XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 646 utakmica za dan
Nedelja, 6 Septembar 2015

Fudbal

06.09.2015 16:30 Ozren 1 : 2 Sloga (D)
06.09.2015 16:30 Omarska 5 : 0 Laktaši
06.09.2015 16:30 Borac 0 : 1 Modriča
06.09.2015 11:00 Gomjenica 3 : 1 Sloga DIPO
06.09.2015 16:30 Birač 1 : 3 Jedinstvo
06.09.2015 16:30 Podrinje 2 : 0 OFK Šekovići
06.09.2015 16:30 OFK Trnovica 3 : 0 Proleter
06.09.2015 16:30 Mrakovica 4 : 0 Knežopoljac
06.09.2015 16:30 Omladinac 2 : 1 Berek 1975
06.09.2015 16:30 Plamen 3 : 2 Slaven
06.09.2015 16:30 Partizan 11 : 1 Kozara
06.09.2015 16:30 Brzi 0 : 0 Bratstvo
06.09.2015 16:30 Radnik Urije 1 : 0 Sloga
06.09.2015 17:00 Sloboda 3 : 2 Crkvina
06.09.2015 17:00 Sloga 2 : 1 Kladari
06.09.2015 17:00 Crvena Zvijezda 2 : 3 Mladost
06.09.2015 17:00 Rudar 2 : 1 Bratstvo
06.09.2015 17:00 Pelagićevo 2 : 2 Bosna
06.09.2015 17:00 Ukrina 2 : 2 Borac
06.09.2015 17:00 Jedinstvo 0 : 2 Zvijezda
06.09.2015 16:30 Sveti Jovan 3 : 2 Mladost (T)
06.09.2015 16:30 Grčica 0 : 1 Omladinac
06.09.2015 16:30 Mladost (S) 1 : 0 OFK Brezik
06.09.2015 16:30 Mladost 2003 2 : 1 Jugović
06.09.2015 16:30 Gredice 4 : 1 Sava 04
06.09.2015 16:30 Slijepčevići 3 : 0 Mladost (L)
06.09.2015 16:30 OFK Krbeti 1 : 2 Obilić
06.09.2015 16:30 SFK Akademac UIS 2 : 0 Sloga 94
06.09.2015 16:30 Međaši 0 : 4 Sloboda
06.09.2015 16:30 Novo doba 1 : 1 Semberija
06.09.2015 16:30 Jedinstvo 0 : 0 Balatun
06.09.2015 16:30 BSK Ledinci 7 : 0 Priboj
06.09.2015 16:00 Polet 0 : 4 Budućnost (P)
06.09.2015 16:00 Jardan 2 : 2 Tabanci
06.09.2015 16:00 Jasenica 0 : 1 Branjevo
06.09.2015 16:00 Srpski Soko 0 : 1 Jadar
06.09.2015 16:30 Blatna 0 : 2 Svodna
06.09.2015 16:30 Moštanica 1 : 3 Rasavci
06.09.2015 17:30 Vilusi 6 : 1 Jablanica
06.09.2015 17:30 Kalemi 1 : 0 Novi Napredak
06.09.2015 16:30 Zvijezda 7 : 1 Jedinstvo
06.09.2015 16:30 Polet 1 : 0 Mladost
06.09.2015 16:30 Sloga 5 : 2 Sutjeska
06.09.2015 16:30 OFK Bor 1 : 2 Timok
06.09.2015 16:30 Železničar 1 : 1 Omladinac
06.09.2015 16:30 Stepojevac Vaga 0 : 0 Radnički (O)
06.09.2015 16:30 Crvena zvezda 1 : 2 Sopot
06.09.2015 11:00 Žarkovo 3 : 0 BASK
06.09.2015 16:30 Budućnost 1 : 1 IMT
06.09.2015 16:30 Brodarac 1947 3 : 1 Srem
06.09.2015 11:00 Dorćol 3 : 0 Turbina
06.09.2015 16:30 Sloga (K) 0 : 2 Budućnost Krušik 2014
06.09.2015 16:30 Bošnjane 5 : 0 Jedinstvo (M)
06.09.2015 16:30 Rembas 1 : 2 Juhor
06.09.2015 16:30 Morava 1 : 1 Levač
06.09.2015 16:30 Župa 1 : 2 Jedinstvo (P)
06.09.2015 16:30 Poljoprivrednik 1 : 1 Sloga (Ć)
06.09.2015 16:30 Šarbanovac 4 : 3 Hajduk Veljko
06.09.2015 16:30 Bukovik 9 : 0 Bučje
06.09.2015 16:30 Radnički (L) 2 : 2 Rudar (P)
06.09.2015 16:30 Rudar Alpos 2 : 1 Zaplanjac
06.09.2015 16:30 Pukovac 1 : 2 Đerdap
06.09.2015 16:30 Ropotovo 1 : 0 Jablanica
06.09.2015 11:00 Jedinstvo (P) 0 : 3 Vlasina
06.09.2015 16:30 ŽAK 2 : 0 Jedinstvo (BK)
06.09.2015 16:30 Polet 0 : 7 Radnički Zrenjanin
06.09.2015 16:30 Slavia 4 : 3 Sloboda
06.09.2015 16:30 Tekstilac 1 : 4 Tavankut
06.09.2015 16:30 Mladost (T) 3 : 6 OFK Vrbas
06.09.2015 16:30 Bačka (P) 0 : 0 Radnički (S)
06.09.2015 16:30 Borac 0 : 4 Jedinstvo (SP)
06.09.2015 16:30 Budućnost (SN) 2 : 1 LSK Laćarak
06.09.2015 16:30 Kupinovo 3 : 1 Sloga
06.09.2015 16:30 Torlak 2 : 1 Jedinstvo
06.09.2015 16:30 PKB 0 : 3 Borac
06.09.2015 11:00 Prva Iskra 4 : 1 Vrčin
06.09.2015 10:00 Grafičar 7 : 1 Hajduk
06.09.2015 16:30 BSK Batajnica 1 : 1 Zvezdara
06.09.2015 16:30 Sremčica 1 : 1 Lepušnica
06.09.2015 16:30 Napredak 0 : 2 Borac
06.09.2015 16:30 Proleter 3 : 0 Morava
06.09.2015 16:30 Omladinac 4 : 2 Basarac
06.09.2015 16:30 RSK 4 : 2 Radnički 1926
06.09.2015 16:30 Zadrugar 2 : 0 Brezovica
