XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 25.08.2013 17:30 Dragoš - Budućnost 1:2
2 01.09.2013 17:00 Budućnost - Krilaš 0:0
3 08.09.2013 16:30 Rudar - Budućnost 3:1
4 15.09.2013 16:00 Budućnost - Zadrugar 2:2
5 22.09.2013 16:00 Omladinac (M) - Budućnost 3:1
6 29.09.2013 15:30 Budućnost - Polet 2:1
7 06.10.2013 15:00 Omladinac (B) - Budućnost 0:1
8 13.10.2013 14:30 Budućnost - Napredak 5:1
9 19.10.2013 14:30 Bata Bulić - Budućnost 1:0
10 27.10.2013 13:30 Budućnost - Borac 3:1
11 03.11.2013 13:00 Omladinac (S) - Budućnost 1:0
12 10.11.2013 13:00 Budućnost - Radnički 1:0
13 17.11.2013 13:00 Mladost - Budućnost 4:3
14 23.03.2014 14:30 Budućnost - Dragoš 0:3
15 30.03.2014 15:00 Krilaš - Budućnost 1:0
16 06.04.2014 15:30 Budućnost - Rudar 2:0
17 13.04.2014 15:30 Zadrugar - Budućnost 5:0
18 20.04.2014 16:00 Budućnost - Omladinac (M) 0:0
19 27.04.2014 16:00 Polet - Budućnost 5:1
20 04.05.2014 16:30 Budućnost - Omladinac (B) 1:0
21 11.05.2014 16:30 Napredak - Budućnost 0:1
22 25.05.2014 16:30 Budućnost - Bata Bulić 1:0
23 01.06.2014 17:00 Borac - Budućnost 4:2
24 04.06.2014 17:00 Budućnost - Omladinac (S) 1:2
25 08.06.2014 17:00 Radnički - Budućnost 4:3
26 15.06.2014 17:00 Budućnost - Mladost 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Braničevska okružna liga Zadrugar 26 15 5 6 50
2 Prelazi u ligu višeg ranga Braničevska okružna liga Omladinac (M) 26 14 4 8 46
3 Prelazi u ligu višeg ranga Braničevska okružna liga Krilaš 26 12 2 12 38
4 Radnički 26 12 2 12 38
5 Rudar 26 11 4 11 37
6 Dragoš 26 11 3 12 36
7 Borac (-3) 26 12 3 11 36
8 Budućnost 26 11 3 12 36
9 Omladinac (B) 26 10 5 11 35
10 Polet 26 11 2 13 35
11 Omladinac (S) 26 10 5 11 35
12 Napredak 26 10 4 12 34
13 Mladost 26 10 2 14 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Petrovac na Mlavi grupa "Istok" Bata Bulić 26 10 2 14 32
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Zeldi65 je tipovao utakmicu
Zeldi65 je tipovao utakmicu
Zeldi65 je tipovao utakmicu
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu