18.03
17:00
RadniÄki (N)
Novi Pazar
0
0
|
18.03.2016 17:00 | RadniÄki (N) | 0 : 0 | Novi Pazar |
18.03
14:30
Bežanija
Donji Srem
0
0
|
18.03.2016 14:30 | Bežanija | 0 : 0 | Donji Srem |
18.03
16:00
Bokelj
DeÄiÄ
3
2
|
18.03.2016 16:00 | Bokelj | 3 : 2 | DeÄiÄ | |||||
18.03
16:00
Grbalj
Ibar
6
4
|
18.03.2016 16:00 | Grbalj | 6 : 4 | Ibar |
18.03
19:00
Mladost Vesna
Jablanica
59
79
|
18.03.2016 19:00 | Mladost Vesna | 59 : 79 | Jablanica | |||||
18.03
19:30
Morava
Prokuplje
89
77
|
18.03.2016 19:30 | Morava | 89 : 77 | Prokuplje |
18.03
20:00
Polet
Prva Petoletka
58
68
|
18.03.2016 20:00 | Polet | 58 : 68 | Prva Petoletka | |||||
18.03
19:00
Priboj
ŽelezniÄar
84
72
|
18.03.2016 19:00 | Priboj | 84 : 72 | ŽelezniÄar | |||||
18.03
19:00
RadniÄki 1950
Novi Pazar
114
51
|
18.03.2016 19:00 | RadniÄki 1950 | 114 : 51 | Novi Pazar |
18.03
20:30
Barajevo
Zemun
63
61
|
18.03.2016 20:30 | Barajevo | 63 : 61 | Zemun | |||||
18.03
16:00
Slodes
Torlak Aboca
88
79
|
18.03.2016 16:00 | Slodes | 88 : 79 | Torlak Aboca |
18.03
19:00
Jedinstvo
Kris Kros
86
61
|
18.03.2016 19:00 | Jedinstvo | 86 : 61 | Kris Kros | |||||
18.03
20:00
Vrbas
Topola
73
75
|
18.03.2016 20:00 | Vrbas | 73 : 75 | Topola |
18.03
19:00
Mladost
Play Off
71
59
|
18.03.2016 19:00 | Mladost | 71 : 59 | Play Off |
18.03
18:00
Smederevo
Napredak Rubin
82
86
|
18.03.2016 18:00 | Smederevo | 82 : 86 | Napredak Rubin |
18.03
16:30
Sloboda
NiÅ”
89
85
|
18.03.2016 16:30 | Sloboda | 89 : 85 | NiÅ” | |||||
18.03
16:00
Dynamic BG
Zdravlje Leskovac
93
63
|
18.03.2016 16:00 | Dynamic BG | 93 : 63 | Zdravlje Leskovac |
18.03
20:00
Vranje
TopliÄanin
1
3
|
18.03.2016 20:00 | Vranje | 1 : 3 | TopliÄanin |
18.03
19:00
Spartak
BavaniŔte
3
0
|
18.03.2016 19:00 | Spartak | 3 : 0 | BavaniŔte |
18.03
20:30
Partizan
Morava
41
33
|
18.03.2016 20:30 | Partizan | 41 : 33 | Morava |
18.03
18:00
Vrbas
Metalac
33
24
|
18.03.2016 18:00 | Vrbas | 33 : 24 | Metalac |
18.03
21:00
Temerin
Ravangrad
32
14
|
18.03.2016 21:00 | Temerin | 32 : 14 | Ravangrad |
18.03
Jug CO
HAVK Mladost
13
7
|
18.03.2016 | Jug CO | 13 : 7 | HAVK Mladost | |||||
18.03
Primorje EB
Jadran Carine
10
8
|
18.03.2016 | Primorje EB | 10 : 8 | Jadran Carine |
18.03
21:00
Apa Futsal
LeteÄi Holandjanin
4
8
|
18.03.2016 21:00 | Apa Futsal | 4 : 8 | LeteÄi Holandjanin |
18.03
19:30
Metalac Kolorado
Partenon
6
4
|
18.03.2016 19:30 | Metalac Kolorado | 6 : 4 | Partenon |
18.03
BeÄej
Sombor
6
1
|
18.03.2016 | BeÄej | 6 : 1 | Sombor |
18.03
18:00
Brotnjo Premier SK
Zrinjski
2
4
|
18.03.2016 18:00 | Brotnjo Premier SK | 2 : 4 | Zrinjski |