06.09.2015 16:30 OFK Osečina 1 : 0 Radnički Stobex
06.09.2015 16:30 Slavija (K) 0 : 0 Braća Vuković
06.09.2015 16:30 Bane 1 : 0 Sloboda (Č)
06.09.2015 16:30 Karađorđe 2 : 0 Polet (T)
06.09.2015 16:00 Partizan 1 : 2 Dragocvet
06.09.2015 16:00 Mladi radnik 1 : 3 Budućnost
06.09.2015 16:00 Kušiljevo 3 : 0 OFK Batinac
06.09.2015 16:00 Napredak (Z) 3 : 0 Mladost (J)
06.09.2015 16:00 Bratstvo 1 : 0 OFK Bratstvo
06.09.2015 16:00 Sloga 0 : 0 Napredak (D)
06.09.2015 17:30 Sloga 3 : 1 Naupare
06.09.2015 17:30 Ribnik 0 : 0 Šanac
06.09.2015 17:30 Mladi radnik 3 : 1 Trajal
06.09.2015 17:30 Gradina 1 : 6 13. April
06.09.2015 17:30 Čitluk 2 : 0 Gornji Stepoš
06.09.2015 17:30 Vinogradar 3 : 0 Jastrebac
06.09.2015 17:30 Mačkovac 1 : 0 Parunovac
06.09.2015 17:30 Mladost 3 : 0 Blagotin
06.09.2015 16:30 NS Tatko 0 : 3 Kosovac
06.09.2015 16:30 Pobeda 2 : 2 Jug Bogdan
06.09.2015 16:30 Dunđerski 1 : 1 Trbunje
06.09.2015 16:30 Svetlost 3 : 0 Polet
06.09.2015 16:30 Jastrebac 3 : 2 Kaćuša
06.09.2015 16:30 Mladost 1982 2 : 0 Real
06.09.2015 16:30 Dobrič 4 : 0 Borac
06.09.2015 16:30 Orljane 1 : 1 Radnički 1947 (Č)
06.09.2015 16:30 Zemljoradnik 1 : 4 Rasovača
06.09.2015 16:30 Koprijan 1975 1 : 2 Polet
06.09.2015 16:30 Doljevac 0 : 0 Morava
06.09.2015 16:30 Radnički 1924 1 : 1 Jedinstvo (B)
06.09.2015 16:30 Radnički 3 : 2 Nemetali
06.09.2015 11:00 Sloga 3 : 0 Polom
06.09.2015 16:30 BSK 0 : 1 Čubra
06.09.2015 16:30 Branik 2 : 5 Poreč
06.09.2015 16:30 Zlot 4 : 2 Ključ
06.09.2015 16:30 Slatina 2 : 0 Deli Jovan
06.09.2015 16:30 Blizna 0 : 0 Krivelj
06.09.2015 16:30 ŠSK 3 : 1 Grlište
06.09.2015 16:30 Polet 1 : 1 Osnić
06.09.2015 16:30 Svrljiška Topla 3 : 9 Malinik
06.09.2015 16:30 Trebič 1 : 1 OFK Knjaz
06.09.2015 16:30 Napredak 2 : 1 Jedinstvo
06.09.2015 16:30 Padež 3 : 0 Zvezda
06.09.2015 16:30 Zadrugar 3 : 1 Tanasko Rajić
06.09.2015 16:00 Bukuroca 0 : 0 Levosoje
06.09.2015 16:00 Trešnjevka 1 : 4 Mladost (B)
06.09.2015 16:00 Lugina 0 : 0 Vihor
06.09.2015 16:00 Pavlovac 1 : 3 Pčinja
06.09.2015 16:00 Ternoci 3 : 0 OFK Alakince
06.09.2015 16:30 Šumadija 4 : 1 Kumarevo
06.09.2015 16:30 Vučje 1 : 1 Plantaža
06.09.2015 16:30 Radnički (P) 3 : 1 Omladinac
06.09.2015 16:30 Čekmin 5 : 1 Brza
06.09.2015 16:30 Umac 6 : 2 Železničar
06.09.2015 16:30 Sloga (L) 5 : 3 Mladost V
06.09.2015 16:30 Zloćudovo 2 : 3 Progres
06.09.2015 16:30 Sloboda D.B 0 : 0 Mladi Borac
06.09.2015 Radnički 0 : 2 Mramor
06.09.2015 Mladost 1 : 5 Vulkan
06.09.2015 Sloboda 0 : 1 Rudar
06.09.2015 16:30 Borac (S) 3 : 0 Jedinstvo Stević
06.09.2015 16:30 Vojvodina 3 : 1 Mladost (O)
06.09.2015 16:30 Vulturul 4 : 1 Mladost (V)
06.09.2015 16:30 Crvena zvezda 1 : 0 Sloga (BNS)
06.09.2015 16:30 Terekveš 2 : 2 OFK Šikara
06.09.2015 16:30 Lipar 3 : 0 Radnički 1918
06.09.2015 16:30 Omladinac (D) 1 : 0 Borac
06.09.2015 16:30 Hajduk 1 : 1 Kordun
06.09.2015 16:30 Vinogradar 3 : 1 Njegoš
06.09.2015 16:30 Bajša 6 : 0 Preporod
06.09.2015 16:30 Bačka 1 : 0 Krivaja
06.09.2015 16:30 Proleter 1 : 4 Obilić
06.09.2015 16:30 Eđšeg 1 : 1 Sloga
06.09.2015 17:00 Donji Petrovci 2 : 2 OFK Zeka Buljubaša
06.09.2015 17:00 OFK Brestač 1 : 0 Ljukovo
06.09.2015 17:00 Jadran 1 : 0 Podrinje
06.09.2015 17:00 Hajduk 1925 Podunavac 1 : 0 Sloven
06.09.2015 17:00 Hajduk (D) 3 : 2 Rudar
06.09.2015 17:00 Jedinstvo (M) 1 : 4 Napredak (P)
06.09.2015 16:30 Veliki Borak 0 : 3 Mladost (B)
06.09.2015 10:00 Radnički 0 : 0 Borac
06.09.2015 16:30 Strelac 0 : 1 Budućnost
06.09.2015 16:30 OFK Borac 0 : 1 Mladost (Č)
06.09.2015 16:30 Polet 1 : 4 Mladost (C)
06.09.2015 16:30 Zmaj 1953 1 : 2 Pionir
06.09.2015 16:30 Institut 3 : 3 13. maj
06.09.2015 16:30 Sindjelić 2012 2 : 1 Dunav
