08.06
17:30
Svrljig
Napredak
1
1
|
08.06.2013 17:30 | Svrljig | 1 : 1 | Napredak | |||||
08.06
17:30
Vučje
Jedinstvo
1
2
|
08.06.2013 17:30 | Vučje | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
08.06
17:30
Sloga
Lužnica
2
1
|
08.06.2013 17:30 | Sloga | 2 : 1 | Lužnica | |||||
08.06
17:30
Pusta Reka
Rudar Alpos
0
2
|
08.06.2013 17:30 | Pusta Reka | 0 : 2 | Rudar Alpos | |||||
08.06
17:30
Zaplanjac
Pukovac
6
1
|
08.06.2013 17:30 | Zaplanjac | 6 : 1 | Pukovac | |||||
08.06
17:30
SFK Moravac
Malošište
7
0
|
08.06.2013 17:30 | SFK Moravac | 7 : 0 | Malošište | |||||
08.06
17:30
Balkanski
Zloćudovo
3
0
|
08.06.2013 17:30 | Balkanski | 3 : 0 | Zloćudovo | |||||
08.06
17:30
Vlasina
BSK Bujanovac
3
0
|
08.06.2013 17:30 | Vlasina | 3 : 0 | BSK Bujanovac |
08.06
17:30
Župa
Dragocvet
2
0
|
08.06.2013 17:30 | Župa | 2 : 0 | Dragocvet | |||||
08.06
17:30
Ozren
Majdanpek
2
1
|
08.06.2013 17:30 | Ozren | 2 : 1 | Majdanpek | |||||
08.06
17:30
Juhor
Đerdap
2
0
|
08.06.2013 17:30 | Juhor | 2 : 0 | Đerdap | |||||
08.06
17:30
Timočanin
Kablovi
6
1
|
08.06.2013 17:30 | Timočanin | 6 : 1 | Kablovi | |||||
08.06
17:30
OFK Bor
Bošnjane
0
3
|
08.06.2013 17:30 | OFK Bor | 0 : 3 | Bošnjane | |||||
08.06
17:30
Radnički (L)
Napredak (D)
5
1
|
08.06.2013 17:30 | Radnički (L) | 5 : 1 | Napredak (D) | |||||
08.06
17:30
Jedinstvo
Rembas
8
0
|
08.06.2013 17:30 | Jedinstvo | 8 : 0 | Rembas | |||||
08.06
17:30
Dunav
Pepeljevac
3
0
|
08.06.2013 17:30 | Dunav | 3 : 0 | Pepeljevac |
08.06
17:00
Radnički (B)
Zadrugar
4
2
|
08.06.2013 17:00 | Radnički (B) | 4 : 2 | Zadrugar | |||||
08.06
17:00
Bilećanin
Proleter
4
3
|
08.06.2013 17:00 | Bilećanin | 4 : 3 | Proleter | |||||
08.06
17:00
Radnički (K)
Sloboda
2
0
|
08.06.2013 17:00 | Radnički (K) | 2 : 0 | Sloboda | |||||
08.06
17:00
OFK Kikinda
Jedinstvo (NB)
0
0
|
08.06.2013 17:00 | OFK Kikinda | 0 : 0 | Jedinstvo (NB) | |||||
08.06
17:00
Budućnost
Jedinstvo (BK)
3
0
|
08.06.2013 17:00 | Budućnost | 3 : 0 | Jedinstvo (BK) | |||||
08.06
17:00
AFK
Bačka 1901
1
7
|
08.06.2013 17:00 | AFK | 1 : 7 | Bačka 1901 | |||||
08.06
17:00
Kozara
Kolonija
3
2
|
08.06.2013 17:00 | Kozara | 3 : 2 | Kolonija | |||||
08.06
17:00
Vršac
Borac
2
0
|
08.06.2013 17:00 | Vršac | 2 : 0 | Borac |
08.06
17:30
Železničar
Bulbulderac
2
1
|
08.06.2013 17:30 | Železničar | 2 : 1 | Bulbulderac | |||||
08.06
17:30
Slavija
Palilulac
0
3
|
08.06.2013 17:30 | Slavija | 0 : 3 | Palilulac | |||||
08.06
17:30
Resnik
