 16:30 | Vinogradar | 1 : 0 | Sloga (D) | |||||
10.04
16:30
Jastrebac (VÅ )
13. April
4
0
|
10.04.2022 16:30 | Jastrebac (VÅ ) | 4 : 0 | 13. April | |||||
10.04
16:30
Sloga (L)
Sloga (Ä)
1
1
|
10.04.2022 16:30 | Sloga (L) | 1 : 1 | Sloga (Ä) | |||||
10.04
16:30
Kupci
Rubin
5
2
|
10.04.2022 16:30 | Kupci | 5 : 2 | Rubin | |||||
10.04
16:30
MaÄkovac
Mladost (T)
7
2
|
10.04.2022 16:30 | MaÄkovac | 7 : 2 | Mladost (T) |
10.04
16:00
ŽAK
Banat
1
0
|
10.04.2022 16:00 | ŽAK | 1 : 0 | Banat | |||||
10.04
16:00
Krajina
Borac
4
1
|
10.04.2022 16:00 | Krajina | 4 : 1 | Borac | |||||
10.04
16:00
ŽFK Banat
Delija
3
0
|
10.04.2022 16:00 | ŽFK Banat | 3 : 0 | Delija | |||||
10.04
16:00
Vojvodina (B)
ASK
3
1
|
10.04.2022 16:00 | Vojvodina (B) | 3 : 1 | ASK | |||||
10.04
16:00
Mladost (BD)
Polet
0
1
|
10.04.2022 16:00 | Mladost (BD) | 0 : 1 | Polet | |||||
10.04
16:00
Napredak
Mladost (L)
1
2
|
10.04.2022 16:00 | Napredak | 1 : 2 | Mladost (L) |
10.04
16:30
Dragocvet
Kolare
7
3
|
10.04.2022 16:30 | Dragocvet | 7 : 3 | Kolare | |||||
10.04
16:30
Juhor (G)
Sloga
4
0
|
10.04.2022 16:30 | Juhor (G) | 4 : 0 | Sloga | |||||
10.04
16:30
Javor
Morava
6
1
|
10.04.2022 16:30 | Javor | 6 : 1 | Morava | |||||
10.04
16:30
BuduÄnost (Ä)
GFK Tabane
1
3
|
10.04.2022 16:30 | BuduÄnost (Ä) | 1 : 3 | GFK Tabane | |||||
10.04
16:30
BuduÄnost (M)
Napredak
2
1
|
10.04.2022 16:30 | BuduÄnost (M) | 2 : 1 | Napredak | |||||
10.04
16:30
Partizan (M)
Mladi Borac
2
1
|
10.04.2022 16:30 | Partizan (M) | 2 : 1 | Mladi Borac | |||||
10.04
16:30
Mladost
Rudar (St)
4
1
|
10.04.2022 16:30 | Mladost | 4 : 1 | Rudar (St) | |||||
10.04
16:30
Moravac 2015
Rudar (SR)
2
0
|
10.04.2022 16:30 | Moravac 2015 | 2 : 0 | Rudar (SR) |
10.04
15:30
Sloga (L)
Omladinac (Å )
0
2
|
10.04.2022 15:30 | Sloga (L) | 0 : 2 | Omladinac (Å ) | |||||
10.04
15:30
BuduÄnost (V)
KrilaÅ”
0
2
|
10.04.2022 15:30 | BuduÄnost (V) | 0 : 2 | KrilaÅ” | |||||
10.04
15:30
Sirakovo
Borac (Ž)
2
1
|
10.04.2022 15:30 | Sirakovo | 2 : 1 | Borac (Ž) | |||||
10.04
15:30
Borac (K)
ŽelezniÄar
3
1
|
10.04.2022 15:30 | Borac (K) | 3 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
10.04
15:30
ObiliÄ
Mladost (R)
2
1
|
10.04.2022 15:30 | ObiliÄ | 2 : 1 | Mladost (R) | |||||
10.04
15:30
Vihor
Zvižd
1
2
|
10.04.2022 15:30 | Vihor | 1 : 2 | Zvižd |
10.04
16:00
ŽeljuŔa
Spartak
5
2
|
10.04.2022 16:00 | ŽeljuŔa | 5 : 2 | Spartak | |||||
10.04
16:00
DragoÅ”
Zadrugar
0
2
|
10.04.2022 16:00 | DragoÅ” | 0 : 2 | Zadrugar |
10.04
16:00
Mladost
LisoviÄ 1977
0
2
|
10.04.2022 16:00 | Mladost | 0 : 2 | LisoviÄ 1977 | |||||
10.04
16:00
Omladinac
Strelac
1
6
|
10.04.2022 16:00 | Omladinac | 1 : 6 | Strelac | |||||
10.04
16:00
OFK BuduÄnost
RadniÄki (R)
4
1
|
10.04.2022 16:00 | OFK BuduÄnost | 4 : 1 | RadniÄki (R) | |||||
10.04
16:00
Krtinska
Turbina
0
1
|
10.04.2022 16:00 | Krtinska | 0 : 1 | Turbina | |||||
10.04
16:00
Beljina
BuduÄnost (Z)
2
2
|
10.04.2022 16:00 | Beljina | 2 : 2 | BuduÄnost (Z) |
10.04
16:00
Velika Krsna
SUF Dubona
1
0
|
10.04.2022 16:00 | Velika Krsna | 1 : 0 | SUF Dubona | |||||
10.04
16:00
Rabrovac
VrÄin
1
3
|
10.04.2022 16:00 | Rabrovac | 1 : 3 | VrÄin | |||||
10.04
16:00
Dunavac
ZaklopaÄa
4
1
|
10.04.2022 16:00 | Dunavac | 4 : 1 | ZaklopaÄa | |||||
10.04
16:00
Napredak
KaluÄerica 1969
0
5
|
10.04.2022 16:00 | Napredak | 0 : 5 | KaluÄerica 1969 | |||||
10.04
16:00
Å umadija 1962
BoleÄ
0
5
|
10.04.2022 16:00 | Å umadija 1962 | 0 : 5 | BoleÄ | |||||
10.04
16:00
Podunavac
SUF KovaÄevac 1956
1
0
|
10.04.2022 16:00 | Podunavac | 1 : 0 | SUF KovaÄevac 1956 |
10.04
11:00
Siti Sport Klub
Posavac TiŔma
0
0
|
10.04.2022 11:00 | Siti Sport Klub | 0 : 0 | Posavac TiŔma | |||||
10.04
11:00
Hajduk
Balkan Mirijevo
2
0
|
10.04.2022 11:00 | Hajduk | 2 : 0 | Balkan Mirijevo | |||||
10.04
10:00
Heroj Polet
Milutinac
4
3
|
10.04.2022 10:00 | Heroj Polet | 4 : 3 | Milutinac | |||||
10.04
16:00
Beograd Karaburma
PKB Kovilovo
1
1
|
10.04.2022 16:00 | Beograd Karaburma | 1 : 1 | PKB Kovilovo | |||||
10.04
16:00
Umka
Å eÄeranac Ada
1
2
|
10.04.2022 16:00 | Umka | 1 : 2 | Å eÄeranac Ada | |||||
10.04
16:00
Dunav
Rakovica
3
0
|
10.04.2022 16:00 | Dunav | 3 : 0 | Rakovica |
10.04
16:00
Pobeda 1926
Bratstvo 1975
2
0
|
10.04.2022 16:00 | Pobeda 1926 | 2 : 0 | Bratstvo 1975 | |||||
10.04
16:00
Å umadinac
Slavija
3
2
|
10.04.2022 16:00 | Å umadinac | 3 : 2 | Slavija | |||||
10.04
16:00
Borac (D)
KoŔutnjak
2
6
|
10.04.2022 16:00 | Borac (D) | 2 : 6 | KoŔutnjak | |||||
10.04
16:00
Jedinstvo
MarÅ”iÄ
0
1
|
10.04.2022 16:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | MarÅ”iÄ |
10.04
15:30
Iskra
TrliÄ
2
2
|
10.04.2022 15:30 | Iskra | 2 : 2 | TrliÄ | |||||
10.04
15:30
Žabari
OFK Senjak
4
2
|
10.04.2022 15:30 | Žabari | 4 : 2 | OFK Senjak | |||||
10.04
15:30
OFK OseÄina
Toplica
4
1
|
10.04.2022 15:30 | OFK OseÄina | 4 : 1 | Toplica | |||||
10.04
11:00
Proleter
OFK JabuÄje
3
1
|
10.04.2022 11:00 | Proleter | 3 : 1 | OFK JabuÄje | |||||
10.04
15:30
Banjani
Dimitrije TucoviÄ
0
1
|
10.04.2022 15:30 | Banjani | 0 : 1 | Dimitrije TucoviÄ | |||||
10.04
11:00
KaÄer
Radnik
7
2
|
10.04.2022 11:00 | KaÄer | 7 : 2 | Radnik |
10.04
16:00
Äegar 1946
Mladost
5
2
|
10.04.2022 16:00 | Äegar 1946 | 5 : 2 | Mladost | |||||
10.04
16:00
Palilulac
Sloboda
5
2
|
10.04.2022 16:00 | Palilulac | 5 : 2 | Sloboda | |||||
10.04
16:00
Morava
Stevan NeŔticki
2
0
|
10.04.2022 16:00 | Morava | 2 : 0 | Stevan NeŔticki | |||||
10.04
16:00
Vulkan 1963
Crvena zastava
5
0
|
10.04.2022 16:00 | Vulkan 1963 | 5 : 0 | Crvena zastava | |||||
10.04
16:00
Planinac 1933
Omladinac
2
2
|
10.04.2022 16:00 | Planinac 1933 | 2 : 2 | Omladinac |
10.04
15:30
DragaÄevo
Kej
0
1
|
10.04.2022 15:30 | DragaÄevo | 0 : 1 | Kej | |||||
10.04
15:30
Jedinstvo
GoruŔica
2
2
|
10.04.2022 15:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | GoruŔica |
10.04
15:30
Orlovac 1932
Ozrem
1
1
|
10.04.2022 15:30 | Orlovac 1932 | 1 : 1 | Ozrem | |||||
10.04
15:30
Napredak
Rudar
1
1
|
10.04.2022 15:30 | Napredak | 1 : 1 | Rudar | |||||
10.04
15:30
Mladost
Donja Vrbava
1
2
|
10.04.2022 15:30 | Mladost | 1 : 2 | Donja Vrbava | |||||
10.04
15:30
Å umadija
Zadrugar
1
2
|
10.04.2022 15:30 | Å umadija | 1 : 2 | Zadrugar | |||||
10.04
15:30
Jedinstvo (GG)
Rakova
2
0
|
10.04.2022 15:30 | Jedinstvo (GG) | 2 : 0 | Rakova |
10.04
16:00
Tavnik
Radnik
2
3
|
10.04.2022 16:00 | Tavnik | 2 : 3 | Radnik | |||||
10.04
16:00
OFK Ras
Ribnica
4
0
|
10.04.2022 16:00 | OFK Ras | 4 : 0 | Ribnica | |||||
10.04
16:00
Mataruge
Zvezda
0
2
|
10.04.2022 16:00 | Mataruge | 0 : 2 | Zvezda | |||||
10.04
16:00
Napredak
Omladinac (NS)
1
0
|
10.04.2022 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Omladinac (NS) | |||||
10.04
16:00
Jedinstvo 2017
Proleter
2
6
|
10.04.2022 16:00 | Jedinstvo 2017 | 2 : 6 | Proleter | |||||
10.04
16:00
BuduÄnost
Rudar
6
1
|
10.04.2022 16:00 | BuduÄnost | 6 : 1 | Rudar | |||||
10.04
16:00
Ibar
KoŔtampolje
2
1
|
10.04.2022 16:00 | Ibar | 2 : 1 | KoŔtampolje |
10.04
16:00
KaraÄorÄe
Drina
1
1
|
10.04.2022 16:00 | KaraÄorÄe | 1 : 1 | Drina | |||||
10.04
16:00
Majur
Cer
4
0
|
10.04.2022 16:00 | Majur | 4 : 0 | Cer | |||||
10.04
16:00
Lipolist
Hajduk Stanko
0
1
|
10.04.2022 16:00 | Lipolist | 0 : 1 | Hajduk Stanko | |||||
10.04
16:00
Podrinje
Rudar
1
1
|
10.04.2022 16:00 | Podrinje | 1 : 1 | Rudar | |||||
10.04
16:00
RadniÄki (Ko)
Sloga
2
1
|
10.04.2022 16:00 | RadniÄki (Ko) | 2 : 1 | Sloga | |||||
10.04
16:00
Milan OrliÄ
Jedinstvo (Å )
4
0
|
10.04.2022 16:00 | Milan OrliÄ | 4 : 0 | Jedinstvo (Å ) | |||||
10.04
11:00
Vidojevica
RadniÄki (Kl)
1
2
|
10.04.2022 11:00 | Vidojevica | 1 : 2 | RadniÄki (Kl) |
10.04
15:00
Polet
AvijatiÄar Vranjani
3
2
|
10.04.2022 15:00 | Polet | 3 : 2 | AvijatiÄar Vranjani | |||||
10.04
15:00
Jedinstvo
Bakionica
5
4
|
10.04.2022 15:00 | Jedinstvo | 5 : 4 | Bakionica | |||||
10.04
15:00
Plavi Tok
OFK Kotroman
0
3
|
10.04.2022 15:00 | Plavi Tok | 0 : 3 | OFK Kotroman | |||||
10.04
15:00
Omladinac
SeÄica
5
0
|
10.04.2022 15:00 | Omladinac | 5 : 0 | SeÄica |
10.04
