Takovo
Polet
Omladinac
ZM: Rudar - Slavija 1:1

Fudbaleri Rudara upisali su prve bodove u novoj sezoni i u utakmici gde je na kraju podela bodova realno stanje posle sve onoga viđenog u ovom susretu. Treba napomenuti da su Baljevčani odigrali neuporedivo bolje u odnosu na prva dva meča prvenstva. Dok su imali snage fudbaleri Rudara su bili bolji rival, ali su gosti u finiÅ”u utakmice propustili dve stopostotne prilike da možda dođu do celog plena. U prvom poluvremenu domaćin u 13. i 18. minutu preko Ćurulije i Petrovića nije iskoristio dve odlične Å”anse, dok Kragujevčani nisu ozbiljnije ugrozili gol Vasovića. Nastavak je doneo bolji i uzbudljiviji fudbal. Posle minut i po igre u nastavku Rudar dolazi do vođstva. Posle presečene lopte, Petrović je glavom spustio loptu za Mirkovića, ovaj na vreme uposlio MujuÅ”kovića koji se odlično snaÅ”ao u kaznenom prostoru i kontra napad zavrÅ”io na pravi način, pogotkom za veliku radost domaćina. Zaigrali su Baljevčani joÅ” bolje posle toga, ali u periodu dobre igre usledilo je izjednačenje. Deset minuta posle vođstva,jedan dug napad Slavije i odbijenu loptu Đorđević Å”alje u mrežu i ispostaviće se postiže konačan rezultat. Gol koji je bio dovoljan i za prvi bod, fudbaleri Rudara postigli su posle 227 minuta igre. UspeÅ”an debi na klupi Rudara imao je mladi trener Vladan Grkajac, koji je na klupi zamenio doskoraÅ”njeg Å”efa struke Gorana Duca Petrovića. Igrač utakmice: Predrag MijuÅ”ković (Rudar).

Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  RUDAR - SLAVIJA (KG) 1:1 (0:0)

Baljevac. Gledalaca: 50. Sudija: Radović (Čačak). Strelci: MijuÅ”ković u 47. minutu za Rudar, a Đorđević u 57. minutu za Slaviju. Žuti kartoni: S.Jemuović, Pantović, Bogojević, M.Jemuović, Vasović (Rudar), Jovanović (Slavija).

RUDAR: Vasović, S.Jemuović (D.PeÅ”ović), Peković, Grkajac, Pantović, Bogojević (V.PeÅ”ović) - Milović), MujuÅ”ković, M.Jemuović, Petrović, Ćurulija, Mirković.

SLAVIJA: Petrović, Stoilović, Mimović, Đorđević (Vasović), Jokić, Sretković, NeÅ”ković (Ristić), Marković (Beljić), Jovanović, Vukojičić, Kovačević.

Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā Vladan Grkajac (trener FK Rudar)