Radnički (NB)
2
2
|
08.06.2013 17:30 | Resnik | 2 : 2 | Radnički (NB) | |||||
08.06
17:30
Lokomotiva
Radnički (R)
4
0
|
08.06.2013 17:30 | Lokomotiva | 4 : 0 | Radnički (R) | |||||
08.06
17:30
Posavac
IMR
2
1
|
08.06.2013 17:30 | Posavac | 2 : 1 | IMR | |||||
08.06
17:30
IMT
Sremčica
3
1
|
08.06.2013 17:30 | IMT | 3 : 1 | Sremčica | |||||
08.06
17:30
GSP Polet
Lepušnica
1
1
|
08.06.2013 17:30 | GSP Polet | 1 : 1 | Lepušnica | |||||
08.06
17:30
Grafičar
Crvena zvezda
2
1
|
08.06.2013 17:30 | Grafičar | 2 : 1 | Crvena zvezda |
08.06
17:00
Maršić
Šumadinac
4
1
|
08.06.2013 17:00 | Maršić | 4 : 1 | Šumadinac | |||||
08.06
17:00
Arsenal
Jedinstvo
6
0
|
08.06.2013 17:00 | Arsenal | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
08.06
17:00
Seljak
Ćava
2
3
|
08.06.2013 17:00 | Seljak | 2 : 3 | Ćava | |||||
08.06
17:00
Vinogradi DB
Budućnost
3
2
|
08.06.2013 17:00 | Vinogradi DB | 3 : 2 | Budućnost | |||||
08.06
17:00
Sloga
Jadran
1
0
|
08.06.2013 17:00 | Sloga | 1 : 0 | Jadran | |||||
08.06
17:00
Sušica
Partizan
3
2
|
08.06.2013 17:00 | Sušica | 3 : 2 | Partizan | |||||
08.06
17:00
Korićani
Šumadija
4
5
|
08.06.2013 17:00 | Korićani | 4 : 5 | Šumadija | |||||
08.06
17:00
Erdoglija 1931
Kolonija
0
3
|
08.06.2013 17:00 | Erdoglija 1931 | 0 : 3 | Kolonija |
08.06
18:00
Sindjelić
Provo
1
2
|
08.06.2013 18:00 | Sindjelić | 1 : 2 | Provo | |||||
08.06
18:00
Jedinstvo (V)
Drina
0
1
|
08.06.2013 18:00 | Jedinstvo (V) | 0 : 1 | Drina | |||||
08.06
18:00
Radnički
Antimon
3
2
|
08.06.2013 18:00 | Radnički | 3 : 2 | Antimon |
08.06
17:00
Polet
Ribnikar
5
0
|
08.06.2013 17:00 | Polet | 5 : 0 | Ribnikar | |||||
08.06
17:00
ZSK
Brezovica
1
1
|
08.06.2013 17:00 | ZSK | 1 : 1 | Brezovica | |||||
08.06
17:00
Zadrugar
Banjani
2
0
|
08.06.2013 17:00 | Zadrugar | 2 : 0 | Banjani | |||||
08.06
17:00
Trlić
Tulari
3
2
|
08.06.2013 17:00 | Trlić | 3 : 2 | Tulari | |||||
08.06
17:00
OFK Divci
Sovljak
6
1
|
08.06.2013 17:00 | OFK Divci | 6 : 1 | Sovljak | |||||
08.06
17:00
Pepeljevac
Rubribreza
2
2
|
08.06.2013 17:00 | Pepeljevac | 2 : 2 | Rubribreza | |||||
08.06
17:00
Tešnjar
OFK Jabučje
3
1
|
08.06.2013 17:00 | Tešnjar | 3 : 1 | OFK Jabučje | |||||
08.06
17:00
Vrujci
Mladost
1
4
|
08.06.2013 17:00 | Vrujci | 1 : 4 | Mladost |
08.06
17:00
Jasen
Ariljska rampa
2
0
|
08.06.2013 17:00 | Jasen | 2 : 0 | Ariljska rampa | |||||
08.06
17:00
Zlatibor voda
Sečica
1
1
|
08.06.2013 17:00 | Zlatibor voda | 1 : 1 | Sečica |
08.06
17:30
