23.05
17:30
LFK Mladost
GoruŔica
5
0
|
23.05.2016 17:30 | LFK Mladost | 5 : 0 | GoruŔica |
23.05
12:00
Brodarac 1947
Turbina
3
0
|
23.05.2016 12:00 | Brodarac 1947 | 3 : 0 | Turbina |
23.05
18:00
VinÄa
BASK
3
0
|
23.05.2016 18:00 | VinÄa | 3 : 0 | BASK | |||||
23.05
18:00
Srem
Mladenovac
3
2
|
23.05.2016 18:00 | Srem | 3 : 2 | Mladenovac | |||||
23.05
18:00
Jedinstvo
GSP Polet
4
2
|
23.05.2016 18:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | GSP Polet | |||||
23.05
18:00
Matiko
Resnik
3
1
|
23.05.2016 18:00 | Matiko | 3 : 1 | Resnik | |||||
23.05
18:00
Kosovo i Metohija
Policajac
2
3
|
23.05.2016 18:00 | Kosovo i Metohija | 2 : 3 | Policajac |
23.05
18:00
Borac O
Barajevo
4
0
|
23.05.2016 18:00 | Borac O | 4 : 0 | Barajevo | |||||
23.05
18:00
Beograd
BSK BorÄa
1
2
|
23.05.2016 18:00 | Beograd | 1 : 2 | BSK BorÄa | |||||
23.05
18:00
TENT 1994
Institut
3
1
|
23.05.2016 18:00 | TENT 1994 | 3 : 1 | Institut | |||||
23.05
18:00
Lokomotiva
Duga
4
3
|
23.05.2016 18:00 | Lokomotiva | 4 : 3 | Duga | |||||
23.05
18:00
Stefan Brown
SinÄeliÄ U
2
4
|
23.05.2016 18:00 | Stefan Brown | 2 : 4 | SinÄeliÄ U | |||||
23.05
18:00
Dunavac
BUSK
3
3
|
23.05.2016 18:00 | Dunavac | 3 : 3 | BUSK |
23.05
18:00
Dunav VS
Taurunum
6
2
|
23.05.2016 18:00 | Dunav VS | 6 : 2 | Taurunum | |||||
23.05
18:00
LeŔtane
Mladost JR
3
2
|
23.05.2016 18:00 | LeŔtane | 3 : 2 | Mladost JR | |||||
23.05
18:00
Belo Polje
Zuce
7
2
|
23.05.2016 18:00 | Belo Polje | 7 : 2 | Zuce | |||||
23.05
18:00
Torlak
SremÄica
2
2
|
23.05.2016 18:00 | Torlak | 2 : 2 | SremÄica | |||||
23.05
18:00
Strelac
Bubamara 2010
2
1
|
23.05.2016 18:00 | Strelac | 2 : 1 | Bubamara 2010 | |||||
23.05
18:00
Å eÄeranac
Železnik
1
2
|
23.05.2016 18:00 | Å eÄeranac | 1 : 2 | Železnik |
23.05
18:00
Rekreativo
Zvezdara
5
2
|
23.05.2016 18:00 | Rekreativo | 5 : 2 | Zvezdara | |||||
23.05
18:00
Crvenka
Pola pola
5
5
|
23.05.2016 18:00 | Crvenka | 5 : 5 | Pola pola | |||||
23.05
18:00
Peks
Kovilovo
0
4
|
23.05.2016 18:00 | Peks | 0 : 4 | Kovilovo | |||||
23.05
18:00
Banja
BoleÄ
1
3
|
23.05.2016 18:00 | Banja | 1 : 3 | BoleÄ | |||||
23.05
17:00
Sveti Stefan
VlaŔka
8
0
|
23.05.2016 17:00 | Sveti Stefan | 8 : 0 | VlaŔka |
23.05
18:00
LAVIRINT Company
SINÄELIÄ
0
3
|
23.05.2016 18:00 | LAVIRINT Company | 0 : 3 | SINÄELIÄ | |||||
23.05
18:00
REPUBLIÄKI ORGANI
POSAVINA
0
2
|
23.05.2016 18:00 | REPUBLIÄKI ORGANI | 0 : 2 | POSAVINA | |||||
23.05
18:00
BSK 1925
VETERANI 78
2
1
|
23.05.2016 18:00 | BSK 1925 | 2 : 1 | VETERANI 78 | |||||
23.05
18:00
OBRENOVAC
SLAVIJA
0
2
|
23.05.2016 18:00 | OBRENOVAC | 0 : 2 | SLAVIJA | |||||
23.05
18:00
KRAJIÅ NIK
RUÅ ANJ
8
3
|
23.05.2016 18:00 | KRAJIÅ NIK | 8 : 3 | RUÅ ANJ |
23.05
18:00
Omladinac
Smederevo
3
4
|
23.05.2016 18:00 | Omladinac | 3 : 4 | Smederevo | |||||
23.05
18:00
Podunavac
VuÄak
3
1
|
23.05.2016 18:00 | Podunavac | 3 : 1 | VuÄak | |||||
23.05
18:00
ŽelezniÄar
Selevac
5
3
|
23.05.2016 18:00 | ŽelezniÄar | 5 : 3 | Selevac | |||||
23.05
18:00
Mihajlovac
Borac
7
5
|
23.05.2016 18:00 | Mihajlovac | 7 : 5 | Borac | |||||
23.05
18:00
RadniÄki-Vojska
Mladi Radnik
5
2
|
23.05.2016 18:00 | RadniÄki-Vojska | 5 : 2 | Mladi Radnik |
23.05
18:00
Dunav Osiguranje
Jezava
4
9
|
23.05.2016 18:00 | Dunav Osiguranje | 4 : 9 | Jezava | |||||
23.05
18:00
Kolonija
BSK
2
2
|
23.05.2016 18:00 | Kolonija | 2 : 2 | BSK | |||||
23.05
18:00
Crvena Zvezda
Osipaonica
4
2
|
23.05.2016 18:00 | Crvena Zvezda | 4 : 2 | Osipaonica | |||||
23.05
18:00
Drugovac
Vig Dunav
4
3
|
23.05.2016 18:00 | Drugovac | 4 : 3 | Vig Dunav |
23.05
TopliÄanin 2
NiŔka Banja
43
31
|
23.05.2016 | TopliÄanin 2 | 43 : 31 | NiÅ”ka Banja |
23.05
Požarevac 2
Sloga 2
27
24
|
23.05.2016 | Požarevac 2 | 27 : 24 | Sloga 2 |