XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 737 utakmica za dan
Nedelja, 8 Novembar 2020

Fudbal

08.11.2020 19:00 Crvena zvezda 3 : 2 Inđija
08.11.2020 13:00 Radnički (SM) 3 : 0 GFK Dubočica
08.11.2020 13:00 Radnički (P) 2 : 2 Budućnost
08.11.2020 13:00 Kabel 1 : 1 Trayal
08.11.2020 13:00 OFK Žarkovo 2 : 0 Loznica
08.11.2020 18:00 Radnik 0 : 2 Zrinjski
08.11.2020 15:00 Velež 2 : 1 Široki Brijeg
08.11.2020 13:30 Tuzla City 0 : 0 Sarajevo
08.11.2020 13:00 Dunav 0 : 0 Bečej 1918
08.11.2020 13:00 Borac 0 : 1 Mladost (NS)
08.11.2020 13:00 Budućnost (A) 0 : 3 Jedinstvo
08.11.2020 13:00 Jošanica 0 : 2 Smederevo 1924
08.11.2020 13:00 Sušica 2 : 1 Tutin
08.11.2020 13:30 Zvezdara 0 : 0 BASK
08.11.2020 13:30 Jedinstvo 1 : 0 Radnički (NB)
08.11.2020 13:30 Vlasina 1 : 1 Rembas
08.11.2020 13:30 Župa 1 : 0 Radan
08.11.2020 11:00 Car Konstantin 3 : 1 Mladost
08.11.2020 13:30 Budućnost (P) 0 : 0 Trstenik PPT
08.11.2020 13:30 SFS Borac 3 : 1 Pčinja
08.11.2020 11:00 Radnički (S) 2 : 1 Timok 1919
08.11.2020 13:00 Vodojaža 1 : 2 Šumadija 1903
08.11.2020 13:00 Radnik 5 : 1 OFK Ras
08.11.2020 11:00 Proleter 3 : 3 Šumadija (T)
08.11.2020 13:00 Real 6 : 2 Novi Pazar 1928
08.11.2020 13:00 Polet 2 : 1 Budućnost
08.11.2020 13:00 OFK Napredak 0 : 3 Đerdap
08.11.2020 13:00 Proleter Mihajlovac 3 : 1 Karađorđe
08.11.2020 13:00 Borac 1932 2 : 0 Zvižd
08.11.2020 13:00 Sloboda 5 : 1 Sloga (M)
08.11.2020 13:00 Pomoravlje 5 : 2 VGSK
08.11.2020 13:00 Jasenica 2017 1 : 0 Morava (VP)
08.11.2020 13:00 RSK 2 : 1 Petar Dobrnjac
08.11.2020 13:00 OFK Aranđelovac 1979 4 : 2 Rudar (S)
08.11.2020 13:00 Prijevor 0 : 1 Sloga (BB)
08.11.2020 13:00 Polet (T) 2 : 2 FAP
08.11.2020 11:00 Rampa 0 : 3 Zlatar
08.11.2020 13:00 Drina 5 : 0 Rubribreza
08.11.2020 13:00 Zadrugar 4 : 1 Radnički Stobex
08.11.2020 13:00 Borac (L) 1 : 1 Radnički (V)
08.11.2020 13:00 Sloga (B) 1 : 1 Rađevac
08.11.2020 13:00 Spartak 1924 0 : 6 Ribnica
08.11.2020 13:00 Mladost (P) 1 : 0 Vrelo Sport
08.11.2020 13:00 Vojvodina (BG) 0 : 1 Bajša
08.11.2020 13:00 Tavankut 2 : 1 Mladost (T)
08.11.2020 13:00 Mladost 4 : 0 Omladinac FAM
08.11.2020 13:00 Borac 0 : 1 Begej
08.11.2020 13:00 Banat 2 : 2 Radnički (K)
08.11.2020 13:00 Crvena zvezda 3 : 3 Naftagas
08.11.2020 13:00 ŽAK 3 : 0 Radnički (S)
08.11.2020 13:00 Podunavac 3 : 1 Sremac Vojka
08.11.2020 13:00 Jugović 0 : 4 Crvena Zvezda
08.11.2020 13:00 Sloboda 2 : 0 Borac
08.11.2020 13:00 Jadran 1 : 2 Budućnost
08.11.2020 13:30 Moravac 2015 1 : 2 OFK Lugomir
08.11.2020 13:30 Bošnjane 3 : 0 Sloga (M)
08.11.2020 13:30 Temnić 1924 3 : 2 Juhor
08.11.2020 13:30 Jedinstvo (M) 3 : 0 Jastrebac
08.11.2020 13:30 Rajko Mitić 0 : 3 Tanasko Rajić
08.11.2020 13:30 Hajduk Veljko 6 : 1 OFK 019
08.11.2020 13:30 OFK Slatina 6 : 2 Balkanski
08.11.2020 13:30 Orljane 1 : 3 Naša krila 1936
08.11.2020 13:30 Jedinstvo (GM) 4 : 3 Zemljoradnik
08.11.2020 13:30 Bukovik 1 : 0 OFK Napredak 1929
08.11.2020 13:30 Rudar 1 : 0 OFK Niš
08.11.2020 13:30 Pukovac 1 : 1 OFK Brzi Brod
08.11.2020 13:30 Naisus 1977 6 : 0 Moravica
08.11.2020 13:30 Alakince 5 : 3 Svetlost
08.11.2020 13:30 Žitorađa 2 : 1 Nebeski Andjeli
08.11.2020 13:30 Srem 2 : 0 Posavina
08.11.2020 13:30 Poštar Zvezdara 0 : 2 Šumadija
08.11.2020 13:30 Kosmaj 2 : 0 Budućnost (Z)
08.11.2020 10:00 Torlak 1 : 0 Dunav
08.11.2020 13:30 BSK 1926 0 : 0 Milutinac
08.11.2020 13:30 Mladost (C) 0 : 2 Prva iskra
08.11.2020 13:30 Šljivar 7 : 2 Sloga
08.11.2020 13:30 Rudar (P) 6 : 1 Osnić
08.11.2020 13:30 OFK Rtanj 2 : 1 Rtanj
08.11.2020 13:30 Omladinac 2 : 3 Ozren
08.11.2020 13:30 Graničar 2 : 3 Trebič
08.11.2020 13:30 Mačkovac 1 : 0 Sloga (L)
08.11.2020 13:30 Sloga (Ć) 3 : 2 Čitluk
08.11.2020 13:30 Donji Kopaonik 2 : 1 Vinogradar