15:00
ViŔesava
Prvi partizan
2
1
|
10.04.2022 15:00 | ViŔesava | 2 : 1 | Prvi partizan | |||||
10.04
15:00
Sloga
Crnokosa
0
1
|
10.04.2022 15:00 | Sloga | 0 : 1 | Crnokosa | |||||
10.04
15:00
Rampa
Lazarica
2
3
|
10.04.2022 15:00 | Rampa | 2 : 3 | Lazarica | |||||
10.04
15:00
Äajetina
PeruÄac
7
1
|
10.04.2022 15:00 | Äajetina | 7 : 1 | PeruÄac |
10.04
15:30
Pavlovac
Lugina
0
0
|
10.04.2022 15:30 | Pavlovac | 0 : 0 | Lugina | |||||
10.04
15:30
RadniÄki 2021
Vihor
0
3
|
10.04.2022 15:30 | RadniÄki 2021 | 0 : 3 | Vihor | |||||
10.04
15:30
FSU Južna pruga
Mladost (S)
4
0
|
10.04.2022 15:30 | FSU Južna pruga | 4 : 0 | Mladost (S) | |||||
10.04
15:30
Äelik
Mineralac
1
4
|
10.04.2022 15:30 | Äelik | 1 : 4 | Mineralac |
10.04
16:00
Jug Bogdan
DobriÄ
1
1
|
10.04.2022 16:00 | Jug Bogdan | 1 : 1 | DobriÄ | |||||
10.04
16:00
Polet
Kosovac
2
1
|
10.04.2022 16:00 | Polet | 2 : 1 | Kosovac | |||||
10.04
16:00
Spartak
Borac
0
0
|
10.04.2022 16:00 | Spartak | 0 : 0 | Borac | |||||
10.04
16:00
Jastrebac
Partizanski put
9
1
|
10.04.2022 16:00 | Jastrebac | 9 : 1 | Partizanski put |
10.04
11:00
OFK Povlen
Stari drugari
1
5
|
10.04.2022 11:00 | OFK Povlen | 1 : 5 | Stari drugari | |||||
10.04
11:00
Polet
Lukavac
3
4
|
10.04.2022 11:00 | Polet | 3 : 4 | Lukavac | |||||
10.04
15:30
TeŔnjar
Jadar 2013
4
2
|
10.04.2022 15:30 | TeŔnjar | 4 : 2 | Jadar 2013 | |||||
10.04
11:00
Kolubara 2
Milenko PavloviÄ
4
0
|
10.04.2022 11:00 | Kolubara 2 | 4 : 0 | Milenko PavloviÄ | |||||
10.04
11:00
KoteŔica
PopadiÄ
1
3
|
10.04.2022 11:00 | KoteÅ”ica | 1 : 3 | PopadiÄ |
10.04
15:30
Aleksa Å antiÄ
Omladinac (D)
3
1
|
10.04.2022 15:30 | Aleksa Å antiÄ | 3 : 1 | Omladinac (D) | |||||
10.04
15:30
Polet
TerekveÅ”
0
0
|
10.04.2022 15:30 | Polet | 0 : 0 | TerekveÅ” | |||||
10.04
15:30
Mladost
Kula
2
3
|
10.04.2022 15:30 | Mladost | 2 : 3 | Kula | |||||
10.04
15:30
Hajduk
Dinamo 1923
3
0
|
10.04.2022 15:30 | Hajduk | 3 : 0 | Dinamo 1923 | |||||
10.04
15:30
BSK
OFK Odžaci
2
1
|
10.04.2022 15:30 | BSK | 2 : 1 | OFK Odžaci | |||||
10.04
15:30
Zadrugar
Omladinac (B)
1
0
|
10.04.2022 15:30 | Zadrugar | 1 : 0 | Omladinac (B) |
10.04
16:30
Velika Drenova
Župski biseri
2
1
|
10.04.2022 16:30 | Velika Drenova | 2 : 1 | Župski biseri | |||||
10.04
Polet 57
Garevina
3
2
|
10.04.2022 | Polet 57 | 3 : 2 | Garevina | |||||
10.04
Kamenorezac 76
Vinogradar
2
0
|
10.04.2022 | Kamenorezac 76 | 2 : 0 | Vinogradar | |||||
10.04
Omladinac
Varvarin
3
1
|
10.04.2022 | Omladinac | 3 : 1 | Varvarin | |||||
10.04
Ribnik
Donji Kopaonik
2
3
|
10.04.2022 | Ribnik | 2 : 3 | Donji Kopaonik |
10.04
16:00
Glogonj
Mundial
2
3
|
10.04.2022 16:00 | Glogonj | 2 : 3 | Mundial | |||||
10.04
16:00
Mladost (V)
Pobeda
2
1
|
10.04.2022 16:00 | Mladost (V) | 2 : 1 | Pobeda | |||||
10.04
16:00
Unirea
RadniÄki (B)
1
0
|
10.04.2022 16:00 | Unirea | 1 : 0 | RadniÄki (B) | |||||
10.04
16:00
Omladinac 1927
BSK BavaniŔte
2
2
|
10.04.2022 16:00 | Omladinac 1927 | 2 : 2 | BSK BavaniŔte |
10.04
15:30
Polet (DL)
Mladost (V)
1
0
|
10.04.2022 15:30 | Polet (DL) | 1 : 0 | Mladost (V) | |||||
10.04
11:00
Omladinac (K)
Crvena Jabuka
2
2
|
10.04.2022 11:00 | Omladinac (K) | 2 : 2 | Crvena Jabuka | |||||
10.04
15:30
Pambukovica
JoŔeva
0
2
|
10.04.2022 15:30 | Pambukovica | 0 : 2 | JoŔeva | |||||
10.04
15:30
Polet (T)
ÄuÄuge
3
1
|
10.04.2022 15:30 | Polet (T) | 3 : 1 | ÄuÄuge | |||||
10.04
15:30
NepriÄava
OFK Paljuvi
1
1
|
10.04.2022 15:30 | NepriÄava | 1 : 1 | OFK Paljuvi | |||||
10.04
15:30
Jedinstvo (M)
Tvrdojevac
3
1
|
10.04.2022 15:30 | Jedinstvo (M) | 3 : 1 | Tvrdojevac | |||||
10.04
15:30
Sovljak
Ratkovac
0
1
|
10.04.2022 15:30 | Sovljak | 0 : 1 | Ratkovac |
10.04
16:00
PSK Putinci
Å umar
0
3
|
10.04.2022 16:00 | PSK Putinci | 0 : 3 | Å umar | |||||
10.04
16:00
Hajduk 1932
ÄSK Äortanovci
1
0
|
10.04.2022 16:00 | Hajduk 1932 | 1 : 0 | ÄSK Äortanovci | |||||
10.04
16:00
Napredak
Mladost
2
0
|
10.04.2022 16:00 | Napredak | 2 : 0 | Mladost | |||||
10.04
16:00
FruŔkogorac
Polet
3
1
|
10.04.2022 16:00 | FruŔkogorac | 3 : 1 | Polet | |||||
10.04
16:00
Jedinstvo
Rudar
4
1
|
10.04.2022 16:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Rudar | |||||
10.04
16:00
GraniÄar (O)
KruŔedol
1
0
|
10.04.2022 16:00 | GraniÄar (O) | 1 : 0 | KruÅ”edol |
10.04
16:00
Potisje
OFK Klek
0
1
|
10.04.2022 16:00 | Potisje | 0 : 1 | OFK Klek | |||||
10.04
16:00
RadniÄki 1911
OFK Gradnulica
3
1
|
10.04.2022 16:00 | RadniÄki 1911 | 3 : 1 | OFK Gradnulica | |||||
10.04
16:00
Naftagas
OFK StajiÄevo
0
5
|
10.04.2022 16:00 | Naftagas | 0 : 5 | OFK StajiÄevo | |||||
10.04
16:00
MSK
Tisa 1933
5
1
|
10.04.2022 16:00 | MSK | 5 : 1 | Tisa 1933 | |||||
10.04
16:00
Mladost
TamiÅ”
3
2
|
10.04.2022 16:00 | Mladost | 3 : 2 | TamiÅ” | |||||
10.04
16:00
Lehel
BileÄanin
0
0
|
10.04.2022 16:00 | Lehel | 0 : 0 | BileÄanin | |||||
10.04
16:00
Partizan
Zadrugar
0
5
|
10.04.2022 16:00 | Partizan | 0 : 5 | Zadrugar |
10.04
11:00
Lemind 1953
Navalin
3
0
|
10.04.2022 11:00 | Lemind 1953 | 3 : 0 | Navalin | |||||
10.04
11:00
JaŔunja
Marjan MB
1
1
|
10.04.2022 11:00 | JaŔunja | 1 : 1 | Marjan MB |
10.04
16:00
Luk
TE GuÄevo
1
3
|
10.04.2022 16:00 | Luk | 1 : 3 | TE GuÄevo | |||||
10.04
16:00
Sloga
Antimon
0
3
|
10.04.2022 16:00 | Sloga | 0 : 3 | Antimon | |||||
10.04
16:00
Jadar 1961
Velika Reka
2
3
|
10.04.2022 16:00 | Jadar 1961 | 2 : 3 | Velika Reka | |||||
10.04
16:00
7. Juli
Jedinstvo
0
0
|
10.04.2022 16:00 | 7. Juli | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.04
16:00
Mladost (DB)
Jelav
0
3
|
10.04.2022 16:00 | Mladost (DB) | 0 : 3 | Jelav | |||||
10.04
16:00
Prva Iskra
SinÄeliÄ
1
0
|
10.04.2022 16:00 | Prva Iskra | 1 : 0 | SinÄeliÄ |
10.04
16:00
OFK Slatina
Stojnik
5
2
|
10.04.2022 16:00 | OFK Slatina | 5 : 2 | Stojnik | |||||
10.04
16:00
Sibnica
Mladost (G)
1
2
|
10.04.2022 16:00 | Sibnica | 1 : 2 | Mladost (G) | |||||
10.04
16:00
Vis
PopoviÄ
2
1
|
10.04.2022 16:00 | Vis | 2 : 1 | PopoviÄ | |||||
10.04
16:00
Mali Požarevac
NemenikuÄe
3
1
|
10.04.2022 16:00 | Mali Požarevac | 3 : 1 | NemenikuÄe | |||||
10.04
16:00
Crvena zvezda
Sopot
1
0
|
10.04.2022 16:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Sopot | |||||
10.04
16:00
Mladost (MI)
Vojvoda
1
2
|
10.04.2022 16:00 | Mladost (MI) | 1 : 2 | Vojvoda |
10.04
16:00
Duboko
OFK Zabrežje
3
3
|
10.04.2022 16:00 | Duboko | 3 : 3 | OFK Zabrežje | |||||
10.04
16:00
Munja
Polet
2
4
|
10.04.2022 16:00 | Munja | 2 : 4 | Polet | |||||
10.04
16:00
Posavina
Skela
3
1
|
10.04.2022 16:00 | Posavina | 3 : 1 | Skela | |||||
10.04
11:00
Partizan
Pobednik
1
5
|
10.04.2022 11:00 | Partizan | 1 : 5 | Pobednik |
10.04
16:30
RadniÄki
Omladinac
0
1
|
10.04.2022 16:30 | RadniÄki | 0 : 1 | Omladinac | |||||
10.04
16:30
Donja Mutnica
Rudar
0
0
|
10.04.2022 16:30 | Donja Mutnica | 0 : 0 | Rudar | |||||
10.04
16:30
SinÄeliÄ
Sloga
2
1
|
10.04.2022 16:30 | SinÄeliÄ | 2 : 1 | Sloga |
10.04
16:00
Busije
Zmaj Novi grad
5
3
|
10.04.2022 16:00 | Busije | 5 : 3 | Zmaj Novi grad | |||||
10.04
10:00
Bežanija
Miljakovac
3
1
|
10.04.2022 10:00 | Bežanija | 3 : 1 | Miljakovac | |||||
10.04
16:00
Å umadinac
Rekreativo 011
2
1
|
10.04.2022 16:00 | Å umadinac | 2 : 1 | Rekreativo 011 | |||||
10.04
11:00
13. maj
Železnik 1930
0
2
|
10.04.2022 11:00 | 13. maj | 0 : 2 | Železnik 1930 | |||||
10.04
13:00
BUSK
SinÄeliÄ 2012
1
2
|
10.04.2022 13:00 | BUSK | 1 : 2 | SinÄeliÄ 2012 | |||||
10.04
16:00
Velika MoŔtanica
Novi Beograd
3
1
|
10.04.2022 16:00 | Velika MoŔtanica | 3 : 1 | Novi Beograd |
10.04
16:00
Bratstvo
Sveti Stefan
2
0
|
10.04.2022 16:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Sveti Stefan | |||||
10.04
16:00
Minel
Mladi proleter
2
2
|
10.04.2022 16:00 | Minel | 2 : 2 | Mladi proleter | |||||
10.04
16:00
Avala 1939
Pinosava
4
1
|
10.04.2022 16:00 | Avala 1939 | 4 : 1 | Pinosava | |||||
10.04
16:00
Pionir
Resnik
4
0
|
10.04.2022 16:00 | Pionir | 4 : 0 | Resnik | |||||
10.04
16:00
LepuŔnica
OFK Crvenka
3
5
|
10.04.2022 16:00 | LepuŔnica | 3 : 5 | OFK Crvenka |
10.04
16:00
Divostin
Seljak
1
1
|