06.09.2015 16:30 Banja 1 : 1 Brodarac
06.09.2015 16:30 Pudarci 0 : 3 Vinča
06.09.2015 10:00 Selo Mladenovac 1 : 2 Kosmaj
06.09.2015 16:30 OFK Leštane 7 : 1 Pinosava
06.09.2015 16:30 Ropočevo 0 : 1 Kovačevac
06.09.2015 Omladinac 0 : 0 Bačinac
06.09.2015 Osipaonica 2 : 0 Železničar
06.09.2015 Sloboda 3 : 0 Udarnik
06.09.2015 Sloga 3 : 1 Borac (R)
06.09.2015 7. Juli 2 : 3 SASK
06.09.2015 Budućnost 3 : 1 Bresje Superior
06.09.2015 Šumadija 0 : 1 Mladi radnik
06.09.2015 Pobeda 3 : 1 Mladi borac
06.09.2015 16:30 Krilaš 2 : 0 Vojvoda Milenko
06.09.2015 16:30 Železničar 0 : 3 Sloga (B)
06.09.2015 16:30 Dizel 5 : 1 Integral
06.09.2015 16:30 Sloga (Ć) 1 : 3 Petar Dobrnjac
06.09.2015 16:30 Makce 3 : 2 Polet
06.09.2015 16:30 Napredak 2 : 1 Borac
06.09.2015 16:30 Mlava 2 : 0 Budućnost
06.09.2015 16:30 Lepenica 0 : 0 Aranđelovac
06.09.2015 16:30 BSK 4 : 1 Vinča
06.09.2015 16:30 Junkovac 3 : 1 Vitlina-Bokanja
06.09.2015 16:30 Borac 3 : 0 Prvi srpski ustanak
06.09.2015 16:30 ŽSK 0 : 1 Karađorđe
06.09.2015 16:30 Pobeda 1 : 1 Šatornja
06.09.2015 16:30 Banja 3 : 2 Šumadija
06.09.2015 16:30 Trnava 3 : 0 Šumadinac
06.09.2015 16:30 Prvi partizan 0 : 1 Crnokosa
06.09.2015 16:30 Železničar 1 : 6 Čajetina
06.09.2015 16:30 Savinac 3 : 0 Perućac
06.09.2015 16:30 Jedinstvo 7 : 2 Soko
06.09.2015 11:00 Ariljska rampa 1 : 3 Višesava
06.09.2015 16:30 Napredak 2 : 3 Jasen
06.09.2015 16:30 Polet 1 : 2 Sevojno
06.09.2015 16:00 Jedinstvo (Š) 1 : 0 Radnički Šabački
06.09.2015 16:00 Antimon 1 : 1 BMR Petlovača
06.09.2015 16:00 Lipolist 2 : 2 Hajduk Stanko
06.09.2015 16:00 Drina 2 : 1 Borac (V)
06.09.2015 16:00 Borac (L) 3 : 1 Podrinje
06.09.2015 16:00 Jedinstvo (Z) 2 : 2 Sinđelić
06.09.2015 17:00 Polet 2 : 1 Real
06.09.2015 17:00 Gruža 2 : 1 Granit
06.09.2015 17:00 Mataruge 2 : 2 Stubal
06.09.2015 17:00 Ribnica 2 : 1 Borac
06.09.2015 17:00 Radnički 0 : 0 Ibar
06.09.2015 17:00 Budućnost 1 : 1 Goč
06.09.2015 17:00 Radnik 2 : 0 Rudar
06.09.2015 16:00 Polet 1 : 0 Rudar (SR)
06.09.2015 16:00 Hajduk 2 : 0 Omladinac
06.09.2015 16:00 Moravac 0 : 3 Rudar Stenjevac
06.09.2015 16:00 Mladost (S) 0 : 0 Omladinski
06.09.2015 16:00 Napredak (Sv) 6 : 0 Istok 63
06.09.2015 16:00 Šumadija 3 : 0 Napredak Stubica
06.09.2015 16:00 Budućnost 1 : 3 Sloga
06.09.2015 16:00 Ursule 2 : 1 Osaonica
06.09.2015 16:00 Blagotin 1 : 0 Kupinovac
06.09.2015 16:00 Kolare 2 : 0 Napredak (SL)
06.09.2015 16:00 Crni Vrh 2 : 3 Mladost (G)
06.09.2015 16:00 Morava 1 : 2 Šumadinac
06.09.2015 16:00 Mladost (D) 3 : 0 Juhor
06.09.2015 20:00 OFK Gnjila 6 : 2 Omladinac
06.09.2015 17:30 Trudbenik 4 : 0 Sloga
06.09.2015 17:30 Mladost 2 : 1 Polet 57
06.09.2015 17:30 Rubin (DS) 5 : 0 Varvarin
06.09.2015 17:30 Donji Kopaonik 3 : 0 14. Oktobar
06.09.2015 17:30 Beli Orlovi 0 : 0 Kamenorezac 76
06.09.2015 11:00 Pobeda 1976 3 : 2 OFK Rutevac 1908
06.09.2015 11:00 Crvena zvezda 5 : 0 Ratar
06.09.2015 16:30 Napredak 2012 7 : 1 OFK Sloga
06.09.2015 11:00 Planinac 2015 5 : 1 Vukašinovac
06.09.2015 16:30 Napredak 1 : 1 Lovćen
06.09.2015 16:30 Mala Vrbica 5 : 0 Lokomotiva
06.09.2015 16:30 Egeta 2 : 0 Koča Andjelković
06.09.2015 16:30 Omladinac 0 : 5 Rtkovo
06.09.2015 16:30 Velika Vrbica 1 : 2 Kladušnica
06.09.2015 16:30 Milutinovac 1 : 3 Pontes
06.09.2015 16:30 Kosovo 1 : 1 Velika Jasikova
06.09.2015 16:30 Timok 1928 3 : 0 Kastrum
06.09.2015 16:30 Lovac 4 : 2 Nacional
06.09.2015 16:30 Temac 1 : 2 Jerma
06.09.2015 16:30 Dragoš 2 : 0 Lokomotiva
06.09.2015 16:30 Pobeda 3 : 0 Sloboda
06.09.2015 16:30 Moravac 3 : 2 Mladost (DL)
06.09.2015 16:30 Polet 4 : 2 Sušica 2012
06.09.2015 16:30 Navalin 4 : 1 Morava
06.09.2015 16:30 Real 4 : 0 Jedinstvo (Š)
06.09.2015 16:30 OFK Morava 0 : 2 Lemind 1953
06.09.2015 16:30 Gradac 2 : 2 Jedinstvo (G)
06.09.2015 16:30 Marjan MB 4 : 0 Mladost (B)
06.09.2015 16:30 Napredak 2 : 2 Bratstvo
06.09.2015 16:30 Partizan (K) 2 : 1 Hajdučica
06.09.2015 16:30 Potporanj 2 : 0 Jedinstvo
06.09.2015 16:30 Karaš (J) 0 : 0 Borac (VG)
06.09.2015 16:30 Vojvodina (S) 3 : 2 Ševac
06.09.2015 16:30 Vojvodina (CC) 4 : 0 Dunav
06.09.2015 16:30 Karaš (K) 3 : 1 Ratar
06.09.2015 16:30 Borac (VS) 8 : 0 Banat (I)
06.09.2015 16:30 Napredak 7 : 1 Budućnost
06.09.2015 16:30 Jedinstvo 12 : 2 2. Oktobar
06.09.2015 16:30 Terekveš 2 : 0 Bega
06.09.2015 16:30 Proleter 0 : 4 Vojvodina (B)
06.09.2015 16:30 1.Oktobar 1 : 1 Delija
06.09.2015 16:30 Vojvodina (NM) 1 : 4 Omladinac
06.09.2015 16:30 Proleter 2 : 0 ASK
06.09.2015 16:30 Rusanda 0 : 2 Naftagas
06.09.2015 16:30 Potisje 5 : 1 OFK Gradnulica
06.09.2015 16:30 Omladinac 2 : 1 MSK
06.09.2015 16:30 ŽFK Banat 1 : 0 OFK Klek
06.09.2015 16:30 Jedinstvo 2 : 4 Lehel
06.09.2015 16:30 Jedinstvo (R) 0 : 5 Aleksa Šantić
06.09.2015 16:30 OFK Metalac 2 : 2 Rastina 1918
06.09.2015 16:30 Telečka 0 : 5 Dunav
06.09.2015 16:30 Đurđin 1 : 1 Elektrovojvodina
06.09.2015 16:30 Bratstvo 1 : 4 Čantavir
06.09.2015 16:30 Lokomotiva 1 : 3 Udarnik Višnjevac
06.09.2015 16:30 Hajduk 4 : 0 Palić
06.09.2015 16:30 Bikovo 1 : 1 Žednik
06.09.2015 17:00 Borac (M) 4 : 1 Radnički
06.09.2015 17:00 Sloga 0 : 1 Napredak
06.09.2015 17:00 Noćaj 3 : 0 Borac (S)
06.09.2015 17:00 Jedinstvo 4 : 2 PSK Putinci
06.09.2015 17:00 Sloboda 3 : 0 Obilić 1993
06.09.2015 17:00 Borac (K) 5 : 0 Omladinac
06.09.2015 17:00 Fruškogorac 7 : 0 Hajduk 1932
06.09.2015 16:30 Vojvodina 4 : 1 Mladost
06.09.2015 16:30 Iskra 5 : 0 Jedinstvo
06.09.2015 16:30 Hajduk 2 : 1 Obilić (Vilovo)
06.09.2015 16:30 Obilić (Zmajevo) 4 : 1 Mladost Radost
06.09.2015 16:30 Bačka 5 : 0 Sloga
06.09.2015 16:30 Krivanj 3 : 1 Bačka
06.09.2015 16:30 Bački Hajduk 1 : 3 Neštin
06.09.2015 16:30 Labudnjača 1 : 0 Maglić
06.09.2015 16:30 Borac 1 : 6 Slavija
06.09.2015 16:30 Soko 2 : 1 Naša Zvezda
06.09.2015 16:30 Borac 0 : 3 Tatra
06.09.2015 16:30 Sremac 0 : 4 Bačka
06.09.2015 16:30 Fruškogorac 3 : 0 Čenej
06.09.2015 10:00 Kabel - Štrand 0 : 2 RFK Novi Sad 1921
06.09.2015 16:30 Sparta 1 : 1 Sveti Stefan
06.09.2015 16:30 Rekreativo 011 1 : 2 Crvenka
06.09.2015 16:30 Atakante 1 : 5 BUSK
06.09.2015 10:00 Šećeranac Ada 4 : 2 Posavac
06.09.2015 16:30 Šumadinac 2 : 1 OFK Petrovčić
06.09.2015 16:30 Beli Orlovi 3 : 0 Udarnik
06.09.2015 16:30 Bašin 1 : 2 Vodice
06.09.2015 16:30 Budućnost 1 : 2 Cerovac
06.09.2015 16:30 Mlava (B) 2 : 1 Kurjače
06.09.2015 16:30 Vihor 2 : 1 Braničevo
06.09.2015 16:30 Borac (K) 3 : 1 Napredak 1934
06.09.2015 16:30 Jedinstvo (D) 2 : 1 Napredak (B)
06.09.2015 16:30 Napredak (P) 2 : 0 Desine
06.09.2015 16:30 Omladinac (Š) 1 : 0 Zadrugar
06.09.2015 16:30 Rudar 1 : 0 Radnički
06.09.2015 16:30 Sloga 1952 3 : 0 Napredak
06.09.2015 16:30 Polet 0 : 2 Dragoš
06.09.2015 16:30 Omladinac (S) 2 : 2 BSK
06.09.2015 16:30 Bata Bulić 4 : 1 Mladost
06.09.2015 16:30 Kusovac 2 : 4 Lokomotiva
06.09.2015 11:00 Karađorđe Vučić 1 : 3 Crvena zvezda
06.09.2015 16:30 Mladost Crni Kao 1 : 5 BSK
06.09.2015 16:30 Kotlenik 3 : 0 Sloga
06.09.2015 16:30 Marjan 2 : 0 Mladost (R)
06.09.2015 16:30 Mladost MG 5 : 0 Grivac
06.09.2015 16:30 Jasenica 1 : 4 Sloga
06.09.2015 16:30 Budućnost 0 : 5 Partizan
06.09.2015 16:30 Kopljari 4 : 0 B 2000
06.09.2015 16:30 Mladi rudar 3 : 0 Žabare
06.09.2015 16:30 Proleter 5 : 0 Ranilović
06.09.2015 16:30 Šumadinac (S) 4 : 0 Šamot
06.09.2015 16:30 Misača 0 : 4 Šumadinac (N)
06.09.2015 16:00 Vlašić 1 : 1 OFK Jelen
06.09.2015 16:00 Radnički 2 : 0 Vojvoda Stepa Step.