08.11.2020 13:30 Kupci 4 : 2 Mladost (DK)
08.11.2020 13:30 Gradina 2 : 1 13. April
08.11.2020 13:30 Trudbenik 1 : 0 Mladost (T)
08.11.2020 13:30 Borac (K) 1 : 0 Sremac
08.11.2020 13:30 Ljukovo 2 : 1 Partizan
08.11.2020 13:30 Hajduk (V) 1 : 2 Radnički
08.11.2020 13:30 Borac (M) 3 : 0 Sloga
08.11.2020 13:30 PSK 0 : 2 Napredak
08.11.2020 13:30 Mitros 4 : 1 BSK
08.11.2020 13:30 Stari Tamiš 1 : 0 Budućnost (A)
08.11.2020 13:30 Sloga (BNS) 3 : 2 Dolina
08.11.2020 13:30 Potporanj 3 : 1 Strela
08.11.2020 13:30 Polet (Id) 3 : 0 Radnički (B)
08.11.2020 13:30 Partizan (G) 3 : 0 Crvena zvezda
08.11.2020 13:30 Spartak 1911 0 : 1 Hajdučica
08.11.2020 13:30 Banat (I) 2 : 2 Partizan (U)
08.11.2020 13:00 Zadrugar 2 : 1 ŽAK
08.11.2020 13:00 Stanišić 1920 2 : 1 Budućnost (P)
08.11.2020 13:00 Radnički 1918 2 : 2 Kordun
08.11.2020 13:00 BSK 0 : 1 Borac 46
08.11.2020 13:00 Budućnost (M) 2 : 0 Rusin
08.11.2020 13:00 Slavija 0 : 1 Borac (BG)
08.11.2020 13:00 Kulpin 3 : 1 Maglić
08.11.2020 13:00 Budućnost 4 : 0 Radnički 1905
08.11.2020 13:00 Obilić 2 : 6 Proleter (RS)
08.11.2020 13:00 Preporod 3 : 0 Đurđin
08.11.2020 13:00 Eđšeg 2 : 3 Sutjeska
08.11.2020 13:00 Proleter (Nj) 2 : 2 AFK
08.11.2020 13:30 Mladost (BD) 2 : 0 MSK
08.11.2020 13:30 2. Oktobar 1 : 1 Delija
08.11.2020 13:30 Vojvodina (NM) 2 : 1 OFK Klek
08.11.2020 13:30 Borac 7 : 0 Rusanda
08.11.2020 13:30 Tamiš 3 : 1 Lehel
08.11.2020 13:30 Polet 1 : 2 Crvena zvezda
08.11.2020 13:30 Radnički 1911 1 : 0 Potisje
08.11.2020 Sloga (M) 0 : 2 Polet
08.11.2020 Podunavac 1 : 0 Cerovac 2013
08.11.2020 Crvena zvezda 1 : 2 Budućnost
08.11.2020 Sloga (L) 1 : 3 Obilić
08.11.2020 Mladi radnik 1940 3 : 2 Radnik (SP)
08.11.2020 00:00 Mladi borac 6 : 1 SASK
08.11.2020 Bačinac 2 : 0 Železničar Kusadak
08.11.2020 Osipaonica 5 : 2 Bresje Superior
08.11.2020 13:30 Prvi srpski ustanak 2 : 1 Sloga (Z)
08.11.2020 13:30 Šumadinac (S) 1 : 2 Lokomotiva
08.11.2020 13:30 Partizan (BB) 3 : 2 Marjan (K)
08.11.2020 13:30 Vinča 6 : 1 Plaskovac
08.11.2020 13:30 Grizli ML 3 : 0 ŽSK
08.11.2020 13:30 Partizan 1945 1 : 3 Omladinac
08.11.2020 13:30 Šumadinac 1913 2 : 1 Trnava
08.11.2020 13:30 BSK 2 : 1 Jasenica (B)
08.11.2020 10:30 DIF 0 : 3 Sinđelić 2012
08.11.2020 13:30 Balkan Mirijevo 1 : 1 Rakovica
08.11.2020 13:30 Posavac Tišma 2 : 5 Borac (O)
08.11.2020 13:30 Heroj Polet 1 : 2 PKB (PS)
08.11.2020 13:30 Umka 0 : 0 Hajduk
08.11.2020 13:30 PKB Kovilovo 1 : 0 Institut
08.11.2020 13:30 Šumadinac 0 : 0 Borac (P)
08.11.2020 13:30 OFK Budućnost 4 : 2 Mladost
08.11.2020 13:30 OFK Zabrežje 1 : 2 Duboko
08.11.2020 13:30 OFK Borac 2 : 1 Lisović 1977
08.11.2020 13:30 Zvezda 1 : 1 Rojkovac
08.11.2020 13:30 Jedinstvo 4 : 0 Polet
08.11.2020 13:30 Omladinac 1 : 0 Radnički
08.11.2020 13:30 Strelac 2 : 1 Vranić
08.11.2020 13:30 Boleč 2 : 2 Šumadija 1962
08.11.2020 13:30 Kosmajac 0 : 2 Dunavac
08.11.2020 13:30 Zaklopača 2 : 0 Šepšin
08.11.2020 13:30 Pudarci 1 : 1 Zuce 2019
08.11.2020 13:30 Velika Krsna 2 : 2 Ivanča
08.11.2020 10:00 Kaluđerica 1969 6 : 0 Rabrovac
08.11.2020 13:30 Petrovaradin 3 : 1 ŽSK
08.11.2020 13:30 Bačka 1923 0 : 0 Fruškogorac
08.11.2020 13:30 Tatra 0 : 4 Veternik
08.11.2020 13:30 Bačka (B) 1 : 1 Šajkaš 1908
08.11.2020 13:30 Hajduk 0 : 5 TSK
08.11.2020 13:30 Jedinstvo 11 : 0 Susek
08.11.2020 13:30 Radnički 2 : 1 Poreč
08.11.2020 11:00 Ključ 0 : 2 Rudna Glava
08.11.2020 13:30 Mladost 1 : 2 Nemetali
08.11.2020 13:30 Blizna 1 : 0 Sloga
08.11.2020 13:00 Kutlovo 2 : 0 Maršić
08.11.2020 13:00 Jedinstvo 2 : 0 Kolonija
08.11.2020 13:00 Sloga Lužnice 2016 4 : 1 OFK Bagremar
08.11.2020 13:00 Zastava 4 : 1 21. oktobar
08.11.2020 13:00 Šumadinac KG 3 : 1 Mladost (P)
