XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 100 utakmica za dan
Subota, 26 Januar 2019

Fudbal

26.01.2019 16:15 Atlético Madrid 2 : 0 Getafe
26.01.2019 20:45 Valencia 3 : 0 Villarreal
26.01.2019 18:30 Leganés 2 : 2 Eibar
26.01.2019 13:00 Sevilla 5 : 0 Levante
26.01.2019 15:30 Borussia Dortmund 5 : 1 Hannover 96
26.01.2019 15:30 Borussia Mönchengladbach 2 : 0 Augsburg
26.01.2019 18:30 Werder 2 : 2 Eintracht
26.01.2019 15:30 Freiburg 2 : 4 Hoffenheim
26.01.2019 15:30 Mainz 05 2 : 1 Nürnberg
26.01.2019 15:30 Wolfsburg 0 : 3 Bayer Leverkusen
26.01.2019 20:30 Milan 0 : 0 Napoli
26.01.2019 15:00 Sassuolo 3 : 0 Cagliari
26.01.2019 18:00 Sampdoria 4 : 0 Udinese
26.01.2019 20:00 Dijon 2 : 0 Monaco
26.01.2019 20:00 Guingamp 0 : 1 Reims
26.01.2019 20:00 Nice 2 : 0 Nîmes
26.01.2019 20:00 Strasbourg 1 : 0 Bordeaux

Košarka

26.01.2019 19:00 Partizan NIS 98 : 86 Mega Bemax
26.01.2019 17:00 Cedevita 84 : 68 Crvena zvezda MTS
26.01.2019 21:00 FMP 87 : 78 Igokea
26.01.2019 19:00 Beovuk 72 99 : 103 Tamiš
26.01.2019 18:00 Metalac 80 : 66 Vršac
26.01.2019 19:00 Borac 72 : 61 Mladost
26.01.2019 19:00 Plana 66 : 92 Pirot
26.01.2019 18:00 Zdravlje Leskovac 89 : 52 Vrbas
26.01.2019 16:45 Zemun Fitofarmacija 81 : 79 KKK Radnički
26.01.2019 19:00 Žarkovo 69 : 75 Mladost (SP)
26.01.2019 19:00 Napredak Bosphorus 85 : 68 Konstantin
26.01.2019 19:00 Rtanj 73 : 70 Kolubara LA 2003
26.01.2019 17:00 Nova Pazova 72 : 65 Srem
26.01.2019 19:30 Star 94 : 83 Kris Kros
26.01.2019 19:00 Sveti Đorđe 118 : 74 Hajduk
26.01.2019 16:30 Futog Tupanjac MD 75 : 91 Jedinstvo
26.01.2019 18:30 Železničar 101 : 63 Akademik
26.01.2019 17:00 Prokuplje 0 : 20 Radnik
26.01.2019 18:00 Mladost Vesna 84 : 72 OKK Junior
26.01.2019 15:20 Actavis Academy 82 : 84 Niš
26.01.2019 18:00 Sokobanja 65 : 91 Fair Play
26.01.2019 19:00 Morava 90 : 56 Jastrebac
26.01.2019 17:00 Dimitrovgrad 20 : 0 Jugbasket
26.01.2019 18:00 Zekas 75 80 : 66 Požarevac
26.01.2019 16:00 Jagodina 89 : 77 Smederevo 1953
26.01.2019 19:00 Klik 106 : 71 Čačak 94
26.01.2019 18:00 Železničar 106 : 77 Student
26.01.2019 19:00 Loznica 88 : 101 Novosadska ŽKA
26.01.2019 19:00 Šabac 83 : 75 Student
26.01.2019 14:30 Radnički (Kg) 72 : 61 Radnički 2016
26.01.2019 18:00 Karaburma 81 : 68 Srbobran
26.01.2019 14:00 Ruma 92 20 : 0 Delfin