10.04.2022 16:00 | Divostin | 1 : 1 | Seljak | |||||
10.04
16:00
Jadran
Kragujevac
2
1
|
10.04.2022 16:00 | Jadran | 2 : 1 | Kragujevac | |||||
10.04
16:00
DobraÄa
OFK Bagremar
2
4
|
10.04.2022 16:00 | DobraÄa | 2 : 4 | OFK Bagremar | |||||
10.04
16:00
Äava
OFK Žeželj
5
0
|
10.04.2022 16:00 | Äava | 5 : 0 | OFK Žeželj |
10.04
15:30
Sloga
KaraÄorÄe
5
2
|
10.04.2022 15:30 | Sloga | 5 : 2 | KaraÄorÄe | |||||
10.04
15:30
BSK
KruŔevica 1980
5
0
|
10.04.2022 15:30 | BSK | 5 : 0 | KruŔevica 1980 | |||||
10.04
15:30
Partizan
Mladost (P)
1
0
|
10.04.2022 15:30 | Partizan | 1 : 0 | Mladost (P) | |||||
10.04
15:30
Mladost (R)
Feniks
1
0
|
10.04.2022 15:30 | Mladost (R) | 1 : 0 | Feniks |
10.04
16:30
Å antarovac
Mladost (K)
1
1
|
10.04.2022 16:30 | Å antarovac | 1 : 1 | Mladost (K) | |||||
10.04
16:30
Ursule
Mladost (D)
1
1
|
10.04.2022 16:30 | Ursule | 1 : 1 | Mladost (D) | |||||
10.04
16:30
Bratstvo
Mladost (G)
1
2
|
10.04.2022 16:30 | Bratstvo | 1 : 2 | Mladost (G) | |||||
10.04
16:30
Vinogradar
VinoraÄa
5
5
|
10.04.2022 16:30 | Vinogradar | 5 : 5 | VinoraÄa | |||||
10.04
16:30
Mladost (T)
Osaonica
1
1
|
10.04.2022 16:30 | Mladost (T) | 1 : 1 | Osaonica |
10.04
11:00
Gorski Car
Borac
4
0
|
10.04.2022 11:00 | Gorski Car | 4 : 0 | Borac | |||||
10.04
15:30
TreŔnjevica
B 2000
2
3
|
10.04.2022 15:30 | TreŔnjevica | 2 : 3 | B 2000 | |||||
10.04
15:30
Å amot
Mladost (R)
3
1
|
10.04.2022 15:30 | Å amot | 3 : 1 | Mladost (R) | |||||
10.04
15:30
Mladost (J)
Kopljari
1
0
|
10.04.2022 15:30 | Mladost (J) | 1 : 0 | Kopljari |
10.04
16:30
Slavija (P)
Krivanj
6
2
|
10.04.2022 16:30 | Slavija (P) | 6 : 2 | Krivanj | |||||
10.04
16:30
Mladost
Slavija (B)
4
0
|
10.04.2022 16:30 | Mladost | 4 : 0 | Slavija (B) | |||||
10.04
16:30
BaÄka (D)
Borac
3
1
|
10.04.2022 16:30 | BaÄka (D) | 3 : 1 | Borac | |||||
10.04
16:30
Kulpin
TvrÄava
2
2
|
10.04.2022 16:30 | Kulpin | 2 : 2 | TvrÄava | |||||
10.04
16:30
BaÄki Hajduk
Orlovi
1
3
|
10.04.2022 16:30 | BaÄki Hajduk | 1 : 3 | Orlovi |
10.04
16:00
Mladost
DuŔko
2
0
|
10.04.2022 16:00 | Mladost | 2 : 0 | DuŔko | |||||
10.04
16:00
BuduÄnost (PD)
PetlovaÄa
2
4
|
10.04.2022 16:00 | BuduÄnost (PD) | 2 : 4 | PetlovaÄa | |||||
10.04
16:00
Sloboda
Gorki
5
2
|
10.04.2022 16:00 | Sloboda | 5 : 2 | Gorki | |||||
10.04
16:00
Stojan Lazarac
BuduÄnost (Z)
1
3
|
10.04.2022 16:00 | Stojan Lazarac | 1 : 3 | BuduÄnost (Z) | |||||
10.04
16:00
Sloga
Milicionar
0
1
|
10.04.2022 16:00 | Sloga | 0 : 1 | Milicionar | |||||
10.04
16:00
Torpedo
Mladi borac
0
4
|
10.04.2022 16:00 | Torpedo | 0 : 4 | Mladi borac | |||||
10.04
16:00
Omladinac
Napredak
5
0
|
10.04.2022 16:00 | Omladinac | 5 : 0 | Napredak |
10.04
16:00
Apolon 2018
Gruža
0
1
|
10.04.2022 16:00 | Apolon 2018 | 0 : 1 | Gruža | |||||
10.04
16:00
Omladinac
Studen Vitez
1
2
|
10.04.2022 16:00 | Omladinac | 1 : 2 | Studen Vitez | |||||
10.04
11:00
Mineral 2015
Lazac
3
0
|
10.04.2022 11:00 | Mineral 2015 | 3 : 0 | Lazac | |||||
10.04
16:00
Jedinstvo (G)
MiloÄajac
1
2
|
10.04.2022 16:00 | Jedinstvo (G) | 1 : 2 | MiloÄajac | |||||
10.04
16:00
Borac
Kraljevo Hajduk
10
0
|
10.04.2022 16:00 | Borac | 10 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
10.04
16:00
Granit
Mlada krila
1
1
|
10.04.2022 16:00 | Granit | 1 : 1 | Mlada krila | |||||
10.04
16:00
Jedinstvo (D)
PopoviÄi Vrnjci
5
0
|
10.04.2022 16:00 | Jedinstvo (D) | 5 : 0 | PopoviÄi Vrnjci |
10.04
15:30
VlaÅ”iÄ
Dobrava
3
0
|
10.04.2022 15:30 | VlaÅ”iÄ | 3 : 0 | Dobrava | |||||
10.04
15:30
Sloga (K)
Jevremovac
2
1
|
10.04.2022 15:30 | Sloga (K) | 2 : 1 | Jevremovac | |||||
10.04
15:30
Mladost (PP)
OFK Letnjikovac 1983
2
3
|
10.04.2022 15:30 | Mladost (PP) | 2 : 3 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
10.04
15:30
Mrovska
DumaÄa
3
1
|
10.04.2022 15:30 | Mrovska | 3 : 1 | DumaÄa | |||||
10.04
15:30
Å ipurske livade
Sloga (M)
3
2
|
10.04.2022 15:30 | Å ipurske livade | 3 : 2 | Sloga (M) | |||||
10.04
15:30
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
PriÄinoviÄ
4
1
|
10.04.2022 15:30 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | 4 : 1 | PriÄinoviÄ | |||||
10.04
15:30
TreŔnjevka
Dobrava Žabar 2020
1
1
|
10.04.2022 15:30 | TreŔnjevka | 1 : 1 | Dobrava Žabar 2020 |
10.04
16:00
Jasenovik 2018
Novoselac
0
9
|
10.04.2022 16:00 | Jasenovik 2018 | 0 : 9 | Novoselac | |||||
10.04
16:00
Supovac
Sloga (DT)
5
2
|
10.04.2022 16:00 | Supovac | 5 : 2 | Sloga (DT) | |||||
10.04
16:00
Spartak
Sloga 1948
1
4
|
10.04.2022 16:00 | Spartak | 1 : 4 | Sloga 1948 | |||||
10.04
16:00
Standard 2021
Mladost
2
2
|
10.04.2022 16:00 | Standard 2021 | 2 : 2 | Mladost | |||||
10.04
16:00
Mramor
VrtiŔte
3
0
|
10.04.2022 16:00 | Mramor | 3 : 0 | VrtiŔte | |||||
10.04
16:00
Real NiÅ”
Mezgraja
7
1
|
10.04.2022 16:00 | Real NiÅ” | 7 : 1 | Mezgraja |
10.04
16:00
2. Oktobar
Roham
2
1
|
10.04.2022 16:00 | 2. Oktobar | 2 : 1 | Roham | |||||
10.04
16:00
Napredak
SU PodgrmeÄ
7
0
|
10.04.2022 16:00 | Napredak | 7 : 0 | SU PodgrmeÄ | |||||
10.04
16:00
1. Oktobar
Jedinstvo (NB)
0
0
|
10.04.2022 16:00 | 1. Oktobar | 0 : 0 | Jedinstvo (NB) | |||||
10.04
16:00
Omladinac
TerekveÅ”
0
6
|
10.04.2022 16:00 | Omladinac | 0 : 6 | TerekveÅ” |
10.04
15:30
Planinac
Morava
2
2
|
10.04.2022 15:30 | Planinac | 2 : 2 | Morava | |||||
10.04
15:30
ÄaÄak 94
GauÄosi
3
0
|
10.04.2022 15:30 | ÄaÄak 94 | 3 : 0 | GauÄosi | |||||
10.04
15:30
Gladijator
Gavrilo Princip
6
2
|
10.04.2022 15:30 | Gladijator | 6 : 2 | Gavrilo Princip | |||||
10.04
15:30
Vujan
Remont
2
0
|
10.04.2022 15:30 | Vujan | 2 : 0 | Remont | |||||
10.04
11:00
Prijatelji
MrŔinci
|
10.04.2022 11:00 | Prijatelji | : | MrŔinci | |||||
10.04
15:30
BuduÄnost
Lugovi
4
1
|
10.04.2022 15:30 | BuduÄnost | 4 : 1 | Lugovi | |||||
10.04
15:30
Malba
Tigrovi Mija Gold
1
1
|
10.04.2022 15:30 | Malba | 1 : 1 | Tigrovi Mija Gold |
10.04
15:30
Napredak 1934
Beli Orao
0
1
|
10.04.2022 15:30 | Napredak 1934 | 0 : 1 | Beli Orao | |||||
10.04
15:30
Mladi Borac
OFK BraniÄevo
0
1
|
10.04.2022 15:30 | Mladi Borac | 0 : 1 | OFK BraniÄevo | |||||
10.04
15:30
Dizel
Batovac
4
4
|
10.04.2022 15:30 | Dizel | 4 : 4 | Batovac | |||||
10.04
15:30
Stig 1955
LjubiÄevo
5
2
|
10.04.2022 15:30 | Stig 1955 | 5 : 2 | LjubiÄevo | |||||
10.04
15:30
Napredak (B)
Mlava (B)
2
0
|
10.04.2022 15:30 | Napredak (B) | 2 : 0 | Mlava (B) |
10.04
15:30
Mladost (K)
Soko
2
1
|
10.04.2022 15:30 | Mladost (K) | 2 : 1 | Soko | |||||
10.04
15:30
Rade MiloÅ”eviÄ
Napredak (S)
3
0
|
10.04.2022 15:30 | Rade MiloÅ”eviÄ | 3 : 0 | Napredak (S) | |||||
10.04
15:30
Jedinstvo (S)
Bata BuliÄ
4
0
|
10.04.2022 15:30 | Jedinstvo (S) | 4 : 0 | Bata BuliÄ | |||||
10.04
15:30
Integral
Sloga 1945
1
1
|
10.04.2022 15:30 | Integral | 1 : 1 | Sloga 1945 | |||||
10.04
15:30
Mlava (ML)
Pobeda 1953
1
0
|
10.04.2022 15:30 | Mlava (ML) | 1 : 0 | Pobeda 1953 | |||||
10.04
15:30
Zadrugar 1947
TrgovaÄki
1
1
|
10.04.2022 15:30 | Zadrugar 1947 | 1 : 1 | TrgovaÄki |
10.04
16:00
Temac
Sloga
3
0
|
10.04.2022 16:00 | Temac | 3 : 0 | Sloga | |||||
10.04
16:00
Mladost (PR)
Mladost (MS)
4
1
|
10.04.2022 16:00 | Mladost (PR) | 4 : 1 | Mladost (MS) | |||||
10.04
11:00
Rongo Siti
Borac
1
5
|
10.04.2022 11:00 | Rongo Siti | 1 : 5 | Borac |
10.04
11:00
Ratar
Tempo
2
0
|
10.04.2022 11:00 | Ratar | 2 : 0 | Tempo | |||||
10.04
11:00
Polet
Crvena zvezda
0
4
|
10.04.2022 11:00 | Polet | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
10.04
16:00
Rudar 2016
Borac
3
0
|
10.04.2022 16:00 | Rudar 2016 | 3 : 0 | Borac | |||||
10.04
11:00
Rutevac
OFK Sloga
1
3
|
10.04.2022 11:00 | Rutevac | 1 : 3 | OFK Sloga | |||||
10.04
11:00
Å kriljac
Napredak 2012
1
1
|
10.04.2022 11:00 | Å kriljac | 1 : 1 | Napredak 2012 | |||||
10.04
11:00
Jedinstvo
Sloga
2
3
|
10.04.2022 11:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Sloga |
10.04
15:30
Landol
Badljevica
1
1
|
10.04.2022 15:30 | Landol | 1 : 1 | Badljevica | |||||
10.04
15:30
Vožd 2020
Proleter 1947
1
4
|
10.04.2022 15:30 | Vožd 2020 | 1 : 4 | Proleter 1947 | |||||
10.04
15:30
Crvena zvezda
Lunjevac
3
1
|