Borac
Rad
6
0
|
08.06.2013 17:30 | Borac | 6 : 0 | Rad | |||||
08.06
17:30
Morava
Rutevac
1
2
|
08.06.2013 17:30 | Morava | 1 : 2 | Rutevac | |||||
08.06
17:30
Jastrebac
Radnički 1947 (Č)
4
0
|
08.06.2013 17:30 | Jastrebac | 4 : 0 | Radnički 1947 (Č) | |||||
08.06
17:30
Bukovik
Polet
2
1
|
08.06.2013 17:30 | Bukovik | 2 : 1 | Polet |
08.06
17:00
Alakince
Čelik
1
0
|
08.06.2013 17:00 | Alakince | 1 : 0 | Čelik | |||||
08.06
17:00
Pčinja
Vranjska Banja
7
0
|
08.06.2013 17:00 | Pčinja | 7 : 0 | Vranjska Banja | |||||
08.06
17:00
Mladost (S)
Nebeski Andjeli
1
6
|
08.06.2013 17:00 | Mladost (S) | 1 : 6 | Nebeski Andjeli | |||||
08.06
17:00
Morava
Levosoje
3
0
|
08.06.2013 17:00 | Morava | 3 : 0 | Levosoje |
08.06
17:30
Mladost (PR)
Spartak
3
3
|
08.06.2013 17:30 | Mladost (PR) | 3 : 3 | Spartak | |||||
08.06
17:30
Jedinstvo (BP)
Napredak
5
0
|
08.06.2013 17:30 | Jedinstvo (BP) | 5 : 0 | Napredak | |||||
08.06
17:30
Dragoš
Padež
3
2
|
08.06.2013 17:30 | Dragoš | 3 : 2 | Padež | |||||
08.06
17:30
Sloga
Jedinstvo (P)
0
1
|
08.06.2013 17:30 | Sloga | 0 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
08.06
17:30
Gnjilan
Zadrugar
1
4
|
08.06.2013 17:30 | Gnjilan | 1 : 4 | Zadrugar |
08.06
17:30
Jablanica
Bobište
1
0
|
08.06.2013 17:30 | Jablanica | 1 : 0 | Bobište |
08.06
17:00
Brestovac
Sloga
3
3
|
08.06.2013 17:00 | Brestovac | 3 : 3 | Sloga | |||||
08.06
17:00
Bučje
Brodoremont
1
3
|
08.06.2013 17:00 | Bučje | 1 : 3 | Brodoremont | |||||
08.06
17:00
Krivelj
Rudar
4
5
|
08.06.2013 17:00 | Krivelj | 4 : 5 | Rudar | |||||
08.06
17:00
Zlot
Slatina
4
2
|
08.06.2013 17:00 | Zlot | 4 : 2 | Slatina |
08.06
17:30
Rtanj
Trebič
1
0
|
08.06.2013 17:30 | Rtanj | 1 : 0 | Trebič | |||||
08.06
17:30
Bučje
Polet
3
0
|
08.06.2013 17:30 | Bučje | 3 : 0 | Polet | |||||
08.06
17:30
Rgotina
Rudar (VČ)
2
3
|
08.06.2013 17:30 | Rgotina | 2 : 3 | Rudar (VČ) |
08.06
17:00
FUD
Šanac
2
2
|
08.06.2013 17:00 | FUD | 2 : 2 | Šanac |
08.06
17:00
Vrbas
Sutjeska
1
1
|
08.06.2013 17:00 | Vrbas | 1 : 1 | Sutjeska |
08.06
18:00
Lazac
OFK Ras
1
0
|
08.06.2013 18:00 | Lazac | 1 : 0 | OFK Ras | |||||
08.06
18:00
Partizan
Šumadija
0
6
|
08.06.2013 18:00 | Partizan | 0 : 6 | Šumadija | |||||
08.06
18:00
Zvezda
Morava(M)
1
3
|
08.06.2013 18:00 | Zvezda | 1 : 3 | Morava(M) | |||||
08.06
18:00
Mlada krila
Žiča
1
0
|
08.06.2013 18:00 | Mlada krila | 1 : 0 | Žiča | |||||
08.06
18:00
Magnohrom
Jedinstvo
1
1
|
