XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 123 utakmica za dan
Sreda, 20 Mart 2013

Fudbal

20.03.2013 14:30 Bane 1 : 0 Krušik
20.03.2013 14:30 Sloga (PM) 3 : 1 Jasenica 1911
20.03.2013 14:30 Mladi radnik 1 : 0 Šumadija (A)
20.03.2013 14:30 Partizan (BB) 1 : 1 Vujić Valjevo
20.03.2013 14:30 Mačva 1 : 0 Polet (LJ)
20.03.2013 14:30 Seljak 1 : 1 Rudar
20.03.2013 14:30 Železničar 0 : 0 Radnički Stobeks
20.03.2013 14:30 Pobeda 1 : 1 Sloboda (Č)
20.03.2013 15:00 Trgovački 0 : 0 Kopaonik
20.03.2013 15:00 Radnički (S) 1 : 2 Radnički (P)
20.03.2013 15:00 Dubočica 1923 3 : 0 Morava (Ć)
20.03.2013 15:00 Car Konstantin 3 : 1 Dinamo
20.03.2013 15:00 Radnik 2 : 2 Trstenik PPT
20.03.2013 15:00 Sloga 0 : 0 Moravac Orion
20.03.2013 15:00 Borac (B) 0 : 1 OFK Sinđelić
20.03.2013 15:00 Hajduk Veljko 2 : 1 Žitorađa
20.03.2013 14:30 Cement 0 : 0 Srem
20.03.2013 14:30 Radnički (Š) 0 : 0 ČSK Pivara
20.03.2013 14:30 Palić 0 : 1 Jedinstvo (SP)
20.03.2013 14:30 Sloga 2 : 1 Tekstilac
20.03.2013 14:30 Bačka Topola 2 : 0 Mladost
20.03.2013 14:30 Dunav 1 : 0 Radnički (S)
20.03.2013 14:30 Dolina 0 : 0 Dinamo
20.03.2013 14:30 Radnički (SM) 1 : 0 Senta
20.03.2013 15:00 BASK 2 : 1 Dorćol
20.03.2013 15:00 Sopot 1 : 1 Srem
20.03.2013 15:00 PKB 1 : 3 Radnički
20.03.2013 15:00 Sindjelić 5 : 1 Kovačevac
20.03.2013 15:00 Šumadija 1 : 1 Hajduk
20.03.2013 12:00 Žarkovo 0 : 0 Balkan
20.03.2013 15:00 Zemun 1 : 0 Železnik
20.03.2013 15:00 Budućnost 0 : 0 Turbina
20.03.2013 14:30 Slavija 0 : 1 Šumadija 1903
20.03.2013 14:30 Omladinac 2 : 1 Omladinac (Z)
20.03.2013 14:30 Sloboda (G) 1 : 0 Jošanica ND 2011
20.03.2013 14:30 Mokra Gora 6 : 0 Prijevor
20.03.2013 14:30 Polet (T) 1 : 1 Metalac
20.03.2013 14:30 Takovo 1 : 1 Trepča
20.03.2013 14:30 Orlovac 0 : 0 Tutin
20.03.2013 14:30 Karađorđe 3 : 0 Vodojaža
20.03.2013 14:30 Morava 2 : 0 Šumadinac (B)
20.03.2013 14:30 Šapine 2 : 0 Mladi radnik
20.03.2013 14:30 Gruža 3 : 1 Obilić
20.03.2013 14:30 Sloga (B) 0 : 0 Homoljac
20.03.2013 14:30 Zvižd 1 : 0 Šumadinac 1913
20.03.2013 14:30 VGSK 4 : 0 Udarnik
20.03.2013 14:30 Miloš Pocerac 2 : 0 Kačer
20.03.2013 14:30 FAP 0 : 0 Sloga (P)
20.03.2013 14:30 Loznica 1919 5 : 0 GP Zlatibor
20.03.2013 14:30 Ribnica 0 : 2 Budućnost
20.03.2013 14:30 Radnički (V) 1 : 4 Borac (Š)
20.03.2013 14:30 Sevojno 0 : 1 Zlatar
20.03.2013 14:30 OFK Osečina 3 : 1 Sloga (BB)
20.03.2013 14:30 Jedinstvo 1 : 0 Sloga (S)
20.03.2013 14:30 Radnički (B) 0 : 2 Vršac
20.03.2013 14:30 Borac 2 : 1 Kozara
20.03.2013 14:30 Kolonija 2 : 1 AFK
20.03.2013 14:30 Bačka 1901 1 : 0 Budućnost
20.03.2013 14:30 Jedinstvo (BK) 3 : 2 OFK Kikinda
20.03.2013 14:30 Jedinstvo (NB) 3 : 0 Radnički (K)
20.03.2013 14:30 Sloboda 2 : 3 Bilećanin
20.03.2013 14:30 Proleter 4 : 1 Zadrugar
20.03.2013 14:30 Polet 1 : 0 Srbobran
20.03.2013 14:30 1. Maj Agroruma 3 : 2 Sloga
20.03.2013 14:30 Index 0 : 0 Jugović
20.03.2013 14:30 Budućnost 1 : 2 OFK Bačka
20.03.2013 14:30 Borac 0 : 0 Crvena Zvezda
20.03.2013 14:30 Omladinac 4 : 0 Crvenka
20.03.2013 14:30 Mladost (BP) 1 : 0 Hajduk
20.03.2013 14:30 Mladost (T) 2 : 0 Stanišić
20.03.2013 15:00 Vinča 0 : 0 Bulbulderac
20.03.2013 15:00 Železničar 1 : 0 Radnički (NB)
20.03.2013 15:00 Slavija 0 : 0 Radnički (R)
20.03.2013 15:00 Resnik 1 : 1 IMR
20.03.2013 15:00 Lokomotiva 2 : 0 Sremčica
20.03.2013 15:00 Posavac 1 : 0 Lepušnica
20.03.2013 15:00 IMT 1 : 1 Crvena zvezda
20.03.2013 15:00 GSP Polet 1 : 0 Grafičar
20.03.2013 14:30 Lokomotiva 0 : 2 Lepenica
20.03.2013 15:00 OFK Zabrežje 3 : 0 Zmaj 1953
20.03.2013 15:00 Rudar 1 : 3 Vrčin
20.03.2013 15:00 Šumadija 3 : 0 PKB Kovilovo
20.03.2013 11:00 Prva Iskra 1 : 1 Strelac
20.03.2013 13:00 Brodarac 2 : 1 Komgrap
20.03.2013 11:00 13. Maj 5 : 0 Borac (L)
20.03.2013 15:00 Jedinstvo 2 : 2 Poštar Zvezdara
20.03.2013 10:00 Milutinac 1 : 3 Selo Mladenovac
20.03.2013 15:00 Jedinstvo Stević 2 : 1 Glogonj
20.03.2013 15:00 BSK Bavanište 4 : 1 Omladinac (D)
20.03.2013 15:00 Strela 1 : 2 Plavi Dunav
20.03.2013 15:00 Omladinac (O) 0 : 3 Železničar
20.03.2013 15:00 Borac 1 : 0 Mladost
20.03.2013 15:00 Pobeda 0 : 2 Spartak
20.03.2013 15:00 Polet 0 : 1 Unirea
20.03.2013 14:00 LASK Crvena zvezda 0 : 0 Napredak
20.03.2013 14:00 Novi Bečej 6 : 0 Šabac
20.03.2013 15:00 Nives 0 : 3 Jagodina
20.03.2013 14:00 Mašinac PZP 10 : 0 Sloga
20.03.2013 11:00 Lemind Lavice 0 : 10 Spartak
20.03.2013 15:00 Žitoradja 0 : 2 Hajduk Veljko
20.03.2013 10:00 Mladost 4 : 1 FAP
20.03.2013 12:00 Šabac 1 : 0 Loznica
20.03.2013 Savacijum 0 : 0 OFK Beograd
20.03.2013 10:00 Šabac 3 : 2 Loznica

Košarka

20.03.2013 Prva Petoletka 90 : 96 Svilajnac Kompo
20.03.2013 Novi Pazar 87 : 73 Železničar
20.03.2013 Radnički Student 64 : 94 Polet
20.03.2013 Priboj 69 : 73 Šabac
20.03.2013 Zlatibor 79 : 77 Zlatar
20.03.2013 Sloga 117 : 98 Ub
20.03.2013 Mašinac 0 : 20 Temnić
Polufinale
20.03.2013 18:00 Partizan 89 : 63 Crvena Zvezda 1:0
20.03.2013 20:30 Radivoj Korać 68 : 60 Vojvodina 1:0

Odbojka

Polufinale
20.03.2013 17:30 Crvena Zvezda 3 : 0 Jedinstvo 2:0
20.03.2013 19:00 NIS Spartak 3 : 0 Vizura Wall Art 1:1

Rukomet

20.03.2013 18:00 Hisar 26 : 22 Dubočica 54 2
20.03.2013 Ub 30 : 19 Kolubara 2
20.03.2013 Čačak 26 : 27 Milenium
20.03.2013 Medicinar 34 : 21 Crvena Zvezda 2
20.03.2013 Radnički 30 : 19 Knjaz Miloš 2
20.03.2013 Metalac 24 : 34 Junior
20.03.2013 ORK Beograd 28 : 32 Loznica grad
20.03.2013 Voždovac 22 : 18 Metalac AD
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.