Biljača
Trešnjevka
Mladost (S)
Pčinjska okružna liga: Čelik - AS 5:1

U derbiju drugog kola Pčinjske okružne lige ekipa Čelika je deklasirala gostujuću ekipa AS iz Bujanovca. Domaćini su bili apsolutno bolji u svim segmentima igre i zasluženo pobedili. Na poluvremenu je bilo 2-0 a na kraju 5-1. Domaći su poveli u prvom minutu posle udarca Cvetkova, zatim je iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca drugi pogodak za Čelik postigao kapiten domaćih Ignjatović. Na odmor je domaćin otišao vidno zadovoljan rezultatom i igrom.

U drugom poluvremenu gosti na početku odmah daju pogodak i čine utakmicu još zanimljivijom, strelac je bio Aslani, zatim je domaćin igrao mnogo strpljivije i iz tri kontra-napada postigao još tri pogotka i rešio meč u svoju korist. Poslednja tri pogotka postigao je Ilic u u 75, 81, i 86 min.

Stadion: FK Čelik: Gledalaca oko 200. Sudije: Jovan Djordjevic, Nemanja Veličković, Miloš Marković (svi iz Vranja). Igrač utakmice: Ilić Dragan (Čelik).

Čelik: Arizanović, Stošić, Vučković, Pavlović, Stamenković, Milosavljević, Ignjatović, Ilić, Nešić, Krstić, Cvetkov. Igrali su jos: Ilijav, Radojčić.
AS: Jusufi, Agaj, Behljulji, Ahmetović, Aslani, Hetemi, Demiri, Zahiri, Aljimi, Aliu, Krasniću. Igrali su još: Dodil, Fazliu, Alisani.