08.06.2013 18:00 | Magnohrom | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
08.06
18:00
Stubal
Tavnik
5
0
|
08.06.2013 18:00 | Stubal | 5 : 0 | Tavnik | |||||
08.06
18:00
Gruža
Napredak
4
1
|
08.06.2013 18:00 | Gruža | 4 : 1 | Napredak | |||||
08.06
18:00
Čibukovac
Morava(S)
3
2
|
08.06.2013 18:00 | Čibukovac | 3 : 2 | Morava(S) |
08.06
17:00
Mladost
Radnički
4
1
|
08.06.2013 17:00 | Mladost | 4 : 1 | Radnički |
08.06
17:00
Prvi srpski ustanak
Sloga
5
2
|
08.06.2013 17:00 | Prvi srpski ustanak | 5 : 2 | Sloga | |||||
08.06
17:00
Jasenica
Radoje Domanović
0
1
|
08.06.2013 17:00 | Jasenica | 0 : 1 | Radoje Domanović | |||||
08.06
17:00
Maskar
Žabare
5
2
|
08.06.2013 17:00 | Maskar | 5 : 2 | Žabare | |||||
08.06
17:00
Plaskovac
Mladi rudar
4
0
|
08.06.2013 17:00 | Plaskovac | 4 : 0 | Mladi rudar | |||||
08.06
17:00
Proleter
Mladost
3
2
|
08.06.2013 17:00 | Proleter | 3 : 2 | Mladost | |||||
08.06
17:00
Omladinac
B 2000
4
2
|
08.06.2013 17:00 | Omladinac | 4 : 2 | B 2000 |
08.06
18:00
Gučevo
Hajduk
3
1
|
08.06.2013 18:00 | Gučevo | 3 : 1 | Hajduk |
08.06
18:00
Partizan
Sloboda
9
1
|
08.06.2013 18:00 | Partizan | 9 : 1 | Sloboda | |||||
08.06
18:00
Majur
Duško
7
0
|
08.06.2013 18:00 | Majur | 7 : 0 | Duško |
08.06
18:00
Cerić
OFK Jelen
3
2
|
08.06.2013 18:00 | Cerić | 3 : 2 | OFK Jelen |
08.06
18:00
Medveđa
OFK Tabane
3
4
|
08.06.2013 18:00 | Medveđa | 3 : 4 | OFK Tabane | |||||
08.06
18:00
Ursule
Šumadinac
3
1
|
08.06.2013 18:00 | Ursule | 3 : 1 | Šumadinac | |||||
08.06
18:00
Mladi radnik
Sloga
3
4
|
08.06.2013 18:00 | Mladi radnik | 3 : 4 | Sloga | |||||
08.06
18:00
Crni Vrh
Kupinovac
3
1
|
08.06.2013 18:00 | Crni Vrh | 3 : 1 | Kupinovac | |||||
08.06
18:00
Mladost
BSK
6
5
|
08.06.2013 18:00 | Mladost | 6 : 5 | BSK | |||||
08.06
18:00
Polet
Istok 63
1
1
|
08.06.2013 18:00 | Polet | 1 : 1 | Istok 63 | |||||
08.06
18:00
Javor
Kolare
5
1
|
08.06.2013 18:00 | Javor | 5 : 1 | Kolare |
08.06
17:30
Mladost (B)
Budućnost
1
1
|
08.06.2013 17:30 | Mladost (B) | 1 : 1 | Budućnost | |||||
08.06
17:30
Barajevo
TEK Sloga
6
1
|
08.06.2013 17:30 | Barajevo | 6 : 1 | TEK Sloga | |||||
08.06
17:30
OFK Burovo
Napredak
0
1
|
08.06.2013 17:30 | OFK Burovo | 0 : 1 | Napredak | |||||
08.06
17:30
Beljina
Krtinska
0
3
|
08.06.2013 17:30 | Beljina | 0 : 3 | Krtinska | |||||
08.06
17:30
Vranić
Mladost (Č)
4
2
|
08.06.2013 17:30 | Vranić | 4 : 2 | Mladost (Č) | |||||
08.06
17:30
OFK Meljak
Rvati
9
1
|
08.06.2013 17:30 | OFK Meljak | 9 : 1 | Rvati |
