XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 140 utakmica za dan
Sreda, 22 April 2015

Fudbal

22.04.2015 16:00 Zvižd 1 : 1 Loznica
22.04.2015 16:00 Karađorđe 1 : 0 Rudar
22.04.2015 16:00 GFK Jasenica 1911 2 : 0 Budućnost Krušik 2014
22.04.2015 16:00 Polet 9 : 1 Pobeda
22.04.2015 16:00 Sloga (P) 1 : 1 Jedinstvo
22.04.2015 16:00 Šumadija 1903 1 : 0 Smederevo 1924
22.04.2015 16:00 Bane 1 : 1 Šumadija
22.04.2015 16:00 Jošanica 2 : 4 Železničar
22.04.2015 16:30 OFK Bor 1 : 0 Radan
22.04.2015 16:00 Rudar (Bresnica) 0 : 1 Takovo
22.04.2015 16:00 Trepča 1 : 0 Slavija
22.04.2015 16:00 Dragačevo 1 : 2 Mokra Gora
22.04.2015 16:00 Braća Vuković 2 : 0 Partizan
22.04.2015 16:00 Rudar (Baljevac) 1 : 5 Omladinac
22.04.2015 16:00 Sloboda 1 : 1 Tutin
22.04.2015 16:00 Vodojaža 2 : 1 Metalac
22.04.2015 16:00 Polet 1 : 4 Orlovac
22.04.2015 16:00 Homoljac 1 : 2 RSK
22.04.2015 16:00 Sloga (B) 1 : 0 Napredak
22.04.2015 16:00 Borac 3 : 1 Sloboda
22.04.2015 16:00 Basarac 1 : 0 Morava
22.04.2015 16:00 VGSK 0 : 2 Mihajlovac 1934
22.04.2015 16:00 Šumadinac (B) 1 : 2 Gruža
22.04.2015 16:00 Mladi radnik (R) 6 : 0 Lepenica
22.04.2015 16:00 Železničar (P) 0 : 1 Obilić
22.04.2015 16:00 Zadrugar 3 : 0 Sevojno
22.04.2015 16:00 Brezovica 1 : 0 FAP
22.04.2015 16:00 Sloga 1940 1 : 0 Radnički Stobeks
22.04.2015 16:00 Polimlje 2 : 0 Ribnica
22.04.2015 16:00 Jedinstvo 1945 1 : 0 Radjevac
22.04.2015 16:00 OFK Osečina 3 : 0 Sloga (S)
22.04.2015 16:00 Zlatar 1 : 0 Radnički (V)
22.04.2015 16:30 Kraljevo Hajduk 1 : 1 Radnički
22.04.2015 16:30 Mataruge 0 : 0 Ibar
22.04.2015 16:30 Goč 3 : 0 Budućnost
22.04.2015 16:30 OFK Ras 2 : 0 Lazac
22.04.2015 16:30 Borac 0 : 2 Karađorđe
22.04.2015 16:30 Radnik 2 : 0 Granit
22.04.2015 16:30 Gruža 0 : 0 Polet
22.04.2015 16:30 Borac 2 : 4 Arsenal
22.04.2015 16:30 Korićani 3 : 0 Kolonija
22.04.2015 16:30 Sloboda 2 : 1 Šumadinac
22.04.2015 16:30 Jedinstvo 1 : 0 Maršić
22.04.2015 16:30 Ćava 1 : 3 Sušica
22.04.2015 16:30 Budućnost 0 : 0 Jadran
22.04.2015 16:30 Vinogradi DB 0 : 0 Mladost (P)
22.04.2015 16:30 Maglić 0 : 2 Proleter
22.04.2015 16:30 Mladost Radost 2 : 0 Hajduk
22.04.2015 16:30 Budućnost 3 : 0 Sutjeska
22.04.2015 16:30 Stari Grad 0 : 2 Mladost
22.04.2015 16:30 Borac 4 : 2 Vojvodina
22.04.2015 16:30 Tvrdjava 2 : 0 Krila Krajine
22.04.2015 16:30 Bečej 1918 3 : 0 Titel
22.04.2015 16:30 Obilić 1 : 3 Kulpin
22.04.2015 16:30 Ključ 3 : 1 Zlot
22.04.2015 15:00 Palilulac 0 : 0 Budućnost (P)
22.04.2015 16:30 Rudar 0 : 1 Radnički
22.04.2015 16:30 Svrljiška topla 1 : 2 Sloga
22.04.2015 16:30 Omladinac 4 : 0 Vratarnica
22.04.2015 16:30 Malinik 3 : 0 Rgotina
22.04.2015 16:30 Borac 1 : 1 Midžor
22.04.2015 16:30 Mladost 5 : 1 ŠSK
22.04.2015 16:30 OFK 019 Zaječar 0 : 2 Osnić
22.04.2015 16:30 OFK Knjaz 6 : 1 Polet
22.04.2015 17:00 Partizan (U) 4 : 2 Dobrica
22.04.2015 16:00 Obilić 0 : 4 Šećeranac Ada
22.04.2015 17:00 Gradina 3 : 1 Brezova
22.04.2015 16:00 Naša Zvezda 6 : 0 Jednota 1950
22.04.2015 16:30 Jednota 1950 3 : 0 Proleter
22.04.2015 16:30 Slavija 2 : 4 Borac