Odbojka

26.01.2019 19:00 Jedinstvo (SP) 0 : 3 Novi Pazar
26.01.2019 19:00 Spartak (Lj) 3 : 0 Spartak (Su)
26.01.2019 19:00 Mladenovac 1 : 3 Ribnica
26.01.2019 20:00 Smederevo Carina 3 : 2 VGSK
26.01.2019 16:00 Borac (St) 3 : 1 Napredak 037
26.01.2019 20:00 Novi Sad 3 : 2 Železničar (Bg)
26.01.2019 19:00 Klek-MD Zrenjanin 2 : 3 Železničar
26.01.2019 19:00 Dinamo 3 : 2 Ub
26.01.2019 19:00 Takovo Zvezda Helios 0 : 3 Beograd
26.01.2019 17:00 Srbijanka 014 3 : 0 Spartak (Lj)
26.01.2019 17:00 Smederevo 3 : 0 Jedinstvo (Ue)
26.01.2019 20:00 FOK 0 : 3 Valjevo
26.01.2019 19:00 Stampedo 1 : 3 Student
26.01.2019 19:00 Knjaževac 0 : 3 Dubočica
26.01.2019 18:00 Bor 3 : 0 Pirot
26.01.2019 14:00 Mokra Gora 3 : 0 Tehničar
26.01.2019 17:00 Crnokosa Artos 2 : 3 Kosovska Mitrovica
26.01.2019 19:00 Mladi Radnik 1 : 3 Lucky Star
26.01.2019 12:15 Tehničar (Sd) 1 : 3 AS Batajnica
26.01.2019 18:00 Lazarevac 3 : 0 Partizan 2

Rukomet

26.01.2019 19:00 Vojvodina 25 : 26 Zaječar 1949
26.01.2019 19:00 Jagodina 30 : 25 Medicinar

Vaterpolo

26.01.2019 19:00 HAVK Mladost 9 : 9 Jug CO
26.01.2019 19:00 Partizan 6 : 7 Šabac
26.01.2019 20:00 Mornar BS 13 : 8 OVK POŠK
26.01.2019 18:30 Jadran ST 19 : 8 Primorac
26.01.2019 19:00 Jadran HN 10 : 7 BVK Crvena zvezda
26.01.2019 17:30 Solaris 17 : 8 Koper 1958
26.01.2019 19:30 Zadar 1952 12 : 15 Vojvodina
26.01.2019 18:00 VA Cattaro 5 : 13 Nais
26.01.2019 19:00 Valjevo 15 : 11 Medveščak
26.01.2019 20:00 KVK Radnički 8 : 8 Budva
26.01.2019 20:00 Galeb 6 : 11 Primorje EB
26.01.2019 Singidunum 12 : 11 Palilula
26.01.2019 Novi Beograd 11. april 18 : 9 Rasina
26.01.2019 Dorćol 9 : 8 ŽAK

FFA

26.01.2019 09:00 Radnički Stobeks 2 : 3 Loznica A
26.01.2019 15:40 Sloga 0 : 0 Podrinje
26.01.2019 13:55 Drina A 3 : 0 Gučevo
26.01.2019 11:50 Podrinje 0 : 1 Loznica
26.01.2019 14:30 Akademija Rađ 4 : 0 Budućnost
26.01.2019 13:20 Loznica 0 : 2 Akademija Rađ
26.01.2019 10:30 Radnički Stobeks 1 : 0 Podrinje
26.01.2019 15:05 Drina A 0 : 1 Trnovica
26.01.2019 16:15 Trnovica 3 : 0 Budućnost
26.01.2019 09:45 Trnovica 0 : 8 Radnički Stobeks
26.01.2019 12:25 Akademija Rađ 2 : 1 Gučevo
26.01.2019 11:05 Cer 0 : 3 Podrinje

Hokej

26.01.2019 14:00 Mladost 2 : 6 Slavija Junior
26.01.2019 13:30 Vojvodina 2 : 9 Zagreb
26.01.2019 18:00 ECE Celje 5 : 4 Triglav
Cacanin i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 4 korisnika su tipovali utakmicu