17.10
14:30
Bratstvo
Jedinstvo
1
0
|
17.10.2014 14:30 | Bratstvo | 1 : 0 | Jedinstvo |
17.10
14:30
Metalac
Dunav
2
0
|
17.10.2014 14:30 | Metalac | 2 : 0 | Dunav | |||||
17.10
14:30
Mip Majdan
Zemljoradnik
3
3
|
17.10.2014 14:30 | Mip Majdan | 3 : 3 | Zemljoradnik |
17.10
14:00
Rudar
Kopaonik
2
0
|
17.10.2014 14:00 | Rudar | 2 : 0 | Kopaonik |
17.10
15:45
Senta
Subotica
1
5
|
17.10.2014 15:45 | Senta | 1 : 5 | Subotica |
17.10
14:15
Senta
Subotica
4
1
|
17.10.2014 14:15 | Senta | 4 : 1 | Subotica |
17.10
15:30
Sveti Stefan
Peks
8
2
|
17.10.2014 15:30 | Sveti Stefan | 8 : 2 | Peks |
17.10
21:45
Zemun
Vitez
79
78
|
17.10.2014 21:45 | Zemun | 79 : 78 | Vitez | |||||
17.10
20:45
BKK Radnički
Žitko Basket
105
91
|
17.10.2014 20:45 | BKK Radnički | 105 : 91 | Žitko Basket |
17.10
19:00
Vrbas
Akademik
102
75
|
17.10.2014 19:00 | Vrbas | 102 : 75 | Akademik | |||||
17.10
20:00
Dunav
Topola
118
70
|
17.10.2014 20:00 | Dunav | 118 : 70 | Topola | |||||
17.10
20:30
Stara Pazova
Sveti Đorđe
78
84
|
17.10.2014 20:30 | Stara Pazova | 78 : 84 | Sveti Đorđe |
17.10
18:00
Jablanica
Radnik
72
67
|
17.10.2014 18:00 | Jablanica | 72 : 67 | Radnik |
17.10
20:00
Sport Key Plus
Sloboda NS
96
103
|
17.10.2014 20:00 | Sport Key Plus | 96 : 103 | Sloboda NS |
17.10
18:00
OKK Beograd
Borac
91
86
|
17.10.2014 18:00 | OKK Beograd | 91 : 86 | Borac |
17.10
18:30
Napredak Maksi Ko
Pirot
87
78
|
17.10.2014 18:30 | Napredak Maksi Ko | 87 : 78 | Pirot |
17.10
19:00
Radnički
Šumadija
59
64
|
17.10.2014 19:00 | Radnički | 59 : 64 | Šumadija |
17.10
18:00
Ilijaš
Radnik
2
3
|
17.10.2014 18:00 | Ilijaš | 2 : 3 | Radnik |
17.10
19:00
Novi Pazar-Junior
Inđija
2
3
|
17.10.2014 19:00 | Novi Pazar-Junior | 2 : 3 | Inđija | |||||
17.10
19:00
Radnički
Vojvodina NS Seme
0
3
|
17.10.2014 19:00 | Radnički | 0 : 3 | Vojvodina NS Seme |
17.10
16:30
Kosovska Mitrovica
Mokra Gora
0
3
|
17.10.2014 16:30 | Kosovska Mitrovica | 0 : 3 | Mokra Gora |
17.10
18:00
Karadjordje
Smeč SV
3
1
|
17.10.2014 18:00 | Karadjordje | 3 : 1 | Smeč SV |
17.10
18:00
21. maj
Obrenovac
2
3
|
17.10.2014 18:00 | 21. maj | 2 : 3 | Obrenovac |
17.10
19:00
Bimal-Jedinstvo
HE na Drini
3
0
|
17.10.2014 19:00 | Bimal-Jedinstvo | 3 : 0 | HE na Drini |
17.10
19:00
Tent
Radnički Beograd
3
0
|
17.10.2014 19:00 | Tent | 3 : 0 | Radnički Beograd |
17.10
19:30
Apatin
Jedinstvo
34
25
|
17.10.2014 19:30 | Apatin | 34 : 25 | Jedinstvo | |||||
17.10
20:30
Mladost
Lavovi BP
22
26
|
17.10.2014 20:30 | Mladost | 22 : 26 | Lavovi BP |
17.10
21:00
Hajduk
Radnički 1958
32
31
|
17.10.2014 21:00 | Hajduk | 32 : 31 | Radnički 1958 | |||||
17.10
20:00
Crvenka II
Somborelektro
36
20
|
17.10.2014 20:00 | Crvenka II | 36 : 20 | Somborelektro |
17.10
19:00
Vogošća
Bosna (V)
31
25
|
17.10.2014 19:00 | Vogošća | 31 : 25 | Bosna (V) | |||||
17.10
19:00
Gradačac
Lokomotiva
36
33
|
17.10.2014 19:00 | Gradačac | 36 : 33 | Lokomotiva |
17.10
20:30
Forum
Šampion
6
0
|
17.10.2014 20:30 | Forum | 6 : 0 | Šampion |
17.10
20:30
BSK
Kepa 9
|
17.10.2014 20:30 | BSK | : | Kepa 9 |
17.10
19:00
SAS
Fontana
8
5
|
17.10.2014 19:00 | SAS | 8 : 5 | Fontana |