08.11.2020 13:00 Pobeda 1926 0 : 1 Sloboda (G)
08.11.2020 13:00 Srbija 0 : 3 Slavija
08.11.2020 13:30 Mladost (L) 1 : 1 Crvena zastava
08.11.2020 13:30 Čegar 2013 1 : 3 Čegar 1946
08.11.2020 13:30 Aluminjum 1 : 3 Morava
08.11.2020 13:30 Palilulac 0 : 1 Omladinac
08.11.2020 13:30 Planinac 1933 0 : 4 Sloboda
08.11.2020 13:30 Vulkan 1963 3 : 0 Mladost (DK)
08.11.2020 13:30 Radnički 1936 2 : 0 Stevan Nešticki
08.11.2020 13:30 Mlava (ML) 0 : 1 Napredak 1936
08.11.2020 13:30 Borac (K) 3 : 0 Sirakovo
08.11.2020 13:30 Rudar (Kr) 2 : 1 Sloga (L)
08.11.2020 13:30 Mladost (B) 1 : 4 Rudar 2001
08.11.2020 13:30 Integral 1 : 3 Napredak Simićevo
08.11.2020 13:30 Vihor 1 : 2 Omladinac (Š)
08.11.2020 13:30 Manastirica 1 : 4 Budućnost (V)
08.11.2020 13:00 Doljevac 3 : 0 Mladost
08.11.2020 11:00 Palilula 0 : 2 Borac
08.11.2020 13:00 Radnički 1924 1 : 2 Radnički 1947
08.11.2020 13:00 Sloga 4 : 1 Moravac
08.11.2020 13:00 Jastrebac 3 : 1 Rudar
08.11.2020 13:00 Pobeda 1 : 1 Taskovići
08.11.2020 13:00 Elid 5 : 1 OFK Rutevac 1908
08.11.2020 13:00 Moravac 0 : 3 Svrljig
08.11.2020 13:30 Budućnost 1 : 0 Mladi radnik 1925
08.11.2020 13:30 Gruža 1 : 4 Popovići Vrnjci
08.11.2020 13:30 Ibar 0 : 0 Tavnik
08.11.2020 13:30 Ribnica 0 : 4 Jedinstvo 2017
08.11.2020 13:30 Kraljevo Hajduk 4 : 2 Napredak
08.11.2020 13:30 Dragocvet 1 : 2 Juhor (G)
08.11.2020 13:30 OFK Juhor 2016 2 : 0 Mladost (J)
08.11.2020 13:30 Napredak 2 : 1 Sloga
08.11.2020 13:30 OFK Bratstvo 0 : 2 Javor
08.11.2020 13:30 Orlovi 3 : 2 Budućnost (Đ)
08.11.2020 13:30 Partizan 1 : 0 Mladost (K)
08.11.2020 13:30 Kolare 3 : 1 Resavac
08.11.2020 13:30 Morava (R) 0 : 4 Budućnost (M)
08.11.2020 13:30 Kolubara 2 0 : 3 Radnik
08.11.2020 13:30 OFK Senjak 0 : 2 Iskra
08.11.2020 13:30 Dimitrije Tucović 3 : 0 ZSK
08.11.2020 13:30 Tvrdojevac 1 : 0 Banjani
08.11.2020 13:30 Pambukovica 0 : 3 Strmovo 1968
08.11.2020 13:30 Trlić 1 : 1 OFK Brđanac
08.11.2020 13:30 Umac 2 : 2 Vučje
08.11.2020 13:30 Bobište 4 : 0 OFK Brza
08.11.2020 11:00 Bratstvo 1 : 1 Polet
08.11.2020 13:30 Jedinstvo 0 : 3 Donja Lomnica
08.11.2020 13:30 Kumarevo 65 2 : 0 Progres
08.11.2020 13:30 Zloćudovo 3 : 0 Gradac
08.11.2020 13:30 Moravac 3 : 4 BSK
08.11.2020 13:30 Plantaža 2 : 1 Sloga
08.11.2020 13:30 Real 3 : 2 Mladost 1959
08.11.2020 13:30 OFK Morava 4 : 3 Mladi borac
08.11.2020 13:30 Šumadija 3 : 2 Železničar
08.11.2020 13:30 Milanovo 3 : 1 Sloboda
08.11.2020 13:30 Dragoš 0 : 2 Gnjilan
08.11.2020 13:30 Mladost 2 : 4 Vladimir Durković
08.11.2020 13:30 Karađorđe 4 : 2 Podrinje
08.11.2020 13:30 Sloga (KR) 1 : 2 Jedinstvo
08.11.2020 09:45 Vidojevica 0 : 5 Cer (PE)
08.11.2020 13:30 Cer (JL) 4 : 1 Gučevo 1929
08.11.2020 13:30 Mladi borac 0 : 0 Hajduk Stanko
08.11.2020 13:30 Sloga (LŠ) 1 : 1 Rudar
08.11.2020 13:30 Majur 1 : 0 Milan Orlić
08.11.2020 13:30 Duško 1 : 3 Drina
08.11.2020 13:30 Trnovac 5 : 1 Lugina
08.11.2020 13:30 Pavlovac 3 : 2 Mladost (S)
08.11.2020 13:30 Vihor 5 : 2 Mladost (B)
08.11.2020 13:30 FSU Južna pruga 1 : 1 BSK Bujanovac
08.11.2020 13:30 Mineralac 1 : 1 Čelik
08.11.2020 Omladinac : Dunđerski
08.11.2020 Kaćuša : NS Tatko
08.11.2020 Spartak : Jastrebac
08.11.2020 Partizanski put : Jastreb
08.11.2020 Polet : Mladost 1982
08.11.2020 Kosovac : Real
08.11.2020 Borac : Jug Bogdan
08.11.2020 Pobeda : Akademija 10
08.11.2020 13:30 Vinogradar 0 : 1 Garevina
08.11.2020 13:30 Polet 57 2 : 0 Jezero
08.11.2020 13:30 14. Oktobar 2 : 2 Borac
08.11.2020 13:30 Omladinac (U) 0 : 2 Stari Trstenik
08.11.2020 13:30 Velika Drenova 2 : 3 Beli Orlovi
08.11.2020 13:30 Omladinac (P) 0 : 3 Kamenorezac 76
08.11.2020 13:30 Polet 1 : 3 Ševac
08.11.2020 13:30 Partizan (K) 4 : 0 Graničar
08.11.2020 13:30 Vulturul 5 : 2 Borac (VS)
08.11.2020 13:30 Karaš (J) 1 : 1 Ratar
08.11.2020 13:30 Borac (VG) 1 : 2 Banat (D)
08.11.2020 13:30 Omladinac 2 : 1 Dunav
08.11.2020 13:30 Radnički 2 : 0 ČSK
08.11.2020 13:30 Dunav 1 : 3 Hrtkovci
08.11.2020 13:30 Mladost 2 : 1 Šumar
08.11.2020 13:30 Sremac 2 : 1 Graničar
08.11.2020 13:30 Kameni 1 : 4 Srem
08.11.2020 13:30 OFK Brestač 1 : 0 Jedinstvo
08.11.2020 13:30 Napredak 3 : 1 Krušedol
08.11.2020 13:30 Fruškogorac 1 : 2 Polet
08.11.2020 10:00 Fruška Gora 3 : 2 Graničar 1924
08.11.2020 13:30 Graničar (K) 4 : 0 Trgovački
08.11.2020 13:30 Sremac (J) 0 : 2 Sloboda
08.11.2020 13:30 Fruškogorac 2 : 1 Obilić 1993
08.11.2020 13:30 Zmaj 3 : 1 OFK Bikić
08.11.2020 13:30 OFK Zeka Buljubaša 5 : 0 Erdevik 2017
08.11.2020 13:30 Jedinstvo 6 : 1 Jednota
08.11.2020 13:30 Mladost (R) 3 : 2 Gorski Car
08.11.2020 13:30 Budućnost 1 : 6 Vrbica
08.11.2020 10:00 Mladost (J) 3 : 2 B 2000
08.11.2020 13:30 Radoje Domanović 2 : 0 Brezovac
08.11.2020 10:00 Mladi rudar 4 : 1 Šamot
08.11.2020 13:30 Kopljari 1 : 5 Trešnjevica
08.11.2020 10:00 Mladi radnik (D) 0 : 5 Badnjevac
08.11.2020 11:00 Karađorđe (V) 0 : 0 Šumadija (S)
08.11.2020 13:30 BSK 3 : 0 Napredak (MK)
08.11.2020 11:00 Čestin 2 : 2 Omladinac-Šumadinac (V)
08.11.2020 13:30 Mladost (R) 2 : 1 Sloga (Z)
08.11.2020 13:00 Bratstvo 2019 3 : 0 OFK Odžaci
08.11.2020 13:00 Lipar 2 : 1 Aleksa Šantić
08.11.2020 13:00 Terekveš 1 : 0 Kula
08.11.2020 13:00 Omladinac 8 : 0 Mladost
08.11.2020 13:00 Hajduk 4 : 1 Jedinstvo
08.11.2020 13:00 Dunav 3 : 1 Dinamo 1923
08.11.2020 10:00 OFK Hajduk 1 : 4 Borac (NS)
08.11.2020 13:30 Proleter 7 : 1 Sloga
08.11.2020 13:30 Borac (P) 2 : 1 Slanobarac
08.11.2020 13:30 Dinamo 4 : 0 Moskva
08.11.2020 13:30 Vinogradar 6 : 1 Čenej
08.11.2020 13:30 Pek 0 : 5 Batovac
08.11.2020 13:30 Baštovan 2015 4 : 2 Napredak (P)
08.11.2020 13:30 Ljubičevo 3 : 0 Barič
08.11.2020 13:30 Borac 2016 1 : 3 BSK 1931
08.11.2020 13:30 Polet (V) 4 : 2 Stig 1955
08.11.2020 13:30 Sloga (M) 2 : 1 Mladi Borac
08.11.2020 13:30 Mlava (B) 4 : 3 Napredak (B)
08.11.2020 17:00 Šećeranac Ada 6 : 2 Busije
08.11.2020 13:30 Zmaj 1953 1 : 0 Rekreativo 011
08.11.2020 09:30 Dedinje 0 : 2 BUSK
08.11.2020 10:00 Bežanija 3 : 1 Novi Beograd
08.11.2020 11:00 13. maj 2 : 0 Železnik 1930
08.11.2020 10:00 Siti Sport Klub 5 : 1 Lepušnica
08.11.2020 11:00 Mladi proleter 6 : 3 Boka Seniors
08.11.2020 13:30 Sveti Stefan 3 : 1 Avala 1939
08.11.2020 13:30 Pinosava 2 : 2 Pionir
08.11.2020 13:30 Resnik 3 : 0 Palilulac
08.11.2020 13:30 OFK Crvenka 2 : 5 Minel
08.11.2020 13:30 Jedinstvo (D) 4 : 1 Sloga Obrva
08.11.2020 13:30 Mineral 2015 6 : 1 Mladost 1981
08.11.2020 11:00 Miločajac 3 : 1 Jedinstvo (G)
08.11.2020 13:30 Borac (A) 0 : 0 Bogutovačka Banja
08.11.2020 13:30 Braća Vuković 1 : 0 Stubal
08.11.2020 13:30 Borac (V) 0 : 1 Lazac
08.11.2020 13:30 Mladost 1925 3 : 1 Zvezda
08.11.2020 13:30 Zadrugar 1947 0 : 0 Jasenovac
08.11.2020 13:30 Mladost (R) 4 : 2 Udarnik (S)
08.11.2020 13:30 Krilaš 4 : 2 Pobeda 1953
08.11.2020 13:30 Borac (V) 3 : 2 Rade Milošević
08.11.2020 13:30 Jedinstvo (K) 2 : 6 Zabrđe 1936
08.11.2020 13:30 Sloga 1945 2 : 1 Bata Bulić
08.11.2020 13:30 Radnički (K) 5 : 0 Borac (VL)
08.11.2020 13:30 Rudar (P) 1 : 2 Pomoravlje
08.11.2020 13:30 Jasenovo 0 : 2 OFK Batinac
08.11.2020 13:30 Napredak (St) 1 : 2 Rudar (S)
08.11.2020 13:30 Radnički 2 : 0 Sinđelić
08.11.2020 13:30 Jedinstvo 0 : 1 Kupinovac
08.11.2020 13:30 Osaonica 4 : 2 GFK Tabane
08.11.2020 13:30 Crni Vrh 0 : 5 Bratstvo
08.11.2020 13:30 Partizan 1 : 0 Vinorača
08.11.2020 13:30 Sloboda 2 : 1 Šantarovac
08.11.2020 13:30 OFK Blagotin 1 : 3 Ursule
08.11.2020 13:30 Partizan 9 : 0 Ljubinić
08.11.2020 13:30 Borac 5 : 2 Skela