08.06
17:30
Popović
Kosmaj
3
0
|
08.06.2013 17:30 | Popović | 3 : 0 | Kosmaj | |||||
08.06
10:00
Radnički PDM
Boleč
0
2
|
08.06.2013 10:00 | Radnički PDM | 0 : 2 | Boleč |
08.06
17:00
Žeželj
Đuriselac
4
0
|
08.06.2013 17:00 | Žeželj | 4 : 0 | Đuriselac |
08.06
17:30
Borac
Napredak (P)
1
2
|
08.06.2013 17:30 | Borac | 1 : 2 | Napredak (P) |
08.06
17:30
Mladost (L)
Milan Orlić
0
2
|
08.06.2013 17:30 | Mladost (L) | 0 : 2 | Milan Orlić |
08.06
18:00
Napredak
Omladinac
6
3
|
08.06.2013 18:00 | Napredak | 6 : 3 | Omladinac | |||||
08.06
18:00
Culjkovic
Maovi MH
3
2
|
08.06.2013 18:00 | Culjkovic | 3 : 2 | Maovi MH | |||||
08.06
18:00
Budućnost
POFK Letnjikovac
8
2
|
08.06.2013 18:00 | Budućnost | 8 : 2 | POFK Letnjikovac | |||||
08.06
18:00
Zadrugar
Sloga
3
5
|
08.06.2013 18:00 | Zadrugar | 3 : 5 | Sloga | |||||
08.06
18:00
Cer
Fortuna Miki
3
0
|
08.06.2013 18:00 | Cer | 3 : 0 | Fortuna Miki |
08.06
17:30
Stari Trstenik
Omladinac
2
1
|
08.06.2013 17:30 | Stari Trstenik | 2 : 1 | Omladinac | |||||
08.06
17:30
Rujišnik
Topoljak
3
4
|
08.06.2013 17:30 | Rujišnik | 3 : 4 | Topoljak | |||||
08.06
17:30
Omašnica
Ribnik
0
3
|
08.06.2013 17:30 | Omašnica | 0 : 3 | Ribnik | |||||
08.06
17:30
Stara Čaršija
Mladost
1
2
|
08.06.2013 17:30 | Stara Čaršija | 1 : 2 | Mladost | |||||
08.06
17:30
Vinogradar
Jugovići
0
5
|
08.06.2013 17:30 | Vinogradar | 0 : 5 | Jugovići |
08.06
18:00
Barice
Crvena Zvezda
3
4
|
08.06.2013 18:00 | Barice | 3 : 4 | Crvena Zvezda | |||||
08.06
18:00
Lokve
Janošik
0
4
|
08.06.2013 18:00 | Lokve | 0 : 4 | Janošik | |||||
08.06
18:00
Solunac
Vladimirovac
2
3
|
08.06.2013 18:00 | Solunac | 2 : 3 | Vladimirovac | |||||
08.06
18:00
Naša Krajina
Gaj
2
1
|
08.06.2013 18:00 | Naša Krajina | 2 : 1 | Gaj |
08.06
Mladost
OFK Rogača
2
2
|
08.06.2013 | Mladost | 2 : 2 | OFK Rogača | |||||
08.06
Đurinci
Nemenikuće
0
2
|
08.06.2013 | Đurinci | 0 : 2 | Nemenikuće | |||||
08.06
Rudar 2012
Sloga 2012
2
2
|
08.06.2013 | Rudar 2012 | 2 : 2 | Sloga 2012 | |||||
08.06
Vis
Drlupa
2
4
|
08.06.2013 | Vis | 2 : 4 | Drlupa | |||||
08.06
OFK Slatina
Ropočevo
3
0
|
08.06.2013 | OFK Slatina | 3 : 0 | Ropočevo | |||||
08.06
Sibnica
Mladost
3
0
|
08.06.2013 | Sibnica | 3 : 0 | Mladost | |||||
08.06
4 Juli
Crvena zvezda
0
0
|
08.06.2013 | 4 Juli | 0 : 0 | Crvena zvezda |
08.06
17:30
OFK Student
Borac
0
2
|
08.06.2013 17:30 | OFK Student | 0 : 2 | Borac |
08.06
17:30
BSK
Mladost
5
0
|
08.06.2013 17:30 | BSK | 5 : 0 | Mladost | |||||