06.09.2015 16:00 Dobrava 0 : 1 Rankovac
06.09.2015 16:00 Mrovska 0 : 2 Karađorđe
06.09.2015 16:00 Cerić 7 : 0 Mladost 2013
06.09.2015 16:00 Pričinović 1 : 3 Dušan Silni
06.09.2015 16:00 Cer 9 : 1 Krasava
06.09.2015 16:00 Velika Reka 3 : 1 Vidojevica
06.09.2015 16:00 Cerova 6 : 1 Milan Orlić
06.09.2015 16:00 Sloga (LŠ) 2 : 6 Čobanče
06.09.2015 11:00 Crnča 0 : 2 Borac
06.09.2015 11:00 Studenac 1 : 3 Stolice
06.09.2015 16:00 Sloga (S) 0 : 1 Jedinstvo
06.09.2015 16:00 Borac 2 : 1 Proleter
06.09.2015 16:00 Gorki 2 : 1 Mladost (MM)
06.09.2015 16:00 Partizan 1 : 0 Majur
06.09.2015 16:00 Duško 1 : 1 Budućnost (Z)
06.09.2015 16:00 Drina 2 : 1 Torpedo 1924
06.09.2015 16:00 Mladi Borac 4 : 4 Budućnost (PD)
06.09.2015 16:00 Cer 5 : 0 Sloga
06.09.2015 11:00 Jadar 2013 3 : 2 Komanice
06.09.2015 16:30 Milenko Pavlović 6 : 0 Gradac
06.09.2015 16:30 Liplje 1 : 3 Iskra
06.09.2015 16:30 Ribnikar 4 : 1 Borac
06.09.2015 16:30 Mladost 2 : 1 Rajac
06.09.2015 16:30 Popadić 0 : 1 Kolubara 2
06.09.2015 16:30 Proleter 2 : 2 Rudar
06.09.2015 16:30 Gunjevac 5 : 2 OFK Stublenica
06.09.2015 17:00 Botunje 0 : 1 Kremenac
06.09.2015 17:00 Kutlovo 2 : 1 21. oktobar
06.09.2015 17:00 Azbest 3 : 0 Zastava
06.09.2015 17:00 OFK Žeželj 4 : 1 Divostin
06.09.2015 17:00 Šumadija 1934 3 : 0 Seljak
06.09.2015 17:00 Borac 3 : 0 Grdica
06.09.2015 17:00 Mladost 1 : 0 Partizan
06.09.2015 17:00 Tavnik 3 : 2 Morava
06.09.2015 17:00 Proleter 5 : 1 Budućnost
06.09.2015 17:00 Zvezda 1 : 2 Jedinstvo
06.09.2015 17:00 Kraljevo Hajduk 5 : 0 Šumadija
06.09.2015 17:00 Napredak 2 : 1 Vrnjci
06.09.2015 17:00 Lazac 1 : 1 Magnohrom
06.09.2015 16:30 Velereč 94 1 : 2 Takovski Ustanak
06.09.2015 16:30 Omladinac 0 : 3 Ozrem PMH
06.09.2015 16:30 Mladost 09 0 : 4 Sparta Grabovica
06.09.2015 16:30 Brezak 2 : 1 Ozremica
06.09.2015 16:30 Jablanica 4 : 3 Šumadija
06.09.2015 17:00 Brezova 0 : 2 Sloga
06.09.2015 17:00 Gorušica 1 : 2 Jelica
06.09.2015 16:30 Jedinstvo (M) 1 : 2 Čoka
06.09.2015 16:30 Slavija 1 : 2 Jadran
06.09.2015 16:30 Graničar 2 : 0 Šampion
06.09.2015 16:30 Jedinstvo (SK) 2 : 1 Tromedja
06.09.2015 16:30 Tisa B 0 : 0 Hajduk
06.09.2015 16:30 Tisa (P) 2 : 2 Horgoš 1911
06.09.2015 17:00 Jedinstvo 1953 0 : 3 Palilulac
06.09.2015 17:00 Slemen 3 : 2 Mladost
06.09.2015 17:00 OFK Urovci 3 : 0 Partizan-Draževac
06.09.2015 17:00 Vukićevica 1 : 3 Duboko
06.09.2015 17:00 Krtinska 1 : 0 Ljubinić
06.09.2015 17:00 Borac 0 : 0 Trstenica
06.09.2015 17:00 Zvezda-Konatice 0 : 2 Rvati
06.09.2015 16:30 Velika Mostanica 1 : 2 Beljina
06.09.2015 16:30 Rušanj 5 : 1 Guncate
06.09.2015 16:30 Bistrica 0 : 7 OFK Burovo
06.09.2015 11:00 Vreoci 2 : 2 Sloboda
06.09.2015 16:30 Rudar 4 : 0 Sloga
06.09.2015 16:30 Budućnost 4 : 2 Borac
06.09.2015 16:30 Polet 1 : 0 OFK Radnički
06.09.2015 16:30 BSK 1 : 4 Šumadija
06.09.2015 17:30 Vis 5 : 4 Mladost (MI)
06.09.2015 15:00 Mladost (G) 1 : 1 Rudar 2012
06.09.2015 17:30 OFK Rogača 6 : 1 Stojnik
06.09.2015 17:30 Sibnica 0 : 3 OFK Slatina
06.09.2015 15:00 Vojvoda 0 : 1 Popović
06.09.2015 16:30 Šepšin 1 : 2 Ivanča
06.09.2015 16:30 Napredak 1 : 0 Šumadija 1962
06.09.2015 16:30 Sloga 1 : 5 Markovac
06.09.2015 16:30 Omladinac 2 : 2 Borac