08.11.2020 13:30 OFK Urovci 2 : 1 Proleter
08.11.2020 13:30 Munja 0 : 2 Belo Polje
08.11.2020 13:30 Sloga 2 : 1 Rvati
08.11.2020 13:30 Kolubara 0 : 2 OFK Paljuvi
08.11.2020 13:30 Mladost 5 : 0 Zvizdar
08.11.2020 11:00 Omladinac 4 : 0 Rudar
08.11.2020 11:00 Proleter 2 : 0 Kalenić
08.11.2020 13:30 OFK Stublenica 1 : 1 Crvena Jabuka
08.11.2020 13:30 Šarbane 0 : 2 Joševa
08.11.2020 13:30 Polet (T) 5 : 3 Polet (DL)
08.11.2020 13:30 Napredak (Č) 5 : 1 Napredak (BT)
08.11.2020 11:00 Stari drugari 7 : 0 Lukavac
08.11.2020 11:00 Toplica 3 : 0 Mali korak
08.11.2020 11:00 Dračić 2018 2 : 3 Tešnjar
08.11.2020 11:00 Komanice 0 : 0 Mladost (L)
08.11.2020 11:00 Jadar 2013 2 : 0 Junior Novo Naselje
08.11.2020 11:00 Rakac Stave 0 : 3 Žabari
08.11.2020 11:00 Polet 3 : 4 Rajac
08.11.2020 11:00 Milenko Pavlović 2 : 1 Popadić
08.11.2020 13:30 Sušica 2012 3 : 0 Turekovac
08.11.2020 13:30 MB 0 : 5 Mladost (B)
08.11.2020 13:30 Vukašinovac 5 : 0 Tempo
08.11.2020 10:00 Jedinstvo 6 : 1 Rutevac
08.11.2020 10:00 Polet (R) 4 : 2 Crvena zvezda
08.11.2020 13:00 Jedinstvo 6 : 0 Graničar
08.11.2020 13:00 Šampion 1 : 1 Horgoš 1911
08.11.2020 13:00 Tisa 0 : 5 Jadran
08.11.2020 13:00 Bačka 2 : 1 Hajduk
08.11.2020 13:00 Tromedja 1 : 9 Potisje
08.11.2020 13:00 Čoka 0 : 1 Slavija
08.11.2020 14:00 Mladost (Z) 2 : 2 Bobovik
08.11.2020 14:00 Jedinstvo 2014 4 : 6 Sparta
08.11.2020 14:00 Verko 4 : 1 Mladost 2013
08.11.2020 11:00 Hajduk 4 : 4 Belpos
08.11.2020 11:00 Sloga 1949 3 : 0 Skupljen 2013
08.11.2020 11:00 Torpedo 0 : 2 Polet
08.11.2020 13:30 Jedinstvo 1 : 5 Sloboda 2013
08.11.2020 13:30 Slemen 7 : 2 Rtanj
08.11.2020 13:30 Sloga 5 : 0 Mladost
08.11.2020 13:30 Omladinac 1927 2 : 2 Pobeda
08.11.2020 13:30 Unirea 0 : 2 Glogonj
08.11.2020 13:30 Gladijator 2 : 2 Planinac
08.11.2020 13:30 OFK Remont 1959 4 : 3 Gavrilo Princip
08.11.2020 13:30 Čačak 94 1 : 6 Prijatelji
08.11.2020 13:30 Mršinci 0 : 1 Kej
08.11.2020 13:30 Malba 3 : 2 Vujan
08.11.2020 13:30 Budućnost 2 : 5 Lugovi
08.11.2020 13:30 Hajduk 1950 4 : 0 OFK Mala Bosna 2015
08.11.2020 13:30 Bikovo 3 : 3 Čantavir
08.11.2020 13:30 Elektrovojvodina 5 : 0 Solid
08.11.2020 13:30 Lokomotiva 1 : 4 Vinogradar
08.11.2020 13:30 Neštin 4 : 2 Orlovi (BP)
08.11.2020 13:30 Proleter 1 : 1 Bačka 1945
08.11.2020 13:30 Slavija 0 : 3 Soko
08.11.2020 13:30 Naša Zvezda 2 : 1 Bačka (D)
08.11.2020 13:30 Mladost (MB) 1 : 5 Krivanj
08.11.2020 13:30 Borac (V) 1 : 3 Bački Hajduk
08.11.2020 13:30 Radnički 4 : 1 Petrovac 74
08.11.2020 13:30 Šipurske livade 0 : 0 Mrovska
08.11.2020 13:30 Cerić 0 : 2 Dobrava
08.11.2020 13:30 Jevremovac 4 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
08.11.2020 13:30 PSK 3 : 4 OFK Varna
08.11.2020 13:30 Pričinović 3 : 1 Vlašić
08.11.2020 13:30 OFK Jelen 3 : 2 Rankovac
08.11.2020 13:30 Trešnjevka 3 : 2 OFK Letnjikovac 1983
08.11.2020 13:30 Velika Reka 0 : 1 Mladost
08.11.2020 13:30 7. Juli 6 : 2 TE Gučevo
08.11.2020 13:30 Jelav 0 : 3 Antimon
08.11.2020 13:30 Jadar 1961 1 : 0 Borac
08.11.2020 13:30 Prva Iskra 0 : 1 Sloga
08.11.2020 13:30 Hajduk 2 : 5 Jedinstvo (MZ)
08.11.2020 13:30 Mladost 2 : 1 Omladinac (BO)
08.11.2020 13:30 Omladinac 2013 (SL) 1 : 1 Torpedo 1924
08.11.2020 13:30 Lipolist 3 : 2 Budućnost (DO)
08.11.2020 13:30 Napredak 1 : 2 Budućnost (ZM)
08.11.2020 13:30 Petlovača 4 : 1 Partizan
08.11.2020 13:30 Premijer 1 : 6 Milicionar
08.11.2020 13:30 Zadrugar Milkivit 3 : 4 Šabac Sunrise
08.11.2020 13:30 Gorki 2 : 1 Sloboda
08.11.2020 13:00 Slavija 0 : 3 Mladost (R)
08.11.2020 13:00 Tomislavci 0 : 1 Jedinstvo
08.11.2020 10:00 Rad 1974 2 : 3 Jugovići 1976
08.11.2020 10:00 Balajnac 1 : 0 Lepaja 2018
08.11.2020 13:30 Polet 1 : 3 Naupare
08.11.2020 13:30 Globoder 0 : 2 Kapidžija