08.06
17:30
Dimitrije Tucovic
OFK Sokolovo
3
0
|
08.06.2013 17:30 | Dimitrije Tucovic | 3 : 0 | OFK Sokolovo | |||||
08.06
17:30
Lazarevac
Borac
4
1
|
08.06.2013 17:30 | Lazarevac | 4 : 1 | Borac | |||||
08.06
17:30
Petka
20. Oktobar
3
0
|
08.06.2013 17:30 | Petka | 3 : 0 | 20. Oktobar |
08.06
18:30
Oniks
Hajduk
0
4
|
08.06.2013 18:30 | Oniks | 0 : 4 | Hajduk | |||||
08.06
18:30
Belica
Osaonica
2
2
|
08.06.2013 18:30 | Belica | 2 : 2 | Osaonica | |||||
08.06
18:30
Šantarovac
Mladost
3
1
|
08.06.2013 18:30 | Šantarovac | 3 : 1 | Mladost | |||||
08.06
18:30
Trnava
Omladinac
6
3
|
08.06.2013 18:30 | Trnava | 6 : 3 | Omladinac | |||||
08.06
18:30
Morava
Dražmirovac
1
0
|
08.06.2013 18:30 | Morava | 1 : 0 | Dražmirovac |
08.06
18:00
Budućnost
Jedinstvo
9
1
|
08.06.2013 18:00 | Budućnost | 9 : 1 | Jedinstvo | |||||
08.06
18:00
Napredak
Mladost (GM)
5
1
|
08.06.2013 18:00 | Napredak | 5 : 1 | Mladost (GM) | |||||
08.06
18:00
Radnik
Radnicki
0
0
|
08.06.2013 18:00 | Radnik | 0 : 0 | Radnicki |
08.06
18:00
Vihor
Budućnost
0
3
|
08.06.2013 18:00 | Vihor | 0 : 3 | Budućnost | |||||
08.06
18:00
Železničar
Karađorđe
8
4
|
08.06.2013 18:00 | Železničar | 8 : 4 | Karađorđe | |||||
08.06
18:00
Moravac
Sloboda
0
0
|
08.06.2013 18:00 | Moravac | 0 : 0 | Sloboda |
08.06
16:00
Požarevac
Lemind Lavice
5
0
|
08.06.2013 16:00 | Požarevac | 5 : 0 | Lemind Lavice | |||||
08.06
16:00
Šabac
Nives
2
7
|
08.06.2013 16:00 | Šabac | 2 : 7 | Nives | |||||
08.06
17:00
Napredak
Novi Bečej
8
0
|
08.06.2013 17:00 | Napredak | 8 : 0 | Novi Bečej |
08.06
OFK Beograd
Crvena zvezda
1
2
|
08.06.2013 | OFK Beograd | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
08.06
Radnički 1923
Jagodina
2
3
|
08.06.2013 | Radnički 1923 | 2 : 3 | Jagodina |
08.06
11:00
Radnički (N)
Radan
7
3
|
08.06.2013 11:00 | Radnički (N) | 7 : 3 | Radan | |||||
08.06
Borac
Sinđelić
3
0
|
08.06.2013 | Borac | 3 : 0 | Sinđelić | |||||
08.06
11:00
Žitoradja
Dinamo
3
0
|
08.06.2013 11:00 | Žitoradja | 3 : 0 | Dinamo | |||||
08.06
11:00
Car Konstantin
Jedinstvo
7
3
|
08.06.2013 11:00 | Car Konstantin | 7 : 3 | Jedinstvo | |||||
08.06
11:00
Hajduk Veljko
Bor
4
0
|
08.06.2013 11:00 | Hajduk Veljko | 4 : 0 | Bor | |||||
08.06
11:00
Vrežina 2009
Moravac Orion
2
1
|
08.06.2013 11:00 | Vrežina 2009 | 2 : 1 | Moravac Orion |
08.06
10:00
Arsenal
Zlatar
3
0
|
08.06.2013 10:00 | Arsenal | 3 : 0 | Zlatar | |||||
08.06
Novi Pazar
Šumadija 1903
3
2
|
