04.03.2013 S.Blagojević

Prijateljska utakmica: Sloga (Ć) - Bukovik 2:4

Gosti su vrlo brzo stavili do znanja da su kvalitetniji tim već u 35. minutu vodili su sa 3:0 golovima Radenkovića (2) i Đenića. U drugom delu domaći su pritisli preko Kezunovića i Golubovića iz penala došli do 2:3 ali je Tepavčević u 85. minutu rešio sve dileme. Strelci: 0:1 Radenković u 10, 0:2 Đenić u 21, 0:3 Radenković u 35, 1:3 Kezunović u 37, 2:3 Golubović u 70. iz KU, 2:4 Tepavčević u 85. minut. Stadion Sloge u Ćićevcu, gledalaca 100. Sudija Bojan Popović (Ćićevac). SLOGA: Ratajac, Đokić, Stojković, Stanojević, Kezunović, Al. Petrović. Aleksandar Petrović, Golubović, Šljivić, Savić i Milosavljević. Igrali su još: Zdravković, Maksimović, Vuković, Ivanović, Petković. BUKOVIK: Veljković, Avramović, Tepavčević, Trajković, Stanković, Stojanović, Bojković, Stoiljkov, Radenković, Đenić, Arsić. Igrali su još: Gligorijević, Matić, Šolak, Vujičić, Đ. Marković, Z. Marković, Petrović.

Na slici: Saša Milosavljević (Sloga) najbolji paker na ovim prostorima nije mogao ništa protiv Ražanjaca