08.11.2020 13:30 Bukovica 5 : 0 Konjuh
08.11.2020 11:00 Mudrakovac 1 : 2 Pepeljevac 1947
08.11.2020 11:00 Modrica 0 : 1 Čarapan
08.11.2020 13:30 Parunovac 3 : 1 Rasina
08.11.2020 14:00 Knežica 0 : 3 Zaplanjac
08.11.2020 13:30 BSK 2014 0 : 3 Šumadija
08.11.2020 11:00 Biljanovac 0 : 0 Morava
08.11.2020 13:30 Magnohrom 6 : 5 Zgodačica
08.11.2020 11:00 Omladinac 2 : 0 Partizan
08.11.2020 13:30 Planinac 4 : 1 Sloga (K)
08.11.2020 13:30 Polet 7 : 1 27. Oktobar
08.11.2020 13:30 Car Uroš 3 : 4 Vojvodina
08.11.2020 13:30 Sloga (S) 2 : 2 Donji Petrovci
08.11.2020 13:30 Borac (S) 0 : 3 Borac (J)
08.11.2020 13:30 Graničar 4 : 3 Fruškogorac
08.11.2020 11:00 Sovljak 0 : 0 Jedinstvo
08.11.2020 11:00 Brgule 5 : 0 Vrelo
08.11.2020 11:00 Dokmir 4 : 0 Vukona
08.11.2020 11:00 Murgaš 4 : 3 Sloga
08.11.2020 11:00 Budućnost 1995 4 : 0 Tamnava
08.11.2020 13:30 Oniks 0 : 6 Mladi radnik
08.11.2020 13:30 Trnava 4 : 0 Napredak
08.11.2020 13:30 Dražmirovac 0 : 1 Omladinac
08.11.2020 13:30 Belica 3 : 4 Domaćin
08.11.2020 10:00 Radnik (S) 2 : 3 Jedinstvo (S)
08.11.2020 10:00 BSK 1924 2 : 5 Stig (C)
08.11.2020 10:00 Stig (MC) 1 : 1 Napredak 1927
08.11.2020 10:30 Jašunja 2 : 0 Mladost
08.11.2020 11:00 Gornje Sinkovce : ŠFU Derbi 2016
08.11.2020 11:00 Rudar 1973 5 : 1 Radnik 2013
08.11.2020 13:00 Jovanovac 3 : 0 Bukorovac
08.11.2020 11:00 Kragujevac 4 : 2 Hajduk 1936
08.11.2020 13:00 Kremenac 0 : 2 Stanovo 1941
08.11.2020 13:00 Napredak 1934 0 : 0 Metalac
08.11.2020 13:00 Vojvoda Milenko 3 : 0 Sloga (D)
08.11.2020 13:00 Beli Orao 2 : 1 Pobeda
08.11.2020 13:00 Proleter 1932 3 : 0 Sloga 1936
08.11.2020 14:00 OFK Povlen 3 : 0 Ribnikar
08.11.2020 11:00 Omladinac 2 : 1 Sloga Gorić
08.11.2020 11:00 Beloševac 2 : 0 Kotešica
08.11.2020 14:00 Zadrugar 1 : 8 Bujačić
08.11.2020 10:00 Best Sige 1 : 2 Osanica
08.11.2020 11:00 Nepričava 0 : 2 Sloga
08.11.2020 13:30 Kačer 4 : 0 Stepanje
08.11.2020 13:00 Dunavac 1929 5 : 0 Ram
08.11.2020 13:00 Mirko Tomić 5 : 1 Stiški Kurjak
08.11.2020 13:00 Kumane 0 : 3 Sloga-Top
08.11.2020 13:30 Vinogradar : Mladi radnik
08.11.2020 13:30 Napredak 2 : 1 Resava
08.11.2020 13:00 Žika Marković Uča : Polet
08.11.2020 13:00 Mladost : OFK Braničevo
08.11.2020 11:00 Misača 2 : 2 Ranilović 1970
08.11.2020 11:00 Prvi srpski Ustanak II 3 : 5 Tulež
08.11.2020 15:00 OFK Petrovac 1 : 1 Rudar
08.11.2020 20:00 OFK Titograd 0 : 4 Budućnost
08.11.2020 17:00 Podgorica 1 : 1 Iskra
08.11.2020 15:00 Sutjeska 0 : 1 Jezero
08.11.2020 18:00 Dečić 0 : 0 Zeta
08.11.2020 13:30 Kom 1 : 0 Jedinstvo
08.11.2020 17:00 Grbalj 2 : 1 Arsenal
08.11.2020 17:00 Berane 0 : 0 Igalo
08.11.2020 17:00 Bokelj 1 : 1 Ibar
08.11.2020 13:30 Mornar 2 : 0 Drezga
08.11.2020 13:00 Brest 3 : 2 Lille
08.11.2020 15:00 Lens 4 : 4 Reims
08.11.2020 15:00 Lorient 0 : 2 Nantes
08.11.2020 15:00 Metz 1 : 1 Dijon
08.11.2020 17:00 Nice 1 : 2 Monaco
08.11.2020 15:00 Nîmes 1 : 5 Angers SCO
08.11.2020 21:00 Olympique Lyonnais 2 : 1 Saint-Etienne
08.11.2020 18:00 Bayer 04 4 : 3 Borussia M'gladbach
08.11.2020 15:30 Wolfsburg 2 : 1 Hoffenheim
08.11.2020 20:15 Arsenal 0 : 3 Aston Villa
08.11.2020 15:00 Leicester City 1 : 0 Wolverhampton
08.11.2020 17:30 Manchester City 1 : 1 Liverpool
08.11.2020 13:00 West Bromwich Albion 0 : 1 Tottenham Hotspur
08.11.2020 14:00 Getafe 1 : 3 Villarreal
08.11.2020 18:30 Levante 1 : 1 Deportivo Alavés
08.11.2020 16:15 Real Sociedad 2 : 0 Granada
08.11.2020 21:00 Valencia 4 : 1 Real Madrid
08.11.2020 18:30 Real Valladolid 2 : 1 Athletic Club
08.11.2020 15:00 Atalanta 1 : 1 Internazionale
08.11.2020 18:00 Bologna 0 : 1 Napoli
08.11.2020 15:00 Genoa 1 : 3 Roma
08.11.2020 12:30 Lazio 1 : 1 Juventus
08.11.2020 20:45 Milan 2 : 2 Hellas Verona
08.11.2020 15:00 Torino 0 : 0 Crotone
08.11.2020 13:00 Požarevac 0 : 4 Mašinac Trejs
08.11.2020 15:00 Kolubara 1 : 12 Spartak
08.11.2020 14:00 Vojvodina : Zemun
08.11.2020 14:00 TSC 1 : 3 Crvena zvezda
08.11.2020 13:30 Jedinstvo 2 : 3 Borac
08.11.2020 13:30 Slatke male 3 : 0 Šabac
08.11.2020 13:30 Požega 0 : 7 Karađorđe
08.11.2020 13:30 Kraljica Marija 2 : 1 Una Fortuna
08.11.2020 11:00 RFK Grafičar 2 : 3 Mladost (L)
08.11.2020 14:00 Radnički (N) 1 : 1 Voždovac
08.11.2020 11:00 Vojvodina 3 : 0 Internacional
08.11.2020 11:00 Partizan 2 : 1 RFK Novi Sad 1921
08.11.2020 11:30 OFK Beograd 3 : 0 TSC
08.11.2020 11:00 Brodarac 2 : 0 Napredak
08.11.2020 09:00 Radnički (NP) 0 : 2 Omladinac
08.11.2020 10:00 Jedinstvo (V) 1 : 1 Radnički (Zr)
08.11.2020 10:00 Podrinje 1 : 3 GFK Sloven
08.11.2020 10:00 Petrika 3 : 0 Tekstilac
08.11.2020 10:00 Radnički 1912 2 : 1 RFK Novi Sad 1921
08.11.2020 10:00 Hajduk 1912 2 : 1 Proleter (NS)
08.11.2020 10:00 OFK Bačka 4 : 0 Kabel
08.11.2020 13:00 BIP 3 : 0 Morava (VP)
08.11.2020 13:00 Borac 1926 0 : 1 Sloga (K)
08.11.2020 13:00 Sloga (P) 3 : 0 GFK Sloboda
08.11.2020 13:00 Loznica 4 : 2 Novi Pazar
08.11.2020 13:00 Javor Matis 1 : 8 Mačva
08.11.2020 13:00 Radnički (V) 2 : 3 Metalac
08.11.2020 13:00 Jedinstvo (Ub) 3 : 0 Sloboda (Č)
08.11.2020 11:00 Jedinstvo (P) 5 : 2 OFK Lugomir
08.11.2020 10:00 OFK Radnički 3 : 0 GFK Dubočica
08.11.2020 12:30 Bor 1919 5 : 2 Radnik
08.11.2020 11:00 OFK Topličanin 8 : 0 Radnički (S)
08.11.2020 10:00 OFK Sinđelić 4 : 2 Timok 1919
08.11.2020 13:00 Smederevo 1924 1 : 3 Mladi radnik 1926
08.11.2020 09:30 IMT 4 : 1 Sinđelić
08.11.2020 11:00 BSK 1925 0 : 0 Železnik 1930
08.11.2020 14:00 Torlak 2 : 1 DIF
08.11.2020 10:00 GSP Polet 0 : 1 Poštar 1930
08.11.2020 19:00 Ada 4 : 1 Jedinstvo
08.11.2020 10:00 Zvezdara 2 : 3 Rojkovac
08.11.2020 14:00 Radnički 1923 3 : 0 Jošanica
08.11.2020 10:00 Korićani 2 : 2 Zlatibor
08.11.2020 14:00 Takovo 3 : 2 Sušica
08.11.2020 12:00 Rad 8 : 1 Brodarac
08.11.2020 08:00 OFK Žarkovo 0 : 3 Voždovac
08.11.2020 13:30 Mačva 0 : 1 Spartak ŽK
08.11.2020 13:00 RFK Grafičar : Mladost (L)
08.11.2020 13:30 Radnički (N) 3 : 2 OFK Vršac
08.11.2020 15:00 Zemun 6 : 1 Real Niš
08.11.2020 13:00 Vojvodina 4 : 0 Internacional
08.11.2020 13:30 Partizan 6 : 0 Apolon 4
08.11.2020 14:00 Brodarac 1 : 1 Napredak
08.11.2020 09:00 Kolubara 1 : 5 IMT
08.11.2020 09:30 Radnički (NB) 2 : 0 BSK 1925
08.11.2020 12:00 Radnički (NP) 0 : 1 Omladinac
08.11.2020 12:00 OFK Vršac 1 : 7 Radnički (Zr)
08.11.2020 12:00 Podrinje 7 : 2 Proleter 2006
08.11.2020 12:00 Petrika 3 : 1 Kikinda 1909
08.11.2020 12:00 Radnički 1912 1 : 3 RFK Novi Sad 1921
08.11.2020 12:00 Hajduk 1912 0 : 2 Proleter (NS)
08.11.2020 12:00 OFK Bačka 0 : 0 Kabel
08.11.2020 13:00 Borac 1926 8 : 0 Mladi radnik 1926
08.11.2020 13:00 Radnički 1923 4 : 0 Budućnost Krušik 2014
08.11.2020 13:00 Sloga (P) 2 : 0 GFK Sloboda
08.11.2020 13:00 Loznica 0 : 2 Novi Pazar
08.11.2020 13:00 Javor Matis 2 : 1 Savacijum
08.11.2020 13:00 Radnički (V) 1 : 9 Metalac
08.11.2020 13:00 Jedinstvo (Ub) 3 : 1 OPK Rudar 1933
08.11.2020 11:00 GFK Jagodina 10 : 1 Radnički (P)
08.11.2020 12:00 OFK Radnički 4 : 1 Real
08.11.2020 10:30 Timočanin 0 : 3 Trayal
08.11.2020 12:30 Kopernikus Želežničar 4 : 1 SFS Borac
08.11.2020 10:00 Palilulac 2 : 4 OFK Mladenovac
08.11.2020 18:00 RFK Grafičar 5 : 0 Vinča
08.11.2020 09:00 Preporod 0 : 8 Bačka 1901
08.11.2020 10:00 Iskra : Tsc 1913
08.11.2020 10:00 Proleter (RS) 1 : 3 Njegoš
08.11.2020 10:00 Vojvodina 5 : 1 Proleter (NJ)
08.11.2020 10:00 Đurđin : Bačka
08.11.2020 09:30 Vranić 0 : 3 Hajduk
08.11.2020 10:00 Ribnica 3 : 0 Železničar
08.11.2020 11:00 Mačva 1929 0 : 1 Mačva
08.11.2020 OLE : 011
