Radnički (K)
FAP
SLZ: Sloga (K) - Inon 1:1
24.03.2009 A.DaiÅ”ević

Sloga može biti srećna što je stigla i do boda, jer danas “beli” nisu prikazali ništa od onog što ih je krasilo u prvom delu sezone. Sa samo dva raspoložena igrača Rađenovića i Janićijevića ne može se očekivati da se nadigra bilo koji rival, a pogotovo vrlo dobra i čvrsta ekipa Inon-a. Požarevljani su prvi i imali šansu na samom početku susreta, ali je Stojaković oklevao kada je bio oči u oči sa vratarom Đogatovićem. Sloga je imala priliku preko Bižića, a posle odličnog prodora Janićijevića. Domaći su sve vreme igrali pogrešno, visokim loptama preskakali sredinu terena, nije bilo tačnog pasa. Gosti su poveli posle ne tako jakog, ali preciznog šuta Ranđelovića, igrao se 37.minut.
U nastavku totalna ofanziva domaćina, ali sa jalovim napadima, dok su gosti igrali čvrsto u odbrani i vrebali priliku iz kontranapada. U 53.minutu posle prodora Tadića napadač “belih” je pao, a Cicvarić pokazao na belu tačku. Umesto da bude srećan zbog penala centarfor Sloge je nepromišljeno reagovao i dobio crveni karton, a Rađenović sa 11 metara bio precizan. Sve u svemu po prikazanoj igri još i dobar rezultat Sloge koja je debelo ostala dužna svojim navijačima.

Gradski stadion - Gledalaca: 500  Sudija: Bojan Cicvarić (Sevojno)  Strelci: 0:1 Ranđelović u 37.minutu, 1:1 Rađenović (iz jedanaesterca) u 53.minutu  Žuti kartoni: Bižić (Sloga), Blagojević, Stojaković, Ranđelović, Ristić (Inon)  Crveni karton: Tadić (Sloga) u 53.minutu. Igrač utakmice: Milan Blagojević (Inon).

Sloga: Đogatović, Vasilić, Babić, Pavlović, Rađenović, Radovanović (Bilić), Bižić  (Đurić), Vlašić, Tadić, Pelivanović (Vasić), Janićijević.
Inon: Živković, Nikolić (Petrović), Đurđević, Miović, Karanović, Radojević (Anđelić), Blagojević, Đuričić (Stojanović), Stojaković, Ranđelović, Ristić.