10.04.2022 15:30 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Lunjevac | |||||
10.04
15:30
Skobalj
Godomin
2
0
|
10.04.2022 15:30 | Skobalj | 2 : 0 | Godomin | |||||
10.04
15:30
Stari Hrast 2018
BuduÄnost
1
0
|
10.04.2022 15:30 | Stari Hrast 2018 | 1 : 0 | BuduÄnost |
10.04
16:00
Vrelo
Bjelica
0
3
|
10.04.2022 16:00 | Vrelo | 0 : 3 | Bjelica | |||||
10.04
16:00
Gradina
Brezova
1
4
|
10.04.2022 16:00 | Gradina | 1 : 4 | Brezova | |||||
10.04
16:00
DeviÄi
RadniÄki
4
0
|
10.04.2022 16:00 | DeviÄi | 4 : 0 | RadniÄki | |||||
10.04
12:00
Sloga
Bratstvo
0
0
|
10.04.2022 12:00 | Sloga | 0 : 0 | Bratstvo |
10.04
16:00
TromeÄa
Potisje
1
9
|
10.04.2022 16:00 | TromeÄa | 1 : 9 | Potisje | |||||
10.04
16:00
Å ampion
Tisa
0
3
|
10.04.2022 16:00 | Å ampion | 0 : 3 | Tisa | |||||
10.04
16:00
Äoka
Jadran
1
1
|
10.04.2022 16:00 | Äoka | 1 : 1 | Jadran | |||||
10.04
16:00
Hajduk
Slavija
3
0
|
10.04.2022 16:00 | Hajduk | 3 : 0 | Slavija | |||||
10.04
16:00
Jedinstvo (M)
GraniÄar
0
4
|
10.04.2022 16:00 | Jedinstvo (M) | 0 : 4 | GraniÄar |
10.04
16:00
Jedinstvo
GraniÄar (A)
2
2
|
10.04.2022 16:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | GraniÄar (A) | |||||
10.04
16:00
OFK Zeka BuljubaŔa
BSK
5
0
|
10.04.2022 16:00 | OFK Zeka BuljubaŔa | 5 : 0 | BSK | |||||
10.04
10:00
FruŔka Gora
OFK BikiÄ
0
3
|
10.04.2022 10:00 | FruÅ”ka Gora | 0 : 3 | OFK BikiÄ | |||||
10.04
16:00
Zmaj
Hajduk
0
3
|
10.04.2022 16:00 | Zmaj | 0 : 3 | Hajduk | |||||
10.04
16:00
ObiliÄ 1993
Srem
2
0
|
10.04.2022 16:00 | ObiliÄ 1993 | 2 : 0 | Srem | |||||
10.04
16:00
Erdevik 2017
LSK LaÄarak
0
0
|
10.04.2022 16:00 | Erdevik 2017 | 0 : 0 | LSK LaÄarak |
10.04
Takovski Ustanak
Backovac Junajted
3
0
|
10.04.2022 | Takovski Ustanak | 3 : 0 | Backovac Junajted | |||||
10.04
Ozremica
Semedraž
0
1
|
10.04.2022 | Ozremica | 0 : 1 | Semedraž | |||||
10.04
Omladinac
Majdan
3
1
|
10.04.2022 | Omladinac | 3 : 1 | Majdan | |||||
10.04
00:00
FC Stella Rossa
VelereÄ 94
2
5
|
10.04.2022 00:00 | FC Stella Rossa | 2 : 5 | VelereÄ 94 |
10.04
10:00
Balajnac 2019
Jastrebac 1979
2
4
|
10.04.2022 10:00 | Balajnac 2019 | 2 : 4 | Jastrebac 1979 | |||||
10.04
13:00
JugoviÄi 1976
Lepaja 2018
1
0
|
10.04.2022 13:00 | JugoviÄi 1976 | 1 : 0 | Lepaja 2018 | |||||
10.04
13:00
DobriÄ 1974
Omladinac 1977
0
4
|
10.04.2022 13:00 | DobriÄ 1974 | 0 : 4 | Omladinac 1977 | |||||
10.04
10:00
Sloga 1980
Arbanasce
2
1
|
10.04.2022 10:00 | Sloga 1980 | 2 : 1 | Arbanasce |
10.04
16:00
Hajduk 1950
Äantavir
1
0
|
10.04.2022 16:00 | Hajduk 1950 | 1 : 0 | Äantavir | |||||
10.04
16:00
OFK Mala Bosna 2015
Elektrovojvodina
1
10
|
10.04.2022 16:00 | OFK Mala Bosna 2015 | 1 : 10 | Elektrovojvodina | |||||
10.04
16:00
PaliÄ
Žednik
2
2
|
10.04.2022 16:00 | PaliÄ | 2 : 2 | Žednik | |||||
10.04
16:00
Bikovo
SFU GraniÄar 024
3
1
|
10.04.2022 16:00 | Bikovo | 3 : 1 | SFU GraniÄar 024 | |||||
10.04
16:00
Lokomotiva
Solid
1
0
|
10.04.2022 16:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Solid | |||||
10.04
16:00
Udarnik ViŔnjevac
Vinogradar
3
2
|
10.04.2022 16:00 | Udarnik ViŔnjevac | 3 : 2 | Vinogradar |
10.04
16:00
Polet
Banat (D)
3
1
|
10.04.2022 16:00 | Polet | 3 : 1 | Banat (D) | |||||
10.04
16:00
KaraÅ” (J)
Å evac
5
0
|
10.04.2022 16:00 | KaraÅ” (J) | 5 : 0 | Å evac | |||||
10.04
16:00
Partizan
Ratar
1
2
|
10.04.2022 16:00 | Partizan | 1 : 2 | Ratar | |||||
10.04
16:00
Dunav
Borac (VS)
3
1
|
10.04.2022 16:00 | Dunav | 3 : 1 | Borac (VS) | |||||
10.04
16:00
Omladinac
Vitorul
3
0
|
10.04.2022 16:00 | Omladinac | 3 : 0 | Vitorul | |||||
10.04
16:00
Banat (I)
KaraÅ” (K)
2
1
|
10.04.2022 16:00 | Banat (I) | 2 : 1 | KaraÅ” (K) | |||||
10.04
16:00
GraniÄar
Sloga (M)
2
0
|
10.04.2022 16:00 | GraniÄar | 2 : 0 | Sloga (M) |
10.04
16:00
BuduÄnost 1948
Cerovac 2013
0
2
|
10.04.2022 16:00 | BuduÄnost 1948 | 0 : 2 | Cerovac 2013 | |||||
10.04
16:00
Udarnik
Pobeda
0
2
|
10.04.2022 16:00 | Udarnik | 0 : 2 | Pobeda | |||||
10.04
12:00
Selevac 1919
Beli Orlovi
2
2
|
10.04.2022 12:00 | Selevac 1919 | 2 : 2 | Beli Orlovi |
10.04
15:30
ObiliÄ
Mladost
1
2
|
10.04.2022 15:30 | ObiliÄ | 1 : 2 | Mladost | |||||
10.04
15:30
Bresje Superior
Karadjordje
1
0
|
10.04.2022 15:30 | Bresje Superior | 1 : 0 | Karadjordje | |||||
10.04
15:30
Omladinac
Sloga
2
1
|
10.04.2022 15:30 | Omladinac | 2 : 1 | Sloga |
10.04
16:00
Marina Kutina
MekiÅ”
0
3
|
10.04.2022 16:00 | Marina Kutina | 0 : 3 | MekiÅ” | |||||
10.04
11:00
Grkinja
Oko sokolovo
0
1
|
10.04.2022 11:00 | Grkinja | 0 : 1 | Oko sokolovo |
10.04
Jedinstvo
Pobeda
6
1
|
10.04.2022 | Jedinstvo | 6 : 1 | Pobeda | |||||
10.04
Tomislavci
EÄÅ”eg
6
0
|
10.04.2022 | Tomislavci | 6 : 0 | EÄÅ”eg |
10.04
16:00
KladuŔnica
Lokomotiva
3
2
|
10.04.2022 16:00 | KladuŔnica | 3 : 2 | Lokomotiva | |||||
10.04
16:00
Rtkovo
KoÄa AnÄelkoviÄ
0
1
|
10.04.2022 16:00 | Rtkovo | 0 : 1 | KoÄa AnÄelkoviÄ |
10.04
11:00
Bukovica
Gaglovo
1
0
|
10.04.2022 11:00 | Bukovica | 1 : 0 | Gaglovo | |||||
10.04
11:00
Naupare
Borac
1
1
|
10.04.2022 11:00 | Naupare | 1 : 1 | Borac | |||||
10.04
11:00
Padež
Dedina
3
4
|
10.04.2022 11:00 | Padež | 3 : 4 | Dedina | |||||
10.04
11:00
Zmajevac
Konjuh
0
1
|
10.04.2022 11:00 | Zmajevac | 0 : 1 | Konjuh | |||||
10.04
11:00
Modrica
MakreŔane
4
3
|
10.04.2022 11:00 | Modrica | 4 : 3 | MakreŔane | |||||
10.04
16:00
Polet
Kapidžija
0
3
|
10.04.2022 16:00 | Polet | 0 : 3 | Kapidžija |
10.04
17:00
OFK Hajduk
ObiliÄ
0
2
|
10.04.2022 17:00 | OFK Hajduk | 0 : 2 | ObiliÄ | |||||
10.04
10:00
Moskva
Susek
0
7
|
10.04.2022 10:00 | Moskva | 0 : 7 | Susek | |||||
10.04
17:00
Borac
OFK Sirig
0
4
|
10.04.2022 17:00 | Borac | 0 : 4 | OFK Sirig | |||||
10.04
17:00
Sloga
Hajduk (Ä)
0
6
|
10.04.2022 17:00 | Sloga | 0 : 6 | Hajduk (Ä) | |||||
10.04
17:00
Vinogradar
ŽelezniÄar
2
1
|
10.04.2022 17:00 | Vinogradar | 2 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
10.04
17:00
Äenej
Titel
5
0
|
10.04.2022 17:00 | Äenej | 5 : 0 | Titel | |||||
10.04
17:00
MiletiÄ
Hajduk (G)
2
1
|
10.04.2022 17:00 | MiletiÄ | 2 : 1 | Hajduk (G) | |||||
10.04
17:00
BaÄka
Proleter
3
0
|
10.04.2022 17:00 | BaÄka | 3 : 0 | Proleter |
10.04
16:00
Sloga
Jedinstvo 2014
2
1
|
10.04.2022 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Jedinstvo 2014 | |||||
10.04
16:00
Borac
Zlatica
5
1
|
10.04.2022 16:00 | Borac | 5 : 1 | Zlatica | |||||
10.04
16:00
KSK Konak 1926
Proleter
2
1
|
10.04.2022 16:00 | KSK Konak 1926 | 2 : 1 | Proleter |
10.04
16:00
Belo Polje
Sloga
1
0
|
10.04.2022 16:00 | Belo Polje | 1 : 0 | Sloga | |||||
10.04
16:00
LjubiniÄ
Rekreativo
3
4
|
10.04.2022 16:00 | LjubiniÄ | 3 : 4 | Rekreativo |
10.04
11:00
Verko
Provo 2015
1
1
|
10.04.2022 11:00 | Verko | 1 : 1 | Provo 2015 | |||||
10.04
16:30
Skupljen 2013
Belpos
1
2
|
10.04.2022 16:30 | Skupljen 2013 | 1 : 2 | Belpos | |||||
10.04
16:30
Mladost (Z)
Bobovik
0
1
|
10.04.2022 16:30 | Mladost (Z) | 0 : 1 | Bobovik | |||||
10.04
16:30
Petrovac 74
Jedinstvo 2014
3
1
|
10.04.2022 16:30 | Petrovac 74 | 3 : 1 | Jedinstvo 2014 | |||||
10.04
11:00
Hajduk
Torpedo
2
0
|
10.04.2022 11:00 | Hajduk | 2 : 0 | Torpedo |
10.04
16:00
VraniÄ
OFK Borac
2
1
|
10.04.2022 16:00 | VraniÄ | 2 : 1 | OFK Borac | |||||
10.04
16:00
OFK Boždarevac
Veliki Borak
3
0
|
10.04.2022 16:00 | OFK Boždarevac | 3 : 0 | Veliki Borak |
10.04
16:00
Hajduk 1936
Borba
5
0
|
10.04.2022 16:00 | Hajduk 1936 | 5 : 0 | Borba | |||||
10.04
16:00
Kremenac
Apolon 4
2
1
|
10.04.2022 16:00 | Kremenac | 2 : 1 | Apolon 4 | |||||
10.04
16:00
Azbest
Jovanovac
3
0
|
10.04.2022 16:00 | Azbest | 3 : 0 | Jovanovac | |||||
10.04
16:00
Bukorovac
Å umadija
2
2
|
10.04.2022 16:00 | Bukorovac | 2 : 2 | Å umadija |
10.04
16:00
Sloga Obrva
Mladost 1925
0
2
|
10.04.2022 16:00 | Sloga Obrva | 0 : 2 | Mladost 1925 | |||||
10.04
16:00
Stubal
Milakovac 2018
0
3
|
10.04.2022 16:00 | Stubal | 0 : 3 | Milakovac 2018 | |||||
10.04
16:00
Å umadija
Mladost 1981
2
1
|
10.04.2022 16:00 | Å umadija | 2 : 1 | Mladost 1981 |
10.04
11:00
Biljanovac
Mladi radnik 1925
2
0
|
10.04.2022 11:00 | Biljanovac | 2 : 0 | Mladi radnik 1925 | |||||
10.04
11:00