06.09.2015 16:30 OFK Student 2 : 5 Vlaška 1950
06.09.2015 16:30 Razvitak 1 : 2 Mladost
06.09.2015 16:30 Zemljoradnik 8 : 0 Vihor
06.09.2015 16:30 ISK Izvor 2 : 0 Sloboda
06.09.2015 16:30 Popovac 2 : 0 Jedinstvo
06.09.2015 16:30 Buljane 9 : 1 Železničar
06.09.2015 16:30 Heroj 1 : 1 Radnik
06.09.2015 16:30 Šantarovac 3 : 1 Belica
06.09.2015 16:30 Jedinstvo 1 : 1 Partizan
06.09.2015 16:30 Hajduk 7 : 1 Sloboda
06.09.2015 16:30 Omladinac 1 : 2 OFK Borac
06.09.2015 16:30 Trnava 0 : 0 Bresje
06.09.2015 16:30 Crnovršanin 4 : 2 Morava
06.09.2015 11:00 Rudar 3 : 1 Veternica
06.09.2015 11:00 Gornje Sinkovce 4 : 1 Jedinstvo
06.09.2015 11:00 Jašunja 1 : 1 Moravac
06.09.2015 16:30 Vinogradar 1 : 1 Radnički 1927
06.09.2015 16:30 Hajduk 1 : 0 Jedinstvo
06.09.2015 16:30 Pobeda 0 : 0 Banat
06.09.2015 16:30 OFK Stajićevo 13 : 0 Tisa 1933
06.09.2015 16:30 Sloga 0 : 4 Borac
06.09.2015 16:30 Tamiš 3 : 1 Mladost
06.09.2015 16:30 ZŠF Petlić 3 : 0 Zlatica
06.09.2015 17:00 Graničar 4 : 0 Vojvodina
06.09.2015 17:00 Sloga 1 : 1 Fruška Gora
06.09.2015 17:00 Jedinstvo (K) 3 : 2 Sremac
06.09.2015 17:00 Jedinstvo (R) 3 : 3 Car Uroš
06.09.2015 17:00 Mladost (P) 2 : 1 27. Oktobar
06.09.2015 17:00 Polet 0 : 2 Fruškogorac
06.09.2015 17:00 Planinac 0 : 3 Mladost (B)
06.09.2015 Jedinstvo (Lj) 1 : 1 Hajduk
06.09.2015 Jednota 2 : 0 Bratstvo
06.09.2015 OFK Bačinci 2 : 2 OFK Bikić
06.09.2015 Sremac 2 : 4 Graničar
06.09.2015 OFK Bingula 2 : 0 Borac
06.09.2015 Sinđelić 3 : 0 Omladinac
06.09.2015 17:00 Kameni 4 : 0 Sremac
06.09.2015 17:00 Mladost 4 : 1 Lovac
06.09.2015 17:00 Sloven 0 : 5 Graničar
06.09.2015 17:00 Vitez 3 : 1 Šumar
06.09.2015 17:00 Sloboda 4 : 0 Poletarac
06.09.2015 17:00 Sremac 0 : 5 BSK
06.09.2015 17:00 OFK Bosut 1 : 1 Srem
06.09.2015 17:00 Napredak 3 : 2 Sloga (Z)
06.09.2015 17:00 Borac (R) 5 : 0 Borac (VR)
06.09.2015 17:00 Grgurevci 1 : 3 Planinac
06.09.2015 17:00 ČSK Čortanovci 1 : 0 Fruškogorac
06.09.2015 17:00 Borac 3 : 2 Sloga
06.09.2015 17:00 Dunav 1 : 1 Borac
06.09.2015 17:00 Železničar 1 : 1 Polet
06.09.2015 16:30 Sloga (Du) 0 : 3 Dunavac
06.09.2015 16:30 Metalac 3 : 0 Stig 1955
06.09.2015 16:30 Sloga (L) 1 : 2 Dunav
06.09.2015 16:30 Sopot 2 : 1 Zemljoradnik
06.09.2015 16:30 Proleter 1 : 3 Pobeda
06.09.2015 10:00 Maskar 0 : 1 Mladost (J)
06.09.2015 11:00 Sava 2 : 2 Miloš Pocerac 2013
06.09.2015 11:00 Galeb 2 : 0 Žabar
06.09.2015 11:00 Jedinstvo 1 : 1 Zablaće
06.09.2015 11:00 Mladost 3 : 2 Korman
06.09.2015 16:00 Dragojevac 1 : 2 Sloga 1949
06.09.2015 16:00 Skupljen 2013 0 : 2 Torpedo
06.09.2015 16:00 Krnule 09 0 : 7 Mladost (B)
06.09.2015 16:00 Hajduk 3 : 0 Sloga (R)
06.09.2015 16:00 Verko 2 : 0 Jedinstvo 2014
06.09.2015 11:00 Provo 2015 3 : 1 Polet
06.09.2015 11:00 Šipurske livade 0 : 1 OFK Varna
06.09.2015 11:00 Mladost (S) 3 : 0 Grušić
06.09.2015 16:30 7. Juli 3 : 1 DB Junajted
06.09.2015 11:00 Bair 4 : 0 Šumice
06.09.2015 11:00 Mladost 1 : 2 Napredak (BP)
06.09.2015 11:00 Premijer 1 : 4 Napredak (MB)
06.09.2015 11:00 Bujačić 2 : 1 OFK Brđanac
06.09.2015 16:30 Kotešica 4 : 1 Rakac Stave
06.09.2015 16:30 OFK Povlen 2 : 6 Beloševac
06.09.2015 16:30 Paune 1 : 2 Mali korak
06.09.2015 14:00 Zadrugar 0 : 4 Dupljaj
