21.09
15:30
Sloga 33
Mokra Gora
2
0
|
21.09.2018 15:30 | Sloga 33 | 2 : 0 | Mokra Gora |
21.09
19:00
TEK Sloga
Sopot
2
0
|
21.09.2018 19:00 | TEK Sloga | 2 : 0 | Sopot |
21.09
15:00
Stari Tamiš
Borac
7
0
|
21.09.2018 15:00 | Stari Tamiš | 7 : 0 | Borac | |||||
21.09
15:00
Kolonija
Omladinac
6
3
|
21.09.2018 15:00 | Kolonija | 6 : 3 | Omladinac | |||||
21.09
15:00
Jedinstvo
Budućnost
2
2
|
21.09.2018 15:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Budućnost | |||||
21.09
15:00
Mladost
Proleter
1
5
|
21.09.2018 15:00 | Mladost | 1 : 5 | Proleter | |||||
21.09
15:00
Dolovo
BSK Bavanište
5
0
|
21.09.2018 15:00 | Dolovo | 5 : 0 | BSK Bavanište |
21.09
15:30
Mip Majdan
Morava 1932
3
0
|
21.09.2018 15:30 | Mip Majdan | 3 : 0 | Morava 1932 |
21.09
21:00
Huesca
Real Sociedad
0
1
|
21.09.2018 21:00 | Huesca | 0 : 1 | Real Sociedad |
21.09
20:30
Stuttgart
Fortuna
0
0
|
21.09.2018 20:30 | Stuttgart | 0 : 0 | Fortuna |
21.09
20:30
Sassuolo
Empoli
3
1
|
21.09.2018 20:30 | Sassuolo | 3 : 1 | Empoli |
21.09
20:45
Monaco
Nîmes
1
1
|
21.09.2018 20:45 | Monaco | 1 : 1 | Nîmes |
21.09
18:00
Čukarički
Spartak ŽK
3
1
|
21.09.2018 18:00 | Čukarički | 3 : 1 | Spartak ŽK |
21.09
16:00
Inđija
Bečej 1918
3
1
|
21.09.2018 16:00 | Inđija | 3 : 1 | Bečej 1918 | |||||
21.09
16:00
Radnički 1923
Zlatibor
0
2
|
21.09.2018 16:00 | Radnički 1923 | 0 : 2 | Zlatibor |
21.09
16:00
Spartak
Vojvodina
12
0
|
21.09.2018 16:00 | Spartak | 12 : 0 | Vojvodina |
21.09
16:30
Rad
Mačva
1
2
|
21.09.2018 16:30 | Rad | 1 : 2 | Mačva |
21.09
11:00
Kiker
Apolon 4
1
0
|
21.09.2018 11:00 | Kiker | 1 : 0 | Apolon 4 | |||||
21.09
11:00
Novi Pazar
OFK AS 2003
4
1
|
21.09.2018 11:00 | Novi Pazar | 4 : 1 | OFK AS 2003 | |||||
21.09
11:00
Radnički 1923
Jošanica
4
0
|
21.09.2018 11:00 | Radnički 1923 | 4 : 0 | Jošanica | |||||
21.09
11:00
Pazar Juniors
Sport Klub 99
5
2
|
21.09.2018 11:00 | Pazar Juniors | 5 : 2 | Sport Klub 99 | |||||
21.09
11:00
Šumadija 1903
Kosmet
3
0
|
21.09.2018 11:00 | Šumadija 1903 | 3 : 0 | Kosmet | |||||
21.09
11:00
Bubamara
Bane
6
0
|
21.09.2018 11:00 | Bubamara | 6 : 0 | Bane | |||||
21.09
11:00
Mokra Gora
Apolon
1
2
|
21.09.2018 11:00 | Mokra Gora | 1 : 2 | Apolon |
21.09
17:00
Dunav
BUSK
6
3
|
21.09.2018 17:00 | Dunav | 6 : 3 | BUSK |
21.09
18:00
Cedevita
Zadar
85
77
|
21.09.2018 18:00 | Cedevita | 85 : 77 | Zadar | 1:0 | ||||
21.09
20:30
Crvena zvezda MTS
Petrol Olimpija
86
60
|
21.09.2018 20:30 | Crvena zvezda MTS | 86 : 60 | Petrol Olimpija | 1:0 |
21.09
Partizan 2
Rekreativo
24
26
|
21.09.2018 | Partizan 2 | 24 : 26 | Rekreativo |
21.09
17:30
Grafičar
Sombor
28
28
|
21.09.2018 17:30 | Grafičar | 28 : 28 | Sombor |
21.09
20:00
Jedinstvo
Loznica
29
24
|
21.09.2018 20:00 | Jedinstvo | 29 : 24 | Loznica |
21.09
Novi Pazar
Srpska
0
1
|
21.09.2018 | Novi Pazar | 0 : 1 | Srpska |
21.09
19:45
Mladost
Zagreb
5
4
|
21.09.2018 19:45 | Mladost | E 5 : 4 | Zagreb |