08.11.2020 Internacional : OFK Beograd
08.11.2020 10:00 Arena Su 0 : 2 Kabel
08.11.2020 10:00 Bečej 1918 2 : 5 ODR
08.11.2020 10:00 Železničar 2 : 5 One team
08.11.2020 14:00 Petrika 2 : 1 Petar Puača
08.11.2020 13:00 Index 0 : 1 RFK Novi Sad 1921
08.11.2020 12:00 Prof. Bolesnikov 2 : 1 Radnički (Š)
08.11.2020 10:00 Radnički 4 : 1 Zadrugar
08.11.2020 10:00 Mačva 2 : 1 Šabac Sunrise
08.11.2020 09:00 Mačva 1929 0 : 3 Savacium
08.11.2020 10:00 Loznica 1 : 0 Fenix
08.11.2020 09:00 Sušica : Morava (VP)
08.11.2020 10:30 Arsenal : Aranđelovac
08.11.2020 11:00 Apolon I : Vodojaža
08.11.2020 09:30 Karadjordje (T) : Radnički 1923
08.11.2020 10:00 Apolon II : Gruža
08.11.2020 15:00 Grafičar 3 : 0 Brodarac
08.11.2020 10:00 Čukarički 6 : 0 Teleoptik
08.11.2020 09:00 Srbobran 3 : 0 Njegoš
08.11.2020 13:30 Karađorđe 0 : 4 Radnički 1923
08.11.2020 13:30 Jedinstvo 3 : 1 Plana
08.11.2020 13:30 Šampion 3 : 0 Požarevac
08.11.2020 13:30 Požega 0 : 4 Loznica
08.11.2020 13:30 Kraljica Marija 0 : 9 Mačva
08.11.2020 12:00 Vojvodina 5 : 1 Voja Gačić
08.11.2020 11:00 Moskva 2 : 4 TSC
08.11.2020 12:00 Voša AS 1 : 1 Lehel 2019
08.11.2020 11:00 Spartak d.o.o. 7 : 1 Nova Kolonija
08.11.2020 15:30 Akademija fudbala 0 : 3 Kolubara 1
08.11.2020 10:00 Spartak ŽK '08 4 : 1 Subotica
08.11.2020 10:00 Bajša 1 : 6 Spartak ŽK '09
08.11.2020 10:00 Tešnjar 0 : 4 Radnički (V)
08.11.2020 10:00 Jedinstvo : OFK Osečina
08.11.2020 10:00 Vojvode 0 : 9 OFK Senjak
08.11.2020 10:00 Vrelo sport 0 : 8 Omladinac
08.11.2020 10:00 Železničar 6 : 1 Budućnost Krušik 014
08.11.2020 10:00 OFK Atletiko 5 : 1 Mladost
08.11.2020 10:00 Fenix 2 3 : 4 Mačva 1
08.11.2020 13:00 Mačva 1929 4 : 3 OFK Majur
08.11.2020 09:00 BSK 1925 0 : 8 Zemun
08.11.2020 15:00 Dušanovac 3 : 1 Obrenovac 1905
08.11.2020 16:30 011 0 : 3 Rad

Košarka

08.11.2020 20:30 Anadolu Efes : Lyon-Villeurbanne
08.11.2020 17:00 Koper Primorska 72 : 84 Crvena zvezda MTS
08.11.2020 21:00 Split 77 : 74 Cibona
08.11.2020 19:00 I Came To Play 89 : 90 Hajduk
08.11.2020 20:00 Stara Pazova 91 : 94 Nova Pazova
08.11.2020 18:00 Hercegovac : Dinamo
08.11.2020 15:00 Smederevo 1953 75 : 82 Radnički 1950
08.11.2020 18:30 Čačak 94 92 : 72 Ivanjica
08.11.2020 17:00 Borča 86 : 67 Barajevo
08.11.2020 18:00 Železničar 98 : 70 Mladost 2014
08.11.2020 12:30 Apač 76 : 73 Student 014
08.11.2020 16:00 Play off 57 : 99 Morava
08.11.2020 20:30 Barajevo Bambi 58 : 85 ABBA
08.11.2020 18:45 Flash 92 : 81 Čubura
08.11.2020 13:00 Jastreb 70 : 57 Hajduk Veljko
08.11.2020 14:00 Hisar 78 : 70 OKK Sokobanja
08.11.2020 20:00 Pusta Reka 63 : 68 Kuršumlija
08.11.2020 16:45 Ratnici 94 : 62 Radan
08.11.2020 16:00 Spartak 65 : 52 Karađorđevo
08.11.2020 16:00 Šumadija 2017 87 : 60 Sloga (B)
08.11.2020 15:00 Zicer 2014 70 : 73 Paraćin
08.11.2020 12:30 Bane 54 : 67 Polet
08.11.2020 17:00 Goč 78 : 81 Trepča
08.11.2020 18:30 Radnički (B) 66 : 37 Srem
08.11.2020 16:00 Sloga 53 : 59 Jedinstvo
08.11.2020 16:30 Konstantin 97 : 60 Sloga Elite
08.11.2020 17:30 Star 63 : 87 Mega Soccerbet
08.11.2020 14:00 Crvena zvezda MTS 94 : 46 Borac

Odbojka

08.11.2020 18:00 Topličanin 2 : 3 Futog
08.11.2020 17:30 Kosovska Mitrovica 3 : 1 Bavanište
08.11.2020 17:00 Toplički Vitezovi 2 : 3 Loznica
08.11.2020 13:00 Napredak 037 3 : 0 Tutin 020
08.11.2020 15:30 Desetka 3 : 0 Vranje
08.11.2020 16:45 Lucky Star 3 : 0 Crnjanski
08.11.2020 13:00 Radnički (K) 2 3 : 1 As
08.11.2020 19:00 Karađorđe 2 0 : 3 Sloga 2015
08.11.2020 13:00 Mladi radnik 2 3 : 0 Fortuna Plus
08.11.2020 18:00 Rudar 3 : 1 Roda
08.11.2020 16:00 Kikinda 3 : 1 Srem Iton
08.11.2020 20:30 Roda 3 : 1 Spartak
08.11.2020 12:00 Stampedo 3 : 0 Knjaževac
08.11.2020 15:00 Topličanin 0 : 3 Leskovac 98