06.09.2015 16:30 Lukavac 2 : 0 Mladi radnik
06.09.2015 17:00 Mladost 1 : 2 Toplica
06.09.2015 17:00 Babajić 2 : 3 Gornji Lajkovac
06.09.2015 17:00 Stari drugari 4 : 0 Orao
06.09.2015 17:00 Vojvode 7 : 1 Paštrić
06.09.2015 17:00 Gornji Mušić 4 : 0 Tolić
06.09.2015 17:00 Strmovo 1968 4 : 0 Nepričava
06.09.2015 11:00 Murgaš 2012 0 : 0 Čučuge
06.09.2015 13:00 Pambukovica 0 : 0 Kalenić
06.09.2015 16:00 OFK Paljuvi 6 : 0 Zvizdar
06.09.2015 13:00 Šarbane 3 : 2 Dokmir
06.09.2015 17:00 Lasta 1 : 0 Zgodačica
06.09.2015 17:00 Morava 0 : 2 Jovo Kursula
06.09.2015 17:00 Popovići 3 : 1 Stara Čaršija
06.09.2015 17:00 Mladost 1981 1 : 1 Jedinstvo
06.09.2015 17:00 Žiča 1 : 0 Studen Vitez
06.09.2015 17:00 Omladinac 2 : 1 BSK 2014
06.09.2015 17:00 Musina reka 0 : 2 Mineral 2015
06.09.2015 16:30 Budućnost 5 : 0 Borac
06.09.2015 16:30 Slavija 2 : 1 Proleter
06.09.2015 16:30 Jednota 1950 5 : 0 Mladost
06.09.2015 16:30 Badnjevac 2 : 0 Pobeda
06.09.2015 16:30 Napredak 1 : 1 Udarnik
06.09.2015 16:30 Karađorđe 2013 1 : 2 Šumadija
06.09.2015 16:30 20. Oktobar 8 : 2 Dimitrije Tucović
06.09.2015 16:30 Lazarevac 3 : 3 Proleter
06.09.2015 16:30 Mladi Borac 3 : 0 Mladi Radnik
06.09.2015 16:30 Radnički 1 : 1 Berane
06.09.2015 16:30 Cetinje 2 : 1 Jedinstvo
06.09.2015 16:30 Grafičar 1 : 3 Bratstvo
06.09.2015 16:30 Igalo 3 : 0 Ibar
06.09.2015 16:30 Jezero 2 : 1 Brskovo
06.09.2015 17:00 Spartak 7 : 0 Sloga Radnički
06.09.2015 16:00 Crvena zvezda 4 : 1 Požarevac
06.09.2015 17:00 Vojvodina 1 : 3 Mašinac
06.09.2015 11:00 Sloga 036 3 : 0 Jerina
06.09.2015 17:00 Una Fortuna 04 11 : 0 Bukovička Banja
06.09.2015 16:30 Mladost 2015 14 : 0 Lovćen
06.09.2015 13:00 Jagodina 3 : 4 Novi Pazar
06.09.2015 OFK Beograd 5 : 0 Mačva
06.09.2015 16:30 Lokomotiva 4 : 0 Moravac Orion
06.09.2015 11:00 Vojvodina 1 : 2 Rad
06.09.2015 11:00 Partizan 2 : 1 Borac
06.09.2015 10:00 Loznica 0 : 0 Radnički
06.09.2015 10:00 Inđija 1 : 0 OFK Hajduk
06.09.2015 10:00 Radnički (SM) 1 : 2 Radnički (NP)
06.09.2015 10:00 Proleter 1 : 0 Donji Srem
06.09.2015 10:00 Sloga 1 : 5 Proleter 2006
06.09.2015 10:00 Dinamo 1945 2 : 0 Banat
06.09.2015 16:30 Radnički 1926 2 : 0 Homoljac
06.09.2015 16:30 Smederevo 1924 6 : 2 Šumadija
06.09.2015 16:30 Rudar 0 : 5 Morava
06.09.2015 11:00 Šumadija 1903 0 : 0 Sloboda (U)
06.09.2015 10:00 Radnički (NB) 1 : 0 IM Rakovica
06.09.2015 09:00 Sindjelić 0 : 1 Radnički (O)
06.09.2015 11:30 Brodarac 2 3 : 3 Žarkovo
06.09.2015 09:00 Voždovac 6 : 0 Bežanija
06.09.2015 16:00 Balkan 3 : 2 Turbina
06.09.2015 10:00 PKB 1 : 3 Trudbenik
06.09.2015 10:00 Sopot 4 : 1 Seceranac Ada
06.09.2015 09:00 Bežanija MO 3 : 2 Sinđelić MO
06.09.2015 09:00 Zemun MO 3 : 1 Rad MO
06.09.2015 11:00 IMT MO 0 : 3 OFK Beograd MO
06.09.2015 19:30 011 MO 3 : 1 BASK MO
06.09.2015 16:00 Radnički (NB) MO 3 : 1 Brodarac MO
06.09.2015 09:00 BSK Borča MO 3 : 3 Internacional MO
06.09.2015 15:30 Jagodina 2 : 1 Novi Pazar
06.09.2015 13:00 Vojvodina 1 : 2 Rad
06.09.2015 12:00 Radnički (NP) 1 : 5 Indeks
06.09.2015 12:00 Vršac 4 : 0 Dinamo 1945
06.09.2015 11:00 Mladost 3 : 1 Radnički (K)
06.09.2015 12:00 Proleter 2006 0 : 4 Radnički (Z)
06.09.2015 12:00 Spartak 4 : 1 TSC