Stara ÄarÅ”ija
Borac (A)
6
1
|
10.04.2022 11:00 | Stara ÄarÅ”ija | 6 : 1 | Borac (A) | |||||
10.04
16:00
Partizan (V)
BogutovaÄka Banja
0
4
|
10.04.2022 16:00 | Partizan (V) | 0 : 4 | BogutovaÄka Banja |
10.04
13:00
Omladinac (V)
Borjak 2013
9
0
|
10.04.2022 13:00 | Omladinac (V) | 9 : 0 | Borjak 2013 | |||||
10.04
13:30
Mladost 1977
Velika Morava
7
0
|
10.04.2022 13:30 | Mladost 1977 | 7 : 0 | Velika Morava | |||||
10.04
13:00
OFK OraŔje 1960
Parcane
3
5
|
10.04.2022 13:00 | OFK OraŔje 1960 | 3 : 5 | Parcane | |||||
10.04
11:00
Ratajac
Bresno Polje
5
2
|
10.04.2022 11:00 | Ratajac | 5 : 2 | Bresno Polje | |||||
10.04
11:00
Gradac
Mladost (MD)
2
3
|
10.04.2022 11:00 | Gradac | 2 : 3 | Mladost (MD) |
10.04
16:30
Hrtkovci
Jedinstvo
2
0
|
10.04.2022 16:30 | Hrtkovci | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.04
16:30
Polet
FruŔkogorac
6
0
|
10.04.2022 16:30 | Polet | 6 : 0 | FruŔkogorac | |||||
10.04
16:30
Borac
Donji Petrovci
0
3
|
10.04.2022 16:30 | Borac | 0 : 3 | Donji Petrovci |
10.04
16:00
Vojvodina
Dunav
1
2
|
10.04.2022 16:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Dunav | |||||
10.04
16:00
Planinac
Sloga (M)
2
1
|
10.04.2022 16:00 | Planinac | 2 : 1 | Sloga (M) | |||||
10.04
16:00
Borac
Sloga (K)
1
2
|
10.04.2022 16:00 | Borac | 1 : 2 | Sloga (K) | |||||
10.04
16:00
Car UroÅ”
27. Oktobar
2
0
|
10.04.2022 16:00 | Car UroÅ” | 2 : 0 | 27. Oktobar |
10.04
16:00
Polet
Jedinstvo LemeÅ”
3
2
|
10.04.2022 16:00 | Polet | 3 : 2 | Jedinstvo LemeÅ” | |||||
10.04
16:00
TeleÄka
Sport
6
0
|
10.04.2022 16:00 | TeleÄka | 6 : 0 | Sport | |||||
10.04
16:00
Dinamo
PIK
3
0
|
10.04.2022 16:00 | Dinamo | 3 : 0 | PIK |
10.04
16:30
Dražmirovac
OFK DragoŔevac
2
2
|
10.04.2022 16:30 | Dražmirovac | 2 : 2 | OFK DragoŔevac | |||||
10.04
16:30
DomaÄin
Dobra Voda
2
0
|
10.04.2022 16:30 | DomaÄin | 2 : 0 | Dobra Voda | |||||
10.04
16:30
Jedinstvo
Omladinac
5
0
|
10.04.2022 16:30 | Jedinstvo | 5 : 0 | Omladinac | |||||
10.04
16:30
Sloboda
Kolonija
1
2
|
10.04.2022 16:30 | Sloboda | 1 : 2 | Kolonija |
10.04
11:00
Tulari
Strelac 001
6
1
|
10.04.2022 11:00 | Tulari | 6 : 1 | Strelac 001 | |||||
10.04
11:00
Dokmir
OFK Takovo
2
1
|
10.04.2022 11:00 | Dokmir | 2 : 1 | OFK Takovo | |||||
10.04
11:00
Brezovica
BuduÄnost 1995
4
0
|
10.04.2022 11:00 | Brezovica | 4 : 0 | BuduÄnost 1995 | |||||
10.04
11:00
Gunjevac
Vukona
6
1
|
10.04.2022 11:00 | Gunjevac | 6 : 1 | Vukona | |||||
10.04
11:00
Vrelo
Zvizdar 2012
3
0
|
10.04.2022 11:00 | Vrelo | 3 : 0 | Zvizdar 2012 |
10.04
16:30
Bratstvo
OFK Bingula
4
0
|
10.04.2022 16:30 | Bratstvo | 4 : 0 | OFK Bingula | |||||
10.04
16:30
GraniÄar
Jedinstvo (lj)
2
2
|
10.04.2022 16:30 | GraniÄar | 2 : 2 | Jedinstvo (lj) | |||||
10.04
16:30
SinÄeliÄ
Borac
3
0
|
10.04.2022 16:30 | SinÄeliÄ | 3 : 0 | Borac | |||||
10.04
16:30
Omladinac
Jedinstvo (M)
1
2
|
10.04.2022 16:30 | Omladinac | 1 : 2 | Jedinstvo (M) | |||||
10.04
16:30
Napredak
Jednota
4
0
|
10.04.2022 16:30 | Napredak | 4 : 0 | Jednota |
10.04
16:30
Polet
ŽelezniÄar
2
4
|
10.04.2022 16:30 | Polet | 2 : 4 | ŽelezniÄar | |||||
10.04
16:30
Mladost
Napredak (St)
1
5
|
10.04.2022 16:30 | Mladost | 1 : 5 | Napredak (St) | |||||
10.04
16:30
Istok 63
BSK
2
0
|
10.04.2022 16:30 | Istok 63 | 2 : 0 | BSK |
10.04
16:30
Razvitak
BuduÄnost
0
3
|
10.04.2022 16:30 | Razvitak | 0 : 3 | BuduÄnost | |||||
10.04
16:30
Napredak (Sv)
PotoÄac
0
0
|
10.04.2022 16:30 | Napredak (Sv) | 0 : 0 | PotoÄac | |||||
10.04
16:30
Heroj
Moravac
1
0
|
10.04.2022 16:30 | Heroj | 1 : 0 | Moravac |
10.04
16:00
Borac
Voja GaÄiÄ
1
2
|
10.04.2022 16:00 | Borac | 1 : 2 | Voja GaÄiÄ | |||||
10.04
16:00
BuduÄnost
Kolonija
5
1
|
10.04.2022 16:00 | BuduÄnost | 5 : 1 | Kolonija | |||||
10.04
16:00
Tempo
Jedinstvo
6
1
|
10.04.2022 16:00 | Tempo | 6 : 1 | Jedinstvo |
10.04
16:00
OFK RadniÄki
Mladi borac
3
0
|
10.04.2022 16:00 | OFK RadniÄki | 3 : 0 | Mladi borac |
10.04
16:00
Proleter
OFK Borac
0
3
|
10.04.2022 16:00 | Proleter | 0 : 3 | OFK Borac | |||||
10.04
16:00
Å umadinac
Mladost
3
1
|
10.04.2022 16:00 | Å umadinac | 3 : 1 | Mladost | |||||
10.04
16:00
Strmovo
20. Oktobar
3
0
|
10.04.2022 16:00 | Strmovo | 3 : 0 | 20. Oktobar |
10.04
15:30
Ram
Sloga TOP
8
1
|
10.04.2022 15:30 | Ram | 8 : 1 | Sloga TOP | |||||
10.04
15:30
Žika MarkoviÄ - UÄa
Pek
1
0
|
10.04.2022 15:30 | Žika MarkoviÄ - UÄa | 1 : 0 | Pek | |||||
10.04
15:30
Borac 2016
Polet
3
1
|
10.04.2022 15:30 | Borac 2016 | 3 : 1 | Polet | |||||
10.04
15:30
Dunavac 1929
Kumane
0
1
|
10.04.2022 15:30 | Dunavac 1929 | 0 : 1 | Kumane | |||||
10.04
15:30
Mladost 1970
RadniÄki
0
0
|
10.04.2022 15:30 | Mladost 1970 | 0 : 0 | RadniÄki |
10.04
11:00
Brgule
Tamnava
1
7
|
10.04.2022 11:00 | Brgule | 1 : 7 | Tamnava | |||||
10.04
11:00
Kolubara (LP)
Trnjaci 2021
4
0
|
10.04.2022 11:00 | Kolubara (LP) | 4 : 0 | Trnjaci 2021 |
10.04
10:00
Napredak
Å FU Derbi 2016
5
1
|
10.04.2022 10:00 | Napredak | 5 : 1 | Å FU Derbi 2016 |
10.04
10:00
Sloga (J)
Bliznak-MedveÄica
3
1
|
10.04.2022 10:00 | Sloga (J) | 3 : 1 | Bliznak-MedveÄica | |||||
10.04
10:00
Mlava (R)
Borac (V)
1
3
|
10.04.2022 10:00 | Mlava (R) | 1 : 3 | Borac (V) | |||||
10.04
10:00
Vukovac 98
Laznica
3
1
|
10.04.2022 10:00 | Vukovac 98 | 3 : 1 | Laznica |
10.04
11:00
BSK 1924
Stig (MC)
1
0
|
10.04.2022 11:00 | BSK 1924 | 1 : 0 | Stig (MC) |
10.04
16:00
JanoŔik
Banatul
2
3
|
10.04.2022 16:00 | JanoŔik | 2 : 3 | Banatul | |||||
10.04
16:00
Dobrica
Crvena zvezda
1
2
|
10.04.2022 16:00 | Dobrica | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
10.04
16:00
Rapid
Vojvodina
0
3
|
10.04.2022 16:00 | Rapid | 0 : 3 | Vojvodina |
10.04
10:00
KrÄevac 04
Proleter 1936
0
4
|
10.04.2022 10:00 | KrÄevac 04 | 0 : 4 | Proleter 1936 | |||||
10.04
10:00
Maskar
BuduÄnost (B)
1
0
|
10.04.2022 10:00 | Maskar | 1 : 0 | BuduÄnost (B) | |||||
10.04
10:00
Jarmenovci
Å umadinac
1
4
|
10.04.2022 10:00 | Jarmenovci | 1 : 4 | Å umadinac |
10.04
16:00
Vinogradar
Pobeda
3
0
|
10.04.2022 16:00 | Vinogradar | 3 : 0 | Pobeda |
10.04
16:30
Borac (R)
Sremac (J)
4
1
|
10.04.2022 16:30 | Borac (R) | 4 : 1 | Sremac (J) | |||||
10.04
16:30
Sloga (Z)
Borac (VR)
1
8
|
10.04.2022 16:30 | Sloga (Z) | 1 : 8 | Borac (VR) | |||||
10.04
16:30
OFK Bosut
Mitros
1
2
|
10.04.2022 16:30 | OFK Bosut | 1 : 2 | Mitros |
10.04
16:30
Sparta
Sloboda
3
0
|
10.04.2022 16:30 | Sparta | 3 : 0 | Sloboda | |||||
10.04
16:30
Planinac
Sloga
1
0
|
10.04.2022 16:30 | Planinac | 1 : 0 | Sloga |
10.04
11:00
Proleter
Metaloplastika 2006
4
1
|
10.04.2022 11:00 | Proleter | 4 : 1 | Metaloplastika 2006 | |||||
10.04
11:00
Jelen
Roma - Odžino selo
3
1
|
10.04.2022 11:00 | Jelen | 3 : 1 | Roma - Odžino selo | |||||
10.04
11:00
Napredak
Partizan
1
7
|
10.04.2022 11:00 | Napredak | 1 : 7 | Partizan | |||||
10.04
11:00
Varna
Jedinstvo 2020
1
3
|
10.04.2022 11:00 | Varna | 1 : 3 | Jedinstvo 2020 | |||||
10.04
11:00
Zadrugar
CuljkoviÄ
6
0
|
10.04.2022 11:00 | Zadrugar | 6 : 0 | CuljkoviÄ |
10.04
11:00
Korman
Rankovac
3
1
|
10.04.2022 11:00 | Korman | 3 : 1 | Rankovac | |||||
10.04
11:00
Mladost Svileuva
Galeb
1
3
|
10.04.2022 11:00 | Mladost Svileuva | 1 : 3 | Galeb | |||||
10.04
11:00
Jedinstvo
Mladost Slatina
3
0
|
10.04.2022 11:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Mladost Slatina | |||||
10.04
11:00
Rudar
MetliÄ
4
3
|
10.04.2022 11:00 | Rudar | 4 : 3 | MetliÄ | |||||
10.04
11:00
Sava
MiŔar
0
2
|
10.04.2022 11:00 | Sava | 0 : 2 | MiŔar | |||||
10.04
11:00
Borac BTG
ZablaÄe
2
2
|
10.04.2022 11:00 | Borac BTG | 2 : 2 | ZablaÄe |
10.04
15:30
Metalac
Pobeda
2
2
|
10.04.2022 15:30 | Metalac | 2 : 2 | Pobeda | |||||
10.04
15:30
Sloga (D)
Zemljoradnik 1932
3
2
|
10.04.2022 15:30 | Sloga (D) | 3 : 2 | Zemljoradnik 1932 | |||||
10.04
15:30
Proleter 1932
Vojvoda Milenko
2
4
|
10.04.2022 15:30 | Proleter 1932 | 2 : 4 | Vojvoda Milenko |
10.04
15:30
Napredak
Margum
4
1
|
10.04.2022 15:30 | Napredak | 4 : 1 | Margum | |||||
10.04
15:30
Moravac 1933
Dunav
5
5
|
10.04.2022 15:30 | Moravac 1933 | 5 : 5 | Dunav | |||||
10.04
15:30
Sopot
Dunavac