08.06.2013 | Novi Pazar | 3 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
08.06
11:00
Sloboda
Goč
1
1
|
08.06.2013 11:00 | Sloboda | 1 : 1 | Goč | |||||
08.06
Jedinstvo Putevi
Mladost
2
0
|
08.06.2013 | Jedinstvo Putevi | 2 : 0 | Mladost | |||||
08.06
14:00
FAP
Metalac (GM)
2
0
|
08.06.2013 14:00 | FAP | 2 : 0 | Metalac (GM) |
08.06
10:00
Partizan (G)
Vršac
6
7
|
08.06.2013 10:00 | Partizan (G) | 6 : 7 | Vršac | |||||
08.06
10:00
Vulturul
Sloga (P)
5
0
|
08.06.2013 10:00 | Vulturul | 5 : 0 | Sloga (P) |
08.06
14:00
Slavija
Mladost (O)
1
5
|
08.06.2013 14:00 | Slavija | 1 : 5 | Mladost (O) | |||||
08.06
18:00
Železničar
Tempo
5
0
|
08.06.2013 18:00 | Železničar | 5 : 0 | Tempo | |||||
08.06
18:00
Vojvodina
Budućnost (BB)
6
1
|
08.06.2013 18:00 | Vojvodina | 6 : 1 | Budućnost (BB) | |||||
08.06
14:00
Jugoslavija
Radnički (B)
9
0
|
08.06.2013 14:00 | Jugoslavija | 9 : 0 | Radnički (B) | |||||
08.06
14:00
Borac (S)
Dinamo
0
3
|
08.06.2013 14:00 | Borac (S) | 0 : 3 | Dinamo |
08.06
Teleoptik
Brodarac
1
1
|
08.06.2013 | Teleoptik | 1 : 1 | Brodarac | |||||
08.06
Raadnički 1923
Rad
0
2
|
08.06.2013 | Raadnički 1923 | 0 : 2 | Rad |
08.06
12:00
ČSK Pivara
Dinamo
1
2
|
08.06.2013 12:00 | ČSK Pivara | 1 : 2 | Dinamo | |||||
08.06
12:00
Novi Sad
Indeks
4
1
|
08.06.2013 12:00 | Novi Sad | 4 : 1 | Indeks | |||||
08.06
12:00
Banat
Vojvodina
1
1
|
08.06.2013 12:00 | Banat | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
08.06
12:00
Inđija
Bačka 1901
5
1
|
08.06.2013 12:00 | Inđija | 5 : 1 | Bačka 1901 |
08.06
12:00
Subotica '96
AFK
3
0
|
08.06.2013 12:00 | Subotica '96 | 3 : 0 | AFK | |||||
08.06
12:00
Palić
Radnički
3
1
|
08.06.2013 12:00 | Palić | 3 : 1 | Radnički |
08.06
10:00
Mladost
Sušica
2
1
|
08.06.2013 10:00 | Mladost | 2 : 1 | Sušica | |||||
08.06
Novi Pazar
Sloga (K)
3
0
|
08.06.2013 | Novi Pazar | 3 : 0 | Sloga (K) | |||||
08.06
13:30
Sloboda
Čačak 94
0
2
|
08.06.2013 13:30 | Sloboda | 0 : 2 | Čačak 94 | |||||
08.06
11:00
Šumadija 1903
Sloga (BB)
0
0
|
08.06.2013 11:00 | Šumadija 1903 | 0 : 0 | Sloga (BB) | |||||
08.06
10:00
Budućnost
Sevojno
3
3
|
08.06.2013 10:00 | Budućnost | 3 : 3 | Sevojno |
08.06
12:00
Proleter
Dolina
0
3
|
08.06.2013 12:00 | Proleter | 0 : 3 | Dolina | |||||
08.06
12:00
Radnički
Spartak
1
0
|
08.06.2013 12:00 | Radnički | 1 : 0 | Spartak |
08.06
10:00
ČSK Pivara
Dinamo
1
5
|
08.06.2013 10:00 | ČSK Pivara | 1 : 5 | Dinamo | |||||
08.06
10:00
Bačka Topola
Bečej 1918
0
1