06.09.2015 12:00 Bečej 1918 5 : 3 Bačka 1901
06.09.2015 12:00 Vrbas 2 : 0 Bačka (BP)
06.09.2015 12:00 Hajduk Junior 3 : 4 Radnički (S)
06.09.2015 17:00 Sindjelić 0 : 2 Voždovac
06.09.2015 09:00 Teleoptik 9 : 0 011
06.09.2015 13:00 Radnički 3 : 0 BASK
06.09.2015 10:00 IM Rakovica 0 : 14 Lokomotiva
06.09.2015 11:00 Radnički 1923 1 : 2 Apolon 4
06.09.2015 11:30 Bežanija 2 : 0 Radnički (O)
06.09.2015 16:30 GSP Polet 3 : 3 Milenium
06.09.2015 09:00 Žarkovo 6 : 2 Trudbenik
06.09.2015 14:00 IMT 1 : 3 Balkan
06.09.2015 12:00 OFK Šabac 3 : 1 Radnički Šabački
06.09.2015 12:00 Železničar 1 : 0 Jedinstvo
06.09.2015 16:30 Sloga (B) 1 : 3 Zvižd
06.09.2015 10:00 Tornjoš 2 : 2 AFK
06.09.2015 11:30 Obilić 1 : 1 Senta
06.09.2015 10:00 Banja 3 : 1 Avala
06.09.2015 12:00 Apolon 2010 6 : 0 Borac
06.09.2015 13:00 Graficar 1 : 8 Sremcica
06.09.2015 11:00 Budućnost 2 : 0 Radnicki
06.09.2015 11:00 Zeta 0 : 2 Sutjeska
06.09.2015 11:00 Mladost 1 : 0 Iskra
06.09.2015 11:00 Rudar 2 : 0 Dečić
06.09.2015 11:00 Lovćen 4 : 0 Graficar
06.09.2015 11:00 Grbalj 1 : 3 Igalo
06.09.2015 11:00 Mornar 0 : 2 Jedinstvo
06.09.2015 10:00 Radnički (NP) 1 : 0 Indeks
06.09.2015 10:00 Spartak 7 : 0 TSC
06.09.2015 10:00 Bečej 1918 4 : 1 Bačka 1901
06.09.2015 10:00 Vrbas 2 : 2 Bačka (BP)
06.09.2015 10:00 Hajduk Junior 0 : 4 Radnički (S)
06.09.2015 10:00 Vršac 1 : 2 Dinamo 1945
06.09.2015 10:00 Proleter 2006 1 : 2 Radnički (Z)
06.09.2015 11:00 AS 2 : 0 Slavija
06.09.2015 Kosmet 4 : 1 Novi Pazar
06.09.2015 Pazar Juniors 4 : 1 Apolon
06.09.2015 Kiker 4 : 2 Sloga
06.09.2015 13:00 BSK 0 : 2 Brodarac
06.09.2015 12:00 Sindjelić 2 : 1 Radnički (NB)
06.09.2015 17:00 PKB Kovilovo 3 : 1 Zemun
06.09.2015 12:30 Studentski Grad 4 : 0 Internacional
06.09.2015 14:00 Bežanija 5 : 2 Radnički (O)
06.09.2015 10:00 OFK Šabac 4 : 1 Donjošorac
06.09.2015 10:00 Železničar 0 : 3 Jedinstvo
06.09.2015 16:30 Karađorđe (T) 1 : 0 Šumadija
06.09.2015 16:30 Pinkum 1 : 5 GFK Jasenica 1911
06.09.2015 10:00 Proleter (BK) 2 : 6 Borac
06.09.2015 14:00 Banat 2 : 2 Vršac
06.09.2015 09:30 Obilić 1 : 7 Senta
06.09.2015 10:00 Sloga 10 : 3 Slavija
06.09.2015 10:00 Bačka 8 : 1 Jedinstvo
06.09.2015 10:00 AFK 4 : 7 Čoka
06.09.2015 10:00 Tisa 0 : 9 Potisje
06.09.2015 10:00 Jevremovac 3 : 1 OFK Atletiko
06.09.2015 10:00 Rađevac 5 : 0 Mačva 2005
06.09.2015 10:00 BMR Petlovača : Mladost (P)
06.09.2015 10:00 POFK Letnjikovac : Lipolist
06.09.2015 09:00 BSK 1925 MK 7 : 0 Tempo
06.09.2015 13:00 Šumadinac 1 : 6 Institut MK
06.09.2015 11:00 BSK Borča 0 : 3 Rad
06.09.2015 16:30 Bežanija 7 : 0 IMT
06.09.2015 17:00 Srem Jakovo 2 : 5 Fer Plej 06
06.09.2015 11:00 BSK 1925 9 : 0 Sindjelić 2012
06.09.2015 10:00 Studentski Grad 2 : 3 Dominus
06.09.2015 10:00 Balkan 3 : 0 BASK
06.09.2015 10:00 Milenium 0 : 5 Sremčica
06.09.2015 12:00 Poštar 0 : 1 OFK Beograd (B)
06.09.2015 10:00 Senta 1 : 6 Arena SU
06.09.2015 Jasenica 1911 2 : 2 Bambi
06.09.2015 Pinkum 7 : 0 Đokić
06.09.2015 19:00 Plavi 2000 2 : 4 BASK

Rukomet

06.09.2015 Meshkov 21 : 24 Zagreb
06.09.2015 Vojvodina 24 : 26 Nexe

Futsal

06.09.2015 19:00 Nova Pazova 3 : 1 FON
06.09.2015 19:00 Kalča Memoris 6 : 2 Deus
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.