1
3
|
10.04.2022 15:30 | Sopot | 1 : 3 | Dunavac | |||||
10.04
15:30
Morava 1932
Mip Majdan
2
2
|
10.04.2022 15:30 | Morava 1932 | 2 : 2 | Mip Majdan |
10.04
11:00
BSK
ZabrÄe 1936
3
4
|
10.04.2022 11:00 | BSK | 3 : 4 | ZabrÄe 1936 |
10.04
11:00
Hajduk
Stolice
1
1
|
10.04.2022 11:00 | Hajduk | 1 : 1 | Stolice | |||||
10.04
11:00
Borac
Mladost (B)
1
4
|
10.04.2022 11:00 | Borac | 1 : 4 | Mladost (B) | |||||
10.04
11:00
14. Oktobar
KrajiŔnici
0
3
|
10.04.2022 11:00 | 14. Oktobar | 0 : 3 | KrajiŔnici | |||||
10.04
11:00
GradiliŔte
Jadar
0
1
|
10.04.2022 11:00 | GradiliŔte | 0 : 1 | Jadar | |||||
10.04
11:00
Vuk
Sloga
2
0
|
10.04.2022 11:00 | Vuk | 2 : 0 | Sloga |
10.04
11:00
MisaÄa
RaniloviÄ 1970
2
1
|
10.04.2022 11:00 | MisaÄa | 2 : 1 | RaniloviÄ 1970 | |||||
10.04
11:00
Brezovac
Partizan 1945
1
2
|
10.04.2022 11:00 | Brezovac | 1 : 2 | Partizan 1945 |
10.04
16:00
Markovac
Sloga
|
10.04.2022 16:00 | Markovac | : | Sloga | |||||
10.04
16:00
Selo Mladenovac
Kosmajac
0
4
|
10.04.2022 16:00 | Selo Mladenovac | 0 : 4 | Kosmajac | |||||
10.04
16:00
Borac
Omladinac
0
1
|
10.04.2022 16:00 | Borac | 0 : 1 | Omladinac | |||||
10.04
16:00
IvanÄa
VlaŔka
1
2
|
10.04.2022 16:00 | IvanÄa | 1 : 2 | VlaÅ”ka |
10.04
11:00
KruŔevica
Vratare
6
1
|
10.04.2022 11:00 | KruŔevica | 6 : 1 | Vratare | |||||
10.04
16:00
Polet
Mladost VPD
5
1
|
10.04.2022 16:00 | Polet | 5 : 1 | Mladost VPD | |||||
10.04
16:00
BSK
Dvorane
4
3
|
10.04.2022 16:00 | BSK | 4 : 3 | Dvorane | |||||
10.04
11:00
Kaonik
Grkljane
1
0
|
10.04.2022 11:00 | Kaonik | 1 : 0 | Grkljane |
10.04
15:30
Drugovac
Vrbovac
1
0
|
10.04.2022 15:30 | Drugovac | 1 : 0 | Vrbovac | |||||
10.04
15:30
Petrijevac
Ravni Gaj
1
2
|
10.04.2022 15:30 | Petrijevac | 1 : 2 | Ravni Gaj | |||||
10.04
15:30
Kolarac
OFK Slavija
10
2
|
10.04.2022 15:30 | Kolarac | 10 : 2 | OFK Slavija |
10.04
13:00
Sarajevo
Rudar Prijedor
6
0
|
10.04.2022 13:00 | Sarajevo | 6 : 0 | Rudar Prijedor | |||||
10.04
19:00
Å iroki Brijeg
PosuŔje
1
1
|
10.04.2022 19:00 | Široki Brijeg | 1 : 1 | PosuŔje | |||||
10.04
17:00
Sloboda
Velež
1
2
|
10.04.2022 17:00 | Sloboda | 1 : 2 | Velež |
10.04
15:30
Omarska
BuduÄnost
2
0
|
10.04.2022 15:30 | Omarska | 2 : 0 | BuduÄnost |
10.04
16:30
TOÅ K
Travnik
2
1
|
10.04.2022 16:30 | TOÅ K | 2 : 1 | Travnik | |||||
10.04
16:30
Igman
Rudar
3
0
|
10.04.2022 16:30 | Igman | 3 : 0 | Rudar |
10.04
17:00
Mornar
BuduÄnost
0
2
|
10.04.2022 17:00 | Mornar | 0 : 2 | BuduÄnost | |||||
10.04
17:00
OFK Petrovac
Podgorica
1
1
|
10.04.2022 17:00 | OFK Petrovac | 1 : 1 | Podgorica | |||||
10.04
15:30
Sutjeska
Zeta
6
1
|
10.04.2022 15:30 | Sutjeska | 6 : 1 | Zeta | |||||
10.04
14:00
DeÄiÄ
Jezero
1
2
|
10.04.2022 14:00 | DeÄiÄ | 1 : 2 | Jezero | |||||
10.04
17:00
Iskra
Rudar
3
1
|
10.04.2022 17:00 | Iskra | 3 : 1 | Rudar |
10.04
17:30
Berane
Mladost
2
1
|
10.04.2022 17:30 | Berane | 2 : 1 | Mladost | |||||
10.04
17:30
Bokelj
Igalo
1
1
|
10.04.2022 17:30 | Bokelj | 1 : 1 | Igalo |
10.04
15:30
Sloga (SB)
Sloga (R)
2
4
|
10.04.2022 15:30 | Sloga (SB) | 2 : 4 | Sloga (R) | |||||
10.04
15:30
Budva
Orjen
3
0
|
10.04.2022 15:30 | Budva | 3 : 0 | Orjen | |||||
10.04
15:30
Otrant Olympic
LovÄen
5
1
|
10.04.2022 15:30 | Otrant Olympic | 5 : 1 | LovÄen | |||||
10.04
15:30
ObiliÄ
Hajduk
1
0
|
10.04.2022 15:30 | ObiliÄ | 1 : 0 | Hajduk |
10.04
15:00
Iskra 2
Polet Stars
2
2
|
10.04.2022 15:00 | Iskra 2 | 2 : 2 | Polet Stars | |||||
10.04
15:00
Internacional
Zabjelo
5
0
|
10.04.2022 15:00 | Internacional | 5 : 0 | Zabjelo | |||||
10.04
15:00
Ribnica
Drezga
1
7
|
10.04.2022 15:00 | Ribnica | 1 : 7 | Drezga | |||||
10.04
15:00
Olympico
Ilarion 2
0
1
|
10.04.2022 15:00 | Olympico | 0 : 1 | Ilarion 2 | |||||
10.04
15:00
OFK NikÅ”iÄ
Adria
8
0
|
10.04.2022 15:00 | OFK NikÅ”iÄ | 8 : 0 | Adria | |||||
10.04
15:00
Crvena stijena
Ilarion
1
3
|
10.04.2022 15:00 | Crvena stijena | 1 : 3 | Ilarion |
10.04
15:00
Brentford
West Ham United
2
0
|
10.04.2022 15:00 | Brentford | 2 : 0 | West Ham United | |||||
10.04
15:00
Leicester City
Crystal Palace
2
1
|
10.04.2022 15:00 | Leicester City | 2 : 1 | Crystal Palace | |||||
10.04
17:30
Manchester City
Liverpool
2
2
|
10.04.2022 17:30 | Manchester City | 2 : 2 | Liverpool | |||||
10.04
15:00
Norwich City
Burnley
2
0
|
10.04.2022 15:00 | Norwich City | 2 : 0 | Burnley |
10.04
16:00
Fulham
Coventry City
1
3
|
10.04.2022 16:00 | Fulham | 1 : 3 | Coventry City |
10.04
16:15
Espanyol
Celta Vigo
1
0
|
10.04.2022 16:15 | Espanyol | 1 : 0 | Celta Vigo | |||||
10.04
21:00
Levante
Barcelona
2
3
|
10.04.2022 21:00 | Levante | 2 : 3 | Barcelona | |||||
10.04
14:00
Osasuna
Alaves
1
0
|
10.04.2022 14:00 | Osasuna | 1 : 0 | Alaves | |||||
10.04
18:30
Elche
Real Sociedad
1
2
|
10.04.2022 18:30 | Elche | 1 : 2 | Real Sociedad |
10.04
19:30
RB Leipzig
Hoffenheim
3
0
|
10.04.2022 19:30 | RB Leipzig | 3 : 0 | Hoffenheim | |||||
10.04
17:30
Eintracht
Freiburg
1
2
|
10.04.2022 17:30 | Eintracht | 1 : 2 | Freiburg | |||||
10.04
15:30
Bochum
Bayer 04 Leverkusen
0
0
|
10.04.2022 15:30 | Bochum | 0 : 0 | Bayer 04 Leverkusen |
10.04
12:30
Genoa
Lazio
1
4
|
10.04.2022 12:30 | Genoa | 1 : 4 | Lazio | |||||
10.04
15:00
Napoli
Fiorentina
2
3
|
10.04.2022 15:00 | Napoli | 2 : 3 | Fiorentina | |||||
10.04
18:00
Roma
Salernitana
2
1
|
10.04.2022 18:00 | Roma | 2 : 1 | Salernitana | |||||
10.04
15:00
Sassuolo
Atalanta
2
1
|
10.04.2022 15:00 | Sassuolo | 2 : 1 | Atalanta | |||||
10.04
20:45
Torino
Milan
0
0
|
10.04.2022 20:45 | Torino | 0 : 0 | Milan | |||||
10.04
15:00
Venezia
Udinese
1
2
|
10.04.2022 15:00 | Venezia | 1 : 2 | Udinese |
10.04
15:00
Angers
Lille
1
1
|
10.04.2022 15:00 | Angers | 1 : 1 | Lille | |||||
10.04
13:00
Bordeaux
Metz
3
1
|
10.04.2022 13:00 | Bordeaux | 3 : 1 | Metz | |||||
10.04
15:00
Brest
Nantes
1
1
|
10.04.2022 15:00 | Brest | 1 : 1 | Nantes | |||||
10.04
17:05
Lens
Nice
3
0
|
10.04.2022 17:05 | Lens | 3 : 0 | Nice | |||||
10.04
21:00
Olympique Marseille
Montpellier
2
0
|
10.04.2022 21:00 | Olympique Marseille | 2 : 0 | Montpellier | |||||
10.04
15:00
Monaco
Troyes
2
1
|
10.04.2022 15:00 | Monaco | 2 : 1 | Troyes | |||||
10.04
19:00
Strasbourg
Olympique Lyonnais
1
1
|
10.04.2022 19:00 | Strasbourg | 1 : 1 | Olympique Lyonnais |
10.04
16:00
TSC
Vojvodina
2
1
|
10.04.2022 16:00 | TSC | 2 : 1 | Vojvodina |
10.04
12:00
LevaÄ
RadniÄki 1923
1
5
|
10.04.2022 12:00 | LevaÄ | 1 : 5 | RadniÄki 1923 | |||||
10.04
16:00
Kolubara
ŽGFK Lavice DuboÄica
4
0
|
10.04.2022 16:00 | Kolubara | 4 : 0 | ŽGFK Lavice DuboÄica |
10.04
15:30
Jedinstvo Putevi
Slatke male
1
1
|
10.04.2022 15:30 | Jedinstvo Putevi | 1 : 1 | Slatke male |
10.04
11:00
Banat
Moskva
0
4
|
10.04.2022 11:00 | Banat | 0 : 4 | Moskva | |||||
10.04
11:30
Nova Kolonija
VoŔa AS
4
4
|
10.04.2022 11:30 | Nova Kolonija | 4 : 4 | VoŔa AS |
10.04
13:00
Heroj Polet
VinÄa
3
0
|
10.04.2022 13:00 | Heroj Polet | 3 : 0 | VinÄa | |||||
10.04
11:30
Rad
Desetka
11
0
|
10.04.2022 11:30 | Rad | 11 : 0 | Desetka |
10.04
Trayal
OFK RadniÄki
0
2
|
10.04.2022 | Trayal | 0 : 2 | OFK RadniÄki | |||||
10.04
GFK Jagodina
Kopernikus ŽeležniÄar
0
3
|
10.04.2022 | GFK Jagodina | 0 : 3 | Kopernikus ŽeležniÄar |
10.04
RadniÄki (P)
Morava 1918
3
0
|
10.04.2022 | RadniÄki (P) | 3 : 0 | Morava 1918 | |||||
10.04
Radnik
OFK Slatina
7
2
|
10.04.2022 | Radnik | 7 : 2 | OFK Slatina |
10.04
10:00
Dinamo 1945
RadniÄki (Å )
5
3
|
10.04.2022 10:00 | Dinamo 1945 | 5 : 3 | RadniÄki (Å ) | |||||
10.04
12:00
Petrika
GFK Sloven
3
1
|
10.04.2022 12:00 | Petrika | 3 : 1 | GFK Sloven | |||||
10.04
10:00
RadniÄki (NP)
Omladinac
0
0
|
10.04.2022 10:00 | RadniÄki (NP) | 0 : 0 | Omladinac | |||||
10.04
10:00
Petar PuaÄa
InÄija
2
1
|
10.04.2022 10:00 | Petar PuaÄa | 2 : 1 | InÄija |
10.04
09:00
IMT 2
Ada
2
2
|
10.04.2022 09:00 | IMT 2 | 2 : 2 | Ada | |||||
10.04
10:00
Lokomotiva
Brodarac 2
3
2
|
10.04.2022 10:00 | Lokomotiva | 3 : 2 | Brodarac 2 |
10.04
12:00
SuŔica
RadniÄki 1923
0
3
|
10.04.2022 12:00 | SuÅ”ica | 0 : 3 | RadniÄki 1923 |
10.04
14:00
Feniks 1995
Borac (Å )
2
0
|