22.04.2015 17:00 Radnik 1 : 0 Železničar
22.04.2015 17:00 Omladinski 2 : 1 Heroj
22.04.2015 17:00 Rudar 2012 1 : 0 Sibnica
22.04.2015 17:00 Ropočevo 3 : 0 Stojnik
22.04.2015 17:00 Drlupa 1 : 0 OFK Rogača
22.04.2015 16:30 Vitez 1 : 0 Drina
22.04.2015 16:30 Željezničar 1 : 1 Sloboda
22.04.2015 16:30 Radnik 0 : 1 Zvijezda Gradačac
22.04.2015 18:00 Zrinjski 2 : 0 Borac
22.04.2015 16:30 Slavija 1 : 1 Velež
22.04.2015 19:30 Široki Brijeg 2 : 0 Mladost
22.04.2015 16:30 Olimpic 0 : 1 Sarajevo
22.04.2015 16:30 Čelik 1 : 0 Travnik
22.04.2015 16:30 Milan 6 : 2 Borac (M)
22.04.2015 16:30 Sloboda 2 : 1 Borac (Š)
22.04.2015 16:00 Požarevac 1 : 3 Mašinac
22.04.2015 16:00 Napredak 5 : 0 Vojvodina
22.04.2015 10:00 Banat 2 : 1 Indeks
22.04.2015 10:00 Vršac United 0 : 3 Vojvodina
22.04.2015 11:00 Radnički (P) 2 : 0 Dinamo
22.04.2015 10:00 Bežanija 0 : 1 Zemun
22.04.2015 10:00 Radnički (NB) 4 : 1 Brodarac 2
22.04.2015 10:00 Lokomotiva 3 : 1 Internacional
22.04.2015 10:00 Kolubara 4 : 4 Žarkovo
22.04.2015 14:30 Voždovac 1 : 1 Sinđelić
22.04.2015 16:30 Mladenovac 3 : 0 Policajac
22.04.2015 17:00 PKB 2 : 4 BASK
22.04.2015 16:00 Berane 1 : 0 Jedinstvo
22.04.2015 16:30 Kiker 2 : 0 Šumadija 1903
22.04.2015 Sloga 5 : 0 Vrnjačka Banja
22.04.2015 12:00 Palilulac 3 : 3 Komgrap
22.04.2015 14:00 Studentski Grad 2 : 0 Banja
22.04.2015 16:00 PKB Kovilovo 2 : 3 Brodarac1947
22.04.2015 11:00 Budućnost (D) 2 : 0 Milenium
22.04.2015 12:00 BSK 1925 3 : 3 Novi Beograd
22.04.2015 12:00 IMT 10 : 0 Baćevac
22.04.2015 12:30 Zmaj 1953 3 : 0 Borac Ostružnica
22.04.2015 16:00 Heroj 1925 1 : 1 IM Rakovica
22.04.2015 10:00 Bežanija 3 : 0 Radnički (O)
22.04.2015 10:00 Srem 4 : 1 IMT
22.04.2015 13:00 Grafičar 2 : 6 Železnik Lasta
22.04.2015 15:00 Brodarac 1947 4 : 3 Bežanija
22.04.2015 10:00 IM Rakovica 0 : 1 BSK
22.04.2015 12:30 OFK Nacional AG 4 : 2 Rudar (B)
22.04.2015 Požega : Jerina
22.04.2015 OFK Beograd 1 : 0 Rad
22.04.2015 15:00 Sindjelić 1 : 6 Čukarički
22.04.2015 11:00 BASK 1 : 1 Kolubara
22.04.2015 11:00 Radnički Obrenovac 0 : 0 BSK Borča
22.04.2015 15:30 Bežanija 0 : 5 Teleoptik
22.04.2015 15:00 Zmaj 1953 0 : 2 Institut
22.04.2015 21:00 Tempo 7 : 2 Ada
22.04.2015 13:00 Šumadinac 1 : 9 BSK 1925
22.04.2015 12:00 Srem Jakovo 4 : 0 Radnicki (NB)
22.04.2015 17:00 Sindjelić 2012 2 : 2 Brodarac
22.04.2015 16:30 Studentski Grad 6 : 3 Budućnost (D)
22.04.2015 15:00 Milutinac 0 : 12 Fer Plej 06
22.04.2015 11:00 Atakante 1 : 5 OLE
22.04.2015 12:00 Rušanj 1 : 0 Zvezdara
22.04.2015 13:15 Hajduk 3 : 1 GSP Polet
22.04.2015 15:00 Banja 1 : 5 PKB Kovilovo
22.04.2015 15:30 Poštar 4 : 5 Crvena Zvezda MML
22.04.2015 16:00 Zmajevi 1 : 2 Torlak
22.04.2015 16:30 Lepušnica 5 : 1 Balkan
22.04.2015 17:00 Belo polje 2 : 2 BUSK

Košarka

22.04.2015 16:00 Umka 2009 55 : 72 BASK
22.04.2015 21:50 Zvezdara 66 : 57 Zemun
22.04.2015 14:30 BKK Radnički 78 : 73 Torlak

Odbojka

Polufinale
22.04.2015 19:00 Spartak 3 : 1 Crvena zvezda 3:2

Rukomet

22.04.2015 17:30 Partizan 33 : 31 Radnički
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.