Jedinstvo
Vrbas
Odžaci
Dunav dominirao u komšijskom derbiju

Košarkaši Dunava zabeležili su i jedanaestu pobedu iz isto toliko utakmica u Prvoj muškoj regionalnoj ligi Sever. U lokalnom derbiju, Dunav je slavio na gostovanju u Staroj Pazovi rezultatom 55:89 (12:20, 17:23, 10:26, 16:20).Iako su utakmice ova dva tima tradicionalno bile neizvesne, ovoga puta to nije bio slučaj. Od prvog do poslednjeg minuta, igrači Dunava kontrolisali su igru i rezultat. Već posle prvih pet minuta igre, Dunav je napravio osetniju prednost i istu nije ispuštao do kraja. Agresivnom i angažovanom igrom u odbrani, košarkaši iz Banovaca u potpunosti su zaustavili napad domaćih. Brojnim kontranapadima, trojkama i zakucavanjima, zatrpavali su koš Staropazovčana, na veliku radost svojih navijača koji su došli u velikom broju. Svih dvanaest igrača Dunava upisalo se u strelce na ovoj utakmici: Mihajlović R (3), Savić (9), Đurić (11), Majstorović (15), Vasić (8), Zorčić (21), Turukalo (4), Kavurin (6), Vuković (4), Mihajlović M (3), Dugošija (2), Miljković (3).U narednom kolu Dunav na svom terenu dočekuje Sloven iz Rume.