10.04.2022 14:00 | Feniks 1995 | 2 : 0 | Borac (Å ) |
10.04
14:30
Takovo
Novi Pazar
3
1
|
10.04.2022 14:30 | Takovo | 3 : 1 | Novi Pazar |
10.04
13:00
Zemun
Voždovac
1
1
|
10.04.2022 13:00 | Zemun | 1 : 1 | Voždovac | |||||
10.04
12:00
RFK GrafiÄar
Brodarac
2
0
|
10.04.2022 12:00 | RFK GrafiÄar | 2 : 0 | Brodarac | |||||
10.04
11:00
Mladost (L)
RadniÄki 1923
0
2
|
10.04.2022 11:00 | Mladost (L) | 0 : 2 | RadniÄki 1923 |
10.04
13:00
Apolon 4
Loznica
2
0
|
10.04.2022 13:00 | Apolon 4 | 2 : 0 | Loznica | |||||
10.04
13:30
RadniÄki 1923
Savacijum
7
1
|
10.04.2022 13:30 | RadniÄki 1923 | 7 : 1 | Savacijum | |||||
10.04
11:00
GFK Sloboda
Sloga (K)
1
2
|
10.04.2022 11:00 | GFK Sloboda | 1 : 2 | Sloga (K) |
10.04
BuduÄnost
TimoÄanin
4
1
|
10.04.2022 | BuduÄnost | 4 : 1 | TimoÄanin | |||||
10.04
Vlasina
Dinamo
2
0
|
10.04.2022 | Vlasina | 2 : 0 | Dinamo | |||||
10.04
Mineralac
Radnik
5
1
|
10.04.2022 | Mineralac | 5 : 1 | Radnik | |||||
10.04
GFK DuboÄica
RadniÄki 2
4
0
|
10.04.2022 | GFK DuboÄica | 4 : 0 | RadniÄki 2 | |||||
10.04
SFS Borac
Real NiÅ”
3
7
|
10.04.2022 | SFS Borac | 3 : 7 | Real NiÅ” |
10.04
10:00
OFK BaÄka
Spartak ŽK
0
8
|
10.04.2022 10:00 | OFK BaÄka | 0 : 8 | Spartak ŽK | |||||
10.04
10:00
RFK NS 1921
RadniÄki 1912
0
1
|
10.04.2022 10:00 | RFK NS 1921 | 0 : 1 | RadniÄki 1912 | |||||
10.04
10:00
Kabel
Hajduk 1912
6
0
|
10.04.2022 10:00 | Kabel | 6 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
10.04
10:00
Vojvodina
Prof. Bolesnikov
9
0
|
10.04.2022 10:00 | Vojvodina | 9 : 0 | Prof. Bolesnikov | |||||
10.04
10:00
TSC
Tisa NjerÅ”
4
0
|
10.04.2022 10:00 | TSC | 4 : 0 | Tisa NjerÅ” | |||||
10.04
10:00
Proleter (NS)
Index
3
0
|
10.04.2022 10:00 | Proleter (NS) | 3 : 0 | Index |
10.04
12:00
Dinamo 1945
Podrinje
2
1
|
10.04.2022 12:00 | Dinamo 1945 | 2 : 1 | Podrinje | |||||
10.04
10:00
Proleter 2006
Omladinac
1
2
|
10.04.2022 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 2 | Omladinac | |||||
10.04
12:00
Petar PuaÄa
InÄija
1
6
|
10.04.2022 12:00 | Petar PuaÄa | 1 : 6 | InÄija |
10.04
13:30
Kolubara
OLE
2
3
|
10.04.2022 13:30 | Kolubara | 2 : 3 | OLE | |||||
10.04
17:00
011
SinÄeliÄ
1
0
|
10.04.2022 17:00 | 011 | 1 : 0 | SinÄeliÄ |
10.04
13:30
TrepÄa
Tutin
4
1
|
10.04.2022 13:30 | TrepÄa | 4 : 1 | Tutin | |||||
10.04
13:30
Kiker
Novi Pazar
1
2
|
10.04.2022 13:30 | Kiker | 1 : 2 | Novi Pazar |
10.04
12:00
Vrelo Sport
MaÄva (Å )
0
3
|
10.04.2022 12:00 | Vrelo Sport | 0 : 3 | MaÄva (Å ) | |||||
10.04
09:00
MaÄva 1929
RaÄevac
1
3
|
10.04.2022 09:00 | MaÄva 1929 | 1 : 3 | RaÄevac |
10.04
00:00
Jasenica 2017
Smederevo 1924
1
2
|
10.04.2022 00:00 | Jasenica 2017 | 1 : 2 | Smederevo 1924 |
10.04
BuduÄnost
BSK 1925
|
10.04.2022 | BuduÄnost | : | BSK 1925 | |||||
10.04
16:00
DIF
BASK
2
0
|
10.04.2022 16:00 | DIF | 2 : 0 | BASK | |||||
10.04
10:00
Lestane
OFK Žarkovo
1
1
|
10.04.2022 10:00 | Lestane | 1 : 1 | OFK Žarkovo | |||||
10.04
10:30
Beograd
Prva Iskra
0
2
|
10.04.2022 10:30 | Beograd | 0 : 2 | Prva Iskra | |||||
10.04
09:00
OFK Balkan
VinÄa
1
0
|
10.04.2022 09:00 | OFK Balkan | 1 : 0 | VinÄa |
10.04
10:00
Spartak 1976
FAP
1
3
|
10.04.2022 10:00 | Spartak 1976 | 1 : 3 | FAP |
10.04
10:00
BaÄka 1901
Tavankut
9
0
|
10.04.2022 10:00 | BaÄka 1901 | 9 : 0 | Tavankut |
10.04
16:00
Borac (L)
OFK BuduÄnost
2
1
|
10.04.2022 16:00 | Borac (L) | 2 : 1 | OFK BuduÄnost | |||||
10.04
15:30
TEK Sloga
OFK Borac
2
3
|
10.04.2022 15:30 | TEK Sloga | 2 : 3 | OFK Borac | |||||
10.04
10:00
UÅ”Äe Novi Beograd
Kolubara
1
6
|
10.04.2022 10:00 | UÅ”Äe Novi Beograd | 1 : 6 | Kolubara |
10.04
11:00
TSC
ÄurÄin
|
10.04.2022 11:00 | TSC | : | ÄurÄin | |||||
10.04
11:00
BajŔa
ObiliÄ
|
10.04.2022 11:00 | BajÅ”a | : | ObiliÄ | |||||
10.04
11:00
Vojvodina
NjegoÅ”
3
1
|
10.04.2022 11:00 | Vojvodina | 3 : 1 | NjegoÅ” |
10.04
13:00
Zemun
Napredak
1
0
|
10.04.2022 13:00 | Zemun | 1 : 0 | Napredak | |||||
10.04
13:30
Mladost (L)
Sloga (P)
1
1
|
10.04.2022 13:30 | Mladost (L) | 1 : 1 | Sloga (P) |
10.04
10:00
Zemun 2
RFK GrafiÄar
2
5
|
10.04.2022 10:00 | Zemun 2 | 2 : 5 | RFK GrafiÄar |
10.04
00:00
SremÄica
Å umadija 1962
3
0
|
10.04.2022 00:00 | SremÄica | 3 : 0 | Å umadija 1962 | |||||
10.04
11:00
Mladenovac
Rad 3
0
1
|
10.04.2022 11:00 | Mladenovac | 0 : 1 | Rad 3 | |||||
10.04
11:30
Crvena zvezda
Borac
3
1
|
10.04.2022 11:30 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Borac | |||||
10.04
16:00
Zemun 3
Resnik
4
2
|
10.04.2022 16:00 | Zemun 3 | 4 : 2 | Resnik |
10.04
13:00
Cepelin 026
Apolon
3
7
|
10.04.2022 13:00 | Cepelin 026 | 3 : 7 | Apolon | |||||
10.04
13:30
Sun Rise
RadniÄki 1923
2
1
|
10.04.2022 13:30 | Sun Rise | 2 : 1 | RadniÄki 1923 |
10.04
Duel Juniors
RadniÄki (P)
2
0
|
10.04.2022 | Duel Juniors | 2 : 0 | RadniÄki (P) |
10.04
10:00
Hajduk 1912
TSC
0
7
|
10.04.2022 10:00 | Hajduk 1912 | 0 : 7 | TSC | |||||
10.04
10:00
OFK Kikinda 1909
Petar PuaÄa
4
0
|
10.04.2022 10:00 | OFK Kikinda 1909 | 4 : 0 | Petar PuaÄa |
10.04
10:00
Jedinstvo (SP)
ŽelezniÄar
0
0
|
10.04.2022 10:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
10.04
14:00
Petrika
Omladinac
6
1
|
10.04.2022 14:00 | Petrika | 6 : 1 | Omladinac | |||||
10.04
10:00
InÄija
RadniÄki (Å )
4
0
|
10.04.2022 10:00 | InÄija | 4 : 0 | RadniÄki (Å ) | |||||
10.04
16:00
OFK VrŔac
ODR
2
0
|
10.04.2022 16:00 | OFK VrŔac | 2 : 0 | ODR |
10.04
11:00
MaÄva 1929
Respekt
0
0
|
10.04.2022 11:00 | MaÄva 1929 | 0 : 0 | Respekt | |||||
10.04
12:30
Fenix
Savacium
1
4
|
10.04.2022 12:30 | Fenix | 1 : 4 | Savacium | |||||
10.04
10:00
ŽelezniÄar
Omladinac 2014
0
0
|
10.04.2022 10:00 | ŽelezniÄar | 0 : 0 | Omladinac 2014 |
10.04
11:00
GFK DuboÄica
VuÄje
7
0
|
10.04.2022 11:00 | GFK DuboÄica | 7 : 0 | VuÄje | |||||
10.04
Äekmin
BSK
2
4
|
10.04.2022 | Äekmin | 2 : 4 | BSK |
10.04
10:00
BajŔa
Spartak ŽK
6
0
|
10.04.2022 10:00 | BajŔa | 6 : 0 | Spartak ŽK |
10.04
10:00
RadniÄki
Crvena Zastava
9
0
|
10.04.2022 10:00 | RadniÄki | 9 : 0 | Crvena Zastava | |||||
10.04
10:00
BuduÄnost
Jedinstvo
3
0
|
10.04.2022 10:00 | BuduÄnost | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.04
10:00
Zabrezje
Posavina
15
0
|
10.04.2022 10:00 | Zabrezje | 15 : 0 | Posavina |
10.04
Rudar
Mokra Gora
6
1
|
10.04.2022 | Rudar | 6 : 1 | Mokra Gora |
10.04
00:00
StajiÄevo 2017
Banat
1
0
|
10.04.2022 00:00 | StajiÄevo 2017 | 1 : 0 | Banat |
10.04
09:30
Kolubara
Zvezda B
0
6
|
10.04.2022 09:30 | Kolubara | 0 : 6 | Zvezda B |
10.04
10:00
Spartak ŽK '09
ObiliÄ
7
0
|
10.04.2022 10:00 | Spartak ŽK '09 | 7 : 0 | ObiliÄ |
10.04
16:00
Borac
Å umadinac
2
0
|
10.04.2022 16:00 | Borac | 2 : 0 | Å umadinac | |||||
10.04
16:30
IMT
BuduÄnost
0
1
|
10.04.2022 16:30 | IMT | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
10.04
10:00
Jedinstvo
Srem
2
0
|
10.04.2022 10:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Srem | |||||
10.04
13:00
Bežanija
Milutinac
0
1
|
10.04.2022 13:00 | Bežanija | 0 : 1 | Milutinac |
10.04
10:00
Kolubara 2
Kolubara 1
2
3
|
10.04.2022 10:00 | Kolubara 2 | 2 : 3 | Kolubara 1 | |||||
10.04
10:00
BuduÄnost (D)
TEK Sloga
5
0
|
10.04.2022 10:00 | BuduÄnost (D) | 5 : 0 | TEK Sloga |
10.04
11:00
OPK Rudar 1933
SFU Gornjak
12
0
|
10.04.2022 11:00 | OPK Rudar 1933 | 12 : 0 | SFU Gornjak | |||||
10.04
10:00
Pomoravlje 1946
RSK
1
2
|
10.04.2022 10:00 | Pomoravlje 1946 | 1 : 2 | RSK | |||||
10.04
10:00
ŽelezniÄar
Mladi Radnik 1926
1
0
|
10.04.2022 10:00 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | Mladi Radnik 1926 |
10.04
10:00
Posavina
BuduÄnost
2
5
|
10.04.2022 10:00 | Posavina | 2 : 5 | BuduÄnost |
10.04
12:00
Vukovi
Finale 2013
1
2
|
10.04.2022 12:00 | Vukovi | 1 : 2 | Finale 2013 | |||||
10.04
15:00
GFK Jagodina
OFK ParaÄin
3
7
|
10.04.2022 15:00 | GFK Jagodina | 3 : 7 | OFK ParaÄin |
10.04
10:00
Sloga (BB)
Polimlje
4
0
|
10.04.2022 10:00 | Sloga (BB) | 4 : 0 | Polimlje | |||||
10.04
11:00
Jedinstvo Putevi
Drina
7
0
|
10.04.2022 11:00 | Jedinstvo Putevi | 7 : 0 | Drina |
10.04
12:00
Mega Mozzart
Partizan NIS
68
97
|
10.04.2022 12:00 | Mega Mozzart | 68 : 97 | Partizan NIS | |||||