|
08.06.2013 10:00 | Bačka Topola | 0 : 1 | Bečej 1918 | |||||
08.06
10:00
Proleter 2006
Hajduk
2
1
|
08.06.2013 10:00 | Proleter 2006 | 2 : 1 | Hajduk | |||||
08.06
10:00
Radnički (S)
Spartak ZV
1
0
|
08.06.2013 10:00 | Radnički (S) | 1 : 0 | Spartak ZV | |||||
08.06
10:00
Vršac
Crvenka
3
0
|
08.06.2013 10:00 | Vršac | 3 : 0 | Crvenka | |||||
08.06
10:00
Novi Sad
Indeks
1
0
|
08.06.2013 10:00 | Novi Sad | 1 : 0 | Indeks | |||||
08.06
10:00
Banat
Vojvodina
1
9
|
08.06.2013 10:00 | Banat | 1 : 9 | Vojvodina | |||||
08.06
10:00
Inđija
Bačka 1901
4
0
|
08.06.2013 10:00 | Inđija | 4 : 0 | Bačka 1901 |
08.06
11:00
Subotica
Bačka Topola
2
5
|
08.06.2013 11:00 | Subotica | 2 : 5 | Bačka Topola |
08.06
11:00
Proleter
Dolina
4
7
|
08.06.2013 11:00 | Proleter | 4 : 7 | Dolina | |||||
08.06
10:00
Radnički
Spartak
4
3
|
08.06.2013 10:00 | Radnički | 4 : 3 | Spartak | |||||
08.06
10:00
Mika Antić
Kolonija
3
0
|
08.06.2013 10:00 | Mika Antić | 3 : 0 | Kolonija |
08.06
09:30
Subotica '01
Bačka Topola
0
7
|
08.06.2013 09:30 | Subotica '01 | 0 : 7 | Bačka Topola | |||||
08.06
09:00
Spartak Zlatibor voda '00
Bačka 1901
4
0
|
08.06.2013 09:00 | Spartak Zlatibor voda '00 | 4 : 0 | Bačka 1901 |
08.06
10:00
Presing
Panter
3
0
|
08.06.2013 10:00 | Presing | 3 : 0 | Panter | |||||
08.06
10:00
Sloga
Trgovački
8
0
|
08.06.2013 10:00 | Sloga | 8 : 0 | Trgovački | |||||
08.06
10:00
Jasenica 1911
Pinkum
3
1
|
08.06.2013 10:00 | Jasenica 1911 | 3 : 1 | Pinkum |
08.06
Šampion
Jedinstvo
1
0
|
08.06.2013 | Šampion | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
08.06
OFK Osečina
Spartak
1
4
|
08.06.2013 | OFK Osečina | 1 : 4 | Spartak | |||||
08.06
Radnički
Krušik 2
0
1
|
08.06.2013 | Radnički | 0 : 1 | Krušik 2 | |||||
08.06
Krušik
Polet
4
1
|
08.06.2013 | Krušik | 4 : 1 | Polet | |||||
08.06
Budućnost
Železničar
0
6
|
08.06.2013 | Budućnost | 0 : 6 | Železničar |
08.06
11:00
Kostolac 2008
Rudar
0
6
|
08.06.2013 11:00 | Kostolac 2008 | 0 : 6 | Rudar | |||||
08.06
11:00
Sloga
Trgovački
7
0
|
08.06.2013 11:00 | Sloga | 7 : 0 | Trgovački | |||||
08.06
11:00
Jasenica 1911
Pinkum
2
4
|
08.06.2013 11:00 | Jasenica 1911 | 2 : 4 | Pinkum |
08.06
20:30
Bask Soko
Planinka PV
35
30
|
08.06.2013 20:30 | Bask Soko | 35 : 30 | Planinka PV | |||||
08.06
20:00
Morava
Novi Pazar
28
21
|
08.06.2013 20:00 | Morava | 28 : 21 | Novi Pazar |
08.06
Mammoths Kikinda
Lavovi Vršac
21
12
|
08.06.2013 | Mammoths Kikinda | 21 : 12 | Lavovi Vršac |