10.04
19:00
Cedevita Olimpija
Cibona
80
84
|
10.04.2022 19:00 | Cedevita Olimpija | 80 : 84 | Cibona | |||||
10.04
17:00
Igokea m:tel
Krka
108
81
|
10.04.2022 17:00 | Igokea m:tel | 108 : 81 | Krka |
10.04
20:00
Beko
Astra
25
9
|
10.04.2022 20:00 | Beko | 25 : 9 | Astra |
10.04
19:30
IBC
Barajevo
72
64
|
10.04.2022 19:30 | IBC | 72 : 64 | Barajevo | |||||
10.04
18:20
Flash
Zvezdara
63
82
|
10.04.2022 18:20 | Flash | 63 : 82 | Zvezdara | |||||
10.04
20:00
RadniÄki
Mladenovac
94
79
|
10.04.2022 20:00 | RadniÄki | 94 : 79 | Mladenovac |
10.04
16:00
OKK Vlasotince
Rtanj
22
21
|
10.04.2022 16:00 | OKK Vlasotince | 22 : 21 | Rtanj |
10.04
20:00
Stara Pazova
Topola
79
84
|
10.04.2022 20:00 | Stara Pazova | 79 : 84 | Topola |
10.04
17:20
Cerak
Ras
56
101
|
10.04.2022 17:20 | Cerak | 56 : 101 | Ras | |||||
10.04
18:00
Real
Gro-Basket
80
61
|
10.04.2022 18:00 | Real | 80 : 61 | Gro-Basket |
10.04
14:00
Sloga (B)
GoÄ
96
105
|
10.04.2022 14:00 | Sloga (B) | 96 : 105 | GoÄ | |||||
10.04
14:00
Stari Ras
Äuprija
23
21
|
10.04.2022 14:00 | Stari Ras | 23 : 21 | Äuprija |
10.04
17:00
Titel
Mondo Basket
39
58
|
10.04.2022 17:00 | Titel | 39 : 58 | Mondo Basket |
10.04
16:00
K
MileŔevka
74
88
|
10.04.2022 16:00 | K | 74 : 88 | MileŔevka | |||||
10.04
17:00
Stara Pazova
RadniÄki
90
45
|
10.04.2022 17:00 | Stara Pazova | 90 : 45 | RadniÄki | |||||
10.04
17:00
Ljubovija
Novosadska ŽKA
55
77
|
10.04.2022 17:00 | Ljubovija | 55 : 77 | Novosadska ŽKA | |||||
10.04
20:00
Gimnazijalac
Rudar 1903
48
64
|
10.04.2022 20:00 | Gimnazijalac | 48 : 64 | Rudar 1903 | |||||
10.04
18:00
Spartak
TopolÄanka
81
78
|
10.04.2022 18:00 | Spartak | 81 : 78 | TopolÄanka | |||||
10.04
18:00
Srbobran
Sloga
70
81
|
10.04.2022 18:00 | Srbobran | 70 : 81 | Sloga |
10.04
12:15
Actavis Academy
RadniÄki 1950
79
95
|
10.04.2022 12:15 | Actavis Academy | 79 : 95 | RadniÄki 1950 | |||||
10.04
14:00
Crvena zvezda mts
Dynamic VIP PAY
70
49
|
10.04.2022 14:00 | Crvena zvezda mts | 70 : 49 | Dynamic VIP PAY | |||||
10.04
15:30
Vojvodina
Borac
94
99
|
10.04.2022 15:30 | Vojvodina | 94 : 99 | Borac |
10.04
14:00
Partizan NIS
Konstantin
79
56
|
10.04.2022 14:00 | Partizan NIS | 79 : 56 | Konstantin |
10.04
18:00
SPD RadniÄki
Art Basket
56
93
|
10.04.2022 18:00 | SPD RadniÄki | 56 : 93 | Art Basket | |||||
10.04
14:00
Kraljevo
Vojvodina 021
55
60
|
10.04.2022 14:00 | Kraljevo | 55 : 60 | Vojvodina 021 |
10.04
12:00
Vojvodina 3
Srem Iton
3
2
|
10.04.2022 12:00 | Vojvodina 3 | 3 : 2 | Srem Iton | |||||
10.04
19:00
Hajduk
Mladost
2
3
|
10.04.2022 19:00 | Hajduk | 2 : 3 | Mladost | |||||
10.04
18:00
Vest
Stražilovo
1
3
|
10.04.2022 18:00 | Vest | 1 : 3 | Stražilovo | |||||
10.04
16:00
Kikinda
BavaniŔte
3
0
|
10.04.2022 16:00 | Kikinda | 3 : 0 | BavaniŔte |
10.04
20:00
Vojvodina NS Seme
Spartak (S)
3
2
|
10.04.2022 20:00 | Vojvodina NS Seme | 3 : 2 | Spartak (S) | 2:0 |
10.04
13:00
Novi Pazar
Mokra Gora
3
2
|
10.04.2022 13:00 | Novi Pazar | 3 : 2 | Mokra Gora | |||||
10.04
20:00
ŽOK Napredak 037
TehniÄar
3
2
|
10.04.2022 20:00 | ŽOK Napredak 037 | 3 : 2 | TehniÄar | |||||
10.04
19:00
Drina
Sloboda S
3
0
|
10.04.2022 19:00 | Drina | 3 : 0 | Sloboda S | |||||
10.04
17:00
Kosovska Mitrovica
Lotus
0
3
|
10.04.2022 17:00 | Kosovska Mitrovica | 0 : 3 | Lotus |
10.04
14:45
Å trand Volej
Kikinda 0230
3
1
|
10.04.2022 14:45 | Å trand Volej | 3 : 1 | Kikinda 0230 |
10.04
19:00
AS Batajnica
Takovo Zvezda Helios
3
0
|
10.04.2022 19:00 | AS Batajnica | 3 : 0 | Takovo Zvezda Helios | |||||
10.04
16:30
Novi Sad
Srbijanka 014
3
0
|
10.04.2022 16:30 | Novi Sad | 3 : 0 | Srbijanka 014 |
10.04
17:00
Gimnazijalac
Leskovac 98
0
3
|
10.04.2022 17:00 | Gimnazijalac | 0 : 3 | Leskovac 98 | |||||
10.04
15:45
Sterija
Panonija
0
3
|
10.04.2022 15:45 | Sterija | 0 : 3 | Panonija | |||||
10.04
18:00
Valjevo
Ivanjica
3
0
|
10.04.2022 18:00 | Valjevo | 3 : 0 | Ivanjica |
10.04
19:00
Å amot 65
RadniÄki
24
26
|
10.04.2022 19:00 | Å amot 65 | 24 : 26 | RadniÄki |
10.04
18:00
ŽelezniÄar 1949
Crvena zvezda Grundfos
24
25
|
10.04.2022 18:00 | ŽelezniÄar 1949 | 24 : 25 | Crvena zvezda Grundfos |
10.04
19:00
Vlasotince
Župa 54
32
31
|
10.04.2022 19:00 | Vlasotince | 32 : 31 | Župa 54 | |||||
10.04
18:00
Hajduk Veljko
Bela Palanka
30
26
|
10.04.2022 18:00 | Hajduk Veljko | 30 : 26 | Bela Palanka |
10.04
20:00
Ub
Kolubara
26
30
|
10.04.2022 20:00 | Ub | 26 : 30 | Kolubara |
10.04
18:00
Hercegovina
RadniÄki 1958
30
29
|
10.04.2022 18:00 | Hercegovina | 30 : 29 | RadniÄki 1958 | |||||
10.04
18:00
Jabuka
Banatski Karlovac
23
27
|
10.04.2022 18:00 | Jabuka | 23 : 27 | Banatski Karlovac |
10.04
13:00
Ub 2
Loznica
30
33
|
10.04.2022 13:00 | Ub 2 | 30 : 33 | Loznica | |||||
10.04
15:00
Metalac
Å amot 65 2
32
31
|
10.04.2022 15:00 | Metalac | 32 : 31 | Å amot 65 2 |
10.04
19:00
RadniÄki
KruŔevac
39
20
|
10.04.2022 19:00 | RadniÄki | 39 : 20 | KruÅ”evac |
10.04
19:00
Osipaonica
ORK Bor
28
33
|
10.04.2022 19:00 | Osipaonica | 28 : 33 | ORK Bor | |||||
10.04
20:00
Jedinstvo 1974
ZajeÄar 1949
34
31
|
10.04.2022 20:00 | Jedinstvo 1974 | 34 : 31 | ZajeÄar 1949 |
10.04
19:30
DuboÄica 54 - 2
Knjaz 1957
41
42
|
10.04.2022 19:30 | DuboÄica 54 - 2 | 41 : 42 | Knjaz 1957 | |||||
10.04
18:00
Rtanj
Mladost
31
31
|
10.04.2022 18:00 | Rtanj | 31 : 31 | Mladost |
10.04
19:00
Dalmatinac
Senta
35
32
|
10.04.2022 19:00 | Dalmatinac | 35 : 32 | Senta | |||||
10.04
16:00
Crepaja
Nova Pazova 1957
27
28
|
10.04.2022 16:00 | Crepaja | 27 : 28 | Nova Pazova 1957 | |||||
10.04
18:30
Metalac
ŽSK 1955
26
25
|
10.04.2022 18:30 | Metalac | 26 : 25 | ŽSK 1955 |
10.04
17:00
RadniÄki
Vladimirovac
36
18
|
10.04.2022 17:00 | RadniÄki | 36 : 18 | Vladimirovac | |||||
10.04
20:00
Mladost
RA Dinamo
20
31
|
10.04.2022 20:00 | Mladost | 20 : 31 | RA Dinamo | |||||
10.04
16:00
Jedinstvo
Unirea
26
21
|
10.04.2022 16:00 | Jedinstvo | 26 : 21 | Unirea |
10.04
18:30
Mokrin
Sloven
30
40
|
10.04.2022 18:30 | Mokrin | 30 : 40 | Sloven | |||||
10.04
18:00
Mladost
Jadran
36
29
|
10.04.2022 18:00 | Mladost | 36 : 29 | Jadran | |||||
10.04
19:00
Temerin
Laki
33
19
|
10.04.2022 19:00 | Temerin | 33 : 19 | Laki | |||||
10.04
19:00
Ravangrad
Krule
21
25
|
10.04.2022 19:00 | Ravangrad | 21 : 25 | Krule |
10.04
18:00
ORK Loznica
Sedmerac
30
18
|
10.04.2022 18:00 | ORK Loznica | 30 : 18 | Sedmerac |
10.04
14:30
Bekament BB - 2
Pazar 2003
37
19
|
10.04.2022 14:30 | Bekament BB - 2 | 37 : 19 | Pazar 2003 |
10.04
19:30
Bor - RTB 2
NemanjiÄ
39
27
|
10.04.2022 19:30 | Bor - RTB 2 | 39 : 27 | NemanjiÄ | |||||
10.04
16:30
Sloga
Rudar
33
17
|
10.04.2022 16:30 | Sloga | 33 : 17 | Rudar |
10.04
16:00
Apatin
ŽelezniÄar 2
23
30
|
10.04.2022 16:00 | Apatin | 23 : 30 | ŽelezniÄar 2 | |||||
10.04
16:30
Halas Jožef 2
Trijumf
28
13
|
10.04.2022 16:30 | Halas Jožef 2 | 28 : 13 | Trijumf |
10.04
18:00
RadniÄki BG
Petrovaradin
30
20
|
10.04.2022 18:00 | RadniÄki BG | 30 : 20 | Petrovaradin | |||||
10.04
20:00
ZajeÄar 1949
Srem
23
30
|
10.04.2022 20:00 | ZajeÄar 1949 | 23 : 30 | Srem | |||||
10.04
18:30
TopliÄanin
PanÄevo
32
25
|
10.04.2022 18:30 | TopliÄanin | 32 : 25 | PanÄevo |
10.04
18:00
Medicinar
Jagodina
19
25
|
10.04.2022 18:00 | Medicinar | 19 : 25 | Jagodina |
10.04
17:45
Crvena zvezda
Partizan
11
14
|
10.04.2022 17:45 | Crvena zvezda | 11 : 14 | Partizan |
10.04
19:00
Valis
Senta
18
17
|
10.04.2022 19:00 | Valis | 18 : 17 | Senta | |||||
10.04
18:00
VraÄar
Spartak
17
19
|
10.04.2022 18:00 | VraÄar | 17 : 19 | Spartak |
10.04
20:30
Lindoret
Bele crkve
4
13
|
10.04.2022 20:30 | Lindoret | 4 : 13 | Bele crkve |
10.04
16:00
RadniÄki (N)
RadniÄki (NB)
40
6
|
10.04.2022 16:00 | RadniÄki (N) | 40 : 6 | RadniÄki (NB) |
10.04
16:00
RadniÄki (N)
RadniÄki (NB)
40
6
|
10.04.2022 16:00 | RadniÄki (N) | 40 : 6 | RadniÄki (NB) |
10.04
15:00
Novi Sad Wild Dogs
Black Miners/Storks
21
6
|
10.04.2022 15:00 | Novi Sad Wild Dogs | 21 : 6 | Black Miners/Storks | |||||
10.04
15:00
Sarajevo Spartans
Zagreb Patriots
6
27
|
10.04.2022 15:00 | Sarajevo Spartans | 6 : 27 | Zagreb Patriots |